Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#4383965 - 20/01/2011 02:23 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: kuerten]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Rumunia - Australia
HT -8.5 Rumunia ~1.85x[200]=370

Informacja prosto z Rumunii. Dziś mecz dla Rumunów ważny, ale jutro będzie jeszcze ważniejszy, zagrają o wszystko, więc na dzis plan jest następujący - wyjść i w pierwszej połowie zrobić swoje - uzyskać przewagę i drugą połowę dać pograć rezerwie. Nic więcej na ten temat. Jeżeli grać handi na Rumunów to tylko do przerwy.

typy na piłkę ręczną wzięte ze strony: zarabiamynasporcie.blox.pl

Do góry
Bonus: Unibet
#4384160 - 20/01/2011 03:08 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: kuerten]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Biuro expekt oferuje nam co nastepuje

Polska - Szwecja typ 2 kurs 2.25 typ 2

Do tego gramy remis na zwrot po kursie 9

Komentarz do tego jest krótki - Szwecja stoi pod sciana, w wypadku przegrania meczu awansuja dalej z zaliczeniem dwoch porazek. Chcialbym zobaczyc jak Polska wygra ten mecz. Rekomenduje 2 powyzsze typy za bardzo duza stawke, ktora sam gram.

Zycze powodzenia

Zegarek

Do góry
#4385135 - 20/01/2011 14:09 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: zegarek]
Lukasz111 Offline
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu

Meldunek: 24/04/2009
Postów: 31972
Szwecja - Polska

Jest to mecz ostatniej kolejki 1 fazy grupowej MŚ.
Oba zespoły będą grać w następnej fazie turnieju w grupie
z m.in. Danią i Chorwacją więc ten mecz jest bardzo
ważny w kontekście walki o medale gdyż wynik dzisiejszej
potyczki będzie brany pod uwage w tabeli 2 fazy grupowej.
Szwedzi nie mogą sobie pozwolić na drugą porażke z rzędu
co znacznie może utrudnić ich dalszą walkę o wysokie miesjca.
Dodatkowym atutem jest to, że grają przed własną publicznością,
która powinna ponieść ich do zwycięstwa.
Polacy wygrali wszystkie swoje mecze dotychczas ale formą raczej
nie zachwycają. Zwycięstwa nad Słowacją, Argentyną i Koreą odnosili
po ciężkich bojach a Szwedzi postawią poprzeczkę zdecydowanie wyżej
mimo, że też na razie nie grają tego czego się od nich oczekuje.
Przewiduję tutaj zwycięstwo Szwedów, własna hala + ogromna
motywacja po porażce z Argentyną powinna wystarczyć do zwycięstwa.
Kursy na gospodarzy powyżej 2.00 także zachęcają do gry.

Typ: Szwecja

Do góry
#4385216 - 20/01/2011 15:12 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Lukasz111]
Goferrr Offline
newbie

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 25
SZWECJA - POLSKA

Mój Typ jest oczywisty ! Stawiam na Polaków, ponieważ moim zdaniem Szwedzi Muszą dziś Wygrać i w tym właśnie upatruję szansę Naszych.
Gospodarze będą bardzo skoncentrowani i będą popełniać błędy, które Polacy wykorzystają grając na luzie.
Czasem desperacja nie idzie w parze ze skutecznością!
Dodatkowym atutem Biało-czerwonych jest zgranie co zaowocuje dużą ilością bramek. Ponadto Szwedzi grają obroną 6-0, czy 5-1 co Pasuje Naszym.
I dodatkowo myślę że apogeum formy właśnie przyszło więc DRŻYJ Szwecjo !

Pozdrawiam

Do góry
#4385225 - 20/01/2011 15:20 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Goferrr]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37089
Austria - Węgry

Monarchia austro-węgierska zagra mecz o pietruszkę.

Rozwiązania w takim wypadku są dwa:

Remis albo Austria.


Dziękuję za uwagę.

Do góry
#4385354 - 20/01/2011 16:20 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: zegarek]
Mak0ss Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2403
Skąd: POZnan*
Originally Posted By: zegarek
Biuro expekt oferuje nam co nastepuje

Polska - Szwecja typ 2 kurs 2.25 typ 2

Do tego gramy remis na zwrot po kursie 9

Komentarz do tego jest krótki - Szwecja stoi pod sciana, w wypadku przegrania meczu awansuja dalej z zaliczeniem dwoch porazek. Chcialbym zobaczyc jak Polska wygra ten mecz. Rekomenduje 2 powyzsze typy za bardzo duza stawke, ktora sam gram.

Zycze powodzenia

Zegarek


Komentarz jest kroki - Szwedzi musza wygrac i jak bedzie rowno mecz to ich moze usztywniac, W wypadku przegrania nasi tez maja trudniej w kolejnej fazie. Nasi w obronie ostatnie dwa mecze graja bardzo dobrze, w ataku z obrona 6-0 sobie poradzimy, to na pewno nie jest mecz do gry o wysokie stawki. Nasi do pierwszych meczow podeszli za luzno, ale i tak wygrali, juz mecz z Korea szczegolnie w 2 polowie byl bardzo dobry, jak widac po innych wynikach Argentyna to wcale nie takie ogórki do bicia.
Dla mnie ciekawym typem bedzie over kar w tym meczu, albo over kar na Polakow, nasi graja zdecydowanie, i sedziowie kar nie szczedza, na Krola Artura mozna liczyc z 2 x 2 min co najmniej, do tego presja trybun na sedziow.

Do góry
#4385366 - 20/01/2011 16:29 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Mak0ss]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
w awansie do kolejnej rundy licza sie bramki czy bezposrednie mecze?

Do góry
#4385383 - 20/01/2011 16:52 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: BeNiTooo]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: BeNiTooo
w awansie do kolejnej rundy licza sie bramki czy bezposrednie mecze?


Regulamin na wypadek remisu
In the event that two (or more) teams have an equal number of points during the matches of the group, the following rules break the tie:
1. Goal difference
2. Goals scored
After completion of the group stage, the following rules break the tie:
1. Head-to-head
2. Goal difference
3. Goals scored

Do góry
#4385538 - 20/01/2011 18:07 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: analityk]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51170
Skąd: ze wsi
Polska - Szwecja kto wygra 2 połowę? Polska kurs 2,15

Zaciekawił mnie taki zakład w Fortunie.

Myślę, że do przerwy mecz będzie na styku. A po przerwie wszystko rozegra się w głowach zawodników. I tu widzę naszą przewagę. Doświadczenie mamy dużo większe niż przeciwnicy. Szwedzi w meczu z Argentyną, która jako pierwsza drużyna postawiła im prawdziwy opór, zupełnie się pogubili. Na to też liczę w meczu z nami gdzie presja będzie jeszcze większa. Zwróćmy też uwagę na to, że do tej pory gramy bardzo szerokim składem. Trener Wenta bardzo rozsądnie rozdziela ilość minut jaką spędzają zawodnicy na boisku dzięki czemu nie może być mowy o jakimkolwiek zmęczeniu. Widać, że nasza ekipa powoli się rozkręca i wygląda coraz lepiej.
Cytując słynnego tenora: smile

"Do boju Polskooo " wink

Pozdrawiam.

Do góry
#4385654 - 20/01/2011 19:09 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: grajus87]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Polska-Szwecja 2

świetny kurs na Szwecję , biorąc pod uwagę że graja u siebie , Polacy stylowo nie zachwycają i jak to na turniejach w jakiejkolwiek dziedzinie sportu przeważnie w takich momentach pękają , słaba psycha-nie wytrzymują ciśnienia i presji.

Gra jest kiepska zdecydowanie gorsza niż w poprzednich turniejach , masa głupich strat których i w tym meczu zapewne nie zabraknie.

Ale najważniejsze - sądzę że sędziowie nie dadzą rozwinąć skrzydeł naszym orłom.

Gospodarz musi zajść jak najdalej, a skandaliczne sędziowanie pod gospodarzy w tej dyscyplinie na większych zawodach wcale do rzadkości nie należy.

W kluczowym momencie gdy Skandynawowie potrzebują punktów jak ryba wody nie daję zbyt wielu szans naszej sbornej.

Czas na pierwszy oklep.

Do góry
#4385697 - 20/01/2011 19:34 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Legia]
Goferrr Offline
newbie

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 25
Serbia - Rumunia (1X2) 1 1.65
Islandia - Norwegia (1X2) 1 1.30
Niemcy - Tunezja (1X2) 1 1.10 Argentyna - Chile (1X2) 1 1.08

ako: 2,54
Dzis taki kuponik pusciłem, wydaje mi sie najbardziej prawdopodobny.
kursy wg Tobet.pl

Pozdrawiam


Edited by Platini (20/01/2011 22:10)

Do góry
#4385722 - 20/01/2011 19:49 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Goferrr]
PPPP Offline
member

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 174
Serbia ma awans - to po co się przemęczać.

Do góry
#4385725 - 20/01/2011 19:54 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: Legia]
BesiktasTorcida1948 Offline
member

Meldunek: 18/11/2010
Postów: 152
Originally Posted By: McDziarz
Polska-Szwecja 2

świetny kurs na Szwecję , biorąc pod uwagę że graja u siebie , Polacy stylowo nie zachwycają i jak to na turniejach w jakiejkolwiek dziedzinie sportu przeważnie w takich momentach pękają , słaba psycha-nie wytrzymują ciśnienia i presji.

Gra jest kiepska zdecydowanie gorsza niż w poprzednich turniejach , masa głupich strat których i w tym meczu zapewne nie zabraknie.

Ale najważniejsze - sądzę że sędziowie nie dadzą rozwinąć skrzydeł naszym orłom.

Gospodarz musi zajść jak najdalej, a skandaliczne sędziowanie pod gospodarzy w tej dyscyplinie na większych zawodach wcale do rzadkości nie należy.

W kluczowym momencie gdy Skandynawowie potrzebują punktów jak ryba wody nie daję zbyt wielu szans naszej sbornej.

Czas na pierwszy oklep.


Szwedzi za to zachwycają, szczególnie w meczu z Argentyną,Szwedzi nie są pod żadną presją, a nawet jeśli to i tak nie mają z Nią problemu co było widać w meczu z Argentyną, sędziowie też w tym meczu dobitnie pomagali Szwedom..., a sbornej to można szukać w Rosji a nie w POLSCE, tyle Twoja analiza jest dobitnie bezsensu, mecz wygra Polska bo jest dużo lepiej przygotowana do tego turnieju i z meczu na mecz się rozkręca.

Do góry
#4385734 - 20/01/2011 19:58 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: fechu]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
pisząc że Szwedzi nie są pod presją to chyba nie wiesz co piszesz..

Oceniasz ich po 1 meczu z Argentyną ? Czemu nie napiszesz nic o tym jak rozjechali Słowaków , Koreańców ?

Grałbym zdecydowanie na Szwedów , ale wole piwko i dopingować naszych , ale nie pisz bzdur

Do góry
#4385756 - 20/01/2011 20:08 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: wojbest1987]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51170
Skąd: ze wsi
Grajus, on pisał z ironią o tej presji...

Do góry
#4385770 - 20/01/2011 20:17 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: fechu]
wojbest1987 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2009
Postów: 45437
Skąd: Kraków
Korea - Słowacja, mecz niby o pietruchę, ale Słowacja słaba na tych MŚ, Korea całkiem fajnie pogrywa i wydaje mi się , że Korea nie przejdzie obok meczu bo to taki naród, będa biegać jak szaleni itd

Do góry
#4385797 - 20/01/2011 20:34 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: wojbest1987]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
Polska tez sie meczyła z Argentyną wiec nie ma co porównywac tych 2 meczy ,a to ze szwedzi muszawygrac to inna sprawa i za pewne ten cel zrealizują

Do góry
#4385933 - 20/01/2011 21:34 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: wojbest1987]
sirrobin Offline
member

Meldunek: 01/06/2006
Postów: 143
Skąd: Camelot (I know its only a mod...
Dzisiaj jest parę meczy o coś, np.
o pierwsze miejsce w grupie
FRANCJA - HISZPANIA
CHORWACJA - DANIA
POLSKA - SZWECJA
o punkty w drugiej rundzie:
ISLANDIA - NORWEGIA
czy o awans:
KOREA - SŁOWACJA
ARGENTYNA - CHILE
imho, tylko Korea i Islandia to bici faworyci swoich meczy
a HC -3,5 na Koree @ 1,83 (ladbrokes) wart jest uwagi.Panowie w półwyspu koreańskiego ciągle jeszcze mają szansę i nie odpuszczą a słowacy.... Mam nadzieję, że chociaż zdjęcia im wyszły bo turniej nie bardzo i widać jak po meczu z nami z balonika uciekało zdrowe, górskie, słowackie powietrze..
Argentyna zapewne wygra z Chile, ale... ciągle nie jestem pewien czy ich występ w Szwecji to cud jakiś, czy znak, że piłka ręczna przepłynęła ocean, i zaczyna kolonizować Amerykę.
A kursy 1.05 (ladbrokes, Bwin) na win Albicelestes czy linia HC w okolicach -6,5 są dla mnie nie warte ryzyka.

w pozostałych meczach trudno wytypować "pewnego" faworyta.
Niby francuzi mocniejsi od hiszpanów, a h2h na imprezach mistrzowskich 3-1-1 dla żabojadów, ale... to nie jest taka różnica klas, którą usprawiedliwiałby kurs na Francje 1,3 - 1,44 (Bwin, ladbrokes)
linia overa 50,5 (j.w.) jest bardzo dobrze postawiona, bo z jednej strony wielki potencjał ofensywny a z drugiej dobra obrona, bramkarze i prawie brak kontr hiszpanów (17 w 4 meczach)..

CHORWACJA - DANIA
dwie rónorzędne, światowej klasy ekipy.. i bądź mądry i pisz wiersze... h2h 3-0-4 na korzyść chorwatów ale mój wybór to:
DANIA NA WIN @2 (ladbrokes)
większa pasja, większa determinacja, twarda obrona i mordercze kontry (niesamowici skrzydłowi: Christiansen i Lindberg)wezmą górę na wyrachowaniem chorwatów.

POLSKA - SZWECJA
czytałem tu na forum różne opinie, że Szwedzi wygrają bo muszą, że leży nam szwedzka obrona 6-0 i to my wygramy...
Dla mnie wynik tego meczu jest zagadką większą niż sens powstania sequela "Titanica".
Szwedzi owszem, żeby poważnie się liczyć w walce o medale, muszą wygrać z nami. Owszem, sędziowie pewnie im nie będą bardzo przeszkadzać i owszem wykorzystają każdy nasz błąd w ataku, żeby pchać kontry, bo w ataku pozycyjnym nie mają aż takich armat, żeby mogli nam zrobić wielką krzywdę. Nam zresztą też łatwo nie będzie przy ich obronie 6-0, bo trzech środkowych obrońców to dwu metrowi goście o łącznej wadze 320kg (nie zazdroszę nerkom i wątrobie Jureckiego takiego "masażu" jaki dostaną dzisiaj) wink
mój pomysł na ten mecz to:
POLSKA over26,5 bramki @ 2 (ladbrokes)
tak jak pisałem, będzie ciężko w ataku pozycyjnym, ale
1. Jurecki na kole. Jeden z najlepszych (imho) kołowych świata, wykonuje tytaniczną pracę w ataku ułatwiając rozgrywającym oddawanie rzutów.
2. Tkaczyk na rozegraniu. "Młody" wreszcie zaczyna grać. Był cieniem siebie ze Słowakami i Argentyną, ale już z Chile i Koreą (zwłaszcza Koreą) zagrał koncert. Wszystko widzi, świetnie współpracuje z Jureckim i do tego może postraszyć z drugiej linii (czego nie ma Jaszka) idealny playmaker na szwedów.
3. Lepsza, coraz lepsza gra naszych w obronie. Byłem przerażony i pełen najgorszych obaw po meczu ze Słowakami i potem nie było lepiej, aż do drugiej połowy meczu z Koreą. Nareszcie twardo, konsekwentnie, zespołowo.. tak samo (tylko lepiej :))trzeba zagrać ze szwedami, bo to prowadzi do:
4. kontry. od kilku lat czekałem kiedy Polacy zaczną grać kontrę. No i się doczekałem. Alleluja. Wreszcie wykorzystujemy ten najłatwiejszy sposób zdobycia bramki.

ps. będę konsekwentny i zagram też
CZERWONA KARTKA/WYKLUCZENIE TAK@3 (ladbrokes)
mecz ma spory ładunek emocjonalny + twarda obrona z obu stron + gospodarze i ich ściany + Król Artur tkwiący w umysłach sędziów jako żywe uosobienie Piły6 + kurs wink

Do góry
#4385948 - 20/01/2011 21:52 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: RaFiGW]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Ja polecam grać Szwedów 1 połowę w fortunie jest 2,0.

Jak każdy widział Polacy w 1 połowie cieniują, w 2 zaczynają grać, tu myślę że będzie podobnie.

Do góry
#4385972 - 20/01/2011 22:08 Re: Mistrzostwa Świata - SZWECJA 2011 - mężczyźni [Re: wafe(L)nica]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Dziś polecam kupon akumulacyjny u bukmachera naziemnego (millenium):

Islandia - Norwegia (-1.5) 1 (1.5)
Korea - Słowacja (-1.5) 1 (1.5)
Francja - Hiszpania 1 (1.4)

Stawka: 300x3.15x0.88=831

Islandia - Norwegia (+1.5) 1 (1.5)
Korea - Słowacja (+1.5) 1 (1.5)
Austria - Węgry (-3.5) 1 (1.5)

Stawka: 300x3.37x0.88=891

Korea - Słowacja /expekt/
Korea (-3.5) ~1.85x[100]=185



Kwestia bardzo prosta bez zbędnych analiz:
Korea ma jeszcze teoretyczne szansę na walkę do grupy medalowej, ale dodatkowo walczy ze Słowacją o lepsze miejsce. To nie ta mentalność, co u Słowaków, którzy psychicznie wyglądają tutaj paskudnie źle! Grają beznadziejnie, nie potrafiąc pokonać Chilijczyków. Polecam, bo Koreańczycy po dniu przerwy zabiegają tych naszych mentalnie słabych sąsiadów.

Islandia zdecydowanie najlepszy zespół tej grupy, który pokazał swoją wyższość w każdym meczu! Norwegia wcale taka silna nie jest i gejzerom nie podskoczy. Islandia jest po prostu lepsza i wynik tego meczu idzie do następnej rundy, więc nikt tutaj nie odpuści.

Austria - Węgry to mecz o pietruszkę dla obu zespołów, więc nie wiem dlaczego Węgrzy mieliby wygrać to spotkanie z przewagą? nie zalęży im na tym, bo i tak ten wynik sie liczyć dalej nie będzie. Austryjacy liczyli trochę na więcej i na mało zdecydowanych rywali (patrz 1 połowa Islandia) potrafią podkręcić tempo. Według mojej opinii trochę bardziej zależy na tym wyniku Austryjakom. Węgrzy nie będą ryzykować kontuzji, bo liczą po cichu na medal..

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Akhu, alfa, Sensei, kemp, igea23, rafal08, VVega, akagi), 3691 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581737 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49