Strona 3 z 15 < 1 2 3 4 5 ... 14 15 >
Opcje tematu
#3672321 - 04/02/2010 23:52 Re: Betway [1] [Re: HenkSiracius]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
zwracam honor.

bardzo szybka i fachowa reakcja supportu, wymieniliśmy dwa maile i wszystko zostało szybciutko załatwione, kupon rozliczony, pieniążki wypłacone.

co nie zmienia faktu, że oferta jest słabiutka a live betting to chyba tylko po zażyciu relanium.

zleciłem wypłatę, zobaczymy czy nie napotkam na jakiś zdecydowany opór smile

Do góry
Bonus: Unibet
#3673961 - 05/02/2010 18:31 Re: Betway [1] [Re: HenkSiracius]
Betway_com Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2010
Postów: 20
Originally Posted By: HenkSiracius
zwracam honor.

bardzo szybka i fachowa reakcja supportu, wymieniliśmy dwa maile i wszystko zostało szybciutko załatwione, kupon rozliczony, pieniążki wypłacone.

co nie zmienia faktu, że oferta jest słabiutka a live betting to chyba tylko po zażyciu relanium.

zleciłem wypłatę, zobaczymy czy nie napotkam na jakiś zdecydowany opór smile


Witam

do tej pory czytalem od czasu do czasu czytalem to forum. Stwierdzilem jednak, iz od czasu do czasu rownie sie wpisze smile.

Jak bedziecie mieli problem w Betway to najpierw zapraszam do kontaktu z supportem poprzez email, badz tez live chat.

Ewentualnie dopiero pozniej ze mna.

A teraz jesli chodzi o post kolegi powyzej. Zgadzam sie, ze nasza oferta live nie powala na kolana, ale ze stwierdzeniem ze oferta jest "slabiutka" nie moge sie zgodzic.

liczba kursow na chwile obecna

Betway 8113
Betsafe 8799
Bwin 9708
Bet-at-home ok. 1200
Expekt 6204
Unibet 7964

Czy to wg Ciebie jest slabiutka oferta? Chyba specjalnie nie odstajemy od czolowki. Owszem na niektore sporty mamy slabsza oferte, na niektore lepsza (hokej)

pozdrawiam,

Marcin

Do góry
#3688695 - 11/02/2010 22:20 Re: Betway [1] [Re: Betway_com]
TGeb Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/12/2009
Postów: 2058
zleciłem wypłatę z betway na moneyookers o godzinie 10 rano. Zobaczymy czy obędzie się bez komplikacji i po jakim czasie kaska dojdzie.

Do góry
#3689187 - 12/02/2010 01:14 Re: Betway [1] [Re: TGeb]
TGeb Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/12/2009
Postów: 2058
Originally Posted By: TGeb
zleciłem wypłatę z betway na moneyookers o godzinie 10 rano. Zobaczymy czy obędzie się bez komplikacji i po jakim czasie kaska dojdzie.


czekam juz 8 godzin, status wypłaty się nie zmienił

Do góry
#3689218 - 12/02/2010 01:36 Re: Betway [1] [Re: TGeb]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Originally Posted By: TGeb
Originally Posted By: TGeb
zleciłem wypłatę z betway na moneyookers o godzinie 10 rano. Zobaczymy czy obędzie się bez komplikacji i po jakim czasie kaska dojdzie.


czekam juz 8 godzin, status wypłaty się nie zmienił

to jeszcze poczekasz - u mnie to zajęło 27 godzin smirk

Do góry
#3691102 - 12/02/2010 22:00 Re: Betway [1] [Re: HoMiK155]
TGeb Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/12/2009
Postów: 2058
Originally Posted By: HoMiK155
Originally Posted By: TGeb
Originally Posted By: TGeb
zleciłem wypłatę z betway na moneyookers o godzinie 10 rano. Zobaczymy czy obędzie się bez komplikacji i po jakim czasie kaska dojdzie.


czekam juz 8 godzin, status wypłaty się nie zmienił

to jeszcze poczekasz - u mnie to zajęło 27 godzin smirk


czekałes 27 od tej pory jak zleciłes czy jak przestało byc żółte i oni zlecili??

Do góry
#3691504 - 13/02/2010 01:01 Re: Betway [1] [Re: TGeb]
TGeb Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/12/2009
Postów: 2058
do bukmachera zatrzeżeń nie mam, solidny, nie robił problemów z identyfikacją, pieniądze wypłacone. Jedyny mankament to ponad doba czekania na przelew do mb.

Do góry
#3735924 - 05/03/2010 04:45 Re: Betway [1] [Re: TGeb]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Czy komuś udało się z nimi ostatnio skontaktować? Na maile nie odpowiadają, a livechat jest niedostępny, a nawet jak niby jest online to nikt się z drugiej strony nie zgłasza.

Do góry
#3781062 - 31/03/2010 15:34 Re: Betway [1] [Re: GBocian84]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Mnie spotkała bardzo przykra sytuacja,nigdy nie spodziewałem się ,że jakiś bukmacher może w taki chamski sposób zareagować a potem po chamsku jeszcze odpisywać.Dokładnie po 5 latach zamknęli mi tam konto.Wszystko zaczęło się od tego ,że często do mnie wysyłali oferty odnośnie darmowego zakładu w wysokości 50 zł,to wpłaciłem i za pierwszym razem przegrałem owy zakład i potem te 50 co mi dali,po 2 tygodniach ponowili ofertę ,tym razem coś tam wygrałem i zleciłem wypłatę.Pierwszy minusem był czas wypłaty,spodziewałem się ,że wypłata na mooneybookers będzie trwała kilka godzin,a tu trwała 2 dni,w tym,że 2 dnia dowiedziałem się,że zamknęli mi konto a pieniądze z konta zabrali.Powodem było domniemane powiązanie z innymi kontami(2 -oba należą do znajomych).Od razu napisałem,że znam te osoby,ale jedyne co mogłem robić to po prostu logować się u nich na komputerach by coś zagrać na swoim koncie(myślę,że nie jeden z was grał kupony na nie swoim komputerze,gdy był poza domem)W żaden sposób nie oszukiwałem,nigdy nie miałem 2 kont,a tu taka akcja,i od razu zero możliwości wytłumaczenia,tylko blokada konta,dodam,że w gamebookers nigdy nie zrobili problemu gdy nie mogłem zagrać czegoś na swoim komputerze i grałem jakiś zakład na swoje konto na jego komputerze,a tu betway pokazaju moim zdaniem,ze przeżywa poważny kryzys finansowy skoro ,blokuje wypłatę środków i zamyka konto,dodam,że jedną z tych osób z którą niby jestem powiązany jest jedna z osób na forum,która jest moim kolegą,ale widocznie uważają,że w danym mieście gra u nich tylko jedna osoba,a jak gra druga to już musi być oszustwo,dodam,że temu koledze sam kiedyś tego bukmachera poleciłem laugh więc zyskali jeszcze klienta,a oni zamykają mi konto w zamian,dodam,że dłuższy czas u nich nie grałem,bo uważam ich za słabego bukmachera i tylko ta promocja skłoniła mnie do powrotu,a tu taka niespodzianka,kiedyś wypłacałem u nich spore sumy ,i jakoś wtedy im to nie przeszkadzało,że także grałem u tego kolegi w domu niektóre z kuponów(bo po prostu akurat byłem u niego w tym czasie),dla mnie firma jest kompletną żenadą,i mogę na swoim przykładzie tylko was ostrzec przed nią,bo oprócz takiego zachowania czyli zamknięcia konta,jeszcze wypłacają pieniądze na mb 2 dni laugh
tutaj załączam treść mejla który mi wysłali:)

Drogi ......,

Jak już poinformowaliśmy Cię w poprzednim e-mailu, Twoje konto zostało zamknięte przez dział zajmujący się ryzykiem.
Twój początkowy depozyt, pomniejszony o 10% jego wartości na pokrycie kosztów administracyjnych, zostanie Ci zwrócony za pomocą tej samej metody, której użyłeś do jego dokonania. Powinno to nastąpić w ciągu kilku dni roboczych.

Powodem zamknięcia konta było złamanie przepisów serwisu, gdyż wykryto, że Twój profil jest powiązany z innym kontami zarejestrowanymi w naszej witrynie (........ i ........), co jest niezgodne z Regulaminem Betway.com, który znajdziesz na https://betway.com/pl/help/terms-conditions. Zablokowanie konta gracza i konfiskata jego wygranych jest w takim przypadku standardową procedurą.

Przypominamy, że zgodnie z naszym Regulaminem:
"Tożsamość klienta sprawdzana jest pod względem zgodności imienia i nazwiska, adresu mailowego, adresu IP, numerów kart kredytowych/debetowych, komputera i jakichkolwiek innych form identyfikacji jakie mogą być zastosowane."

Podjęta decyzja ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna.

Pozdrowienia,
Anna @ Betway.com

Mam nadzieję,że mój przypadek przyda się wam przy możliwych wpłatach tak pieniędzy,bo zwykle każdą sprawę można wyjaśnić,tutaj od razu bez możliwości wyjaśnienia zostałem oskarżony(mimo,że jak pisałem posiadam tam 1 KONTO),i gram tam wiele lat,ostatnio nie grałem bo oferte mają słabą po prostu,teraz widać ,że nie szanują swoich klientów,pozdrawiam i odradzam grę u nich,bo bez powodu mogą wam to konto zamknąć(myślę,że nie jeden z was grał jakiś kupon na nie swoim komputerze,bo akurat nie miał takiej możliwości w domu)

Do góry
#3781126 - 31/03/2010 18:01 Re: Betway [1] [Re: twarog2006]
Betway_com Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2010
Postów: 20
podaj mi swoj login

Do góry
#3781185 - 31/03/2010 18:48 Re: Betway [1] [Re: Betway_com]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Originally Posted By: Betway_com
podaj mi swoj login

login- twarog2006 , jako,że masz skrzynkę zapchaną to podać muszę tutaj
Swoją drogą jeśli tak ze mną postąpiono to co zrobić z osobami z Neostradą które pewnie też grają na betwayu;p

Do góry
#3781215 - 31/03/2010 19:19 Re: Betway [1] [Re: twarog2006]
marasking Offline
old hand

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 990
Skąd: Poznań
Pisz skarge do LGA jezeli jest tak jak piszesz to daje 95% szans na zwrot kasy (około 1,5 tygodnia sie czeka na werdykt, najlepiej zadzwon jeszcze do nich zeby przypominac o sprawie) rozumiem blokade konta jak maja jakieś podejrzenia , ale nie konfiskata kasy !! To jest niedopuszczalne , jezeli trafiłeś kupon to nic nie moga zrobic.

Do góry
#3781257 - 31/03/2010 19:42 Re: Betway [1] [Re: marasking]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Mam dokładnie identyczny problem. Chciałem pomóc znajomej, której zablokowali konto i napisałem do SBR i widać, że zainteresowali się problemem, ale po dwóch tygodniach dostałem odpowiedź, że niestety Betway ma ranking D- i wiąże się to właśnie z ryzykiem takich problemów. Miesiąc temu zablokowali konto i do dzisiaj na każdy mail wysyłają dokładnie taką samą odpowiedź: Jak już poinformowaliśmy Cię w poprzednim e-mailu, Twoje konto zostało zamknięte przez dział zajmujący się ryzykiem.
Twój początkowy depozyt, pomniejszony o 10% jego wartości na pokrycie kosztów administracyjnych, zostanie Ci zwrócony za pomocą tej samej metody, której użyłeś do jego dokonania. Powinno to nastąpić w ciągu kilku dni roboczych.

Powodem zamknięcia konta było złamanie przepisów serwisu, gdyż wykryto, że Twój profil jest powiązany z innym kontami zarejestrowanymi w naszej witrynie (........ i ........), co jest niezgodne z Regulaminem Betway.com, który znajdziesz na https://betway.com/pl/help/terms-conditions. Zablokowanie konta gracza i konfiskata jego wygranych jest w takim przypadku standardową procedurą.


Jak jeszcze można z nimi wyjaśniać? Trochę pieniędzy skonfiskowali i chcemy je odzyskać.

Do góry
#3781340 - 31/03/2010 20:58 Re: Betway [1] [Re: twarog2006]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: twarog2006
bez powodu mogą wam to konto zamknąć (myślę,że nie jeden z was grał jakiś kupon na nie swoim komputerze,bo akurat nie miał takiej możliwości w domu)


Jakiś tam powód musieli mieć. Nie wierzę, że bukmacher zamknął ci konto bo obstawiałeś na swoim koncie gracza z innego komputera. Ja tak robię od 10 lat i nigdy mnie coś takiego nie spotkało. Co musisz teraz zrobić? Przekonać BetWay, że nie jesteś tzw. "fraud" i że nie działałeś w złej wierze. Bukmacher może oczywiście zamknąć ci konto i anulowac wygrane (tak jest w Regulaminie, który wszyscy zapewne czytaliście przy otwieraniu konta), jeśli zaliczy cię do "frauds", ale musi mieć ku temu powodu i powinien je przedstawić. Na przykład, jeśli obstawiałeś na kilku kontach na to samo wydarzenie celem ominięcia limitów itd.

Powodzenia. Wyjaśnij tę sprawę.

Cześć.

Do góry
#3781574 - 01/04/2010 00:32 Re: Betway [1] [Re: DJ SOSNA]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Niestety, jesli w Betwayu bierzesz jakiegos bonusa to mozesz tylko grac ze swojego kompa albo wiedziec jak go czyscic. Kazdego kto bierze bonusa traktuja jako potencjalnego "lowce bonusow". Tylko dobry lowca wie jak to ominac a zwykly gracz na to sie zlapie. Sam nieraz u roznych bukow gralem od znajomych. Nie kazdy moze miec notebooka z mobilnym internetem. Dlatego klienci beda odchodzic od tej firmy jak beda stosowac taka "przyjazna" polityke...

Do góry
#3781623 - 01/04/2010 01:11 Re: Betway [1] [Re: CarlosMarc]
Ý€$ Offline
old hand

Meldunek: 23/01/2008
Postów: 987
Skąd:                  PO-land
Originally Posted By: CarlosMarc
... Sam nieraz u roznych bukow gralem od znajomych. Nie kazdy moze miec notebooka z mobilnym internetem. ..

Kazdy moze zostawić wlaczony komputer albo go uruchomić (Wake on LAN).
Poprzez program tylu LogMeIn (zdalny pulpit) może pracować od kolegi
na swoim sprzęcie ze swojego adresu.
Granie od kogoś budzi nieufność a ta jest pierwszym krokiem do problemów.
Taka promocja "donieś na przyjaciela" puke

Do góry
#3784986 - 03/04/2010 01:36 Re: Betway [1] [Re: marasking]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Originally Posted By: marasking
Pisz skarge do LGA jezeli jest tak jak piszesz to daje 95% szans na zwrot kasy (około 1,5 tygodnia sie czeka na werdykt, najlepiej zadzwon jeszcze do nich zeby przypominac o sprawie) rozumiem blokade konta jak maja jakieś podejrzenia , ale nie konfiskata kasy !! To jest niedopuszczalne , jezeli trafiłeś kupon to nic nie moga zrobic.


Napisałem do LGA, ale bez odzewu. SBR tak jak pisałem wcześniej nie dało rady. Gdzieś jeszcze można napisać?

Do góry
#3785011 - 03/04/2010 01:46 Re: Betway [1] [Re: GBocian84]
marasking Offline
old hand

Meldunek: 27/06/2003
Postów: 990
Skąd: Poznań
Betway podlega pod jurysdykcję maltańska wiec LGA na pewno się tym zajmie. Pisałeś skarge ze swojego maila czy z formularza?? Po wysłaniu zawsze przychodzi potwierdzenie na miala, spróbuj przedzwonić . Kiedy pisałeś skargę.

Do góry
#3785404 - 03/04/2010 04:14 Re: Betway [1] [Re: marasking]
pacjent11 Offline
member

Meldunek: 22/02/2010
Postów: 180
Hipotetycznie jak przykladowo zagra kilka zakladow z kompa kolegi na swoim koncie a nastepnie kolega zagra podobne zdazenia na swoim koncie to juz nawet LGA nie pomoze i nie oddadza konta?
przeciez czasami moze sie zdazyc ze zagrasz sobie cos u kumpla lub w pracy gdzie do jednego kompa ma dostep kilku ludzi lub kilkunastu i co wtedy ? zlamanie regulaminu i konfiskata kasy??

Do góry
#3785412 - 03/04/2010 04:16 Re: Betway [1] [Re: marasking]
GBocian84 Offline
veteran

Meldunek: 18/08/2009
Postów: 1424
Pisałem na maila complaints@lga.org.mt 3 dni temu. O ten formularz chodzi http://www.lga.org.mt/lga/Contact.aspx?id=85807? Za jego pomocą wysłać jeszcze raz?

Do góry
Strona 3 z 15 < 1 2 3 4 5 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, alfa), 3402 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581797 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49