Strona 24 z 26 < 1 2 ... 22 23 24 25 26 >
Opcje tematu
#3480410 - 27/10/2009 23:21 Re: Expekt [46] [Re: Czarek]
Rybcia Offline
journeyman

Meldunek: 24/10/2009
Postów: 77
Ja widze Czaruś że jak zwykle wybrałeś słowa które ci pasowały do koncepcji. Opłacany przez polski support - żal.pl ci powiem na twoje słowa.
Teoria spiskowa dziejów

Nie raz powtarzałem swoje zdanie w tym temacie zdaje sie że zbieżne z twoim o anulowaniu zakładów. Nie podoba mi się jednak sposób w jaki sie zachowujesz ale nic jakoś z tym przeżyje.
Dostałeś zwrot o to walczyłeś tak ? Nie będę komentował że trwało to długo etc możę ich procedury tyle trwają cholera wie. Żal dla nich że tyle to zajęło napewno nie napędzi im to klientów jak czytają fora.
Jednym słowem życzę ci powodzenia u nowego buka i trafniejszych typów, innych ludzi z supportu i z dyrekcji by zawsze Ciebie wspierali.
Co do biletów - rozumiem że dla Ciebie to nic że je dali ale pewnie niektórzy by chcieli pojechać i obejrzeć mecz. Nie chcesz nie jedź nikt Ciebie nie zmusza

Do góry
Bonus: Unibet
#3480455 - 27/10/2009 23:43 Re: Expekt [46] [Re: Rybcia]
CarlosMarc Offline
old hand

Meldunek: 15/09/2006
Postów: 874
Skąd: Widzew 1910
Zgadzam sie z opinią Czarka. Niestety w wielu bukach pracownicy polskiego supportu utrudniaja zycie Polakom. Czy to niski poziom inteligencji? Czy po prostu poczucie wyzszosci i zawisci, polegajace na tym, ze trzeba tępic tych, ktorzy sa od nas jakos zalezni i podlizywac sie szefom? Taka nasza mentalność Polaka na obczyźnie, ktory oszuka innego Polaka bez zmrużenie oka.

Do góry
#3480511 - 28/10/2009 00:04 Re: Expekt [46] [Re: Rybcia]
Ark_ Offline
journeyman

Meldunek: 27/10/2009
Postów: 66
Originally Posted By: Rybcia

Co do biletów - rozumiem że dla Ciebie to nic że je dali ale pewnie niektórzy by chcieli pojechać i obejrzeć mecz. Nie chcesz nie jedź nikt Ciebie nie zmusza


Originally Posted By: Conrad
Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie głosy w dyskusji, w momencie (mamy nadzieję, że możliwe najszybciej), polska reprezentacja zacznie pod wodza nowego trenera grać tak jak sobie tego wszyscy życzymy skontaktujemy się z Conradem i dla osób, które w sposób rzeczowy (także krytyczny) zabierały głos w dyskusji przeznaczymy bilety na mecz reprezentacji Polski.


Rybcia, przeglądając historię tego zdarzenia, bo jesteś jego bądź co bądź ostatnim epizodem, nie mogę wyjść z podziwu jak osoba, która nie zaliczyła elementarnej wiedzy z czytania ze zrozumieniem, może pełnić takie odpowiedzialne stanowisko w firmie - jak oddsmaker. Skoro dla Ciebie nie ma różnicy między obietnicą rozdania(bądź jak kto woli, ochłapem kiełbachy rzuconym by zadowolić gawiedź, komu ?? jakie bilety ?? kiedy ??)a faktem otrzymania tychże biletów to wtf ty tam robisz ?? Kursy stawiasz jak leci, po macoszemu, a później ewentualny zwrot ?? Prowadzisz korespondencję czytając tylko dwa pierwsze zdania od klienta, a następnie rzucasz mu po oczach szablonem ??
Pytanie retoryczne, bo nie spodziewam się, podobnie jak część czytających te forum, byś ujawnił tę skrywaną przed całym światem wielką tajemnicę, a może kompromitującą dla tej firmy hańbą, że ma takiego nieobiektywnego pracownika ?

Na koniec przepraszam, że ustosunkowałem się tylko do ostatniego epizodu z lukrowanym Rybciem, ale temat został już wyczerpany w pełni i mogę jedynie wyrazić ubolewania z postawy polskiego supportu, który swoim zachowaniem jedynie potwierdza wstydliwy pogląd, że największym wrogiem Polaka za granicą jest sam Polak.

Do góry
#3480533 - 28/10/2009 00:10 Re: Expekt [46] [Re: Rybcia]
Kiniek78 Offline
enthusiast

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 315
Originally Posted By: Rybcia
Ja widze Czaruś że jak zwykle wybrałeś słowa które ci pasowały do koncepcji. Opłacany przez polski support - żal.pl ci powiem na twoje słowa.
Teoria spiskowa dziejów

Nie raz powtarzałem swoje zdanie w tym temacie zdaje sie że zbieżne z twoim o anulowaniu zakładów. Nie podoba mi się jednak sposób w jaki sie zachowujesz ale nic jakoś z tym przeżyje.
Dostałeś zwrot o to walczyłeś tak ? Nie będę komentował że trwało to długo etc możę ich procedury tyle trwają cholera wie. Żal dla nich że tyle to zajęło napewno nie napędzi im to klientów jak czytają fora.
Jednym słowem życzę ci powodzenia u nowego buka i trafniejszych typów, innych ludzi z supportu i z dyrekcji by zawsze Ciebie wspierali.
Co do biletów - rozumiem że dla Ciebie to nic że je dali ale pewnie niektórzy by chcieli pojechać i obejrzeć mecz. Nie chcesz nie jedź nikt Ciebie nie zmusza


Takimi postami pokazujesz ze w Czarka postach jest wiele racji. Jak masz pisac ciagle pierdoly na temat wypowiedzi innych jak rowniez Czarka to juz zamilcz bo sprawa zostala pozytywnie zakonczona.

Prosze nie kometnuj juz tego.
Pozdrawiam

Do góry
#3480534 - 28/10/2009 00:10 Re: Expekt [46] [Re: Ark_]
Rybcia Offline
journeyman

Meldunek: 24/10/2009
Postów: 77
Ark dziekuję za krytyke przyjmę ją do serca może pozwoli to podnieść moje kwalifikacje.

Na ten temat nie będe już raczej polemizował życzę Czarkowi wszystkiego dobrego jak i każdemu którzy tu dyskutowali.

Do góry
#3480663 - 28/10/2009 01:01 Re: Expekt [46] [Re: oli]
johny1899 Offline
stranger

Meldunek: 26/10/2009
Postów: 7
pytanie do Expekt Expert?
możesz udzielić mi informacji na temat pracy jako Junior Bookmaker?
Temat o tym został już zamknięty, jednak na stronie Expekta nadal jest oferta pracy. Interesuje mnie przede wszystkim to, czy jest to aktualne?

Do góry
#3480774 - 28/10/2009 01:41 Re: Expekt [46] [Re: johny1899]
Hevelius80 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/06/2007
Postów: 397
Originally Posted By: johny1899
pytanie do Expekt Expert?
możesz udzielić mi informacji na temat pracy jako Junior Bookmaker?
Temat o tym został już zamknięty, jednak na stronie Expekta nadal jest oferta pracy. Interesuje mnie przede wszystkim to, czy jest to aktualne?


Tak, oferta nadal aktualna. Przypomnę treść tej oferty:

Junior Bookmaker

Profil kandydata
* Zainteresowanie sportem, zakładami sportowymi.
* Ukończenie studiów o kierunkach związanych z matematyką/finansami/statystyką będzie dodatkowym atutem kandydata.
* Maksymalny wiek 35 lat.
* Dobra znajomość żużla oraz piłki ręcznej będzie dodatkowym atutem.
* Swobodna komunikacją w języku angielskim jest niezbędnym warunkiem.
* Nie jest wymagane doświadczenie, natomiast wymagane jest pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków:
* zarządzanie ryzykiem, odds compiling dla wielu dyscyplin sportowych oraz rozgrywek ligowych . Live betting.
Oferujemy:
* na okresie próbnym wynagrodzenie 1500 Euro miesięcznie.
* ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole.
* możliwość rozpoczęcia ciekawej kariery zawodowej.

Osoba zatrudniona będzie na stałę pracować z Malty. Możliwość rozpoczęcia pracy natychmiast po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego w języku angielskim pod recruitment@expekt.com w tytule maila prosimy wpisać &#8222;Junior Bookmaker&#8221;.

Do góry
#3480821 - 28/10/2009 02:02 Re: Expekt [46] [Re: Hevelius80]
johny1899 Offline
stranger

Meldunek: 26/10/2009
Postów: 7
Spełniam zdecydowanie wszystkie wymagania, nawet te dodatkowe, więc wysłałem CV i list motywacyjny. Dostałem odpowiedź, iż nie dostanę zaproszenia na interview. Rozumiem, że kandydatów jest na tyle dużo, że macie w czym wybierać?

Do góry
#3480836 - 28/10/2009 02:07 Re: Expekt [46] [Re: johny1899]
Czarek Offline
newbie

Meldunek: 21/10/2009
Postów: 40
cwaniaczki założyli nowe konto gracza, żeby pod pretekstem pytania o pracę zmienić temat wątku, teraz pewnie nowy gracz johny1899 zada z 50 pytań żeby wątek oszustwa został zapomniany hehe Ex.pekt Ekspercie gdzie żeś był jak cie wcześniej nie było? Ze strachu w szafie siedziałeś?

Do góry
#3480864 - 28/10/2009 02:16 Re: Expekt [46] [Re: Czarek]
johny1899 Offline
stranger

Meldunek: 26/10/2009
Postów: 7
wybacz, że przerywam ci dyskusję, ale wątek który mnie interesuje został zamknięty. I nie będę zadawał 50-ciu pytań, don't worry.

Do góry
#3480927 - 28/10/2009 02:31 Re: Expekt [46] [Re: Czarek]
Hevelius80 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/06/2007
Postów: 397
Originally Posted By: Czarek
cwaniaczki założyli nowe konto gracza, żeby pod pretekstem pytania o pracę zmienić temat wątku, teraz pewnie nowy gracz johny1899 zada z 50 pytań żeby wątek oszustwa został zapomniany hehe Ex.pekt Ekspercie gdzie żeś był jak cie wcześniej nie było? Ze strachu w szafie siedziałeś?


To jest jedno z większych for bukmacherskich w Polsce, gdzie ludzie często zadają różnego rodzaju pytania, czy to prace, bonusy, depozyty itp.
Pana sprawę monitorowałem na tym i innych forach, nawet któryś z użytkowników to zauważył. Nie wypowiadałem się, gdyż sprawą zajmowali się inne osoby i nie miałem kompetencji na ten temat pisać.

Pozdrawiam

Do góry
#3480935 - 28/10/2009 02:33 Re: Expekt [46] [Re: Hevelius80]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
ExpektExpert....Ty sie lepiej wypowiedz jak szefostwo Twojej firmy komentuje załozenia nowej ustawy hazardowej.

Do góry
#3480937 - 28/10/2009 02:34 Re: Expekt [46] [Re: AGASSI]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: AGASSI
ExpektExpert....Ty sie lepiej wypowiedz jak szefostwo Twojej firmy komentuje załozenia nowej ustawy hazardowej.


piwo

Do góry
#3480989 - 28/10/2009 02:48 Re: Expekt [46] [Re: sebkos]
Hevelius80 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/06/2007
Postów: 397
Jak tylko otrzymam jakąkolwiek informację "z góry" to podzielę się nią z użytkownikami forum mecz.pl
Sam jestem ciekawy jak ta sprawa się potoczy.

Do góry
#3481017 - 28/10/2009 03:01 Re: Expekt [46] [Re: Hevelius80]
PDGkartel Offline
old hand

Meldunek: 30/09/2009
Postów: 1159
Dobrze że Czarek otrzymał ukradzione pieniądze, a co do supportu to tak najćześciej jest że Polski support, zamiast pomagać graczom, wręcz przecienie próbuje przeszkodzić(niewiem moze taka mentalność), i nie mówię akurat i expekt bo w tak słabych bukach nigdy nie grałem i grać nie będe.
Ale z ręką na sercu mogę powiedzieć że o wiele lepiej jest odrazu skontaktować się kimś kto traktuje klienta należycie( czyt Support no PL) grając w większości w Amerykańskich bukach, typu Bodog, Betcris itp: nigdy nie miałem problemu z porozumieniem się z supportem, wręcz odwrotnie zawsze starali sie pomóc, a było kilka przpadków w których mogłem stracić kase z winy booka, oczywiscie wyjaśnionych na moja korzysć tego samego dnia.
Ale wiadomo jak jest:

Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nie.

to się tyczy supportu Polskiego, oczywiście nie wszedzie, bo być możr są bukmacherzy kórzy zatrudniają wykfalifikowanych i rzetelnie wykonujacych swoją pracę ludzi w poparciu.

Do góry
#3481135 - 28/10/2009 03:33 Re: Expekt [46] [Re: PDGkartel]
Rybcia Offline
journeyman

Meldunek: 24/10/2009
Postów: 77
Przepraszam że zabieram głos raz jeszcze w tej sprawie ale czy ktokolwiek z Was był zadowolony z pracy supportu. Czy komukolwiek pomogli kiedyś ?

Do góry
#3481226 - 28/10/2009 03:53 Re: Expekt [46] [Re: Rybcia]
muminek bez ogonka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2007
Postów: 2727
Pamiętam jak pare miesięcy temu pisałem email do polskiego supportu. Pierwsze zdanie pamiętam brzmiało mniej więcej tak: "Niech mi Pan powie czemu mnie wcale nie dziwi brak profesjonalizmu polskiego supportu?" laugh
Chciałem zmienić numer telefonu to mi HAMY konto zamkneli. Napisałem do anglojęzycznego supportu to po godzinie konto było otwarte ze zmienionym numerem telefonu.
Podstawowa zasada: Nie musisz - nie pisz do Polaków tylko do zagranicznego supportu. Nawet taka kaleka z angielskiego jak ja z pomocą translatora jakoś sobie radzi. Ogólnie to dziwi mnie ta cała nagonka na expekta i to zamykanie kont.

Do góry
#3481260 - 28/10/2009 04:00 Re: Expekt [46] [Re: Rybcia]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Rybcia
czy ktokolwiek z Was był zadowolony z pracy supportu. Czy komukolwiek pomogli kiedyś ?


Powiem szczerze, że miałem tylko raz w ostatnich latach kontakt z supportem. Chciałem zmienić jedynie swój adres email. Usłyszałem... prześlij skan dowodu. grin

No thanks. smile Do dziś nie uaktualniłem swojego adresu...

Do góry
#3481281 - 28/10/2009 04:03 Re: Expekt [46] [Re: Conrad]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Rybcia
czy ktokolwiek z Was był zadowolony z pracy supportu. Czy komukolwiek pomogli kiedyś ?


Powiem szczerze, że miałem tylko raz w ostatnich latach kontakt z supportem. Chciałem zmienić jedynie swój adres email. Usłyszałem... prześlij skan dowodu. grin

No thanks. smile Do dziś nie uaktualniłem swojego adresu...


U mnie jeszcze lepiej ... chcialem zmienic adres MB ... wyslij skany rachunków laugh przychodzacych na moj adres domowy

Do góry
#3481288 - 28/10/2009 04:05 Re: Expekt [46] [Re: Stoin]
Rybcia Offline
journeyman

Meldunek: 24/10/2009
Postów: 77
to wychodzi z Waszych wypowiedzi że panują chore zasady ualtualnienia danych na koncie gracza. Może ktoś to czyta i zastanowi się nad tym

Do góry
Strona 24 z 26 < 1 2 ... 22 23 24 25 26 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, VVega, 11kera11, igea23, rymoholik, Sensei, Lukasz111, Sony, kemp, akagi, pacyfista), 4391 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582741 Postów

Najwięcej online: 4480 @ 25 minut 4 sekund temu