Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#4574876 - 02/04/2011 14:17 PLFA I sezon 2011
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków



Witam wszystkich - w tym temacie postaram się udowodnić, że na futbolu amerykańskim w Polsce da się zarobić smile

Na początek garść linków:

http://www.pzfa.pl/ - oficjalna strona Stowarzyszenia Polski Związek Futbolu Amerykańskiego

www.devilswroclaw.pl - Devils Wrocław
www.thecrew.pl - The Crew Wrocław
http://www.kozlypoznan.pl/ - Kozły Poznań
http://www.warsaweagles.com/ - Warsaw Eagles
http://www.krakowtigers.com/ - Dom-Bud Kraków Tigers
http://www.zaglebiesteelers.com/ - Zagłębie Steelers
http://www.seahawks.pl/ - Gdynia Seahawks
http://www.silesiaminers.pl/ - AZS Silesia Miners
http://www.owls.bielawa.pl/ - Bielawa Owls
http://www.lowlanders.pl/ - Lowlanders Białystok

http://www.tobet.com/ - stąd biore kursy

Temat oczywiście jest otwarty na dyskusje itp. choć może trochę wyglądać jak moje private picks.

Do góry
Bonus: Unibet
#4574935 - 02/04/2011 15:16 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
1 kolejka

nflDevils Wrocław - Lowlanders Białystok @1.18 9/10

Mistrz polski kontra beniaminek- tutaj naprawdę nie ma co się rozpisywać, Devilsi zbyt poważnie podchodzą do futbolu żeby dać się zaskoczyć. Przygotowanie fizyczne jak i taktyczne jest zdecydowanie po stronie wrocławian.


Dom-Bud Kraków Tigers - nflThe Crew Wrocław @1.2 9/10

Wybieram się na ten mecz- głównie po to by zobaczyć jak radzą sobie nowi amerykanie w składzie Załogi. Tutaj też nie spodziewam się niespodzianki. Tygrysy nie mają w składzie żadnego Amerykanina, co w PLFA I jest rzadkością. Do tego wieść gminna niesie, że skład Tigers się mocno posypał, przez co nie mają szans na podobną niespodziankę jak rok temu, gdy w pierwszym meczu pokonali u siebie AZS Silesie Miners.


nflWarsaw Eagles - Kozły Poznań @1,4 8/10

Ogromne wzmocnienia poczynili Warszawiacy w tym sezonie- sprowadzili 4 zagranicznych zawodników, co przy wzmocnieniach Kozłów do których przyszło wielu graczy z rozwiązanej 2-ligowej drużyny Czerwonych Byków nie daje dobrych rokowań dla Poznaniaków. Do tego przytoczę wypowiedź mojego kolegi z drużyny, Piotrka:
Cytat:
Warszawa wygra, ale jak to przystało kozły są bardzo silnie fizycznie drużyną. Nie będzie miał kto tam punktować jak nie ma szaflara, ale może ktoś tam punktować z byków.



nfl Bielawa Owls - Zagłębie Steelers @1,65 8/10

Zdecydowanie typ dnia- biorąc pod uwagę kurs wystawiony przez Topbet. Bielawa sponsorowane wzmocniona nowymi 2amerykanami przy problemach Steelers: http://gliwice.naszemiasto.pl/artykul/817442,czy-to-koniec-amerykanskiego-futbolu-w-bedzinie,id,t.html
Steelers będą w tym sezonie zdecydowanie w dolnej części tabeli.


nfl Pomorze Seahawks - AZS Silesia Miners @1,42 5/10

Nie ukrywam, że ten mecz czuję najmniej. Jeden Amerykanin i 2 Kanadyjczyków po stronie Seahawks to na pewno duże wzmocnienie. Miners są dla mnie pewną niewiadomą, gdyż poprzedni sezon mieli bardzo słaby a bronili przecież tytułu mistrza polski i teraz ciężko stwierdzić na ile się odbudowali.


galy KUPONY galy

Postanowiłem sprawdzić jak będą się spisywały dwa typy kuponów- tylko pojedyncze mecze i w miarę możliwości kupony z 2 meczami.

SINGLE
każdy mecz grany osobno- bez sensu jest kopiowanie tego co napisałem przy analizie.

KOMBINOWANE
Devils Wrocław + Bielawa Owls @1.95 8,5/10
The Crew Wrocław + Warsaw Eagles @1,68 8,5/10
Pomorze Seahawks@1,42 5/10

Do góry
#4578737 - 04/04/2011 02:06 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
PODSUMOWANIE PIERWSZEJ KOLEJKI



SINGLE

Do góry
#4578785 - 04/04/2011 02:32 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
Trochę mi się zdupcyło, bo miało być w jednym poście, ale przez przypadek nacisnąłem enter...

SINGLE

kasa Devils Wrocław +1,62j
kasa The Crew Wrocław+1,8j
kasa Warsaw Eagles +3,2j
kasa Bielawa Owls +5,2j
kasa Pomorze Seahawks +2,1j

Na czysto: +13,92j
Postawione/Wygrane: 39j / 52,92j
Procent zysku: 35,7% dobrze2


KOMBINOWANE

kasa Devils Wrocław + Bielawa Owls +8,08j
kasa The Crew Wrocław + Warsaw Eagles +5,78j
kasa Pomorze Seahawks +2,1j

Na czysto: +15,96j
Postawione/Wygrane: 22j / 37,92j
Procent zysku: 72,36% dobrze2

Czekamy więc z niecierpliwością na kolejną kolejkę PLFA 1 nfl

Do góry
#4579473 - 04/04/2011 19:46 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
@_Way_ - możesz napisać u jakiego buka / buków to obstawiasz ? i jakie tam są limity ?

w ten weekend byłem pierwszy raz na meczu w Polsce i wyglądało to całkiem
przyzwoicie, aż sam się zdziwiłem smile

pozdr,


---
Platini: Tobet, wspominał o tym w pierwszym poście wink
Limity - tutaj już nie wiem.


Edited by Platini (04/04/2011 19:54)

Do góry
#4579554 - 04/04/2011 20:30 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
Limitów też nie znam, ale pewnie są wysokie- w końcu polska liga jest ligą amatorską- kasę dostają tutaj tylko specjalnie sprowadzeni zawodnicy zagraniczni.

Do góry
#4588197 - 08/04/2011 20:44 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
2 KOLEJKA

Lowlanders Białystok - Zagłębie Steelers kula

Dla mnie klasyczny "no bet". Obie drużyny nastawiają się na walkę o utrzymanie i wg mnie właśnie między nimi i Tigers rozegra się walka o dół tabeli. Jeśli miałbym na kogoś stawiać to na Białostoczan - oni pozyskali sponsora a Steelers go stracili. Nie zdziwi mnie jeśli Zagłębiacy po parogodzinnej podróży z marszu przystąpią do meczu. Obie drużyny mają braki kadrowe, ale to jednak Steelers posypało się bardziej. Nie chcę rozwodzić się bardziej nad tym meczem, bo w tej kolejce mamy dużo pewniejsze spotkania.

nfl The Crew Wrocław - Bielawa Owls @1.1 9/10

Co tu dużo pisać- spotkanie dwóch drużyn sponsorowanych przez jednego człowieka. Choć The Crew nie zachwycili mnie w meczu z Tigers, to jednak pokazali, że papiery na mistrza mają. Niby jeden sponsor, ale jednak to Załoga dostała więcej pieniędzy na zagranicznych graczy. Nowe nabytki Owls to jednak pewien krok wstecz, odnośnie graczy którzy grali w tej drużynie rok temu. Chodzi mi dokładnie o Desmonda Jordana, który rządził w 2lidze, a w tym roku dostał zaproszeni na wstępne testy jednej z drużyn NFL. W zamian za niego (i jego kuzyna) Sowy pozyskały również Amerykanów, no ale to nie jest to co Jordan. Porównanie amerykanów wypada na korzyść Wrocławian, reszta graczy również.


Dom - Bud Kraków Tigers - nfl Warsaw Eagles @1.6 8/10

Dzięki kursowi wystawionemu przez Tobet zdecydowanie typ kolejki. Gdy tydzień temu zobaczyłem Tigers to bardzo się zdziwiłem. Zawodnicy byli o 10cm niżsi i 15kg chudsi. Jasno wynikało z tego, że to nie ta sama drużyna która w tamtym roku pokonała Eagles w Warszawie 15:0. Co prawda Rechul biegał świetnie, no ale jeden running back meczu nie wygra. Eagels przespali pierwszą połowę z Kozłami, ale gdy się obudzili nie pozostawili złudzeń Poznaniakom.


Kozły Poznań - nfl Gdynia Seahawks @1.40 5/10

Ciekawy mecz. Za Kozłami przemawia szeroki skład i to, że grają u siebie. Seahawks mają aspirację na co najmniej półfinał ligi, więc ten mecz jest jednym z decydujących o przyszłej pozycji w tabeli- porażka w Poznaniu może dużo kosztować. Nowe amerykańskie nabytki Seahawks powinny się już zgrać z drużyną i po meczu z Górnikami mieć większe pojęcie o polskiej lidze.


AZS Silesia Miners - nfl Devils Wrocław @1,3 9/10

Spotkanie reklamowane jako pojedynek mistrzów polski z 2009 i 2010 roku. Ja nie widzę tutaj żadnych przesłanek, żeby Górnicy wygrali z Diabłami. Devils wygrali 10 spotkań z rzędu i myślę, że tę passę może zakończyć tylko spotkanie z The Crew. Diabły postraszyć może runnung back Silesi Grzegorz Sudera, ale na drużynę aktualnych mistrzów polski to będzie zdecydowanie za mało.


galy KUPONY galy

SINGLE
każdy mecz grany osobno

KOMBINOWANE

The Crew + Eagels + Devils @2,29 8,7/10
Seahawks @1.4 5/10

Do góry
#4588895 - 09/04/2011 01:22 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
Jeszcze dla zainteresowanych, będzie transmisja live meczu The Crew-Bielawa Owls: http://video-sport.pl/dzial/na-zywo

Do góry
#4589584 - 09/04/2011 14:11 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
Ted Offline
old hand

Meldunek: 23/12/2008
Postów: 1153
Way jakbyś mógł to oszczędź sobie tych analiz, bo kursy lecą na łeb na szyje, a kto ma zagrać ten zagra

Do góry
#4589593 - 09/04/2011 14:24 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: Ted]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
Originally Posted By: Ted
Way jakbyś mógł to oszczędź sobie tych analiz, bo kursy lecą na łeb na szyje, a kto ma zagrać ten zagra


co Ty dajessz chlopie jak sie znasz to trzeba bylo wczessniiej zagrac papa Way robi kawał dobrej roboty a jak cos ci nie pasuje to zagraj full stake wtedy bedziesz mial wiekszą wygraną ;)Bez Odbioru

Do góry
#4589624 - 09/04/2011 15:02 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
Ted Offline
old hand

Meldunek: 23/12/2008
Postów: 1153
nie wiem czy warto odpisywać..
pograłem devils jak było jeszcze 1,4 , i czekałem na akceptację drugiej stawki poza limitem, teraz po takim kursie to sobie dokładaj ich do swoich tasiemek

Do góry
#4589626 - 09/04/2011 15:05 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
Ted Offline
old hand

Meldunek: 23/12/2008
Postów: 1153
nie można edytować:

bez odbioru, pokasujcie posty

Do góry
#4589643 - 09/04/2011 15:23 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
To nie jest private picks, więc nie widzę sensu kasowania postów.
Originally Posted By: Ted
Way jakbyś mógł to oszczędź sobie tych analiz, bo kursy lecą na łeb na szyje, a kto ma zagrać ten zagra


Ty chyba nie rozumiesz założeń tego forum. Mógłbym pisać suche typy- i jaki to miałoby sens?? Podkreślam, że to nie jest private picks i jak pamiętam, w takich tematach suche typy były kasowane- chyba, że przez czas mojej nieobecności na forum coś się zmieniło.
W tym temacie chodzi mi bardziej o popularyzacje futbolu w polsce- dużo osób nie wie z czym to się je i dzięki temu, że dopiero buki startują z tą dyscypliną można znaleźć perełki- niemożliwe w najpopularniejszych sportach.

Zachęcam do wypowiadania się w tym temacie, a nie słania mi PM.

Do góry
#4589662 - 09/04/2011 15:58 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Ted, jak już zagrasz to co Cię obchodzi co dalej będzie z kursem? Oszczędź sobie takich komentarzy, dobrze Ci radzę.

_Way_ piwo

Do góry
#4594025 - 11/04/2011 01:05 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
PODSUMOWANIE DRUGIEJ KOLEJKI






SINGLE

kasa Devils Wrocław +2,7j
kasa The Crew Wrocław+0,9j
kasa Warsaw Eagles +4,8j
kasa Gdynia Seahawks +2,0j

Na czysto: +10,4j
Postawione/Wygrane: 31j / 41,4j
Procent zysku: 33,5% dobrze2


KOMBINOWANE

kasa Devils Wrocław + Warsaw Eagles + The Crew Wrocław +11,22j
kasa Pomorze Seahawks +2,0j


Na czysto: +13,22j
Postawione/Wygrane: 13,7j / 26,92j
Procent zysku: 96,5% dobrze2

Kolejna kolejka już za tydzień smile

Do góry
#4594929 - 11/04/2011 17:51 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Z ciekawości się zapytam.
_Way_ grasz w jakieś drużynie z I czy II ligi ?? Czy tak poprostu interesujesz się sportami amerykańskimi ??

Do góry
#4595035 - 11/04/2011 18:49 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
Gram w drużynie II ligi z uzasadnionymi aspiracjami na I smile

Do góry
#4602338 - 15/04/2011 00:48 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
3 KOLEJKA

nfl The Crew Wrocław - AZS Silesia Miners @1.1 9/10

Kolejny mecz który ma przybliżyć wrocławską Załogę do tytułu mistrza polski. Mecz u siebie, więc nie przewiduję tutaj większej historii.
AZS na zwycięstwo będzie musiał jeszcze poczekać.


Seahawks Gdynia - nfl Devils Wrocław @1.18 9/10

Będzie to z pewności najciekawsze spotkani tej kolejki do oglądania. Mistrz zawita nad polskie morze i wg mnie wywiezie stamtąd zwycięstwo. Seahawks z pewnością powalczą, ale nie mają takich dział, żeby powalić wrocławian.


nfl Warsaw Eagles - Lowlanders Białystok @1.2 9/10

Beniaminek przyjeżdża do warszawy z celem nie zwycięstwa, ale zdobycia pierwszych punktów. Widziałem warszawian tydzień temu w Krakowie i jednak spodziewałem się czegoś więcej. Linia Eagles trzyma bardzo słabo, przez co ich QB nie miał komfortowych warunków- często musiał biegać by uniknąć powalenia. Ogólnie zagraniczni zawodnicy wiele wnieśli do drużyny z warszawy, ale jednak to nie ten poziom co nowe wzmocnienia Crew czy Devils.


Zagłębie Steelers - nfl Dom-Bud Kraków Tigers @3,05 2/10

Nie do końca rozumiem kurs wystawiony prze tobet więc gram na Tigers. Kurs jest bardzo zachęcający, biorąc pod uwagę coraz lepsze zgranie Mościckiego z jego WRami i znakomita forma Rechula. Podczas poprzedniego meczu Tygrysy pokazały (ku mojemu zdziwieniu) naprawdę kawał dobrego footballu. Jeśli w składzie Tigers zabrakło Rechula, postawiłbym na Steelers, ale ten zawodnik może naprawdę wygrać ten mecz dla krakusów. Steelers opierają swoją grę bardziej na podaniach, więc jeśli DB Tygrysów nie dadzą dupy, to przyjezdni będą mieć zwycięstwo w garści.


Bielawa Owls - Kozły Poznań kula

Odpuszczam to spotkanie, a jeśli już miałbym stawiać, to na Kozły po zachęcającym kursie. Poznaniacy walczyli na równi z Eagles i Seahawks więc z Owls powinni powalczyć o zwycięstwo.


SINGLE
każdy mecz grany osobno

KOMBINOWANE
Crew + Devils + Eagels @1,56 9/10
Tigers @3,05 2/10

Do góry
#4609298 - 18/04/2011 00:19 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
Podsumowanie 3 kolejki




SINGLE


kasa Devils Wrocław +1,62j
kasa The Crew Wrocław+0,9j
kasa Warsaw Eagles +1,8j
kasa Dom-Bud Kraków Tigers +4,1j

Na czysto: +8,42j
Postawione/Wygrane: 29j / 37,42j
Procent zysku: 29% dobrze2


KOMBINOWANE

kasa Devils Wrocław + The Crew Wrocław + Warsaw Eagles +5,04j
kasa Dom-Bud Kraków Tigers +4,1j

Na czysto: +9,14j
Postawione/Wygrane: 11j / 20,14j
Procent zysku: 83% dobrze2

Do góry
#4630614 - 29/04/2011 14:13 Re: PLFA I sezon 2011 [Re: _Way_]
_Way_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/08/2006
Postów: 3681
Skąd: Krosno / Kraków
Lowlanders Białystok - nfl The Crew Wrocław @1,05 10/10

Lowlendersi są czerwoną latarnią polskiej pierwszej ligi. Nie udało im się zdobyć choćby najmniejszego punktu z dotychczasowymi rywalami. Myślę, że meczem z Steelers pogrzebali swoją szansę na lepsze miejsce niż ostatnie. Crew jedzie po pewne zwycięstwo- zwycięstwo najpewniej do zera, zwłaszcza że najnowszy nabytek- Deante Battle ( defensive back ) wkońcu pokazuje na co go stać- w meczu z Silesią zaliczył przyłożenie oraz przechwyt, więc bardzo możliwe, że i w meczy z Lowlanders defensywa Załogi będzie punktować. Kurs spadł od wczoraj z 1,25 i teraz jest o dupe rozbić.


nfl Devils Wrocław - Zagłębie Steelers @1,04 10/10

W poprzednim meczu Devils był ich najcięższym z dotychczasowych- Seahawks zabrakło przyłożenia by pokonać wrocławian. Myślę, że ten mecz podziałał na Diabły mobilizująco, bo udowodnił, że oprócz The Crew są drużyny w polsce, które mogą z nimi powalczyć jak równy z równym. Zdecydowanie jednak Steelers do nich nie należą- problemy przed sezonem jak i teraz z wystawieniem najmocniejszego składu (który i tak nie miaby za dużo do powiedzeinia w tym spotkaniu) wskazują jedyny słuszny wynik tego spotkania.
Kurs do dupy- tobet nie da zarobić :]


Dom-Bud Kraków Tigers - nfl Kozły Poznań @1,95 4/10

Spotkanie na które wybiorę sie z dużo przyjemnością. Dwie drużyny bez zagranicznych wzmocnień bazujące na miejscowych zawodnikach. Sytuacja kadrowa w obu drużynach jest diametralnie inna. Z Tigers odeszło wielu zawodników, choć silny trzon pozostał- ale żeby być skutecznym w I lidze potrzeba przynajmniej 35 zawodników - tylu tigers nie posiadają (nie wliczam zawodników z przedsezonowej rekrutacji- 1msc stażu to nawet na II lige śmieszny okres co dopiero I). Kozły bardzo dużo zyskały dzieki rozpadowi Czerwonych Byków bo właśnie do nich głównie przechodzili byli zawodnicy Red Bulls (w mniejszym stopniu do IIligowych Fireballs). Patrzą na poprzednie mecze obu drużyn, obie mają po jednym zwycięstwie, ale to kozłów jest bardziej znaczące (nad Owls) jak i przebieg reszty spotkań stawia w lepszym świetle Kozły. Jedyne czego się boje, to mecz życia Rechula, który jest w świetnej formie i bardzo ciężko będzie go Poznaniakom zatrzymać.

nfl Pomorze Seahawks - Warsaw Eagles @1,9 2/10
Najciekawszy mecz tej kolejki. Obie drużyny wzmocnione zagranicznymi graczami, jednak beż wielkich nazwisk (wielkich na warunki europejskie). Dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach dała możliwość powrotu do zdrowia kontuzjowanym zawodnikom obu drużyn. Orły są wyżej w tabeli, ale ich dotychczasowe mecze nie miały takiego ciężaru gatunkowego jak mecze Seahawks i to własnie ten mecz pokaże, jak silna jest ekipa z Warszawy. Dotychczasowy bilans spotkań jest mocno po stronie graczy ze stolicy - na sześć meczów w ostatnich pięciu latach Jastrzębiom tylko raz udało się pokonać Eagles, przed własną publicznością w sezonie 2009. Widziałem Warszawę w akcji i aż tacy straszni nie są.


nfl Bielawa Owls - AZS Silesia Miners @1,65 2/10

Miners póki co bez zwycięstwa i oby tak pozostało. Bielawianie pokazują, że w I lidze nie są chłopcami do bicia, przy czym ogromna zasługa dwóch amerykanów: Bena Jonesa i Jordana Stutzmana. Na pewno ciągną oni zespół z Bielawy mocno do przodu- zresztą za to im płacą. W drużynie Górników nie ma tak mocno wpływających na grę jednostek- tutaj trzeba upatrywać siłe kolektywu- to i większe doświadczenie ligowe są po stronie Silesi. Należy jednak pamiętać, że to nie ta sam drużyna co przed dwoma laty gdy zdobywali mistrzostwo- po mistrzach pozostał tylko cień, ale odbudowa idzie w dobrym kierunku. Dochodzi jeszcze 17 letni QB w ekipie Owls- podobno nawet się rozgrywa coraz bardziej. Mam mieszane uczucia co do tego meczu, ale jednak postawię na Owls.

SINGLE
w tej kolejce single tak samo jak kombinowane

KOMBINOWANE
Owls + Devils + Crew - 2/10
Kozły + Devils + Crew - 4/10
Seahawks +Devils + Crew - 2/10

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, kemp, 11kera11, VVega), 3460 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581894 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49