Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7
Opcje tematu
#472975 - 29/12/2005 16:22 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
Seba9 Offline
stranger

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5
Zapraszam na Quasi Chat.


Edited by tomo (29/12/2005 16:24)

Do góry
Bonus: Unibet
#472976 - 29/12/2005 16:22 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
No i wiatr jak zwykle wszystko namieszał.

Cała końcówka skakała przy fatalnym wietrze podczas gdy towarzysz Ahonen skacząc wcześniej wcale takich złych warunków nie miał

Do góry
#472977 - 29/12/2005 17:18 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
czuczu1910 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 3734
Quote:

Ja widze to tak
Kofler-Bystoel 1 1,85
Mysle ze andreas rowniejszy bo Bystoel potrafil w treningu skoczyc nawet 109 m wiec spokojnie wygra kofler a i nie zdziwie sie jak bystoel odpadnie w pir\erwszej serii
Kofler-Loitzl 1 1.6
Dla mnie para pewna
Pettersen-Hautameki 2 1,95
Matti jeszcze nie jest w swojej najwyzszej formie ale spokojnie powinien pyknac Norwega ktory jest chimeryczny i potrafi skoczyc 70 m wiec kurs warty ryzyka i trzeba lapac jak najhszybciej bo czuje ze bedzie lecial w dol
Morgi-Malysz 2 1,75
Morgi nie oddal w obersdorfie zadnego lepszego skoku od malysza wiec dlaczego mialby oddac lepsze skoki w konkursie glownym
Sprobojmy ulozyc kupon idealny
POZDRO




I CZUCZU MIAL RACJA

Do góry
#472978 - 29/12/2005 17:28 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Bardzo dziwny konkurs - odwieczna zmora skoków narciarski czyli warunki atmosferyczne po raz kolejny dały znać o sobiei bądźmy uczciwi, wypaczyły one końcowy rezultat konkursu.

Gratulacje dla Ahonena, który potrafił doskonale wykorzystać w 1 serii całkiem przyzwoite warunki atmosferyczne by potem w 2-gim skoku utrzymac tę przewagę. Jednak już 2-ga seria pokazała, że Janek wcale nie jest aż tak niesamowicie mocny i ja dalej trzymam się swojego zdania, że to nie on wygra ten turniej.
Mimo wszystko gratulacje za dzisiejszy konkurs - nie doceniłem go.

Generalnie jednak dzisiejszy konkurs mogę zaliczyć do udanych, a to co zrobił B&W wystawiając przed 2 serią Ljokelsoeya z Hautamaekim po kursie @2.70 to normalnie miód malina. A nawet nie wliczając tego betu dzisiejszy dzień wyglądał naprawdę nieżle.



A teraz oddalam się już w bliżej nieokreślonym kierunku świętować swoje urodzino-imieniny


Do góry
#472979 - 29/12/2005 17:41 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Ahonen ma 8pkt przewagi nad Jandą, myślę że jeszcze wszystko możliwe w TCS jak pisze tomo, wszak nie takie straty/przewagi się traciło...poczekajmy do GA-PA, jeśli Janda odrobi trochę straty to Jane to już będzie dobrze, a tak naprawdę taką różnicę 8pkt to można zniwelować jedną serią co pokazał dzisiejszy konkurs.

Tak więc spokojnie, bez nerwów póki co...

Do góry
#472980 - 29/12/2005 18:00 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
artc86 Offline
addict

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 582
Skąd: Kraków
Quote:

Nie jestem specem od skokow, no, ale na Expekcie znalazlem cos ciekawego jak dla mnie i zastanawiam sie nad zagraniem tego Poprosze jednak o opinie ludzi bardziej "w temacie"

Noriaki Kasai - Dmitri Vassiliev 2 2.25

Risto Jussilainen - Sebastian Colloredo 2 1.70

Ktora pare polecacie?





Ostatecznie wybralem Vassilieva nie ma to jak wiatr Ale o to chodzi w skokach

Do góry
#472981 - 29/12/2005 18:36 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
Wacoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/06/2005
Postów: 2987
Skąd: Olsztyn
Quote:

Matura v Schmitt --> 1 @1.70
eh ten Martin ... od wielu sezonów próbuje wrócic do czołówki ... i niestety z kiepskim skutkiem ... Młody czech załapł dobra forme ... do tego skacze w parze z ITO ... gdzie ma wieksze szanse na aawans do 30 .. przeciwnikiem Martina jest Okabe.. strasznie nierówny .. ale 16 miejsce w pucharze świata mówi samo za siebie ... i tutaj nietrafiaja do mnie argumenty że ktos skacze u siebie ... kto jest w formie bedzie leciał daleko





ja bym to zdarzenie mimo wszystko odpuscil co jak co... ale Martinowi sie w Obersdorfie zawsze dobrze skakało w 3 wczorajszych skokach , tylko kwalifikacje mu nie wyszly. Pozostale skoki byly ponad 120m. Matura zas albo treningi se odpuscil zupelnie... albo poprostu ta skocznia mu nie lezy... Fakt Niemiec skacze z mocnym staruszkiem Okabe. Ja tego polecam nie tykać Jak juz to na Martina

Martin lepszy o sporo metrow


Quote:

Samobóje?? Dlaczego tak sądzisz. Prześlec wyniki Uhrmana a zobaczysz że na tej skoczni zawsze dobrze skakał zobacz sezon 2003/ 2004. Jakie masz przesłanki,że te typy to samobóje??




Samobuje zdecydowanie... Koch z Okabe? Na Austriaka? Japonczyk jest w zyciowej formie. Koch fakt dobrze mu szlo na treningach. Ale to jest 50 na 50... Nie widze w tym nic pewnego. Co do Uhrmanna to rowneiz nie ejst takie pewne... Ahonen sie obudzi w konkursie i zobaczysz jak przeskakuje Niemca . Pozdrawiam i zapamietaj te słowa..

Okabe o wiele lepszy od kocha ahonen kazdy wie co zrobil .. moje slowa byly prorocze

Do góry
#472982 - 29/12/2005 19:04 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

Samobóje?? Dlaczego tak sądzisz. Prześlec wyniki Uhrmana a zobaczysz że na tej skoczni zawsze dobrze skakał zobacz sezon 2003/ 2004. Jakie masz przesłanki,że te typy to samobóje??




Samobuje zdecydowanie... Koch z Okabe? Na Austriaka? Japonczyk jest w zyciowej formie. Koch fakt dobrze mu szlo na treningach. Ale to jest 50 na 50... Nie widze w tym nic pewnego. Co do Uhrmanna to rowneiz nie ejst takie pewne... Ahonen sie obudzi w konkursie i zobaczysz jak przeskakuje Niemca . Pozdrawiam i zapamietaj te słowa..

Okabe o wiele lepszy od kocha ahonen kazdy wie co zrobil .. moje slowa byly prorocze [/quote


Gratuluję i oby tak dalej

Do góry
#472983 - 29/12/2005 21:23 Re: Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni - Obersdorf
bobson Offline
enthusiast

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 271
Quote:

Quote:

coz jedziemy... toto-mix

COLLOREDO-JUSSILAINEN 1 1.8 - mialem to zagrac ostro ale poniewaz wszyscy to graja, to ja sie jeszcze zastanowie

KASAI-BENKOVIC 1 1.65 - hmmm... a czemu nikt nie zwraca na to uwagi? panowie nie oszukujmy sie Slowency bez formy, dosc prawdopodne ze czaja sie druzynowo na igrzyska...

KOFLER-KRANJEC 1 1.65 - zawodnik skazacy dosc rowno w tym sezonie kontra zawodnik skaczacy rowno na treningach a na zawodach spada na bule... nie widze go wysoko...

AHONEN-KUETTEL 2 1.95 - no ten typ to mi sie strasznie podoba i tyle...





i jeszcze...

HERR-KOCH 1 1.8 - herr chyba w formie poza tym po cichu licze ze kocha nie zobaczymy w 2 serii



Do góry
Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Akhu, wHiTe_StAr, VVega, Józef Małolepszy, pacyfista, ANZELMO, alfa, burbon, rymoholik, haczyk, akagi), 3292 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581537 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49