Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#449485 - 22/11/2005 13:09 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Z początku chciałem zagrać Barcelone, ale ...
wydaję mi się, że stracili sporo zdrowia w meczu z realem, zdominowali Real potwornie, ale kosztowało ich to wiele sił.
Barcy wystarczy remisik, a Werder walczy o awans i myślę, że jednak o ten jeden punkt będzie walczył zażarcie, bo może ten punkt dac im w ostatecznym rozrachunku awans.

lepiej ten meczyk obstawić LIVE, zobaczyć jak barca wygląda i wtedy zdecydować. w TV nie będzie barcy, ale gdzieś w necie na pewno



W tv na polszmacie sport extra !

Visca El Barca Visca Catalunya !

Do góry
Bonus: Unibet
#449486 - 22/11/2005 13:21 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
MU-Villareal 0-0

ja sobie zagrałem takie coś,owszem nie zagra kilku podstawowych graczy ofensywnych,ale Villa jak mało kto,potrafi grać na wyjazdach,murowac bramke,rozbijać ataki przeciwników i myśle,ze ich chilijski trener zdaje sobie sprawe z sytuacji i skupi się na rozbijaniu ataków MU,tak jak Lille,Manchester owszem musi to wygrać,ale to nie znaczy,że wygra...

Do góry
#449487 - 22/11/2005 13:54 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
AdamsGkP Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2005
Postów: 7777
  • dział Private Picks sie klania


  • Edited by Rivaldinho (22/11/2005 14:15)

    Do góry
    #449488 - 22/11/2005 14:00 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    Wrona Offline
    old hand

    Meldunek: 10/04/2005
    Postów: 733
    Skąd: Tarnów
    AdamsGkP jak wrzucic do private picks to wejdzie, w innym przypadku nawet nie masz sie co łudzic

    Aha pytanie do modow, dlaczego po klikniecu z glownej strony forum na ostatniego posta z tego tematu przenosi mnie do 1 z wypisem meczów.

    Pozdrawiam
    Wrona.

    Znamy problem, jest to wina obecnego softu, poprawka w toku
    celna uwaga lecz prosilibysmy o zamieszczanie ich w dziale Forum Dyskusyjne
    dzieki


    Edited by Biszop (22/11/2005 16:26)

    Do góry
    #449489 - 22/11/2005 14:07 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    Petel Offline
    stranger

    Meldunek: 21/11/2005
    Postów: 4
    Witam.
    Juventus - Brugia handicapem 1-1,50
    Co prawda belgowie zdobyli 6 punktow, ale wszystkie grajac przeciwko Rapidowi, a jak wiadomo Juventus jest "troszke" lepszym zespolem. Jest bardzo prawdopodobne, ze o pierwszym miejscu w tej grupie zadecyduje roznica bramek Juventusu i bayernu,wiec wypadaloby troche nastrzelac.

    Ajax - Sparta 1-1,45
    Obie druzyny sa w nienajlepszej formie,ale jednak Ajax prezentuje sie lepiej. Graja u siebie, dochodzi ryzyko ze Thun moze zaszalec, wiec nie powinni sie oszczedzac i pojechac Sparte.Osobiscie stawiam handicapem 1-2,05.

    Thun - Arsenal 1x-1,81
    Thun ma jeszcze hipotetyczne szanse na awans, z kolei dla Arsenalu wystarczy remis by miec praktycznie zapewniony awans(nie wiem wlasnie czy przy takiej samej liczbie punktow w pierwszej kolejniosci decyduja bezposrednie wyniki danych druzyn czy bramki-bylbym wdzieczny gdyby ktos napisal). Poza tym Arsenal gra oslabonym skladem, u siebie ledwo wymeczyl zwyciestwo z Thunem, a Szwajcarom dochodzi jeszcze walka o UEFA.

    Barcelona - werder 1-1,50
    Mysle, ze po meczu z Realem Katalonczycy uwierzyli w swoje sily i nie zawioda kibicow na wlasnym stadionie.Z drugiej strony wystarczy im remis, ale w Hiszpanii na remis u siebie nikt nie gra.Troche sie boje tego meczu, ale mniej niz tych, ktorych narazie nei wypisalem.

    Lille - Benfika
    Zagralbym na to,ze Benfika nei przegra wiecej niz jedna bramka, ale nie mam takiej opcji u bukmachera. Lille w ostatnich 10-ciu meczach bodajze raz sie wychylili i wygrali ze Strasbourgiem u siebie 2:0. Benfika w Lm tez nie przegrala wieksza roznica. Bedzie to ciekawy mecz.Obie druzyny w podobnej sytuacji.

    Do góry
    #449490 - 22/11/2005 14:27 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    goran Offline
    veteran

    Meldunek: 05/07/2005
    Postów: 1399
    Skąd: EAST DULWICH
    Thun - Arsenal mój typ: wszystko wskazuje ze 2 ale....

    Arsene Wenger powołal do skladu takie postacie jak :
    Alexandre Song,Emmanuel Eboue,Nicklas Bendtner,Arturo Lupoli,Johan Djourou.... kim są ci ludzie ?

    A.Song

    web page
    Alexandre signed a one-year loan deal in August after impressing during a pre-season trial with the Club. He appeared in all three games in Austria - against Weiz, Ritzing and FC Utrecht - and will be with Arsenal for their last season at Highbury.

    Alexandre joined French side Bastia in June 2003, making a total of 32 appearances for the Corsican club. He played a part as Bastia won the Under-18 national French Cup &#8212; the Gambardella Cup - last season.

    The 17-year-old can operate in defence or midfield and has represented the Cameroon national side at youth leve

    E.Eboue

    web page
    Emmanuel joined Arsenal in January 2005 and was given an early chance to shine in the FA Cup. He made his debut against Stoke City two days after completing his move from Beveren and hit the bar against Wolves later that month.

    The Ivory Coast international, who impressed during a trial at Highbury in the summer of 2004, is predominantly a right-back but he can also operate at centre-half and even in midfield.

    Emmanuel has pace, strength and skill and, having settled in to his new environment, he will be hoping to gain more first-team experience in 2005/06.

    A.Lupoli

    web page
    Arturo was the Club's most prolific player in 2004/05, marking his first season at Arsenal with a remarkable tally of 27 goals in 32 games in all competitions.

    Nineteen of those came in Reserve League South as Arturo finished as the country's top scorer at that level, but he also made his mark in the first team.

    The Italian striker showcased his clinical finishing with two goals against Everton in the Carling Cup and also made his FA Cup debut in the Fifth-Round replay at Sheffield United.

    N.Bendtner

    web page
    The former FC Copenhagen striker joined Arsenal in the summer, having scored three goals in three starts for Denmark Under-16s last year.

    Has also played for the national Under-17 team and was prolific for the Copenhagen youth team.

    At 6' 3", Nicklas towers over many defenders of his age and poses an obvious aerial threat.


    Mysle Stoin ze przyblizylem Ci sylwetki "ludzi znikad" oni tez beda chcieli sie pokazac !!

    Do góry
    #449491 - 22/11/2005 14:34 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    pycio26 Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 13/10/2005
    Postów: 2563
    Skąd: Bournemouth
    moje typki na 5 kolejke to:

    man utd - villareal x (tak jak juz ktos pisal villareal to nie tylko riquelme i forlan! a po za tym to sa ofensywni zawodnicy! wiec wydajemi sie ze bez forlana i riquelme villa tez nie straci gola, za to trudniej bedzie ze strzeleniem! wynik mysle ze 0-0, a dla mniej odwaznych mozna zagrac underka!:)

    lille - benfica under (zarowna lille jak i benfica traci malutko goli i malo i strzela bedzie to bardzo zaciety mecz bo jak wiadomo w grupie nic nie wiadomo (hahah) kto awansuje dalej a kto nie! wiec mysle ze under bedzie w tym meczu )

    barca-werder 1 (hmmm wielkosc barcy? heh jak wiadomo wraz z jedzeniem apetyt rosnie po wygranej z realem zawodnicy kataloni nie beda chcieli zawiesc swojej kochajacej ich publicznosci z werderem a werder bardziej przyklada sily do meczu z panat.)


    ajax-sparta 1 (za tym typem przemawia wrecz tragiczna gra sparty i w lidze mistrzow i czeskiej, ajax tez nie zachwyca ostatnimi czasy swa gra jednak wieze w ta mlodosc w ten gniew :P i gram na ajax)

    to na tyle w sumie sa ciezkie mecze do typowania bo to liga mistrzow a tu "najpiekniesze" sa niespodzianki LOOOL

    Do góry
    #449492 - 22/11/2005 14:46 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    Lorak Offline
    enthusiast

    Meldunek: 06/12/2004
    Postów: 229
    Skąd: Lublin
    Widze, że jednym z murowanych faworytów na dzisiejszy wieczór jest Barcelon. Ja jednak odpuściłbym ten mecz, juz nie raz się przejechałem na nich, w tym sezonie nieraz tak było że po wspaniałym meczu przegrywali z przecietną drużyną. A przecież Werder to nie jest jakiś tam słabeusz i nie przyjechali do Hiszpanii zebrać baty i wrócic do Bremy . Fakt Barcelona jest faworytem i rezultat inny niż ich zwycięstwo mógłby być niespodzianką, ale Barca ma już awans zapewniony a przed nimi jeszcze długi i męczący sezon...

    Mój typ: over - obie drużyny grają ofensywny futbol, wydaje mi się, że to najrozsądniejsze rozwiązanie.

    Do góry
    #449493 - 22/11/2005 14:56 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    Stoin Offline
    Profesor

    Meldunek: 19/08/2005
    Postów: 28891
    Skąd: ॐ नमः ...
    Mysle Stoin ze przyblizylem Ci sylwetki "ludzi znikad" oni tez beda chcieli sie pokazac !!

    Wygląda na to ze nie sa to ludzie znikad tylko młodzi obiecujący zawodnicy z aspiracjami do gry w pierwszym składzie Gunners.Mam nadzieje ze scouci Arsenalu nie są tak słabi jak ci z Tottenhamu i nie przywiezli graczy na poziomie Gregorego van der Drwala
    Dzięki za info goran!
    Pozdrawiam !

    Do góry
    #449494 - 22/11/2005 15:39 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    lupus Offline
    antimadrista

    Meldunek: 06/01/2005
    Postów: 26258
    Skąd: Fenway Park, Boston, MA
    Quote:

    Quote:

    WERDER-BARCA
    rijkaard zastosował rotację nie będzie grać XAVI I MESSI
    w profesjonalu jest pewna pozycja


    A skąd masz wieści o składzie?




    Xavi i Messi, grający w podstawowym składzie w meczu na Santiago Bernabéu oraz, tradycyjnie już, Maxi López to piłkarze, których Frank Rijkaard nie powołał na jutrzejsze spotkanie z Werderem Brema, w ramach 5. kolejki Ligi Mistrzów.

    www.fcbarca.com

    Do góry
    #449495 - 22/11/2005 17:22 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    zbyszek Offline
    member

    Meldunek: 09/11/2005
    Postów: 126
    Kolega troche wyżej napisał, ze Barca może odpuścic....No ja powiem tak, raczej nawet jeżeli nie zagrają w tym pierwszym składzie to ławeczka też nie taka słaba. No ale oczywiscie wiekszosć sobie może mówić i szukac sensacji w tym meczu...ale, ale nie zapominajmy, że najczęściej jeżeli wchodzą zmiennicy w takim klubie jak Barcelona a na stadionie jest 80 tysięcy ludzi albo i wiecej to ja raczej nie moge sobie wyobrazić jak takie coś mozna odpuścić! No ale może sie myle...
    Dla mnie w tym meczu nie warto zastanawiać sie nad odpuszczaniem Barcelony, ale trzeba postawić pytanie inne, czy Brema jest w stanie wygrać.
    Owszem w lidze stoja wysoko, ale jak przyszło co do czego to Bayern 3-1 wygrywa z tą ekipa...Jak dla mnie to troche za duzo bramek traca zawodnicy Werderu, a może to świadczyć o słabości obrony! Przy sile, nawet ograniczonej Barcelony to żle wóży...A atak no cóż Klose sam meczu nie wygra....no może ze sredniakami niemieckimi, ale wątpie czy tutaj uda mu sie więcej niż raz zaskoczyć Barcelonę...No zobaczymy...
    Osobiście zagrałem w kombo razem z Ajaxem i MU Barcelone...
    Madrzejszy będę około 11 wieczorem teraz to widzę tutaj jedyneczke!!!!!

    Do góry
    #449496 - 22/11/2005 17:22 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    Biszop Offline
    Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

    Meldunek: 24/11/2003
    Postów: 28405
    Skąd: Pod barem w Zurichu
    witam
    Widze dzis wiekszosc daje Barcelone, ciezko wyszukac powod dla ktorego byloby lepiej odpuscic ten mecz, ja jednak troche sie wysililem znalazlem
    bukmacherzy wystawili relatywnie dobre kursy na ten mecz tzn na Barcelone bo przeciez po tym co ostatnio pokazuja powinni rozjechac Niemcow...
    ale mam pewne obawy, Ronaldinho to niewatpliwie geniusz ale ile mozna grac na rownym poziomie?? kiedys musi przyjsc gorszy dzien, zreszta nie chodzi tylko o niego, wazna kwestia jest styl jaki prezentuje Barcelona ciekawe statystyki wygrzebalem dzis inspirujac sie tekstem z jednego z dziennikow, mianowicie wiekszosc druzyn liczacych sie w tegorocznej LM gra z kontry, wymieniaja ok 5 podan i strzelaja, Barcelona gra utrzymujac sie jak najdluzej przy pilce, wszystkim sie to podaba bo podobac sie musi bez dwoch zdan tylko taka gra ma to do siebie ze wymaga o wiele wiekszego zaangazowania, a co za tym idzie trzeba zostawic wiecej zdrowia na boisku, Ci ktorzy ogladali mecz Barcy z Realem widzieli piekna gre, a ja widzialem ogrom pracy jaki musieli wykonac zawodnicy ze stolicy Katalonii, organizmu nie da sie oszukac jest pewien prog ktorego przekroczyc nie wolno.
    Daze do tego ze musi przyjsc ten gorszy dzien i Barcelona kiedys przegra lub przynajmniej nie wygra, owszem dzisiejszy rywal to "tylko" Werder ale w swietle powyzszego to bedzie "az" Werder, przeciez to ze Barcelona traci malo goli wcale nie wynika z faktu ze maja tak rewelacyjna obrone tylko nie daja pograc rywalowi bo sami ciagle chca atakowac

    nie bede pisal ze gram na Werder bo az takim optymista nie jestem
    zagram sobie tak:

    Barcelona - Brema typ Brema strzeli kurs 1,45

    kurs nie powala na kolana ale over ktory mialem zamiar zagrac w tym meczu zostal wyceniony ponizej akceptowalnego poziomu, dokladnie tyle samo placa za to ze Werder strzeli
    mozna tez zaryzykowac :
    ogolna liczba rzutow roznych powyzej 9,5 za 1,78
    obie druzyny napieraja do przodu wiec sytuacji podbramkowych nie zabraknie, licze ze przelozy sie to na ilosc tychze rzutow

    Barcelona - Werder,Brema Marquez, R Czy dostanie on przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną kartkę w tym meczu?

    za 3.30 mysle ze warto ale to juz idzie jako dodatek do calosci

    sklady:
    Barcelona:Valdes, 4. Rafael Marquez, 5. Carles Puyol, 16. Sylvinho, 23. Oleguer, 3. Thiago Motta, 6. Xavi, 10. Ronaldinho, 20. Deco, 8. Ludovic Giuly, 9. Samuel Eto
    Werder: 1. Andreas Reinke, 2. Frank Fahrenhorst, 4. Naldo, 6. Frank Baumann, 15. Patrick Owomoyela, 24. Tim Borowski, 10. Johan Micoud, 22. Torsten Frings, 27. Christian Schulz, 9. Nelson Valdez, 11. Miroslav Klose


    drugi mecz to:
    Panathinaikos - Udinese
    kusi jedynka ale widze tu overka za ktorego placa calkiem przyzwoicie
    Panathinaikos - Udinese typ over 2,5 kurs 2,10
    do tego doloze:
    Panathinaikos - Udinese typ Udinese strzeli za 1,50

    tu juz nie bede sie rozpisywal bo musze uciekac tymczasem

    sklady:
    Panathinakos:1. Mario Galinovic, 5. Nasief Morris, 8. Giannis Goumas, 19. Anthony Seric, 25. Igor Biscan, 31. Filipos Darlas, 6. Flavio Conceicao, 10. Ezequiel Gonzalez, 14. Nordin Wooter, 11. Dimitrios Papadopoulos, 26. Vaggelis Mantzios
    Udinese:
    1. Morgan De Sanctis, 4. Valerio Bertotto, 6. Roberto Sensini, 19. Felipe, 32. Vincent Candela, 5. Christian Obodo, 7. Damiano Zenoni, 18. Sulley Ali Muntari, 23. Stefano Mauri, 9. Vincenzo Iaquinta, 10. Antonio Di Natale

    Do góry
    #449497 - 22/11/2005 17:24 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    Patricu$ Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 05/07/2001
    Postów: 8615
    Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
    ...a czy nie lepiej zagrac OVER 2.5 za 1,50?
    (mecz Barcelona -Brema)


    ...firma z kataloniii na niezłym gazie a brama na honorowe trafie chyb jest przygotowane

    Do góry
    #449498 - 22/11/2005 18:32 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    Bruno El Carra Offline
    enthusiast

    Meldunek: 04/09/2004
    Postów: 245
    Skąd: Puławy
    Panathinaikos - Udinese typ 02
    Wlosi nie gęsi..... zremisowac napewno sa w stanie.
    A być może nawet coś więcej. Nie przekonuje mnie Panata w tym sezonie.

    ajax-sparta typ handi 0-1 02
    Murować, murować i jeszcze raz murować. Sparta jest najsłabsza od wielu lat, i właśnie dlatego w wyjazdowym spotkaniu będa za wszelką cenę chcieli przede wszystkim nie stracić bramki. No może jedna tuż przed końcem. Szansa jest. Ale jak mawia pan Gmoch: "najważniejsze jest pierwsze 15 minut".

    no i chyba najmniej popularny typ:
    MU-Villareal typ OVER 2,5

    a czemu?..... a tu to ja poprostu mam przeczucie że będzie 2-1 dla Diabłów... wierzę w napadziorów Fergussona. A że w obronie to Bosscy nie są to i błyskotliwi(mimo osłabień) Hiszpanie też coś ukują....

    a wszystko zweryfikuje boisko!
    Pozdrawiam!

    Do góry
    #449499 - 22/11/2005 19:17 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    rawol Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 02/01/2005
    Postów: 1601
    Skąd: chcialbym Kajmany
    jesli kogos interesuje to arsenal zacznie mecz w skladzie:
    ALMUNIA EBOUE SENDEROS CAMPBELL CYGAN LJUNBERG SONG FLAMINI REYES HENRY VAN PERSIE

    Do góry
    #449500 - 22/11/2005 19:25 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    Patricu$ Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 05/07/2001
    Postów: 8615
    Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
    Quote:

    jesli kogos interesuje to arsenal zacznie mecz w skladzie:
    ALMUNIA EBOUE SENDEROS CAMPBELL CYGAN LJUNBERG SONG FLAMINI REYES HENRY VAN PERSIE




    ...czyli bogatsi o doswiadczenia z poprzednich nieudanych kwalifikacji ligi mistrzów dzis beda chcieli wygrac a nie jak w powrzechnej opinii "dać ciała"

    Do góry
    #449501 - 22/11/2005 19:31 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    WERDER12 Offline
    addict

    Meldunek: 24/05/2005
    Postów: 552
    Skąd: buten un binnen
    Poczatkujace sklady:
    FC Barcelona: Valdés; Oleguer, Puyol, Márquez, Gabri, Motta, Xavi, Deco, Giuly, Ronaldinho,Larsson.

    Werder Bremen: Reinke; Owomoyela, Naldo, Fahrenhorst, Schulz; Baumann; Frings, Borowski; Micoud; Valdez,Klose.

    Do góry
    #449502 - 22/11/2005 19:33 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    Stoin Offline
    Profesor

    Meldunek: 19/08/2005
    Postów: 28891
    Skąd: ॐ नमः ...
    FC Barcelona: Valdes - Oleguer, Puyol, Marquez, Van Bronckhorst; Gabri, Motta, Deco; Giuly, Larsson, Ronaldinho

    Ja myśle ze tak to bedzie wyglądac.Xavi w tym meczu nie wystąpi !

    Do góry
    #449503 - 22/11/2005 19:45 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    WERDER12 Offline
    addict

    Meldunek: 24/05/2005
    Postów: 552
    Skąd: buten un binnen
    Sorry,oczywiscie Xavi nie zagra!

    Do góry
    #449504 - 22/11/2005 22:00 Re: LIGA MISTRZÓW - 5 kolejka A,B,C,D
    Oziek Offline
    stranger

    Meldunek: 11/09/2005
    Postów: 10
    Skąd: Chorzów
    NO i miałeś Riquelme racje, szkoda że cie nie posłuchałem....
    Villarreal skutecznie się bronił i dało to efekty w postaci 1 cennego punkta, a MU....szkoda gadać.....

    Do góry
    Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

    Moderator:  Akhu, Biszop 



    Kto jest online
    3 zarejestrowanych użytkowników (Emilio, ElNinho[mmdea], Józef Małolepszy), 3285 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45044 Tematów
    5581553 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49