Opcje tematu
#4140665 - 24/09/2010 22:26 I LIGA KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN - POLSKA
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
KPSW/Astoria Bydgoszcz - AZS PW Warszawa
Typ: AZS -6,5 pkt
Kurs: 1,83
Buk: tobet.com


Niestety nie udało się nam pozyskać żadnych konkretnych graczy w tym sezonie. Straciliśmy dwóch podkoszowych z niezłym doświadczeniem. W zamian przyszli I-ligowcy Paul i Trela. Co prawda są wyżsi, ale to młode wilki i w I lidze jak na razie nie wróżę im sukcesów.

Kluczowe jest to, że teoretycznie lepszy z nich (Trela) w ogóle nie brał udziały w przygotowaniu do sezonu, nie grał w sparingach i nie trenował. Dopiero od tygodnia trenuje ale jeszcze i tak nie z pełnym obciążeniem. Miał poważną kontuzję, która go całkowicie wyeliminowała z okresu przygotowawczego. Pozyskaliśmy Radka Plebanka. Koleś ma serce do tej gry, był w II lidze jednym z największych rzeźników, ale grał w słabym zespole. Teraz w sparingach nie błyszczał, grał co najwyżej poprawnie. Nie wiem jak będzie się spisywał przy wyrównanym składzie.

Cały niemal skład Astorii to wychowankowie. Na II ligę graczy dobrzy, bo byliśmy niemal nie do zatrzymania, ale kiepsko widzę naszą grę w 1 lidze. Jako beniaminek musi zapłacić frycowe. Największe doświadczenie ma Artur Gliszczyński, ale on najlepsze lata gry ma już też za sobą. Reszta zaliczała epizody w I lidze, ale były to występy co najwyżej przeciętne. Mówię tu o Treli, Paulu, Szyttenholmie czy Bierwagenie.

Sparingi Astorii przedsezonowe nie napawają optymizmem.
Tu link do wszystkich: http://astoria.bydgoszcz.pl/index.php?newsid=717

Jak widzimy: wygrana znacząca ale z III ligowcem z Chełmna, baty od eŁKSy, przegrane zawsze min. 10 pkt z 1 ligowcami, męki i przegrane z II ligowcami.

Dodatkowo: zawsze naszym atutem była hala, ale w tym roku ze względu na nowe przepisy musieliśmy ją zmienić. Gramy na typowej przyszkolnej hali ze sztywnymi obręczami. Zawsze na takich się męczyliśmy. Myślę, że to spory mankament, bo zaczynamy sezon praktycznie jakbyśmy grali na wyjeździe.

Rywal to AZS PW do której to doszli niemal wszyscy najlepsi zawodnicy z Polonii 2011 czyli spadkowicza z PLK z młodzieżowymi wicemistrzami świata na czele.

***/koszykowka/2010/09/23/skarb-kibica-pierwszej-ligi-azs-tempcold-politechnika-warsza/

Ja nas nie widzę w tym meczu za bardzo, niestety. Oddałbym całą kasę za nasze zwycięstwo, ale w te klocki nie ma miejsca na sentymenty. Handi do przeskoczenia. Moim zdaniem porażka mniej jak 10 pkt będzie niespodzianką.

Do góry
Bonus: Unibet
#4140691 - 24/09/2010 23:06 Re: I LIGA KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN - POLSKA [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Już 8,5 więc uważajcie.

Do góry
#4140697 - 24/09/2010 23:11 Re: I LIGA KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN - POLSKA [Re: shane]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Jakie limity na tego kosza?

Do góry
#4153981 - 02/10/2010 23:04 Re: I LIGA KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN - POLSKA [Re: codi]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
na szybko bo mam kaca i jeszcze rzygam

RosaSport Radom - Astoria Bydgoszcz.

Rosa Sport -12,5 @ 1.85 - tobet.com

Jestesmy słaby w tym roku. W poprzedniej kolejce dostalismy tylko 10 pkt bo AZS zagrał ultra slaby mecz. Z Rosa znamy sie doskonale. Juz kilkakrotnie nas zlali na wyjazdach. Z tym ze my ciagle mamy ten sam sklad a oni sa jeszcze mocniejsi. Maja dobry sklad, dobrych graczy na kazdej pozycji. Nam sie w Radomiu zawsze ciezko gra. W tym roku w sparingu w Bydgoszczy zlali nas na luzie 18 pkt. W poprzedniej kolejce wygrali ze Zniczem 40 pkt. Wedlug mnie tu bedzie mecz do jednej bramki.

Do góry
#4166336 - 10/10/2010 21:34 Re: I LIGA KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN - POLSKA [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
ostatni typ niestety pechowym, bo było w końcówce już prowadzenie Rosy +14, ale nasze 2x3pkt i po frytkach.

ostatnia porażka Astorii ze Zniczem? -> laugh laugh laugh

według mnie teraz się już to nie ma prawa powtórzyć. jak na własnych śmieciach nie wygramy dzisiaj to marnie widzę nasz byt w 1 lidze. ciężko znaleźć argumenty za nami. nie widziałem Lublina na oczy, bo same nazwiska mi wiele nie powiedzą. musi to wygrać, bo wiem, że polecą głowy z tego co słyszałem i zarząd wyciągnie konsekwencje.

kurs 1.9 wart gry.

tak więc:

Astoria - Start Lublin / 1 / 1.9 / tobet.com

ASTA ASTA ASTA!

Do góry
#4582190 - 06/04/2011 01:27 Re: I LIGA KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN - POLSKA [Re: shane]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
na jutro Sokół Łańcut @2,3

- Sportino jeszcze w końcówce zasadniczego pytało zarząd czy grają o awans, bo jeśli tak to chcieli sporych pieniędzy
- jak widać kasy zabrakło o czym świadczą ostatnie wyniki i ostatecznie "5" miejsce
- bojka Krutkiego z Lichodziejewskim w pierwszym meczu
- jutrzejsza porażka daje im wakacje

Do góry

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49