Strona 2 z 20 < 1 2 3 4 ... 19 20 >
Opcje tematu
#3478702 - 26/10/2009 18:13 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: GaloGalo]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
Cska - Lottomatica 2 handicap +13.5 pkt
99% jestem pewny ze Cska nie wygra tyloma pkt a w zasadzie nie jestem pewny czy wogole wygra ten mecz. Dla odwaznych kurs 6 na wlochów. Byc moze handicap bedzie wyzszy z doswiadczenia strzelam ze gdzies w tych granicach bedzie. Cska w 1 kolejce fatalnie sie zaprezentowalo a w ostatniej kolejce superligi wygrali z nasjlabszą druzyną na wyjezdzie 79:82 takze widac ze Pashutin byl niezlym graczem za to trenerem marnym.


Oldenburg - Milano 1 1.80
Ogladalem mecz asseco-oldenburg i naprawde ten niemiecki zespol to nie ogorki. asseco tez nie zle gralo ale niemcy mnie zadziwili swoj postawą. Nie od dzis wiadomo ze Milano na wyjezdzie nie prezentuje rownie wysokiej formy co na wlasnym parkiecie. Mysle ze niemcy ich spokojnie lykną.

Malaga - Olympiakos 1 2.10
6 rok sledze eurolige i co mi sie nasuwam jak olympiacos gra na wyjezdzie? Ze to druzyna wlasnego parkietu na wyjezdzie nie potrafia pokazac wszystkiego.Malaga slabsza niz sezon temu ale wygrala w 1 kolejce na trudnym terenie w Belgradzie. Malaga to druzyna ktora rzcua sporo pkt a to jest podstawowy warunek zeby pokonać Pireus bo to takze druzyna ofensywna
Dla mniej wiezacych w zwyciestwo hiszpanow linia pkt over


Caja Laboral- Maccabi 1 1.45
Tau to zupelnie inna druzyna nie ma Rakocevica inna nazwa inny klimat ale kazdy wie ze vitoria u siebie rzadko przegrywa mecze a maccabi to solidna druzyna ale bez przesady. Mysle ze jak na Caje to zajebisty kurs po tym jak im sie podwinela noge w 1 kolejce.

Do góry
Bonus: Unibet
#3478886 - 26/10/2009 22:00 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: Fercio]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
Fercio ja mam trochę odmienne zdanie co do Milano z Oldenburgiem co prawda nie oglądałem meczu Prokomu ale słyszałem, że to raczej Prokom nie postawił wysoko poprzeczki (seriami nie trafiał spod kosza, brak walki pod tablicami, gra tylko na dwóch zawodników Woods i Logan).Doświadczenie Oldenburga (beniaminek) a Milano w Eurolidze to przepaść i sądzę, że gra u siebie to dodatkowa presja dla Niemców dla których taka sytuacja to będzie debiut. Nie zgodzę się, że Włosi znacznie słabo prezentują na wyjeździe gdyż w zeszłym roku przegrywali kilkoma punktami w Eurolidze z takimi tuzami jak Real czy Olympiacos...zespół został wzmocniony takimi graczami jak Finley, Maciulis czy Acker. Racja sezon rozpoczął fatalnie widocznie potrzebują jeszcze zgrania chociaż z Panathinaikosem gra wyglądała już przyzwoicie pomimo porażki. Porażka z Oldenburgiem byłaby trzecią z kolei a mając na horyzoncie następny mecz ze Sieną w lidze oznaczałoby cztery porażki z rzędu, myślisz ze chcą dopuścić do takiej sytuacji smile Porównując następnie trenera Pacesasa do Bucchiego rozwiewamy wątpliwości taktyczne. Nie uważam, że Milano wygra ale nie wierzę, że niedoświadczeny Oldenburg spokojnie łyknie mocno zmotywowanych Włochów.

Dodam jeszcze, że nie ryzykowałbym Malagi co prawda dała zarobić na meczu z Partizanem ale tylko dzięki temu, że młodzież z Belgradu całkowicie opadła z sił w 4-tej kwarcie a dyspozycja Unicaji pozostawia wiele do życzenia gdzie przykładem jest czwarta porażka w lidze. Nie wiem czy będzie możliwy powrót chorych Shortsanitisa i Papaloukasa do składu, jeśli tak to nie widzę przebłysku formy u Hiszpanów.

Do góry
#3478895 - 26/10/2009 22:05 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: sHybki]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: sHybki20
Porównując następnie trenera Pacesasa do Bucchiego rozwiewamy wątpliwości taktyczne.


No tu akurat Włoch jest nie lepszym pacanem...zero kontroli gry

Do góry
#3478905 - 26/10/2009 22:13 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: sebkos]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
skoro tak mówisz, masz większą wiedze wink ale jak zapatrujesz się na Milano zagrałbyś??

Do góry
#3479602 - 27/10/2009 05:23 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: sHybki]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
nie było mnie popoułdnie... no na milan nie zagram już długo (po wczorajszym wyczynie z Koszarkami). Oldenburg fajnie budowany zespół, z pomysłem na grę. Pierwszy mecz w histori w Eurolidze, ogromne święto z cepami z Milanu to duże szaanse na win tongue

Do góry
#3481891 - 28/10/2009 06:53 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: sebkos]
lesterekk Offline
member

Meldunek: 04/01/2008
Postów: 108
jutro kleiza i reszta bandy zdemoluja malage,nie widze hiszpanow w tej konfrontacji

Do góry
#3482107 - 28/10/2009 17:41 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: lesterekk]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
co myślicie o fenerbache i olympiakosie? kursy ładne a malaga nie zachwyca szczególnie w lidze, francuzi to mnie wogóle nie przekonują

Do góry
#3482502 - 28/10/2009 23:20 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: Matias88]
TonyParker Offline
a.k.a. "Appiah"

Meldunek: 06/01/2009
Postów: 654
Q. Woods (Asseco Prokom) over 14.5
1.83 (bet365)
5/10

Qyntel Woods to zdecydowany lider Asseco Prokomu. Dla mnie najlepszy zawodniki jaki grał kiedykolwiek w PLK. Dla mnie dziś oddsmaker popełnia niezły błąd, bo realna linia to 16,5. Wodds w ostatnim spotkaniu z Treflem Sopot (team z dobrą obroną) zagrał świetnie rzucając 32 punkty. Real Madryt nie ma dobrego obrońcy na Q-Woodsa.

Do góry
#3482732 - 29/10/2009 01:15 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: Fercio]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Fercio
Cska - Lottomatica 2 handicap +13.5 pkt
99% jestem pewny ze Cska nie wygra tyloma pkt a w zasadzie nie jestem pewny czy wogole wygra ten mecz. Dla odwaznych kurs 6 na wlochów. Byc moze handicap bedzie wyzszy z doswiadczenia strzelam ze gdzies w tych granicach bedzie. Cska w 1 kolejce fatalnie sie zaprezentowalo a w ostatniej kolejce superligi wygrali z nasjlabszą druzyną na wyjezdzie 79:82 takze widac ze Pashutin byl niezlym graczem za to trenerem marnym.


Oldenburg - Milano 1 1.80
Ogladalem mecz asseco-oldenburg i naprawde ten niemiecki zespol to nie ogorki. asseco tez nie zle gralo ale niemcy mnie zadziwili swoj postawą. Nie od dzis wiadomo ze Milano na wyjezdzie nie prezentuje rownie wysokiej formy co na wlasnym parkiecie. Mysle ze niemcy ich spokojnie lykną.

Malaga - Olympiakos 1 2.10
6 rok sledze eurolige i co mi sie nasuwam jak olympiacos gra na wyjezdzie? Ze to druzyna wlasnego parkietu na wyjezdzie nie potrafia pokazac wszystkiego.Malaga slabsza niz sezon temu ale wygrala w 1 kolejce na trudnym terenie w Belgradzie. Malaga to druzyna ktora rzcua sporo pkt a to jest podstawowy warunek zeby pokonać Pireus bo to takze druzyna ofensywna
Dla mniej wiezacych w zwyciestwo hiszpanow linia pkt over


Caja Laboral- Maccabi 1 1.45
Tau to zupelnie inna druzyna nie ma Rakocevica inna nazwa inny klimat ale kazdy wie ze vitoria u siebie rzadko przegrywa mecze a maccabi to solidna druzyna ale bez przesady. Mysle ze jak na Caje to zajebisty kurs po tym jak im sie podwinela noge w 1 kolejce.



zgadzam sie, Roma + Malaga, to moga być bdb typy smile pozdro

Do góry
#3484099 - 29/10/2009 19:51 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: MARSHALL213]
Mak0ss Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2403
Skąd: POZnan*
Bardzo ciekawie wyglada mi dzis propozycja +13,5 na Khimki z Panata. Pierwsze mecze to delikatnie. Ale spodziewalbym sie tu lini bardziej na poziomi 7,5-9,5 niz tak wysokiej.

Do góry
#3484131 - 29/10/2009 20:10 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: Mak0ss]
lesterekk Offline
member

Meldunek: 04/01/2008
Postów: 108

wczoraj olympiakos(liczylem na poprawe w zmocnionym skladzie) osmieszyl sie totalnie przegrywajac 20.wyjazdy to problem,nie zmienilo sie nic z poprzednim sezonem.

Do góry
#3484715 - 30/10/2009 01:45 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: lesterekk]
umarex Offline
enthusiast

Meldunek: 11/03/2009
Postów: 214
By być mocarzem, trzeba grać jak mocarz

CAJA LABORAL- Maccabi Tel Aviv

Nie mowmy o powrocie wielkiego maccabi po kilku transferach i wygranym meczu u siebie z Ljubljana. Prawdziwych mocarzy poznaje sie w goracych halach na wyjezdzie. A wiec pierwszy sprawdzian juz dzis czeka na zespol z Izraela. CAja to juz nie TAU nie tylko nazwa inna, sklad mocno przemeblowany, ale wciaz to zespol ktory moze rywalizowac conajmniej u siebie z najlepszymi. Maccabi na razie do najlepszych sie nie zalicza wiec niespodzianka i to spora bedzie ich wygrana w Kraju Baskow. Wczoraj Armani ucieklo spod topora i 0-2 dzis spodziewam sie pewnego zwyciestwa gospodarzy( Eliyahu po raz pierwszy zagra ze swoim starem domem)

OLIMPIJA LUBLJANA - Maroussi
Kolejny goracy punkt na koszykarskiej mapie Europy w stolic slowenii juz wielu tracilo punkty, przypomne chociazby z najnowszej historii mecz na styku z zeszlorocznym CSKA Moskwa. Wrocilo do olimpiji wielu wychowankow tej prawdziwej kuzni talentow. Olimpja chce znow cos znaczyc w Lidze Adriatyckiej i powrocic do elity Euroligi. Kontuzje i choroby w greckim sredniaku z pewnoscia beda pomocne w odniesieniu pierwszego zwyciestwa w tym sezonie EL.

EFES PILSEN - Partizan Belgrad
Niedawno slyszalem opinie, tak slabego Partizana dawno nie bylo. Od tego czasu doszlo co prawda kilku amerykanskich graczy ale nie zmienia to obrazu dumy Beogradu( co najmniej dla polowy jej mieszkancow). Brak przekonujacych zwyciestw w Lidze Adriatyckiej, w koncu oklapniecie z Malaga u siebie.
Kolejne spotkanie w elicie europejskiego basketu nie bedzie wcale latwiejsze. To potyczka z mocno wzmocnionym Efesem w piekielnym Stambule, mlodzi zawodnicy nieograni jeszcze w tej klasie rozgrywkowej poniosa konsekwencje swego malutkiego doswiadczenia.

Reasumujac OLIMPJA, CAJA, EFES
wszystko z handicapem odpowiednio -5, -6 i -9
1 1 1
pozdrawiam grajacych i typujacych

Do góry
#3485231 - 30/10/2009 05:35 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: umarex]
umarex Offline
enthusiast

Meldunek: 11/03/2009
Postów: 214
juz mamy rozstrzygniecia
Efes meki ale jednak 10 pkt przewagi jakos ugrali
Lubjlana nie wykorzystala oslabienia rywala i po slabej grze przegrala mecz u siebie
Caja nie znalazla srodka na zatrzymanie obwodu Maccabi i wygrala raptem 5 pkt

Moglo byc lepiej, ale walczyc trzeba do konca
jak Matt Walsh chyba kandydat na MVP tej kolejki

Do góry
#3486360 - 31/10/2009 02:56 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: umarex]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
hhaaaa mowilem lottomatica handi a dla odwaznych 2 !!!!!!! na Bwin za 200zl na wlochow po kursie 7 => 1400zl do wyplaty

dziekuje postoje

Do góry
#3486365 - 31/10/2009 02:58 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: Fercio]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
solowki takze na malage, tau i oldenburg . 3 na 4 niezly wynik pozdro dla kumatych

Do góry
#3489872 - 02/11/2009 20:05 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: Fercio]
kreator1980 Offline
addict

Meldunek: 12/09/2009
Postów: 607
Skąd: Stalowa Wola
Unicaja Malaga - Efez Pilzen
Oglądałem wczoraj mecz Malagi z Caja. W meczu tym doznał kontuzji Priceziz bardzo mocny punkt tej drużyny na pewno nie zagra w tej kolejce Euroligi. Malaga nieźle broni ale w ataku nie zachwyca. Nie widzę w drużynie Malagi zawodników którzy przeciwstawią się podkoszowym Efezu( Kasun, Peker, Santiago, a jest jeszcze Nachbar).Po drugiej stronie drewniany Archibald i niezachwycający Freeland i Lima. Moim zdaniem zdecydowana przewaga pod koszem przyjezdnych. Do tego należy dodać powoli wracającego do dobrej gry Rakocevica i znanego z występów w Realu Ch. Smitcha a są jezcze solidni reprezentanci Turcji Arslan i Guler.
Reasumując Efez ma personalnie lepszy zespół. Dodatkowo brak Printezisa i słaba gra Malagi w lidze skłaniają mnie do zagrania:

Efez(+6,5) 1,9 Bwin

Czekam na Wasze opinie. Tylko nie po meczu lub w trakcie jak to czasem ma miejsce.

Apeluje do Wszystkich aby jeżeli mają jakieś info o kontuzjach lub jakiś ciekawych rzeczach pomocnych w typowaniu to proszę je tu zamieszczać bowiem nie każdy zna języki. Mam tu na myśli wszystkie rozgrywki nie tylko Euroligę. Pozdrawiam

Do góry
#3489879 - 02/11/2009 20:19 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: kreator1980]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
Kreator a skąd ta pewność (masz jakieś info), że nie zagra Printezis ?? Po prześwietleniu w szpitalu wrócił z graczami do Malagi hmm co do pozostałych argumentów się zgadzam.

Myśle też o Armani z Prokomem, Sopocianie z nożem na gardle...różnie może się skończyć, na papierze skład Włochów silniejszy ale zgranie to przewaga Prokomu

Do góry
#3490018 - 02/11/2009 22:36 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: sHybki]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Cytat z podsumowania piatej kolejki ligi ACB ze sportowych faktow:

"W coraz trudniejszym położeniu natomiast znajduje się trzecia drużyna poprzedniego sezonu, Unicaji Malaga. Podopieczni Aito Garcii Renesesa, choć dwukrotnie wygrali w tym sezonie w Eurolidze, w ekstraklasie radzą sobie fatalnie i w miniony weekend przegrali już po raz piąty z rzędu. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy Joana Plazy, czyli Cajasol Sewilla. Na domiar złego, bardzo poważnej kontuzji doznał Grek Georgios Printezis, który przy próbie wsadu stracił kontrolę nad ciałem i upadł na kark. Przez kilka minut oszołomiona publiczność w Sewilli patrzyła jak koszykarz nie rusza się wcale i zostaje zniesiony z parkietu na noszach. Wstępne badania stwierdziły u zawodnika częściowy zanik pamięci oraz zmiażdżone kości barków i ramion. Powrót do gry potrwa co najmniej kilkanaście tygodni."

Nie wiem czy to prawda, ale raczej bym byl sklonny sie z tym zgodzic, po tym co widzialem w trakcie meczu.

Do góry
#3490037 - 02/11/2009 22:44 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: iti]
sHybki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 5322
Skąd: Jaworzno
no i o takie info chodziło dzieki iti, fakt fatalnie to wyglądało brak tego zawodnika to wielka strata oby jak najszybciej wrócił do zdrowia w spotkaniu z Partizanem to głównie dzięki niemu wywieźli punkty w Eurolidze

Do góry
#3490077 - 02/11/2009 23:25 Re: Euroliga 2009 / 2010 * [Re: kreator1980]
deker84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 4528
Skąd: Białystok
Originally Posted By: kreator1980
Unicaja Malaga - Efez Pilzen
Oglądałem wczoraj mecz Malagi z Caja. W meczu tym doznał kontuzji Priceziz bardzo mocny punkt tej drużyny na pewno nie zagra w tej kolejce Euroligi. Malaga nieźle broni ale w ataku nie zachwyca. Nie widzę w drużynie Malagi zawodników którzy przeciwstawią się podkoszowym Efezu( Kasun, Peker, Santiago, a jest jeszcze Nachbar).Po drugiej stronie drewniany Archibald i niezachwycający Freeland i Lima. Moim zdaniem zdecydowana przewaga pod koszem przyjezdnych. Do tego należy dodać powoli wracającego do dobrej gry Rakocevica i znanego z występów w Realu Ch. Smitcha a są jezcze solidni reprezentanci Turcji Arslan i Guler.
Reasumując Efez ma personalnie lepszy zespół. Dodatkowo brak Printezisa i słaba gra Malagi w lidze skłaniają mnie do zagrania:

Efez(+6,5) 1,9 Bwin

Czekam na Wasze opinie. Tylko nie po meczu lub w trakcie jak to czasem ma miejsce.

Apeluje do Wszystkich aby jeżeli mają jakieś info o kontuzjach lub jakiś ciekawych rzeczach pomocnych w typowaniu to proszę je tu zamieszczać bowiem nie każdy zna języki. Mam tu na myśli wszystkie rozgrywki nie tylko Euroligę. Pozdrawiam

Joel i Archi nie przeciwstawia sie Pekerovi czy Kasunowi?. O Santiago nie wspominam bo to wielkie nieporozumienie (jedne wielkie drewno). Po tej stronie jak dla mnie przewaga Unicaji.
Rakocevic? Turcja chyba mu nie sluzy. Postrachem to on nie jest jak narazie.
Co do Malagi, owszem Printezis bardzo silne ogniwo zespolu.Ale sa inni! a ze w lidze nie idzie, nie znaczy ze odpuszcac beda Eurolige, a przede wszystkim z bedacymi w przecietnej formie "gwiazdami" ze Stambułu.
Nie doradzam, nie odradzam. HC jak zwykle loteria wink

Do góry
Strona 2 z 20 < 1 2 3 4 ... 19 20 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa, pacyfista, burbon, ElNinho[mmdea], VVega, wHiTe_StAr, Akhu, Igor, Górnik_Wałbrzych), 4446 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Dzisiaj o 20:07