Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#4228538 - 12/11/2010 18:30 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: zecik]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Dokładnie w naszej lidze wygląda to tak że każda drużyna nie zależnie od możliwości i pozycji ma punkty na wyciągnięcie ręki przy dobrej grze i nastawieniu z potentatem, już nie chodzi o same punkty na papierze, tylko przebieg gry, co zresztą też świadczy na jakim pułapie są ci wielcy w dobrej formie.

Do góry
Bonus: Unibet
#4229289 - 12/11/2010 23:51 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: Inzaghi78]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Widzew Łódź - Cracovia

Myslalem ze juz dzis nie zdarze nic napisac ale jeszcze troche czasu zostalo a zaraz trzeba sie zbierac na meczyk boks

Pierwsza i najwazniejsza rzecz to niestety kontuzje i kartki , odkad to przeklenstwo sie zaczelo stracilismy jakosc gry, kazdy klub sie z tym boryka ale u nas to juz jest plaga a nie mamy kadry jak czolowe kluby ekstraklasy gdzie o wiele latwiej jest wypelnic luki !!! brak Panki jest praktycznie nie do zastapienia i przekonuje sie o tym od kilku lat, nawet ze slabym KSZO u siebie w 1 lidze ratowalismy remis kiedy nie gral litewski pomocnik ...
Na szczęście, po odbyciu przerwy kartkowej wracają Bruno Pinheiro i Łukasz Broź, moze wreszcie zagra Krzysu Ostrowski i ten srodek nie bedzie wygladal tak tragicznie jak w Lubinie ?!

Ciezko powiedziec co zagrac w takim meczu smirk

Jesli ktos jest przekonany o zwyciestwie Widzewa to proponuje:

Widzew 1/1
Widzew 1 (hcp -1)
Cracovia nie strzeli (w 6 spotkaniach na wyjezdzie 1 bramka shocked a nasza obrona nie spisuje sie zle wszak u siebie tracilismy tylko po 1 bramce z takimi druzynami jak Wisla, Lech, Legia czy Jaga - 2 gole strzelil tylko Slask ale 2 bramka padla przy wyniku 5-1 smile

W tym sezonie gramy prostym schematem, jak idzie to juz konkretnie 5-2 ze Slaskiem i 4-1 z Jaga a jak nie idzie to porazka 1 bramka bo jeszcze w tym sezonie nie przegralismy 2 bramkami co czasami mnie az dziwi

Gdyby byla dostepna jakas statystyka to ciekaw jestem czy nie mamy najwiecej w Ekstraklasie stalych fragmentow gry ?! Ale co z tego jak wykonywane sa tragicznie mad
Przypomne ze w Lubinie mielismy 13 rzutow roznych i ani jednego z tego strzalu na bramke shocked

Do góry
#4229578 - 13/11/2010 01:59 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: Legia]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Ja gram tak
1. Pelna zgoda na Cracovie gram 5.2 kurs Pinnacle. Dlaczego nie remis gosciom remis nic nie daje musza isc po pelna stawke. Po drugie wierze w Szatalowa ze na swojej robocie sie zna. Po trzecie juz chyba 3 razy wtopilem na Cracovii z czego raz uwalili mi piekny kupon przegrywajac u siebie z Chorzowem (dziekuje Cabaj) Profesor jednak kase ma i nie bedzie tracil czasu i bawil sie w spadek moim zdaniem. Coraz bardziej widac kto w lidze jest slaby a Widzew niewatpliwie jest - problem w tym ze wszyscy oprocz Cracovii nabili sporo punktow i wygrana daje nadzieje, potem jeszcze jakis mecz wygraja i strata nie bedzie taka beznadziejna. Widzew gra slabo z ostatnich 10 meczow tylko wygral ze zbuntowanym przeciwko zywemu trupowi wtedy Saskiem i generalnie beznadziejna na wyjazdach Jaga. Cracovia wygra ten mecz moim zdaniem. Oczywiscie jak do przerwy bedzie 0-2 mozna pomyslec o kontrze to co zrobil Sobiech z Lechem to powinien byc paragraf na dzialanie na szkode klubu pudlo roku
Typ na Wisle juz podalem powody pewni mozemy byc tego ze Wisla bedzie walczyc

Do góry
#4229851 - 13/11/2010 03:59 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: andegawen]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Naprawdę podziwiam grających Cracovię po raz kolejny. Kolejne raz te same argumenty - Cracovia w końcu musi wygrać ile razy to słyszeliśmy w tym sezonie. Widzę, że niektórzy to już widzą nawet łatwe zwycięstwo do przerwy, no ale jak Szatałow jest pewny że zdobędzie 3 punkty to chyba trzeba grać smile

Do góry
#4231241 - 13/11/2010 19:30 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: Kura]
thesamethis Offline
addict

Meldunek: 13/07/2010
Postów: 497
Skąd: Lublin
Na sobotę ciekawie zapowiada się pojedynek Bytomian z Arką. Mój typ, może nieco subiektywny, ale sugeruję się grą Gdynian ze scyzorykami. Jak dla mnie urządzili świetne widowisko, bardzo podobała mi się ich gra. Mam świadomość, że Arka u siebie reprezentuje "nieco" inny poziom niż na wyjazdach, jednak dziś wierzę w zwycięstwo drużyny z północy.

Polonia B. - Arka Gdynia - 2 3.3 by betsson

Do góry
#4232099 - 14/11/2010 00:26 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: thesamethis]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29788
Bemben, Banas, Jop, Magiera, a Danch w pomocy... czyli Slask strzeli peffka peff

Do pomocy wracaja Przybylski, Kwiek. Ciekawe jak zagra w pomocy Slask. Osobiscie postawilem X2 @ 1,83 a korci dac 'dwojczeka' @ 4,3.

Wroclaw 5 spotkan bez porazki, wiec trzeba skonczyc z tym.

Do góry
#4233426 - 14/11/2010 06:59 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: Ojro]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Originally Posted By: Ojro
Bemben, Banas, Jop, Magiera, a Danch w pomocy... czyli Slask strzeli peffka peff

Do pomocy wracaja Przybylski, Kwiek. Ciekawe jak zagra w pomocy Slask. Osobiscie postawilem X2 @ 1,83 a korci dac 'dwojczeka' @ 4,3.

Wroclaw 5 spotkan bez porazki, wiec trzeba skonczyc z tym.

No niestety może w następnej kolejce,chociaż tak jak Górnik do tej pory miał parę meczy na plus i punkty zostawiały silniejsze ekipy tak teraz Śląsk jest dosyć ładnie ustawiony na właściwy tor i powinni jeszcze trochę powalczyć na jesień,Orest wielki szacunek za robotę .
Bardzo dobra kolejka do typów chyba już lepszej tej jesieni nie będę miał ,jeden jeszcze wniosek to bardzo mało remisów na jesień ,zdecydowanie gra 1-2 wchodzi

Do góry
#4234248 - 14/11/2010 22:14 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: crossmen]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Dzisiaj nie ma meczu Legii ani Wisły i na forum cisza, hahaha. Nie ma kto się kłócic...

A przed nami mecz wicelidera z liderem naszej ekstraklasy czyli jakby nie było mecz na szczycie. Wszystko wskazuje że dzisiaj w Kielcach zobaczymy druzyne która bedzie prowadzic po rundzie jesiennej. Ale nie jest to Wisła ani Legia więc cisza.

Korona ostatnio zdecydowanie obnizyla loty, nie jest to ta sama druzyna co na poczatku rundy. Wszystko zaczeło sie od kontuzji Andrzeja Niedzielana. Potem było juz tylko zle, z przerwa na szczesliwe zwyciestwo w Gdansku. Zła była gra i złe wyniki. Czy jest szansa na przełamanie w dzisiejszym meczu z Jaga? Moim zdaniem bedzie o to cieżko

Jagiellonia natomiast cały czas dobra gra, nawet w przegranym meczu w Warszawie zagrali całkiem dobre spotkanie. Jedyna nadzieja dla mnie i Korony jest to ze jednak na wyjazdach Jaga nie jest tak skuteczna jak nawłasnym stadionie i zdarzaja sie jej słabsze momenty.

Delikatnym faworytem jest w tym meczu Jaga ale doping kieleckich kibiców w takim meczu moze pomóc w wywalczenie punktu. Tak wiec trzezwo oceniajac sytuacje remis bedzie chyba jednak sukcesem Korony.

Do góry
#4234522 - 15/11/2010 00:24 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: santiago]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
A kto tu się kłócił?
Dla mnie ten mecz to totolotek, Jagiellonia nie potrafi straszyć na wyjazdach, wygrała w Gdańsku i Zabrzu ale równie szczęśliwie jak odniosłeś się do Korony.
Korona jak zagra dobre spotkanie to wygra, nie jest to drużyna która słabą postawą wyrywa punkty i tylko w tym widzę szanse Jagi, no a przewidzieć dyspozycje Korony w danej kolejce to też sztuka dodać czy Jaga zagra jak przynajmniej w Warszawie gdzie przegrałato ja dziękuję stawianie na cokolwiek, zresztą ograć Legie jak widać to też nic nadzwyczajnego
zagrałem za drobne over 3,5 kursem żeby się lepiej mecz oglądało

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, alfa, akagi, rafal08, Zaixi, Sony, VVega, ElNinho[mmdea], Kretol, rymoholik, igea23), 3952 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582138 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25