Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#454434 - 01/12/2005 13:07 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Widze, że raczej wszyscy obstawiają na Crvene, chociaż ma ostatnie miejsce i minimalne szanse na awans. Wydaje mi się, że skoro nie poradzili sobie z Basel u siebie to tym bardziej nie wygrają z Romą chociaż osłabioną.




pamiętaj, że z Basel grali przy pustych trybunach, a to jest duża różnica.

Basel dla mnie 1, wczesniej juz pisaliscie dlaczego

ostatnie mecze Basel:

20.11 Aarau - Basel 0:2
06.11 Basel - St. Gallen 1:0
03.11 Crvena - Basel 1:2
29.10 basel - Yverdon 3:1

Tromso:

24.11 Tromsö - Crvena Belgrade 3:1
03.11 Strasbourg - Tromsö 2:0
29.10 Rosenborg - Tromso 1:1
23.10 Tromso - Viking 1:0
20.10 Tromsö - Roma 1:2

Do góry
Bonus: Unibet
#454435 - 01/12/2005 14:09 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
ja dzisiaj zagram tylko na seville , basel i under rennes
nie bede wyjasnial dlaczego to zagram bo nie mam na to dzisiaj czasu zagram to na AKO = 2,8
gram dzisiaj za male pieniazki, wydaje mi sie ze po wczorajszej kolejce ktora weszla "jak w maslo" dzisiaj beda niespodzianki dlatego gram dzis ostroznie
pozdrawiam i zycze powodzenia!

Do góry
#454436 - 01/12/2005 14:17 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
juru15 Offline
addict

Meldunek: 23/09/2005
Postów: 529
Ja właśnie sprawdzałem czy tromso gra w royal league. I okazuje się że nie gra. Ligę zakończyli pod koniec października, w listopadzie grali tylko puchar uefa więc powinni być bez formy. Jedynym negatywnym prognostykiem przed meczem z basel jest to że tromso na 3 ostatnie wyjazdowe mecze w lidze wygrało 2 i zremisowało 1. Lecz powinien basel wygrać bo ostatnie 3 mecze ligowe u siebie wygrał ze stosunkiem bramek 9-2. Wie może ktoś czy basel bedzie grało najsilniejszym składem?? Analizuję dosyć dokladnie ten mecz bo chcę zagrać za większa kasę bo w bet24 jest ładny kurs na basel 1.45 :-)

Do góry
#454437 - 01/12/2005 14:31 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
Quote:

. Ligę zakończyli pod koniec października, w listopadzie grali tylko puchar uefa więc powinni być bez formy.



albo doskonale przygotowani do tego wlasie meczu

Dla mnie dzis najpewniejsze underki Dinamo i lewskiego

OM w rezerwowym skladzie, bez swoich najlepszych strzelb i przede wszsytkim Ribergo. Jednak defensywa to mocna strona tej druzyny + zagra kilku zawodnikow dublerow z Nasrim na czele. To najwiekszy chyba talent francuskiej pilki, zawodnik zankomity technicznie. Dlatego licze, ze czesto bedzie potrafil przytrzymac pilke na polowie rywali. Levski to druzyna bardzo dobra, ale ma jede mankament. Otoz ma malo kreatywnych pomocnikow. A bez kreatywnosci w drugiej lini moze byc bardzo ciezko przrciwko zmobilizowanym zawonikom z Francji (mozliwosc pokazania sie, zaprezentowania swoich umiejetnosci). Dodatkowo kolejnym argumentem przemawiajacym za underkiem jest fakt, ze w Sofi dzis pada caly czas deszcz, co pwooduje ze bedzie ciezko konstruowac akcje ofensywne oraz jest to szansa dla jednak lepiej wyszkolonych technicznie francuzow. Jednak wiecej niz 1 bramka w tym meczu nie powinna pasc.

Dinamo bez 3 pomocnikow. 2 srodkowych i jednego skrzydlowego, ktory w tej druzynie odpowiedzialny jest rowniez za egzekwowanie stalych fragmentow gry. Z kolei CSKA to juz nie ta sama druzyna co przed rokiem. Odeszlo 2 czy 3 pomocnikow, przyszli nowi, nieznani po ktorych szczeze mowiac niewiem czego sie spodziewac. Jedno jest jednak faktem. Dzis Rosjanie zagraja wlasciwie tylko jednym nominalnym napasnikiem Vagnerem Love oraz wspomagajacym go Carvalhio ( no niech bedzie ze jeszcze Gusievem). W kazdym badz razie zagraja 5-6 pomocnikami, co spowoduje ze pwoinni zdominowac srodek pola, dlugo utrzymywac sie przy pilce i raczej w tym meczu nie pwoinno byc wiele okazji strzeleckich. Warto rowniez dodac ze w Bukareszcie podobnie jak w Sofi dzis caly dzien pada.

Do góry
#454438 - 01/12/2005 14:45 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
juru15 Offline
addict

Meldunek: 23/09/2005
Postów: 529
Czy może ktoś to przetłumaczyć??
Gross: &#8222;Wir müssen gut sein, um gegen Tromsö zu gewinnen!&#8220;Christian Gross fordert rotblaue Leidenschaft und Kampf im vorentscheidenden UEFA Cup-Spiel gegen die Norweger. Anpfiff ist am Donnerstag, 1. Dezember, 20:45 Uhr im Stadion St. Jakob-Park.

Ein Sieg ist in dieser spannenden Gruppe fast zwingend nötig, will sich der FC Basel für die Sechzehntel-Finals im UEFA-Cup im nächsten Frühjahr qualifizieren. &#8222;Ein wichtiger Schritt&#8220; für die zu Beginn der Saison angestrebte Überwinterung im internationalen Geschäft, wie Gross es ausdrückte. &#8222;Wir brauchen dazu jeden Fan&#8220;, ergänzte er.

Wenig Verletzte habe er zu beklagen, was angesichts der langen Saison nicht selbstverständlich sei, sagte Gross. Verletzungshalber fehlen werden Murat Yakin und César Carignano. Angeschlagen ist Ivan Rakitic, der unter einer Achilles- und Wadenverletzung leidet. Mile Sterjovski hat sich von seiner leichten Bänderverletzung erholt und ist einsatzfähig.

Gross beobachtete die Norweger in ihrem Heimspiel gegen Roter Stern Belgrad vor Ort und befasste sich wohl auch mit der bekannten Gründlichkeit mit dem morgigen Gegner. Die Kompaktheit des Teams sei ihm aufgefallen, sagte der Basler Cheftrainer. Tromsö spiele, geführt von einem jungen Trainer, unerschrocken und offensiv. Die Mannschaft sei im erfolgreich geführten Abstiegskampf in der heimischen Meisterschaft und in der 1. UEFA-Cup-Runde gegen Galatasaray gewachsen. Dass das norwegische Championnat bereits beendet sei, habe keinen Einfluss, meinte Christian Gross. &#8222;Die sind voll im Rhythmus&#8220;, sagte er.

Der Trainer von Tromsö, welches die Meisterschaft punktgleich mit dem Champions League-Dauergast Rosenborg Trondheim auf dem achten Platz abschloss, stellte sich nach Christian Gross ebenfalls den Medien:

Steinar Nilsen, der junge Coach der Norweger, freute sich, dass sein Team immer noch dabei sei und Chancen auf ein Weiterkommen habe. Die Mannschaft sei in Form und freue sich auf den Match, sagte Nilsen. Tromsö sei vorbereitet. Er habe sich jede Bewegung des FCB im Europa-Cup angeschaut.

Über seine Taktik wollte Nilsen keine Auskunft geben. Er sei nicht bekannt dafür, vor dem Spiel über Taktik zu reden. Aber sie würden immer auf den Platz gehen, um zu gewinnen. Diese Aussage deckt sich mit der von Christian Gross erwarteten offensiven Ein- und Aufstellung der Norweger.

Aber Basel sei der Favorit in diesem Spiel, meinte Nilsen. Wenn man zu Hause und vor 30'000 &#8211; 35'000 Zuschauern spielen kann, sei man halt meistens Favorit, erklärte der ehemalige Profi des AC Milan und des SSC Napoli.

Nun, ganz so viele Basler Fans werden es leider kaum sein. Bisher wurden erst 15'000 Tickets verkauft. Liebe FCB-Fans, es hat noch freie Plätze!

To tekst z oficjalnej strony fc basel

Do góry
#454439 - 01/12/2005 16:07 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Quote:

MICHAIL - dokladnie.
Tez gram tam under 2,5.
Zresztą Rapid-PAOK też under -> oba zespoly tracą i w lidze i pucharach malo goli. Nie skreslalbym tu wcale greków. Jadą pelnym skladem, zmotywowani. Ci co widzieli Paok w akcji mówią że grają calkiem niezle, a porazki z Shatarem i VFB byly dosyc pechowe (zresztą też underowe).




KOLEGO! AMBITNI TO SA RUMUNI (JAK W KAZDYM MECZU ,NAWET O PIETRUCHE) A NIE SADZE BY PAOK TRACIŁ SIŁY (Z WALKI LIGOWEJ) NA "SPARING O NIC" ZWŁASZCZA ,ZE ICH WYJAZDY SA DOSYC SŁABE (tylko 1 WYGRANA 1-2-2 NA WYJEZDZIE W TYM SEZONIE!). ale to tylko piłka ,wiec...



TYP

JAK remis to 0:0
wygrana 1:0 ,2:0

Do góry
#454440 - 01/12/2005 16:59 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
PiFFko Offline
addict

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 582
Skąd: Zamość
Quote:


...
Aber Basel sei der Favorit in diesem Spiel, meinte Nilsen. Wenn man zu Hause und vor 30'000 &#8211; 35'000 Zuschauern spielen kann, sei man halt meistens Favorit, erklärte der ehemalige Profi des AC Milan und des SSC Napoli.
...



Zaznaczyłem to co obczajam :P

Do góry
#454441 - 01/12/2005 19:14 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
Co do Romy, to wiadomo ze bez Tottiego bedzie ciezko. Cassano - Nonda to duet napastników, moze ten gnoj Antonio wezmie sie wreszcie do roboty, przeprosi z zespolem podpisze kontrakt i odejdzie za fure pieniedzy. Zrozumial ze jak bedzie tak dalej robil to mistrzostwa zobaczy w telewizji.

Wklejam skad, ponizej omowie poszczegolne formacje
ROMA (4-4-2): Curci; Panucci; Kuffour, Mexes, Cufré; De Rossi, Aquilani, Alvarez, Taddei; Cassano; Nonda

Curci - mlody zdolny bramkarz, nie wiem dlaczego gra ten Doni, ktory puszcza glupie bramki

Dalej Panucci, Kuffor, Mexes i Cufre, jesli zamiast tego ostatniego gralby Chivu, to bylaby to obrona nie do przejscia. Powinno byc niezle.

De Rossi, to mlody zdolny gracz, gra takze w kadrze z dobrym skutkiem. Aquilani i Alvarez to gracze najczesciej rezerwowi jednak z duzymi umiejetnosciami. Taddei, szacunek za gre i milosc do Romy. Napastnicy sa wysokiej klasy, powinni cos strzelic.

Roma -1/4 @2.25 obok takich prezentow ciezko przejsc od tak, win @2.65

Do góry
#454442 - 01/12/2005 20:11 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Quote:

Quote:

. Ligę zakończyli pod koniec października, w listopadzie grali tylko puchar uefa więc powinni być bez formy.



albo doskonale przygotowani do tego wlasie meczu

Dla mnie dzis najpewniejsze underki Dinamo i lewskiego

OM w rezerwowym skladzie, bez swoich najlepszych strzelb i przede wszsytkim Ribergo. Jednak defensywa to mocna strona tej druzyny + zagra kilku zawodnikow dublerow z Nasrim na czele. To najwiekszy chyba talent francuskiej pilki, zawodnik zankomity technicznie. Dlatego licze, ze czesto bedzie potrafil przytrzymac pilke na polowie rywali. Levski to druzyna bardzo dobra, ale ma jede mankament. Otoz ma malo kreatywnych pomocnikow. A bez kreatywnosci w drugiej lini moze byc bardzo ciezko przrciwko zmobilizowanym zawonikom z Francji (mozliwosc pokazania sie, zaprezentowania swoich umiejetnosci). Dodatkowo kolejnym argumentem przemawiajacym za underkiem jest fakt, ze w Sofi dzis pada caly czas deszcz, co pwooduje ze bedzie ciezko konstruowac akcje ofensywne oraz jest to szansa dla jednak lepiej wyszkolonych technicznie francuzow. Jednak wiecej niz 1 bramka w tym meczu nie powinna pasc.

Dinamo bez 3 pomocnikow. 2 srodkowych i jednego skrzydlowego, ktory w tej druzynie odpowiedzialny jest rowniez za egzekwowanie stalych fragmentow gry. Z kolei CSKA to juz nie ta sama druzyna co przed rokiem. Odeszlo 2 czy 3 pomocnikow, przyszli nowi, nieznani po ktorych szczeze mowiac niewiem czego sie spodziewac. Jedno jest jednak faktem. Dzis Rosjanie zagraja wlasciwie tylko jednym nominalnym napasnikiem Vagnerem Love oraz wspomagajacym go Carvalhio ( no niech bedzie ze jeszcze Gusievem). W kazdym badz razie zagraja 5-6 pomocnikami, co spowoduje ze pwoinni zdominowac srodek pola, dlugo utrzymywac sie przy pilce i raczej w tym meczu nie pwoinno byc wiele okazji strzeleckich. Warto rowniez dodac ze w Bukareszcie podobnie jak w Sofi dzis caly dzien pada.




swietne 2 typy Dziekuje sam skorzystałem gratuluje wiedzy i przydatnych informacji (boisko w Bukareszcie wyglądało jak bagno)

Do góry
#454443 - 01/12/2005 20:30 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
kanibala Offline
stranger

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 13
Basel taki pewniak 1:3 w 30 minucie... ;( Moja kasa :/

Do góry
#454444 - 01/12/2005 21:40 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
wicekyo Offline
newbie

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 33
kanibala cos taki pesymista Basel juz wygral 4-3
Pozdrawiam i troszke wiary

Do góry
#454445 - 01/12/2005 21:41 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
SZULC Offline
old hand

Meldunek: 14/10/2003
Postów: 930
Skąd: Gdańsk
Quote:

wszystko fajnie by dzis poszlo gdyby monaco zremisowało . Ale trudno sie mowi...
Na dzis...zdecydowanie sadze mozna uderzyc na
Basel, Sewille i Rapid B.
Basel gra ze Tromse. Obie druzyny maja jednakowa ilosc pkt. ale nieukrywajmy ze basel ma lepszy potencial i ogranie w pucharach. Tylko zwyciestwo gospodarzy

Sewilla- musi wygrac ze slabiutka Vitoria gdyz w nastepnej gra na wyjedzie z Boltonem a tam..trudno bedzie o pkt. Wiec trzeba wygrywac ,,taie'' mecze

Rapid- po wygranej z szachatrem 1:0 sa na czele tabeli i wygrywajac z PAOK (ktore juz niema szans na awans) zakoncza ta edycje meczow u siebie wiec pkt. msuza byc. w nastepnej kolejce jada do Sztutgartu gdzie bedzie juz trudniej

Mysle ze te spotkanai sa najbardziej godne
jakies opinie... ?




Trafiony zatopiony do tego dolozylem Levski 1x i pare dyszek wpadło . Choc Bazel narobilo mi cisnienia do przerwy . Najwazniejsze ze sie udało

Do góry
#454446 - 01/12/2005 22:03 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Ale Basel zaszalało! Chyba ktos tam obstawił duużo siana na pzregraną do przerwy i wygraną w całym meczu!!!
Przypomina mi sie mecz miedzy Panionisem (chyba) a Dynamem Tibilisi - podobny wałke!

Do góry
#454447 - 01/12/2005 22:18 Re: Puchar UEFA-4 kolejka
kanibala Offline
stranger

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 13
Sypie popiol na glowe ja czlowiek malej wiary choc odswiezalem livescora co chwile Ale Fiorentina za to mi hustawke niemila zrobila i rownowaga...

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, pacyfista, alfa, igea23, Sensei, Akhu, burbon, Sony, VVega, wHiTe_StAr, Kretol), 3326 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581552 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49