Opcje tematu
#308154 - 07/03/2005 19:59 Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Witam wszystkich i zapraszam do tematu, który jak sama nazwa wskazuje traktuje o wyścigach konnych w UK, bardzo popularnym tam sporcie. O ile widzę, iż temat ten tutaj leży, a ja zacząłem się tym interesować, postaram się podrzucić trochę typów... Gram tylko na win, co prawda stawki, jakich używam, nie są zbyt duże, jednak przy sporych kurach można trochę zarobić.

Dzisiaj bez kursów, te podrzucę jutro, ponieważ żaden bukmacher jeszcze ich nie podał(tylko SP):

Exeter 14:55 2m 3f Class D Novices Hurdle (4yo plus)

Lamp's Return - to win 3/10

O 15:25 zaczną jutro w Exeter amatorzy, jednak tamten wyścig pozostawię w spokoju. Podoba mi się jednak typ na wygraną Lamp's Return. Ten angielski koń ma wielki potencjał - w tym roku pokazał już drugie miejsce w Wincanton, jednak widać, że jego apetyt na zwycięstwo jest spory - jutro natomiast ma za przeciwników niezbyt wymagających rywali - jedyny, kto może mu zagrozić, to Purple Patch, który to jednak w ostatnim wyścigu(3 mile i 110 jardów, zdecydowanie nie jego dystans) zajął dopiero 5te miejsce. Spodziewam się jutro kontroli Lamp's Returna przez cały wyścig i wygranej o jakieś 1 i 1/2 długości.

Exeter 16:55 2m 3f Class D Handicap Hurdle (4yo plus)
Field Roller - to win 3/10

Ostatni z jutrzejszych wyścigów w Exeter i Field Roller ma wielkie szanse na wygraną. Będzie walczył z Red Society, ale ten ma problemy - po długich seriach dobrych wyników - 1, 2, 1, 1, zajął dopiero 11ste miejsce w ostatnim jego wyścigu w Exeter(3 styczeń 05) i ma skromne szanse na jutrzejszy sukces. Once Seen pokazuje jeszcze dość równą formę, jednak jest to forma spadkowa - 2, 2, 3, 4 w ostatnich wyścigach to niezbyt wspaniałe wyniki. Jedynm słowem Field Roller ma szansę na drugie zwycięstwo z rzędu, co też powinien wykorzystać.

Kursy na te zdarzenia już jutro rano, postaram się także podać wtedy moje typy na jutrzejsze wyścigi w Southwell.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
Bonus: Unibet
#308155 - 08/03/2005 06:37 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Przed chwilą właśnie skończyłem pisać, jednak jakimś cudem tekst mój zniknął. Teraz już krótko:

Lamp's Return - kurs 3.25
Field Roller - kurs 4.50

Southwell jest dzisiaj dość ciężki do gry, jeśli coś wymyślę, to pewnie na krótko przed wyścigami.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308156 - 08/03/2005 11:13 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa

Lamp's Return - kurs 3.25
==============================================
w starting price kurs nie powinien przekroczyć 2,50, w tej chwili do gry po 2,84 z 4%-ową marżą, więc przy blisko 25% marży booków nawet 2,50 to byłby sukces.

Field Roller - kurs 4.50
==============================================
w tej chwili 4,90 z 3,1% marży.Ten w granicach 7/2 może w starting price być.

Jakie masz doświadczenie w typowaniu. Czy dopiero zaczynasz czy się tym interesujesz dłużej.
Czy oglądasz te wyścigi i typujesz konie z własnego przekonania czy opierasz się na opisach i typach innych.
Czy preferujesz pochodzenie koni, formę konia i stajni, czy raczej klasę dzokeja.
Czy bierzesz pod uwagę stan toru, zmiany dystansu i specyfikę toru (lewy-prawy)(profil)itp.
Itd..itp...

Do góry
#308157 - 08/03/2005 15:26 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Zacząłem bawić się tym niestety dość niedawno, jednak sądzę, iż może być to dosyć dochodowe. Ci, którzy siedzą na chacie #mecz.pl już widzieli, jak mi szło. Oglądać nie oglądam, słucham jednak radia z komentarzem 'na żywo'. Czym się kieruję? Formą konia, stajnią oraz dżokejem. Stan toru i długość dystansu już częściowo użyłem w moich krótkich wywodach, tak więc odpowiedź już jest. A za dzisiaj na razie:
Lamp's Return - lost, pierwsza trójka:
1st 10 Penneyrose Bay 11-4
2nd 12 Purple Patch 20-1
3rd 9 Miss Shakira (IRE) 7-1

Na dzisiaj na razie -3 units, jednak mam nadzieję, iż Field Roller statystykę(na razie bardzo ubogą) poprawi.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308158 - 08/03/2005 17:31 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Pechowo dzisiaj, -6 unitów na początek, kolejne analizy już jutro.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308159 - 09/03/2005 06:44 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Coś z dzisiejszych wyścigów:

Bangor 15:10 2m 1f Class E Novices Hurdle (4yo plus)

Lady of Fortune - to win - 1.61 BetFair - 6/10

Po prostu nie widzę tam innej opcji, niż wygrana Lady of Fortune. Reszta koni nie będzie się liczyć, są po prostu w beznadziejnej formie - albo nie ukończyli wyścigów, albo zajmowali odległe pozycje. Lady of Fortune natomiast, 6-letni koń, zajął ostatnio pierwszą lokatę nawet na dłuższym dystansie, bo na 2 milach, 3 stopach i 110 jardach. Dzisiaj może mu przeszkodzić jedynie Zaffaran Express - forma wzrastająca, ostatnio 4te i 3cie miejsce, jednak nie sądzę, by mógł pokonać Panią.


Catterick 15:00 2m Class E Novices Hurdle (4yo plus)

Love That Benny - to win - 5.3 BetFair - 2/10

W tym wyścigu dopatrzyłem się możliwości niespodzianki, jaką będzie wygrana Benniego. Ten pięciolatek z USA ma ogromne możliwości, które pokazał już całkiem niedawno, zajmując drugą lokatę w wyścigu 9 lutego 05 na dystansie 2m 1f. Dzisiaj wystartuje na jeszcze krótszym i może szukać tutaj swoich możliwości. Konkurencja będzie dość spora, bo Terlan, Motive czy Beamish Prince łatwo skóry nie sprzedadzą. Mała stawka na Bennego, może zacznę go kochać .

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308160 - 09/03/2005 17:20 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Dalej jedziemy na minus, po dniu dzisiejszym już -14 unitów na debecie, jednak musi się to kiedyś skończyć. Kolejne zakłady już jutro rano.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308161 - 10/03/2005 08:25 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
Mnie tam do angielskich koni raczej trudno będzie namówić. Najprościej tam wygrać przyjmując (LAY) favorytów. Zwłaszcza na ciężkich (w sensie stanu) torach które są normalnością o tej porze roku.
Ale jak już musisz, to zaloguj się w
http://www.bestofthebets.co.uk/
zawsze było tam kilku niezłych ludzi z wiadomościami z pierwszej ręki.
Trochę z Masseya, trochę ze zbitki typów prasowych (zwłaszcza tych w których walczą w konkursie)
Nie wolno nie być zalogowanym w
http://www.gg.com/
i samemu pogrzebać w statystykach
http://www.racingpost.co.uk/news/home.sd
to na początek

Ja tam wolę wyścigi w Usa. Łatwe szybkie i przyjemne.

Do góry
#308162 - 12/03/2005 13:36 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
sure Offline
stranger

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 21
Witam

Ja od niedawna zainteresowalem sie gonitwami koni i gram z doskoku na typy wystawiane na http://www.online-betting-guide.co.uk/horse_racing.php
Mam prosbe w zwiazku z tym ze nie wiem :
czy w betandwin cos poknocili czy to moze ja czegos nie rozumie.
Chodzi o to ze wczoraj postawilem taki zaklad:
2005-03-11 18:08 Pojedynczy Race 5 - 2m4f Maiden Chase (Zwycięzca) Gentlemans Relish
Dla potwierdzenia trafnego typowania zalanczam link z wynikiem gonitwy w ktorej wygral typowany przeze mnie kon czyli Gentlemans Relish :

http://www.racing.victorchandler.press.net/meeting.php?meet=9983

LATEST RESULTS, 11 March 2005 - Leicester

16:30

1. 4 Gentlemans Relish 5/2F
2. 5 Mr Splodge 7/2
3. 3 Bold Tactics 10/3
Tote Win 4.00
Places 1.10, 2.20, 1.40
Exacta: 12.70
CSF: 11.70
Winning Jockey: Mr T Lane
Winning Trainer: Mrs F Kehoe
Distances: 1 length, 19 lengths
Gentlemans Relish 5/2 F
8 ran

DO dnia dzisiejszego w betandwin nie naliczono mi wygranej a gonitwa zostala wystawiona ponownie w dzisiejszej ofercie.
Brak reakcji ze strony supportu betandwin.
Moze ja czegos nie rozumiem ale ostatnio zauwazylem dziwne zachowanie softweru w betandwin.
Chodzi manowicie o to ze gdy chcialem obstawic konia ktory okazal sie pozniej zwyciezca wyskakiwal komunikat ze ta oferta jest niedostepna.
Wszystkie inne konie w tej gonitwie mozna bylo obstawiac...baaaaardzo dziwny zbiek okolicznosci.
Bede wdzieczny za porade w sprawie wspomnianej przeze mnie na poczatku gonitwy.

Do góry
#308163 - 13/03/2005 10:42 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Masz rację. Gentlemans Relish wygrał, drugi był Mr Splodge. Szczerze powiedziawszy jeszcze nie spotkałem się z takim rozliczeniem BAWa... A to, że chcesz niedługo przed wyścigiem zagrać na jakiegoś grubo granego konia to jest standart - BAW ma dość mało elastyczne podłoże do szybkiej zmiany kursów, dlatego niektóre zakłady blokuje. Dzisiaj postaram się wrzucić jakieś typy, ostatnio nie miałem zbytnio czasu, dziś to nadrobię.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308164 - 13/03/2005 11:20 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Tak jak powiedziałem, coś naskrobać trzeba...:

Naas 14:40 2m Novice Chase (5yo plus)

Adarma - to win - 5.5 Betfair 1.5/10

Nie wiem czemu tak wysoki kurs na tego 7dmio letniego konia z Irlandii. Jako faworyt w tym wyścigu został sklasowanay koń Davenport Milenium, który to jednak ostatniego wyścigu nie ukończył... A i poprzednie za dobre nie były - trzynasty w Cheltenham i piąty w Leopardstown, jednak należy dodać, że te wyścigi były rok temu. Adarma natomiast już pierwszy wyścig w tym roku ma za sobą, na 2 mile i 2 stopy, zresztą wygrany. Konkurencją może być jeszcze Healy's Pub, który to od trzech wyścigów nie spuszcza z tonu - kolejno 422 to bardzo dobre wyniki, szczególnie, iż te dwa drugie miejsca uzyskał w lutym tego roku. Mnie jednak kuszą kursy na Adarmę i małą stawkę na nią postawię. Warunki atmosferyczne niezbyt dobre, jednak Adarma się w nich lubuje, tak więc jeszcze bardziej mnie to utwierdza w przekonaniu, że ma spore szanse na zwycięstwo.


Warwick 15:00 2m 4f 110yds Class E Handicap Chase (5yo plus)

Change Agent - to win - 2.16 Betfair 2/10

W tym wyścigu pobiegnie 8 koni, ale realne szanse według mnie ma tylko Agent. Ma formę baaardzo rosnącą ;-), to znaczy w tym roku 6sty i 1szy, z czego pierwszy był nie tak dawno, bo tydzień temu. W walce o zwycięstwo ma przeszkodzić mu Harry Collins, który jednak od grudnia poprzedniego roku nie jeździł, po tym, jak zajął dopiero siódmą lokatę. Reszta koni z dość słabymi wynikami, spodziewam się więc łatwego zwycięstwa Agenta.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308165 - 13/03/2005 16:19 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
W końcu jakiś profit. Change Agent przyszedł pierwszy w swoim wyścigu, niestety Adarma zakończyła na trzecim miejscu, a o dziwo wygrał Green Belt Flyer.
Profit za dzisiaj - +0.82 Units
Całkowite konto - -13.18 Units

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308166 - 14/03/2005 06:11 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Stratford 16:40 3m Class H (5yo plus)

Star Glow - to win - 4.9 Betfair 2/10

Z powodu niewielkiej ilości czasu krótko i rzeczowo. Star Glow, 11-letni koń wrócił do biegów 10 lutego tego roku po ponad czteroletniej przerwie. Wrócił, wygrał swój wyścig na 3 mile i biega dalej. Dzisiaj ma za przeciwników niezbyt wymagających przeciwników, jak na przykład Kyalami, który nie wiem dlaczego kursy ma podobne do Star Glowa. Na 2 wyścigi, w jakich brał udział, żadnego nie ukończył... Może John's Legacy powalczy, ostatnie wyniki to 2gie i 4te miejsce, jednak jako zwycięzcę tego wyścigu widzę tylko Star Glowa.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308167 - 14/03/2005 14:45 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Star Grow nie pobiegnie dzisiaj.... :/. A szkoda, bo zapowiadało się tak ładnie.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308168 - 17/03/2005 06:59 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Hexham 14:50 2m 110yds Class E Beginners Chase (5yo plus)

Tribal Dispute - to win - 2.02 Betfair 5/10

Dość ciekawy wyścig. Czysto statystycznie faoworytem powinien być Moscow Dancer, niby ostatnie 3 wyścigi wygrane, ale miało to miejsce dwa lata temu. Reszta, oprócz Tribala nie powinna się liczyć - Ipledgeallegiance forma typowo spadająca, Cyborg de Sou biega bardzo w kratkę, a reszta to konie bez większej historii. Tribalowi natomiast wyraźnie 'chce się' wygrać - w tym roku brał udział w 3 wyścigach i zajmował odpowiednio 3cią, 4tą i 2gą lokatę. Dzisiaj pora na pierwszą, dlatego średnia stawka na tego konia.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308169 - 18/03/2005 08:22 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
SenDPL Offline
old hand

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 844
Skąd: Gdańsk
Tribal Dispute jeszcze 200 metrów przed metą był pierwszy, przegrał jednak z koniem Cusp, który płacony był 40/1. Po prostu szkoda słów. Stan konta to -18.18 Units. Dzisiaj jeszcze nic nie odrobię, bo Cheltenham tylko dzisiaj, o tym postaram się coś napisać w odpowiednim temacie.

Pozdrawiam

SenD

Do góry
#308170 - 02/04/2005 19:11 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
remik0088 Offline
newbie

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 27
cześć,

mam pytanie do hpc

gram w necie i nie tylko wyłacznie na wyścigach na wyspach brytyjskich, od niedawna zainteresowałem sie również wyscigami w usa.

w związku powyzszym czy możesz mi polecic wartościowe stronki w necie?

póki co sam dotarłem jedynie do

www.trni.tv i pare innych ale bardzo ogólnych i bez rewelacji

dzieki za ewentualną pomoc

Do góry
#308171 - 02/04/2005 21:17 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Nie wiem jaki ma być cel tych stron.
Czy chcesz typować, spawdzać czasy, styl itd, czy masz inny pomysł na grę.
http://data.ehorse.com/common/LiveVideo.html
tu możesz ogladać,
http://www.equibase.com/index.cfm?
Ta strona to całą baza. Zapisy, statystyki, bardzo duzo info.
http://www.drf.com/
ta nie gorsza
A ta którą wpisałeś to jedna z bookmacherskich.
Może być, są zmiany, stan toru, oddsy
Tych jest kilkanaście. Twoja może być.
pozdrawiam
hpc

Do góry
#308172 - 06/04/2005 09:43 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
badmaks Offline
stranger

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 2
cze
czy znacie jakieś strony na których można LIVEowo oglądać wyścigi z UK analogicznie jak na przytoczonym przez hpc http://www.equibase.com/index.cfm?

pzdr
badmaks

Do góry
#308173 - 09/04/2005 11:34 Re: Wielka Brytania, Horse Racing, wszystkie stadiony
Qcz Offline
old hand

Meldunek: 07/11/2002
Postów: 929
Skąd: Pyrlandia
witam
dostalem 5 razy po 4.5E free bety w racingpoincie (pointbet) jako bonus za depozyt. 5% dawali od depozytu czy cos. Nie mam zielonego pojecia o tym sporcie. Czy ktos moze poradzic na co zagrac? Kasa jest darmowa ale szkoda wtopic ponad 20E nie wiedzac na czym

Do góry




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, pacyfista, akagi, rafal08, VVega), 3465 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581819 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49