Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#3979140 - 02/07/2010 18:37 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
No to dzisiaj będziemy świadkami trzeciego takiego zwycięstwa. wink

To prawda że Holandia nigdy nie wygrała na MŚ po dogrywce ani w karnych ?

Do góry
Bonus: Unibet
#3979154 - 02/07/2010 18:44 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Jose]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Dokladnie , dzisiaj bedzie kolejne takie zwyciestwo , to wcale nie bedzie hit hitow , jedynie z nazwy a to juz wystarczy aby przy takich nazwiskach i nacjach zakupic browarki i zasiasc przed odbiornikami.
Ciekawe czy ktos przedstawi w 2-3 zdaniach rzeczowo w czym upatruje szans Holendrow oprocz prywatnych sympatii.

Do góry
#3979172 - 02/07/2010 18:58 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
Jednym z moich argumentów są kursy. Drugim to oglądanie meczy.
Zapatrzenie się w Brazylie i granie ich po 1,9-2,0 uważam za nieporozumienie. Dobierz awans Argentyny - Maradona już ustalił scenariusz na odebranie pucharu. Graj za grubo.
Ja szanse oceniam na 45-45 % i 10 % szcześcia/nieszczęcia/karnemu/fifie/sędziemu/losowi.
A Ty jakie masz argumenty na Brazylię, że była juz mistrzem i bedzie co 4 lata na wieki ?

Do góry
#3979180 - 02/07/2010 19:01 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: craax]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: craax
Ciekawe czy ktos przedstawi w 2-3 zdaniach rzeczowo w czym upatruje szans Holendrow oprocz prywatnych sympatii.


Holandia bo: Brazylia ma problemy kadrowe, szczególnie w drugiej linii. Elano i Ramires nie zagrają, zaś występ Baptisty i Melo stoją pod znakiem zapytania.

Holandia bo: grają niezwykle skutecznie (czasami aż zbyt zachowawczo), zaś dotychczas grali efektownie, ale mało efektywnie.

Holandia bo: w swojej kadrze mają zawodników, którzy w obecnym sezonie byli autentycznymi gwiazdami swoich drużyn (mam tu głównie na myśli Robbena i Sneidera). W kluczowych momentach to właśnie przebłyski ich geniuszu mogą zadecydowac o końcowym wyniku.

Do góry
#3979197 - 02/07/2010 19:34 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Valverde]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
@alidert ja nie mam zamiaru Cie przekonywac , mnie to cieszy ze wiecej osob gra Holandie ,a jak Ci sie chce to czytaj caly temat a nie pytaj mnie o argumenty na Brazylie , wiecej do napisania nie mam niz to co napisalem i dosc zdecydowanie gram awans Brazylii - kazdy sie myli , oby byl fajny mecz , dwie klasowe druzyny piwo

Po drugie jakbys patrzyl na forum predzej i blizej mi do awansu Niemcow czlowieku ale zobaczyles avatar i od razu atak , brawo boks
Zapatrzenie na Brazylie ? Hmm nie lubie ich i daleko mi do zapatrzenia w tamta strone smile

Do góry
#3979223 - 02/07/2010 19:58 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: alidert]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: Kobe
To prawda że Holandia nigdy nie wygrała na MŚ po dogrywce ani w karnych ?


Zgadza się, ale nie mieli zbyt dużo okazji się wykazać.

1938 Czechoslovakia D3 - 0 Netherlands
1978 Argentina D3 - 1 Netherlands
1998 Brazil K1 - 1 Netherlands


PS. Celem tych tematów jest przecież wywołanie jakiejś dyskusji a aż do postu Valverde nikt nie napisał dlaczego Holandia mogłaby wygrać. Nie dziw się alidert, że chcielibyśmy poznać argumenty, które stoją za tak odważnym graniem. Bo takie suche typy to niewiele mówią i równie dobrze mogłyby być skasowane.
PS2. I tylko bez dymów proszę boks

Do góry
#3979291 - 02/07/2010 20:51 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
Spoko. Prorokiem nie jestem, jeśli tak czuje to tak gram.

Trochę obaw u mnie budzi fakt że spotkanie poprowadzi sędzia z Japonii, kraju z którym Holandia była w grupie i wygrała 1-0, żeby nie było słodkiej zemsty a fajny mecz.

FIFA zmieniła arbitra (Howard Webb) spotkania Urugwaj-Ghana na żądanie tych pierwszych w zwiazku z możliwością słodkiej zemsty za urugwajskiego sędziego w meczu Niemcy-Anglia.

Spekuluje się, że Howard Webb jest głównym faworytem do sędziowania finałowego meczu mistrzostw świata. No no no ...

Do góry
#3979323 - 02/07/2010 21:12 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: alidert]
radeke Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/01/2008
Postów: 2211
Skąd: LRY/WWA
Originally Posted By: alidert
Dla tych co już obwieścili awans kanarków z moich zakładów w betsson mozna odczytać jak widzę dzisiejszą potyczkę, zatem może bez uzasanienia:

Holandia - Brazylia Dokładny wynik : 2-2 15.00
Holandia - Brazylia Margines zwycięstwa: Remis z bramkami 4.55
Holandia - Brazylia : 1 4.30 - asekurasja !
Holandia - Brazylia Podwójna szansa: 1X 1.86
Holandia - Brazylia Liczba bramek: powyżej 2.5 bramki 2.25
Holandia - Brazylia 1 poł./Pełny czas: 1/X 13.00
Holandia - Brazylia 1 poł./Pełny czas: 2/X 15.00
Holandia - Brazylia Sposób w jaki zostanie zdobyta pierwsza bramka: Rzut wolny 13.00
Holandia - Brazylia First Scorer: Wesley Sneijder 15.00
Holandia - Brazylia Ostatni strzelec bramki: Wesley Sneijder 15.00
Holandia - Brazylia Sposób awansu: Gospodarze w dogrywce 12.00
Holandia - Brazylia Sposób awansu: Gospodarze w karnych 11.00

Dziękuję za uwagę.



shocked No, ostro widzisz meczyk, brawo za pewność... yyy tylko czego (siebie?); a najlepsze jest to, że w przypadku wygranej Brazylii 1:0 lub 2:0 i przy okazji zdobycia bramki nr 1 w inny sposób niż z rzutu wolnego wygrywasz całe 0 (słownie 0), zakładów z postawionych 12 blush No nic, pozostaje tylko aplauz dla inwestora.

Powodzenia oczywiście NIE życzę jako, że mam Brazylię jako zwycięzców turnieju, lub na 1-2 miejscu.


Brazylia boks

Do góry
#3979429 - 02/07/2010 22:01 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: alidert]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Originally Posted By: alidert


Spekuluje się, że Howard Webb jest głównym faworytem do sędziowania finałowego meczu mistrzostw świata. No no no ...


ja tam nie wiem co to za spekulacje, ale z moich obserwacji wynika, ze jak graja druzyny ze soba druzyny z Europy i innego kontynentu to nie sedziuje sedzia z Europy i kontynentu przeciwnika w ogole jak graja ze soba druzyny z roznych kontynentow to sedzia jest z innego kontynentu niz zainteresowani. Jak Webb ma sedziowac final to bedzie to final europejski albo nie bedzie w nim zadnej druzyny z Europy.

Do góry
#3979495 - 02/07/2010 22:20 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: craax]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: craax

Ciekawe czy ktos przedstawi w 2-3 zdaniach rzeczowo w czym upatruje szans Holendrow oprocz prywatnych sympatii.


Odpowiem od dupy strony .
A jak Ty widzisz ten mecz ze niby Holandia się położy na boisku a Brazylia będzie im łupać bramki ile wleźie ?

To jest 1/4 MŚ tu się nikt nie bedzie oszczędzał !!. A kurs na Brazylie jest wręcz tragiczny !. Po jednym dobrym meczu z CHile nagle Brazylia urasta do mega Faworyta .No sorry ,ale Holandia przypadkiem nie znalazła się w 1/4 nie grają ładnie ale co najważniejsze bardzo skutecznie .

Do góry
#3979553 - 02/07/2010 22:33 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: raiders_]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Przeciez kursy sa normalne... ile wy chcieliscie ? po 2,5 na kazda druzyne ? lol Brazylia grajac 3 ofensywnymi zawodnikami odprawila Chile (Kaka L. Fabiana Robinho). Mi tam sie podoba ich gra kazdy zawodnik potrafi sie uwolnic, zrobic sobie miejsce dobrym ustawieniem na boisku. Zawodnicy tacy jak Fabiano, Kaka czy Robinho czesto uwalniaja sie od obroncow/def. pomocnikow robiac sobie miejsce na wyprowadzenie kontry. Jako podworkowy pilkarz jestem pod wrazeniem gry kazdego pilkarza z Brazylii osobna. Dla mnie to oni sambe graja. Ofensywne wejscia z linii obrony czy pomocy do tego obaj boczni obroncy sie podlaczaja a Bastoss gra coraz lepiej. Martwi mnie tylko malo zwrotny Lucio na srodku obrony :|

Po drugiej stronie Holandia, graja skuteczni, ale z nikim ciekawym jeszcze nie grali. Robenn i Sneider fakt maja za soba wspanialy sezon w klubie, ale byl zagrali tyle meczow w tym sezonie, ze zmeczenie w koncu da znac o sobie. Oni juz w tym sezonie osiagneli maksymalna forme i nie widze aby znowu do niej doszli. Do tego Van Persie... dla mnie to cipka, ktorej jak nie idzie to nie widac, ze to pilkarz Arsenalu... Van Bommela z gry wylaczyc nie problem. Dla mnie wygra Brazylia, ale ja zwyciescow na tych mistrzostwach nie obstawiam.

Do góry
#3979675 - 02/07/2010 22:54 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: raiders_]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: raiders_
Po jednym dobrym meczu z CHile nagle Brazylia urasta do mega Faworyta .No sorry ,ale Holandia przypadkiem nie znalazła się w 1/4 nie grają ładnie ale co najważniejsze bardzo skutecznie .


Nie po jednym, a dwóch. Wybrzeże też rozklepali jak chcieli.
A Holandia na razie jeszcze nie pokazała takiego meczu, więc chyba nie dziwne, że Brazyliany są faworytem.

Warto zauważyć, jak bardzo na betfair rosną kursy na over i podobne czyli both to score, brazilian total goals itp.
Czyżby ludzie spodziewali się meczu 1-0/0-1?
Również kurs na Brazylię ładnie rośnie, teraz jest 2,14 więc to już jest jakiś akceptowalny dla mnie poziom risk/reward.

Ale chyba jedynym zakładem który zagram jest Brazil by 1 @ 3.75, bo pogromu jakoś nie widzę.

Oby tylko nie było przekrętu sędziowskiego, chociaż podejrzewam, że jeśli będzie to właśnie na korzyść Brazylii wink

Do góry
#3980045 - 03/07/2010 00:51 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: marzano]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: marzano
over 2.5 @ 2.14 [betsson] 6/10 piwo
both to score @ 1.65 [betsson] 7/10 piwo
over 4.5 kartki @ 2.10 [betsson] piwo

takie typy nasuwają mi się w związku z jutrzejszym meczem. Po tym co obie drużyny zaprezentowały w dotychczasowych meczach nie jestem w stanie wskazać faworyta bo ani Brazylia mnie swoją grą nie przekonuje, ani Holandia nie gra jak nas do tego przyzwyczaiła.
Mimo, że moje serce jest w tym meczu pomarańczowe powstrzymam się od typowania zwycięzcy ponieważ wszystko może się zdarzyć.
Najbardziej podoba mi się typ na over... Brazylijczycy mają w swoim składzie zarówno znakomitych zawodników ofensywnych (Fabiano, Robinho, Kaka) jak i potrafiących strzelać bramki defensorów (Maicon, Juan, Lucio), dodatkowo ich defensywa nie do przejścia nie jest co udowodnili choćby koreańczycy z północy czy ekipa Słoni. Również Chilijczycy mieli swoje szanse w spotkaniu 1/8.
Z kolei Holendrzy mają dwóch zawodników którzy potrafią zdobyć bramkę praktycznie z każdej pozycji (Robben i Snejder) plus napastników/skrzydłowych (RVP, van der Vart, Affelaj, Elia, Huntelaar) którzy naraie nie zachwycają ale może któremuś wyjdzie mecz (albo chociaż strzał) życia... wink
Defensywa Holendrów monolitem nie jest i błędy zdarza im się popełniać nader często (mecz 1/8 ze Słowacją).
Wychodzę z założenia, że będziemy świadkami dosyć szybko zdobytej bramki i (nieważne która z drużyn tę bramkę zdobędzie) druga drużyna z pewnością ruszy z impetem do odrabiania strat, a to sprowokuje wiele sytuacji i okazji strzeleckich. W tej fazie gry każdy mecz jest "o wszystko", a obie drużyny potencjał ofensywny mają naprawdę pokaźny...

Ostatni typ na over kartkowy również wydaje mi się rozsądny za proponowaną cenę. Czeka nas ostra walka w środku pola o dominację na boisku, dodatkowo szybcy skrzydłowi z jednej i drugiej strony, do których zatrzymania niejednokrotnie obrońcy będą musieli używać nieczystych zagrań. To wszsytko powoduje, że sędzia będzie kilkukrotnie sięgał do kieszonki... chyba, że wyjątkowo pozwoli na ostrą grę jak Hector Baldassi w pojedynku Hiszpania - Portugalia. Nie wiem jeszcze kto jest przewidziany jako sędzia tego pojedynku i dopiero kiedy poznam nazwisko określę prawdopodobienstwo wejścia mojego typu...


wink

Do góry
#3980065 - 03/07/2010 00:55 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: marzano]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
atakujcie Hiszpanie po 3,75 !!!

teraz moja Hiszpania jest głównym kandydatem po złote runo !!!

Szapoba przed Holandią , mocno przestraszony byłem Brazylią po tym co pokazali w 1ej połowie w kontekście walki o złoto z Hiszpanią...

piękna metamorfoza Holendrów.

W końcu 45 minut koncertowe w ich wykonaniu !!! wierzyłem w ich awans

Do góry
#3980069 - 03/07/2010 00:55 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: marzano]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Hahaha macie swoje promo na BRazylię , bardziej chamsko grającej drużyny na tych MŚ nie widziałem . Robinio cudem nie dostał żadnej kartki .

Brawo Oranje boks smile

Roben zakręcił po swojemu a Snejder ... no cóż nic tylko bić brawo .

Co do sędziego to świetnie sędziował ,brawo dla tego pana .

Do góry
#3980093 - 03/07/2010 01:01 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: raiders_]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
raiders świetnie w skali tego czym ostatnio nas czarni raczyli...;)

kilku błędów się nie ustrzegł.

Latynosi to nie są zbyt bystre i inteligentne bestie , ta czerwona kartka w takim momencie to szczyt głupoty.

wyeliminowanie Kanarków to fantastyczna sprawa !

Do góry
#3980157 - 03/07/2010 01:18 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Legia]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Gratulacje dla grajacych Holandie ! Brazylia odpadla na wlasne zyczenie , ich glupota przerosla wszystkie gory a to co im nagadal Dunga w przerwie to dopiero musial byc zlepek idiotycznej taktyki przyjetej na druga polowe. Szkoda kasy ,ale Argentyna po tytul boks Kolejny faworyt za burta !

Do góry
#3980180 - 03/07/2010 01:33 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: craax]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37097
Najgorsze ( dla mnie ) w porażce Brazylii jest to ( bo kasę się szybko odrobi ), że do cholery, boję się jutro dowalić grubo Hiszpanii.
Boję się, bo już na tych mistrzostwach, niczego nie jestem pewien.

Do góry
#3980225 - 03/07/2010 01:40 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: akagi]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: akagi
Najgorsze ( dla mnie ) w porażce Brazylii jest to ( bo kasę się szybko odrobi ), że do cholery, boję się jutro dowalić grubo Hiszpanii.
Boję się, bo już na tych mistrzostwach, niczego nie jestem pewien.

Spoko jutro HIszpanie -1 smile boks

Do góry
#3980233 - 03/07/2010 01:42 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: akagi]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: akagi
Najgorsze ( dla mnie ) w porażce Brazylii jest to ( bo kasę się szybko odrobi ), że do cholery, boję się jutro dowalić grubo Hiszpanii.
Boję się, bo już na tych mistrzostwach, niczego nie jestem pewien.


tez robie male podchody na Spain grubiej ale sie boje.Tylko ze tu inna calkiem klasa przeciwnika....

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, Sensei, Irek, igea23, rymoholik, ANZELMO), 3558 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582031 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49