Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#3375893 - 03/09/2009 04:39 Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Wszelkie terminarze dostępne tutaj

Wrześniowa ramówka przedstawia się następująco:

Ekstraklasa mężczyzn:

01.09.2009 (wtorek) - 20.00: Vive Kielce – AZS AWFiS Gdańsk; Polsat Sport
12.09.2009 (sobota) - 15.00: Śląsk Wrocław – Wisła Płock; TV4
20.09.2009 (niedziela) - 19.00: Traveland Olsztyn – Chrobry Głogów; Polsat Sport

28.09.2009 (poniedziałek) - 20.00: MMTS Kwidzyn – Nielba Wągrowiec; Polsat Sport,


Ekstraklasa kobiet:

05.09.2009 (sobota) - 19.00: SPR Lublin - AZS Politechnika Koszalińska; Polsat Sport Extra
13.09.2009 (niedziela) - 17.00: – Piotrcovia – Łączpol Gdynia; Polsat Sport Extra
19.09.2009 (sobota) - 15.00: Łączpol Gdynia – KSS Kielce; Polsat Sport



Pierwszy mecz odbył się wczoraj: Vive Targi Kielce - AZS AWFiS Gdańsk 33-21 (17-9); tak więc mistrzowie Polski bez problemów zainkasowali pierwsze 2 pkt.
Aktualna kolejka :
AMD Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
Piotrkowianin - MMTS Kwidzyn
T-S Olsztyn - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Pogoń Zabrze
Nielba Wągrowiec - KS Azoty-Puławy

Interesujmy się, typujmy i wygrywajmy bo liga z roku na rok robi się coraz ciekawsza i silniejsza piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#3410339 - 19/09/2009 17:46 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: przemekwn]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
3 kolejka:
Piotrkowianin-Zagłębie Lubin
T-S Olsztyn-AMD Chrobry Głogów
Wisła Płock-MMTS Kwidzyn
Nielba Wągrowiec-Śląsk Wrocław
Vive Kielce-POWEN Zabrze
AZS AWFiS Gdańsk-KS Azoty-Puławy

W pierwszym meczu wydaje mi się, że Zagłębie powinno zdobyć komplet punktów. Wprawdzie gracze z Piotrkowa Trybunalskiego przełamać się kiedyś muszą i fajnie byłoby to zrobić na własnej hali z tak dobrym zespołem jakim jest Zagłębie ale nie wydaje mi się by to doszło do skutku. MKS zaczął sezon od dwóch porażek (na inaugurację z MMTS-em Kwidzyn 32:36 (15:18) i w 2 kolejce z Chrobrym w Głogowie 26:36 (10:14). Zagłębie zaś dwa zwycięstwa (wyjazdowe z Chrobrym Głogów (31:23) i we własnej hali z AZS AWFiS Gdańsk (34:28).Lubinianie od początku sezonu zapowiadają powrót po nieudanym poprzednim sezonie do ścisłej czołówki i jeśli faktycznie chcą być konsekwentni to takie mecze wygrywać muszą. W zeszłym sezonie :
Zagłębie Lubin - Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 29:26 (15:14)
Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 30:28 (14:14)
Zagłębie Lubin - Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. 35:29 (18:13)
Focus Park-Kiper Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 33:24 (17:11)
Trzeba jednak powiedzieć, że MKS zanotował zmianę o 180° i na chwilę obecna nie widzę dla niej szans w potyczce z Zagłębiem. Jedyne co mnie martwi to sparing Zagłębia z Miedzią, który został wygrany przez miejscowych (czyt. Miedź) 33:25.Trzeba tu jednak zwrócić uwagę na świetną postawę bramkarzy z Legnicy, którzy dali świetny popis. Swoją drogą jeśli ktoś ma okazję postawić na Miedź to polecam. Tak więc w tym meczu widzę czystą 2.
Wisła Płock - MMTS Kwidzyn
Wydawałoby się, że Wisła sezon rozpoczyna dopiero w tej kolejce bo cóż to dla vice mistrzów Polski dwa beniaminki na początek. 4 punkty na koncie są ale styl ich zdobycia pozostawia wiele do życzenia. Trzeba podkreślić tu presję jaka wywierana jest na „Nafciarzach” – wiadomo, ona czasem pomaga, do tego dochodzi własna hala i świetni zawodnicy. Kurs 1.15 na Wisłę jest śmieszny i wg. mnie nie wart ryzyka bo gospodarze w tej chwili są wielką niewiadomą i śmiało można dawać hc na Kwidzyń.
AZS Gdansk-Azoty Pulawy
Dla gospodarzy to pierwszy mecz przed swoją publiką w tym sezonie (wcześniej dwie porażki – z Vive i Lubinem- trzeba powiedzieć jednak, że z Zagłębiem zaprezentowali się całkiem dobrze). Azoty przyjechały do Gdańska bez Płaczkowskiego i Szyby. Przyjezdni zarzekają się, że o meczu z Vive już zapomnieli i jadą do Gdańska po komplet punktów- według mnie jednak nie będzie to takie łatwe i mecz będzie oscylował koło remisu jak dla mnie z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Poprzedni sezon:
AZS AWFiS Gdańsk - Azoty Puławy 27:26 (11:14)
Azoty Puławy - AZS AWFiS Gdańsk 27:26 (16:14)
Jeśli chodzi o spotkanie beniaminków to ciężko tutaj wskazać faworyta, w poprzednim sezonie dwa razy górą gracze z Nielby. Wygrane jednak przewagą tylko jednej bramki. Wydaje mi się, że i w tym meczu to Nielba będzie górą a zadecyduje o tym przede wszystkim własny parkiet ale dla mnie kurs 1.3 to zdecydowanie za mało jak na takie spotkanie.

Do góry
#3412377 - 20/09/2009 18:12 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: przemekwn]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Vive Targi Kielce - NMC Powen Zabrze
Nie ma innego wyjścia niż wygrana podopiecznych Wenty. Kursy jakie są każdy widzi więc jak ktoś znajdzie jakiegoś dobrego hc to śmiało brać. Zabrze miało być najlepszą ekipą spośród beniaminków tymczasem przegrywają we własnej hali z Nielbą.

Traveland Społem Olsztyn - Chrobry Głogów
Dla Chrobrego to pierwszy wyjazd, Traveland od początku sezonu mówi zapowiada walkę o medale. Tak naprawdę dopiero dziś okaże się na co stać graczy z Głogowa. Jak dla mnie faworyta ciężko szukać w tym spotkaniu. Osobiście odpuszczam, gdybym miał na siłę typować to chyba jednak 1.To spotkanie będzie transmitowane przez Polsat Sport od 19.

Do góry
#3413973 - 21/09/2009 03:35 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: przemekwn]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Bardzo dobra analiza przemek.Mnie zabrakło konsekwencji żeby zagrać czyste AKO na sobotnie mecze,rozbiłem to na parę kuponów i jest ok.Tak trzymać.
Miałem chrzciny syna więc siłą rzeczy brakło czasu na

Do góry
#3414003 - 21/09/2009 03:39 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Na wszystko...
Chcę się zająć trochę bardziej Niemcami,ale to za parę dni jak wrócę do Reichu.
Powodzenia

Do góry
#3420675 - 25/09/2009 04:48 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
No tak, przespałem dzisiejszy mecz Vive... zespół z Kielc spokojnie pokonał Śląsk W.
Jeśli chodzi o poprzednią kolejkę to miejsce miały 2 duże niespodzianki :
* porażka Zagłębia Lubin
* tak niskie zwycięstwo Vive (a właściwie tak duża nieskuteczność)

Tu mamy zestaw par 4 kolejki :
MKS Zagłębie Lubin - Azoty Puławy
NMC Powen Zabrze - AZS AWFiS Gdańsk
Vive Targi Kielce - AS-BAU Ślask Wrocław 30-20 (16-12)
MMTS Kwidzyn - MKS Nielba Wągrowiec
SPR Chrobry Głogów - Wisła Płock
MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Traveland-Społem Olsztyn

Do góry
#3420896 - 25/09/2009 06:29 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: przemekwn]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Ciężka kolejka do grania.Nie znam jeszcze kursów,ale praktycznie w każdym meczu(no może poza Kwidzyniem)wszystko możliwe.

Do góry
#3421372 - 25/09/2009 20:53 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: travis
Ciężka kolejka do grania.Nie znam jeszcze kursów,ale praktycznie w każdym meczu(no może poza Kwidzyniem)wszystko możliwe.

Dokładnie tak jak mówisz, ciężko będzie coś trafić no ale ja spróbuję wink

Zagłębie Lubin- KS Azoty-Puławy
W zeszłej kolejce Zagłębie przegrało w Piotrkowie z miejscowymi 30:32. Była to pierwsza przegrana lubińskiego zespołu od początku sezonu. Na pochwałę w tym meczu zasługuje Piotrek Ner (bramkarz gospodarzy). Zagłębie przegrało mecz tak na prawdę w 3 minuty (37-40) kiedy to nie rzucili żadnej bramki, podczas gdy gospodarze zdobyli ich 5.
Teraz grają u siebie z Azotami Puławy. Puławianie w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe zespół z Gdańska. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim dwóch graczy : Wyszomirski oraz Lasoń.
Zarówno Zagłębie jak i Azoty mają 4 punkty na swoim koncie z tym, że Zagłębie jest na 3 a Azoty na 7 miejscu w tabeli.
Zagłębie musi wygrywać takie mecze jeśli chce walczyć o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. W poprzednim tygodniu zawalili sprawę i tak na prawdę żaden z graczy nie zasłużył na pochwałę. Jeśli chodzi o Azoty na pochwałę zasługuje ich Wyszomirski, Lasoń oraz Zydroń. Ciekaw jestem jak zaprezentuje się ta trójka podczas meczu w Lubinie. Warto wspomnieć, że Zydroń po 3 kolejkach prowadzi w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników ekstraklasy. Azoty na wyjeździe w tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu.


Chrobry Głogów - Wisła Płock
Wisła Płock jedzie po zwycięstwo do Głogowa –to jest pewne; pytanie jest jednak jak wysokie będzie to zwycięstwo. Piłkarze Wisły z meczu na mecz grają coraz lepiej, zdobywając przy tym największą ilość bramek w lidze. Świetnie w ostatnim meczu spisywał się Dimitri Kuzelev. 3 mecze- 15 bramek. Następnie Adam Twardo vs Lars Moller Madsen…-pewne jest to, że Nafciarze zmiennika mają dobrego. I na koniec Vegard Samdahl, który jest świetnym kreatorem gry ofensywnej Wisły. Chrobry przegrywa z Zagłębiem 8 bramkami, więc nie wiem co się będzie działo jeśli Wisła zagra przez cały mecz na pełnych obrotach. Tutaj typ może być tylko jeden wygrana Wisły.

POWEN Zabrze - AZS AWFiS Gdańsk
Ciężki mecz do wytypowania. Któraś z drużyn zanotuje w końcu 2 punkty na swoim koncie. Zabrze w poprzedniej kolejce sprawili sporą niespodziankę i przegrali w Kielcach jedynie 15:21. Na ogromne brawa zasługuje Kicki, który wybronił 22 rzuty. Zabrzanie pokazali, że mają jaja i że umieją walczyć (w poprzednich meczach brakowało tego). Jeśli zagrają jutro tak samo to zwycięstwo mają w kieszeni.

Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Traveland-Społem Olsztyn
Bardzo ciekawy mecz się szykuje. Piotrkowianin bowiem był sprawcą największej niespodzianki minionej kolejki. To Olsztyn jest w tej konfrontacji stawiany w roli faworytów ale trzeba pamiętać o tym, że gospodarze są teraz na fali, w dodatku grają na tym samym parkiecie, na którym tydzień temu pokonali Zagłębie. Olsztyn ma na swoim 4 punkty i gdyby wygrali to dalej utrzymaliby kontakt z czołówką. Piotrkowianie jeśli zagrają tak jak w wygranym meczu z Zagłębiem to wywalczą 2 punkty bez problemu. Gracze Travelandu jeśli wyeliminują te dziwne postoje w swojej grze to przywiozą komplet punktów do Olsztyna.
Porównując oba składy lepszym wydaje się skład przyjezdnych, ale trzeba pamiętać, że w tym sporcie dużym plusem jest gra na własnym parkiecie. W poprzednim sezonie potyczki tych dwóch zespołów wygrywała ekipa, która grała na własnym stadionie. Mecz będzie bardzo zacięty ja postawie za drobne remis. Ogólnie gdybym miał wybierać między 1 a 2 to przychylałbym do 2. W tym meczu jest jednak zbyt wiele niewiadomych by dawać na 2 więcej kasy.

Jak pojawią się kursy to będziemy mieli pełną wiedzę na temat tej kolejki.

Do góry
#3426625 - 28/09/2009 06:15 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: przemekwn]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Zagłębie zaś dramat :

-
Cytat:
Z wyniku nie możemy być zadowoleni, bo na własnym parkiecie musimy wygrywać. Patrząc jednak na przebieg spotkania możemy się cieszyć z remisu i tego jednego punktu, bo zdobyliśmy go w ostatniej sekundzie. To drugi słaby mecz w naszym wykonaniu. Musimy wyciągnąć wnioski ze swojej gry, bo przed nami wyjazd na ciężki teren do Olsztyna
- Tomasz Kozłowski.
Azoty podtrzymują dobrą formę wyjazdową.
Wisła zgodnie z planem ale Głogów do40 minuty radził sobie b. dobrze. Potem górą już było doświadczenie.
Zabrze ciągle bez punktów na koncie i przegrali u siebie 24:28. Następna kolejka -Azoty papa
I na końcu remi$ w Piotrkowie Trybunalskim. W pierwszej połowie panowali goście wygrywając ją 18:12, ale gospodarze wzięli się do roboty i pokazali klasę i wygrali ją 15:9.

Jutro Kwidzyń z Nielbą, spotkanie na żywo w Polsat Sport. 1.18 na gospodarzy to zdecydowanie za mało wg. mnie. Gospodarze będą chcieli zrehabilitować się za Wisłę. Nielba to bez wątpienia najlepszy z beniaminków, który lubi sprawiać niespodzianki; jednak na co tak na prawdę stać w tym sezonie graczy z Wągrowca pokaże jutrzejszy mecz.
Zapraszam o 20 przed tv piwo

Do góry
#3430202 - 30/09/2009 06:24 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: przemekwn]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
No i gracze Nielby udowodnili, że mają charakter i w każdym meczu grać będą na 100 %; wprawdzie przegrali 22:25 ale brawa za walkę.
Już jutro zaczynamy 5 kolejkę, pierwszy mecz to mecz mistrzów Polski z MMTS Kwidzyń.
T-S Olsztyn - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Piotrkowianin
Nielba Wągrowiec - AMD Chrobry Głogów
Vive Kielce - MMTS Kwidzyn
AZS AWFiS Gdańsk - Śląsk Wrocław
KS Azoty-Puławy - POWEN Zabrze

Vive wraz z Wisłą są na czele tabeli z kompletem punktów. W ostatniej kolejce mistrzowie Polski pokonali Śląsk Wrocław Vive 30:20 (16:12) zaś MMTS jak już wcześniej wspominałem po ciężkiej walce wygrali z Nielbą 25:22 (12:11).Gracze z Kwidzynia wygrali ten mecz dzięki świetnemu wyjściu na parkiet w 2 połowie kiedy to odskoczyli na 5 bramek. MMTS w poprzednim sezonie zdobył brązowy medal co niewątpliwie było największym osiągnięciem w historii tego klubu. Na chwilę obecną też zajmują 3 lokatę z jedną przegraną na swoim koncie (z Wisłą Płock).
Vive już w sobotę zmierzy się z Gorenje Velenje w ramach rozgrywek LM. Jeśli gospodarze zagrają jednak tak nieskutecznie jak w ostatnich meczach jutro, w Kielcach może być różnie:
Originally Posted By: Żółtak
Pracujemy nad tym elementem na każdym treningu i w każdym pojedynku staramy się go poprawiać. Ostatnio w spotkaniu ze Śląskiem było już lepiej. W środę musimy jednak przyłożyć się jeszcze bardziej, bo MMTS ma naprawdę mocnych bramkarzy. O sytuacje jestem spokojny, bo te na pewno będą.

Prawda jest taka, że jeśli Vive się postara i poprawi skuteczność to może rozwalić gości w pył.
Wystarczy tylko spojrzeć na poprzedni sezon :
Kwidzyn MMTS Kielce Vive KS 24:34
Kielce Vive KS Kwidzyn MMTS 31:21
Kielce Vive KS Kwidzyn MMTS 30:20
Kwidzyn MMTS Kielce Vive KS 23:24
Kielce Vive KS Kwidzyn MMTS 39:25

Jak widać każdy mecz to przewaga najmniej 10 bramek.
Kursów jak zawsze brak póki co, ciekaw jestem jaki będzie wystawiony hc bo kursy na zw. gospodarzy pewnie mizerne.

Do góry
#3436309 - 03/10/2009 03:19 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: przemekwn]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Kielczanie zgodnie z planem - bez problemu rozprawili się z ekipą przyjezdnych.
Pozostałem spotkania 5 kolejki:
T-S Olsztyn - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Piotrkowianin
Nielba Wągrowiec - AMD Chrobry Głogów
AZS AWFiS Gdańsk - Śląsk Wrocław
KS Azoty-Puławy - POWEN Zabrze

Pierwszy mecz w Płocku, o 16:30, gdzie gospodarze zmierzą się z ekipą Piotra Dropka. Gracz z Piotrkowa w ostatniej kolejce zremisowali na swoim parkiecie z ekipą z Olsztyna. Spotkanie to dostarczyło kibicom dużych wrażeń - gospodarze przegrywali do przerwy 12:18, w drugiej połowie nie byłoby lepiej gdyby nie świetna postawa Matulskiego. Warto jeszcze powiedzieć, że gospodarze zmarnowali 3 karne. I mimo, że przyjezdni rozkręcają się z meczu na mecz to nie widzę szans dla nich w tej kolejce. Wisła to Wisła, szczególnie u siebie chociaż trzeba przypomnieć, że w zeszłym sezonie to gracz z Piotrkowa byli górą (27:24). Wisła póki co wygrała wszystkie mecze i z 8 punktami jest zaraz za Vive. W ostatniej kolejce zaś świetnie spisywali się Samdahl & Kuzelev.
Jedyne co mnie martwi przed tym meczem to napięty harmonogram Wisły :
Sobota: Piotrków
Środa: Olsztyn (wyjazd)
Sobota: Haukar
Jednak tacy profesjonaliści jacy grają w ekipie z Płocka nie mogą sobie pozwolić na wpadkę i muszą ten mecz potraktować na serio. Kursy tak jak zawsze - będą dopiero jutro koło południa, pewnie czysta 1 nie zachwycie ale na moje oko jak Wisła nie odpuśći to może wygrać przewagą 10 bramek.


Traveland-Społem Olsztyn - Zagłębie Lubin
W Olsztynie zmierzą się ze sobą drużyny, które zajmują odpowiednio 5 i 4 miejsce w tabeli. Dla mnie jest to najciekawszy mecz kolejki i zarazem najtrudniejszy do wytypowania. Traveland i Zagłębie miało dwóch wspólnych rywali: Piotrków i Chrobrego. z Chrobrym obydwie ekipy wygrały takim samym stosunkiem bramek 31:23, zaś z Piotrkowem Zagłębie przegrało 30:32 a Olsztyn zremisował po 27. Zagłębie bardzo dobrze wystartowało w tej rundzie- 2 zwycięstwa, po czym przyszła przegrana i remis.
Bardzo ciekaw jestem jakie kursy wystawią bukmacherzy na to spotkanie - wg. mnie będzie tu 2.


Nielba Wągrowiec - SPR AMD Chrobry Głogów
Nei wiem co napisać o tym meczu, Nielba zagrała ostatnio dobre spotkanie ale przegrali na wyjeździe z Kwidzyniem zaś Chrobry przegrał u siebie z Wisłą. Przegrał dlatego, że popełniał dużo błędów, które doskonale umieli wykorzystywać gracze z Płocka. Będzie to twardy mecz- bo taki styl reprezentuje w obronie Głogów, wg mnie mało bramek i wygrana przyjezdnych niewielką liczbą bramek.

Do góry
#3436592 - 03/10/2009 05:09 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: przemekwn]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Na Olsztyn-Lubin dałbym 1.7-2.4-faworytem w.g mnie gospodarze.
Wisła-Piotrków over 56-handi +10.5 bym zagrał na gości

Do góry
#3436644 - 03/10/2009 05:38 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
I tyle daje Unibet: 1,7-2,4.Też myślę,że Traveland u siebie powinien sobie poradzić.
Nielba 1,50-2,80 i tu chyba też bym się zgodził z bukiem po tym co widziałem tydzień temu w Kwidzyniu.

Do góry
#3436665 - 03/10/2009 05:50 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
No to ja za drobne Zagłębie & Chrobry, a trochę grubiej hc na Zagłębie, hc na Chrobry i zobaczymy jaka linię wystawią na Wisłę.
No i singiel z underem w meczu Nielby z Chrobrym wink
Powodzenia Panowie piwo

Do góry
#3450572 - 11/10/2009 04:38 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: przemekwn]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Komunikat Zarządu SPR


Cytat:
W związku z niezadowalającymi wynikami sportowymi pierwszego zespołu, Zarząd klubu po rozmowie z trenerem J. Cieślikowskim, podjął decyzję dotyczącą określenia celu sportowego stawianego przed drużyną w nadchodzących meczach.
Zobowiązano trenera i zespół do uzyskania minimum 8 punktów w nadchodzącch 5-spotkaniach. W przeciwnym wypadku Zarząd wyciągnie określone regulaminem pierwszego zespołu konsekwencje wobec zespołu i kadry szkoleniowej. Po zakończeniu I-rundy Zarząd podsumuje pracę drużyny i trenerów.


Warto pomyśleć o hc na gospodarzy wink

Do góry
#3470237 - 22/10/2009 00:23 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: przemekwn]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Wisła - Zagłębie

Wisła Płock dzisiaj bez ważnych ogniw w ofensywie Semdahla i Kuzaleva po lekkiej kontuzji wraca Twardo, a możliwe że obrone wzmocni powracający po długiej kontuzji Zołotenko. Pod znakiem zapytania także występ Madsena. Bez w.w. zawodników nafciarze przegrali w sobote w Islandii i odpadli z pucharów strzelając tylko 21 bramek. Myslałem o handi na Lubin ale wystawione jest na styku, natomiast under powinen wejść bez problemu.

Under 57,5 gola
Bet24 1.85

Do góry
#3545377 - 03/12/2009 20:35 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: drfocus]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Iskra Kielce - Wisła Puławy (+8,5)
Typ: 1

Piłkarze ręczni Iskry Kielce są w gazie. Pokonują Wisłe Płock 15-toma, Zagłebie Lubin 18-toma, vice mistrza Francji 8 bramkami. Teraz przyjeźdzają piłkarze ręczni z Puław, którzy obok Petry są najbardziej nielubiani w Kielcach, a głównie z powodu ich prezesa. Teraz tez od początku tygodnia były problemy z ustaleniem terminu spotkania. Prezes Azotów oficjalnie mówi, że dla niego ważniejszy jest sobotni mecz, a w meczu z Iskrą będzie staral się o walkowera. Prawdopodobnie poza piłkarzami, którzy spędzili troszke życia w Kielcach (Sieczka, Zydroń, Stenia) reszta będzie się oszczędzała. Z drugiej strony do skłądu wraca najlepszy strzelec gospodarzy Mariusz Jurasik. Ostatni mecz w Kielcach w tym roku i trener Wenta mówi, że chcą zmieść rywala z parkietu i podziękowac kibicom za ten rok. Najlepszy sterzelc ekstraklasy (np. 14 bramek z Wisłą Płock) Wojtek Zydroń większość swoich bramek zdobywa po kontrach, lecz przy takiej sile ofensywnej kielczan za dużo okazji do tego miał nie będzie (Jeśli dobrze pamietam to np. Zagłebie nie zdobyło tak ani jednej bramki) Dzisiaj przewiduje kolejne atwe zwycięzstwo kielczan.

Wisła Płock - Śląsk Wrocław (-4,5) Typ 1
Pomimo, że w Płocku dzieje się źle to mimo wszystko im zaufam. Po kontuzji wrócił Miszka, Kuzalev a mozliwe że pojawi się dzisiaj także Semdhal. Z tymi piłkarzami płoczczanie miażdzyli rywali. Podobno na trybunach ma także pojawić się nowy trener ekipy a Płocka co także powinno wpłynac mobilizująco. Natomiast ekipa beniaminka z Wrocławia po kilku wygranych meczach przegrałą u siebie z ekipą z Olsztyna a do tego straciła swojego rozgrywającego.

Do góry
#3545392 - 03/12/2009 21:04 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: drfocus]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Pozostaje tylko zgodzić się z analizą. Myślę podobnie tylko zamiast handi Vive mam over 57,5.Ale to dlatego,że nie lubię grać przeciw swoim.Spodziewam się radosnej twórczości w tym meczu.
Co do Wisły to mimo braku Zołoteńki,Kuptela i Madsena to i tak ekipa,która powinna dołożyć Śląskowi więcej niż 4 bramkami.

Do góry
#3546006 - 04/12/2009 03:56 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Brawo,panowie!!.Ja z zasady nie gram ujemnych handi,ale skusiłem się na -2.5 Wisła HT.Również over był dobry,szczególnie na live w Tobecie.Z jednym tylko się nie zgodzę-nie ma jakiejś szczegolnej antypatii między kibicami z Kielc i Płocka.Wiadomo,ekipy te od lat dominują w naszej lidze-ale kibicom obu ekip, których serdecznie pozdrawiam,bardzo daleko do hołoty z innej,b.popularnej dyscypliny.
Ew.dobrze byłoby podać buka przy typach.

Do góry
#3546085 - 04/12/2009 04:28 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Zgadza się zapomniałem o buku bo ostatnio zajęty mocno jestem i brak czasu.Co do kibiców nawet nie wiem,ja chodzę tylko na Azoty a i to rzadko.U nas jest spokój.
Pozdrawiam

Do góry
#3546452 - 04/12/2009 05:57 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
nawoj co do kibiców to wiadomo o co chodzi wink . Jak do Kielc przyjeżdza Płock czy odwrotnie to zawsze wśród kibiców są większe emocje.
Oglądając mecz Wisły dwa wnisoki:
1. Z Górala trenera to nie będzie, patrząc jak się zachowywał podczas branych czasów.
2. Wisła gra fatalnie, zero pomysłu na gre i w Kwidzyniu bedzie im o punkty bardzo ciężko.

Mam nadzieje, że będzie jakis sensowny trener i poukłada Petre bo potencjał ogromny a tak to liga robi się nudna.

Do góry
#3546605 - 04/12/2009 06:48 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: drfocus]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
No już mają jakiegoś szweda

Do góry
#3546720 - 04/12/2009 16:44 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Tak Sivertssona,jako trener to on za dużo nie zdziałał,drugi trener Kolding i drugi reprezentacji Portugalii.Jako zawodnik to legenda,a co jest wart jako trener nikt nie wie.Jeszcze 2 lata temu grał w Champions League w Kolding.

Tak na marginesie to od jutra mistrzostwa świata kobitek,chyba trzeba będzie temat założyć.

Do góry
#3571515 - 20/12/2009 00:47 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Zagłębie Lubin - Traveland Olsztyn 2 2,10 Unibet
Zagłębie oglądałem tydzień temu w Puławach i się mocno rozczarowałem. Bardzo dobry Tomczak,równie dobry Malcher(póki nie złapał kontuzji) i tyle.Zagrożenie z dystansu niewielkie.
Naprzeciwko dziś rozpędzony Traveland,który od niespodziewanego remisu z Azotami miesiąc temu wygrał 5 kolejnych meczów.
W polskiej lidze żaden wynik nie jest mnie w stanie zdziwić,ale dziś dla mnie faworytem jest Traveland.

Do góry
#3574507 - 21/12/2009 06:09 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Mam wielką prośbe,szczególnie do kibiców z Kielc.Jestem zainteresowany wyjazdem na ME do Austrii na parę meczy-2 osoby.
Środowisko kibiców kieleckich b.prężne-widziałem ich rok temu w Chorwacji i trzy lata temu byliśmy razem w Halle.
Niestety,jakoś nie mam żadnych namiarów na nikogo.Gdyby ktoś miał jakieś info o wyjeżdzie na ME w styczniu byłbym wdzięczny.

Do góry
#3719640 - 24/02/2010 21:11 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
Dejmien Offline
addict

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 604
Skąd: Ssss...
Widzę, że dział umarł śmiercią głodową, ale dziś nakarmimy nasze brzuchy dolarami smile

Dziś o 20.00 odbędzie się w Płocku szlagier między Wisłą Płock a Vive. Mecz transmituje Polsat Sport. Już same kursy pojawiające się parę dni temu na 1x2 strasznie mnie zaskoczyły. Około 1.3 na vive o.O

Dziś już w sporej ilości buków pojawiło się handi, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu tylko 3.5 na Vive.

Ja jako Płocczan jestem sercem za naszą Wisełką, jednak rozum podpowiada srogie lanie. W formę wpadł ostatnio Wichura i Adam Wiśniewski. TO są w sumie nasze jedyne mocne punkty. Samdahl gra spore dno, Kuzeliev na 6 metrze dość dobrze pogrywa, ale jeśli mu się da na przeciw Rastko, nie będzie istniał, oby jak najwięcej w obronie grał cieniutki Żółtak, może wtedy parę bramek strzeli. Miszka z karnych strasznie niepewny punkt(ostatnio w Wągrowcu chyba 100% 5/5 jeśli się nie mylę, ale mecz wcześniej może z 20% skuteczności mieliśmy, połowa zespołu rzucała, w Vive Rastko dość pewnie rzuca, chociaż ostatnio zmaścił bardzo ważnego karnego w ostatniej sekundzie w LM). Dorzućmy do tego Jurasika któremu forma ostatnio spadła to i tak jak na Polską ligę jest Mistrz. Skrzydła w Kielcach też nie najgorsze, do kontr rwą się jak konie do siana, bramkarze na posterunku, Rosiński też swoje dorzuci. Ławka pełna gwiazdek, w Płocku z tym także jest spory problem.

Jedynie na trybunach będzie dobra bitwa. Cały Płock nienawidzi Wenty za to jak potraktował Wichurę i za to jak się odwrócił dupą na Płock. I przez większą część meczu powinni mu o tym przypominać smile Hala pełna, może nawet nadkomplet będzie. Stosunki między Kielcami a Płockiem zawsze były napięte, szkoda tylko że znów z parkietu zejdziemy z bagażem kilku bramek frown

Przechodząc do rzeczy

Wisła Płock - Vive Kielce(-3.5) / 2 Zdecydowanie/ 1.85 /10/10 Tobet


Edited by Feher (25/02/2010 01:39)

Do góry
#3719696 - 24/02/2010 21:55 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: Dejmien]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
To Cię pocieszę bo w obronie będzie grał cieńki Żółtak, bo Rastko gra w ofensywie i na obrone zmienia się właśnie z Żółtakiem. Ja tam 1.25 na Iskre w blaszaku w życiu bym nie zagrał, to samo -3,5 Wcale bym się nie zdziwł jkaby to Własnie Płock wygrał a kurs smaczny.

P.S. a to pisanie z małej litery i podpis to żenua puke

Do góry
#3719747 - 24/02/2010 22:29 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: drfocus]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Dobrze że się ktoś znalazł taki jak prezes Vive-polski nie polski a łoi wszystkie ekipy aż trzeszczy.A takie kluby jak właśnie Wisła,Lubin,Bełchatów to jeżeli chcą prowadzić sekcje,to niech to robią z własnych pieniędzy,a nie w oparciu o zakłady (jeszcze) panstwowe.

Do góry
#3719762 - 24/02/2010 22:38 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: drfocus]
Dejmien Offline
addict

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 604
Skąd: Ssss...
Wiem że w defensywie u was gra cienki faworyzowany przez Wente Żółtak, ale wtedy kiedy zdąży się z Rastkiem zmienić, jeśli nasi będą starać się grać szybki atak(co pewnie będą uskuteczniać) to wtedy Rastko będzie bronił, co zmniejsza sporo szanse na dobry mecz Kuzelieva.

Kurs na nas jest smaczny masz rację, ale całkowicie nie do wygrania mecz niestety. Twój(chyba) klub jest w takim gazie, że aktualną Wisłę(cały czas nękaną kontuzjami) pocisnąłby pół rezerwami, chyba że zdarzy się coś niewyobrażalnego, ale w cuda nie wierze frown
A czemu mam siebie i Was oszukiwać i pisać Vive z dużej? 0 szacunku do sortowni, a zwłaszcza do Wenty puke
Wiem, że Wy w kielcach jesteście nim zaślepieni jak bożkiem, ale jego chamstwo i arogancja bije na każdym kroku i tak jak wspominałem wcześniej, za jego wybryki a zwłaszcza postąpienie z Wichurą jest dla mnie zerem jako trener i człowiek.


Edited by Feher (25/02/2010 01:41)

Do góry
#3719809 - 24/02/2010 23:11 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: Dejmien]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Mozesz jasniej o tym Wichurze? Bo narazie rzucasz ogolnikami, obrazasz go, nie szanujesz go, ani nic.

Do góry
#3719838 - 24/02/2010 23:23 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: iti]
Dejmien Offline
addict

Meldunek: 15/04/2006
Postów: 604
Skąd: Ssss...
Originally Posted By: iti
Mozesz jasniej o tym Wichurze? Bo narazie rzucasz ogolnikami, obrazasz go, nie szanujesz go, ani nic.


Nie widzę sensu tego opisywać, bo to nie temat o nim, każdy kto chce wiedzieć więcej może sobie poszukać w internecie. Ja po prostu dałem typek i mam nadzieję że wejdzie smile

A jeśli już pytasz o sytuację z Wicharym to mniej więcej wyglądało to tak, że przed sezonem Wenta wyszedł z inicjatywą, żeby przeszedł do Kielc albo wyleci z kadry, Wichura zrobił jak zrobił(odmówił) i w kadrze nie gra. Klase Wicharego znają wszyscy, nieźle ciągnie piłki i zmiennikiem dla Szmala byłby idealnym,ale nie...bo trenerem Kadry jest ta sama osoba co vive. To jest najgłupsze właśnie.

To tak samo, jakby w nożnej trenerem Legii albo Wisły został Smuda, momentalnie by się tam zaroiło od reprezentantów - debiutantów(właśnie takie Żółtaki). A od największych rywali nie grałby nikt.


Edited by Feher (25/02/2010 01:42)

Do góry
#3726041 - 27/02/2010 07:29 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: Dejmien]
maxxey Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 1868
Skąd: woj. łódzkie
tak zupełnie OT:)

Polecam wygraną Piotrkowianina z Puławami. Gdzieniegdzie można to złapać po 2,05. Pozdrówki:)

Do góry
#3739212 - 07/03/2010 00:43 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: maxxey]
domo Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 273
a pogramy dzis babeczki
SPR Lublin - Ruch Chorzów +11,5 tobet. mecz o nic, trener lublina da zapewne pograc zmienniczkom, więc niekoniecznie pokryją te handi, gramy tu ruch z hc.
AZS AWF Wrocław - Politechnika Koszalińska 1,50 Bet-at-home ,gospodynie jeszcze walczą o lepszą pozycje,dla koszalina to juz 4 mecz w ciagu tyg., trener politychniki z powodu licznych kontuzji bedzie musiał sięgnąć po juniorki, mysle że gospodynie to wykorzystają i wygrają
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Zgoda Ruda Śląska +5,5 tobet mecz o nic a u gospodyń szpital u przyjezdnych też kilka kontuzji, wiec zagramy zgodę z handi ale też lekko na jej zwyciestwo kurs 5.40 Bet-at-home i remisik
może jeszcze jelenia góra ktora walczy o utrzymanie, start wygra czy pzegra i tak trafi na 1 lub 2 gi zespół wiec zapewne przepadnie szybko w play offach 2,4 na jelenią w Bet-at-home

Do góry
#3740174 - 07/03/2010 06:33 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: domo]
domo Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 273
SPR Lublin - Ruch Chorzów 35-21
AZS AWF Wrocław - Politechnika Koszalińska 29-24
MKS Piotrcovia - Zgoda Ruda Śląska 30-34
KPR Jelenia - Start Elbląg 23-23

Do góry
#3752074 - 14/03/2010 18:59 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: domo]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
To się Nielba popisała mad
Rozumiem,że grać im się nie chciało bo nie mieli o co,ale oddawać mecz walkowerem to przesada.
Teraz wszyscy zadowoleni: Nielba bo się nie przemęczyła,Gdańsk bo ma swoje 2 punkty,tylko ci którzy grali wygraną gości (kurs na początku tygodnia 3,70) niezbyt się cieszą boli

Do góry
#3752165 - 14/03/2010 20:32 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
No właśnie,natomiast Chrobry stanął na wysokości zadania z Kwidzyniem(4.25)albo to raczej goście nie zawiedli.

Do góry
#3753134 - 15/03/2010 02:35 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Ale ten Ruch gra padakę.Oglądałem 2 połowę z Piotrkovią-teraz się wcale nie dziwię,że reprezentacja Polski taka słaba..

Do góry
#3773770 - 27/03/2010 07:05 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Chrobry - POWEN 1 1,40 bet365
W tym sezonie zmiana trenera jeszcze nikomu nie wyszła na dobre w krótkim czasie.Gdyby trenerem Zabrza był dalej Kosa pewnie bym się zastanawiał,a tak to czyste 1.

Zagłębie - Azoty 1 1,50 bet365

To co obie drużyny zagrały w Puławach to był festiwal błędów.O wyniku przesądziło końcowe obudzenie Wyszomirskiego w bramce i pomroczność jasna Malchera w dogrywce.No i oczywiście Zydroń,bez którego Azotów nie byłoby w ogóle w ósemce.
Ciężko mi grać przeciw swoim,ale myslę że przy wyrównanych siłach zadecyduje własny parkiet.

Do góry
#3773909 - 27/03/2010 15:12 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Zabrze pewnie będzie grało dla...Gdańska-nowy trener-nieudacznik będzie chciał wylizać d...ę ZPRP.Rozgrywający Zagłębia miał dosyć grożny wypadek motocyklowy-nie zagra.

Do góry
#3777723 - 29/03/2010 06:02 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Traveland Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyń 18-29

Rzadko mi się zdarza opuścić mecz przed końcem zawodów, jednak po tym co wyprawiali olsztyńscy szczypiorniści już na 10 minut przed końcem opuściłem Halę Uranię. Goście z Kwidzynia zagrali konsekwentnie w obronie, zaś w ataku pokazali poukładany handball. Przy tym wszystkim byli niezwykle zmotywowani i doskonale usposobieni. Z kolei miejscowi mieli mnóstwo strat, szwankowała organizacja gry. Jest to z pewnością pokłosiem tego, że w zespole z Olsztyna już od dobrych paru miesięcy nie dzieje się za dobrze. Zawirowania na ławce trenerskiej, brak porozumienia z nowym coachem (z tego powodu w dzisiejszym meczu nawet na minutę w bramce nie pojawił się Wolański) i efekt jest jaki jest.

Z pozytywnych wydarzeń wyróżniłbym komplet publicznosci (ok 3 tysiące widzów) oraz bardzo dobrze zorganizowanych i kulturalnie dopingujących kibiców z Kwidzynia.

Qua Vadis Traveland Olsztyn

Do góry
#3778006 - 29/03/2010 16:19 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: Valverde]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Olsztyn,niestety,wczoraj straszna padaka...

Do góry
#3778022 - 29/03/2010 17:03 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
Hoksztapler Offline
enthusiast

Meldunek: 29/12/2008
Postów: 261
Skąd: TUREK
zagłębnie mnie wczoraj wydymało na ładne pare złotych.... ;/ jak mozna od 55 minuty do 60 nie strzelić ani jednego gola ?? to chyba tylko w polskiej lidze tak umieją frown ale mimo wszystko dzieki nawoj za typy...obyś się tak uaktywnił co kolejkę... piwo

Do góry
#3778031 - 29/03/2010 17:21 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: Hoksztapler]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Mnie z kolei prawie 5-cyfrową sumkę zabrali sędziowie w meczu Śląsk-Gdańsk(nie uznali bramki na remis).No ale taki jest sport.

Do góry
#3791206 - 07/04/2010 05:30 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Czy ktoś się orientuje,jaki jest adres hali w Miskolcu,w której gramy towarzysko 18 kwietnia z Węgrami?Próbuję od 2 dni to znależć,ale jakoś mi nie wychodzi.Gramy w Pannon Kupa ze Słowacją w piątek 16 w Ozd,sobota z Grecją w byłym mieście Lenina a niedziela właśnie z gospodarzami w Miskolcu.Chciałbym oglądnąc mecze sobotnio/niedzielne na żywo ale o ile poradziłem sobie z sobotą to niedziela nie do rozkminienia.

Do góry
#3792424 - 08/04/2010 03:08 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
Tamtejsza drugoligowa drużyna gra w hali Varosi,adres: 3530 Miskolc,Görgei A. u. 19. (znaczy ulica Görgeia numer 19).
Czy tam będziemy grali nie wiem,ale o ile wiem to Miskolc ma tylko jedną miejską halę sportową na 2000 ludzi,niedawno odnowioną, i podejrzewam,że jest to ta właśnie bo adres nie zgadza się z siedzibą klubu.

Do góry
#3793033 - 08/04/2010 15:43 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: travis]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Dzięki za pomoc.Varos to po węgiersku miasto to pewnie będzie to.
Może bliżej meczu będzie więcej info.Najwyżej zadzwonię do dziatków w Związku,może będą mieli adres.

Do góry
#3803113 - 13/04/2010 20:03 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Polska zrezygnowała z występu.Mam mieszane uczucia.

Do góry
#3803314 - 13/04/2010 21:49 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama
Originally Posted By: nawoj
Polska zrezygnowała z występu.Mam mieszane uczucia.


"Decyzję o rezygnacji z wyjazdu podjęli sami zawodnicy."

Do góry
#4239714 - 17/11/2010 22:10 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: forty]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Dzisiaj w naszej lidze święta wojna.Znakomitą ofertę na dzisiejsze spotkanie dał tobet.Każdy,kto choć troszkę interesuję się handballem znajdzie coś dla siebie.

Do góry
#4299754 - 16/12/2010 01:07 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: nawoj]
Demaskator Offline
enthusiast

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 351
Kwidzyn-Płock(-2,5)----hc2---1.85 Moim zdaniem Plock to w tym sezonie duzo lepsza druzyna od Kwidzyna, poza tym Płocka ma jakies rachunki do wyrównania za połfinały w poprzednim sezonie, łatwo nie bedzie ale licza na dosyc pewną wygraną Płocka.

Do góry
#4299792 - 16/12/2010 01:34 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: Demaskator]
Demaskator Offline
enthusiast

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 351
SPR Lublin--KKS Kielce(+8,5) hc1 ---1.8 jak dla mnie to handi mozno zanizone Lublin po porazce w poprzedniej kolejce bedzie chciał sie moim zdaniem odbudować a wysoka wygrana to chyba najlepszy sposób.....

Do góry
#4300180 - 16/12/2010 03:30 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: Demaskator]
Demaskator Offline
enthusiast

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 351
Originally Posted By: Demaskator
Kwidzyn-Płock(-2,5)----hc2---1.85 Moim zdaniem Plock to w tym sezonie duzo lepsza druzyna od Kwidzyna, poza tym Płocka ma jakies rachunki do wyrównania za połfinały w poprzednim sezonie, łatwo nie bedzie ale licza na dosyc pewną wygraną Płocka.


Kwidzyn-Płock 26-29 puchar

Do góry
#4300190 - 16/12/2010 03:33 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: Demaskator]
Demaskator Offline
enthusiast

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 351
Originally Posted By: Demaskator
SPR Lublin--KKS Kielce(+8,5) hc1 ---1.8 jak dla mnie to handi mozno zanizone Lublin po porazce w poprzedniej kolejce bedzie chciał sie moim zdaniem odbudować a wysoka wygrana to chyba najlepszy sposób.....


SPR Lublin--KKS Kielce 36-24 puchar

Do góry
#4305470 - 18/12/2010 20:42 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: Demaskator]
Demaskator Offline
enthusiast

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 351
SPR Lublin-Politechnika Koszalin (+4,5)---hc1 ---1.85

W Lublinie troche powiało optymizmem nowy sponsor i nowe nadzieje, powoli maja byc regulowane zaległosci wobec zawodniczek, Koszalin to typowy średniak ligowy takie ekipy to SPR rozjeżdża w tej lidza 8-10 bramkami nawet grając na pół gwizdka, jak dla mnie handicap nie adewkatny do różnicy klas.

Do góry
#4306425 - 19/12/2010 03:11 Re: Liga polska 2009/10 - kobiety i mężczyźni [Re: Demaskator]
Demaskator Offline
enthusiast

Meldunek: 21/01/2010
Postów: 351
Originally Posted By: Demaskator
SPR Lublin-Politechnika Koszalin (+4,5)---hc1 ---1.85

W Lublinie troche powiało optymizmem nowy sponsor i nowe nadzieje, powoli maja byc regulowane zaległosci wobec zawodniczek, Koszalin to typowy średniak ligowy takie ekipy to SPR rozjeżdża w tej lidza 8-10 bramkami nawet grając na pół gwizdka, jak dla mnie handicap nie adewkatny do różnicy klas.


SPR Lublin-Politechnika Koszalin 33-30 Upss...

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, Sensei, alfa, Ojro, ElNinho[mmdea], Kretol, VVega, igea23), 3586 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581710 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49