Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#448345 - 16/11/2005 09:20 Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Kursy wzięte z Bet-at-home :

18.11.05 20:00 Legia Warszaw - Gornik Zabrze 1,15 6,20 14,00
19.11.05 18:00 Arka Gdynia - Wisla Krakow 4,55 3,35 1,70
19.11.05 18:00 Cracovia Krakow - Wisla Plock 1,85 3,30 3,85
19.11.05 18:00 GKS Belchatow - Kielce Korona 2,40 3,10 2,75
19.11.05 18:00 Gornik Leczna - Amica Wronki 2,25 3,15 2,95
19.11.05 18:00 MKS Pogon Szczecin - Polonia Warszaw 1,80 3,30 4,10
19.11.05 18:00 Odra Wodzislaw - Lech Poznan 2,40 3,10 2,75
20.11.05 17:00 Groclin Dyskobolia - Zaglebie Lubin 1,85 3,30 3,85

Do góry
Bonus: Unibet
#448346 - 16/11/2005 09:27 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
18.11.05 20:00 Legia Warszaw - Gornik Zabrze

Heheh fajne kursy na Legię 1,15, a w B&W bagatela 1,2. Przestrzegam przed braniem zwycięstwa gospodarzy za dużą stawkę. Górnik nie wygrał meczu ligowego od bodajże 6 spotkań, przegrywając wszystkie.
Jak niektórzy orientują się, klub został wystawiony na sprzedaż [zainteresowanie jak na razie przeciętne]. Mimo to chcąc przyciągnąć inwestora dla tego zasłużonego klubu, jego obecny przez Zbigniew Koźmiński zapowiedział wysokie premie za zdobycie 12 punktów w 4 ostatnich spotkaniach (wyjady: Legia, Groclin ; dom: Łęczna, Bełchatów).

Osobiście najlepszą opcją dla mnie to under lub handicap +1 Górnik - w Bet-at-home było coś koło 5.0

pozdrawiam
Ojro

Do góry
#448347 - 16/11/2005 09:36 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
AmicaFan Offline
stranger

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 17
19.11.05 18:00 Gornik Leczna - Amica Wronki 2,25 3,15 2,95
Ze Wskazaniem na Leczna, Amica nie wygrala juz 4 kolejnych spotkan wliczajac w to Puchar Polski. Jak dla mnie 1X.

Do góry
#448348 - 17/11/2005 12:34 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Legia Warszawa-Górnik Zabrze 1

OJRO nie moge się z tobą zgodzić a podam kilka powodów. Legia ma znakomitą passe wygranych meczy w ostatnich kolejkach: 0-4 Hetman Zamość-Legia(PP)cztery gole Włodarczyka, Amica-Legia 0-2(liga), Legia-Korona 1-0, Zagłębie-Legia 0-1, Legia-Wisła Płock 3-0 jeszcze dwie wygrane z KSZO w Pucharze Polski. Zespół gra znakomicie w ostatnim czasie. Dobra forma przełożyła się na ligową tabele zrównanie się punktami z Wisłą Kraków(mają zaległy mecz z Cracovią). Warto też dodać, że wyjazd do Zamościa został przedłużony i zespół przed Pucharem Polski zrobił sobie mini zgrupowanie. Ostatnie takie mini zgrupowanie przyniosło znakomitą passe Legii, która trwa. W tym sezonie Legia na własnym boisku ma bilans 4-0-1 jedyna przegrana na własnym boisku z Groclinem 0-2.
Górnik Zabrze jak co sezon ba nawet co runde dobry start i postawa w pierwszej fazie rozgrywek zespół znajdował się w czołówce tabeli był wyżej niz nawet Legia. Jednak kryzys przyszedł na mecz z Zagłębiem Lubin od tej pory same porażki: Zagłebie-Górnik 3-0, Górnik-Korona 0-3, Amica-Górnik 3-1, Arka-Górnik 3-0, Górnik-Wisła 0-1. Do tego trzeba dodać porażke z Radomiakiem w (PP). Moim zdaniem sytuacja w klubie jest fatalna. W ostatnim czasie zwolnienie trenera Wleciałowskiego moim zdaniem nie wiele pomoże. Górnik jest dla mnie głównym faworytem do spadku.
Jednak nie gram tego meczu bo jest po niskim kursie to raz dwa to polska liga.

Składy na ten mecz:
LEGIA: Fabiański-->Szala, Rosłoń, Ouattara, Kiełbowicz-->Szałachowski, Djoković, Burkhardt, Karwan--> Jańczyk, Włodarczyk.
GÓRNIK: Lech-->Felipe, Magiera, Prokop, Radler-->Siedlarz, Stoimenow, Bukalski, Goncarz-->Król, Aleksander.
Pozdrawiam.

Do góry
#448349 - 17/11/2005 12:57 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Marcovia Offline
enthusiast

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 392
Legia - Górnik

Ja zagram ten mecz za grosze i tylko dlatego, że będzie w Tv. I według mnie to wcale nie jest aż taki pewniak.

1. Legia bez kibiców, czyli Górnik będzie grał przy dopingu swoich kibiców.
2. Ta dobra passa Legii, podobnie jak zła passa Górnika może się właśnie skończyć.
3. Piłkarze Górnika mogli przegrywając tylko 0:1 z Wisłą pokazali, że niby coś tam u nich drgnęło.

Gdyby kurs na ten mecz wynosił 1.5 to pewnie bym to zagrał ale moim zdaniem nie warto się denerwować za takie grosze.

PS. Włodarczyk strzelił 4 bramki Hetmanowi i teraz będzie się woził do końca sezonu.Myślę, że już wystrzelał swój limit na ten rok

Do góry
#448350 - 17/11/2005 14:37 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
Zgadzam sie z kolega.. zdecydowanie lepiej postawic kupon albo 02 albo handicapa

Do góry
#448351 - 17/11/2005 20:09 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Quote:



Składy na ten mecz:
LEGIA: Fabiański-->Szala, Rosłoń, Ouattara, Kiełbowicz-->Szałachowski, Djoković, Burkhardt, Karwan--> Jańczyk, Włodarczyk.





Quattara nie zagra, jest zawieszony za kartki. Nie wystąpi również inny obrońca Choto który doznał znowu lekkiego urazu i ma odpoczywać przed meczem na szczycie z Wisłą Kraków. Moim skromny zdaniem Legia zwycięży ale będzie to raczej skromna wygrana, coś w okolicach 1-0

Do góry
#448352 - 17/11/2005 20:21 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Panowie oprócz wiadomej systuacji statystycznej, czyli passa Legii, bilans domowy, oraz beznadziejnej postawy górnika, fatalnej postawie na wyjeździe ( przypominam 2 zdobyte pkt i bilans bramkowy 4-13). Moim zdaniem powinniśmy w tym spotkaniu zwrócić przede wszystkim uwagę na sytuację panującą w obu zespołach i na mentalność graczy. Nie zgadzam się Ojro który twierdzi, że to iż zespół wystawiony został na sprzedaż, oraz to, że Koźmiński przeznaczy olbrzymie premie za kolejne zwycięstwa, może pomóc piłkarzom przełamać się i wzmocni ich motywacje i wolę walki. Uważam, że stanie się wprost przeciwnie, nic dobrego z tego nie wyniknie, a może to tylko pogłębić kryzys zabrzan. Nie jestem zabrzaninem ( w przeciwieństwie do Ojro) oraz fanem Legii więc potrafię w miarę obiektywnie spojrzeć na ten mecz, a przynajmniej tak mi się wydaje. Legia kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, sytuacja w klubie po przejściu Włodarczyka jest bardzo dobra, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że dawno aż tak dobra nie była. Trener Legii twierdzi, że potrafi przygotować swoich podopiecznych do gry w różnych ustawieniach. Przykład to ostatnie spotkania: 3-5-2 w Płocku i 4-5-1 w Zamościu. Zespół uwierzył, że jest w stanie wygrać mistrzostwo kraju, zważywszy na sytuacje zarówno kadrową i mentalną u zeszłorocznego mistrza. Do jutrzejszego meczu gospodarze przystąpią probably w ustawieniu 4-4-2, bez dwóch kontuzjowanych zawodników - Łukasza Surmy i Moussa Ouattara, ale przy szerokiej kadrze drużyny nie będzie stanowiło zbyd wielkiej straty. Fakt, że każda passa zostaje wkońcu przerwana, ale moim zdaniem nie będzie to miało miejsca akurat w tym spotkaniu. Legia następny mecz gra z Wisłą i muszą zdobyć 3 pkt z Górnikiem.

Typ: 1
Stawka: 9/10

Typ: over
Stawka: 6/10
Dlaczego ?

Brakowy bilans Legi u siebie: 7:3
Średnia na mecz: 2 bramki

Bramkowy bilans górnika na wyjeździe: 4:13
Średnia na mecz: 2,8

POZDRO
SzczyPop

Do góry
#448353 - 17/11/2005 20:33 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Widzę że kolega "Szczypior" nie ma szacunku do mojego klubu Górnika, skoro pisze go z małych liter [dziwne że Legię pisze już normalnie].
Wracając do mojego postu na temat piątkowego meczu. Ja tylko sugerowałem żeby nie grać wysokich stawek na zwycięstwo [kurs marniutki, a piłkarze gości zmotywowani]. Poza tym kurs handicap +1 na Górnik i under jest zawyżony, więc zamiast później przeklinać że zagrało się za 1.15 czy 1.2 czy nie lepiej spróbować kursu za np. 5.0 - i mieć większą zatysfakcję ?
A co do obiektywizmu to ja na moją drużynę patrzę trzeźwo: przypatrzcie się w jakim składzie Górnik grał na początku ligi, a na skład z ostatnich meczy ligowych - wniosek pozostawiam Wam...

pozdrawiam,
ojro

Do góry
#448354 - 17/11/2005 20:36 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Pisałem, że nie jestem fanem żadnej z drużyn, a mała literka to nie jest brak szacunku tylko czysty ortograf pozdro

Do góry
#448355 - 17/11/2005 23:07 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Prawda źle podała "Nasza Legia" składy aż dziwne, że taki błąd im się wkradł. Potwierdzam zawieszony za kartki jest Ouattara. Kontuzjowany jest także Dickson Choto. W środku obrony obok Rosłonia wystąpi Szala lub Rzeźniczak.
Do OJRO nikt nie obraża Górnika ja mam wielki szacunek do historii tego klubu.
Pozdrawiam.

Do góry
#448356 - 18/11/2005 08:51 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
zbyszek Offline
member

Meldunek: 09/11/2005
Postów: 126
Quote:

Widzę że kolega "Szczypior" nie ma szacunku do mojego klubu Górnika, skoro pisze go z małych liter [dziwne że Legię pisze już normalnie].
Wracając do mojego postu na temat piątkowego meczu. Ja tylko sugerowałem żeby nie grać wysokich stawek na zwycięstwo [kurs marniutki, a piłkarze gości zmotywowani]. Poza tym kurs handicap +1 na Górnik i under jest zawyżony, więc zamiast później przeklinać że zagrało się za 1.15 czy 1.2 czy nie lepiej spróbować kursu za np. 5.0 - i mieć większą zatysfakcję ?
A co do obiektywizmu to ja na moją drużynę patrzę trzeźwo: przypatrzcie się w jakim składzie Górnik grał na początku ligi, a na skład z ostatnich meczy ligowych - wniosek pozostawiam Wam...

pozdrawiam,
ojro



To nie jest brak szacunku tylko bezsprzecznie stwierdzenie, ze Górnik Zabrze jest piłkarsko słabszy na każdej pozycji. Owszem niedawno moglem jeszcze uwierzyć w braki w motywacji zawodników Legii w meczach z druzynami z dołu tabeli, ale nie teraz. Wdowczyk po prostu nie pozwoli na takie, rzeczy. U niego piłka jest krótka...zapier...dalasz albo spie...na ławke i to jest proste lekarstwo na gwiazdorstwo polskich zawodników. Obiecywanie premii dla Górników...i dodajmy kolosalnych to raczej S/F pana Każmińskiego, albo genialne zagranie Pt...obiecać można wszystko i tak mało ryzykuję...
CO do typowego spojrzenia piłkarskiego to powiem tylko tyle.
Minus Legii ktore przemawiają na korzyść Górnika:
- Ciągły koflikt z kibicami...
- W perspektywie...dość dalekiej...mecz z Wisła
i w zasadzie to wszystko co mogę powiedzieć na minus.
Osobowo jak napisałem Legia jest lepsza na każdej pozycji. W obronie i Bramce, nawet biorąc pod uwagę brak Rosłonia, Choto, Quattara to jest bardzo solidna formacja, W górniku niepewny i bardzo nerwowy Lech, do pomocy ma Wiśniewskiego, równierz bardzo pobudliwego, który w zasadzie nie może nic przeciwstawić przeciwko napastnikom Legii jak tylko brutalna (on to nazywa twardą) ale to bardzo brutalna gra, określona na przestraszenie rywala.
Pomoc..No tu to w Górniku poza Bukalskim nie widzę, żadnego kreatywnego gracza, kóry potrawił by przyczymać piłkę i zagrać dokładnie do partnera, raczej bedzie to gra do tyłu na przetrzymanie i wybicie Legii z uderzenia. Legia w środku posiada Burkharda...Bedąc szczerym to nie lubię tego gracza, bo uważam go za typowy przejaw "Polskiego Gwiardorstwa" ale obiektywnie powiedziawszy pod ręka Wdowczyka zaczyna rozumieć, że gadaniem nic nie zdziała, z boku Karwan, dość chimeryczny w tej rundzie, ale zdolny do bardzo dobrej gry, reszta gorzej...ale i tak lepiej niż Górnik.....
Napastnicy....Mojim skromnym zdaniem Jańczyk juz niedługo bedzie najlepszym napastnikiem Legii. Tylko niech "Wielcy" koledzy zrozumieją, że gra drużyna, a nie jeden zawodnik.
Do tego dojdzie jeszcze Włodarczyk i powinno wystarczyć. Górnik no cóz Aleksander to raczej sam meczu nie wygra, a Król raczej mu w tym nie pomorze, po prostu słabe wsparcie ze srodka pola.
Ławka rezerwowych...
Legia...posiada tam Smolińskiego, Sokołowskiego, Magierę, Chwiesta.czyli słabszych, ale mogących coś wnieść do meczu zawodników.
Gornik..no cóż jedynieFelipe i Kól morze coś wnieś do gry reszta to zawodnicy którzy jeszcze są na dorobku...
Trenerzy...
Wdowczyk...co tu gadać. Po prostu widać jaki ma warsztat.
Motyka...Byc może posiada bardzo duży potęcjał wiedzy i umiejetności, ale posiada również jedną podstawową wadę w tym zawodzie....Nie posiada własnego niepodważalnego zdania....a to w ruzynie gdzię żadzą zawodnicy pokroju...Lecha i Wisniewski to raczej nie wóży dobrych wyników...
Cholera ale sie napisałem...wyjdzie, że jestem fanem Legii, a to nic bardziej błednego...kibicuje Wiśle i Słąskowi..

Dobra podsumowanie.....
Wielkie oczy zrobie jesli tego meczu nie wygra Legia.
Druga sprawa to to czy warto ryzykować pieniądze za ten kurs.
Można spróbować Legia (-1,5) bramki albo (HT/FT jedynka) ale to tylko próbować...bo zgodzę się z jednym gosciem tutaj, że Legii wzupełności wystarczy strzelenie jednej bramki do wygrania spotkania!
Pozdrawiam...
PS..Mam nadzieje, że nie odbierzesz tego jako atak na Górnika. Po prostu starałem sie być do bólu obiektywny i niestety wyszło tak jak napisałem. Mam nadzieję, że w przyszłości Górnik bedzie miał lepszych właścicieli i o wiele lepszą drużyne..Bo kibiców to juz ma...wspaniałych!!

Do góry
#448357 - 18/11/2005 16:03 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Quote:

Widzę że kolega "Szczypior" nie ma szacunku do mojego klubu Górnika, skoro pisze go z małych liter [dziwne że Legię pisze już normalnie].
Wracając do mojego postu na temat piątkowego meczu. Ja tylko sugerowałem żeby nie grać wysokich stawek na zwycięstwo [kurs marniutki, a piłkarze gości zmotywowani]. Poza tym kurs handicap +1 na Górnik i under jest zawyżony, więc zamiast później przeklinać że zagrało się za 1.15 czy 1.2 czy nie lepiej spróbować kursu za np. 5.0 - i mieć większą zatysfakcję ?
A co do obiektywizmu to ja na moją drużynę patrzę trzeźwo: przypatrzcie się w jakim składzie Górnik grał na początku ligi, a na skład z ostatnich meczy ligowych - wniosek pozostawiam Wam...

pozdrawiam,
ojro



Troche z twojego posta wynika ze lepiej obstawic wyzszy kurs i przegrac niz wygrac grosze z niskim kursem...genialne

Legia-Gornik
Gospodarze kracza ostatnio od zwyciestwa do zwyciestwa, Gornik podaza wrecz w odwrotna strone. Wg mnie nawet jesli Kozminski zaproponuje pilkarzom po 1mln tylko za wygrany mecz w stolicy to nic to nie da, pilkarze zostana ci sami i im bardziej w odniesieniu zwyciestwa pomoga wyzsze umiejetnosci a te nie przyjda z dnia na dzien pranmia duzo tu nie zdziala a nie zapominajmy ze Legia tez ma o co walczyc... Co tu duzo ukrywac ostatnio ekipa Wdowczyka jest na fali i gra z meczu na mecz coraz efektowniejsza i efektywniejsza pilke.
Teraz troche wspomne o taktyce:
Nie do konca wiadomo na co zdecyduje sie tym razem Wdowczyk czy zagra ustawieniem 4-4-2 czy moze bardziej ofensywnym 3-5-2. Ja raczej stawiam bardziej na to drugie . Legia nie bedzie raczej zmuszana w tym meczu do glebokiej defensywy bardziej przyda sie jej jedna dusza wiecej w pomocy. Gornik planuje grac wysokim pressingiem ale coz to moze byc dodatkowy atut Legi 5 osob w pomocy raczej da rade rozgerac pilke nawet przy napozre przeciwnika, a dzieki takiemu ustawieniu gosci beda mieli jeszcze wiecejk miejsca z przodu. Napewno Gornik nie wytrzyma tak calego spotkania, cofajac sie pozwoli gospodarzom na gre jaka lubia czyli dlugie rozgrywanie pilki.
Jesli chodzi o absensje to w Legii raczej nie bda one tak znaczace ci ktorzy moga wejsc do 1 skladu(Rzezniczak, Djokovic) prezentuja rownie wysoki poziom i nie ma sie co o nich martwic.
PODSUMOWUJAC
Wydaje mi sie ze na boisku potwierdzi sie przepasc jaka dzieli zespoly w tabeli. Legia gra ostatnio bardzo dobrze i nawet trener gosci nie wierzy zbytnio w skuces. Wszyscy takze wiemy jak spisuje sie obrona Legii wiec Gornik ma male szanse na zdobycie gola(i to nawet bardzo) a bez tego jak tu myslec o korzystnym wyniku...
Moje typy:
Typ: 1- 1,20(sportingbet) 8/10
under/over??
-troche loteria bo wszystko rozbije sie o skutecznosc w tym dniu
mozna tez rozwazyc typ- Gornik nie strzeli za np 1,80 sts
Ps Oczywiscie passa legi moze skonczyc sie nagle i bolesnie, ale jakos czuje ze to sie dzis jeszcze nie stanie.
pozdro

Do góry
#448358 - 18/11/2005 16:51 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
staller Offline
member

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 122
najwyzsze kursy na 1 w meczu legia - gornik sa na chwile obecna jednak w betfair 1,24

Do góry
#448359 - 18/11/2005 17:11 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
misiek86 Offline
stranger

Meldunek: 18/11/2005
Postów: 2
moje typy na 14 kolejke :
legia-gornik 1
arka-wisla 2
cracovia-plock 1x
gks-korona x2
pogon-polonia 1

Do góry
#448360 - 18/11/2005 19:08 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Post kolegi powyżej do kasacji , nie dość, że typy suche to jeszcze kolega bredzi co do wyniku w Gdyni

Arka Gdynia - Wisła Kraków

Arka od momentu gdy za sterami stanął popularny Wąs złapała wiatr w żagle. Piłkarze są motywowani zupełnie inaczej niż to było za Mirka Dragana, a tym razem dodatkowo mają obiecaną premie za zwycięstwo nad mistrzem Polski. W przerwie, która była spowodowana meczami reprezentacji Arkowcy rozegrali spotkanie kontrolne z ŁKS Łomża wygrane przez graczy z Gdyni 3:1. Ostatnie mecze obu zespołów pokazały, że Wisła przeżywa kryzys, a Arka własnie z takiej sytuacji się wygrzebała. W Szczecinie piłkarze rozegrali dobre spotkanie, szkoda tylko czerwonej kartki otrzymanej w momencie, gdy bramka dla Arki wisiała w powietrzu. Kolejnym atutem jest własne boisko i 12 tysięcy gardeł dopingujących swoich piłkarzy. Już raz, w dużo słabszym składzie pokazaliśmy podczas PP, że Wisłe można pokonać, dlaczego nie miałoby się to udać teraz? Do Gdyni przyjeżdża drużyna bez Krzyszałowicza i Dawidowskiego, zapewne cieżar strzelania bramek będzie spoczywał na Pawle Brożku. Co do skłądu naszej drużyny, mam wielką nadzieje, że od pierwszych minut zagra Bartoszewicz, który rozegrał bardzo dobre spotkanie w Szczecinie.

Prawdopodobny skład Arki:

----------------Witkowski--------------
Kowalski-Kościelniak-Jawny-Jakosz-Majda
----- Ulanowski ---- Bartosiewicz -----
Gorząd --- Moskalewicz --- Griszczenko
----------------Niciński---------------

Do góry
#448361 - 18/11/2005 20:59 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Legia - Górnik 3:2

Mógłbym rozważać "co by było gdyby"...Bukalski nie popełnił błędu. Grając handicapa +1 wyszłoby się na 0 PLN. Chyba warto było
Tak czy siak piłkarze Górnika premii 700 000 PLN nie zobaczą ale są do rozegrania jeszcze 3 spotkania więc licze na co najmniej 7 punktów !

Do góry
#448362 - 18/11/2005 21:16 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
witam

No w takim skladzie mielibysmy wieksze szanse na pokonanie Wisly ale na 12 zawodnikow nie pozwoli sedzia

Trener Wąsikiewicz nie ustawi zespołu zbyt ofensywnie. Musimy zagrać rozważnie, przesuwając ciężar gry daleko od naszego pola karnego. Nie zamierzamy jednak tylko się bronić, bo dopiero taka taktyka byłaby zgubna. Arka zagra czterema obrońcami, pięcioma pomocnikami z cofniętym Ulanowskim, oraz Nicińskim w ataku. Taka taktyka nie jest żadną niespodzianką ponieważ była już stosowana we wcześniejszych meczach i się sprawdziła.
Na meczu z Wisłą, niestety tylko na trybunach, pojawi się również Bartek Ława,na szczescie nie bedzie mial operacji i powinien jeszcze zagrac w tym roku.Bramkarz Chamera kontuzja,Cios rowniez.

Tak wiec zapowiada sie ciekawe widowisko dla kibicow Gdyni,szkoda tylko ze bez gosci z Krakowa .

Na boisku zalega snieg ale na mecz powinno byc wszystko zielone .
Jak podaje IMiGW jutro w Gdyni będą przelotne opady śniegu. Temp. maks. od 0 st. do 4 st. Wiatr słaby i umiarkowany.

Przypuszczalny sklad

Witkowski-Kowalski,Koscielniak,Jawny,Jakosz(rzeznik )Gorzad,Sobieraj,Majda, Moskalewicz,Griszczenko-Nicinski

Rezerwa
moze pojawi sie Wroblewski za Griszczenke
Pilch wejdzie za Nitka

źrodlo:nieoficjalna strona Arki

Do góry
#448363 - 18/11/2005 22:51 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Sobieraj przypadkiem nie pauzuje za czerwona kartke?

Do góry
#448364 - 18/11/2005 22:59 Re: Orange Ekstraklasa 14 kolejka [18-20 XI 2005]
Cezar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2005
Postów: 6624
Skąd: GDYNIA
Koledzy z Gdyni Domingos i Kameleon powiedzieli wszystko na temat tego meczu Krótko tylko moja opinia na temat tego spotkania: Arka pod wodzą trenera Wąsikiewicza radzi sobie świetnie. Żadnej porażki i dwa remisy,a reszta zwycięstwa.
Mecz z Wisła jednak będzie bardzo trudny.Myśle że mimo niepełnego składu, Arka nie da się pokonać. Będzie grała ostrożnie, próbując strzelić bramki z kontry. Przestrzegam wszystkim aby nie grali w tym meczu na Wisłe..
Niepotrzebnie przecież tracić kase i dać zarobić bukom
Arka potrafi grać z Wisła co pokazała 2 lata temu wygrywając w Gdyni 2-0.. Tak,więc licze,że po meczu tak jak było to 2 lata temu cieszyć będą się Gdynianie.
-jako kibic Areczki licze na powtórzenie wyniku sprzed 2 lat czyli 2-0
-jako typer to ten mecz jest dla mnie no bet

Pozdrawam

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, 11kera11, Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, Igor, Zaixi), 4378 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582756 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31