Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7
Opcje tematu
#4406030 - 27/01/2011 23:48 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: mateekk]
Lukasz111 Offline
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu

Meldunek: 24/04/2009
Postów: 31972
Niemcy - Argentyna

Niemcy na pewno będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o tych mistrzostwach. Po dwóch porażkach z rzędu(kursy na Niemcow w obu spotkaniach były po 1,3 z bardzo solidnymi ekipami) dziś grają z Argentyną o 11 miejsce. Argentyńczycy całkiem nieźle grali na tym turnieju ale gdy przychodziło im sie mierzyć z mocarzami, ktorzy ich nie lekceważyli to dostawali mocno po tyłku. Dziś kursy na Niemców są całkiem OK i uważam że spokojnie wygrają to spotkanie. Oby im chociaż trochę zależało..

Typ: Niemcy HC(-1,5 halftime)

Do góry
Bonus: Unibet
#4406576 - 28/01/2011 02:25 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Lukasz111]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Typ konkursowy

Francja-Szwecja 2 kurs 5 ladbrokes

Francja murowany pewniak zmierzy się z gospodarzem turnieju , trójkolorowi idą jak burza do tej pory same zwycięstwa i tylko jeden remis, Szwedzi już dwie porażki na koncie , liczę na to że gospodarzom trafi się dzień konia, kursy pokazują że eksperci dają im zaledwie kilkanaście procent szans.

To są mistrzostwa świata , Francuzi to nie maszyny , może przytrafić im się słabszy dzień , gorsza dyspozycja , z kolei gospodarze mogą wspiąć się na wyżyny swoich możliwości , przy odpowiedniej dozie szczęścia , są w stanie nawiązać walkę z faworyzowanymi gośćmi. Mam nadzieję że pokażą że stać ich na sprawienie nie lada sensacji. Niech wygra piękno sportu i skazywani na porażkę Wikingowie.

Do góry
#4406695 - 28/01/2011 03:00 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Legia]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Węgry
Kurs: 2,62


Wypada spróbować. Nasi piłkarze rozsypani całkowicie, pełno strat z Chorwacją i gdyby nie to, że świetnie bronili nasi bramkarze, a sędziowie dali Chorwatom pełno kar to byłby pogrom. Nasi w ataku bez pomysłu, Bielecki nic nie rzuca, jedynie traci pilki, Lijewski slabo, zmiennicy nic do gry nie wnosza. Wegrzy chyba na nic wiecej w tej grupie nie liczyli, przegrali z Francja i Hiszpania, ale pokonali Niemcow i powalcza z nami o miejsce dajace szanse walki o IO. Wydaje mi sie, ze na pewno do meczu przystapia w lepszych nastrojach niz nasi szypiornisci.

Do góry
#4407228 - 28/01/2011 08:47 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Gaske]
master.mk Offline
enthusiast

Meldunek: 18/01/2011
Postów: 215
Skąd: Opole
dzsiaj: dania, polska, chorwacja. za/przeciw ??

Piszecie, że Polska bez formy. to prawda, ale to jest jednak mecz o igrzyska i uwazam , ze beda w stanie to wygrac i chociaz tym przykryc blamaz porazki. aczklowiek chcialbym przypomniec, ze Wenta przed MŚ mówił o 7 miejscu, że to jest ich cel. mysle, ze ten cel zostanie zrealizowany. Polska wygra !

Do góry
#4407930 - 28/01/2011 20:04 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Zohan]
wojciechq Offline
veteran

Meldunek: 01/12/2007
Postów: 1365
Skąd: CB
Hiszpania, Chorwacja, Polska laugh
widać, że każdy ma inne typy - co świdczy o tym, ze będzie ciężko coś ugrać.
wg mnie Polacy są tak czy inaczej lepszą drużyną od Madziarów, mimo kłopotów, mają świadomość stawki, myślę, że dadzą radę.
Chorwacja - potęga piłki ręcznej, ten turniej im nie poszedł, lecz wciąż są bardzo mocni, co pokazali wygrywając na dużym luzie z Polską. Islandia nie powinna im się za mocno postawić.
Hiszpania - drużyna bardzo bardzo mocna, wg mnie na pewno mocniejsza od Duńczyków, którzy nie zasługują na to miejsce gdze są ,niby wygrywają wszystko, a jednak ich gra mnie w ogóle nie przekonuje, czas ay w końcu ktoś ich zatrzymał.
Francja-Szwecja - rozum podpowiada francuzów, jednak kursiow na gospodarzy kusi i to mocno, jak dla mnie no bet, lub jednak Francja, która jest obecnie najlepsza na świecie

Do góry
#4407962 - 28/01/2011 20:25 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Zohan]
mexes Offline
journeyman

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 73
Skąd: ZMC
Dzis jak dla mnie typowania recznej:
Polska : Wegry - calkowity no bet. Polska to zagadka tego meczu Wegry nie maja nic do stracenia zlapali wiatr w zagle nawet sie wydaje.. podjeli walke z Hiszpania.. pokonali Niemcow. Perez ciezki do zatrzymania. Gdybym nie byl Polakiem pewnie z jakims handi bym zagrla na Wegry, raczej mecz do odpuszczenia.
Chorwacja : Islandia - Nastepny mecz zagadka,mysle ze zagraja na fantazji druzyny typ:Chorwacja lub 2 polowa wieksza ilsoc bramek.
Dania:Hiszpania - Stawiam na silniejszych fizycznie Dunczykow fascynuja mnie szybkie rozgrywanie akcji wznowienia ktorymi rozbili nas i Szwedow, fantastyczne rzuty z dystansu maja bombardierow. Hiszpania jakos mnie nie przkonuje.
Szwecja:Francja - Faworyt jest jeden Francja, najglowniejszy faworyt do zwyciestwa w turnieju. Szwecja moze ograc nas fartem bez forym czy Chorwatow.. Ale nie Francje. Z Dania praktycznie nie mieli nic do gadania a grali u siebie. niby bo glosniejszy byli kibice z Dani..

Do góry
#4408080 - 28/01/2011 21:27 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Kielon86]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa

Do góry
#4408090 - 28/01/2011 21:30 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Kielon86]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
ja do dzisiejszych meczy podchodzę troszkę inaczej. Co prawda mam na singlu Polskę smile no ale oprócz tego mam jeszcze kupon na strzelców:

Tłuczyński over 4,5 @1,70
A.Petersson over 4,5 @1,70

jeśli chodzi o Tomka, to wiadomo że wykonuje rzuty karne (a spodziewam się ich paru w tym meczu, najważniejsze żeby co najmniej dwa pierwsze trafił) smile
spodziewam się że będzie też dużo wykluczeń, bo wiadomo że choć jest to mecz o dopiero 7 msc to jest cholernie ważny dla obu ekip, więc za pewne będzie twarda walka. A jak będą kary, to łatwiej ze skrzydła się rzuca tongue

Jeśli chodzi o zawodnika Gejzerów, to jest to najlepszy strzelec, a wydaje mi się że będzie overowy mecz, tak więc te 5 bramek powinien rzucić wink

no ale najważniejsze to POLSKA boks

Do góry
#4408130 - 28/01/2011 21:56 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Marian]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Potraficie czytać? Już któryś to raz wspominam, że wpisy typu:

Francja
Chorwacja
Polska
Hiszpania

Grubo


wklejajcie sobie na QC a nie w tym temacie. Za chwilę pokasuję wszystkie zbędne wpisy. Kolejne wpisy jak ten powyższy będą nagradzane - dokładnie jego autorzy.

Do góry
#4408190 - 28/01/2011 22:23 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Platini]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Polska - Węgry

Patrząc na dzisiejsze spotkanie i oferowany kurs na nasz zespół mam mieszane odczucia. Nasza kadra jechała jako jeden z faworytów imprezy, wg mnie - nie znającego się za bardzo na piłce ręcznej wink w tej czwórce powinni się znaleźć.
Tymczasem po fatalnym meczu ze Szwecją - to on wg mnie zaważył na wszystkim - gramy dziś o siódme miejsce.
Niby motywacja może być słaba ale należy zwrócić uwagę na fakt, że drużyna, która dzisiejszy mecz wygra będzie miała przepustkę do IO.
Trener Wenta jasno zapowiadał, że celem minimum jest zajęcie miejsca w siódemce najlepszych drużyn.
I dziś ten cel trzeba zrealizować. Węgrzy mnie nie przekonują choć przyznam się, że nie widziałem ich pełnych spotkań.
U nas głównym elementem, który przekonuje mnie do grania na Polskę to postawa bramkarzy. Zarówno Szmal jak i jego zmiennik bronią na fajnej skuteczności.
Jeśli przegramy dzisiejszy mecz to będzie totalna masakra - wrócimy na tarczy a wówczas może być ciężko o utrzymanie fajnego kolektywu, który panuje w ekipie.
A tego chyba żaden kibic by nie chciał.

Typ: Polska -1.5 @1,72

Do góry
#4408379 - 28/01/2011 23:39 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Platini]
mateekk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2009
Postów: 7181
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Dania vs Hiszpania
tyP: X

W tym pojedynku trudno wskazac faworyta. u naszego sponosra Ladbrokes faworytem sa Duńczycy. Ekipa ze Skandynawii przeszła obie grupy jak burza! wygrala wszystkie spotkania i pewnie zmierza po tytul mistrzowski. TYle ze teraz zaczna sie schody. dlaczego? Dlatego,ze dzisiaj zagra z mocna ekipa Hiszpanii. Dania ma wiele gwiazd z najwyzszej półki. ZAs ich dzisiejszy rywal rownież posiada gwiazdy. Hiszpania rowniez wygrywa pewnie mecz za meczem, zanotowali 1 remis(z Francja). Francuzi równiez celuja w mistrza.
proponuje [b]REMIS[b] kurs warty ryzyka

Do góry
#4408403 - 28/01/2011 23:48 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: mateekk]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa

Miłośnik remisów też dzisiaj liczy na przynajmniej jeden remis w trzech meczach bo w gospodarzy nie wierzę wcale..

Do góry
#4408461 - 29/01/2011 00:15 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: nawoj]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
Chorwacja - Islandia

Mecz o 5 miejsce. Jedni i drudzy słabiutko na tych mistrzostwach. Oglądałem mecz Islandii z Hiszpanią, totalna klapa w 1 połowie (10 bramek różnicy), po przerwie próbowali gonić ale jak zbliżyli się na 4-5 bramek, raczej spowodowany rozprężeniem Hiszpanów, następował od razu odjazd. Chorwaci wcale nie lepiej, remis ze słabiutką Serbią, porażki ze Szwecją i Danią, czyli z ekipami, z którymi jeśli byli w formie normalnie wygrywali w ostatnich latach na wielkich imprezach. Dziś więcej szans na zwycięstwo daje mimo wszystko Chorwatom, którzy swoim doświadczeniem i sprytem powinni wygrać to spotkanie.

Typ: Chorwacja 1.90 @ Ladbrokes

Do góry
#4408642 - 29/01/2011 01:06 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Kenny]
Ronni Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2003
Postów: 5910
Skąd: Poznań / Kutno / Barcelona
Dania - Hiszpania

Typ : Dania

Typ konkursowy . Dla zabawy.

Uwazam ze Dunczycy lepiej sie prezentuja w tym turnieju dzis maja duza szanse awansowac dalej i moim zdaniem sa jedyna druzyna ktora moze zagrozic Francji.Typ na Danie glownie ze wzgledu na kibicow ktorzy sa w stanie poniesc ich do nadzwyczajnej gry ale i kibice moga duza presje wywierac na sedziow co dla Danii bedzie tez plusem. Hiszpania mnie nie przekonuje i licze ze koncowym wynikiem bedzie wygrana Danii.

Do góry
#4413062 - 30/01/2011 18:20 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Ronni]
mateekk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2009
Postów: 7181
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Dania - Francja
typ: X
typ konkursowy, typ dla zabawy

Zespol Francji to Mistrz Swiata, Europy i Olimpijski. jest to bardzo utytułowany zespoł, uwazany za najlepszy na Świecie. w drodze do finalu ekipa Francji zremisowala z Hiszpania i wygrala pozostale mecze.
Natomiast Dania idzie jak burza, wygrywa mecz za meczem. w połfinale ograli zawsze mocna Hiszpanie. trybuny beda im sprzyjaly, poniewaz beda wypelnione w wiekszosci Dunskimi kibicami, dla ktorych piłka reczna to najpopularniejszy sport w kraju i sa głodni sukcesu.
mecz powinien byc wyrownany. przewiduje ze bedzie to wymiana ciosow, gol za gola. oba zespoly sa na podobnym poziomie. trudno wskazac faworyta.
proponuje zagrac REMIS ,kurs wysoki i warty ryzyka.

Do góry
Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Akhu, Kretol, Ojro, igea23, rafal08, alfa, VVega, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 3609 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581707 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49