Strona 2 z 22 < 1 2 3 4 ... 21 22 >
Opcje tematu
#3553288 - 08/12/2009 23:07 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Darwin]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
hmm widzial ktos gdzies handi ujemne na mulhouse?

Do góry
Bonus: Unibet
#3553319 - 08/12/2009 23:43 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: kazow]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Myślę że Aluprof Bielsko Biała po 1.55 można śmiało brać. Ze słabymi czeszkami powinny sobie łatwo poradzić.

Do góry
#3553380 - 09/12/2009 00:44 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Max11]
macik Offline
veteran

Meldunek: 31/12/2008
Postów: 1389
Originally Posted By: Max11
Myślę że Aluprof Bielsko Biała po 1.55 można śmiało brać. Ze słabymi czeszkami powinny sobie łatwo poradzić.


A patrzyłeś chociaż kto gra w Prostejovie ? Polecam sprawdzić smile

Do góry
#3553383 - 09/12/2009 00:49 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: macik]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
tak macik graja ale co z tego sa totalnie niezgrane o czym swiadczy wynik poszczegolnych setow ze Stambulu? np Kimberly Glass przyleciala do Europy ledwo co 2 tyg temu

Do góry
#3553397 - 09/12/2009 01:00 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Krystian]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
Oglądałem to spotkanie i rzeczywiście ich gra nie wygląda najlepiej , natomiast czy taki kurs na Bielsko jest opłacalny to nie wiem . Wiadomo , że czas będzie działał na korzyść Prostejova. Pytanie jest też takie czy Bielsko zagra drugi taki dobry mecz jak tydzień temu. Ja osobiście byłem pozytywnie zaskoczony ich postawą.

Do góry
#3553421 - 09/12/2009 01:14 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Krystian]
macik Offline
veteran

Meldunek: 31/12/2008
Postów: 1389
Originally Posted By: Krystiann
tak macik graja ale co z tego sa totalnie niezgrane o czym swiadczy wynik poszczegolnych setow ze Stambulu? np Kimberly Glass przyleciala do Europy ledwo co 2 tyg temu


Zgadzam się, wynik nie zachwyca , ale pisane, że Czeszki słabe to lekka przesada smile ja tego meczu nie zagram na pewno. Na tę kolejkę proponuje Knack Volleyteam Roeselare z CAI Teruel. Belgowie to dość silna druzyna, która gra od wielu lat w LM i posiada w swym składzie dość solidnych zawodników, a Hiszpanie to taki "szalony" zespół, o czym przekonali nas w zeszłym tygodniu, wygrywając ze Skrą, jednak należy podkreślić jak słabo spisywali się mistrzowie Polski od 3 seta. Ponadto spróbuje zagrać Fenerbache z Dynamem w Moskwie i over w meczu ACH Bled - Istanbul Beledyesi.

Pozdrawiam

Do góry
#3554006 - 09/12/2009 05:28 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: macik]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Jednak się pomyliłem co do Mulhouse. Ten zespół jest beznadziejnie słaby.

Do góry
#3554384 - 09/12/2009 06:32 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Max11]
Ark_ Offline
journeyman

Meldunek: 27/10/2009
Postów: 66
Originally Posted By: Max11
Jednak się pomyliłem co do Mulhouse. Ten zespół jest beznadziejnie słaby.


Komentator na zakończenie studia powiedział, że Mullhouse został pokonany przez Gwardię Wrocław, a przecież wygrała Dąbrowa...
Może dadzą Ci zwrot ?

Do góry
#3554530 - 09/12/2009 08:13 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Ark_]
Mak0ss Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2403
Skąd: POZnan*
Na jutro dwa mecze z "polskiej" grupy.
Resovia mimo tego co obserwujemy w pluslidze, potencjalem duuzo lepsza od Paryzan, wszystko mowi to ze Gromadowski jest tam gwiazda, a od Turkow dostal tyle cza[, ze az milo bylo patrzec, majac ich postawionych. Resovia nie powinna byc underdogiem w tym meczu. 2.4 do pobrania.

Drugi mecz to Slowency z zespolem tureckim. Turcy zrobili na mnie bardzo dobre wrazenie w pierwszym meczu, i wg mnie sa glownym kadydatem do wygrania grupy, dlatego 1.9 dla nich wyglada optymalnie, spodziewalem sie czegos w granicach 1.65

Do góry
#3554843 - 09/12/2009 21:44 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Mak0ss]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Skra Bełchatów v Radnicki Kragujevac 3-0 @1.53

Dwa ostatnie wyniki Mistrzów Polski chyba zna każdy doskonale... dwie porażki, tego chciałoby się powiedzieć dawno nie grali w taaakim zespole jakim jest SKRA BEŁCHATÓW.

Tydzień temu mimo prowadzenia 2-0 w setach ze słabiutkim Treulem, ponieśli porażkę 2-3, na dobór złego w weekend w lidze musieli również przegryźć bardzo gorzką pigułkę w postaci 2-3 z ostatnim miejscem w naszej PlusLidze - Politechniką Warszawa.

Trzeba zaznaczyć, że w tych spotkaniach trener Skry musiał radzić sobie bez takich nazwisk jak: Możdżonek, Gacek, Pliński oraz Bąkiewicz. Możdżon i Gacek nie grali w ogóle, dwóch pozostałych wchodziło na parkiet.
Tak jak mówi Nawrocki w wywiadach musieli odpocząć fizycznie jak i zarówno psychicznie i ciężko się z jego tezą nie zgodzić...
Dziś jednak Skra nie może pozwolić sobie już na jakieś cuda i eksperymenty w składzie i przede wszystkim musi wygrać, a żeby jeszcze bardziej nie skomplikować sobie sytuacji w grupie LM.
Zadanie myślę.. nie będzie ciężkie, dziś do Łodzi przyjeżdża jeden z słabszych (obok Tereul) zespół Radnicki który w pierwszym meczu przegrał 1-3 z Belgijskim Knackiem.

Nawrocki dziś już postanowił, że w szóstka będzie optymalna, tak więc przewiduję Falasca-Pliński i Możdżonek, Wlazły, Kurek no i Antiga lub Bąkiewicz no i oczywiście na pozycji libero Gacek.

Każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo gospodarzy w stosunku 3-0, będzie dla mnie ogromną sensacją.. z taaaakim zespołem z Serbii.. nie widzę po prostu innego rozwiązania.


Paris Volley v Resovia Rzeszów 2 (+1.5 set) @1.61

Jednak po kilku minutach zastanowienia takiego powiedzmy dodatkowego, zdecydowałem się, że i wejdę w to spotkanie i uderzę na zespół Ignaczaka i spółki.

Dodatkowe zastanowienie było spowodowane tym, że jak wszyscy widzimy... team Travicy nie gra tego co choćby na początku sezonu.. nie widać tej świeżości gry w moim odczuciu. Na początku w PlusLidze w tych spotkaniach w Bełchatowie czy u siebie z Jastrzębskim było widać mega power teraz w tych trzech ostatnich spotkaniach mi tego brakowało - mam tutaj na myśli spotkania w Olsztynie z Bledem oraz Bydgoszczą.

Zawodnicy podkreślają i cieszą się z tego spotkania... chcą bardzo zrehabilitować się swoim kibicom za ostatni popis ligowy (porażka 0-3 z delectą) ...

Gorszej siatkówki zagrać się nie da, a że Rzeszów ma ogromny potencjał, tego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba...

Drużyna francuska: "Niekwestionowanym liderem paryżan jest Czech Jiri Novak (przyjmujący), który gra w tym zespole już dziesiąty sezon. W podstawowej szóstce Paris występują ponadto: doskonale znany w Polsce atakujący polskiej reprezentacji &#8211; Marcel Gromadowski, Holender Dennis Van der Veen (środkowy), Niemiec Felix Fisher (środkowy), Carlos Antony (przyjmujący brazylijskiego pochodzenia), Słoweniec Sebastijan Skorc (libero), a także wicemistrz Europy &#8211; Francuz Yannick Bazin (rozgrywający)". (skopiowane ze strony).

Mam nadzieję, że Rzeszów dziś będzie w stanie wywalczyć choćby 2 sety na ciężkim terenie, ale znowu nie przesadzajmy.. że Paris Volley to ten z 2001 wink

Dla odważniejszych @2.4 na Rzeszów, ja już nie tak pazernie pobieram opcję.. na 2 sety na korzyść polskiej drużyny...


Jeśli chodzi o inne jeszcze mecze.. to myślę, że można spokojnie dodać z grupy Skry, Knack ~@1.4, który zmierzy się z hiszpańskim zespołem, który pokonał tydzień temu Skrę.. starczy im.. Belgowie u siebie zawsze bardzo mocni.

Do góry
#3554845 - 09/12/2009 21:47 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Mak0ss]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395

Jak kolega wyzej równiez bardziej skłaniałbym się ku graniu na Rzeszów po wyższym kursie oraz Istanbul B.Sehir Belediyesi. Oba zespoły nie są stawiane w roli faworytów chyba tylko przez to, że grają na wyjezdzie. Rzeszów nie trafił na razie z formą, miałą być na pierwszy mecz w LM, jednak nie było, mają problemy kadrowe, dzisiaj juz Mikko powinien grać od początku, forma musi wybuchnać w koncu, przewiduję, że to będzie ten tydzień.
Co do Turków to mają dobry zespół, są w stanie ograć Słoweńców na wyjezdzie. Bled Volley nie jest jakąś potęgą, średniak europejski, Turcy również, dlatego kursy powinny być bardziej po równo. Trzeba spróbować. 5 setów mnie nie zdziwi więc jakiś overek też polecam.



Z innych meczów to Skra wygra 3-0 lub 3-1, Knack 3-0 lub 3-1. Nie ma tutaj co dużo pisać. Skra wychodzinajsilniejszym składem, powinno być gładko i przyjemnie, bez straty seta. Knack może tego secika stracic, jednak to maks.




Meczu Pao nie ruszam, jakos nie wiem jak ugryzc go, gdybym miał grać na siłę to over lub FvB hc+, a Piacka wydaje się 3-0 lub 3-1, bo Jastrzębski również bez formy. Jednak nie takie rzeczy już się działy w meczach Piacenzy z polskimi zaespołami (AZS tongue )






Co do kobiet to pobrałem Bielsko @ 1,50 i Bielsko -1,5 @ 2,,00. Z kim jak z kim, ale z Czeszkami to musimy wygrac, aby myslec o awansie.

Dinamo ma trochę problemów i Fenerbahce moze je wykorzysta, a moze nie, zobaczymy, Fenerbahce +1,5 @ 1,65.




Pozdrawiam, Wojtas grin

Do góry
#3554849 - 09/12/2009 21:54 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Misiek]
kuerten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 2633
Skąd: Mazowsze
Originally Posted By: Misiek

Trzeba zaznaczyć, że w tych spotkaniach trener Skry musiał radzić sobie bez takich nazwisk jak: Możdżonek, Gacek, Pliński oraz Bąkiewicz. Możdżon i Gacek nie grali w ogóle, dwóch pozostałych wchodziło na parkiet.
Tak jak mówi Nawrocki w wywiadach musieli odpocząć fizycznie jak i zarówno psychicznie i ciężko się z jego tezą nie zgodzić...
Dziś jednak Skra nie może pozwolić sobie już na jakieś cuda i eksperymenty w składzie i przede wszystkim musi wygrać, a żeby jeszcze bardziej nie skomplikować sobie sytuacji w grupie LM.
Zdecydowanie się zgodzę prawie ze wszystkim. Jednakże tak jak napisałeś porażka ze słabymi Hiszpanami i ostatnim zespołem plusligi to nie przyczyna tego, że dwóch podstawowych odpoczywało i 2 kolejnych grało mniej. Skra dysponuje taką kadrą, że ich druga 6-tka mogłaby się bić o medal mistrzostw polski jakim jest liga smile Skra wyraźnie przeżywa spadek formy, mały dołek. Faktycznie dziś chłopaki się sprężą i wygrają, pytanie tylko: 3:0, czy 3:1..

Obawiam się, że może być 3:1 smile chociaż skłaniam się ku 3:0 (liczę na przebudzenie drużyny) jednak nie ruszam smile

Do góry
#3554851 - 09/12/2009 21:58 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: kuerten]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
A już myślałem, że się zgodzimy po raz pierwszy tongue

No tak.. ale dziś przy taaakiej publiczności, myślę, że wyjdą na takim powerze, że nie dają szans przeciwnikom w żadnej partii.

Oczywiście różnica jest ogromna, bo jeżeli gramy na 3-0, to maks @1.53, a jeżeli 3-1 to już można złapać pod @4 wink

Jakieś prawa siatkówki muszą zostać zachowane tongue

Do góry
#3554874 - 09/12/2009 22:31 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Misiek]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Cos zapewne nas dzis zaskoczy, bo to za ladnie wszystko wyglada.

Co do meczy juz opisanych trudno gdziekolwiek sie z czyms nie zgodzic.

Skra 3-0 , wszystko juz napisane , czas pokazac lwi pazur

Knack Roselare -1,5 to moj glowny typ jednak na dzisiaj. Kadrowo sa duzo lepsi od rywali , jedna jaskolka wiosny nie czyni i dzisiaj druzyna z Belgii pokaze im miejsce w szeregu. Knack zawsze bardzo mocne u siebie , grajace fajna , zroznicowana siatkowke. Nie z takimi zespolami juz Belgowie u siebie wygrywali. Hiszpanie moze i u siebie cos tam ugraja ale na obcym terenie nie daje im zadnych szans, BO TO SLABA DRUZYNA JEST smile

Mialem grac Panathinaikos z dosc duzym przekonaniem , ale chyba jednak zrezygnuje bo wiekszosc raczej przychylna Niemcom wiec nie wiem skad u mnie ten 'grecki optymizm'.

Do góry
#3554968 - 10/12/2009 00:57 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: craax]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Typ na Skre wydaje sie o tyle dobry, ze wygrac musza i co gorsza - musza to zrobic na moje jak najmniejszym nakladem sil, bo... jutro graja ligowy mecz z Olsztynem..

Do góry
#3556337 - 10/12/2009 20:11 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: iti]
Broda345 Offline
veteran

Meldunek: 04/11/2009
Postów: 1227
Uważam za pomyłkę buków ustawianie w/g kursów jako faworytki Turczynki w meczu Vakif Gunes Istambuł - Scavolini Pesaro.....w pierwszym meczu Włoszki drugim skladem rozbiły Dąbrowę, Natomiast faworyzowane Turczynki po walce na przewagi w setach Francuzki z Milluzy....o sile Francuzek przekonalismy się podczas meczu z Dąbrową.... mimo gorącego terenu w Istambule,jesli Pesaro zagra swym pierwszym składem nie powinno być problemu z odniesieniem zwyciestwa......

Do góry
#3556395 - 10/12/2009 20:59 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Broda345]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
dziś do jakiegoś tripelka dobieram Macerate -1,5
kurs może nie powala ale 1,4 to dobra inwestycja wd. mnie oczywiście, ekipa z Włoch już nie jest tak mocna ale nadal bardzo groźna no i na świeżaka to spokojnie powinno wystarczyć, na papierze Macerata mocniejsza, bardziej doświadczeni zawodnicy i myślę, że jest przeciwnik ugra seta to będzie max

Do góry
#3556411 - 10/12/2009 21:17 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Broda345]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Broda345
Uważam za pomyłkę buków ustawianie w/g kursów jako faworytki Turczynki w meczu Vakif Gunes Istambuł - Scavolini Pesaro.....w pierwszym meczu Włoszki drugim skladem rozbiły Dąbrowę, Natomiast faworyzowane Turczynki po walce na przewagi w setach Francuzki z Milluzy....o sile Francuzek przekonalismy się podczas meczu z Dąbrową.... mimo gorącego terenu w Istambule,jesli Pesaro zagra swym pierwszym składem nie powinno być problemu z odniesieniem zwyciestwa......

Kursy moim zdaniem odpowiednio ustawione skoro u gospodyn można znalesc takie gwiazdy jak Neslihan , Nikolic ,Stam ,Poljak...
Pescaro w lidze Włoskiej też nie zachwyca , wiec moim zdaniem kursy ok

Do góry
#3556489 - 10/12/2009 23:15 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: Misiek]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
siatka Muszynianka-Zariecze siatka
Polki w tym roku grają słabo zarówno w lidze gdzie zdarzyły im się słabe występy z Dąbrową ( gładka porażka 0-3 ) Wrocławiem ( 3-2 , ale przegrywały 1-2 ). Grają mało ambitnie i tracą serjami punkty , czasami zdarza się nawet 4-5 co podłamuje dziewczyny .
Nie wierzę że dziś się takie coś nie zdarzy co moim zdaniem tak doświadczone rywalki wykorzystają .Słabym punktem w tym roku jest także rozegranie.
Rywalki to zespól gwiazd zajmują 2 miejsce w Lidze Rosyjskiej chociaż też nie osiągają cudownych rezultatów . Jednak takie gwiazdy jak:
Walewski-świetna Brazylijka
Pequenio-jednak z lepszych Brazylijek na Świecie , na Igrzyskach była prawdziwą podporą kadry.
Faateva , Kosheleva , Zhadan - to ograne reprezentantki Rosji.
Personalnie nie ma co porównywac obu zespołów , ale myślę że dziś zdecydowanie lepiej zespół Rosyjski bedzie radził sobie w ataku i wygra zdecydowanie ze słabą obecnie Muszyną.

Typ: Zariecze kurs 1,60 , Zariecze -1,5 kurs 2,10

Do góry
#3556535 - 11/12/2009 00:32 Re: Liga Mistrzów/Mistrzyń 2009/2010 [Re: grajus87]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
piszemy - znaleźć tongue

Vakifbank Günes Istanbul - Scavolini Pesaro 2 (+1.5) @1.60 Pinnacle

Ten mecz możemy śmiało nazwać o I miejsce.. gdzie Istanbuł podejmie Pesaro.

Pierwsze spotkania obie drużyny wygrały bez żadnych problemów. Scavolini dały lekcję siatkówki naszemu zespołowi Dąbrowie Górniczej, natomiast Istanbuł może nie znowu taką lekcją, ale jednak bez straty seta wygrał we Francji z Mulhose.

Dziś bardzo ciekawie zapowiada się walka na pozycji m.in atakującej, gdzie zmierzą się Neslihan z naszą Kasią Skowrońską, pozycja przyjmującej to już na pewno pojedynek: Nikolić v Costagrande, drugimi są Stam (Istanbuł) oraz Usić (Pesaro) również bardzo ciekawie smile

Liczę, że w tym spotkaniu zobaczymy kawałek naprawdę dobrej siatkówki żeńskiej.. i być może zacięte V setów? Szczerze mówiąc, sądziłem, że mimo wszystko faworytem będzie tutaj zespół z Włoch, ale jednak ta nierówna forma w lidze, dały nam takie, a inne kursy. Skowrońska podkreśla, że w ubiegłym sezonie zdobyły wszystko oprócz LM, w tym sezonie bardzo by chciały właśnie... wink

Gram jednak troszkę asekuracyjnie z +1.5 na gości po bardzo miłym kursie @1.6.
W innych bukach widzę, że już mamy spadki na Pesaro do @1.9 ...

FORZA PESARO !

Do góry
Strona 2 z 22 < 1 2 3 4 ... 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], Ojro, Akhu, 11kera11, alfa), 3467 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49