Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#4222214 - 09/11/2010 19:01 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: crossmen]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
moze nie komentujmy juz tych smiesznych wpisow blush

niektorzy sa slepo zapatrzeni w swoje teorie i nic tego nie zmieni, aktywni uczestnicy dzialu 'polityka' pewnie to potwierdza..
Co by sie nie dzialo, Legia jest be, przekrety, klamstwa, korupcja i inne lewe interesy.
A mistrzostwa ITI nie chcialo bo byl konflikt z kibicami, no fakt, pieniadze lezaly na ulicy, wystarczylo sie schylic, ale po co, ITI takimi pieniedzmi to sie podciera laugh papa

Do góry
Bonus: Unibet
#4222242 - 09/11/2010 19:07 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: młody gniewny]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: młody gniewny
z Ruchem nie przyznali karnego na Wawrzyniaku, z Widzewem nie uznali bramki i nie dali karnego. Z Górnikiem Siejewicz gwizdał cały mecz przeciw Nam.

Craxa sfrajerzyła, a z Jagą sytuacje były kontrowersyjne, ale nie ewidentne za błąd. C+ ich wybronił.

Śmieszne, że wypowiada się kibic milicyjnego klubu
, przypomnieć Ci Lechię ?

weź załóż pampersy albo spadaj na qc, a przede wszystkim zapoznaj się z historią

Do góry
#4223620 - 10/11/2010 11:48 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: Legia]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Originally Posted By: McDziarz



andegawen znowu błyszczysz , kolejna złota myśl , po ubiegłotygodniowym pomyśle rozpracowania azjatów...

nie sądziłem że ktoś może być tak zaślepiony i pisać że Legia jest najsłabiej grającą drużyną w lidze

pociesznie się czyta twoje pomysły/teorie/uwagi/spostrzeżenia



czolem piwo
zaslepieni to sa raczej kibice Legii nie widza ze sa robieni w jaj przez koncern to raz a dwa ze druzyn gra slabo i maja tez cos racji ci co pisza ze sedziowie suma sumarum 'myla sie' na korzysc Legii podzielam te opinie
co do moich statystyk w temacie:
Typy:
wiem ze po pierwszych yield byl 37% nie chce mi sie szukac
4. Legia @ 2,25 z Jaga
5. Cracovia z Wisla to wtopa
6. Ruch @ 3.40 z Lechem

Razem mamy (3 * 1,37 = 4,11 + 2,25 +3,40)
Wyszlo 6 jednostek wrocilo 9,76 wiec yield = 63%
Jak widac nie narzekam na brak skutecznosci a jezeli dobrze sie czyta moje teksty to sluze uprzejmie.
PS przypominam dzis gram na Polonie uwaga

Do góry
#4223707 - 10/11/2010 15:07 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: andegawen]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Andegawen solidnie pracujesz na tytuł "Nirtza" działu Stadion Piłkarski -> Polska piwo

Świetnie liczysz yield '3*1,37=4,11 +2,25 + 3,4' choć domyślam się,że to jakiś skrót myślowy. Grając Polonię podaj jeszcze stawkę w jednostkach, żebyś po meczu nie musiał jej dopasowywać w zależności od wyniku.

Do góry
#4223729 - 10/11/2010 15:15 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: MagiK]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Polecam lekcje matematyki, logiki, czytania ze zrozumieniem, statystyki, no i kurs Tymochowicza tez by sie przydac smile

Do góry
#4223740 - 10/11/2010 15:26 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: andegawen]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
niech juz bedzie ze gra slabo, ja, jak i wiele osob, dawno tak grajacej Legii nie widzialem jak w ostatnich meczach ale coz smile

Originally Posted By: andegawen
a jeszcze podsumowujac typy statystyki moje z tematu pilka nozna
Belchatow - LEch 1 @ 3.26 wygrane
Legia - Den Haag 1 @ 2.25 wygrane
Widzew - Legia wtopa
Korona - Legia wtopa
city x2 powiedzmy ze zneutralizuje przegrana Legii z Lechia ktora tak samo podalem
yield wychodzi 37.75% po 4 typach
a no cos takiego ci wyszlo, nie biorac pod uwage innych typow ktorych nie wiem czemu nie podales w tym poscie, to jest Polonia-Cracovia 1(ok), Widzew-Jagiellonia 2 (dupa), Gornik-Lech 2 (dupa). wtedy rozowo juz nie jest

typ ktory teraz podales jako 4, niby wszedl, ale grales na Legie DNB chyba, 2,25 - takiego kursu na to zdarzenie nie bylo duch

w kierunku McDziarza kiedys pisales ze podal inny typ niz postawil, wiec sam tez sie tego trzymaj smile
piszmy analizy zamiast sie chwalic...

Do góry
#4223793 - 10/11/2010 15:51 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: xqwzts]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Tak samo mozna znalezc Legia - Lechia 2 i Legia Den Haag 1 to tez nie podane a weszlo. Ja mam na mysli tylko typy podane 'ze stwierdzeniem' a nie 'pytanie' (typ na Polonie z Crracovia jak tez inne wskazane to nie sa zadne typy jak tez inne co podales ale pytania i z Polonii sam rezygnowalem bo kurs byl niski)
Jak chcecie mozemy zrobic numeracje typow przyjmujac opcje zerowa i zobaczymy co bedzie. Dla mnie pierwszym typem moze byc Lech - Polonia 2 kazdy podaje nicka i numer i zobaczymy.
Z miejsca 80% gowniarzy ktorym sie wydaje ze cos wiedza odpadnie smile

A co do Iwanskiego powiedzcie mi Legionisci. Dla mnie osoby bezstronnej a nie jakiegos kibica Polonii czy Wisly oczywiste jest ze on jest lansowany na sile i upychany w druzynie mimo ze ma nieprofesjonalne podejscie do pilki. Po prostu ktos w gabinecie zdecydowal ze on ma grac moze sie go da opchnac komus w najblizszym okienku mimo ze biorac pod uwage mecze z nim w skladzie (analizujac co do minuty) LEGIA JEST NAJGORSZA DRUZYNA W EKSTRAKLASIE. Wygrali tylko niezasluzenie z Cracovia i szczesliwie ze Slaskiem, do tego z Widzewem nie wystapil, z Korona wszedl jak bylo 2-1 Korona grala w 10tke i juz na starcie byli oslabieni brakiem Niedzielana czy Vukovica, z Gornikiem mowilem Paczek zszedl i z 0-1 zrobilo sie 2-1 w 5 minut. Z Jagiellonia bylem za Legia ale tez Macius wchodzi w 66 minucie dopiero - jesli taki dobry czemu nie w wyjsciowym. BO JEST CIEINKI JAK BARSZCZ I CHCA NABIC CENE?
Jak sprany trzeba miec mozg zeby tego nie zauwazac ale slucham moze wytlumaczycie mi dlaczego to jest taki dobry pilkarz chetnie przestawie swoja optyke po wysluchaniu Waszych argumentow i moze sie do was przylacze moze tez jestem w bledzie czekam na agumenty
Teraz sciagacie kolejnego asa ktory resztka sil szarpie kase od ruskow i maluje trawe gdzies w Belgii i to ma byc wielka sila polskiej pilki laugh Ostatnim wielkim meczem Legii byl rewanz z Panathinaikosem w UEFA (2-0) od tamtej chwili jest zjazd i dlugo jeszcze do tego poziomu Legia nie dobije

Do góry
#4223856 - 10/11/2010 16:16 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: andegawen]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Originally Posted By: andegawen
Polecam lekcje matematyki, logiki, czytania ze zrozumieniem, statystyki, no i kurs Tymochowicza tez by sie przydac smile
Żeby coś polecać to najpierw wypadałoby samemu z tego skorzystać. Zacznij od języka polskiego.

Koniec tematu z mojej strony. Jak chcesz to sobie pisz papa

Do góry
#4223892 - 10/11/2010 16:32 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: andegawen]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: andegawen
LEGIA JEST NAJGORSZA DRUZYNA W EKSTRAKLASIE.


cool

Legia ma 5 razy więcej punktów od Cracovii, która przegrała 10 z 12 spotkań.

Ale to Legia jest najgorsza w całej ekstraklasie... confused


Ale pisz dalej, może nie zawsze jest zbyt mądrze , ale przynajmniej jest śmiesznie na forum piwo

Liczę że przebijesz ubiegłotygodniową odezwę , póki co dla mnie jeden z lepszych tekstów jaki padł w dziale liga polska , śmiechu co niemiara :

Originally Posted By: andegawen
Proponuje pakt
o meczach piszemy tylko W DNIU ROZGRYWANIA

grubsze ryby wiedza o co chodzi

dla tych mniejszych wyjasniam

Mniejsi bukmacherzy typu tobet czy Betsafe czesto blednie szacuja kursy i jesli ktos wykorzysta ich przeszacowanie lub niedoszacowanie to zagra to ale sa wtedy niskie limity i kurs sie 'urynkowuje' czyli firmy tanim kosztem naprawiaja wlasne bledy
W dniu rozgrywania bukmacherzy azjatyccy otwieraja rynki i praktycznie kazdy moze zagrac za ile chce i kurs praktycznie nie drgnie

Nie ma sensu na dluzsza mete pisanie 2-3 dni przed meczem ze '1.60 na Legie to promocja' (to przyklad abstrakcyjny)
Do rozwazenia polecam. Nie ma sensu na dluzsza mete pisanie 2-3 dni przed meczem ze '1.60 na Legie to promocja' (to przyklad abstrakcyjny


robisz furore na forum piwo

śmiałe tezy , błyskotliwy język , nieszablonowe propozycje ( pakt AZJAtycki )

Do góry
#4223910 - 10/11/2010 16:38 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: MagiK]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4182806#Post4182806 to nie sa typy?

Co do nieprofesjonalengo podejscia do pilki, owszem, mial takie i mowilo to wielu trenerow. Czy ma teraz? Nie wiem, odbyl rozmowe ze Skorza po ktorej moze cos zrozumiam.
Kto go wezmie w tym okienku skoro moze go miec za darmo w czerwcu.
Czemu nie gra w wyjsciowym skladzie? Bo przegrywa w tej chwili walke o to miejsce z Radovicem ktory jest w szczytowej formie. Obejrzyj mecze tylko pod katem Iwanskiego i moze dostrzezesz to co umie, bo narazie to widze ze znawca z Ciebie wielki i wiesz lepiej od trenerow ze zawodnik jest cienki jak barszcz.

o sprawie Janczyka tez chyba malo wiesz a juz piszesz glupoty, po co?


straszny burdel tu zawsze, moze lepiej byloby gdyby byly osobne tematy na typy i osobne na luzne rozmowy dot. danej kolejki?

Do góry
#4224024 - 10/11/2010 17:27 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: xqwzts]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Jak ja Was lubie wink
McDziarz dobrze wiesz ze mi nie chodzi o buki azjatyckie ale zeby te drobne pseudobuki nie uczyly sie od dobrych znawcow takich jak Ty jak sie ustala kursy na lige - chyba nie reprezentujesz ich interesow? Raczej nie choc jak wklejasz kupon na 40 tysiecy w tobecie to mam watpliwosci bo wielu ludzi sie sugeruje ze tam mozna wygrywac duze pieniadze bez limitow a to bzdura. Wiesz o tym prawda smile
xqwzts moze tak powiem albo jestes dobry jak twoj ostatni typ a ja naprawde nie narzekam na skutecznosc typerska czy to jest 50 % czy 60 % to w dalszym ciagu bardzo duzo prawda i kazdy o takiej moze pomarzyc zgadza sie? Na dodatek typy podane przed meczykami i podtrzymane a nie po meczu wklejony typ w druga strone bo 'ja zawsze wygrywam'
http://www.legia.net/wiadomosci,38974-wawrzyniak_i_iwanski_przywroceni_do_kadry.html
tu masz o Macku
np FAKT jest taki, że po zejsciu iwanskiego + wawrzyniaka młodzież strzeliła 3 bramy WIdzewowi w MESIE. grin
to kibice Legii pisza tak jedna rozmowe odbyl i zrozumial laugh zostawmy go bo lubie takie typy prostych ludzi jak on latwi do rozpracowania
Co do Polonii dzis to jak zwal tak zwal gra na wstrzymanie wyplat rozmowy itp to sciema juz pamietam przypadki ze pisali ze trener na wylocie a Polonia wygrywala wyjazd conajniej dwa razy tak bylo. Dobrze wiemy ze Wojciechowski placic w ostatecznosci musi i wyplata nie zalezy od poziomu gry jak pilkarze przychodza na trening wychodza na boisko to kasa sie nalezy. Dwojeczka jak w pysk

Do góry
#4224055 - 10/11/2010 17:45 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: xqwzts]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Originally Posted By: xqwzts

straszny burdel tu zawsze, moze lepiej byloby gdyby byly osobne tematy na typy i osobne na luzne rozmowy dot. danej kolejki?
Burdel panuje, gdyż wiele osób nie rozumie co się do nich pisze. Niby yntelygenci a widać, że raczej nie.

To jest temat na dyskusję o najbliższej kolejce, o typach, drużynach, formie itd. Osobny temat jest na dyskusję o naszej piłce. Nie trzeba tworzyć dodatkowego.

Trzeba zacząć banować tych od zwolenników Legii, Wisły itp. którzy odbiegają od tematu i popadają w 'moja najmojsza'

Do góry
#4224087 - 10/11/2010 17:58 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: andegawen]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
ok na plus jestes i to sie liczy wink ale do 'sprawy McDziarza' nie ma co sie odwolywac wink

nie musisz wklejac linka z tego portalu, jesli juz sie na jakis powolac to albo oficjalna legia.com, albo oficjalna kibicow legialive.pl.
3 bramki strzelili Widzewowi przy bardzo malej zasludze Iwanskiego, Wawrzyniaka i Gizy, nie bylo widac w tym meczu ze to gracze ekstraklasy.

nie chodzi o to ze odbyl jedna rozmowe i zrozumial, spedzil miesiac w ME, porozmawial ze Skorza i po tej rozmowie Skorza go przywrocil do skladu. Nie jest tak ze to tylko kibice Legii tak pisza. Skorza udzielal mase wywiadow na ten temat i to sa jego slowa, a nie wymyslone przez kibicow.

I jak ma sie Twoja teoria w sprawie Iwanskiego do Gizy z ktorym rozwiazano kontrakt w momencie przywrocenia reszty do skladu? Czemu jego nie trzymali na sile? Tani nie byl, malo tez nie zarabial smile Wawrzyniak tez nie gra, nie wchodzi na zmiane... W hierarchii u Skorzy Iwanski jest przed Cabralem i za Radovicem, to cala tajemnica jego wchodzenia z lawki. Radovic 'siada' w drugiej polowie, to juz nie ten zawodnik co w pierwszej wiec trzeba go zmienic, tyle.

nie poruszam wiecej tego tematu, juz wczesniej tak pisalem ale tym razem dotrzymam slowa, bo piszac fakty nigdy nie dojde do porozumienia z kims kto nad fakty stawia swoje teorie wink

Do góry
#4224096 - 10/11/2010 18:02 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: Platini]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Platini

Trzeba zacząć banować tych od zwolenników Legii, Wisły itp.

piwo

albo moze stworzyc temat dla fanatykow Legii smirk
bez uprzedzen ale na poczatku sezonu byla cisza i wszyscy byli pochowani po dziurach , teraz przyszlo kilka wygranych to przy kazdej kolejce jest "tasowanie" nad boskoscia Legii smirk


Ja nie wiem kazdy inny niemal w 100% ogranicza sie do analizy meczu swojej druzyny w najblizszej kolejce i poza tym kilka doslownie dodatkowych wpisow a u was ???? mad

_____
Dodałem chwilę temu jeszcze, że ban dla osób, które odbiegają od tematu, gdyż do klubów nic nie mam. Tylko są tematy np w TiO, gdzie sobie można pisać o swoich miłościach do klubu. A nie tutaj.
Niektórzy przebywają w dziale ligi polskiej, by tylko pośmiać z rywala, napisać jaka to moja ekipa nie jest super. smirk

A wpadnie przykładowo Bullet czy Inzaghi, napisze jaka jest sytuacja w ich klubach i wiemy więcej. I o to chodzi.


Edited by Platini (10/11/2010 18:08)

Do góry
#4224158 - 10/11/2010 18:33 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: Inzaghi78]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Jeśli można to poproszę o sytuację w Widzewie , bo ostatnio jakaś delikatna zawierucha nad Al.Piłsudskiego.
Krzesło na którym siedzi Kretek zaczęło być gorące a i wyniki piłkarskie coś siadły.
( chociaż dla mnie gra Widzewa na jesień to chyba największa niespodzianka na plus oczywiście,oprócz fanów mało kto tego się spodziewał)

Do góry
#4224266 - 10/11/2010 19:25 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: crossmen]
Al_Bundy Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2006
Postów: 977
Po meczu z Zaglebiem mialo miejsce spotkanie przedstawicieli kibicow z Kretkiem i osobami z klubu. Kibice powiedzieli co ich boli (brak zangazowania glownie), dlaczego wyzywali pilkarzy na dwoch ostatnich meczach. Dzialacze poprosili o cierpliwosc, wsparcie i doping do konca rundy. Z kolei pilkarzyki podobno dosc dlugo analizowali mecz z Lubinem.
W piatek na pewno nie zagraja Grischok,Grzelak,Panka,Oziębała,Nakoulma. Odczuwalny powinien byc tylko brak Panki, reszta to zawodnicy rezerwowi. Wraca Pinheiro, Broz i Bieniuk powinni byc tez gotowi po drobnych urazach. Biorac pod uwage tragiczna forme Cracovii 1.9 na Widzew w Unibecie wydaje sie dobrym typem z tym ze mniejszych kursow bym raczej nie gral.

Do góry
#4224271 - 10/11/2010 19:29 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: podstawek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: podstawek




wracając do dyskusji na temat kolejki bo wywody niektórych potoczyły się w zupełnie innym kierunku niż powinny, warto zauważyć że mamy do czynienia z jedną z najcięższych kolejek do typowania...

do powyższego układu gier jeszcze trzeba dodać spotkanie:

Korona-Jagiellonia i mamy totalny misz-masz.

W żadnym spotkaniu nie widzę zdecydowanego faworyta.

Na pierwszy rzut oka masy wskażą : Widzew, Lech, Polonię.

Ale i te mecze wg mnie obarczone są olbrzymim ryzykiem bo zarówno Ruch jak i Lechia potrafią zagrać dobre zawody i niewykluczone że utrą nosa gospodarzom. A i Cracovia wydaje się że też wiecznie przegrywać w nieskończoność nie będzie.

Dla mnie cała kolejka zbyt nieprzewidywalna żeby cokolwiek wskazać do czego można by mieć większe przekonanie. loteria strzelnica nic więcej. Nie warto nic grać wink

Do góry
#4224282 - 10/11/2010 19:35 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: Legia]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29788
Slask - Górnik Zabrze

Do składu wrócą Adam Banaś, Michał Bemben, Mariusz Przybylski i Aleksander Kwiek. Ja dopiero przed meczem, jesli w ogole znajde cza, to podam typ. A to ze wzgledu na sklad. Szykuje kilka peffek, jak to zwykle bywa wink

Co we Wroclawiu slychac ? Cholernie ciezko wyrokowac typow, gdy trenerem jest Lenczyk.

Liga wyrownana, poziom dziadoski, a kursy 1,9 na Slask laugh NIGDY boks

Do góry
#4224323 - 10/11/2010 19:53 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: crossmen]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: lorus
Jeśli można to poproszę o sytuację w Widzewie , bo ostatnio jakaś delikatna zawierucha nad Al.Piłsudskiego.
Krzesło na którym siedzi Kretek zaczęło być gorące a i wyniki piłkarskie coś siadły.
( chociaż dla mnie gra Widzewa na jesień to chyba największa niespodzianka na plus oczywiście,oprócz fanów mało kto tego się spodziewał)


Postaram sie cos pozniej napisac w kontekscie meczu z Cracovia ale teraz zaznacze tylko ze gra Widzewa to dla mnie niespodzianka na minus niestety bo majac taki sklad nie mozna remisowac takich spotan jak te w Gdyni, Chorzowie czy Bytomiu gdzie oddalismy 20 strzalow smirk
Nie mowie juz o jeszcze bardziej frajerskich porazkach w Belchatowie czy Lubinie gdzie kompletnie przeszlismy obok meczu

@AlBundy

Grischok nie jest moim zdaniem zawodnikiem rezerwowym i czesto ma wiecej jaj niz inni

Do góry
#4224347 - 10/11/2010 20:15 Re: Ekstraklasa - 13 kolejka - 12-14 XI [Re: Inzaghi78]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Co do Widzewa to ja jednak , zostanę przy swoim a już na pewno nie można wyzywać swoich piłkarzy po 2 meczach nieudanych meczach,nie jest to jakaś super ekipa na mistrza i wpadki będą się zdarzać,natomiast jak wziąć pod uwagę potencjał kadrowy i wyniki to nie ma się czego wstydzić, naprawdę.
Co do kolejki , na pierwszy rzut oka u mnie wychodzą same draw no bet i tak pojadę chyba mecze:wszędzie oczywiście gospodarze
Lech-Polonia (Lechia)
Śląsk-Górnik
Wisła-Legia
Polonia -Arka
Lech- bo wierzę w przełamanie,a mają 3 mecze u siebie,rezerwowy typ to progres na "1" ,muszą choć jeden wygrać a i kursy nie do pogardzenia
Śląsk - bo w końcu weszli na odpowiedni tor,są w gazie,noi nestor na ławce co czuwa nad wszystkim,widać pracę Leńczyka i drużyna zaczyna przypominać monolit,a już załatwienie sprawy z Sotiroviciem to pochwała z korzyścią dla wszystkich stron
Wisła - bo dalej w tą Legię coś nie za bardzo wierzę,wiem ,że kadrowo Wisła fatalnie ,ale zawsze to u siebie a i motywacji nie zabraknie,w skrócie taki mecz prawdy dla Maaskanta
Polonia - bo nowy trener powinien troszkę zmobilizować więcej a Arka z kolei fatalnie na wyjazdach
Do tego wszystkiego może dubleton Widzew+Polonia W za drobne
Z papieru wychodzi mi śladowa ilość "dwójek",jak będzie zobaczymy. udanych typów . pozdro

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ElNinho[mmdea], igea23, alfa, burbon, pacyfista), 3936 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582119 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49