Strona 39 z 39 < 1 2 ... 37 38 39
Opcje tematu
#4662483 - 13/05/2011 05:41 Re: Kibice [4] [Re: TonyParker]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: TonyParker
Originally Posted By: Conrad
A czy akcja na pokaz czy nie to już temat poboczny... chociaż powinna być na pokaz aby normalny kibic zobaczył, co się dzieje ze świrami...


Brawo! Ja tylko czekam, aż takie pokazówki zaczną robić na osobach grających na internetowych zakładach bukmacherskich. Niech zobaczą, co się dzieje z uzależnionymi świrami omijającymi podatki. Wówczas może się nawrócą i zaczną grać w jedynych słusznych firmach - Fortuna, Toto-Mix, STS.

Niech zaczną też łapać "hersztów" bukmacherskich for internetowych, którzy namawiają do łamania prawa i grania u zagranicznych firm.

dobre porównanie piwo przecież to jeden chuj wink problem społeczny podobnej wagi.

Do góry
Bonus: Unibet
#4662485 - 13/05/2011 05:46 Re: Kibice [4] [Re: Piostar]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Może tak, ale z tego nie da się zrobić medialnej szopki, bo kogo obchodzi, że ktoś łamie prawo grając na zakładach internetowych i pozbawia państwa podatku ?

To jest zwykła polityczna gierka, która miała odwrócić od problemów ( tak jak np. wcześniej sprawa krzyża, zupełnie przeistaczano fakty i zbędnie rozdmuchana ), zapewne Tusk jeszcze liczył, że mu słupki skoczą do góry, ale nie zdaje sobie sprawy, że właśnie kopie sobie grób.

"Mniejsze zło" ? dobre sobie...

Do góry
#4662492 - 13/05/2011 06:16 Re: Kibice [4] [Re: Piostar]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
ja wiem ze to nie temat o polityce ale jesli niektorzy tutaj jadący po Tusku myslą ze jesli zmieni się rząd to będzie lepiej w sprawach kibicowskich to...:D:D:D
propozycje pisu wydają sie byc rozsadne (łącznie z dozwolonymi racami które są mega widowiskowe) ale to są tylko propozycje ;-)

sam jestem za mega karami finansowymi dla kazdego kto wybiegnie na murawę o ile bedzie to egzekwowane. dostanie jeden 10-20koła grzywny to drugi sie juz nie odwazy.
co do samych rac to szkoda ze kibice sami podsrali pod siebie bo było przez jakis czas ciche przyzwolenie na race ale jak lecą na boisko lub w trybuny to juz nie jest fajnie.

ps. jak wytlumaczyc debila ktory kopnał kobite z kamerą ?

Do góry
#4662538 - 13/05/2011 10:29 Re: Kibice [4] [Re: bolo_lacznik]
Tombal Offline


Meldunek: 04/12/2004
Postów: 1803
Skąd: Jagiellonia Bialystok
Originally Posted By: bolo_lacznik
ja wiem ze to nie temat o polityce ale jesli niektorzy tutaj jadący po Tusku myslą ze jesli zmieni się rząd to będzie lepiej w sprawach kibicowskich to...:D:D:D
propozycje pisu wydają sie byc rozsadne (łącznie z dozwolonymi racami które są mega widowiskowe) ale to są tylko propozycje ;-)

sam jestem za mega karami finansowymi dla kazdego kto wybiegnie na murawę o ile bedzie to egzekwowane. dostanie jeden 10-20koła grzywny to drugi sie juz nie odwazy.
co do samych rac to szkoda ze kibice sami podsrali pod siebie bo było przez jakis czas ciche przyzwolenie na race ale jak lecą na boisko lub w trybuny to juz nie jest fajnie.

ps. jak wytlumaczyc debila ktory kopnał kobite z kamerą ?


pomylił ją ze stecem z gOwna smile

Do góry
#4662544 - 13/05/2011 10:53 Re: Kibice [4] [Re: Tombal]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
młody musimy się ustawić na jakieś piwko piwo

dzisiaj byłem ze znajomymi na piwku krakowskie i oklolice. Hitem było: Komorowski - Rokossowski wink
dej
poza tym:tak was to boli ze Legia to klub kiboli wink

żarty żartami, ale zaczyna się wojna nie na żarty. Obalimy rząd tej rudej k.rwy niezależnie od tego jak to się skończyły


To nie są żarty.

Do góry
Strona 39 z 39 < 1 2 ... 37 38 39

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, wHiTe_StAr, 11kera11, burbon), 3716 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07