Strona 30 z 31 < 1 2 ... 28 29 30 31 >
Opcje tematu
#3646951 - 25/01/2010 03:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Podroznik]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Podroznik
Originally Posted By: Kameleon
Mucha w Evertonie na wisone. aplauz

Nie na wiosnę a od lipca więc jeszcze kilku zawodnikom naszej ligi podniesie ciśnienie wink

no i na co on tam smirk
tylko chyba dla pieniędzy
ławka rezerwowa i nic więcej

Do góry
Bonus: Unibet
#3646980 - 25/01/2010 03:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Bezdomny]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
rezerwową ławkę to możesz ze schowka przynieść jak na grilu na działce zabraknie miejsc siedzących dla zaproszonych gości. Kluby angielskie (i nie tylko) mają ławkę rezerwowych i wcale nie jest powiedziane że "Muszka" jest bez szans z Howardem, myślę, że to właśnie były-niedoszły golkiper nr 1 reprezentacji Anglii będzie się mógł wiele od legionisty nauczyć...

Do góry
#3647072 - 25/01/2010 04:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: marzano]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Stany zjednoczone to ojczyzna Howard'a.

Do góry
#3647121 - 25/01/2010 04:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: zecik]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Jak ktos liczy na to ze Mucha zagra w podsawowej jedenastce Evertonu to jest w duzym bledzie....

Nie ta liga i nie te umiejetnosci.....

Do góry
#3647337 - 25/01/2010 05:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: kamasutra]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
coś mi się pomyliło z tą reprezentacją Anglii ale mimo wszystko uważam, że Janek powalczy o koszulkę z nr 1...

Do góry
#3647649 - 25/01/2010 06:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: marzano]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: marzano
coś mi się pomyliło z tą reprezentacją Anglii ale mimo wszystko uważam, że Janek powalczy o koszulkę z nr 1...

to ci dam przykład w premiership i przekonasz się kto miał rację.
do Stoke przybył David James.Pierwszym golkiperem jest Thomas S&#248;rensen.
No i walka o miejsce w składzie.
Mucha to może do bundesligi najwyżej iść lub na wschód.
Widzisz co się dzieje.Czy nie oglądasz meczy może.
Kuszczak ma problemy z przebiciem się.Fabiański dostaje szansę tylko w pucharach krajowych lub gdy Almunia kontuzjowany.Wojtek Szczęsny przegrywa z nimi walka i musi nabierać doświadczenia w Brentfordzie.
A poza marginesem Howard ma swoją markę już.Chwalony jest i noty niezłe zbiera.
papa

Do góry
#3647733 - 25/01/2010 07:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Bezdomny]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Prawda jest taka ze Mucha moze wysoko fruwac , ale w polskiej lidze....czyli odpowiednio co najwyzej w drugiej polowce Championship,a scisle mowiac w koncowce tej polowki.....

Do góry
#3649623 - 26/01/2010 03:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: kamasutra]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
spokojnie, dajmy mu przejść a na pewno udowodni swoje umiejętności

Do góry
#3651499 - 26/01/2010 21:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Piecia]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Król strzelców ligi białoruskiej, Brazylijczyk Maycon Rogerio Silva Calijuri podpisał w poniedziałek czteroletni kontrakt z Jagiellonią Białystok - poinformował serwis klubowy jagiellonia.pl.

23-letni napastnik przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy białoruskiego FK Homel.

W 26. spotkaniach sezonu 2009 tamtejszej ligi Maycon zdobył 15 bramek, co wystarczyło by zostać królem strzelców.


Ciekawe co pokaże ciekawego smirk

Do góry
#3651759 - 27/01/2010 00:31 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Bezdomny]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
To napewno jakiś marny piłkarzyk. 15 bramek i król strzelców co to ma być?! Poza tym co to jest ta liga białoruska jakaś beznadzieja.

Do góry
#3651772 - 27/01/2010 00:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Max11]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Max11
To napewno jakiś marny piłkarzyk. 15 bramek i król strzelców co to ma być?! Poza tym co to jest ta liga białoruska jakaś beznadzieja.

ale jakoś kluby z Białorusi lepiej spisują się w pucharach w porównaniu do naszych boli

Do góry
#3651792 - 27/01/2010 00:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Bezdomny]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Jeszcze słowo o niedzielnym sparingu Łks-u w Myślenicach. Mecz był rozegrany o godzinie 11 z A-klasowym Orłem Myślenice. Profesjonalizm naszej piłki pokazał fakt, że na meczu stawiło się 3 zawodników(Wyparło, Hajto, Świerczewski),którzy po 1 w nocy wrócili z Krupówek, gdzie balowali po skokach. Nasz "wybitny" reprezentant Hajto przebił jednak wszystkich. Był tak skacowany, że wytrzymał kilkanaście minut na boisku,ale ten żałosny obraz dopełnił widok po jego zejściu w autokarze klubowym, gdzie bez żadnego wstydu pił jeszcze wódkę. Przyznam szczerze, że takie coś widziałem czasami na meczach C-klasy, ale tu byłem zaskoczony mocno czymś takim. Ale to chyba cała prawda o naszych rodzimych gwiazdach piłki nożnej. Uważają się za panów świata, a tak naprawdę nic wielkiego nie osiągnęli,tylko w studiach telewizyjnych błyszczą-drogie ubrania, opalenizna, fryzura na topie i strugamy ekspertów. A jak coś się nie układa, to zgrywamy wielce pokrzywdzonych przez los(np.wydarzenia w Mielnie).
P.s. Nie jestem kibicem Łks-u ale szkoda mi tych młodych i sympatycznych zawodników, którzy widać, że mają spory potencjał, ale mając taki wzór jak pan Hajto to współczuję. Z tego co pamiętam to już były głosy młodszych graczy, że "Gianni" źle wpływa na ich grę, krytykując i wyzywając innych piłkarzy.

Do góry
#3651854 - 27/01/2010 01:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Bezdomny]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Masz rację ale naprawdę bardzo niewiele trzeba żeby spisywać się lepiej od polskich klubów w pucharach boli

Do góry
#3651877 - 27/01/2010 01:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: okocha]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: okocha
Z tego co pamiętam to już były głosy młodszych graczy, że "Gianni" źle wpływa na ich grę, krytykując i wyzywając innych piłkarzy.


Radzę takie rzeczy traktować z przymrużeniem oka, albo nie brać do siebie wszystkich artykułów GW, którzy nie od dzisiaj niezbyt przychylnie piszą w swojej ''gazetce'' o Łódzkim Klubie Sportowym. Chodzi Ci pewnie o kwestię Ostalczyka który ponoć coś tam szepnął gazecie. Dosyć niedawno pojawił się artykuł w owej gazecie o tym, że Klepczarek opuścił drużynę bo niszczyli go Hajto i Adamski, a jest kompletną bzdurą i nieprawdą.

Nie słyszałem o tym co się miało wydarzyć na springu z Orłem Myślenice, toteż jestem lekko zszokowany o tym co piszesz. Chociaż musiałby być to jeszcze potwierdzone. Jeśli mimo wszystko jest to prawdą to rzecz jasna nie popieram czynów Tomka, a tym bardziej picia wódki w klubowym autokarze.

Wiem natomiast jedno.. Dawno nie mieliśmy takiego zespołu [nie wiem czy któryś klub w Polsce ma] z takim charakterem i z taką wolą walki o klub. Większość piłkarzy od lipca ubiegłego roku nie otrzymała pieniędzy [zmieniło się to dopiero w ubiegłym tygodniu] a mimo wszystko trenują i walczą o to by wreszcie w klubie zapanowała normalność. Tutaj przede wszystkim słowa uznania dla kapitana drużyny Marcina Adamskiego.

Jestem dumny z piłkarzy.

Do góry
#3651900 - 27/01/2010 01:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: 19marcin08]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
To jest pewne i trzeba przyznać, że ciekawa drużyna ale rozmawiając z zawodnikami widać ogromne rozgoryczenie.Mówili, że więcej czasu spędzają w autokarach niż na boisku-jechali do Łodzi potem znowu okazało się, że jednak będzie zgrupowanie w Zakopanem i te zaległości finansowe. Te dwa sparingi na naszym nowym pięknym obiekcie pokazały jaka jest różnica między 1. ligą a 3.klasą rozgrywkową,w której gra nasz Dalin(o Orle nie piszę, bo to pomimo ambicji lokalnych władz całkowita amatorka). Ale była okazja porozmawiać z normalnymi piłkarzami,którzy twardo stąpają po ziemi- mam tu oczywiście tych młodszych zawodników. Adamski widać też, że fajny facet,ale zachowanie niektórych to wstyd.

Do góry
#3653359 - 27/01/2010 16:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: okocha]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
http://sport.onet.pl/0,1248770,2118359,,polscy_pilkarze_to_jest_szrot,wiadomosc.html

Nic dodać - nic ująć.Może tylko to,że jak Stasiu wdepnął po skrzydle,to 9 na 10 obrońców (w meczach międzypaństwowych i to nie z egzotyką) było zesranych po 3 metrach...

Do góry
#3667504 - 03/02/2010 00:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: onda]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Urban podsumował zgrupowanie w Hiszpanii: Wykonaliśmy wszystkie założenia :


- Wykonaliśmy wszystkie założenia, które sobie postawiłem. Skupiliśmy się głównie na przygotowaniu fizycznym, treningi odbywały się dwa razy dziennie - powiedział szkoleniowiec warszawskiej Legii, Jan Urban, który w rozmowie z radiem TokSport podsumował zgrupowanie w Hiszpanii.

I chociaż bilans spotkań rozegranych na Półwyspie Iberyjskim nie był zbyt korzystny dla Legionistów, to głównym celem Urbana było sprawdzenie formy poszczególnych zawodników. Trener ma nadzieję, że Marcin Mięciel i Takesure Chinyama wyleczą urazy i niebawem będą sprawni. Również niedyspozycja Bartłomieja Grzelaka nie jest poważna. - To zwykła grypa - potwierdził Urban.

- Gra moich zawodników była przeciętna, zadowolony jestem jedynie z ostatniego, przegranego 0:1 spotkania z Hajdukiem Split - dodał opiekun Legii.

W Hiszpanii Urban testował czterech nowych zawodników, jednak najbardziej zadowolony był z 25-letniego Chińczyka, Donga Fangzhuo. - Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie, gorzej z przygotowaniem fizycznym, co było widać w meczach, w których wystąpił. Ale chcemy się mu jeszcze przyjrzeć - przyznał trener.

Natomiast inni testowani piłkarze: Serb Tutorić i Bośniak Adis Nurković nie znaleźli uznania w oczach szkoleniowca.

Z Legią w Hiszpanii byli również młodzi zawodnicy, Jakub Szumski i Michał Żyro, którzy na zgrupowaniu zdobywali doświadczenie.

Na drugie zgrupowanie warszawski zespół poleci na Cypr.

Do góry
#3671676 - 04/02/2010 19:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Bezdomny]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Wszelkie ruchy transferowe w Wiśle to mit. Kibice nie mogą liczyć na pozyskanie żadnego wartościowego zawodnika, gdyż Bogusław Cupiał dał jasno do zrozumienia Maciejowi Skorży, że jeśli ten chce wzmacniać skład, to tylko piłkarzami dostępnymi za darmo. A więc takimi, których nikt inny nie chce - informuje "Fakt".
Sytuacja finansowa Wisły wygląda bardzo źle. Dziura budżetowa powstała na skutek porażki z Levadią Tallin była tak duża, że postanowiono zwolnić nawet sprzątaczkę i magazyniera. Zimą ucierpieli natomiast juniorzy klubu z Reymonta. Żadna z młodzieżowych druzyn Wisły nie pojechała na zgrupowanie i sparingi gra czasem na boisku pokrytym grubą warstwą śniegu.

Na zgrupowanie do Turcji dojechać nie mógł Marcin Juszczyk, gdyż działacze nie mogli znaleźć dla niego taniego biletu lotniczego.

Do góry
#3671728 - 04/02/2010 19:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Legia]
szelo Offline
stranger

Meldunek: 29/01/2010
Postów: 1
To co się dzieje w Wiśle jest śmieszne. Od kilku lat buduje się iluzje, zmiany, zespół w przebudowie i nowa Wisła walcząca w Europie. Tymczasem nie zmienia się nic, klub na dobrą sprawę o kilku lat się nie rozwija tylko drepcze w miejsce. Jeżeli taki zespół jest w stanie ciągle dominować w lidze wystawia to o niej naprawdę nie najlepsze świadectwo.

Do góry
#3672426 - 05/02/2010 00:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: szelo]
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Wisła Kraków informuje, że wbrew doniesieniom prasowym klub cały czas jest aktywny na rynku transferowym. Trwają poszukiwania zawodników, którzy mogą wzmocnić drużynę, szczególnie na pozycji napastnika, o czym na środowej konferencji prasowej wspominał trener Skorża.
Władze klubu nigdy nie zaleciły, aby wstrzymać przeprowadzanie transferów. Nie jest też prawdą, że Wisła szuka jedynie wolnych zawodników. Świadczyć o tym mogą chociażby testy w krakowskim zespole Bratislava Punosevaca, który przecież związany jest kontraktem z serbskim klubem FK Napredak Kruševac.

Wisła Kraków SA

Do góry
Strona 30 z 31 < 1 2 ... 28 29 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Sony, VVega, rafal08, igea23), 3455 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582881 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07