Strona 6 z 15 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 14 15 >
Opcje tematu
#3836896 - 30/04/2010 16:27 Re: Betway [1] [Re: artbledo]
xdmcx Offline
member

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 134
ok dzięki. już znalazłem że zakład stawiany za freebet musi zawierać selekcję z kursem 1.7 lub wyższym.

Do góry
Bonus: Unibet
#3836954 - 30/04/2010 18:03 Re: Betway [1] [Re: bombay22]
Betway_com Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2010
Postów: 20
Originally Posted By: bombay22
Betway.com a co z moim kontem ?


konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.

Do góry
#3837071 - 30/04/2010 19:43 Re: Betway [1] [Re: GBocian84]
Betway_com Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2010
Postów: 20
Originally Posted By: GBocian84
Originally Posted By: gumis1987

"Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com

Uprzejmie informujemy, że wysłana przez Ciebie kopia rachunku została zaakceptowana przez dział ds. płatności oraz ryzyka.

Przypominamy, że abyśmy mogli dopełnić procesu weryfikacji, musimy otrzymac jeszcze cyfrowe zdjęcie Twojej twarzy, obok której trzymać będziesz swój dowód osobisty.


Bardzo prosimy o zastosowanie się do naszej prośby oraz wysłanie takiego zdjęcia na adres verifications@betway.com

Z góry dziękujemy."
papa puke


To jest nieprawdopodobne. Słyszałem o tym wcześniej, ale nie byłem w stanie uwierzyć. Czy zdjęcia przed domem (tak żeby widoczna była ulica i nr domu) też wymagają?




jest to bardzo rzadko stosowane. i jedynie w przypadku graczy, ktorzy przysylaja na tyle slabej jakosci skan ID, iz zachodzi podejrzenie iz moze byc ono sfalszowane.

Do góry
#3837127 - 30/04/2010 20:25 Re: Betway [1] [Re: Betway_com]
gumis1987 Offline
addict

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 413
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: GBocian84
Originally Posted By: gumis1987

"Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com

Uprzejmie informujemy, że wysłana przez Ciebie kopia rachunku została zaakceptowana przez dział ds. płatności oraz ryzyka.

Przypominamy, że abyśmy mogli dopełnić procesu weryfikacji, musimy otrzymac jeszcze cyfrowe zdjęcie Twojej twarzy, obok której trzymać będziesz swój dowód osobisty.


Bardzo prosimy o zastosowanie się do naszej prośby oraz wysłanie takiego zdjęcia na adres verifications@betway.com

Z góry dziękujemy."
papa puke


To jest nieprawdopodobne. Słyszałem o tym wcześniej, ale nie byłem w stanie uwierzyć. Czy zdjęcia przed domem (tak żeby widoczna była ulica i nr domu) też wymagają?




jest to bardzo rzadko stosowane. i jedynie w przypadku graczy, ktorzy przysylaja na tyle slabej jakosci skan ID, iz zachodzi podejrzenie iz moze byc ono sfalszowane.


Słabej jakości skan ID? Weź mnie człowieku nie rozśmieszaj taką samą kopie wysyłałem do kilku innych bukmacherów i nie było żadnego problemu. Dodatkowo dostaliście ode mnie skan prawa jazdy więc nie gadaj tych bzdur.

Do góry
#3837994 - 01/05/2010 03:10 Re: Betway [1] [Re: Betway_com]
bombay22 Offline
member

Meldunek: 05/10/2009
Postów: 135
Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: bombay22
Betway.com a co z moim kontem ?


konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.


tak a w styczniu to moje drużyny miały sporą przewage, zwlaszcza dallas z kursem 6 laugh
ja chciałem się zalogować jakoś teraz w kwietniu i dopiero się dowiedziałem o zamknięciu konta
skąd miałem wiedzieć że moje konto zostało zamknięte ? maila od was nie dostałem żebym mogł cokolwiek wyjaśnić
poza tym nie przypominam sobie abym się do was logował z komputera który mógł być wykorzystany przez inną osobe, zwłaszcza do bukmacherki
nawet gdyby coś takiego miało miejsce to jak można ludziom zamykać za to konta

czekam wiec na zidentyfikowanie tego komputera z którego się logowałem bo wg mnie wasze oskarżenia są bezpodstawne a żadnej takiej informacji nie dostałem do tej pory, sam chętnei się dowiem co to za komputer
na moje pytania o to dostawałem ciągle "nasz dział wykrył i zamkneliśmy konto" , "nasz dział nie może się mylić" i na koniec informacje że wiecej mi nie odpiszecie

ok to nie odpisujcie ale najpierw prosze mi pokazać czarno na białym że się logowałem z tego i tego komputera bo wam nie za bardzo wierze

Do góry
#3838048 - 01/05/2010 03:34 Re: Betway [1] [Re: Betway_com]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Originally Posted By: Betway_com
konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).


I to jest powod do blokady konta?
Originally Posted By: Betway_com

jest to bardzo rzadko stosowane. i jedynie w przypadku graczy, ktorzy przysylaja na tyle slabej jakosci skan ID, iz zachodzi podejrzenie iz moze byc ono sfalszowane.

Doprawdy?
Bo ja juz slysze o tym ktorys raz, w dodatku nie pierwszy raz slysze, ze ktos wysyla kilka! skanow dokumentow, a i tak jest wymagany test DNA, odcisk palca i siatkowki oka..

Badzmy powazni, jak ktos gra, wplaca i przegrywa to moze grac i z konta swietego mikolaja z Laponii, ale jesli zaloguje sie z 2 roznych komputerow to juz oszust i nalezy go scigac jak prokuratura?

Do góry
#3848692 - 07/05/2010 00:32 Re: Betway [1] [Re: bombay22]
bombay22 Offline
member

Meldunek: 05/10/2009
Postów: 135
Originally Posted By: bombay22
Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: bombay22
Betway.com a co z moim kontem ?


konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.


tak a w styczniu to moje drużyny miały sporą przewage, zwlaszcza dallas z kursem 6 laugh
ja chciałem się zalogować jakoś teraz w kwietniu i dopiero się dowiedziałem o zamknięciu konta
skąd miałem wiedzieć że moje konto zostało zamknięte ? maila od was nie dostałem żebym mogł cokolwiek wyjaśnić
poza tym nie przypominam sobie abym się do was logował z komputera który mógł być wykorzystany przez inną osobe, zwłaszcza do bukmacherki
nawet gdyby coś takiego miało miejsce to jak można ludziom zamykać za to konta

czekam wiec na zidentyfikowanie tego komputera z którego się logowałem bo wg mnie wasze oskarżenia są bezpodstawne a żadnej takiej informacji nie dostałem do tej pory, sam chętnei się dowiem co to za komputer
na moje pytania o to dostawałem ciągle "nasz dział wykrył i zamkneliśmy konto" , "nasz dział nie może się mylić" i na koniec informacje że wiecej mi nie odpiszecie

ok to nie odpisujcie ale najpierw prosze mi pokazać czarno na białym że się logowałem z tego i tego komputera bo wam nie za bardzo wierze


widzę żadnego zainteresowania ze strony Betway, czyli teoretycznie każdemu można zamknąć konto, zgarnąć kase i powiedzieć że jest połączone z jakimś innym

nie wiem czy mnie oszukujecie czy wtedy skorzystałem nieświadomie z komputera na którym ktoś faktycznie mógł u was grać (nie pamietam bo to było w zeszłym roku)
na maila nie odpisujecie więc pytam publicznie - dowiem się w końcu szczegółów żebym w ogóle miał szanse cokolwiek wyjaśnić albo przesłać dokumenty na potwierdzenie że ja to faktycznie ja ?

Do góry
#3848764 - 07/05/2010 01:07 Re: Betway [1] [Re: bombay22]
alan2000 Offline
veteran

Meldunek: 03/04/2004
Postów: 1323
Skąd: swidnik
mieszkam obecnie w ROI i dostalem wczoraj (5 maj 2010) list w ktorym otrzymalem doskonala oferte darmowego zakladu ktorego waznosc byla od 5 kwietnia do 29 kwietnia smile

ja rozumiem ze poczta moze czasami przetrzymac gdzies list ale on byl wyslany dawno po 29 kwietnia wiec ja sie pytam po co marnowac papier i tracic pieniadze na znaczek?
dziekuje za list ale skoro ktos kto to wysylal wiedzial ze nie dojdzie w okreslonym czasie to po co to robil?

Do góry
#3848806 - 07/05/2010 01:17 Re: Betway [1] [Re: alan2000]
Ý€$ Offline
old hand

Meldunek: 23/01/2008
Postów: 987
Skąd:                  PO-land
Originally Posted By: alan2000
.... skoro ktos kto to wysylal wiedzial ze nie dojdzie w okreslonym czasie to po co to robil?


Uważasz, że mieli drukować z nowymi datami?

Chcieli o sobie przypomnieć.
Poczytaj pocztę, napisz e-mail a pewnie się dowiesz, że można jeszcze coś otrzymać. Nawet w tym wątku było wyjaśnienie dlaczego.
Ja ostatnio załapałem sie na 2 freebety (e-mail)
(27-29.04, 30.04-02.05).

Do góry
#3849670 - 07/05/2010 05:58 Re: Betway [1] [Re: ݀$]
alan2000 Offline
veteran

Meldunek: 03/04/2004
Postów: 1323
Skąd: swidnik
no to o sobie przypomnieli w jak najgorszy sposob
ja tez sprawdzam swoja skrzynke mailowa i rowniez korzystam z ich darmowych freebetow ale po tych wpisach dotyczacych wysylania zdjecia swojej twarzy z przylozonym dowodem osobistym jest co najmniej kontrowersyjne

a z tym listem to tak jakby zapraszac kogos powiedzmy na impreze urodzinowa tydzien po fakcie smile

Do góry
#3849928 - 07/05/2010 16:36 Re: Betway [1] [Re: alan2000]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Kazdy powinien sie zastanowic czy tam grac. Czy bukmacher ma prawo ponizac klienta tylko dlatego, ze jest z Polski i ze wygral kase. Bo tylko o to tutaj chodzi. Nie wierze, ze gracza z UK albo ze Skandynawii traktuje sie tak samo. Wymyslanie zasad o graniu z jednego komputera godzi w zwyklego gracza, bo lowca bonusow obejdzie to bez problemu. Wybor na rynku jest duzy i mam nadzieje, ze ta firma to odczuje. Po co ryzykowac utrate kase, skoro sa bezpieczniejsze miejsca do gry. Dobra opinie latwo sobie popsuc, ale na odbudowanie potrzeba lat.

Do góry
#3849983 - 07/05/2010 17:02 Re: Betway [1] [Re: CarlosMarc]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Można tam grać jeśli się nie kombinuje z bonusami tylko po prostu gra to wszystko na sto procent wypłaca. ci co mówią o konfiskatach dziwnym trafem wszyscy jak jeden mąż korzystają z bonusa a najczesciej jeszcze ktoś korzystający z ich komputera tez
koszysta z bonusa wink nie jestem pracownikiem ale grałem i wielokrotnie wyplacalem zawsze bez problemu i bez limitu. Pochwalony

Do góry
#3852697 - 08/05/2010 17:41 Re: Betway [1] [Re: andegawen]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
mam pytanko odnośnie darmowego zakładu w regulaminie jest napisane:
&#8226;Przypisane Darmowe Zakłady ważne są przez 7 dni, chyba ze ustalono inczej.

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu

Do góry
#3854403 - 09/05/2010 08:15 Re: Betway [1] [Re: andegawen]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Originally Posted By: andegawen
Można tam grać jeśli się nie kombinuje z bonusami tylko po prostu gra to wszystko na sto procent wypłaca. ci co mówią o konfiskatach dziwnym trafem wszyscy jak jeden mąż korzystają z bonusa a najczesciej jeszcze ktoś korzystający z ich komputera tez koszysta z bonusa wink

Tylko frajer nie bierze kasy jak daja za darmo. Kazdy pewnie lyknal bonusa poczatkowego. Nieraz gralem sobie jakis zaklad u buka jak bylem u znajomego i mi sie przypomnialo przed meczem albo na live. Najlepiej tak napisac regulamin, zeby zawsze znalazl sie pretekst to zagarniecia wygranej...

Do góry
#3854416 - 09/05/2010 08:54 Re: Betway [1] [Re: Ezquerro]
Ý€$ Offline
old hand

Meldunek: 23/01/2008
Postów: 987
Skąd:                  PO-land
Originally Posted By: Ezquerro

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu


U mnie (live) było

2. od momentu zawarcia zakładu

Termin pojawia się w bonnusach

Do góry
#3861647 - 12/05/2010 04:25 Re: Betway [1] [Re: ݀$]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
ale to by było bez sensu. bo np.
robimy wpłate w poniedziałek i odrazu gramy mecz który jest w sobote, darmowy zakład pokazuje sie w sobote wieczorem a znika w poniedziałek czyli mamy z 1,5 dnia na zagranie a nie 7 dni!
Ja już straciłem przez to dwa takie darmowe zaklady

Do góry
#3862323 - 12/05/2010 18:13 Re: Betway [1] [Re: Ezquerro]
Betway_com Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2010
Postów: 20
Originally Posted By: Ezquerro
mam pytanko odnośnie darmowego zakładu w regulaminie jest napisane:
&#8226;Przypisane Darmowe Zakłady ważne są przez 7 dni, chyba ze ustalono inczej.

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu


3

Do góry
#3862804 - 12/05/2010 21:07 Re: Betway [1] [Re: Betway_com]
bombay22 Offline
member

Meldunek: 05/10/2009
Postów: 135
a co z moim kontem ? na maila nie odposujecie
jest szansa na odzyskanie pieniedzy i odblokowanie konta ?

Originally Posted By: bombay22
Originally Posted By: bombay22
Originally Posted By: Betway_com
[quote=bombay22]Betway.com a co z moim kontem ?


konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.


widzę żadnego zainteresowania ze strony Betway, czyli teoretycznie każdemu można zamknąć konto, zgarnąć kase i powiedzieć że jest połączone z jakimś innym

nie wiem czy mnie oszukujecie czy wtedy skorzystałem nieświadomie z komputera na którym ktoś faktycznie mógł u was grać (nie pamietam bo to było w zeszłym roku)
na maila nie odpisujecie więc pytam publicznie - dowiem się w końcu szczegółów żebym w ogóle miał szanse cokolwiek wyjaśnić albo przesłać dokumenty na potwierdzenie że ja to faktycznie ja ?


Do góry
#3863648 - 13/05/2010 01:56 Re: Betway [1] [Re: Betway_com]
Ezquerro Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/11/2002
Postów: 2151
Skąd: Glasgow/Głowno/Łódź
Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: Ezquerro
mam pytanko odnośnie darmowego zakładu w regulaminie jest napisane:
&#8226;Przypisane Darmowe Zakłady ważne są przez 7 dni, chyba ze ustalono inczej.

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu


3

Prosze jeszcze raz sprawdzić bo niechce znów wyjść na głupka znów pisząc do supportu.

wpłata 2010-04-30 19:26:00 Depozyt piątek
2010-04-30 19:27 Pierwszy zakład na sobote:
2010-05-01 16:00 powiedzmy ze rozliczenie było 2 godziny później,darmowy zakład powinien być waż do następnej soboty!

wśrode jeszcze darmowy zakład był dostępny, w czwartek się nie logowałem,w piatek chcialem skożystac bo zazwyczaj gram mecze w ten dzien na weekend, darmowego zakładu już nie było!

ps. super buk, jeden z moich ulubionych

Do góry
#3865858 - 13/05/2010 21:26 Re: Betway [1] [Re: Ezquerro]
Betway_com Offline
stranger

Meldunek: 05/02/2010
Postów: 20
Ezquerro czy mógłbyś podać mi swój login? jeśli nie chcesz podawać publicznie to napisz mi wiadomość na priv na innym, dużym forum (FB)
mój login tam to Betway_Team

Do góry
Strona 6 z 15 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, rafal08, igea23, Zaixi), 3228 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580269 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49