Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#4194848 - 26/10/2010 05:00 Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29687
piwo za 4 strony 10 kolejki.




Górnik @ 5,0 shocked

Górnik X2 @ 2,04 peffka peff by Ojro (pisze powaznie, nie wydaje mi sie aby zabrzanie przegrali w Warszawie.

Do góry
Bonus: Unibet
#4194916 - 26/10/2010 05:34 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: Ojro]
stoprocent_ Offline
veteran

Meldunek: 02/03/2006
Postów: 1344
Skąd: Kielce
moim zdaniem za duzo szczescia mial juz gornik, tak ze tym razem wygrana legii 2-0 bedzie bezproblemowa @1.7 zawyzone

Pozdrawiam

Do góry
#4194979 - 26/10/2010 06:54 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: stoprocent_]
herrena Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2007
Postów: 3609
Jakiego szczęścia? Ostatnie dwie wygrane zasłużone. Ani Wisła, ani Lech nie potrafiły sobie wytworzyć jakiś 100% sytuacji.

Mecz z Wisłą był na remis, a że Górnicy wykorzystali jeden błąd w ustawieniu i dzięki dobrym zastawieniu się Zahorskiego strzelili bramkę to chwała im za to.

Z kolei z Lechem już wypunktowali ich jak rasowy bokser. Lech gra słabo w lidze, co nie wystarcza nawet na zremisowanie meczu. Dodatkowo rywale wychodzą bardzo zmotywowani i zasadą bij mistrza, grają z Lechem na 120%. Pewnie część piłkarzy woli pokazać się w Europie, niż w słabej polskiej lidze. Ale to już sprawa klubu z Poznania.

Z Legią nie zagra kontuzjowany Bonin, który wypadł na około miesiąc oraz Przybylski pauzujący za śmieszny faul na Arboledzie. I to raczej osłabieniach Górnika bym szukał szans na zwycięstwo Legii, niż zwykłym szczęściem Żaboli.

Do góry
#4195012 - 26/10/2010 09:43 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: herrena]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
To nie Gornik byl taki dobry tylko Lech taki slaby. Legia lapie forme i team spirit, a potencjal maja duzy, ja tam nie widze punktow dla Zabrzan, jak i nie widze ich na gorze tabeli, na koniec sezonu. Sklad zlozony z rzemieslnikow, ale sama ambicja, no i tez troche doswiadczeniem nie da rady na dluzsza mete IMO smile Ja pogram Legie i mam nadzieje, ze mnie wyjatkowo nie zawioda.

Do góry
#4195032 - 26/10/2010 14:23 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: codi]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Nie ma co się zachwycać Górnikiem bo na mecze z Wisłą 1-1-3 i Lechem 1-1-4 każdy się spina, wykorzystali fatalną dyspozycje i wygrali, ciekawe czy tyle samo zapału oddadzą w kolejnych meczach z Polonią B, Koroną itd.
Legia z pewnością należy do drużyn na które Górnik się zmotywuje, tyle że jedna znacząca różnica jest taka że grają w Warszawie a nie Zabrzu, w ostatniej kolejce paru hegemonów pokazało jednak że atut własnego boiska to znacząca kwestia wracając do domu z bagażem 4 i 5 bramek, zresztą Górnik w podobnym stylu wrócił z Gdańska więc gdzie tu szukać pozytywów.Gra jak gra u siebie, prezentują oldschool'owy polski futbol grin

Do góry
#4195039 - 26/10/2010 15:45 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: royalflush]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink

nie wiem skąd Twój optymizm , chyba podjarały Cię za bardzo ostatnie zwycięstwo z Lechem i Wisłą , i sądzisz skoro wygraliście te 2 mecze to z Legią co najmniej remis ugracie..takie myślenie jest złudne.

zapominasz że z ostatniego wyjazdu wróciliście z bagażem 5 bramek.

Do góry
#4195046 - 26/10/2010 16:05 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: Legia]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
zgadzam sie z wszystkimi, ktorzy typuja wygrana Legii, najwazniejszym czynnikiem jest to, ze Ojro na powaznie mysli o Górniku x2 wink
bez Bonina to nie bedzie ten sam zespol a Legia pewnie zagra znow dobre spotkanie bo ewidentnie zlapali rytm i forme, nawet fizycznie wygladaja juz coraz solidniej a to tez jest sporym wyznacznikiem ogolnej formy zespolu

Do góry
#4195050 - 26/10/2010 16:18 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: Legia]
Jimmy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2009
Postów: 10315
Originally Posted By: McDziarz
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink
Kolego to chyba Ty się za bardzo podjarałeś jednym zwycięstwem bo już zaczynasz pierdolenie. Patrzyłeś w tabelę? Skąd te kosmiczne kursy? Muszę Ci mówić ile spotkań wygraliście u siebie? Taką twierdzę tam macie w tej Wawie? Nam Lechia zapakowała 5 w Gdańsku ale Wam 3 w niezdobytej Warszawie..

Nie mówię, że Legia nie wygra ale teksty o schylaniu zostaw kolegom z sektora.. oni znają się na rzeczy wink

Do góry
#4195051 - 26/10/2010 16:18 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: craax]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
hehe widzę Craax że mnie uprzedziłeś smile 99% sukcesu leży w tym, iż Ojro gra X2 laugh pozostały 1% to: Legia dysponuje mocniejszą kadrą i w końcu zaczynają coś grać (a 7pkt straty do lidera to tak na prawdę nic w naszej wyrównanej ekstraklasie, gdzie każdy może wygrać z każdym) do tego dochodzi jeszcze chęć zmazania plamy przed własną publiką, a więc za ostatnią wtopę na Łazienkowskiej 0:3 z Lechią. Dlatego jak najbardziej zgadzam się z McDziarzem i twierdzę że kurs 1,75 (a nawet jak spadnie do 1,60) to promocja na ekipę ze stolicy.

Do tego dołożyłbym takie mecze:

Śląsk-Zagłębie 1X wiadomo, co to za mecz ---> kibice WKS jak już oczekują zwycięstwa nad kimś to właśnie nad Lubinkami, a seria remisów musi się kiedyś skończyć wink

Cracovia-Bytom 1X tu powinna zadziałać zmiana trenera (a więc tak jak wcześniej pisał Craax efekt nowej miotły) no i z kim jak nie z Polonią Bytom chciałoby się rzec smile

Do góry
#4195055 - 26/10/2010 16:34 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: Jimmy]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Originally Posted By: Jimmy
Originally Posted By: McDziarz
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink
Kolego to chyba Ty się za bardzo podjarałeś jednym zwycięstwem bo już zaczynasz pierdolenie. Patrzyłeś w tabelę? Skąd te kosmiczne kursy? Muszę Ci mówić ile spotkań wygraliście u siebie? Taką twierdzę tam macie w tej Wawie? Nam Lechia zapakowała 5 w Gdańsku ale Wam 3 w niezdobytej Warszawie..

Nie mówię, że Legia nie wygra ale teksty o schylaniu zostaw kolegom z sektora.. oni znają się na rzeczy wink


ekhm ekhm, nie rozpędzaj się Jimmy i ty.

Górnik moim zdaniem jest słaby kadrowo, wyróżnia się piłkarsko w tej grupie Bonin z Kwiekiem przy czym ten pierwszy nie zagra. Taktycznie Górnik chyba jest obecnie najlepiej poukładanym zespołem w lidze ( nie mam tu na myśli gry ofensywy, ale pressing czy zacieślanie środka pola ). Mimo wszystko na rozpędzającą się Legię to raczej za mało, co by nie mówić u siebie, a na wyjeździe to są inne zespoły.

Craax, akurat Legia fizycznie to wygląda bardzo dobrze od początku sezonu, na ten element nikt nie narzekał. Ba, nawet można powiedzieć, że ostatnie minuty meczów przeważnie były najlepsze w naszych wykonaniach ( wyjątek mecz z Lechią, gdzie był równy mecz, a Lechia przycisnęła w końcówce, ale też bym tego nie zwalał na przygotowanie fizyczne ). Włoski mag wykonuje, więc dobrą robotę.

Legia do gry, Craaxa do gry oraz zdecydowanie Lech Poznań DNB do gry. Nie ma mowy by grali piąty mecz z rzędu z tak słabo grającą Wisłą. Proszę nie pisać mi o jakimś 5-2, kiedy sędzia robi takie prezenty.

Do góry
#4195058 - 26/10/2010 16:44 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: młody gniewny]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
ja mowie tez o szybkosciowym przygotowaniu Legii, ktore nie bylo najlepsze, jak bylem w Wawie to pamietam jak Dudzic uciekal Wam i tak jakos mi zostalo w pamieci wink

z konkretnymi typami bym sie wstrzymal, az do konca PP bo kto wie czy dojda jakies kontuzje w druzynach, roznie to moze byc a jest paru zawodnikow, ktorzy stanowia o sile danych ekip

Do góry
#4195092 - 26/10/2010 17:24 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: craax]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Cytat:
Legia do gry, Craaxa do gry oraz zdecydowanie Lech Poznań DNB do gry. Nie ma mowy by grali piąty mecz z rzędu z tak słabo grającą Wisłą. Proszę nie pisać mi o jakimś 5-2, kiedy sędzia robi takie prezenty.


Mecze takie jak z Legią czy Lechem mają trochę inny wymiar niż z Górnikiem czy Ruchem, problem jest jeden, 4 dni później mają jak dotąd najważniejszy mecz w LE, chyba nie myślisz że się skoncentrują na meczu z Wisłą gryźć trawę i dostawiać nogę, kadra chudziutka kilku graczy jest nie do zastąpienia.
Co do Wisły z Lechią czy sędzia dawał prezenty czy nie napisz jeszcze że wygrali nie zasłużenie bo Lechia przy 4-1 dochodziła do setek które nie wykorzystała laugh

Do góry
#4195097 - 26/10/2010 17:28 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: royalflush]
młody gniewny Offline
Krecik

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 39683
Przykro mi bardzo, że nie widziałeś pierwszej połowy. A karny na 3-1 zakończył ten mecz.

Do góry
#4195100 - 26/10/2010 17:31 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: royalflush]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
jakby gwizdnal Lechii karnego przy wyniku 1-0 i padl gol na 2-0 to nie byloby zadnego 4-1 i mecz wygladalby zupelnie inaczej

tez nie sadze, zeby przegrali piaty mecz z rzedu, sam piszesz royal, ze mecze z Legia i Lechem maja inny wymiar a potem, ze nie beda skoncentrowani i nie beda gryzli trawy ? patrzac na sytuacje w jakiej sie znalezli w tabeli nie moga sobie na to pozwolic, powoli zaczna sie martwic o swoje kontrakty i 'zgodnosc' cyferek na kontach jezeli ambicja sportowa w nich nie wzbudzi jakiejs porzadnej mobilizacji

Do góry
#4195105 - 26/10/2010 17:36 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: młody gniewny]
Pier Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2005
Postów: 3354
Skąd: 皮肤和
Mecz Lecha z Wisłą....to mecz drużyn, które jedna ma problemy z ofensywą z drugą co ma problemy z defensywą.

Lechowi wyraźnie nie gryzie, widać duży kryzys. Wisłe oglądałem cały mecz z Lechią i to na pewno nie jest drużyna jeszcze, dużo nieporozumień, wielbłądów w obronie (notorycznie łamią linię).

Dla mnie to mecz garbatego z kulawym
NO BET WYCHODZI

Do góry
#4195114 - 26/10/2010 17:45 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: młody gniewny]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Tak się składa że byłem na tym meczu
Lechia przed pierwszym kwadransem wyprowadziła jakąś tam akcje i strzeliła bramkę w sumie z niczego a chyba Wisła prowadziła grę?, W dalszym ciągu 1 połowy Lechia dochodziła do akcji tyle że w skutek wysokiego podejścia Wisły w celu szybkiego wyrównania a nie że caczęli grać super.
Jak zauważyłeś były dwie połowy, w pierwszej Lechia miała szansę zrobić to co Wisła z nimi w drugiej, kto był w gorszej sytuacji i pokazał charakter zobaczyłeś na ekranie.Nie piszę że Wisła po tym meczu będzie grała super czy wygra w Poznaniu , po prostu wymyślasz jakieś rzeczy o słabej Wiśle a Lech jeszcze słabszy tylko ma 4 porażki z rzędu więc 5 nie będzie

Do góry
#4195126 - 26/10/2010 17:51 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: Jimmy]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Jimmy
Originally Posted By: McDziarz
Ojro 1,75 na Legię to promocja , pieniądze leżą na ziemi , pytanie czy się po nie schylisz czy wyrzucisz własne w błoto grając Górnika wink
Kolego to chyba Ty się za bardzo podjarałeś jednym zwycięstwem bo już zaczynasz pierdolenie. Patrzyłeś w tabelę? Skąd te kosmiczne kursy? Muszę Ci mówić ile spotkań wygraliście u siebie? Taką twierdzę tam macie w tej Wawie? Nam Lechia zapakowała 5 w Gdańsku ale Wam 3 w niezdobytej Warszawie..

Nie mówię, że Legia nie wygra ale teksty o schylaniu zostaw kolegom z sektora.. oni znają się na rzeczy wink


każdy doskonale sobie zdaje że Legia zawaliła początek , ale począwszy od meczu z Widzewem widać pewne symptomy poprawy, jakby Legia szła jak burza i nie zaliczyła falstartu to mielibyśmy dzisiaj kurs 1,5.

Legia być może zaczyna łapać wiatr w żagle , tak czy owak fatalny początek zaowocował tym że dzisiaj kursy na Legię mamy niemałe , już po obiecującym meczu w Łodzi można było się pokusić o stwierdzenie że szanse Legii w potyczce z Koroną są niedoszacowane a kurs mocno nieadekwatny , tym bardziej że Korona grała w osłabieniu.

x2 po 1,6 dało 10,5 k zysku , także można było zdyskontować to że kursy na Legię były spore i nie była ona stawiana w roli faworyta , na dzisiaj moim zdaniem 1,75 to także zawyżony kurs.

tylko tyle mam do przekazania że wg mnie kursy tak jak w przypadku meczu z Koroną wg mojej subiektywnej oceny lepsze niż rzeczywiste prawdopodobieństwo wygrania tego meczu.

W ostatnim meczu Legia-Górnik rozgrywanym na Ł3 dość dawno temu marzec 2009 kursy wynosiły ok 1,4. dzisiaj słabsza dyspozycja Legii z początku sezonu i nadspodziewanie wysoka lokata beniaminka z Zabrza zupełnie nieadekwatna do ich potencjału powodują że mamy niezły kurs.

tak czy siak trzeba się wstrzymać do niedzieli bo nie wiadomo czy Vrdoljak i Radovic będą do gry , narzekają na drobne urazy. dziś powinni być oszczędzani.

Ja rozumiem że można być kibicem Górnika i to że ktoś odważy się pomyśleć że Górnik jest w stanie przegrać mecz będzie przez Was odbierane jako bluźnierstwo , ale spójrzcie prawdzie w oczy - macie słaby skład , w słabiutkiej 1ej lidze zaliczyliście mnóstwo wpadek , w pewnej chwili nawet powrót do ekstraklasy był mocno zagrożony. Rozumiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia i wygrane z Wisłą i Lechem was mocno rozochociły , ale radziłbym zachować większą powściągliwość i obiektywizm.

Do góry
#4195128 - 26/10/2010 17:51 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29687
laugh

nie ma to jak zalozyc temat, i napisac peffke... gdyby ktos tu byl nowy i nie wiedzial 'o co kaman', yyy wole nie konczyc.

Górnik na pewno jest slabszy kadrowo od sporej liczby klubow. Mimo to, to wlasnie oni sa na 3 miejscu. Szczescie ? Pewnie i tak. Szczesciej jest ze mamy pilkarzy, ktorzy potrafia w koncu nie myslec o pieniadzach a grac na pelnejjj kurrr... Szczesciem tez jest umiejenosci Nawalki, ktory potrafil dotrzec do glow zawodnikow.

1,7 w polskiej lidze, w obcenym sezonie to zadna promocja. Ja nawet jakbym na 'gwiazdke' dostal darowego bona to nie zagralbym na Legie. Wygrane z Widzewem i Korona robia wrazenie, ale w niedziele 'L' bedzie pod presja, bo jak to, kolejny mecz i jakis slaby zespol, co podobno mial szzczescie i jest na 3 miejscu, moze urwac punkty maskotce stolicy ?

Dla mnie 5,0 to value i nawet jak przegraja, mysle ze warto sie zastanowic. Ja jestem pewien ze zabrzanie nie odpuszcza latwo, a poza tym nie zagraja podobnego meczu jak to bylo z LEchia.

Bonin OUT na 3-4 tygodnie, ale Sikorski wcale nie gral gorzej. Robil 'dym', wiec :>

Do góry
#4195129 - 26/10/2010 17:52 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: royalflush]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Originally Posted By: royalflush
Tak się składa że byłem na tym meczu
Lechia przed pierwszym kwadransem wyprowadziła jakąś tam akcje i strzeliła bramkę w sumie z niczego a chyba Wisła prowadziła grę?, W dalszym ciągu 1 połowy Lechia dochodziła do akcji tyle że w skutek wysokiego podejścia Wisły w celu szybkiego wyrównania a nie że caczęli grać super.
Jak zauważyłeś były dwie połowy, w pierwszej Lechia miała szansę zrobić to co Wisła z nimi w drugiej, kto był w gorszej sytuacji i pokazał charakter zobaczyłeś na ekranie.Nie piszę że Wisła po tym meczu będzie grała super czy wygra w Poznaniu , po prostu wymyślasz jakieś rzeczy o słabej Wiśle a Lech jeszcze słabszy tylko ma 4 porażki z rzędu więc 5 nie będzie


w pierwszej połowie Lechia powinna była rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść, tak się nie stało, Wiśle w drugiej połowie mecz się ułożył, z Lechem dla mnie typowy no bet, tylko do obejrzenia przed tv.

Do góry
#4195132 - 26/10/2010 17:53 Re: Ekstraklasa 11 kolej 29-31.10 [Re: mln]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
jedyne co mnie martwi ze Legia jeszcze nie zremisowala ;-P

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, rafal08, ElNinho[mmdea], _Lider, Szuman), 3541 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49