Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#42566 - 29/04/2003 21:11 Re: ZMIANY !!!!!!
kanion Offline
addict

Meldunek: 01/10/2001
Postów: 513
Skąd: sosnowiec/Dabrowa Gornicza
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]Widze zreszta mogłem sie tego spodziewac, temat chodz trudny zostaje byc lekcewazony przez niektroych ktorzy pisza gupoty nie na temat.

Kafel mysle ze mylisz sie bo widac czarno na bialym - jendak zglaszaja sie osoby ktorym ublizacie razem z liderem. Jeszcze raz prosze osoby poszkodawne o zglaszanie sie i opisy sytuacji im wiecej takich informacji - tym szybciej odpowiednie zmiany mamy najdzie zostana poczynione...[/qb][/QUOTE]Zmiany kolego to mozesz Sobie zrobic w samorzadzie klasowym w Twoim gimnazjum a nie tutaj

Do góry
Bonus: Unibet
#42567 - 29/04/2003 21:40 Re: ZMIANY !!!!!!
FanJagi Offline
veteran

Meldunek: 29/07/2002
Postów: 1262
Skąd: Białystok
Ja ostatnio na czacie bywam żadko, ale jak bywam to szanuję jego zasady i kłopotów nie mam.
Tyle w temacie.

A jednorazowym prowokatorom w stylu Bunta powiedzmy stanowcze :stop: Jak już ktoś wspomniał przydałoby się banowanie numerów, albo wprowadzenie opłat za rejestrację na forum...

Do góry
#42568 - 29/04/2003 21:58 Re: ZMIANY !!!!!!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]Qwerty sluchaj wiekszosc z czatowiczow ma wyksztalcenie wyzsze, choc zdarzaja sie osoby , ktora nadal studiuja - zwroc uwage na swoje zachowanie , a nie patrz na innych ! jesli ktos uzywa, ktorys z wulgarnych slow : c***, ****a itd. - czy po tym oceniasz czlowieka? pokaz mi osobnika , ktory nigdy nie bluzni ...[/qb][/QUOTE]Nie miałem na myśli używania wulgarnych słów oczywiście, tylko ogólną mentalność i styl wypowiedzi, oto kolejny przykład:
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]Zmiany kolego to mozesz Sobie zrobic w samorzadzie klasowym w Twoim gimnazjum a nie tutaj [/qb][/QUOTE]

Do góry
#42569 - 29/04/2003 22:49 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


Kafel chcialem zauważyć ze zachowanie lidera na czacie jak i bezsensowne wypowiedzi na forum dobitnie wskazuja na brak inteligencji. I prosze mi nie wmawiac ze on ma wyższe wykształcenie bo jakos sie tak stalo ze ludzi znam i człowieka z wyższym wykształceniem da sie poznac po sposobie wyrazania zdan, a ktos kto daje bany za odmienne zdanie, wyzywa i wysmiewa sie z innych na pewno tegoż wykształcenie nie ma.

Kolejnym przykładem nie tolerancji jest kanion ktro jak widac urzadza sobie zarty z tego powaznego problemu.

Jeszcze raz powtarzam jako stali uzytkownicy mecz.pl domagamy sie godnego poszanowania i rownosci wszystkich użytkowników. I dopoki pewne osoby ( z naszych wniąsków wyraznie wiadac ze chodzi głównie o mieszkanca białegostoku - LIDERA ) nie zostana ukarane i nie poniosa konsekwencji za swoje zachowanie, nadal bedzie istniec tzw. samowolka o ktorej była juz mowa w naszej dyskusji - poniewaz czarno na białym widać i nikt nie tego nie zaprzeczy ze własnie głownie LIDER uprawia niesamowitą samowolke..

Do góry
#42570 - 29/04/2003 22:54 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


panie kafel prosze bez dowodow nie wchodzic mi z textami ze ja jestem młodszy od pana kury albo ze obrazałem kogos lub kiedys chcialem cos przejąc. nie masz ZADNYCH DOWODÓW

Do góry
#42571 - 29/04/2003 23:33 Re: ZMIANY !!!!!!
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Panie Bunt kończ waść wstydu oszczędz!
Na mecz.pl siedze ponad 2 lata i nie mam żadnych problemów ludzie są na poziomie..a jak dostawałem kicka to za własne rpzegięcie i wybryki..czasem przyda się osoba , która nas troche przytemperuje..i wyciszy...bo emocje podczas meczów czasem są niebagatelne.
Co do Lidera..., w którego tak rzucasz błotem..to zapewniam Cię.., że gość ejst na poziomie..spooko kumpel zawsze można się do neigo zwrócić..i nie mówie tego dlatego , ze jestem z Białegostoku, bo nie miałem ejszcze okazji z nim się spotkać...ale gość jest na poziomie..nie znasz go nieoceniaj..nosa w mleko wsadz..a nie nawijasz o kimś kogo wogóle nieznasz..To tyle z mojej stronie..zastanów się co ci to da??
Pozdrawiam

Do góry
#42572 - 29/04/2003 23:34 Re: ZMIANY !!!!!!
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
trochę się zamotałem:) matura na karku..dużo nauki zrozumcie:)

Do góry
#42573 - 30/04/2003 00:32 Re: ZMIANY !!!!!!
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Wgryzajac sie w temat...
Na czacie jak zreszta w kazdych nieformanych grupach spolecznych instieje zjawisko lobbingu. Osoby ktore znaja sie dluzej pilnuja swoich interesow i nie dopuszczaja "nowych" do swojego grona. Kazdy ktory w jakis widoczny spodob stara sie podwazyc status quo jest mniej lub bardziej jawnie zwalczany. Takie zjawisko da sie zauwazyc juz w przedszkolu. Tylko najlepiej zorganizowane instytucje potrafia sobie radzic z tym problemem.
W Polsce majac na uwadze nasza kulturowa mentalnosc to zjawisko jest w kazdej organiazcji chlebem powszednim.
Ja jestem na czacie od ponad roku a "Banik" to moj trzeci z kolei nick...Jak do tej pory nikt nigdy nie powiedzial mi zlego slowa, nigdy nie zbanowal...wszystko jest OK.
Jezeli bunt zostales potraktowany nieodpowiednio, najpierw spytaj siebie samego dlaczego...
Nastepna sprawa to publiczne ublizanie. Oczekujesz od innych kultury a sam zachowujesz sie marginalnie...
Co do osob z wyzszym wyksztalceniem...w Polce to roznie bywa z jego zdobywaniem...( patrz poslanka Samoobrony, do sejmu wchodzila z podstawowym nie minely dwa lata,a juz w trakcie "drukowania" mgr.prawa w uczelni w ktorej rektorem jest jej kolega z partyjnej lawy...)

Do góry
#42574 - 30/04/2003 01:23 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


własnie przed chwilą zgłosila sie do mnie pewna osoba ktora zostala BEZ POWODU wyrzucona z czata oto potwoerdzenie:

you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą

TO CHYBA WYSTARCZAJĄCE DOWODY ABY LIDER ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z OBOWIĄZKU PEŁNIENIA FUNKCJI ADMINISTRATORA..

NIE CHCEMY TOLEROWAC CHAMSTWA I NIERÓBSTWA.

APELUJE DO WŁADZ MECZ.PL PO RAZ KOLEJNY O PODJECIE DZIAŁAN.

CONRAD PROSIMY O JAK NAJSZYBSZA DECYZJE W TEJ SPRAWIE...

Do góry
#42575 - 30/04/2003 01:27 Re: ZMIANY !!!!!!
_Lider Offline


Meldunek: 14/02/2002
Postów: 829
Wiesz co jeszcze nie masz odwagi Stsik sie przyznać ze to ty bo Condrad przypadkowo ci odblokował forum. Pisz sobie co chcesz,dopóki żyję masz dożywtniego bana na czacie MECZ.pl.
Szkoda tylko umiesz się się podszywać a nie masz cywilnej odwagi,wczesniej Stsik,teraz Bunt,za miesiąc kolejny nick,cały ty!!!!.

Do góry
#42576 - 30/04/2003 01:42 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


ZOBACZYSZ GNOJU - WYWALA CIE Z TAMTAD SZYBCIEJ NIŻ SOBIE TO WYOBRAZASZ A JA CIE TAM W BIAŁYMSTOKU DOPADNE SUKINSYNIE. JESTES ZEREM ŚMIE CIU

INACZEJ CIE NIE MOZNA NAZWAC

Do góry
#42577 - 30/04/2003 01:51 Re: ZMIANY !!!!!!
_Lider Offline


Meldunek: 14/02/2002
Postów: 829
Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie

Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)

dymeczek is now known as LIDER_TY_***

Takimi własnie Stsik alias Bunt wchodzi nickami na czat.

Także pozdrawiam swoich Fanów

Do góry
#42578 - 30/04/2003 01:55 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą

a tak lider traktuje nowy osoby na tym czacie...

Do góry
#42579 - 30/04/2003 02:01 Re: ZMIANY !!!!!!
Vipek Offline
old hand

Meldunek: 17/09/2002
Postów: 1040
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą

a tak lider traktuje nowy osoby na tym czacie...[/qb][/QUOTE]NIE NOWYCH TYLKO CIEBIE !!!! wiec nie kłam

i wypie****** bo juz sie nie chce z toba gadac...

Temat nalezy zamknac moim zdaniem !!!

Do góry
#42580 - 30/04/2003 02:03 Re: ZMIANY !!!!!!
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Lider:
[qb]Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie

Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)

dymeczek is now known as LIDER_TY_***

Takimi własnie Stsik alias Bunt wchodzi nickami na czat.

Także pozdrawiam swoich Fanów [/qb][/QUOTE]Co moge powiedziec . Bunt nie jest moim kolegą, nie znam go , nie zamienilem z nim słowa .
Jesli natomiast kos podszywa sie pod mojego nicka to świadczy to tylko o jego poziomie i wieku .
Nie wiem co mozna na to poradzic ? Na glupote nie ma rady .
Tak lacze sie z Zabrza

Pozdrawiam

Do góry
#42581 - 30/04/2003 02:05 Re: ZMIANY !!!!!!
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]ZOBACZYSZ GNOJU - WYWALA CIE Z TAMTAD SZYBCIEJ NIŻ SOBIE TO WYOBRAZASZ A JA CIE TAM W BIAŁYMSTOKU DOPADNE SUKINSYNIE. JESTES ZEREM ŚMIE CIU

INACZEJ CIE NIE MOZNA NAZWAC[/qb][/QUOTE]Miałem już nie pisac ale nie mogę sie powstrzymać
"panie" Stsik własnie powyższym postem pokazałeś jaki jesteś naprawdę gdzie się podział twój styl wypowiedzi?
"Kolega" po raz kolejny pękł emocjonalnie ;
następnym krokiem bedzię temat na forum "Przepraszam więcej już nie będe wybaczcie zachowałem się jak gówniarz"

Do góry
#42582 - 30/04/2003 02:13 Re: ZMIANY !!!!!!
Kafel Jr. Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2001
Postów: 358
Skąd: Łódź
z tym "zerem" ..hmm ... czyzby rodzina Leszka M.

Do góry
#42583 - 30/04/2003 02:15 Re: ZMIANY !!!!!!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
To & Owo.

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, igea23, wHiTe_StAr), 3127 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581504 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49