Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#357844 - 06/06/2005 21:27 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Wyciąłem wszystkie posty zwiazane z EUro Geniuszem i prosiłbym nie rozwijac tego watku.
Buki czytaja to forum,a kurs na Heat leci w dół:-)

Niech jak najszybciej zaczna się znów ligi futbolowe,bo lameria i pajaceria zalewa "American Sports".

Odnosnie meczu,to nie piszcie,że Pistonsi będa tłukli Wade'a po żebrach:-)
Delikwentowi,który by to zrobil groziłby full contact z Shaqiem,a w NBA grajki sa rozsadni i kazdy chcialby jeszcze troche pograc,pozarabiać i ...pożyć:-)

Wokół meczu media robia histerie,bo wszelkiej masci pismactwo doskonale sie przy takiej okazji potrafi wyżreć.

Ja przypuszczam,że bedzie to bardzo emocjonujacy i grany fair mecz,czego sobie i wszystkim życze.

Jedno jest pewne,w wielkim finale kibicuje mistrzowi wschodu,kto by nim nie był.
Prawie zawsze kibicuje dla East w konfrontacjach z zachodem:-)
Wyjatek zrobilem dawno temu dla Suns,gdy pieknie walczyli z Bulls.

Do góry
Bonus: Unibet
#357845 - 06/06/2005 21:37 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
netfinder Offline
journeyman

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 52
NAJNOWSZE INFO OD EUGENIUSZA!!!!!!!!!!!!!!

MIAMI-DETROIT
1
1,80
EXPEKT ORAZ WIELE INNYCH BUKOW

MIAMI KUPILO MECZ, SEDZIOWIE BEDA GWIZDALI POD NICH, A TERNER DETROIT TEZ WIZAL KASE, MA SWOIM ZAWALIC MECZ, OGLADAJCIE I PRZEKONAJCIE SIE DO JAKICH INFORMACJI I USTAWEK MA DOSTEP EUGENIUSZ, MIAMI DZIS WYGRA I AWANSUJE DO FINAŁU!!!!!!!!!


PS. AMKWISH NIE KASUJ TEGO POSTA, DAJ LUDZIOM ZAROBIC NA MECZACH USTAWIONYCH, MECZ MIAMI JEST USTAWIONY. ODNOSNIE PILKI NOZNEJ TO EUGENIUSZ NIESTETY BEDZIE TERAZ PODAWAL GLOWNIE MLB BO PILKA SIE SKONCZYLA I JUZ MA USTAWKE NA SPURS-HEAT, OJ BEDZIE SIE DZIALO

Na myśl,że Gienek szykuje sie na MLB przeszedł mnie dreszcz
Prosze wytłumacz Mu,ze trotting jest bardziej ustawiany niz bej(kazdy koń ma pociąg do ustawek) i niech na to sie przerzuci do czasu jak piła kopana ruszy.
Swoja droga to co Wy za swiństwo pijecie ?



Edited by amkwish (06/06/2005 22:02)

Do góry
#357846 - 06/06/2005 21:55 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
Yakuza Offline
enthusiast

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 251
Skąd: Wrocław
Co do cholery ,jakie ustawianie ,na takim szczeblu rozgrywek ?Amkwish nie toleruj tych bredni.

Do góry
#357847 - 06/06/2005 22:01 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
b6 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/09/2003
Postów: 1990
Wez ku..a Eugeniusz wyp......j ze swoimi ustawkami. To sie juz co najmniej wkurwiajacy robi psychopato

Do góry
#357848 - 06/06/2005 22:05 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Wez ku..a Eugeniusz wyp......j ze swoimi ustawkami. To sie juz co najmniej wkurwiajacy robi psychopato




b6 looooz
Nie tacy tu zagladali,znudzi im sie

Nie nadążam juz wycinać badziewia,czekam na reakcję Admina.

Do góry
#357849 - 06/06/2005 22:07 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
netfinder Offline
journeyman

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 52
AMKIWISH masz dowod na to ze mecze w mlb sa ustawione Eugeniusz pisal o tym tutaj

Do góry
#357850 - 06/06/2005 22:33 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
D_M Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/01/2005
Postów: 4933
zawsze mnie uczyl8i grac bez pilki

mysle ze DET tez umie grac bez pilki wykluczenie wade to klucz do zwyciensta

nie kbicuje nikomu ale bad boys z detroit jesli potrafia grac w koszykowke to beda umieli wykorzystac sytuacje

zagralem +2 DET dla lpszego ogladania

Do góry
#357851 - 06/06/2005 22:42 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

AMKIWISH masz dowod na to ze mecze w mlb sa ustawione Eugeniusz pisal o tym tutaj




Słuchaj,ja rozumiem,że dobrze sie bawicie,ale jak się stary kawał opowiada kilka razy,to juz przestaje byc smieszne,a staje sie nudne.

Także może już najwyższy czas zmienic repertuar

Do góry
#357852 - 06/06/2005 22:44 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
A ja ponowie prosbe, zeby modlic sie o zdrowie dla chlopaka bo o rozum zdecydowanie za pozno

Do góry
#357853 - 06/06/2005 22:44 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
b6 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/09/2003
Postów: 1990
Wiesz amkwish - ja rozumiem - czasem moze byc jakis element folklorystyczny na forum. Ale co za duzo to i swinia nie zezre.

wasyl podaje typy Normana, netfinder podaje co pisze Eugeniusz.

Wez amkwish zglos do administratora - ze osoba, ktora podaje typy osoby zbanowanej, albo pisze cokowliek o niej w aspekcie typow - DOSTAJE AUTOMATYCZNIE BANA ALBO OSTRZEZENIE I POTEM BANA.

Przeciez ten Eugeniusz jawne kpiny SOBIE robi! Jest jakis glupek albo grupa glupkow co sobie ze wszystkich jaja robia.
To juz jest po prostu zenada. Co pare postow czytam ze cos ustawione. Przeciez to sa zamierzone dzialania czyjes zeby burdel na forum robic. Te wasyle, netfindery i inni figo fago... BAN - JEDYNE SLUSZNE ROZWIAZANIE ZA PODAWANIE TYPOW OSOBY ZBANOWANEJ.
To pewnie jedna ta sama osoba.
Ile jako moderator bedziesz poswiecal czasu na takich *****??? Siedzi taka gnida - nic nie ma do roboty i tylko wkurwia wszystkich swoimi ustawkami w NBA a ty musisz potem kasowac te zygowiny.

Po IP sie nie dojdzie bo maja pewnie dynamiczne - zatem rozwiazanie powyzsze bardzo szybko wyeliminowaloby takie prostackie zachowania. TO SIE DZIEJE NAGMINNIE W WIELU TEMATACH

Do góry
#357854 - 06/06/2005 22:44 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
A jesli chodzi o typy dla nnie w tym meczu jeden pewniak

Hamilton over18,5 po 1,5 w BAW

Do góry
#357855 - 06/06/2005 22:58 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
No nie... a ja myslalem ze macki gienka tutaj nie dojda... oj bedzie ciecie i wypier.... z forum....

Do góry
#357856 - 06/06/2005 23:00 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Wiesz amkwish - ja rozumiem - czasem moze byc jakis element folklorystyczny na forum. Ale co za duzo to i swinia nie zezre.

wasyl podaje typy Normana, netfinder podaje co pisze Eugeniusz.

Wez amkwish zglos do administratora - ze osoba, ktora podaje typy osoby zbanowanej, albo pisze cokowliek o niej w aspekcie typow - DOSTAJE AUTOMATYCZNIE BANA ALBO OSTRZEZENIE I POTEM BANA.




Jedyne co moge robic to wycinać smiecie z tematu i zawiadamiac Admina.
Mod nie uprawnień do banowania,wiec....nie mój ruch w tej chwili.

Do góry
#357857 - 06/06/2005 23:11 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
netfinder Offline
journeyman

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 52
Nie zrozumcie mnie zle, nie chce wam brudzic na forum, podalem tylko ustawke EUGENIUSZA, bo to pewniak nad pewniaki to MIAMI, kupili sedziow i trenera Larego.

Bany nic nie daja i dobrze o tym wiecie, przy dynamicznym ip i mozliwosci przychwytywania innych ip, oraz maskowania, nikt nie jest w stanie ograniczyc wpisywania na forum sie innych userow, dltego nic nie powstrzyma EUGENIUSZA przed kolejnymi ustawkami, glownie chodzi o bejsbol, jak nie ja to ktos inny bedzie podawal jego USTAWKI, ale ostatnio mowil ze zarestestruje sie pod kiloma nickami i bedzie dalej dawal swoje typy innym, zeby kosili frajerow(bukow)

Do góry
#357858 - 06/06/2005 23:16 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
Quote:

Nie zrozumcie mnie zle, nie chce wam brudzic na forum, podalem tylko ustawke EUGENIUSZA, bo to pewniak nad pewniaki to MIAMI, kupili sedziow i trenera Larego.

Bany nic nie daja i dobrze o tym wiecie, przy dynamicznym ip i mozliwosci przychwytywania innych ip, oraz maskowania, nikt nie jest w stanie ograniczyc wpisywania na forum sie innych userow, dltego nic nie powstrzyma EUGENIUSZA przed kolejnymi ustawkami, glownie chodzi o bejsbol, jak nie ja to ktos inny bedzie podawal jego USTAWKI, ale ostatnio mowil ze zarestestruje sie pod kiloma nickami i bedzie dalej dawal swoje typy innym, zeby kosili frajerow(bukow)




To co? Tzreba go zakopac w lesie, powiesic na sznurku czy utopic w Atlantyku zeby skonczylo sie zasmiecanie forum!!!! Wez juz skoncz. Nikt cie glabuie nie slucha i nikt nie chce czytac twoich bzdur wiec daj juz sobie spokoj

Do góry
#357859 - 06/06/2005 23:22 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
netfinder Offline
journeyman

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 52
Quote:



To co? Tzreba go zakopac w lesie, powiesic na sznurku czy utopic w Atlantyku zeby skonczylo sie zasmiecanie forum!!!! Wez juz skoncz. Nikt cie glabuie nie slucha i nikt nie chce czytac twoich bzdur wiec daj juz sobie spokoj


Polemika z toba nie ma sensu, jestes jednostka, a wypowiadasz sie za calosc, rozumiem, ze w szkole cie nie nauczyli jaka jest roznica, jednak poczytaj troche na ten temat, zeby nie pisac bzdur, dostalem ponad 40 privow z prosba o ustawki Eugeniusza, wiec naprawde nie wypowiadaj sie za wszystkich. Jak jestes taki mistrz to postaw kaske na Detroit i poznasz sile Egeniusza, zobaczycie, dzis Majami wygraja, poniewaz wynik jest juz znany. YOU WILL SEE THE POWER OF EUGENIUSZ

Do góry
#357860 - 06/06/2005 23:27 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
no coz.. nie bedziem kasowac tych wypocin.. Niech Ci co pisza te privy zekna na superustawke dzisiejsza Trelleborg-Orebro... Kurcze ja do playoffow mecz.pl podalem X w tym meczu.. Jak ja sie ciesze ze nie zerknalem wczesniej do tematu allmighty gienka... bo bym sie przestraszyl i nie podal...:D pisanie o ustawionych meczach NBA i MLB...

Do góry
#357861 - 06/06/2005 23:27 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Netfinder,rozumiem,ze piszesz magisterke z psychologii i badasz sobie zachowania userów,ale nie możesz tego robic na jakims forum o szydełkowaniu?

A propos dymnamicznego IP i innych udogodnień dla wszelkiej masci spamerów i innych kretynow,to wystarczy,ze mod bęxzie mial mozliwośc banowania i nie nadążysz sie rejestrować

"American Sports"....nie dla idiotów


Edited by amkwish (06/06/2005 23:28)

Do góry
#357862 - 06/06/2005 23:28 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
arkadiusz Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/12/2004
Postów: 2165
Skąd: Selhurst Park
sorki czy ktoś mi może podać linka do live miami-detroit. Z góry wielkie dzieki

Do góry
#357863 - 06/06/2005 23:35 Re: Miami Heat-Detroit PIstons-czyli pojedynek na noże:)
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
Jezeli Miami wygra to tylko ze wzgledu na to, ze byli po prostu lepsi. Co wiecej faktycznie w tym meczu skalaniam sie ku 2 choc to typowy mecz no bet. Po drugie zauwazylem, ze nietylko mnie drazni twoja obecnosc na forum. Masz same zjebki i ja sie do tego dolaczam bo jest po prostu ograniczonym umyslowo dzieciakiem. A co do szkol to jestem przekonany ze skonczylem ich troche wiecej od ciebie

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, ElNinho[mmdea], wHiTe_StAr, igea23, VVega), 3560 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582872 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07