Strona 8 z 15 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 >
Opcje tematu
#3869399 - 15/05/2010 19:28 Re: Betway [1] [Re: bombay22]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: bombay22
zresztą to jakaś paranoja żeby ten sam komputer, jeśli faktycznie z niego się logowałem był pretekstem do zamykania konta


Jeśli założyłeś dwa różne konta z tego samego komputera i na obu "skusiłeś się" na bonus to oczywiście, że jest to złamanie Regulaminu i to jest uzasadniony pretekst do zamknięcia obu kont.

Originally Posted By: bombay22


dlaczego nie zostałem o tym poinformowany od razu po założeniu konta


Z tego co wiem zaznaczyłeś podczas rejestracji, że ZAPOZNAŁEŚ SIĘ I AKCEPTUJESZ Regulamin, więc zostałeś de facto poinformowany.

@bombay22, proponuję wyjaśnić jednak tę sprawę z BetWay i innymi niezależnymi organizacjami (LGA, EGBA czy nawet GPWA) bo uwierz mi, że dalsza dyskusja na forum nic już ci efektywnego nie przyniesie.

Do góry
Bonus: Unibet
#3869408 - 15/05/2010 19:35 Re: Betway [1] [Re: DJ SOSNA]
BigMaster Offline
a.k.a. jpmaster

Meldunek: 03/03/2005
Postów: 385
Skąd: Warszawa
ewentualnie pol roku pozniej ktos dorwal sie do jednego z tych komputerow i zalozyl nowe konto.betway powinien przynajmniej w minimalnym stopniu pomodz w wyjasnieniu tej sprawy

Do góry
#3869410 - 15/05/2010 19:36 Re: Betway [1] [Re: BigMaster]
BigMaster Offline
a.k.a. jpmaster

Meldunek: 03/03/2005
Postów: 385
Skąd: Warszawa
*pomoc

Do góry
#3869437 - 15/05/2010 19:55 Re: Betway [1] [Re: bombay22]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: bombay22
Originally Posted By: Betway_com
Witam. konto zostało zamknięte w lutym, a nie po rozliczeniu zakładu

sęk w tym że ja nie zostałem o tym fakcie nawet poinformowany głupim emailem,


jesli logujesz sie tak samo czesto na poczte jak do buka to moze go poprostu cos przeoczyles ?

Do góry
#3873975 - 17/05/2010 19:17 Re: Betway [1] [Re: DJ SOSNA]
bombay22 Offline
member

Meldunek: 05/10/2009
Postów: 135
no właśnie nie, sprawdzałem dokładnie maile pod tym kątem i nie było żadnej informacji od nich

@ DJ Sosna
ja założyłem tylko swoje konto, jeśli były jakieś logowania do nich z tego samego komputera (o ile to wtedy był faktycznie nie mój własny komputer) to nie miałem tego świadomości
posądzanie o wyłudzenie bonusa, nawet nie bonusa tylko free beta o takiej wartości jest śmieszne


pisać tylko do tego LGA czy też od razu do tamtych organizacji ?

Do góry
#3873984 - 17/05/2010 19:26 Re: Betway [1] [Re: bombay22]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
LGA nie jest specjalnie pomocne

The Authority has on your behalf investigated the matter you raised about Betway.com.



Betway.com has supplied sufficient documented information to confirm you have breached the Terms and Conditions by opening more than one player account. The multiple accounts were positively identified as belonging to the same person.



The Terms and Conditions are posted on the Betway.com web site for public viewing and when you registered your player account/s you agreed to &#8216;play and abide&#8221; by the Terms and Conditions.



Term 1.3.3 states:



&#8220;You may only open and hold one account at Betway. Duplicate accounts will be unilaterally closed by us. All bets and bonus bets on such duplicate accounts will be void and all funds deposited by you will be returned to you less a 10% handling fee.&#8221;



In view of the above information Betway.com has acted in accordance with the Terms and Conditions of which you have breached by opening more than one account, therefore the LGA complaint case is considered closed.

Do góry
#3874039 - 17/05/2010 20:20 Re: Betway [1] [Re: GBocian84]
bombay22 Offline
member

Meldunek: 05/10/2009
Postów: 135
GBocian84 - tak Ci LGA odpisało w sprawie Betway ?? jaką Ty miałeś sytuację, również logowanie z tego samego komputera ??

czyli po prostu idą wg tego punktu z ich przepisów i nie biorą pod uwagę nic innego ? frown
rozumiem ich ostrożność ale przecież taka sytuacja może dotknąć uczciwych, nieświadomych graczy a samo Betway zachowuje się bardzo nie fair i w ogóle ma w nosie jakiekolwiek wyjaśnienie sprawy

czy takie zachowanie jest fair ?
- od razu po założeniu konta czy obstawieniu zakładów nie zostałem poinformowany o tym, że z danego komputera ktoś się kiedyś logował (o ile tak było), mogłem od razu wyjaśnić sprawę, przesłać wymagane dokumenty do weryfikacji i nawet zrezygnować z tego free beta, zależało mi tylko na tym zakładzie z nba bo w tym momencie tylko oni mieli kursy na te dywizje (w końcu wyszło tak że wpłaciłem i nba zagrałem za tego free beta a za zwykłe pieniądze jakiś inny zakład, nie pamiętam już co)
- konto zostało mi zamknięte kilka miesięcy później, bez pokazania żadnego dowodu winy, bez poinformowania mnie nawet o tym
- zostaje mi unieważniony zakład mający, w momencie zamknięcia konta duże szanse "wejścia" na niemałą kwotę (w końcu nie wiem nawet czy to styczeń czy luty bo kolega Betway_team pisał raz tak a raz tak)
- nie są zainteresowani też żadnym wyjaśnieniem sprawy

Do góry
#3874196 - 17/05/2010 21:26 Re: Betway [1] [Re: bombay22]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: bombay22

ja założyłem tylko swoje konto, jeśli były jakieś logowania do nich z tego samego komputera (o ile to wtedy był faktycznie nie mój własny komputer) to nie miałem tego świadomości. Posądzanie o wyłudzenie bonusa, nawet nie bonusa tylko free beta o takiej wartości jest śmieszne



Nie ma znaczenia jakiej wartości jest bonus/freebet. Bonus to bonus.

Jak już wcześniej pisałem, zaakceptowałeś Regulamin BetWay który nie pozwala na skorzystanie z bonusa (freebet to też bonus) poprzez założenie dwóch kont gracza z tego samego komputera. BetWay może i poszedłby ci na rękę (choć nie musi, bo Regulamin to Regulamin) i usunąłby z listy "wyłudzaczy", jeśli udowodniłbyś że faktycznie nie wiedziałeś że ktoś jeszcze skorzystał z tego samego komputera, zarejestrował się i wziął bonus ale...tego udowodnić chyba się nie da? Niestety.

Jeszcze coś...

Ludzie! Naprawdę wykorzystujecie do obracania pieniędzmy u bukmacherów komputery i sieci do których inni mają dostęp? Nie mieści mi się to w głowie! Przecież mówimy o obrocie pieniędzmi! To tak jakby makler giełdowy wpadł do kawiarenki internetowej kupić i sprzedać trochę akcji! Powtórzę to co już pisałem -> albo traktujcie bukmacherstwo internetowe poważnie i dbacie o warunki do tej działalności finansowej albo...może lepiej wrócić do Fortuny, STS i Totomixa?

Do góry
#3874202 - 17/05/2010 21:30 Re: Betway [1] [Re: bombay22]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: bombay22

czy takie zachowanie jest fair ?
- od razu po założeniu konta czy obstawieniu zakładów nie zostałem poinformowany o tym, że z danego komputera ktoś się kiedyś logował (o ile tak było)


To fakt. BetWay powinien był od razu poinformować Cię, że mają jakieś zastrzeżenia co do nowego konta gracza. Nie zadziałał tu jak trzeba ich dział Security i Customer Service. Szkoda, bo niebyłoby wtedy całej tej afery.

Do góry
#3874382 - 17/05/2010 23:07 Re: Betway [1] [Re: DJ SOSNA]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Fajnie, że są tematy o bukach. Każdy kto ma problem może poradzić się innych itd..

w wyżej opisanym wypadku trochę to wszystko dla mnie śmieszne. Buk, który chce być szanowanym naraża się na pośmiewisko.

Fajny fragment wypowiedzi zaznaczył koszałek grin
Nie będę go komentował bo jest chyba bardzo wymowny.

Ja może nie mam jak DJ kont u wszystkich buków jednak w większości buków gram wink
Mam też listę bukmacherów u których nie zagram.
W Betway nie grałem i grać nie zamierzam. Po tym co czytam tylko się utwierdzam, bo problemów mieć nie chcę.

Z bonusów korzystałem często u innych. Nigdy nie było problemów.
Raz buk poinformował mnie mailem, że jestem wg nich potencjalnym 'wyłudzaczem' bonusów. Zdziwiony byłem, gdyż nikt w domu oprócz mnie u buków nie gra.
Jednak mam sieć lokalną i myślałem, że przez to. Jednak nie.
Po wymianie maili z supportem okazało się, że mój najlepszy przyjaciel też skorzystał z bonusa, mniej więcej w tym samym czasie, mieszkamy od siebie kilkaset metrów..
Nawet ja go chyba na ten bonus namówiłem..
Później sobie przypomniałem, że raz u mnie delektowaliśmy się z Marcinem pewnym trunkiem a że leciał jakiś mecz to Marcin u mnie na kompie coś tam sobie zagrał.
Jednak buk od razu jak tylko miał podstawy do działania (słuszne przecież) poinformował mnie o tym.
Wszystko zostało ładnie wyjaśnione, chyba musiałem z kumplem wysłać jakieś skany jeszcze i tyle.

W tym przypadku z tego co czytam nie było żadnych uwag, że konto zamkniete itd. A szkoda.

Czekam na dalszy rozwój sytuacji i rozwiązanie sytuacji.

Pozdrawiam piwo

Do góry
#3874435 - 17/05/2010 23:22 Re: Betway [1] [Re: koszałek]
Betway_com Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2010
Postów: 20
Originally Posted By: koszałek
Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: CarlosMarc
Originally Posted By: Betway_com
Panie bombay22. Ja w dziale Risku nie pracuje. Obiecac Panu moge jedynie to iz poprosze raz jeszcze nasz dzial aby przyjrzal sie Pana sprawie ponownie. Czy cos z tego wyniknie dla Pana pozytywnego to juz nie bedzie zalezec ode mnie, gdyz wykracza to poza moje kompetencje.


Od razu widac, ze bombay to oszust, bo mu combo weszlo:) Pewnie dostal cynki do Gortata. Na pewno to, ze wszedl z komputera kolegi na swoje konto, pomoglo mu w wygranej tego combosa. Czlowieku napisz wprost, ze skoro koles jest z Polski, a naruszyl jeden z punktow regulaminu i wygral troche kasy, to jest podstawa do tego, zeby mu ja zabrac. 1000euro piechotą nie chodzi. Rozumiem jakby wygral singla, ale combo?
Bombay pisz na Malte do tych co im licencje wydawali, bo inaczej tego zlodziejstwa sie nie powstrzyma. Dali figuranta na forum, ktory ma robic dobre wrazenie i tyle.


nie jestem ani figurantem ani lyzwiazem figurowym. za robienie dobrego wrazenia nikt mi nie placi. niektorym sie wydaje ze jak wezma "na huk" bukmachera na paru forach to ten od razu zwroci nalezne pieniadze. do czasu rozwiazania sprawy poprzez LGA proponuje od wstrzymania sie od dalszych komentarzy w tym temacie, gdyz to nie zmieni sytuacji tego gracza.



piwo piwo piwo piwo

Czyli co? narazie nie zwrócicie mu, cytuje Ciebie "należnych mu pieniędzy" ?


nie łapmy sie za słówka.

dobrze wiemy, że czy te pieniądze mu się należą zdecyduje już instytucja niezależna.

faktem jest, że wygrał ten zakład. ale jak się okazało nasz dział wykrył pewne nieprawidłowości, niezgodne z naszym regulaminem.
dlaczego konto nie zostało zablokowane od razu? no niestety. nie mamy takich narzędzi, aby wszystkie rejestracjie sprawdzać od razu. często gracze narzekają, że konto zostaje zablokowane, gdy próbują wypłacić pieniądze. to fakt. dlaczego ? dlatego, że wtedy każde konto jest dokładnie sprawdzane.

część użytkowników już wydała wyrok w tej sprawie. z mojej strony definitywny koniec dyskusji w tym temacie.

Do góry
#3875186 - 18/05/2010 04:02 Re: Betway [1] [Re: bombay22]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Originally Posted By: bombay22
GBocian84 - tak Ci LGA odpisało w sprawie Betway ?? jaką Ty miałeś sytuację, również logowanie z tego samego komputera ??


Dokładnie. Jak zaczynałem korespondencję z LGA to napisali mi od razu, żebym się nie nastawiał na wymierne efekty bo jest to buk D+, ale że zrobią co w ich mocy. Potem pewnie dostali taką samą odpowiedź jak ja, że ich dział ryzyka wykrył i że nie ma odwołania...
Śmiech na sali, ale dobrze, że jest takie forum jak to odwiedzane przez rzeszę potencjalnych (już mam nadzieję nie) przyszłych klientów Betway.

Do góry
#3875227 - 18/05/2010 04:22 Re: Betway [1] [Re: GBocian84]
bombay22 Offline
member

Meldunek: 05/10/2009
Postów: 135
ok czyli sprawa wydaje się przesądzona, trudno, mądry Polak po szkodzie...
ale będę próbował, regulamin regulaminem ale to nie jest oczywista sprawa i te punkty które wymieniłem to gra absolutnie nie fair ze strony Betway, może to jakoś też uwzględni LGA...

Do góry
#3875289 - 18/05/2010 05:00 Re: Betway [1] [Re: GBocian84]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: GBocian84

Śmiech na sali, ale dobrze, że jest takie forum jak to odwiedzane przez rzeszę potencjalnych (już mam nadzieję nie) przyszłych klientów Betway.


Kogo odstraszy wypowiedz jednego czy dwoch userow ? Bez przesady!
Dzieciakow i kombinatorow to tak masz racje a ilu ludzi mialo problem z Betway z wyplatami, anulowanymi kuponami ?
Ja swego czasu bardzo dawno temu gdy jeszcze gralem freerole wygralem jeden z nich (20k $ w puli) i jakos bez problemu wyplacili ponad 1k $. Ja tam Betway polecam bo buk jest bezproblemowy.

btw
majac wyslany zaklad raz na jakis czas zalogowal bym sie na konto zobaczyc co tam slychac, czy moze cos tam nie anulowali etc

Do góry
#3875534 - 18/05/2010 06:49 Re: Betway [1] [Re: KUERTEN.]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: GBocian84

Śmiech na sali, ale dobrze, że jest takie forum jak to odwiedzane przez rzeszę potencjalnych (już mam nadzieję nie) przyszłych klientów Betway.


Kogo odstraszy wypowiedz jednego czy dwoch userow ? Bez przesady!
Dzieciakow i kombinatorow to tak masz racje a ilu ludzi mialo problem z Betway z wyplatami, anulowanymi kuponami ?
Ja swego czasu bardzo dawno temu gdy jeszcze gralem freerole wygralem jeden z nich (20k $ w puli) i jakos bez problemu wyplacili ponad 1k $. Ja tam Betway polecam bo buk jest bezproblemowy.

btw
majac wyslany zaklad raz na jakis czas zalogowal bym sie na konto zobaczyc co tam slychac, czy moze cos tam nie anulowali etc


Jednego czy dwóch userów? To zobacz jak wygląda ten temat od dobrych kilku tygodni. Poza tym ocena SBR i reputacja w LGA o czymś chyba świadczą. Chyba, że to też "zasługa" jednego lub dwóch userów.
Dzieciaków i kombinatorów? Bo zalogowali się na swoje konto nie na swoim komputerze, żeby coś postawić będąc na imprezie u kumpla? To też zaleta buka internetowego, że możesz postawić gdziekolwiek, jeśli tylko masz dostęp do Internetu, czyż nie? Poza tym tu w równym stopniu chodzi o konfiskatę pieniędzy graczy co o sposób ich traktowania. Żadnej możliwości wyjaśnienia, jakieś chore weryfikacje (np. zdjęcie z dowodem przystawionym do twarzy) Polecam poczytać ten temat, więcej jest takich kwiatków.

Do góry
#3893685 - 26/05/2010 17:24 Re: Betway [1] [Re: GBocian84]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
rozsylaja na maila freebet 45zl

Do góry
#3895745 - 27/05/2010 05:55 Re: Betway [1] [Re: KUERTEN.]
rwschod Offline
member

Meldunek: 17/11/2009
Postów: 179
skąd wiesz że 45.
...Zgarnij swój darmowy zakład w wysokości 100% aż do kwoty obstawiając najciekawsze wydarzenia sportowe w tym tygodniu!
Odebranie darmowego zakładu jest bardzo proste!
Po prostu wpłać depozyt i postaw zakład w dniu 26 maja - a my przyznamy Ci darmowy zakład na taką samą stawkę! ....
Ani słowa o kwocie dostałeś coś innego?

Do góry
#3895930 - 27/05/2010 13:19 Re: Betway [1] [Re: rwschod]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
"Zgarnij swój darmowy zakład w wysokości 100% aż do kwoty 45 PLN obstawiając najciekawsze wydarzenia sportowe w tym tygodniu!"

u mnie jest tak jak wyzej

fajna ta stronka teraz, super design nie wiem kiedy to zmienili, ale jest super i bardzo szybko zaklady rozliczaja

Do góry
#3895931 - 27/05/2010 13:25 Re: Betway [1] [Re: KUERTEN.]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
na stronie promocji nie pisze jaka kwota, ja w mailu dostalem 45pln moze kazdy ma inaczej?

Do góry
#3898350 - 28/05/2010 18:03 Re: Betway [1] [Re: KUERTEN.]
violent Offline
enthusiast

Meldunek: 08/09/2007
Postów: 265
Originally Posted By: KUERTEN.
na stronie promocji nie pisze jaka kwota, ja w mailu dostalem 45pln moze kazdy ma inaczej?

Dali Ci go już bo u mnie cisza a miał być dodany po rozliczeniu podstawowego zakładu.

Do góry
Strona 8 z 15 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49