Strona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 >
Opcje tematu
#432396 - 03/12/2005 09:29 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam serdecznie w sobotni spokojny poranek, za kilka godzin rozpoczna sie emocje na arenach sportowych, moze ja podziele sie swoimi uwagami

First Division

Hamilton - Clyde
druzyna gospodarzy nekana kontuzjami (za scottishfootballleague.com).Ostatnie wyniki wskazuja na wahania formy. Ostatnio przegrali ze St. Mirren na wyjezdzie.Wczesniej na wlasnym stadionie pokonali Queen of the South az 5 do 2. Analizujac dokonania tego zespolu na wlasnym stadionie, mozna zauwazyc, ze sa u siebie trudni do pokonania.To suche fakty. Jesli chodzi o druzyne gosci to jak juz wiadomo, jest to mlody, utalentowany zespol z doswiadczonym menagerem, ktory ma wizje tego jak nalezy poukladac druzyne. Efekty pracy widac po osiaganych wynikach i pozycji w tabeli. Ostatnie spotkania pokazuja, ze druzyna ma ustabilizowana forme. W ostatnich pieciu meczach trzy wygrane, jeden remis i jedna porazka.Jesli chodzi o ubytki w skladzie to zawieszeni sa dwaj gracze. Reszta zdolna do gry. To kolejne suche fakty.
A teraz do sedna. Jaki padnie rezultat? Wszystko kreci sie wokol remisu, ale remis padl w pierwszym spotkaniu pomiedzy tymi zespolami. Ja sklanialbym sie na to, ze Clyde tego spotkania nie przegra. A jak bedzie oczywiscie boisko pokaze

Two Division

Greenock Morton - Partick Thistle
Druzyna gosci jest w dobrej formie.Wlaczyla sie do walki o awans i moim zdaniem to oni awansuja. Dzisiejsze spotkanie mam nadzieje to potwierdzi, tzn Partick wygra i przeskoczy w tabeli Greenock. Roznica miedzy tymi zespolami wynosi tylko jeden punkt. Oczywiscie sprawa awansu nie rozstrzygnie sie dzisiejszego dnia, ale ten mecz jest waznym spotkaniem dla obu druzyn i moze decydowac o koncowych rozrachunku. A wydaje mi sie, ze wlasnie to Partic jest silniejsze.

Stirling Albion - Forfar
jesli chodzi o to spotkanie to zaznacze, ze druzyna gospodarzy jest zbombardowana kontuzjami : "Stirling Albion have injury problems with hamstring victim Dougie Wilson out while Stewart Devine, Chris Aitken and Ross Forsyth all face late fitness checks but Steve Bell returns against Forfar". Czy to bedzie mialo wplyw na wynik tego spotkania to nie wiem. Po prostu znalazlem taka informacje w serwisie scottishfootballleague.com

Third Division
jesli chodzi o mecze z tej dywizji to nie bede pisal tego co juz powiedzial Formic

I to tyle ode mnie.
Zycze powodzenia i duzych wygranych

Do góry
Bonus: Unibet
#432397 - 03/12/2005 12:20 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Nie ma się co chyba zastanawiać jeśli chodzi o mecz Rangers - Falkirk. Dni McLeisha są policzone, nie zagra filar pomocy Gers, Barry Fergusson i jedyny dobry napastnik w tym towarzystwie - Dado Prso. To, jak wiadomo nie jedyne oslabienia Rangers. Wracaja co prawda Buffel i Ricksen, ale po dlugim okresie niebytu (przynajmniej w przypdku tego pierwszego) trudno liczyc na jakis super wystep z ich strony.

Silnie rekomenduję w tym spotkaniu zagranie handicapu +1,5 gola na Falkirk:


Rangers - Falkirk(+1.5) - 2 po kursie 2.05, pozycja 984 w STS

Moze ktos dzis jeszcze zdazy, choc troche pozno.


Na jutro to samo w przypadku Aberdeen - Celtic. Moim zdaniem NIE MA SZANS, by gospodarze przegrali jutro wiecej niz 1 golem na Pittodrie.


Aberdeen (+1.5) - Celtic - 1, po kursie 1.60 w STS, pozycja 1402

Do góry
#432398 - 03/12/2005 13:04 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
manifestant Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/12/2005
Postów: 2149
Skąd: Płonące Wybrzeże
też myślę, że Aberdeen tego meczu nie przegra - to solidna drużyna, a Celtic jak wiadomo ostatnio w delikatnym dołciu

Do góry
#432399 - 03/12/2005 22:28 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Dobry...

Siódme w tabeli Aberdeen do jutrzejszego meczu przystąpi bez Scotta Severina, Michaela Harta oraz Steva Lovvella. Pod znakiem zapytania stoi także występ Kevina McNaughtona, którym zainteresowany jest Gordon Strachan.

Do składu The Bhoys wraca Shunsuke Nakamura i Shaun Maloney. Obaj są już w pełni sił i powinni wystąpić jutro od pierwszej minuty. W pierwszym składzie najprawdopodobniej zobaczymy także Macieja Żurawskiego.


Prawdopodobny skład:

Boruc; Telfer, Balde, McManus, Camara; Lennon, Nakamura, Maloney, Petrov; Sutton, Żurawski

____

Aberdeen - Celtic 2 @1.5 8/10

Expekt zaoferował @1.5, to chyba jeden z lepszy kursów w sieci, dla porównania, GB dał @1.44, czy baw @1.35
Mam nadzieję że po ostatniej porażce zespół Celtic będzie się potrafił odbudować już jutro...

Pozdrawiam


Do góry
#432400 - 03/12/2005 23:17 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Zgadzam sie jutro CEltic Win choc po ciezkiej walce 0:2

Do góry
#432401 - 06/12/2005 23:32 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Panowie nie znam się na tej lidze więc jeśli mógłby mi ktoś potwierdzić że dobrze myślę...
Chodzi o środowy mecz Stirling Albion - Dumbarton.
Moim zdaniem 1X to pewniak.
Stirling po 11 meczach bez wygranej, wygrało 5 spotkań pod rząd! Tak więc chyba porażka gospodarzy nie wchodzi w grę A zakonczenie passy zwyciestw jestli w ogole nastąpi to co najwyżej remisem...

Do góry
#432402 - 08/12/2005 12:55 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Quote:

Panowie nie znam się na tej lidze więc jeśli mógłby mi ktoś potwierdzić że dobrze myślę...
Chodzi o środowy mecz Stirling Albion - Dumbarton.
Moim zdaniem 1X to pewniak.
Stirling po 11 meczach bez wygranej, wygrało 5 spotkań pod rząd! Tak więc chyba porażka gospodarzy nie wchodzi w grę A zakonczenie passy zwyciestw jestli w ogole nastąpi to co najwyżej remisem...



No i zgadłem, był remis.
Stirling Albion - Dumbarton 0:0

wystarczyło tylko zagrać..

Do góry
#432403 - 08/12/2005 21:52 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
W tej kolejce po dobrym kursie widze mecz Celtic-Hibernian na gospodarzy mysle ze bedzie 2:0 i jedna bramke ukłuje Żuraw Drugi MEcz to St.Johnstone-Queen tu tez raczej gospodarz powinien wygrac czekam na wasze opinie

Do góry
#432404 - 09/12/2005 10:21 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
hugo_ Offline
old hand

Meldunek: 27/05/2005
Postów: 835
Skąd: Białystok
A co myslicie o Rangersach? kursik 2,1 chyba warto spróbować w końcu muszą wygrać

Do góry
#432405 - 09/12/2005 16:03 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
waldek Offline
stranger

Meldunek: 30/09/2005
Postów: 11
A moze mecz Hearts - Inverness ?! Hearts pierwszy mecz bez trenera wygrali 2:1 mysle ze warto dac na nich kurs dobry 1.4 .Co myslicie o tym ?!

Do góry
#432406 - 09/12/2005 23:54 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
A ja myśle ze ładnym meczem do grania jest Elgin - East Stirling.
Elgin chociaż do "potęg" nie należy ale ze słabym jak co roku (chociaż w tym roku lekko wzmocnionym) East Stirling powinni sobie poradzić.
Elgin dwa zwyciestwa pod rząd i mysle ze z East Stirling podtrzymają tą passe.
Kurs na Elgin 1,55 uważam za godny zagrania.
Typuje wynik 1-0, 2-0
Proszę o opinie.
Pozdr

Do góry
#432407 - 10/12/2005 08:59 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
AX87HKS Offline
addict

Meldunek: 05/10/2005
Postów: 493
Hearts - Inverness 1 ok 1.40
gospodarze zeby nie stracic konatktu z liderem musza dzis wygrac mysle ze mecz ten wygraja goscie co prawda graja zadziwiajaco dobrze w tym sezonie ale nie sa jeszcze w stanie ugrac punktow z druzyna Hearts

Do góry
#432408 - 10/12/2005 09:38 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
10-11grudnia 2005
18 kolejka

Premier League
Aberdeen - Dunfermline
Celtic - Hibernian
Falkirk - Motherwell
Hearts - Inverness
Livingston - Dundee Utd.
Kilmarnock - Rangers
- niedziela


18 kolejka

First Division (2 szkocka)
Brechin - Hamilton
FC Dundee - St.Mirren
Ross County - Clyde
St.Johnstone - Queen of S.
Stranraer - Airdrie




Third Division (4 szkocka)
Berwick - Albion
Elgin - East Stirling

Do góry
#432409 - 10/12/2005 10:00 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
iq100 Offline
journeyman

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 79
Heart-Inverners 1
Na poczatku miałem zagrać X2 po ładnym kursie, jednak po analizie statystyk zmieniłem zdanie. Co prawda goście swietni na wyjazdach, jednak nie grali jeszcze z czołówką ligi do której należą Hearts (u siebie wygrali wszystko).Puszcze więc jedynke chociaz kurs mało zachecający 1,30 w BaW.

Celtic-Hibernian X (4,50)
tutaj w przeciwienstwie do wiekszosci, doszukuje sie remisu i po kursie 4,50 biorę to. Goście jeszcze nie mieli remisu na wyjezdzie, mało tego w 17 meczach obecnej rundy zremisowali tylko raz i to usiebie jeszcze w lipcu.Celtic też tylko jeden remis u siebie. Skoro gra pierwsza drużyna z trzecią to mozna sprobować za niewielką stawkę.

Do góry
#432410 - 10/12/2005 10:21 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam serdecznie
przed nami kolejne ligowe emocje.

Premier League
Livingston - Dundee Utd.
Dwa cieniasy. Jeden wiekszy od drugiego, z tym, ze druzyna gosci w tym sezonie miala walczyc o puchary. Jakie sa wyniki tej walki to wystarczy popatrzec na tabele, walcza, ale o utrzymanie . Przegladajac serwis bbc.com wyczytalem, ze zespol gospodarzy oslabiony brakiem trzech-czterech graczy. Druzyna gosci rowniez nie wystapi w pelnym skladzie. Patrzac na ostatnie wyniki Dundee to mozna zauwazyc, ze w zeszlym tygodniu wygrali u siebie z Hibsami. Czyzby oznaka zwyzki formy? Hmm, nie wiem, to zobaczymy po dzisiejszym meczu. Mysle, ze warto sprobowac zagrac na nich po kursie oscylujacym okolo 2.5. Mysle, ze bezpiecznym typem bedzie, ze tego meczu z gospodarzami nie przegraja.
Kilmarnock - Rangers
Tutaj zbytnio nie ma co sie rozpisywac, bo to jak graja Rangersi kazdy widzi. Jedno co mnie kusi by zagrac na gosci to kurs. Z tego jak pamietam to dawno nie bylo kursu ponad 2 na zwyciestwo druzyny z Glasgow. W zeszlym sezonie kurs oscylowalby okolo 1,4. A majac na uwadze fakt, ze pierwsze spotkanie zakonczylo sie pewnym zwyciestew Rangersow 3 do 0 to mysle, ze tutaj mozna pokusic sie na ich ponowne zwyciestwo. Bezipecznym wydaje sie to, ze Rangersi nie przegraja

First Division
Brechin - Hamilton
Jesli chodzi o te spotkanie to wypadaloby powiedziec, ze pewna dwoja. Patrze na serwis bbc.com a tam dluga lista zawodnikow kontuzjowanych zdruzyny gosci..."Hamilton have worries too with keeper David McEwan doubtful, Scott Tunbridge, Lee Hardy, Stuart Balmer, Sandy Hodge, Graeme Jones, Derek Fleming all out. Brown Ferguson and Pat Keogh are both struggling so manager Billy Reid will be forced to field a makeshift side." Moze wiec zagrac na gospodarzy, ze tego meczu nie przegraja ? Wybor nalezy do was.

Pozostale mecze trudne do wytypowania. Wszystko moze sie zdazyc. Kusi mnie spotkanie mecz pomiedzy Ross County - Clyde. Cos lubie grac duzyne Clyde. Ross County w ostatniej kolejce przegralo z liderem na wlasnym stadionie i to wyraznie bo az 4 do 0. Dzisiaj kolejny mecz na wlasnym obiekcie, wypadaloby zamazac plame z ostatniego meczu. Czy to sie uda? Nie wiem, ciezko wskazac zwyciezce. Mam przeczucie, ze tu padnie remis.

Third Division
Berwick - Albion
Elgin - East Stirling

tutaj krotko: w obu spotkaniach dwie jedyny ale jak bedzie to oczywiscie boisko pokaze

to tyle ode mnie, zycze wygranych
pozdrawiam

Do góry
#432411 - 10/12/2005 14:42 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Dajmon Offline
stranger

Meldunek: 04/03/2005
Postów: 16
Dzisiaj ta przewaga może się zwiększyć nawet do 10 oczek. The Bhoys podbudowani cennym zwycięstwem nad Aberdeen wystąpią dziś w roli faworytów.

Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie. W 7 kolejce Scottish Premier League Celtic odniósł skromne zwycięstwo na Easter Road 0-1. The Bhoys jako jedyni z "Szkckiej Czołówki" wywieźli jakiekolwiek punkty z Edynburga.

Statystyka ostaniego meczu na Celtic Park, przemawia jednak za podopiecznymi Tony'ego Mowbraya. W poprzednim sezonie Celtic poległ na Parkhead 1-3.

Hibernian gra w kartke i to widać w każdym meczu. Najpierw porażka z Falkirk 2-3, potem niespodziewane zwycięstwo z Rangers 2-1 a następnie kompromitujący mecz przegrany ostatecznie z Dundee United 1-0.

W dniu dzisiejszym według "kratkowej" formy Hibernianu wychodzi na to, iż drużyna z Easter Road wygra. Czy tak się stanie ? Miejmy nadzieję, że nie a Celtic odskoczy na więcej punktów dwóm drużynom z Edynburga, Hibernian i Hearts.

Prawdopodobne ustawienie Celticu: (3-5-2)

Boruc; Telfer, Balde, McManus; Wallace, Lennon, Petrov, Nakamura, Maloney; Żurawski, Hartson.



Mysle ze Celtic z problemami ale powinien sobie poradzi POZDRO!

Do góry
#432412 - 11/12/2005 08:58 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
AX87HKS Offline
addict

Meldunek: 05/10/2005
Postów: 493
Kilmarnock - Rangers 2 ok 2.00
mimo ze goscie nie zachwycajaw obecnym sezonie sadze ze w kacu musza zaczac grac a taki kurs na nich kusi i to bardzo zawodnikow oni maja lepszych o 2 amoze nawet i o 3 klasy lepszych sadze ze Rangersi sie dzis obudza i wygraja ten mecz ...

Do góry
#432413 - 26/12/2005 11:16 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
26 grudnia 2005


Scottish Premier

Celtic v Livingston
Dunfermline v Rangers
Hearts v Falkirk
Inverness v Hibernian
Kilmarnock v Dundee Utd
Motherwell v Aberdeen



First Division (2 szkocka)

Brechin v Clyde
Dundee v Airdrie
Queen of South v St Mirren
St Johnstone v Ross County
Stranraer v Hamilton




Two Division (3 szkocka)

Partick v Stirling Albion
Ayr v Dumbarton
Morton v Raith



Third Division (4 szkocka)

Albion Rovers v Arbroath
East Fife v Berwick
East Stirling v Cowdenbeath
Elgin v Montrose
Queens Park v Stenhousemuir

Do góry
#432414 - 26/12/2005 12:11 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam w swiateczny dzien
mam nadzieje, ze brzuszki pelne, glowki zbytnio nie bola
troszeczke pozno, ale tak szybciutko kilka typow.

w Scottish Premier mysle, ze gladka wygrana Celtow. Rangersi niby tez gladko, tylko kto "zaryzykuje" granie Rangersow po kursie okolo 1.30, gdy lista absencji wyglada nastepujaco: (za bbc.com)
"...But Alex Rae, Alan Hutton, Fernando Ricksen, Brahim Hemdani, Dado Prso, Julien Rodriguez, Olivier Bernard and Gavin Rae are all still missing..."
Do skladu Hearts wracaja kontuzjowani "...Edgaras Jankauskas and Roman Bednar...". W druzynie gosci tez pelny sklad. Jaki wynik ? Chyba wygrana Hearts Ale swieta sa i wszystko mozliwe , wystarczy popatrzec na Gretne, ktora zrobila prezent Ale czy tutaj tak bedzie? Chyba nie.
Co do innych spotkan to chyba Hibsa , ciezko bedzie wygrac to spotkanie. Zlapali jakas zadyszke, ciezko przychodzi im zdobywanie punktow i nie wiem czy w dzisiejszym meczu odniosa zwyciestwo. Ostatnie dwie potyczki pomiedzy tymi druzynami zakonczyly sie zwyciestwem Inverness.
Ciekawi mnie Dundee Utd. Ale raczej no bet. Jesli w tym spotkaniu osiagna dobry rezultat mysle,ze mozna zaczac granc ich w pojedynkach ze sredniakami.
Aberdeen ponoc slabo gra, tak pisal jeden koles na innym forum.
I to tyle jesli chodzi o Premier League.

First Division interesujaco wyglada spotkanie Brechin v Clyde . Druzyna gospodarzy oslabiona brakiem 4 pilkarzy. Druzyna gosci w pelnym skladzie. na papierze latwo wskazac zwyciezce tego spotkania, ale kurs troche maly i chyba nie zaryzykuje.
Z pozostalych spotkan chyba tylko Dundee FC jest interesujacym zdarzeniem. Chociaz patrzac na statystyki spotkan pomiedzy tymi druzynami nieciekawie to wyglada dla druzyny Dundee. Ale mysle, ze gospodarze tego spotkania wezma rewanz na druzynie Airdrie za ostatnia porazke az 0 do 4. Przynajmniej nie powinni przegrac potyczki.
Reszta spotkan nie wiem.

W pozostalych ligach ciekawi mnie czy Partick zatrzyma Stirling . Mysle, ze sa w stanie spokojnie to zrobic. Morton równiez powinno poradzic sobie ze swoim przeciwnikiem a przynajmniej nie powinni przegrac.
W ostatniej dywizji wezme tylko Berwick Dla ostroznych z podporka.
Albion Rovers v Arbroath i East Stirling v Cowdenbeath odwolane z powodu pogody
to tyle ode mnie
zycze powodzenia i pozdrawiam

Do góry
#432415 - 29/12/2005 15:34 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
30 grudnia 2005 - 2 stycznia 2006


Scottish Premier

Aberdeen v Inverness
Falkirk v Dunfermline
Livingston v Motherwell
Rangers v Dundee Utd

Niedziela 1.01.2006
Hearts v Celtic

Poniedzialek 2.01.2006.
Kilmarnock v Hibernian



First Division (2 szkocka)

Ross County v Stranraer
Airdrie v St Johnstone
Clyde v Queen of South
Hamilton v Dundee
St Mirren v Brechin



Two Division(3 szkocka)

Forfar v Morton
Dumbarton v Partick
Raith v Alloa
Stirling Albion v Gretna



Third Division (4 szkocka)

Piatek 30.12.2005.
Cowdenbeath v Elgin

Sobota 31.12.2005.
Berwick v Queens Park
Montrose v East Fife
Stenhousemuir v Albion Rovers

Do góry
Strona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49