Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#335471 - 19/05/2005 16:53 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Goldi polemika z toba nic tu nie wniesie bo nie będe z tobą rozmawiał tym tonem, napisałem chyba umiesz czytać, że guru nie jestem, przepraszam ale ty pierwszy zacytowałes mój post że nie bedzie 3 meczu, a co to był za problem sprawdzić jak było w zeszłym roku, po wtóre jak Cie tu nie było tez było dobrze więc spa. A nawoj to trafnie ocenił niewiesz nie piszesz - proste? Cwaniakiem nie jestem i nie byłem o mnie swiadczą wyniki a o tobie te marne 100 zł co wygrałes ochłoń troche jakbys miał za grosz przyzwoitości to nie cytował bys się po trafionym typie i tym sie chwalił, to zachowanie świadczy o tobie o tym że jesteś pseudo typerem który cytuje siebie jaki to on super typ zapodał, prawdziwi tego nie robia znaja swoja wartośc. Nie oczekuje od Ciebie odpowiedzi bo nie będę z toba polemizował a ode mnie i mojego miasta to się odwal dobra tak na marginesie.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
Bonus: Unibet
#335472 - 19/05/2005 17:36 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
W niedzielę przedostatnia kolejka u Niemców.Ja bym zaryzykował x2 w meczu Kiel-Essen.Kurs 13 na Essen to przesada.Mam nieodparte wrażenie,że Essen dwa ostatnie mecze odpuścił.Kiel wczoraj niemilosiernie się męczylo ze
slabym Minden.Może Flensburg odpowiednio zmobilizuje Essen?
A co jest w przypadku,gdyby Kiel i Flensburg mialy jednakową ilość punktów?Z innych meczy to zagram Lemgo i chyba Magdeburg.A co sądzicie o LM pań?Chyba zagram poniżej 50.5 w unibecie za 2.Ostatnio Kometal wygral u siebie ze Slagense 20-12.Może zaryzykuję też -4.5 na Kometal po kursie 3.Poczekam na expekt,może wystawią kursy.Pozdrawiam

Do góry
#335473 - 19/05/2005 18:39 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
Goldi Offline
enthusiast

Meldunek: 14/04/2005
Postów: 337
Quote:

Goldi polemika z toba nic tu nie wniesie bo nie będe z tobą rozmawiał tym tonem, napisałem chyba umiesz czytać, że guru nie jestem, przepraszam ale ty pierwszy zacytowałes mój post że nie bedzie 3 meczu, a co to był za problem sprawdzić jak było w zeszłym roku, po wtóre jak Cie tu nie było tez było dobrze więc spa. A nawoj to trafnie ocenił niewiesz nie piszesz - proste? Cwaniakiem nie jestem i nie byłem o mnie swiadczą wyniki a o tobie te marne 100 zł co wygrałes ochłoń troche jakbys miał za grosz przyzwoitości to nie cytował bys się po trafionym typie i tym sie chwalił, to zachowanie świadczy o tobie o tym że jesteś pseudo typerem który cytuje siebie jaki to on super typ zapodał, prawdziwi tego nie robia znaja swoja wartośc. Nie oczekuje od Ciebie odpowiedzi bo nie będę z toba polemizował a ode mnie i mojego miasta to się odwal dobra tak na marginesie.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.




Zawsze pisze wynik kazdego spotkania ktore tutaj zecydowalem sie przeanalizowac i zasugerowac, zeby bylo przejrzyscie. Jesli typ ktory podalem nie wszedl takze cytuje swoj post i podaje wynik, i to nie jest wcale wywyzszanie sie tylko przejrzystosc.

Napisalem w odpowiedzi na twoj post ze nie bedzie 3 meczu bo tak myslalem, popelnilem blad ale ja w tym poscie nikogo nie obrazilem, nie wywyzszylem sie ani nic, po rostu napisalem to co myslalem na ten moment, a ty rozdmuchales z tego wielki problem i obraziles mnie swoimi stwierdzeniami.

Dla dobra tego forum przylaczaj sie do dyskusji przed meczami, rozmawiajmy o meczach typach z innymi uczestnikami forum a na pewno wszyscy z tego skorzystamy, w koncu po to jest to forum zebysmy wzajemnie sobie pomagali, to my wszyscy mamy na tym korzystac a nie poszczegolne jednostki.

Do góry
#335474 - 19/05/2005 20:17 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Goldi pax między chrześcijany i prośba nie uraź się ale musiałem mocniej napisać żeby to forum nie stało sie kopalnią niesprawdzonych informacji (moraliztorsko - nauczycielska dusza odezwała się we mnie).

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#335475 - 19/05/2005 20:20 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Nawoj przy równej liczbie punktów w Niemczech liczą się bezposrednie pojedynki więc trzeba sporządzić zestawienie kto lepszy w bezpośrednich pojedynkach między zainteresowanymi.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#335476 - 19/05/2005 20:47 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Czyli gdyby Kiel zgubilo 2 punkty,to Flensburg ma szanse na mistrza,bo u siebie Flensb. wygral,a na wyjeżdzie zremisowal.Tylko pytanie,dla kogo gra Essen?Bo że Essen to sprzedawczyki to nie ulega wątpliwości.Oczywiście Kiel jest u siebie zdecydowanym faworytem,ale grać to po1.02 to nie wypada.Może bedzie jakiś handi,to walę na Essen.A co sądziśz o LM bab?

Do góry
#335477 - 20/05/2005 12:57 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

W niedzielę przedostatnia kolejka u Niemców.Ja bym zaryzykował x2 w meczu Kiel-Essen.Kurs 13 na Essen to przesada.Mam nieodparte wrażenie,że Essen dwa ostatnie mecze odpuścił.Kiel wczoraj niemilosiernie się męczylo ze
slabym Minden.Może Flensburg odpowiednio zmobilizuje Essen?
A co jest w przypadku,gdyby Kiel i Flensburg mialy jednakową ilość punktów?Z innych meczy to zagram Lemgo i chyba Magdeburg.A co sądzicie o LM pań?Chyba zagram poniżej 50.5 w unibecie za 2.Ostatnio Kometal wygral u siebie ze Slagense 20-12.Może zaryzykuję też -4.5 na Kometal po kursie 3.Poczekam na expekt,może wystawią kursy.Pozdrawiam




Słabym Minden ? Nie wiem czemu tak uważasz , to aktualnie jedna z lepiej zmotywowanych drużyn w Bundeslidze. A właśnie środowy mecz pokazał jak wiele znaczy motywacja. Kiel jechał po pewne , dwucyfrowe zwycięstwo , a tu bach , do przerwy 16-12 Nie uważam by był to spadek formy Kiel , tylko jej wzrost w Minden. Strasznie ciekaw jestem jak sobie poradzi Hannover z Lemgo. Węszę niespodzianke do przerwy , w BaW na Minden do przerwy 2,90 , chyba warto zaryzykować. HSV - Magdeburg , arcyciekawy pojedynek jeśli Magde wygra , to sobie zapewni LM , na kolejke przed końcem Bundesligi. Grosswalstadt - Wetzlar - mam jakieś nieodparte przeczucie niespodzianki Ostatni mecz z Nordhorn 33-29 , wprawdzie we własnej hali , ale na pewno będą i na wyjeździe skutecznie walczyli , z handicapem , biore to , ale takiego w BaW nie posiadam Kiel - Essen , pewny win gospodarzy. Nordhorn - Lubbecke , też zacięty mecz , ale niestety o marchewke, wygrają gospodarze. Goppingen - Wallau , Wallau zupełnie bez formy , coś nie tak jest z tą drużyną , muszą zajść jakieś zmiany. 33-45 z "moją drużyną" u siebie to totalna klęska. Wygrana Goppingen. Flens - Dussel nie ma o czym mówić Pfullingen - Wilhelm 2.
Pozdrawiam i zapraszam do polemizowania

Do góry
#335478 - 20/05/2005 12:58 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Quote:

W niedzielę przedostatnia kolejka u Niemców.Ja bym zaryzykował x2 w meczu Kiel-Essen.Kurs 13 na Essen to przesada.Mam nieodparte wrażenie,że Essen dwa ostatnie mecze odpuścił.Kiel wczoraj niemilosiernie się męczylo ze
slabym Minden.Może Flensburg odpowiednio zmobilizuje Essen?
A co jest w przypadku,gdyby Kiel i Flensburg mialy jednakową ilość punktów?Z innych meczy to zagram Lemgo i chyba Magdeburg.A co sądzicie o LM pań?Chyba zagram poniżej 50.5 w unibecie za 2.Ostatnio Kometal wygral u siebie ze Slagense 20-12.Może zaryzykuję też -4.5 na Kometal po kursie 3.Poczekam na expekt,może wystawią kursy.Pozdrawiam




Słabym Minden ? Nie wiem czemu tak uważasz , to aktualnie jedna z lepiej zmotywowanych drużyn w Bundeslidze. A właśnie środowy mecz pokazał jak wiele znaczy motywacja. Kiel jechał po pewne , dwucyfrowe zwycięstwo , a tu bach , do przerwy 16-12 Nie uważam by był to spadek formy Kiel , tylko jej wzrost w Minden. Strasznie ciekaw jestem jak sobie poradzi Hannover z Lemgo. Węszę niespodzianke do przerwy , w BaW na Minden do przerwy 2,90 , chyba warto zaryzykować. HSV - Magdeburg , arcyciekawy pojedynek jeśli Magde wygra , to sobie zapewni LM , na kolejke przed końcem Bundesligi. Grosswalstadt - Wetzlar - mam jakieś nieodparte przeczucie niespodzianki Ostatni mecz z Nordhorn 33-29 , wprawdzie we własnej hali , ale na pewno będą i na wyjeździe skutecznie walczyli , z handicapem , biore to , ale takiego w BaW nie posiadam Kiel - Essen , pewny win gospodarzy. Nordhorn - Lubbecke , też zacięty mecz , ale niestety o marchewke, wygrają gospodarze. Goppingen - Wallau , Wallau zupełnie bez formy , coś nie tak jest z tą drużyną , muszą zajść jakieś zmiany. 33-45 z "moją drużyną" u siebie to totalna klęska. Wygrana Goppingen. Flens - Dussel nie ma o czym mówić Pfullingen - Wilhelm 2.
Pozdrawiam i zapraszam do polemizowania




Oczywiście Magdeburg to mój mecz kolejki

Do góry
#335479 - 20/05/2005 14:19 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Magdeburg odpuszczę,bo mają trzy punkty przewagi nad Lemgo,a ostatni mecz grają u siebie ze spadkowiczami.Zostaję przy swoim i gram przeciwko Kiel!!

Do góry
#335480 - 20/05/2005 14:25 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Quote:

Quote:

W niedzielę przedostatnia kolejka u Niemców.Ja bym zaryzykował x2 w meczu Kiel-Essen.Kurs 13 na Essen to przesada.Mam nieodparte wrażenie,że Essen dwa ostatnie mecze odpuścił.Kiel wczoraj niemilosiernie się męczylo ze
slabym Minden.Może Flensburg odpowiednio zmobilizuje Essen?
A co jest w przypadku,gdyby Kiel i Flensburg mialy jednakową ilość punktów?Z innych meczy to zagram Lemgo i chyba Magdeburg.A co sądzicie o LM pań?Chyba zagram poniżej 50.5 w unibecie za 2.Ostatnio Kometal wygral u siebie ze Slagense 20-12.Może zaryzykuję też -4.5 na Kometal po kursie 3.Poczekam na expekt,może wystawią kursy.Pozdrawiam




Słabym Minden ? Nie wiem czemu tak uważasz , to aktualnie jedna z lepiej zmotywowanych drużyn w Bundeslidze. A właśnie środowy mecz pokazał jak wiele znaczy motywacja. Kiel jechał po pewne , dwucyfrowe zwycięstwo , a tu bach , do przerwy 16-12 Nie uważam by był to spadek formy Kiel , tylko jej wzrost w Minden. Strasznie ciekaw jestem jak sobie poradzi Hannover z Lemgo. Węszę niespodzianke do przerwy , w BaW na Minden do przerwy 2,90 , chyba warto zaryzykować. HSV - Magdeburg , arcyciekawy pojedynek jeśli Magde wygra , to sobie zapewni LM , na kolejke przed końcem Bundesligi. Grosswalstadt - Wetzlar - mam jakieś nieodparte przeczucie niespodzianki Ostatni mecz z Nordhorn 33-29 , wprawdzie we własnej hali , ale na pewno będą i na wyjeździe skutecznie walczyli , z handicapem , biore to , ale takiego w BaW nie posiadam Kiel - Essen , pewny win gospodarzy. Nordhorn - Lubbecke , też zacięty mecz , ale niestety o marchewke, wygrają gospodarze. Goppingen - Wallau , Wallau zupełnie bez formy , coś nie tak jest z tą drużyną , muszą zajść jakieś zmiany. 33-45 z "moją drużyną" u siebie to totalna klęska. Wygrana Goppingen. Flens - Dussel nie ma o czym mówić Pfullingen - Wilhelm 2.
Pozdrawiam i zapraszam do polemizowania




Oczywiście Magdeburg to mój mecz kolejki




Czytam swoją wypowiedź teraz , i musze stwierdzić , że coś napisałem , wcześniej nie przemyślawszy tego
Otóż Wallau oczywiście nie ma o co grać , i forma , jest właśnie tym faktem spowodowana. Trener eksperymentuje , a zawodnikom sie nie chce grać
Pozdro Zebras Fan , nawoj , pawka , Goldi

Do góry
#335481 - 20/05/2005 18:54 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Myślę,że warto zagrać w rozpisie 2/5 lub 2/6 na remisy.Większość meczy o pietruchę a poza tym dawno nie bylo remisów.Oczywiście nie za jakąś dużą kwotę.Przy jednym remisie zwrot a przy 2 i wiecej niezla kaSA.wARTO POSTAWIĆ PARĘ GROSZY.

Do góry
#335482 - 22/05/2005 20:03 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Pozostała ta ostatnia kolejka...mógłby ktoś podać zestaw par?

Do góry
#335483 - 22/05/2005 20:41 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Pozostała ta ostatnia kolejka...mógłby ktoś podać zestaw par?




Oczywiście Panie Romanie Oto i zestaw par :
Wilhelmshavener HV - Minden
Post Schwerin - Frisch Auf Göppingen
Magdeburg - Pfullingen
Essen - Gummersbach
Wetzlar - Hamburg
Düsseldorf HSG - Kiel
Bad Schwartau-Lübeck - Grosswallstadt
Lemgo - Flensburg-Handewitt
Wallau Massenheim - Nordhorn

Większość z meczy jest o pietruche Jednak Magdeburg to 100% , ponieważ gdy wygra , zapewnia sobie LM => dziś w dupe z HSV 26-28 , przy okazji mi kupon zje*ali

Pozdrawiam całą LPR

Do góry
#335484 - 22/05/2005 20:42 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Myślę,że warto zagrać w rozpisie 2/5 lub 2/6 na remisy.Większość meczy o pietruchę a poza tym dawno nie bylo remisów.Oczywiście nie za jakąś dużą kwotę.Przy jednym remisie zwrot a przy 2 i wiecej niezla kaSA.wARTO POSTAWIĆ PARĘ GROSZY.




No i rzeczywiście Ale tylko 1 ! I to ten którego tak nie chciałem Nordhorn 30-30 Lubeka Kupon w koszu
Pozdrawiam nawoj

Do góry
#335485 - 23/05/2005 12:53 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Do drugiego remisu niewiele brakowało.Co do ostatniej kolejki no to pewniakiem tez kiel,ale kurs bedzie pewnie1.03.Trochę szkoda,że to juz koniec sezonu.W przyszlym
musimy się wżąść ,Panowie,ostrzej do roboty,bo na handballu można nieżlę zarobić.Ja to co zarobię na p.ręcznej,to poplyne na czym innym,glównie NBA.Na koniec zagram sobie jeszcze raz remisy w rozpisie oraz zastanowię się nad meczem Lemgo z Flensburgiem.Pozdrawiam wszystkich

Do góry
#335486 - 23/05/2005 13:11 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Kiel i Magdeburg faktycznie wydają się dobrymi typami, a co z Lemgo - Flensburg? kto bedzie mial wieksza motywacje?

Do góry
#335487 - 23/05/2005 13:58 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
ciezko powiedziec kto bedzie mial wieksza motywacje. Lemgo bedzie za wszelka cene chvcialo wygrac i pokazac ze sa w stanie pokonac kandydata na mistrza. Z pewnoscia mecz bedzie bardzo zaciety ( jak to zawsze tam bylo) i licze na piekne widowisko. Dla mnie lekko na 2 i oczywiscie livebet w betandwin

Do góry
#335488 - 23/05/2005 16:53 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Lemgo gdyby nawet wygralo,to zapewne nie przeskoczy Magdeburga.Jak będzie kurs ponad 3 na Lemgo to gram lemgo.Ale jeszcze jest trochę czasu zeby na koniec dobrze sie zastanowić.

Do góry
#335489 - 23/05/2005 17:22 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
eh kursu na 3 na lemgo raczej bym sie nie spodziewal... ale to sie okaze ju nie dlugo

Do góry
#335490 - 23/05/2005 22:42 Re: Handball Bundesliga 2004/2005 cz.2
Zebras Fan Offline
addict

Meldunek: 30/01/2005
Postów: 601
Skąd: To tu to tam
Witam!!!
Ostatnia kolejka obfituje w kilka ciekawych i bardzo cieżkich do wytypowania meczy.Spróbuje wstepnie cos o nich napisac


1.Magdeburg-Pfulingen

Mecz bez handi do gry bez sensu!!!
Kurs bedzie no jusz jak buki zrobia promocje max 1,05 Magdeburg go wygra a ludzie przyjda fetowac 3 miejsce w wypelnionej hali(malo juz biletow)

2.Duesseldorf-Kiel

tu bedzie max kurs 1,10 duessel juz o nic nie gra a Kiel nie bedzie mialo slabszego dnia jak z minden i to poprostu wygra bo musi wygrac (no moze jeszcze zremisowac )

3.Lemgo-Flensburg

Bardzo interesujacy widac specow na foro mecz.
Watpie nawoj ze bedzie tu kurs 3 lub wiecej.
Chyba ze wszyscy beda grali flensburg to kto wie.
Ja mysle ze bedzie np. tak 2,60 9,50 1,60
ale moze byc i 1,70-1,80 na flens
Mecz bedzie zaciety mimo ze jusz oba teamy raczej o nic nie walczą (chyba ze stanie sie cud ale to nie liga szkocka w piłkę nożną)
Jak dla mnie meczyk 50/50 wszystko zalezy jak to mowil juz nawoj od kursow na kogo zagrac!!!

4.Essen-Gummersbach]

To jest bardzo ciekawy mecz!!!
Derby zagłebia ruhry!!!
Jak dla mnie mecz kolejki.
Ciekawi mnie czy essen zatrzyma rozpędzonych gumisi???
Czy zrewanzuje sie za porazke w koeln arena i pechowym 30-29 po bramce Mierzwy sekundy przed koncem???
Wszystko zalezy od kursow na kogo zagrać ale jednego mozna byc pewnym Essen zagra tu raczej jak z Magdeburgiem u siebie niz Minden czy Duessel!!!

5.HSG Wetzlar - HSV Hamburg

Faworytem buków bedzie bankowo Hsv ja tu cos czuje ze zrobia chlopaki z hamburga wtope w swoim stylu myśle że warto przemyslec ten mecz.

6.SG Wallau/Massenheim - HSG Nordhorn

Ciekawi mnie czy nord dalej bedzie robil sobie jaja i psuł swietne wrazenie jakie zrobil do meczu u siebie z Hsv???
Moze na wallau bedzie kursik z 2 lub wiecej???
Jak nord przyjedzie bez glandorfa moze zaryzykowac 1 ze zwrotem na x???

7.SV Post Schwerin - Frisch Auf Göppingen

Pewnie wygra goppingen ale watpie czy kurs na nich kogos skusi do gry???
No i czy post nie bedzie chcial godnie pozegnać sie z bundesligą???

8.Wilhelmshavener HV - GWD Minden-Hannover

To samo co wyżej minden już gra w barażach wilhelms od dawna o nic więc niewiadomo jak oba teamy do tego podejdą ale kursu wysokiego tu nie będzie na 1

9.TuS N-Lübbecke - TV Großwallstadt

Myśle ze tu lubeka zrewanżuje się za porażke na wyjeździe ot zagra dla kibiców z drugim przeciętnym zespołem.

P.S.
Masz racje Nawoj na recznej da sie sporo zarobić.
Dlatego apeluje do wszystkich z forum by od wrzesnia wspólpracować i sobie pomagać a wtedy unikniemy błedów i więcej się zarobi

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3179 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581749 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49