Strona 13 z 22 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 21 22 >
Opcje tematu
#3309159 - 02/08/2009 22:03 Re: Kibice [Re: MazurXP]
kowalwls Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 1147
Skąd: Liverpool
Originally Posted By: MazurXP
zapewniam cię ze 1 dobre stoisko z towarem nie ma mniejszej wartości, niz to forum....


Widać experta od marketingu i reklamy na kilometr laugh laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#3309188 - 02/08/2009 22:16 Re: Kibice [Re: MazurXP]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
odnoszę wrażenie że mało kto z wypowiadających się tu ma jakiekolwiek pojecie o świecie kibicowskim, myślicie że kibice to hołota bez perpektyw, o niskim wykształceniu, i słabej sytuacji materialnej(ogólnie z nizin społecznych co jest oczywiście nieprawdą), a wiadomo że dzisiaj wielu z tych "huliganów" na których tak narzekacie ma wyższe wykształcenie, normalne rodziny i wielu z takich kibiców którzy jeżdzą na wyjazdy są włąścicielami różnym przedsiębiorstw(znam kilku takich) którzy dodatkowo sposorują domy dziecka, i działają charytatywnie.
A gdy przychodzi dzień meczu, jaą na wyjazd, i jak taki nikt jak Cfany policjant który musi się wyżyć bo przez cały tydzień musiał na komendzie czyścić kible za kare, sam zaczepia prowokuje, to nie dziwie się sytyuacjom takim jak w Danni.

Serdecznie Polecam posłuchać.

CAŁA PRAWDA O KIBICACH

http://www.youtube.com/watch?v=ltzdu2gO7Js

Do góry
#3309198 - 02/08/2009 22:19 Re: Kibice [Re: kowalwls]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: kowalwls
Originally Posted By: MazurXP
zapewniam cię ze 1 dobre stoisko z towarem nie ma mniejszej wartości, niz to forum....


Widać experta od marketingu i reklamy na kilometr laugh laugh



Człowieku wydaje mi się większy niż ty, nie wydaje mi się żeby wartość tego forum przkraczało 1 milion pln(chociaż mogę się mylić), a to jak wiadomo niewiele na otworzenie w dobrym miejscu wypasionego stoiska z dobrym towarem i kilkoma pracownikami.

Do góry
#3309220 - 02/08/2009 22:31 Re: Kibice [Re: MazurXP]
kowalwls Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 1147
Skąd: Liverpool
Originally Posted By: MazurXP


Człowieku wydaje mi się większy niż ty


Tym postem potwierdziłeś swoją wiedzę smile

Do góry
#3309264 - 02/08/2009 22:45 Re: Kibice [Re: kowalwls]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: kowalwls
Originally Posted By: MazurXP


Człowieku wydaje mi się większy niż ty


Tym postem potwierdziłeś swoją wiedzę smile


mógłbyś rozwinąć?, bo jak narazie to widzę że chyba nie wiesz co napisać i tak piszesz w pół zdania, nie wiadomo z czym to jesć...

Do góry
#3310259 - 03/08/2009 04:58 Re: Kibice [Re: MazurXP]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: MazurXP
Originally Posted By: Conrad
To była bandycka hołota, nad którą miasto się aż za bardzo troszczyło (proponowano im nowe lokalizacje, itd.).

Chciano im pomóc (mimo iż to nie jest zadanie władz miasta, by szukać lokali handlowych dla ludzi... od tego są agencje nieruchomości, itd.), ta hołota zaś zachowała się jak bydło, rzucając kostką brukową w innych ludzi, normalnie żenada. smirk

Miasto postąpiło zbyt łagodnie, chciało dobrze... choć od początku było wiadomo jak to się skończy. Prezydentowa miała dobre serce, ja bym od razu egzekwował prawo znacznie zdecydowaniej niż ona... smile


Ciułacze? Hołota? pomyśl zanim coś napiszesz.
By ty treż się zaliczasz do zwykłych nic nie znaczących, ciułaczy, zapewniam cię ze 1 dobre stoisko z towarem nie ma mniejszej wartości, niz to forum....


Jeju, chyba sprzedam swoje forum aby móć handlować jakimiś tanimi jeansami z Chin. A jak za moje bezprawne zajmowanie czyjegoś miejsca ktoś będzie mnie chciał stamtąd wyrzucić, to zacznę po protu kamieniami rzucać w tych, którzy stoją po stronie prawa. Może to "zniekształci" przepisy prawne na moją korzyść i władza się na tyle wystraszy, że będę nadał mógł zajmować cudze miejsce i nadal tam prowadzić swój kiermasz. Oczywiście jednocześnie okradając swój kraj i nielegalnie pobierając zasiłek dla bezrobotnych... smirk

Do góry
#3310294 - 03/08/2009 05:20 Re: Kibice [Re: Conrad]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: MazurXP
Originally Posted By: Conrad
To była bandycka hołota, nad którą miasto się aż za bardzo troszczyło (proponowano im nowe lokalizacje, itd.).

Chciano im pomóc (mimo iż to nie jest zadanie władz miasta, by szukać lokali handlowych dla ludzi... od tego są agencje nieruchomości, itd.), ta hołota zaś zachowała się jak bydło, rzucając kostką brukową w innych ludzi, normalnie żenada. smirk

Miasto postąpiło zbyt łagodnie, chciało dobrze... choć od początku było wiadomo jak to się skończy. Prezydentowa miała dobre serce, ja bym od razu egzekwował prawo znacznie zdecydowaniej niż ona... smile


Ciułacze? Hołota? pomyśl zanim coś napiszesz.
By ty treż się zaliczasz do zwykłych nic nie znaczących, ciułaczy, zapewniam cię ze 1 dobre stoisko z towarem nie ma mniejszej wartości, niz to forum....


Jeju, chyba sprzedam swoje forum aby móć handlować jakimiś tanimi jeansami z Chin. A jak za moje bezprawne zajmowanie czyjegoś miejsca ktoś będzie mnie chciał stamtąd wyrzucić, to zacznę po protu kamieniami rzucać w tych, którzy stoją po stronie prawa. Może to "zniekształci" przepisy prawne na moją korzyść i władza się na tyle wystraszy, że będę nadał mógł zajmować cudze miejsce i nadal tam prowadzić swój kiermasz. Oczywiście jednocześnie okradając swój kraj i nielegalnie pobierając zasiłek dla bezrobotnych... smirk


Co do tanich jeansów z Chin, robi się to co jest opłacalne, a handlowanie tanimi jeansami jest bardziej opłacalne niż drogimi, tak z reguły jest.

Handluje się tym na co jest podaż a w Polsce duża większa podaż jest na tańsze rzeczy.

Co do kupców z KDT rzeczywiście ich zachowanie nie było mądre.
Ale nazywac ich hołotą to trochę przesada.

Do góry
#3310386 - 03/08/2009 05:54 Re: Kibice [Re: MazurXP]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Słuchaj, to byli ludzie, którzy kostką brukową nawaleni w trzy dupy rzucali w innych ludzi. Gorszej hołoty ciężko znaleźć.

Po drugie są to kompletni imbecyle, bo myśleli że rozrabiając jak zwykli przestępcy coś osiągną. Bo skoro poprzedniego prezydencika udało się zastraszyć i zmusić do ssania pałki to i tym razem podobne metody odniosą skutek.

Nic bardziej mylnego. smirk

Zamiast dziękować miastu za pomoc w znalezieniu i przeniesieniu ich do nowej lokalizacji... to ci woleli iść w zaparte i na chama okupować miejsce... do którego nie mieli ŻADNYCH, JAKICHKOLWIEK nawet najmniejszych praw. Bo tak im się podobało grin

Trudno, skoro zamiast myślenia wybrali debilizm to inaczej to się nie mogło skończyć, minęły już czasy tchórzy u władzy, którzy na pierwszy znak jakiegokolwiek protestu w gacie robią i rozkładają nogi jak ten uległy Kartofel...

Do góry
#3346571 - 20/08/2009 03:42 Re: Kibice [Re: Conrad]
lamps Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2009
Postów: 1540

Do góry
#3347135 - 20/08/2009 05:09 Re: Kibice [Re: lamps]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Zna ktoś prawdziwe powody zerwania zgody Lecha z Zagłębiem Lubin? Może być na priva jakby co. Coś tam słyszałem, ale wole się dowiedzieć od zainteresowanych stron wink

Do góry
#3347382 - 20/08/2009 06:06 Re: Kibice [Re: Bullet]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
Zrobili to za porozumieniem obu stron.
Powody nie znane.
Ale każdy pewnie skuma że Lechowi taka zgoda była nie potrzebna (między innymi nie wspomagali Lecha)
Podobno już zaczyna się sypać zgoda z Arką - wynik oficjalny myślę że zobaczymy już wkrótce.

Do góry
#3350898 - 21/08/2009 15:49 Re: Kibice [Re: buldog]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !

Do góry
#3352351 - 22/08/2009 05:48 Re: Kibice [Re: buldog]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
jeżeli śmieszą cię podobne akcje - jesteś skończonym debilem

Do góry
#3354386 - 23/08/2009 16:33 Re: Kibice [Re: lamps]
muminek bez ogonka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2007
Postów: 2727
Originally Posted By: lamps

Policja powinna lać pałami po mordach i kulki gumowe jedna po drugiej a nie takie czajenie sie
Najlepiej to byłoby zostawić ich samemu sobie by sie powybijali, szkoda ze prawo na to nie pozwala

Do góry
#3354398 - 23/08/2009 17:04 Re: Kibice [Re: muminek bez ogonka]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
Originally Posted By: muminek bez ogonka
Originally Posted By: lamps

Policja powinna lać pałami po mordach i kulki gumowe jedna po drugiej a nie takie czajenie sie
Najlepiej to byłoby zostawić ich samemu sobie by sie powybijali, szkoda ze prawo na to nie pozwala

szkoda słów, powinni odrazu strzelac do tego bydła. jakis skunks kopie policje to powinni takiego troglodyte zastrzelic, nikt by po tych Ś.M.I.E.C.I.A.C.H. nie zapłakał !!!

Do góry
#3355466 - 24/08/2009 01:00 Re: Kibice [Re: cobra]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Przecież oni leją ochronę na tym video a nie milicje ;p. A ochrona to już nie pan Marian z supermarketu który dorabia w weekendy na stadionie tylko sami psychole bo nikt normalny nie będzie się narażał. Zdziwiłby się każdy ilu z tych atakujących ochronę stoi jako "ochraniaże" na meczach innych drużyn. Kibice niektórych drużyn powinni sobie flagi "Scorpions" uszyć ;p

Do góry
#3356256 - 24/08/2009 04:59 Re: Kibice [Re: cobra]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: muminek bez ogonka
Originally Posted By: lamps

Policja powinna lać pałami po mordach i kulki gumowe jedna po drugiej a nie takie czajenie sie
Najlepiej to byłoby zostawić ich samemu sobie by sie powybijali, szkoda ze prawo na to nie pozwala

szkoda słów, powinni odrazu strzelac do tego bydła. jakis skunks kopie policje to powinni takiego troglodyte zastrzelic, nikt by po tych Ś.M.I.E.C.I.A.C.H. nie zapłakał !!!


Widzę, iż koledzy niekumaci skoro sądzą, że to policja. Czegoś nie wiesz, nie komentuj, bo macie o tym pojęcie jak ja o balecie!

Do góry
#3356277 - 24/08/2009 05:06 Re: Kibice [Re: zecik]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Cobra i Muminek dobrze piszą, tego typu ścierwo trzeba wywalić ze stadionów. Nie na tym polega piłka nożna.

Sporadyczne akcje tego typu, jeśli już mają się zdarzać, to powinny mieć miejsce poza granicami kraju. Do tego doprowadziła właśnie brytyjska policja, że w kraju jest kultura i brak przemocy... ale jak się trafi jakiś finał w Kopenhadze to różne cyrki się dzieją. smile

Do góry
#3356289 - 24/08/2009 05:13 Re: Kibice [Re: Conrad]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Ale rozróżnijmy ochronę a policaj. Jedni i drudzy nie maja takich samych kompetencji. I chyba żaden z nas nie chce by było jak w Anglii (aspekt dopingu), gdzie Teatr Marzeń to może być i na boisku i na trybunach, na murawie magia piłki nożnej a wśród kibiców cisza i obserwowanie.

Do góry
#3356295 - 24/08/2009 05:16 Re: Kibice [Re: zecik]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
W Anglii jest bardzo dobry doping, z głównych sektorów "kibicowskich" jest bardzo głośno. smile

Pewnym wyjątkiem może być Chelsea, tam głównie Japończyków z aparatami fotograficznymi widać w trybunach. No prawie... wink

Do góry
Strona 13 z 22 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 21 22 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, ANZELMO, Sensei, Szuman, Irek), 3954 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49