Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#4290155 - 11/12/2010 03:55 Re: Npower Championship
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
krótko

QPR to takie Prestony jeszcze kilka sezonów temu...nie sa wogóle przekonywujący ( i teraz prze nastepnych kilka sezonow QPR bedzie walczylo tak jak oni o baraze i awans , az im sie znudzi w dol). Graja jak Chelsea za Mourinho ( zwyciestwo asap i jak najmniejszym kosztem najlepiej 1-0 - zero wirtuozji zero show )
W drugiej polowie sezonu beda w srodku tabeli. Underowy remis

swoja droga to order Ci sie nalezy za wytrwalosc ...w temacie :-)

Do góry
Bonus: Unibet
#4316909 - 25/12/2010 00:36 Re: Npower Championship [Re: nerti]
barcatom1 Offline
newbie

Meldunek: 16/10/2010
Postów: 49
Barnsley FC - Burnley FC
TYP 1 kurs: 2,50

Większość lig już nie gra i w poszukiwaniu typów w niższych klasach rozgrywkowych natknąłem się na niesły typ po kursie w okolicach 2,5. te drużyny sznajdują się w środku stawki i są sąsiadami w tabeli. W lepszej formie znajdują sie gospodarze, którzy w pięciu ostatnich starciach zdobyli aż 13 punktów. Drugim istotnym czynnikiem działającym na korzyść Barnsley jest to że ta ekipa jak na zajmowaną pozycję w tabeli bardzo dobrze gra u siebie 6-3-2. Goście u siebie są jeszcze lepsi bo zwyciężyli siedem razy za to na wyjazdach grają marnie i jako jedyna drużyna w dwudziestocztero zepołowej Championship nie odniosła jeszcze zwycięstwa.

Do góry
#4322186 - 28/12/2010 18:21 Re: Npower Championship [Re: barcatom1]
Egon Offline
a.k.a. "Dżin"

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1696
Skąd: polska
Hull-Reading typ X lub (1)

obydwie drużyny niepokonane od 6 listopada obydwie w bardzo dobrej formie , a więc remis ? moim zdaniem możliwy (1:1 trzy z ostatnich 5 starć tak się kończyło)
Gospodarze mają obecnie najlepszą formę w lidze zajmują co prawda 15 miejsce ale do będących tuz za strefą barażową gości mają jedynie 4 pkt straty.
Widać progres w ich grze i motywację do zwycięstw w spotkaniu z Reading te cechy mogą zadecydować , dobra forma + atut własnego boiska sugerują że meczu nie powinni przegrać.
Historia: gospodarze :
- nie wygrali z Reading 7 ostatnich wizyt ostatnio w grudniu 1980
- nie wygrali ostatniego meczu w roku kalendarzowym od 2007 roku
- kontynuują serię 7 ligowych meczy bez porażki ((najdłuższa od lutego 2005 , (było 8 ))
Historia goście :
- nie wygrali ostatniego meczu w roku kalendarzowym od 2002 roku

Kadry:
Tygrysy - raczej nie zagra Kevin Kilbane ( uraz głowy z ostatniej kolejki) .
The Royals - możliwy powrót po kontuzji kapitana Ivara Ingimarssona

Do góry
#4322200 - 28/12/2010 18:47 Re: Npower Championship [Re: Egon]
Egon Offline
a.k.a. "Dżin"

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1696
Skąd: polska
Burnley-Scunthorpe typ 1

mecz ma swój dodatkowy "smaczek" w osobie managera gospodarzy Briana Laws'a . Człowiek ten spedził niemal 10 lat pracując z drużyną dzisiejszego rywala Scunthorpe. Osiągnął tam nielada sukcesy w ty dwa ligowe awanse.
Co do meczu zarówno forma zespołów jak i klasa sportowa nie pozwala typować inaczej niż zwycięstwo gospodarzy .
Burnley u siebie bardzo mocne i strzelające sporo bramek (ponad 2 na mecz ) ostatnimi czasy też regularnie trafiają do siatek rywali ( oczywiście po 2 bramki ) tracą 8 pkt do bezpośredniego awansu mając 1 spotkanie rozegrane mniej niż obecnie 2-gi Cardiff
Scunthorpe - drużyna w dużym kryzysie 5 kolejnych porażek a w nich bramki 4-14 desperacko potrzebują punktów gdyż zagościli w strefie spadkowej co dziwne dużo lepiej grająca wyjazdy niż domowe mecze ale to efekt dosyć dobrego początku sezonu , pozostają bez remisu na wyjeżdzie.
Historia gospodarze:
- nie wygrali ostatnich 5 meczy kończących rok
Historia goście :
- przegrali 3 ostatnie mecze kończące rok

Do góry
#4322227 - 28/12/2010 19:15 Re: Npower Championship [Re: Egon]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Coventry - QPR

Przed nami hit kolejki.

Szkoleniowiec gospodarzy zapowiedział zmiany w kadrze.
Od pierwszych minut mają zagrać Frank Eastwood oraz Clive Platt.
Gunnarsson oraz Ben Turner w dalszym ciągu kontuzjowani.

W ekipie gości kontuzjowani są : Peter Ramage ,Lee Cook oraz Akos Buzsaky.

H2H po stronie gospodarzy.Ekipa gości dość dawno nie wygrała na wyjeździe.Jeszcze coś bardziej śmiesznego : 9 listopada ostatni raz zawodnik QPR pokonał golkipera.

Ciekawie zapowiada się to spotkanie.Gospodarzom marzy się gra w Premiership.Jednak ostatnie rezultaty dają im teraz trochę do myślenia.QPR zdecydowanie lepszą ekipą jest.Mają jeden cel : bezpośredni awans do Premiership.Zmazali plamę po porażkach z Watford i Leeds.Sądzę,że najlepszym rozwiązaniem wydaje się być under 2.5
Zerknijmy w poprzednie starcia obu klubów.4 ostatnie pojedynki na Ricoh Arena kończyły się nawet underem 1.5


Pozdrawiam toast

Do góry
#4322269 - 28/12/2010 19:59 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
Szkodnik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2010
Postów: 3152
Skąd: Jasło
Ja zaryzykowałem i zagrałem dwójkę na QPR, zobaczymy.

suchych typów tu się nie podaje.

napisz argumenty to możemy podyskutować

następne takie suche typy do kosza będą przenoszone


Edited by Bezdomny (28/12/2010 20:02)

Do góry
#4330285 - 02/01/2011 02:16 Re: Npower Championship [Re: Szkodnik]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Watford - Portsmouth


Szerszenie na gazie laugh

Kto by się spodziewał,że zleją Cardiff czy QPR smirk

Troy Deeney powraca do kadry.Kontuzjowani dalej są : Lee Hodson i Stephen McGinn.

Spadkowicz z Premiership ostatnio również nieźle spisuje się.
Sytuacja kadrowa klubu o wiele gorsza.Kitson z powodu kartek nie zagra.Pod znakiem zapytania występ pierwszego golkipera klubu Ashdowna oraz defensora Warda.

Przed sezonem mówiono o walce o utrzymanie.Eksperci spisali ich na straty,a tu klub włącza się o awans do Premiership.

Portsmouth planowo w środku tabeli.

Obydwie ekipy nie najgorzej prezentują się w ofensywie.
W ostatnich spotkaniach tych klubów sporo bramek padało.
Miałem okazję oglądnąć spotkanie Hornets z QPR i jestem pod wrażeniem.Portsmouth nie jest ekipą defensywną.Kadrę nie najgorszą zresztą mają.Bramki tam też kto ma strzelać.
Historia przemawia za gospodarzami.
Według mnie lepszym wariantem jest BTS.Klub z południa sporo bramek traci.Strzelać też ma kto w Portsmouth.

Pozdrawiam toast

Do góry
#4394358 - 23/01/2011 16:25 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
QPR - Coventry

Ekipa gospodarzy poważnie wzmocniła się podczas tego okna transferowego.Do klubu dołączyli Chimbonda,I.Miller oraz Routledge.Ten ostatni już kiedyś reprezentował barwy tego klubu.Jedynym kontuzjowanym zawodnikiem jest Faurlin.

Po absencji kartkowej do Titanica powraca snajper Marlon King.Kibiców Blues również powinien cieszyć powrót po kontuzji Bena Turnera.Kluczowy zawodnik Lee Carsley w dalszym ciągu kontuzjowany jest.

Nie tak dawno byliśmy świadkami tego pojedynku na Ricoh Arena.Wówczas po dramatycznym spotkaniu górą byli gracze z Londynu.
Ostatnio ekipa QPR traci punkty w lidze.Przewaga ich nad rywalami bardzo zmalała.Gospodarze rzadko u siebie rozczarowują.
Blues ostatnio kiepsko prezentują się w lidze.Zaledwie dwa punkty zdobyli w 6 spotkaniach.Rywali z górnej półki nie mieli zaznaczę.Jedynym pozytywem jest ich h2h na Loftus Road.Dość dawno nie zaznali tam smaku porażki.Zresztą Coventry zbytnio nie ma kim straszyć w ataku.Szkoleniowiec sam już nie wie którym snajperom dać szansę.
Sądzę,że dzisiejszego popołudnia gospodarze wreszcie zakończą fatalną passę spotkań z Coventry u siebie.Sporym atutem jest własne boisko.Blues zresztą na wyjazdach nic specjalnego nie prezentują.Przypomnę,że ekipa QPR w tym roku jeszcze nie wygrała spotkania w lidze.Nie pozostaje nic jak trzymać kciuki za Warnocka i jego pupili.
C'mone QPR RANGERS boks

Pozdrawiam toast

Do góry
#4400971 - 26/01/2011 00:19 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Mała oferta na dziś.

Jedno spotkanie spodobało mi się.

Doncaster - Barnsley


Przed nami spotkanie przedsezonowych kandydatów do spadku.
Ku zaskoczeniu bukmacherów ekipy mają niezłą przewagę nad strefą spadkową.

W ekipie gospodarzy w dalszym ciągu niedostępni : Joe Mills oraz Martin Woods.

Do kadry gospodarzy po kartkach wraca duo : Stephen Foster i Jason Shackell.Środkowi obrońcy wypoczęci po kartkach są.

Zerknijmy na ekipę gospodarzy w tym sezonie.17 z 25 spotkań z ich udziałem kończyło się overem 2.5 Również nie grzeszą w defensywie : tylko raz w tym sezonie ich golkiper zachował czyste konto ( w spotkaniu z Portsmouth).

Goście na wyjazdach zaledwie 2-3-7.Ale zauważmy na staty.Średnia bramek 3.0

Dorzućmy do tego ostatnie pojedynki gości w lidze.6 spotkań bez czystego konta.

Wniosek jeden nasuwa się over 2.5
Zobaczymy czy ten liczby nas wykiwają

Pozdrawiam toast

Do góry
#4433190 - 06/02/2011 20:11 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Swansea - Cardiff



Przed nami derby południowej Walii.

W ekipie gospodarzy z powodu kontuzji nie zagrają : Orlandi oraz duo obrońców Taylor,Monk.

Pod znakiem zapytania w ekipie z Cardiffu widnieje występ Stephen McPhaila.Duet wypożyczony z Arsenalu : Ramsey i Thomas do dyspozycji szkoleniowca są.

Ekipa gospodarzy poważnie myśli o bezpośrednim awansie do premiership.U siebie rzadko zawodzą.
Ekipa z Cardiff to wielka niewiadoma.Nienajlepiej ekipa z Cardiff prezentuje się ostatnio w lidze.Efekt widoczny : daleka 6 lokata.

Ekipa gospodarzy potrafi grywać z rywalem.Cardiff od 1997 nie potrafi odnieść zwycięstwa z rywalem.
Dodatkowo jest to spotkanie derbowe.Dla ekipy gospodarzy to doskonała okazja pokazania kto jest no 1 w Walii.


Pozdrawiam
toast

Do góry
#4451377 - 13/02/2011 16:49 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
QPR - Nottingham Forest

Bilans gospodarzy na Loftus Road 10-4-1.Na niezłej fali są.Z powodu kartek nie wystąpi Hogan Ephraim.Kontuzja uniemożliwia występ Tommy'ego Smitha.Niewykluczone,że powracający po kontuzji Heidar Helguson zastąpi go w napadzie.Głośno mówi się o debiucie Pascala Chimbondy.

The Reds włączyli się o awans do premiership.Ostatnie 8 spotkań rozegranych w Championship na ich korzyść.Szkoleniowiec Billy Davies nie tak dawno odebrał nagrodę szkoleniowca miesiąca.Do końca sezonu nie zagra kluczowy pomocnik Guy Moussi.

Londyńczycy wcześniej chcą sobie zapewnić awans do premiership.Jak już wspomniałem rzadko u siebie rozczarowują.QPR w tym roku wszystkie spotkania na Loftus Road wygrali.Gra na wyjazdach nie jest mocną siłą Forest.Ktoś tą rozpędzoną lokomotywą musi wreszcie zatrzymać.QPR nie w takiej dyspozycji rywali potrafili u siebie odprawać z kwitkiem.
QPR win boks

Do góry
#4456448 - 15/02/2011 20:46 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Piłka nożna, Championship, 20:45
Doncaster - Ipswich
Typ: X
Kurs: 3.30
Ladbrokes

Dzisiaj rozegrane zostaną zaległe spotkania w Championship, ja wybrałem spotkanie Doncaster z Ipswich w którym typuję remis. Drużyny te są sąsiadami w tabeli, Doncaster jest 16, Ipswich lokatę wyżej. Zajmują więc na bezpieczne pozycje, mając odpowiednio 9 i 10 punktów przewagi nad strefą spadkową oraz 14 i 15 punktów straty do miejsca barażowego. Remis w dzisiejszym meczu nie powinien żadnej z drużyn skrzywdzić. Gospodarze u siebie mają bilans: 7-4-4, bramki 21:17, goście na wyjazdach 4-4-7 15:20. Doncaster przegrało 5 z ostatnich 6 spotkań ligowych, więc z punktu w dzisiejszym meczu powinni być zadowoleni, do tego dochodzi fakt iż od półtora miesiąca nie zremisowali spotkania... Ipswich po zmianie menedżera gra lepiej, wygrali 3 z 4 ostatnich spotkań, myślę że tak jak i w zeszłej kolejce z Barnsley dziś znów zremisują mecz wyjazdowy, zwłaszcza że pod znakiem zapytania stoi występ ich kapitana Davida Morissa. W zeszłym sezonie obie ekipy również zajęły bezpieczne miejsca w środku tabeli a w bezpośrednim meczu w Doncaster padł wynik 3:3. Myślę że i dzisiaj najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis, na który to liczę smile

Do góry
#4488555 - 26/02/2011 18:47 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Swansea - Leeds

Przed nami hit kolejki.

Obydwie ekipy wiążą spore nadzieję z awansem do premiership.
Ekipa gospodarzy czuje się jedynie bezpieczna na ''własnych śmieciach''.Napastnik Stephen Dobbie od pierwszych minut ma zagrać.Kontuzjowani są : Garry Monk oraz Andrea Orlandi.

Drużyna z północy Anglii to wielki znak zapytania.Aspiracje wielkie są w klubie.Po latach tułaczki w niższych ligach mają sporą teraz szansę na powrót do premiership.Nie zagrają w dzisiejszym spotkaniu : z powodu kartek Bradley Johnson oraz kontuzjowany prawy obrońca Paul Connolly.Z pewnością na boisku zobaczymy : Somma, Billy'ego Payntera oraz Rossa McCormack'a.

Wiemy jak się kończą historię z biciem rekordów w Anglii.
Gospodarze odnosząc zwycięstwo poprawią swoją passę zwycięstw pod rząd u siebie.Leeds potrafi grywać z ekipami z ''górnej półki''.Warto również zerknąć na bilans spotkań na wyjazdach z udziałem Leeds.Sądzę,że gospodarze przywiozą punkt z Walii.

Pozdrawiam toast

Do góry
#4513781 - 09/03/2011 00:01 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
Riffo Offline
enthusiast

Meldunek: 02/03/2011
Postów: 325
Preston - Leeds 2 2,10 LB

Typ konkursowy - dla zabawy.

Ostatnie Preston podejmuje na własnym boisku szóstą ekipę drugiej ligi angielskiej. Mecz o tyle ciekawy , że być może jest to jedna z ostatnich szans dla Preston. Do bezpiecznej strefy tracą 10 punktów przy jedenastu kolejkach do zakończenia sezonu.

Preston w dołku , bez zwycięstwa od 13 spotkań z najgorszą obroną w lidze , która straciła już 62 gole. W Preston również sporo kontuzji - nie zagrają: Andy Lonergana, Craiga Morgana, David Gray, Nathana Ellington,Leon Cort i Barry Nicholson.

Jeśli Leeds myśli poważnie o awansie , to muszą się zrewanżować za porażkę 4-6 w pierwszym meczu Tych drużyn.

Do góry
#4526941 - 13/03/2011 20:51 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Cardiff - Barnsley

Gospodarze w tym miesiącu nierozpieszczają.Dwie porażki z zespołami z niższej półki.Z powodu kontuzji nie zagrają :defensor Lee Naylor oraz bramkarze : Tom Heaton i David Marshall.Od pierwszych minut zagrać mają golkiper Stephen Bywater oraz Jason Brown.

Barnsley wymieniane na początku sezon do spadku sporą przewagę już ma nad strefą spadkową.Poważnym wzmocnieniem ich defensywy jest powrót po kontuzji Paula McShane'a.Pod znakiem zapytania występ Hassela.Luke Potter w dalszym ciągu kontuzjowany.

Gospodarze mają dziś olbrzymią szansę na wygryzienie z drugiej lokaty wroga zza miedzy Swansea.Zwycięstwo ich gwarantuje im awans na 2 lokatę gwarantującą awans do premiership.Myślę,że wreszcie klub z Walii odrobił lekcje z poprzednich lat i wykorzysta szansę na bezpośredni awans do wyższego szczebla.Atuty ku temu mają : bilans bezpośrednich spotkań na ich korzyść,kadrę ciekawą mają,u siebie nieźle prezentują się w lidze.Ekipa z Barnsley nieco gorzej gra na wyjazdach.Nawet zerknijmy na ich bilans 3-5-10.
To gospodarze są faworytem.Sądzę,że Bellamy,Chopra oraz Peter Whittingham poprawadzą swój klub do zwycięstwa.Plamę po porażce w poprzednim sezonie pasuje zmazać.Doskonałą okazję do podwójnego zwycięstwa nad rywalami mają.Trzymajmy kciuki za bandę z Cardiff City Stadium.

Pozdrawiam
toast

Do góry
#4542462 - 19/03/2011 14:59 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Sheff Utd v Leeds
Patrząc na statsy przed tym spotkaniem, trudno wyobrazić sobie inny wynik niż zwycięstwo Pawi. 5 porażek w ostatnich 6 meczach gospodarzy nie świadczy o nich dobrze. Dodatkowo Sheffield jest drużyną, która strzeliła najmniej goli w lidze, natomiast Leeds najwięcej.

Ja chciałbym jednak spojrzeć na to spotkanie z innej strony. Obie drużyny mają zupełnie inne cele - Szable bronią się przed spadkiem, Leeds cały czas w grze o PO, a nawet bezpośredni awans. Patrząc jednak z boku, jako fan Leeds muszę stwierdzić, że moja drużyna gra trochę ponad stan. Jestem pozytywnie zaskoczony, ale wydaje mi się,że dołek musi kiedyś przyjść.
Dzisiejszy mecz to spotkanie derbowe,a te rządzą się swoimi prawami.
W mojej ocenie dzisiejsza wygrana gospodarzy to jedna z ostatnich szansy, aby utrzymać się w lidze - grają z nożem na gardle, dlatego też delikatnie spróbuję Sheffield United HW 2/10

Wybiegając nieco w przyszłość wydaje mi się,że Leeds utrzyma pozycję w PO, ale nie zdoła awansować do PL. Natomiast Szable powinny się utrzymać.

Do góry
#4636974 - 02/05/2011 19:56 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
luki3232 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2011
Postów: 9830
02.05 20:45
Portsmouth - Norwich
Typ:2
Kurs: 1,83

Goście koniecznie muszą wygrać ostatnie 2 spotkania w tym sezonie żeby bezpośredni awansować nie mogą teraz sobie pozwolić na żadne głupie wpadki. Dzisiaj będą mieli troszeczkę ułatwione zadanie ponieważ drużyna gospodarzy nie gar już o nic i maja dość poważne osłabienia Liam Lawrence pomocnik (29/7) , Dave Kitson napastnik (35/8), Ritchie de Laet obrońca (20/0) i Joel Ward obrońca (40/3)

Do góry
#4637061 - 02/05/2011 21:03 Re: Npower Championship [Re: Bezdomny]
Lukasz111 Offline
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu

Meldunek: 24/04/2009
Postów: 31985
Cardiff - M'boro

Niezwykle ważny mecz dla gospodarzy gdyz sezon wkroczył w decydującą fazę. Do końca pozostały 2 kolejki a o miejsce premiowane awansem jeszcze walczą 2 zespoły- Norwich i własnie Cardiff. Cardiff ma punkt straty do Norwich. Oba te zespoły rozgrywają dzis swoje mecze z tym, że Cardiff gra wczesniej więc trzeba wygrać swoj mecz, potem zasiąść przed tv i czekać na potknięcie rywali do awansu. Szansa na awans jest wcale nie mała. Norwich gra w Portsmouth i wynik moze byc rozny.
Cardiff u siebie gra nieźle(12-7-3), bilans bramkowy +19. Nie przegrali od 8 spotkań. M'boro(wyjazd 6-4-12) nie graja juz o nic i siedza spokojnie w srodku tabeli także dzis wynik moze byc tylko jeden.

Typ: Cardiff

Do góry
#4637131 - 02/05/2011 21:51 Re: Npower Championship [Re: Lukasz111]
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Cardiff City - Boro

Doskonały przykład dla początkujących - jak działają mechanizmy public beta. Cardiff rzecz jasna, walczy o najwyższe cele - w ogóle są zdeterminowani jak nigdy - awans jest w zasięgu ręki, trzeba wygrać. Jednak czy nie robi się tutaj z tego już za duża nagonka. Cardiff już grało dużo takich spotkań, dla Bellamych to żaden mecz o mistrzostwo - co do meczu może mieć kwestie personalne. Nie będę rozważał postawy każdego piłkarza - dodam tylko że Boro nie wchodzi w ten mecz z marszu i z pewnością nie jedzie meczu oddać bez walki. Właśnie na tym zbudowana została potęga futbolu w Anglii, tam mało kto odpuszcza.

Ostatnie 10 spotkań w Championship, Cardiff 5-3-2, Boro 5-4-1.

Stawka meczu dla Cardiff duża - jednak dużych stawek na to nie polecam stawiać. Co do końcówki to może być różnie, z początku przycisną gopodarze. Worek z bramkami powinien się posypać, trend na >2.5, >3.5, >4.5 w Championship jest ostatnio ogromny. Nie widzę sensu by katować Cardiff, a o 0-3 radzę zapomnieć. Trochę wyimaginowane moje przewidywania, ale czuję wymęczone Cardiff z 3-2.

Typ: Boro(2-3 bramki w meczu)

Do góry
#4647881 - 07/05/2011 18:33 Re: Npower Championship [Re: Tekken]
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Reading - Derby

Cóż, żegnamy się z Championship - dzisiaj 46 kolejka zapowiada się bardzo fajnie. Zobaczymy co z tego będzie. Mi wpadł w oko mecz Reading z Derby, od początku chciałem znaleźć coś extra na dzisiaj, myślę że się doszukałem.

Reading nie musi wygrywać, grają u siebie - głównie o "honor and proud". Przegrali jakiś czas temu u siebie 2-3 z Sheffield United, ostatnio 0-0 z Coventry i 0-0 z Leeds.

Reading dzisiaj wychodzi w składzie nieco zmiksowanym. Nie zagra na pewno Shane Long, ich topowy snajper. Nawiązując do oficjalnej strony Derby, skład gości wygląda tak: Reading: Federici, Mills, Tabb, Leigertwood, Antonio, Church, Robson-Kanu, Harte, Cummings, Pearce, Manset. Wielkiej motywacji na boisku nie będzie, a bukmacherzy podsuwają nam tandetne 1.5 za gospodarzy.

Derby zaś dzisiaj mają mały jubileusz, ich kapitan Robbie Savage - który zgrał 482 razy w Championship, Premier League i 6 razy dla Brighton(39 razy dla Walii) gra dzisiaj ostatni oficjalny mecz w swoim życiu. Kto Derby oglądał, wie jak Robbie potrafi eksplodować i mogą być dwa scenariusze, Savage odchodzi po wygranej lub po czerwonej kartce bo znany jest z bezpardonowej gry. Derby na oficjalnej podało skład - Atkins, Brayford, Anderson, Ayala, Leacock, Savage, Bailey, Bueno, Pearson, Ward, Ball.

Reading ponadto nie jest dla mnie soczystym faworytem - są wystawieni na 1.5 tak jak Norwich chociażby z tym że kanarki są dwa razy większym faworytem.

Co tu dużo pisać, fajne value mamy na Derby. Gram Derby, myślę że na listę strzelców może wpisać się Bueno.

Typ: Derby

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], alfa, latajaca_holenderka, VVega, Akhu, Sensei, Sony, kemp), 4049 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ Dzisiaj o 20:01