Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 ... 17 18 >
Opcje tematu
#4125425 - 15/09/2010 18:15 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
okazalo sie, ze kurs na Cracovie byl wart zachodu piwo

Kostuch kolejny raz wpisal sie na liste strzelcow, dajac gola na 3-3 ( nareszcie porzadne wzmocnienie ) a po kilkunastu sekundach Laszka zakonczyl zabawe

tak na przyszlosc wkleje czesc wywiadow z Leszkiem i Rohackiem, moga byc pomocne w dalszym typowaniu meczy oslabionej, biednej, "slabej" i niedocenianej przez nas Stoczni

- Patrząc na przebieg pojedynku, było ono bodaj najtrudniejsze z tych dotychczasowych. Dwukrotnie goniliście wynik..
- Tak, mecz był chyba najtrudniejszy z rozegranych do tej pory. - Leszek Laszkiewicz

Rudolf Rohacek : Uważam, że Stoczniowiec był lepszym przeciwnikiem od Tychów i Nowego Targu.

Do góry
Bonus: Unibet
#4125496 - 15/09/2010 19:12 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: craax]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wydaje mi się,że Stocznia póki co gra tak dobrze nie dlatego,że mają jakichś wybitnych zawodników (to każdy wie) lecz dlatego,że dostali powera po informacji,że miasto ich wspomoże i że nie będą musieli szukać sobie nowych klubów.Czyli stabilizacja i pewność jutra może uczynić wiele!Dodatkowo dochodzi aspekt świeżości. Stocznia rozegrała bardzo mało sparingów,nie grała PP.Tak więc kwestią czasu pozostaje kiedy "spuchną" bo że "spuchną" to jestem przekonany.Dojdą mecze pucharowe,dalekie wyjazdy zrobią swoje, jakieś kontuzje etc.Stocznia liczyć się nie będzie.Tak uważam.A ja wczoraj pomimo tego że Cracovię zagrałem to jestem w plecy bo dorzuciłem Barcelonę i MU.Trzeba mieć pecha,żeby ekipa wygrywająca multum spotkań w sezonie akurat kupon zjeb...Tak,wiem,że kurs na nich to była tzw.paść ale po pechowym remisie z Evertonem myślałem,że odreagują,podobnie jak to zrobiła Barca.

Do góry
#4129237 - 17/09/2010 20:28 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
PLH 3 kolejka
Tychy - Podhale
Faworyt jest jeden i nie widzę innej opcji jak pewne zwycięstwo Tychów,nawet handicap powinien spoko wejść.Over 5.5 też prawdopodobny.
Jastrzębie - Naprzód
Po 2 porażkach ekipa Jastrzębia nie może sobie pozwolić na kontynuowanie złej passy i dzisiaj powinna spokojnie pokonać Janowian.Także widzę tutaj możliwość pokrycia handicapu oraz over 6.5.
Stoczniowiec - Krynica
W tym meczu faworytem jest Stocznia.Dobrze zaprezentowali się w pierwszych dwóch spotkaniach.Krynica niby ja papierze jest słaba ale jak będzie w realu?Jeszcze nie grali ani w pucharach (nie przystąpili) ani w lidze.Stocznia powinna ich klepnąć ale nie mam już takiego przekonania jak do dwóch powyższych spotkań. Możliwy over 6.5.
Unia - Sanok
Póki co to lepsze wrażenie sprawia Unia.Sanok w Sosnowcu niczym specjalnym mi nie zaimponował,później remis ze Stocznią (wcześniej w PP z Toruniem!!!).Stawiam na win Oświęcimia i na over 6.5.
Zagłębie - Cracovia
Gramy dzisiaj prawie pełnym składem (brak Baranyka i dwóch obrońców:Pawlaka i Banaszczaka).Mecze z Cracovią zawsze były ciężkie ale wierzę w zwycięstwo.Liczę na świeżość naszych zawodników i na lekkie zmęczenie Cracovii.Over 6.5 powinien wejść.Coś tam strzelimy,coś stracimy (oj,gdyby nie ta obrona).

Do góry
#4134500 - 20/09/2010 15:37 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Ale mnie wczoraj Unia podkur....Zabrała mi 1100zł.Prowadzić 5:1 i 6:2 i w ciągu 15 minut wszystko stracić?A coś czułem przy wyniku 6:2,że pewnie znowu mnie jakiś pech dopadnie.Byłem tak wkurzony że brak słów.Wszystko pięknie mi weszło i te pajace zepsuli.Jeden kupon zepsuli bo byli "pewniakiem" a w 2 innych byli w rozpisie i tylko oni nie weszli.Żenada!Już drugi taki mecz grają.Najpierw w Janowie ale tam się udało a teraz w Krynicy.Przepraszam za off-topic ale musiałem gdzieś swoje żale wylać.Najwyżej moderator usunie.

Do góry
#4134519 - 20/09/2010 16:50 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
wczoraj brakowalo czasu zeby cokolwiek napisac o meczach, trzeba to nadrobic bo narazie ten temat nie 'dziala' jak rok temu (sezon dlugi, dopiero sie rozkrecamy.. )

Unia pokazala, ze ich obrona jest dalej tak dziurawa jak rok temu, inaczej wyglada na papierze ale chyba nie sa do konca jeszcze zgrani i nie stanowia monolitu

mi szkoda bo mialem Jastrzebie KZ i braklo szczescia w karnych, Sanok bardzo duze rozczarowanie i postaram sie to wykorzystac jeszcze

a z innej beczki, KTO ZATRZYMA CRACOVIE ? cool ooo

Do góry
#4134694 - 20/09/2010 21:08 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: craax]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Dla mnie rozczarowanie to nie Sanok, a Jastrzębie... Oczekiwania wiele większe patrząc na te wzmocnienia i gry przedsezonowe.... Możliwe, że z czasem się poprawi skuteczność i zgranie, ale póki co dla mnie zaskakująco marnie....

Do góry
#4134711 - 20/09/2010 21:23 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: hunters]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Pierwsze kolejki za nami i póki co ciężko cokolwiek wyrokować. Drużyny się zgrywają,łapią dopiero rytm co ewidentnie widać po rezultatach Sanoka,Jastrzębia,Zagłębia.Na razie nie było jakichś większych niespodzianek czy sensacji ale z pewnością takowe się pojawią.Trzeba przyznać,że Cracovia i Tychy na razie imponują formą i w najbliższym czasie ciężko będzie komuś coś z nimi ugrać. Obydwa zespoły mają poukładane szyki obronne i na dodatek bardzo dobrych bramkarzy co powoduje,że ciężko im strzelić bramki. W meczu z Zagłębiem Cracovia praktycznie nam nic nam nie pozwoliła. Tak bezradnego Zagłębia w ataku nie widziałem już dawno.

Do góry
#4140540 - 24/09/2010 20:24 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Mobilizacja Panowie mobilizacja, rozgryzamy ta nasza dziwna lige tegoroczna boks

hokej Unia Oświęcim - Cracovia

Z bolem serca bede pisal ta analize, ale nie mozna sie kierowac sympatiami, sercem czy emocjami. Unia na ta chwile wyglada lepiej od Cracovii - musze przyznac bez bicia. Hokeisci z Oswiecimia sa nieco szybci od naszych, prawie zawsze o te sekundy sa pierwsi przy krazku. Forma Pasow robila wrazenie dopoki nie zawitala do nas Unia, jak Oswiecim ustabilizuje sie, zgra druzyne to jestem przekonany, ze z dobrym skutkiem wlaczy sie w walke o MP. Dzisiaj mecz w Oswiecimiu, zapewne przy duzej ilosci kibicow bo rywal atrakcyjny a i morale hokeistow Unii po ostatniej wygranej w Krakowie 3-1 uroslo - o jakakolwiek zdobycz punktowa Cracovii moze byc naprawde ciezko.
Nasi hokeisci sa bardzo zmobilizowani, podkreslaja, ze maja dosc juz porazek z Unia w tym roku ( ta pucharowa, o ktorej nawet nie chce tutaj wspominac ale wynik byl sporawy i ta wtorkowa ligowa ) ale mysle, ze dzisiaj moze byc to bardzo trudne zadanie. W ostatnim meczu troche sedzial odstawial jaja i kar nagwizdal co nie miara, ale nie ma pewnosci, ze dzis cyrkow rowniez nie bedzie wiec nie ma co zwalac na gosci w czarnobialych paskach.
Sklad Unii robi wrazenie, obrona moze nie az tak bardzo na ta chwile ale za to atak jest bardzo mocny i trudny do upilnowania, robia szumu z przodu az za duzo wink. Ta 'szybkosc', ktora obecnie dysponuje Unia robi sporo zamieszana w szeregach obronnych. Ciekawi mnie jaka taktyke Oswiecimianie przyjma dzisiaj, czy rusza na Cracovie od pierwszej minuty czy beda czekali na swoje szanse. Co by nie bylo, przy tak ustawionych kursach i wynikach tegorocznych miedzy tymi ekipami stawiam na Unie i nie wierze, w przyslowie do 3 razy sztuka ( choc po cichu chcialbym sie mylic, dlatego stawka na ten mecz bardzo asekuracyjna )

Unia Oświęcim 2/10
over 5.5 5/10


Sosnowiec powinien w koncu 'zaskoczyc', ale kurs niestety wg mnie nie do grania.

Do góry
#4140646 - 24/09/2010 22:08 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: craax]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Zagłębie Sosnowiec - Podhale 1 @ 1.45 Millenium

Zagłębie mimo bardzo silnej kadry wciaż bez punktu. Za rywali mieli jednak całą czołówkę ligi więc po czesci można ich rozgrzeszyć. Spodziewam się, że dzisiaj ich dorobek punktowy powiększy się o 3 punkty, gdyż Podhale dysponuje słabą kadrą opartą głownie na nieopierzonych wychowankach i odpadach z innych klubów. Mimo więc, że Szarotki to mój ulubiony klub nie wróżę im zbyt miłych nastrojów w drodze powrotnej z Sosnowca.

Do góry
#4140662 - 24/09/2010 22:22 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: Valverde]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Tak Zagłębie zmobilizowane na dzisiaj i po prostu muszą wygrać. Typem dnia jest jednak Sanok w Janowie.Naprzód ma spore problemy i nie wiadomo jaka będzie przyszłość tego klubu.
-To niestety prawda, kilka dni temu Miro Zatko oficjalnie złożył wypowiedzenie kontraktu &#8211; mówi drugi trener Janowian, Janusz Imiołczyk. &#8211; Mało tego, dziś dołączył do niego Artur Gwiżdż, który również zrezygnował z gry w naszym klubie - dodaje wyraźnie zaniepokojony całą sytuacją szkoleniowiec.
To jednak nie koniec złych informacji dla sympatyków Naprzodu Janów. Jak informuje sztab szkoleniowy Naprzodu, w dzisiejszym meczu przeciw Ciarko KH Sanok nie wystąpią również Łukasz Elżbieciak, któremu odnowiła się kontuzja pachwiny oraz chory Marek Sowiński. Pod sporym znakiem zapytania stoi również występ niedysponowanego po starciu w meczu w Nowym Targu Jozefa Mihalika.
- Spróbujemy jakoś &#8222;poskładać&#8221; trzy piątki i tanio skóry nie sprzedamy, choć na pewno w obecnych okolicznościach nie będzie to zadanie łatwe &#8211; informuje trener.
Na domiar wszystkiego Patryk Kogut i Adrian Kurz, którzy co prawda zagrają w dzisiejszym spotkaniu, również nie są w pełni dysponowani.

Do góry
#4146476 - 28/09/2010 19:09 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Puchar Polski w hokeju na lodzie 28.09.2010:

TKH Nesta Toruń &#8211; Zagłębie
Typ: 2 oraz over 6.5
Kurs: 1,60 oraz 1,85
Buk: Unibet
Stawka: 6/10 oraz 6/10

W pierwszym meczu w Sosnowcu Zagłębie grając mocno rezerwowym składem rozgromiło Torunian grających także bez kilku zawodników 12:4.Dzisiaj z tego co mi wiadomo jedziemy w najsilniejszym na tą chwilę zestawieniu.Po niedzielnym 9:2ze Stocznią atmosfera zdecydowanie poprawiła się i dzisiaj chłopaki pewnie będą chcieli jeszcze bardziej poprawić morale poprzez efektowne zwycięstwo.Toruń dzisiaj osłabiony brakiem dwóch podstawowych obrońców: Łotysza Bluksa oraz Miłosza Lidtkego.Zagłębie jest &#8222;głodne&#8221; zwycięstw.Potrzebują tego jak ryba wody aby morale drużyny poszło w górę.Dzisiaj okazja jest wyborna i nie widzę innej możliwości jak pewne zwycięstwo Sosnowiczan.

Unia &#8211; Naprzód
Typ: handi -1,5 Unia
Kurs: 1,50
Buk: Tobet
Stawka: 8/10

W pierwszym meczu w Janowie Unia frajersko przegrała po karnych prowadząc w meczu 3:1 i 4:2.Dzisiaj Unia zagra najsilniejszym składem (nie wystąpi jednak ich najlepszy zawodnik, Czech Robert Krajci,który jest chory).Słowa trenera nie pozostawiają jednak żadnych wątpliwości: &#8222;Zależy nam na rozgrywkach Pucharu Polski tak samo jak na lidze - zwraca uwagę Ladislav Spisiak. 52-letni szkoleniowiec sprawę awansu do ćwierćfinału stawia jasno. - Nie mam ochoty bawić się w jakiekolwiek kalkulacje. Żeby zagrać w ćwierćfinale musimy wygrać wszystkie mecze. Jutro zagramy na cztery ataki i nie będę nikogo oszczędzał.&#8221;
O problemach Janowa wspominałem już w piątek i od tego czasu nic się nie polepszyło a wręcz przeciwnie.Z tego co mi wiadomo kolejni zawodnicy złożyli wypowiedzenie w klubie.
Ja zagram także handi -2,5 po kursie 1,90 w Tobet..

JKH Jastrzębie &#8211; Stoczniowiec
Typ: handi -1,5 Jastrzębie
Kurs: 1,55
Buk: Tobet
Stawka: 8/10

W PP jeszcze między sobą nie grali.Stoczniowiec w niedzielę zaprezentował się słabiutko przegrywając w Sosnowcu 2:9.Przyjechali na te dwa mecze osłabieni brakiem 2 podstawowych zawodników i grają tylko na 3 piątki co ma ogromny wpływ na ich kondycję.Drużyna nie przeszła odpowiedniego przygotowania do sezony i o ile w pierwszych 2 meczach jeszcze tego nie odczuli (przegrana po karnych w Sanoku i zwycięstwo 4:3 w Gdańsku z Krynicą) to następne spotkania w ich wykonaniu wyglądały już nieciekawie (porażki w Krakowie 3:10 w tym 3 tercja 0:7,u siebie z Tychami 1:3 w tym 3 tercja 0:2 oraz w Sosnowcu 2:9).Dzisiaj zagrają 3 mecz w przeciągu 4 dni co dla drużyny nieprzygotowanej do sezonu jest zabójcze.Jastrzębie gra swoje.U siebie punktuje wygrywając wysoko (6:1 Naprzód i 15:4 Krynica w lidze oraz 5:1 Podhale w PP).Drużyna jest bardzo solidna i dzisiaj spodziewam się wysokiego zwycięstwa.Gram także handi -2,5 po kursie 1,90 w Tobet.Jeżeli ktoś ma konto w Unibet to jest tam kurs 1,40 na zwycięstwo Jastrzębia.

Podhale - Tychy
Typ: under 6,5
Kurs: 2,00
Buk: Tobet
Stawka:3/10

Żelazna defensywa Tyska tylko 2 razy pozwoliła strzelić sobie więcej niż dwa gole w meczu:
5:3 (d) z Krynicą
6:4 (d) z Zagłębiem
Pozostałe mecze to zdecydowane undery:
6:0 (d)z Podhalem w PP
2:1 (d)po dogrywce z Jastrzębiem w PP
0:1 (w)po karnych z Cracovią
6:0 (d)z Podhalem
3:1 (w) ze Stoczniowcem
2:1 (d) z Unią
Podhale także przeważnie gra underowo:
0:6 (d) Cracovia
3:2 (d) Jastrzębie
0:6 (w) Tychy
4:7 (d) Naprzód
5:4 (w) Zagłębie
5:3 (d) Sanok
0:6 (w) Tychy PP
1:5 (d) Stoczniowiec PP
1:5 (w) Jastrzębie PP
Tak więc value jest po stronie underu,który po kursie 2,00 trzeba zagrać.

Cracovia - Orlik
Typ: over 6,5
Kurs: 1,40
Buk: Unibet
Stawka: 8/10

Co tu pisać?Przepaść,przepaść, przepaść.Pierwszy mecz 5:4 dla Cracovii.Orlik ostatnio przegrał w lidze w Bytomiu 4:15.No chyba nie ma możliwości aby over tutaj nie padł.

Do góry
#4147426 - 29/09/2010 05:02 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Unia - Naprzód 7:3
Jastrzębie - Stoczniowiec 10:2
Toruń - Zagłębie 0:5
Cracovia - Orlik 10:1
Podhale - Tychy 1:4

Chyba nieźle.Szkoda overu Zagłębia ale jak się strzela pierwszą bramkę w 38min15sek to tak jest.Kolejny kiepski występ.

Do góry
#4151080 - 01/10/2010 18:05 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Witam!

Przed nami kolejna kolejka PLH.

1# JKH GKS Jastrzębie vs GKS Tychy

Póki co byłem na wszystkich meczach u siebie JKH. Widać, że nasza ekipa z mecz na mecz gra pewniej i składniej. Po prostu chłopaki zgrywają się ze sobą i wychodzi im to znakomicie. Wiadomo dotychczasowi domowi rywale to żadna wysoka półka, jednak wyniki i gra pozwalają pozytywnie patrzeć na pozostałe mecze. Transfery JKH zaczynają dawać o sobie znać.
Tychy to drużyna poukładana z bardzo dobrą defensywą. Graliśmy z nimi sparing przed sezonem, ale jak wiadomo większej wagi przywiązywać do tego meczu nie można - 4:1 dla nas. Dziś liczę na mega koncentrację naszych grajków i chęć pokazania swojej wartości po raz pierwszy tak konkretnie przed własną publicznością.

JKH 2.25 3/10

2# Stoczniowiec Gdańsk vs Podhale Nowy Targ

Ten typ jest tylko i wyłącznie na podstawie obserwacji stylu i możliwości gry obydwu ekip w meczach z drużyną JKH. Stoczniowiec po prostu grą na 3 piątki nie jest w stanie zdziałać za wiele, poza tym nawet te 3 piątki nie są zbyt wartościowe i ich gra polega głównie na obronie własnej bramki i gry z kontry.. która tak na prawdę wychodzi marnie. Podhale żadna rewelacja, ale jednak za mną dużo bardziej przemawia ich gra... taki kurs jest bardzo smaczny.

Podhale 2.15@ 6/10


Pozostałe mecze zostawiam... choć uważam, że Oświęcim powinien wygrać...

pozdro sonar

Do góry
#4151101 - 01/10/2010 18:24 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: hunters]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie

hokej JKH Jastrzębie - GKS Tychy

Nareszcie JKH zaczelo grac !!! To co pokazali na meczu z Pasami w Krakowie to byl kawal dobrego hokeja, przypomne prowadzenie 2-0 i dopiero porazka po dogrywce z Cracovia 3-2 ujmy na pewno im nie przynosi. Wczesniej wbicie 15 bramek Krynicy to tez wyczyn nie lada. Poczatek byl taki sobie, ale jak w kazdym sporcie trzeba czasu na zgranie, a z ta ekipa Jastrzebie to kolejka druzyna, ktora musi wlaczyc sie do walki o medale !!! GKS gra twardy hokej, oparty glownie na sile i dobrze zorganizowanej defensywnie ale dzisiaj przeciwko tak usposobionemu rywalowi, w takim gazie bedzie ciezko cos zdzialac. Spodziewam sie wygranej gospodarzy w regulaminowym czasie, moze nawet wyzej niz jednak bramka a na to kursy jak gdzies ktos ma beda lub sa wysmienite smile

JKH Jastrzębie 5/10

hokej Cracovia - Naprzod Janow

Ach ile rok temu ten Janow nam nerwow zszargal. Kazdego ogrywalismy a jak przychodzilo do meczy z Naprzodem to 'cuda i dziwy' na lodzie. Dzisiaj strzelanina bedzie, spodziewam sie lekko minimum 5 goli po naszej stronie, Kostuch,Laszkiewicz i Pasiut sa w takim gazie, ze powinni pocwiczyc dzisiaj celowniki tak jak to mialo miejsce z Orlikiem gdzie multum sytuacji bylo niewykorzystanych.

Cracovia -3.5 3/10

hokej Sanok - Krynica

Z kim jak nie z KTH ? Duze rozczarowanie ten Sanok, zbieranina hokeistow z roznych klubow a wynikow cos nie widac. Kontrakt z Drzewieckim rozwiazany w tym tygodniu. Dzisiaj jednak zlepek hokejowy powinien odniesc latwe zwyciestwo. Krynica wyjatkowo lezy Sanoczanom, na swoim lodzie zwykle po 7-8 goli im laduja, dzis powinien rowniez byc wysoki wynik. Kurs bardzo niski ale wg mnie pewny do 'dolozenia' gdzies.

over 6,5 3/10
Sanok -3.5 1/10

Do góry
#4151474 - 01/10/2010 23:00 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
jesli ktos ma zamiar grac Pasy z handi -3.5 to obnizcie troche stawke, Laszkiewicz,łopuski i Witkowski dzisiaj nie zagraja, moze byc tak, ze zagramy na 3 piatki to wtedy tak na stylu ta linia moze byc pokryta

Do góry
#4152781 - 02/10/2010 03:57 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: craax]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Wyniku Podhala nawet nie komentuje...

Co do meczu JKH strasznie szkoda niewykorzystanych sytuacji... spokojnie mogłobyć 3:0, ale Tychy to Tychy i zagrali do końca. Wygrana w dogrywce też dobra, ale bet niestety do kosza.

Pozdro i do następnej kolejki sonar

Do góry
#4155869 - 03/10/2010 22:43 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: hunters]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Kolejna kolejka przed nami...

1# Zaglebie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzebie


Tutaj nie ma co dywagować. Przewiduję okolice 8 bramek w meczu. Mecze Zagłębia obfitują w ilość bramek. Drużyna JKH także w swoich meczach notuje wysokie wyniki. Powinno bez problemowo paść tyle bramek.


TYP:over 6.5 1.76@ 10/10

2# Stoczniowiec Gdansk - TH Unia Oswiecim

Podtrzumuje zdanie o słabości Stoczniowca. Ostatni wynik z Podhalem jest w prawdzie dla mnie zaskoczeniem, ale jednak dzisiaj będzie już inaczej. Unia w tym sezonie bardzo mocna. Spora siła ofensywy. Jedyna poważna wpadka to prowadzenie z KTH na wyjeździe 6:1 i doprowadzenie do... dogrywki(w której mało tego oddali punkty). Dziś stawiam na przyjezdnych.

TYP: TH Unia Oswiecim 1.95@ 5/10

Do góry
#4155874 - 03/10/2010 22:47 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: hunters]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
gram obydwa typy ale Unię chyba z dogrywką i karnymi.Zagram też win Zagłębia bo przecież muszą zacząć wygrywać a Matczak trenował Jastrzębie to coś tam o nich wie.Bez szaleństw jednak.Over chyba najpewniejszy.

Do góry
#4156921 - 04/10/2010 16:25 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Overa brak i kasa w błoto.Ale wygrana Zagłębia cieszy.Wreszcie zaczyna to wyglądać tak jak powinno.Co prawda jeszcze nie jest optymalnie ale porównując mecze z Cracovią czy Podhalem i ten dzisiejszy to niebo a ziemia.Mam nadzieję,ze najgorsze już za nami.

Do góry
#4162209 - 08/10/2010 18:28 Re: Polska Liga Hokeja 2010/2011 [Re: bolo73]
Cayman Offline
old hand

Meldunek: 20/06/2009
Postów: 811
Skąd: Porto Alegre
Bolo mozna do Ciebie PW wyslac ?

Do góry
Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu), 3504 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581753 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49