Strona 14 z 56 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 55 56 >
Opcje tematu
#423323 - 14/10/2005 19:47 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Oj Tomo przestań już narzekać i szukać dziury w całym Sam się meldujesz jak tylko ktoś napisze coś na Kaczyńskiego, a jak ktoś popierający Kaczora palnie coś takiego jak "Każdy uczciwy obywatel tego kraju nie mając nic na sumieniu zagłosuje na Kaczyńskiego" (lol...) to siedzisz cicho jak myszka. Nirtz wspomniał o tym, że kampania jest podobna i ja się z nim zgadzam. Od siebie dodałem natomiast jeszcze jedno podobieństwo, które z oczywistych powodów akurat Tobie nie pasuje.

Do tego w ogóle walisz czasami takie absurdy jak to, że ta sonda w tym temacie jest nierzetelna... bo kandydaci nie są wymienieni w kolejności alfabetycznej. Aż ręce się rozkładają...

Popieram Tuska z różnych względów. Po pierwsze zgadzam się z nim w kwestiach gospodarczych. Nie lubię modelu państwa przesiąkniętego socjalizmem bo na ten system nas po prostu nie stać (tak jak nie stać na to przecież Niemców - co innego gdybyśmy mieli takie złoża ropy jak Norwegia, wtedy moglibyśmy się na to zgodzić). Nie lubię też wszechobecnej biurokracji a ta jest u nas w kraju jak wirus, który paraliżuje cały organizm. Wizja gospodarcza PO/Tuska jest mi bardzo bliska z tego powodu, że upraszcza cały system i nie zadłuża państwo o kolejne 20mld+ zł, które tak naprawdę są "kiełbasą wyborczą". W polityce zagranicznej obaj potrzebowaliby więcej doświadczenia, choć Tusk jest dla mnie dużo bardziej reprezentacyjny i zupełnie inaczej się prezentuje na arenie międzynarodowej. Czy to w Brukseli w sprawie Białorusi, czy to na ostatnim spotkaniu z Barrosą, będzie z niego dyplomata.

P.S. Po raz CZWARTY zwracam się z pytaniem do ludzi popierających PiS/Kaczyńskiego w sprawie ulgi dla dzieci? Czy te 50zł za pierwsze dziecko to jest co miesiąc czy rocznie?

A teraz dla rozluźnienia coś z Onetu...

==========
Jest poniedziałek 24.X.2005 - komunikat PAP
PKW potwierdziła wstępne wyniki II tury wyborów. Wygrał Pan Prezydent Tusk, który uzyskał 75% popracia społecznego. Klęska obozu PiS jest prawdopodbnie spowodowana wypełnioną oszczerstwami kampanią prezydencka w II turze. Wyborcy zdażyli się również przekonać, że obietnice składane przez członków PiS były tylko kiełbasą wyborczą mająca na celu dojście do władzy i ograbienie społeczeństwa z resztek godności i majątku. Na szczęścię zwyciężył zdrowy rozsądek i demokracja.
==========

Do góry
Bonus: Unibet
#423324 - 14/10/2005 19:51 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Giertyszek to są tylko moje lużne myśli musisz przyznać ,że historia dziadka Tuska jest wprost nieprawdopodobna ,ale realna , obcy wywiad nie wiem ,IPN - Wildstein nie wyniósł wsystkiego lec po numerach zarejestrowanych są przerwy w kolejnosciach .

Do góry
#423325 - 14/10/2005 19:55 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:



A teraz dla rozluźnienia coś z Onetu...

==========
Jest poniedziałek 24.X.2005 - komunikat PAP
PKW potwierdziła wstępne wyniki II tury wyborów. Wygrał Pan Prezydent Tusk, który uzyskał 75% popracia społecznego.


takie prognozy wywołaja tylko "uspienie" zwolenników Tuska i mogą oni nie pójść na wybory będąc pewnym że ich kandydat na pewno wygra
kto jak kto ale Ty nie powinienieś tego rozpowszechniac jeśli Ci zależy na jego zwyciestwie

Do góry
#423326 - 14/10/2005 20:06 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Coś na rozluźnienie, znalezione w "sieci":

Poważne źródła na Pomorzu mówią, że dziadek Rasiaka był drwalem i został wcielony do drewutni...

Do góry
#423327 - 14/10/2005 20:09 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Co za kraj ! zamiast mówić o programie, poglądach wiecznie w mediach tylko słyszę jak ma na imię pies Tuska, co jada na obiad Kaczyński, kiedy który wziął ślub i czy ściągał w szkole czy nie. Sprowadzenie istoty kampanii do ustalenia czy dziadek Donalda Tuska był w Wermachcie czy nie uważam za chore. Zero poszanowania pamięci zmarłego. Z artykułu na onecie dowiedziałem się, że takich ludzi jak Józef Tusk, którzy zostali wcieleni siłą do niemieckich jednostek zapasowych była cała masa i taki atak na dziadka Tuska to atak na wielu nieżyjących Polaków i ich rodziny. Każdy czyta nagłówek Józef Tusk był w Wermachcie i już myślenie "eh jak on mógł, przecież to straszne".
Pozwole sobie zacytować kilka ważnych informacji w kwestii wcielania Polaków do Wermachtu :
"Dowództwo Wehrmachtu i SS zaczęło szukać poborowych także wśród Polaków z terenów włączonych do Rzeszy, skazanych na roboty przymusowe. Poborowi zwykle wybierani byli przymusowo spośród zdrowych młodych mężczyzn w dobrym stanie fizycznym..."
"Do jednostek zapasowych mógł trafić, i z reguły trafiał każdy Polak, Na liście znalazła się większość Polaków pochodzących z Pomorza Gdańskiego"
"Z dokumentów wynika, że Józef Tusk od 2 sierpnia do 12 października 1944 r. był w 328. Zapasowym Batalionie Szkolnym Grenadierów. Pod koniec 1944 r. Józef Tusk był już członkiem polskich sił zbrojnych na Zachodzie."
W podobnej sytuacji znalazło się więc wielu Polaków.Różnica między zwerbowaniem przez Niemców a zgłoszeniem się na ochotnika jest tutaj ogromna, pan Kurski dla mnie to świnia i absolutnie nie należą mu się rzadne przeprosiny.
OK kończe z tym bo myślałem, że ta psychoza przedwyborcza mnie nie dotknie, a wychodzi że sam zabieram głos w absurdalnej sprawie.

Media w dzisiejszych czasach mają wielką siłę, bardziej na obywateli działa jakaś nowość, więc wszyscy zamiast skupić się na programie rywala i ukazywaniu jego słabych punktów wolą grzebać w jego prywatnym życiu. W końcu Polaków szybciej można zniechęcić podając takie informacje jak data ślubu czy kim był dziadek kandydata, albo jaki on jest zły dla mieszkańców hospicjum niż wskazując słabości jego poglądów politycznych. Żyjemy w globalnej wiosce i prezydentem zostanie ten, który jest bardziej medialny a nie ten, który swoją osobą i predyspozycjami najlepiej się do piastowania tego urzędu nadaje. Zresztą czemu się tu dziwić jak to na całym świecie normalna sytuacja...

Do góry
#423328 - 14/10/2005 20:12 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Quote:

Tomo, nie mów lepiej o merytorycznych wypowiedziach bo tego akurat nie można powiedzieć o jakiejkolwiek Twojej wypowiedzi tutaj. Chodzisz tylko i płaczesz jak jakiś mały chłopczyk co nie dostał zabawki, której chciał...



Conrad spójrz lepiej na to co sam piszesz.

Bo o ile Ty na każdym kroku obrażasz i wyzywasz PIS, Kaczyńskiego i ludzi z nimi związanych a także moją osobę to o tyle ja nie użyłem żadnego niecenzuralnego słowa zarówno pod Twoim adresem, jak i pod adresem Twojego kandydata.

Ludzie tu obecni widzą zarówno moje, jakm i Twoje wypowiedzi.
Wnioski zapewne sami potrafią wyciągnąć...




Moze juz wystarczy Twoich wypocin w tym topiku?
Kto jak kto,ale akurat Ty nie za bardzo masz hmm..(skoro o wyborach mówimy)mandat,na przywoływanie kogokolwiek do porzadku.
Vide Twoje zachowanie w poprzedniej edycji playoff's, Ty pożal sie Boże,....mentorze

"Odpowiem na kazdy post,bo moje słowo ma byc ostatnie"
podpisano - Tomo

Do góry
#423329 - 14/10/2005 20:26 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Ja pier****... triumfalizm zwolenników Kaczora po prostu przeraża. Trzeba chyba spieprzać z tego kraju.

Czy wy kur** nie rozumiecie, że w całej sprawie nie chodzi o to, czy dziadek Tuska był, czy nie był w Wehrmachcie???

Powtorze jeszcze raz:
Abstrahując od tego, kim byli dziadkowie Tuska, ocenianie ludzi po ich przodkach to totalitaryzm w czystej postaci...

Faszyści mordowali dzieci, bo ich dziadkowie byli Żydami.
Dalecy krewni moich dziadków - już po II wojnie światowej - ginęli w PRL-owskim obozie w Jaworznie, bo ich dziadkowie byli Ukraińcami.
Dziesiatki, moze setki tysięcy ludzi (w tym dzieci, młodzież, kobiety które wyszły za niewłaściwych ludzi) musialy emigrowac z Polski w 1968 i pozniej, bo ich przodkowie byli Żydami...

Dlatego ch** mnie obchodzi, kim byli dziadkowie Tuska. Niechby i byli Romami czy Eskimosami. Ocenianie ludzi po narodowości ich przodków to faszyzm w czystej postaci.

Conrad
Działając w dobrej wierze (ograniczenie faszystowskiej propagandy sztabowców Kaczyńskiego) moglbys jeszcze dac bana tym wszystkim, ktorzy rozpowszechniaja te fuckty o Tuskowych dziadkach

pozdruffki!

Do góry
#423330 - 14/10/2005 20:27 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Amkwish prawda jest taka, że ja tutaj nie obrażam ani kandydatów, ani partii politycznych, ani ludzi związanych z owymi partiami i kandydatami, ani przede wszystkim innych użytkowników forum.

I taka różnica dzieli mnie i Conrada.

Zaś sam fakt na kogo obaj głosujemy nie ma w tym momencie znaczenia. Już wczesniej pisałem, ze każdy ma prawo do własnego suwerennego wyboru i każdy może załosować na tego kandydata, którego uważa za bardziej godnego powierzenia mu stanowiska prezydenta RP.
Jednakże nikt nie ma prawa obrażać i szykanować swoich konkurentów politycznych jak i również użytkowników forum.

Do góry
#423331 - 14/10/2005 20:30 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Andj i tutaj w pełni się z Tobą zgadzam.

Dla mnie także najmniej istotne jest kim był dziadek czy też prababcia kandydata na prezydenta (o tym zreszta kilka dni temu również już pisałem i zdanie podtrzymuję) toteż sam ani razu nie poruszyłem sprawy dziadka Donalda Tuska.

Dla mnie ważna jest postać samego kandydata i to co ma do zaoferowania ojczyźnie.
Natomiast jakie znaczenie ma to kim był dziadek...?

Do góry
#423332 - 14/10/2005 20:44 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Quote:

Ja pier****... triumfalizm zwolenników Kaczora po prostu przeraża. Trzeba chyba spieprzać z tego kraju.

Czy wy kur** nie rozumiecie, że w całej sprawie nie chodzi o to, czy dziadek Tuska był, czy nie był w Wehrmachcie???

Powtorze jeszcze raz:
Abstrahując od tego, kim byli dziadkowie Tuska, ocenianie ludzi po ich przodkach to totalitaryzm w czystej postaci...

Faszyści mordowali dzieci, bo ich dziadkowie byli Żydami.
Dalecy krewni moich dziadków - już po II wojnie światowej - ginęli w PRL-owskim obozie w Jaworznie, bo ich dziadkowie byli Ukraińcami.
Dziesiatki, moze setki tysięcy ludzi (w tym dzieci, młodzież, kobiety które wyszły za niewłaściwych ludzi) musialy emigrowac z Polski w 1968 i pozniej, bo ich przodkowie byli Żydami...

Dlatego ch** mnie obchodzi, kim byli dziadkowie Tuska. Niechby i byli Romami czy Eskimosami. Ocenianie ludzi po narodowości ich przodków to faszyzm w czystej postaci.

Conrad
Działając w dobrej wierze (ograniczenie faszystowskiej propagandy sztabowców Kaczyńskiego) moglbys jeszcze dac bana tym wszystkim, ktorzy rozpowszechniaja te fuckty o Tuskowych dziadkach

pozdruffki!




Lubię Twoje wypowiedzi , choć światopoglądowo stoimy po przeciwnych stronach barykady , to powiem nieskromnie inteligencja zawsze dostrzeże drugą inteligencję , tyle pochwał

piszesz ,że c**j Cię obchodzi kim byli dziadkowie Tuska , a mnie nie, dlaczego zapytasz ? - odpowiem Ci od razu
Mnie również c**j obchodz czy dziadek Tuska był w niemieckim wojsku czy nie. Ale smiesza mnie argumenty obrońców Tuska typu: a cóz to ma do rzeczy, wnuk nie powinien odpowiadać za
postepowanie swoich dziadków.Ok,tylko ze Tusk w swoich reklamówkach mówił cos o dziadku czy kimś innym z rodziny którego aresztowało gestapo.I nie chodzi mi tutaj że Tusk minął się z prawda .Przyjmijmy że jeden dziadek był aresztowany przez gestapo a drugi słuzył w wermachcie.To co jedna informację można podać jako swiadczącą że Tusk jest patriota bo jego przodkowie walczyli z niemcami ,a drugą nie, bo wnuk nie odpowiada za czyny dziadków?.

I tak właśnie działa manipulacja zmanipulowany człowieku

Pozdrawiam

Do góry
#423333 - 14/10/2005 20:54 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Andj i tutaj w pełni się z Tobą zgadzam.

Dla mnie także najmniej istotne jest kim był dziadek czy też prababcia kandydata na prezydenta (o tym zreszta kilka dni temu również już pisałem i zdanie podtrzymuję) toteż sam ani razu nie poruszyłem sprawy dziadka Donalda Tuska.

Dla mnie ważna jest postać samego kandydata i to co ma do zaoferowania ojczyźnie.
Natomiast jakie znaczenie ma to kim był dziadek...?




LOL - jest coraz smieszniej

Hucuła wybierzcie na prezydenta,wśród Polaków nie ma odpowiedniego kandydata

Acha,z reguły dziadkowie Hucuła sa cool

Do góry
#423334 - 14/10/2005 20:56 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
Quote:


Conrad
Działając w dobrej wierze (ograniczenie faszystowskiej propagandy sztabowców Kaczyńskiego) moglbys jeszcze dac bana tym wszystkim, ktorzy rozpowszechniaja te fuckty o Tuskowych dziadkach

pozdruffki!




mimo wszystko radziłbym ważyć słowa. Nie będę nic więcej pisał na ten temat gdyż uważam, że poniżej pewnego poziomu schodzić nie należy.

Do góry
#423335 - 14/10/2005 20:59 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

Ja pier****... triumfalizm zwolenników Kaczora po prostu przeraża. Trzeba chyba spieprzać z tego kraju.

Czy wy kur** nie rozumiecie, że w całej sprawie nie chodzi o to, czy dziadek Tuska był, czy nie był w Wehrmachcie???

Powtorze jeszcze raz:
Abstrahując od tego, kim byli dziadkowie Tuska, ocenianie ludzi po ich przodkach to totalitaryzm w czystej postaci...

Faszyści mordowali dzieci, bo ich dziadkowie byli Żydami.
Dalecy krewni moich dziadków - już po II wojnie światowej - ginęli w PRL-owskim obozie w Jaworznie, bo ich dziadkowie byli Ukraińcami.
Dziesiatki, moze setki tysięcy ludzi (w tym dzieci, młodzież, kobiety które wyszły za niewłaściwych ludzi) musialy emigrowac z Polski w 1968 i pozniej, bo ich przodkowie byli Żydami...

Dlatego ch** mnie obchodzi, kim byli dziadkowie Tuska. Niechby i byli Romami czy Eskimosami. Ocenianie ludzi po narodowości ich przodków to faszyzm w czystej postaci.

Conrad
Działając w dobrej wierze (ograniczenie faszystowskiej propagandy sztabowców Kaczyńskiego) moglbys jeszcze dac bana tym wszystkim, ktorzy rozpowszechniaja te fuckty o Tuskowych dziadkach

pozdruffki!


już raz pisałem że sprawa NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z NARODOWOŚCIĄ dziadka Tuska, ale nie dotarlo, trudno

Conrad mimo że używa bardzo ostrych słów (może to przez nerwy zszargane przez bukamcherkę ) nigdy nie groził w tym temacie banem, nie ograniczał swobody wypowiedzi mimo że ktoś miał poglądy inne, bo ma naprawde poglądy liberalne, szanuje wolność, natomiast tu widzę tendencje totalitarne, ktos ma inne poglądy to zbanowac, uciszyć, zamordować;
po za tym jak juz pisalem dla częsci lewicy (tej skrajnej przykład to Ikonowicz ulubinym słowem jest faszyzm);
ogólnie to są tendencje totalitarne, nie mające z wolnością ani demokracja nic wspólnego, co nastepnego zaproponujesz "faszystowskim propagandzistom Kaczyńskiego"?? komore gazową, mordowanie w imię walki z faszyzmem??

Do góry
#423336 - 14/10/2005 21:08 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Quote:

Quote:

Andj i tutaj w pełni się z Tobą zgadzam.

Dla mnie także najmniej istotne jest kim był dziadek czy też prababcia kandydata na prezydenta (o tym zreszta kilka dni temu również już pisałem i zdanie podtrzymuję) toteż sam ani razu nie poruszyłem sprawy dziadka Donalda Tuska.

Dla mnie ważna jest postać samego kandydata i to co ma do zaoferowania ojczyźnie.
Natomiast jakie znaczenie ma to kim był dziadek...?




LOL - jest coraz smieszniej



Ciekawe co Cię tak bawi...

Do góry
#423337 - 14/10/2005 21:10 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
ale dyskusja rozgorzała...


O ile wcześniej broniłem Kaczyńskiego, to teraz bronił bym też Tuska - dziadek wcielony PRZYMUSOWO do jednostki SZKOLENIOWEJ zdezerterował przy pierwszej okazji. Gdyby wstąpił na ochotnika lub strzelał do Polaków, było by tu polityczne trzęsienie ziemii i wtedy też zgodził bym się z tymi atakami. Ale w tej sytuacji...?

Też jestem zdania, że lepiej oceniać po czynach Donalda, a nie dziadka Józefa, który nie może się obronić i tak naprawdę po za dwoma kartkami papieru nic o tym nie wiadomo.

Dla wszystkich naiwniaków którzy uważają, że tylko sztab Kaczyńskiego szuka haków, a sztab Tuska to świętoszki. Otóż sztab Tuska od jakiegoś czasu rozsiewa plotki o rzekomym romansie Kaczyńskiego z jakąś młodą dupą i związkach Marcinkiewicza z jakimś podejrzanym lobbystą. Rozsiewają i czekają, aż ktoś (najlepiej nie od nich) powiedział to głośno i zdetonował bombę.
Kurski powiedział o parę słów za dużo i za to zapłacił.

Obie strony doskonale znają "metody walki" i myślenie, że któraś z nich jest święta i 100% uczciwa w swojej kampanii to czysta głupota. I tak późno się to wszystko zaczęło, bo gdyby Cimoszewicz się nie wycofał, to od miesiąca byłyby takie gierki na tle służb specjalnych, PRL-u, wywiadu itp.


Conrad - Z szacunkiem, ale spójrz na posty z rana jak ja i Biszop mimo odmiennych poglądów potrafiliśmy kulturalnie je wymienić bez obrażania kogo popadnie i skakania sobie do oczu. Spróbuj zrobić tak samo.
Tak pięknie piszesz o Radiu Maryja, a swoim stylem wypowiedzi o polityce co chwilę udowadniasz, że do ich sposobu prowadzenia polityki jest Ci bardzo blisko.

Chwała Ci, że pokazujesz wszystkim co znaczy polityczny fanatyzm.

Do góry
#423338 - 14/10/2005 21:11 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
A jeżeli niedowierzasz to bardzo proszę, przejżyj poprzednie strony tego tematu, bądź temat "WYBORY 2005" (nie pamiętam w którym temacie o tym pisałem) a zapewniam, że znajdziesz post mojego autorstwa niosący przesłanie identyczne z postem napisanym powyżej.

Do góry
#423339 - 14/10/2005 21:16 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Oj Bzyku jesteś za , a nawet przeciw przeczytaj mu wczesniejszy post , a dowiesz sie ze sprawa dziadka Tuska jest jednak godna uwagi

POZDRAWIAM i spokojnej nocy

Do góry
#423340 - 14/10/2005 21:22 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
ELDORADO - nie jestem za, a nawet przeciw. Staram się nie popadać w skrajności.

A co do tego co napisałeś, nie pamiętam takiej reklamówki więc zakładam że była. Wobec tego cały Tusk powinien być zdyskredytowany za to, że OSZUKIWAŁ wyborców wybierając wygodne dla niego fakty. A nie dlatego, że jego dziadek był kim był.

A wszyscy wieszają psy na Tusku za to, że jego dziadka wcielili do wermachtu, podczas gdy faktyczna wina leży gdzie indziej.

Do góry
#423341 - 14/10/2005 21:25 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Mnie te wybory juz przestaly interesowac, akurat wyjezdzam z tego panstwa przed wyborami, wiec nie zaglosuje i specjalnie nie bede z tego powodu plakal.

Obstawilem under w unibecie i jestem przekonany ze Tusk nie wygra tak zdecydowanie, jak ten buk przewiduje, zwlaszcza po tym ze jego dziadek sluzyl w Wermachcie...Moze dla wiekszosci to nie bedzie wiele znaczylo[przyklad Kwasa i jego klamstw, jaki to on magister] ale z pewnoscia Kaczorowi pomoze, a sondaze Tuska jak zwykle sa zawyzone.

Do góry
#423342 - 14/10/2005 21:57 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ!

Do góry
Strona 14 z 56 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, Irek, Lukasz111, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], burbon), 3880 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25