Opcje tematu
#454392 - 28/11/2005 10:20 2,3,4 szkockie 3.12.2005r
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Ostatnimi czasy mało analiz o niższych ligach szkockich , a z mojego doświadczenia wynika , że własnie tam najlepsze typy i najwyższe kursy.
Wobec tego próba mojej analizy na nadchodzący weekend.. wiem , że to wcześnie , że nie ma jeszcze kursów - ale może dyskusja będzie owocna ..
Moim zdaniem warte rozważenia są nastepujące mecze :
[2 ligę ] odpuściłbym...cięzko o typy , moim zdaniem tu może się wydarzyć wszystko.
[3 liga ) - Gretna-Peterhead - 1 . kurs będzie pewnie tak 1,3-1,35 . Moim zdaniem jeśli chodzi o Gretnę nie ma co się wiele zastanawiac , tylko po prostu trzeba grać ją zawsze i wszędzie , bo po prostu wchodzi..

Stirling Albion - Forfar- 1. Myślę , ze będzie ciekawy kurs w granicach 1,7-1,8 . Stirling na fali i to jakiej , a Forfar wręcz przeciwnie. Moim zdaniem zresztą ( opierając się na super analizie Formica z początku sezonu) pozycja Forfar w tabeli bardzo zawyżona .. i czas zacząć zjazd w dół. Tak , że 1 jak najbardziej

4 liga - Cowdenbetah - Albion - 1 - jeden z faworytów do awansu i drużyna , która w zasadzie nie gra o nic,Cowdenbetah ostatnio na fali , w zeszłym miesiącu7 nagroda dla trenera . Aby walczyć z Berwick i Stenshousmire , gospodarze takie mecze muszą wygrywać.

Queens Park -MOntrose 1- spodziewam się kursu w granicach 2,0. Ostatnio Queens u siebie rewelacyjne , a MOntrose cieniutko. Przy takim kursie myśle , że warto

Elgin - Abroath - 2 - coś dla "hazardzistów". W końcu imponująca wygrana z ES nie wzi/ęła się znikąd. Na pewno takie 7-2 bardzo podbudowuje i mysle , że odzwierciedlenie tego może jeszcze zadziałac w paru następnych kolejkach.

Nadchodzacy tydzień przyniesie informacje z ligi , składy , i mam nadzieję komentarze,.

Co się dzieje z komentarzami Formica ???

Do góry
Bonus: Unibet
#454393 - 30/11/2005 21:15 Re: 2,3,4 szkockie 3.12.2005r
Formic Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2003
Postów: 813
Skąd: Warszawa
Moje komentarze powrócą na pewno przed nadchodzącą kolejką po dłuższej przerwie spowodowanej moimi sprawami osobistymi, ale myślę, że lepiej będzie umieszczać wszelkie info o niższych szkockich w "Szkockiej z lodem". Dla porządku a przede wszystkim dla zachowania tradycji i powagi wspomnianego tematu
Pozdrawiam

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, Sensei, latajaca_holenderka, alfa), 4161 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582676 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27