Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >
Opcje tematu
#404862 - 22/09/2005 18:00 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
rado23 Offline
stranger

Meldunek: 15/09/2005
Postów: 8
To drogi kolego jak niezabierales glosu to morda w kubel do konca pajacu zasrany!!!!!!!! ja osobiscie tez postawilem ruskich a piszac a panach ekspertach niemialem nic zlego na mysli.Wiec sie kurwa debilu niewpierdalaj do tematu!! a jesli chodzi o typ na over 152,5 to dla takich pajacow jak ty niebede pisal jaka stawka i swoje przemyslenia.Wystarczy spojrzec na to ile w ostatnich meczach Litwini rzucaja!! Mam nadzieje ze zakumales glabie>>>

Do góry
Bonus: Unibet
#404863 - 22/09/2005 18:20 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

To drogi kolego jak niezabierales glosu to morda w kubel do konca pajacu zasrany!!!!!!!! ja osobiscie tez postawilem ruskich a piszac a panach ekspertach niemialem nic zlego na mysli.Wiec sie kurwa debilu niewpierdalaj do tematu!! a jesli chodzi o typ na over 152,5 to dla takich pajacow jak ty niebede pisal jaka stawka i swoje przemyslenia.Wystarczy spojrzec na to ile w ostatnich meczach Litwini rzucaja!! Mam nadzieje ze zakumales glabie>>>




Reszta w rękach Admina

Do góry
#404864 - 22/09/2005 18:29 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Rada dla rada:

Jesli masz zamiar rzucac tu takie teksty, to zmien forum. Albo najlepiej w ogole odpusc wszystkie fora i wchodz tylko na czaterie

Tu jeszcze jakas kultura obowiazuje...

Do góry
#404865 - 22/09/2005 18:36 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
Scobas Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 22/12/2003
Postów: 2218
Skąd: Przełyk
Quote:

To drogi kolego jak niezabierales glosu to morda w kubel do konca pajacu zasrany!!!!!!!! ja osobiscie tez postawilem ruskich a piszac a panach ekspertach niemialem nic zlego na mysli.Wiec sie kurwa debilu niewpierdalaj do tematu!! a jesli chodzi o typ na over 152,5 to dla takich pajacow jak ty niebede pisal jaka stawka i swoje przemyslenia.Wystarczy spojrzec na to ile w ostatnich meczach Litwini rzucaja!! Mam nadzieje ze zakumales glabie>>>


Jezeli cyferka 23 przy twoim nicku swiadczy o tym ile masz lat to... chyba jestes niedorozwiniety

Do góry
#404866 - 22/09/2005 19:15 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Quote:

To ja jeszcze rzuce swoj typ dnia Zeby nikt pozniej nie mowil, ze cale forum dalo d***, stawiajac na Litwinow

Francja - Litwa 1






Well done - brawo.
Dla mnie to zdecydowanie największa niespodzianka tych ME

Do góry
#404867 - 22/09/2005 19:56 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Heh... Ciekaw jestem tylko, czy trafie z tym finalem, ktory typowalem jeszcze przed ME na FB: Francja v Slowenia

Do góry
#404868 - 22/09/2005 20:12 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
andj..obre przemyslenia brawo za typ..Tylko zawsze tak jest ze czytam o dobrych typach to jak wroce z Profa...jak juz postawie odwrotnie .. Szkoda ze nie napisales tego rano..uratowalo bi mi to troche kasy, na pewno bym nie postawil na Litwe w tym meczu..kto ogladal mecz Francji z Serbia na TV RTS wczoraj mogl zobaczyc ze francuzi graja tak toche jak zespol NBA...niebywale skoczni, agresywni i waleczni w kazdym momencie meczu...

Nie widzialem Litwinow i dla tego nie4stety na nich dzis postawilem...teraz wiem ze NIESTETY GRAJA ARCHAICZNIE !!!!

Do góry
#404869 - 22/09/2005 20:19 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Po prostu nikt normalny nie ustawia tak terminarza zawodów żeby ekipy które wchodzą w fazę meczową miały po 4-5 dni przerwy. To kompletny idiotyzm
PS. A tak na margineise w końcu sam sobie czarnego konia wykrakałem

Do góry
#404870 - 22/09/2005 20:19 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
wczesniej juz rzucilem typ na Francje O jakas bardziej konkretna analize pokusilem sie tylko dlatego, bo zauwazylem, ze kursy zmieniaja sie w inna strone, niz powinny :]

Do góry
#404871 - 22/09/2005 20:22 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Trudno sie nie zgodzic z tym co piszesz, sebkos.

Z tego wzgledu tez jutro odpuszczam Slowenie, choc normalnie w meczu z Niemcami postawilbym na nią kazde pieniadze (w koncu nawet Bosni, w eliminacjach ME, zdarzylo sie ograc Niemcow na wyjezdzie)

Do góry
#404872 - 22/09/2005 20:23 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

To ja jeszcze rzuce swoj typ dnia Zeby nikt pozniej nie mowil, ze cale forum dalo d***, stawiajac na Litwinow

Francja - Litwa 1

Po pierwsze - nie rozumiem, czemu akurat Litwini maja tu byc zdecydowanym faworytem? No OK, wygrali grupe. Ale czy latwe zwyciestwa nad Bulgaria czy Turcja to az tak strasznie wartosciowe rezultaty? Z Chorwacja wygrali 18 punktami, ale na 8 minut przed koncem wygrywali dwoma oczkami...

To, ze bukmacherzy faworyzuja Litwinow rozumiem. Litwini bronia tytulu mistrzow Europy. Ale teraz, w tym zespole jest tylko czterech ludzi, ktorzy zdobyli ten tytul (Gustas, Siskauskas, Zukauskas i Lavrinovic). Z tych, ktorzy powinni tu grac, brakuje Macijauskasa, Jasikevisiusa, Selengi... W tej sytuacji ich najwiekszym atutem jest... trener - Sireika tez broni tytulu :>
Pytanie tylko, czy przypadkiem nie odkryl juz za duzo kart?

Francuzi personalnie sa na pewno mocniejsi. Cos sie dzialo z tym zespolem przez miesiac. Od lutego do sierpnia nikt z Francja nie mogl wygrac, pozniej - w trakcie przygotowan to Francja prawie z nikim nie potrafila wygrac (z Serbia przegrala w Stambule 72:99!). Mistrzostwa Europy Francuzi tez zaczeli fatalnie, ale chcialem przypomniec, ze po pierwsze mieli znacznie trudniejsza grupe - Grecja i Slowenia w grupie. Po drugie - im wazniejszy i trudniejszy mecz, prezentowali sie lepiej. Z Grecja blamaz, po pewnym zwyciestwie nad Bosnia (z ktora nameczyla sie przeciez Slowenia) mieli juz pewne wyjscie z grupy. Ze Slowenia grali sparringowo, przez pol meczu prowadzac...

Pozniej mecz z faworytami, Serbia... I co sie okazuje? Ze mlode Pietrusy czy Diaw w koncowce tak waznego meczu graja znacznie madrzej, niz doswiadczeni Serbowie, ktorzy przeciez zdobyli juz wszystkie mozliwe tytuly poza zlotem olimpijskim! Francja wygrywa, choc jeszcze w 28. min przegrywa roznica 8 "oczek".

Skad tak fantastyczna koncowka???
Francuzi budowali te reprezentacje od kilku lat - zaczeli tuz po Igrzyskach Olimpijskich w Sydney, gdzie zdobyli srebrny medal przegrywajac oczywiscie z gwiazdami NBA.
Juz w styczniu 2002 r., w meczu z Polska we Wloclawku grali w reprezentacji 18-letni wowczas Diaw i Mickael Pietrus czy dwa lata starszy Florent Pietrus. Kto ich uczyl doroslej koszykowki i dawal szanse gry w Eurolidze? Obecny trener reprezentacji, Claude Bergeaud, pracujacy wtedy w Pau Orthez! Nikt tak dobrze nie zna swojego zespolu jak on. W meczu z Serbia, postawil na nich w IV kwarcie i to wlasnie oni (plus Parker, Rigadeau i 22-letni Gelabale, wybrany w tym roku w drafcie przez Seattle) pociagneli Francje w meczu z Serbia...

Teraz przed nimi jeszcze trudniejsze przeprawy, Litwa, pozniej ew. Rosja, final...Ja stawiam tak jak przed ME - Francja vs Slowenia w finale.
Żabojady będą teraz jak czolg Pokażą - jak w 2000 r. - wyższość swojej koszykówki nad szkołą sowiecką czy jugosławiańską.
Ale w finale i tak bede kibicowac Słowenii



czasami warto spojrzec na wszystko z drugiej stony...
Gratuluje typu i trafnej analizy

Do góry
#404873 - 22/09/2005 20:50 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Dziwne te ME, tak jak zapowiadalem, wiele moze sie zdarzyc - tylko, ze sam wpadlem w tą pułapkę...

Zobaczymy. Jutro na bank wygra Słowenia i Chorwacja, albo Hiszpania i Słowenia, względnie Hiszpania i Niemcy, jednak nie wykluczam, że Chorwacja i Niemcy...

Pozdrawiam i wysokich wygranych życzę.
Bo chyba wszystkim się przydadzą takie życzenia.

Do góry
#404874 - 22/09/2005 20:51 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Po dzisiejszych wynikach zaryzkuje jutro 2 rozwiazania:

Slowenia - Niemcy 2

Hiszpania - Chorwacja 2
wyniki dzisiejsze poakazuja jak bardzo ta przerwa wybija z rytmu, wiec jak jest 1 dzien dluzsza to tym bardziej. Jezeli chodzi o Chorwacje to to jest druzyna, ktora by byla dla mnie faworytem tego meczu nawet jakby grali normalnie. Gorzej juz z drugim meczem, w ktorym Slowency sa zdecydowanymi faworytami, moze az za bardzo? Dirk w pojedynke rozstrzyga kolejne mecze, wydaje mi sie, ze Slowency nie sa az tak mocnym zespolem, ze moga go totalnie wylaczyc z gry, bo tylko wtedy on zdobedzie pon. 20 pkt. .
Do tego zagram dubelek z handicapem na oba zespoly nizej oceniane przez buki i chyba 2 underki, bo te mistrzostwa w 90% w meczach o stawke przynosza taki rezultat.

Do góry
#404875 - 22/09/2005 20:54 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Dirk moze rozstrzygac kolejne mecze trylko i wylacznie dlatego ze Niemcy bardzo mocno bronia(obok Grecji najlepszy defens). Jutro w tym meczu nie będzie niespodzianki i Dirk powoli zacznie myśleć o swoim klubie za Oceanem. Za duzo strzelb jest w Słowenii jest i za dobrze grają wszyscy na desce, żeby ten mecz odpuścić.

Do góry
#404876 - 22/09/2005 22:13 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Dirk moze rozstrzygac kolejne mecze trylko i wylacznie dlatego ze Niemcy bardzo mocno bronia(obok Grecji najlepszy defens). Jutro w tym meczu nie będzie niespodzianki i Dirk powoli zacznie myśleć o swoim klubie za Oceanem. Za duzo strzelb jest w Słowenii jest i za dobrze grają wszyscy na desce, żeby ten mecz odpuścić.




Bardzo prawdopodobne jest, ze jedna ze strzelb, mianowicie Nachbar bedzie musial sie zajac Nowitzkim, co wiec jeszcze bardziej prawdopodobne jest, ze szybko siadzie na lawce z faulami na karku, bo jakos nie wydaje mi sie, ze Slowency beda mieli inny niz faule pomysl na Dirka.

Do góry
#404877 - 22/09/2005 22:16 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Pomysl juz pokazali Rosjanie i Turasy w I polowach tych spotkan. Kto ogladal ten wie o co chodzi. Zobacz ilosc strat Dirka w tych meczach wszystkie jes zanotowal w pierwszych polowach spotkan

Do góry
#404878 - 22/09/2005 22:22 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Zobacz tez ile punktow rzucil w II polowach tych spotkan . mozna mowic, ze Ruscy odpuscili, ze cos, ze Turcy byli pewni wygranej itd. itd., tylko, ze Ruscy dzis grali tak samo, im dluzej trwal mecz tym ciezej im sie gralo. Ja tam uwazam, ze Slowency nie maja az tyle strzelb i az takich, zeby latwo to wygrali. A jako, ze dlugo nie grali stawiam na Niemiaszkow. Nachbar bedzie gral w okolicach Nowitzkiego, wiec sila rzeczy chyba nie bedzie strezlal. Nesterovic mnie w ogole nie przekonuje jako ten, ktory poprowadzi Slowenie do triumfu jakiegokolwiek. Poza tym powiedzmy jasno Slowency graja 7-8 zawodnikami, to moze byc problem jak beda faule, a na to najbardziej licze.

Do góry
#404879 - 22/09/2005 22:38 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
andj Offline
veteran

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 1341
Skąd: Malaga
Tak przed snem chcialem Wam tylko przypomniec, ze Slowency wygrali najmocniejsza grupe preeliminacyjną... Wygrali juz w tych mistrzostwach i z Grecja, i z Francja - czyli dzis wylonionymi polfinalistami.

Daje Slowencom 90% szans na zwyciestwo. Niemcy w polfinale - ani przed mistrzostwami, ani teraz po prostu w to nie wierze

pozdruffki!

Do góry
#404880 - 22/09/2005 22:49 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
jacuś Offline
addict

Meldunek: 01/07/2005
Postów: 580
Słoweńców ma dzis wspierać 10-12 tys. kibiców

Do góry
#404881 - 22/09/2005 23:17 Re: ME koszykarzy - Serbia i Czarnogóra 2005
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Quote:

Poza tym powiedzmy jasno Slowency graja 7-8 zawodnikami, to moze byc problem jak beda faule, a na to najbardziej licze.



Bauermann to za to iloma graczami tasuje:
Dirk
Femerling
Roller
Wucherer
Grenne
+
Pesic - duzo gra
Schultze - malo gra, nie wiem czy w stosunku do niego slowo gra ma sens
Garret - mało minut
Demirel - mało minut i słaba forma
Arigbabu - mało minut szybko będzie łapał faule bo strasznie wolny gracz
Maras - on nie da rady grać sporo minut
Nikagbatse - a niech gra jak najwięcej :P :P :P

Zobacz na potencjał pod koszem Lorbek, Nesterovic, Nachbar, Brezec. Na obwodzie Becerovic, Lakovic. Wszyscy ci zawodnicy dają minimum 8 pkt w każdym meczu plus około 4 zbiórek na mecz. Dlatego ten mecz będzie tak trudny dla Niemców bo zagrożenie punktowe mają zagwarantowane z każdej pozycji.

Jeżeli Niemcy wygrają będzie to największa sensacja mistrzostw. Jak w meczu z Turasami byłem przekonany o zwycięstwie Dirków tak teraz jestem skłonny dać 7 no może nawet 7,5/10 Słowenia.

pozdrawiam brokstar

Do góry
Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Szuman), 3335 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49