Strona 149 z 149 < 1 2 ... 147 148 149
Opcje tematu
#3590858 - 02/01/2010 07:49 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: kalodont]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: kalodont

Mówi Ci coś hasło Leopold Tyrmand?


"Zly" to jedna z moich ulubionych pozycji, a swinki dostales za proby czynienia sensacji smile

Dziwne, mam wrazenie, ze wbija tu wielu gosci z tzw. konkurencyjnych for i kazdy z nich usiluje dowiesc, ze Conrad nie ma racji, badz podwazyc jego opinie.

Chce Wam sie, za duzo wolnego czasu macie ?

Jak Wam tak dobrze idzie w bukmacherce to grajcie, a nie zajmujcie sie pierdolami.

Na mecz.pl jest wystarczajaco duzo kumatych ludzi, na ktorych mozna polegac w razie watpliwosci.
W tym topiku Conrad, Agassi, Dondo i kilku innych wszystko juz wyjasnili.

Conrad, zamknij QRWA laugh ten topik, ponownie prosze.

No chyba, ze ciekawy jestes, jakie bzdury beda wypisywac byli userzy, pod jakze nowymi i oryginalnymi nickami grin

Do góry
Bonus: Unibet
#3590868 - 02/01/2010 08:00 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: kalodont]
Angelika Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2009
Postów: 1043
Originally Posted By: kalodont
amkwish - bardzo śmieszne. Ale nie mam nic wspólnego z gościem z forum o świnkach morskich. smile Jak koniecznie chcesz poszperać, to tego samego nicka mam też na jednym z konkurencyjnych forów o obstawianiu, gdzie również zabierałem głos.

Mówi Ci coś hasło Leopold Tyrmand? To taka wskazówka a propos mojego nicka "kalodont", jak bardzo Cię interesuje, skąd taki nick. smile Ale tu już trochę odchodzimy od tematu dyskusji.

Poza tym, skąd wnioskujesz, jakie mam wyniki w bukmacherce? Zajmij się swoimi. Ja mam satysfakcjonujące mnie.

Rozmowa jest o ustawie.



dziwi mnie, iż na innym forum - powołując się na te same przepisy, co tu - wyciągasz inne wnioski

Do góry
#3590871 - 02/01/2010 08:02 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
AdrBet Offline
enthusiast

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 374
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Conrad

Natomiast pod względem samych podatków masz na tacy podane zwolnienie do kwoty 2280zł jeśli zagrasz w unijnym buku. Tak więc po co kombinować?


Wlasnie, po co bic piane, skoro akurat nadarza sie okazja do wygranej smile

Po 45 minutach Raja Casablanca remisuje u siebie z Olympique Khouribga.

Raja to taka marokanska Barca laugh
Klub ma wiernych kibicow w calym krolestwie Maroka i jest kochany za rozbicie dominacji krolewskiego (nimen omen) FAR Rabat.

W tym sezonie Raja gra nieco w kratke i dlatego zajmuje dopiero 3 miejsce w lidze.
Dzisiejsza wygrana pozwoli im zlapac scisly kontakt z czolowka.
W mojej opinii mecz zakonczy sie jednobramkowa wygrana gospodarzy, ktorzy I polowe nieco przespali, niepotrzebnie dajac sie wciagac w ostre pojedynki.
W efekcie mamy 4 zolte kartki.
Po przerwie powinnismy ogladac bardziej poukladany zespol gospodarzy.
Tak wiec chyba warto sprobowac

Raja 1 2,40
lub
Raja strzeli w II polowie 1,83

Takze...dosyc tego pitolenia, grac grin




My tu gadu gadu, a pare groszy za ten typ wpadlo, gralem over 1,5 w 51min kurs4,0 tam zawsze tak malo goli, ze kursy tak wysokie?

Do góry
#3590876 - 02/01/2010 08:14 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Teraz kolejny nowy użytkownik w "magiczny" sposób tu trafił by narzekać na granie w necie. Do tego jak zauważył Agassi wkleił link ze stycznia... 2007 r. smile

Nowe prawo od 1 stycznia niczego nam nie ogranicza. Nowa ustawa nie dotyczy w ogóle grania w necie. Odnośnie tego trwają konsultacje z Komisją Europejską, ale to jest zupełnie inna rzecz i nie ma nic wspólnego z obecną nowelizacją. O obstawianiu w necie dowiemy się więcej, ale to dopiero za kilka miesięcy.

Jedyną rzecz jaką obecna ustawa ogranicza to reklamę (nie dotyczy to natomiast mecz.pl gdyż jesteśmy pod względem prawnym zagranicznym portalem, firma jest zarejestrowana w Singapurze i tam jest prowadzona - osobiście tam też mieszkam). To wszystko. Tak więc obecna ustawa niczego nam nie zmienia, poczekamy natomiast i zobaczymy co jeszcze się będzie działo w nadchodzących miesiącach.

Do góry
#3590877 - 02/01/2010 08:16 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Conrad]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
tak jak mówie Conrad to dusza człowiek piwo

Do góry
#3590879 - 02/01/2010 08:19 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: cobra]
kalodont Offline
stranger

Meldunek: 01/01/2010
Postów: 5
Cobra - tak, zgadza się. Po prostu parę dni temu zacząłem szperać o tym w internecie i natknąłem się na dyskusje na forach, wcześniej z forów internetowych nie korzystałem, bo nie były mi do niczego potrzebne, a teraz chciałem zasięgnąć wiedzy innych grających i przy okazji podzielić się tym, co sam znalazłem w rzeczonych ustawach. Jeśli ktoś ma inne poglądy na tę sprawę, to chętnie je poznam, może być jako "prywatna wiadomość", żeby nie przedłużać wątku na forum, bo faktycznie niektórzy są już tym zmęczeni i rozumiem to.

Widzę, że Ty Cobra piszesz "no offens", więc cieszy mnie to, ale dla niektórych niestety głównym wyznacznikiem tego, czy ma się rację, czy nie, jest liczba wysłanych wiadomości przy nicku, a nie to, co się pisze. smile

Angelika - to znaczy w czym konkretnie się różnią moje wnioski? Ja tylko twierdzę, że granie u bukmacherów będzie tak samo nielegalne nawet przy użyciu rachunku bankowego za granicą, ale to powinna być dość skuteczna metoda, by uniemożliwić udowodnienie graczowi czegokolwiek. Jedyne, za co mogą złapać, to przelew internetowy w polskim banku, a jeśli takowych nie będzie, bo gracz będzie korzystał z rachunku w zagranicznym banku, to nie będą mieli dowodów przestępstwa.

A co do forów - nie jestem "związany" w żaden emocjonalny, ani inny sposób ani z forum mecz.pl, ani tym drugim. Po prostu na tamto wpadłem parę dni wcześniej, a tutaj dopiero dziś.

Pozdrawiam wszystkich - także tych, którzy mają inne poglądy niż wyrażone przeze mnie.

Do góry
#3590882 - 02/01/2010 08:21 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: kalodont]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Kalodont, czas byś sobie stąd poszedł. papa

Do góry
#3590883 - 02/01/2010 08:21 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Conrad]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
@ Conrad

Masz rację, że nowa ustawa niczego nie zmienia odnośnie grania w necie. Zostawmy więc sprawę legalności lub nielegalności z boku.
Jest jak było w tym sensie, że nikt nie rzuci się na hurtowe sprawdzanie internetowych grajków.

Czekamy do pojawienia się zapisów odnoszących się wprost do gry w necie.

Ale rację ma tez uQ$ wskazując, że uprawnienia kontrolne służb wszelakich się zwiększają. I już samo to budzi niepokój.
Mało to nudzących się celników, którzy będą chcieli się wykazać, choćby po godzinach ? wink

Do góry
#3590884 - 02/01/2010 08:23 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Conrad]
Angelika Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2009
Postów: 1043

"Nowe prawo od 1 stycznia niczego nam nie ogranicza. Nowa ustawa nie dotyczy w ogóle grania w necie" - to prawda, ale niech Pan nie zapomina o jednym, granie w necie było nielegalne już wcześniej, mimo to, nikt (skarbówka, urząd celny) nie ścigał za to, natomiast teraz podobno mają to robić - na podstawie wcześniejszych, cały czas obowiązujących przepisów, a nie na podstawie nowej ustawy.

Conrad - zapewniam Pana - że jest mi wszystko jedno, na podstawie których przepisów się do mnie dobiorą

Do góry
#3590887 - 02/01/2010 08:26 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: AdrBet]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: AdrBet

My tu gadu gadu, a pare groszy za ten typ wpadlo, gralem over 1,5 w 51min kurs4,0 tam zawsze tak malo goli, ze kursy tak wysokie?


Zawsze, tylko chyba liga albanska moze konkurowac, ewentualnie libijska.

Typ na over znakomity, ja nie polecalem, poniewaz Raja za duzo juz remisowala 1:1.
Tym razem wyciela numer i zremisowala az 2:2 grin

Jutro bardzo ciekawe mecze

DHJ El Jadida - MAS Fes

Lider powinien to wygrac i wykorzystac potkniecie Casablanki.Goscie od 5 spotkan bez porazki.

KACM Marrakech - Wydad Casablanca

Niezwykle trudny do typowania mecz.
Goscie atakuja pozycje lidera, ale w Marrakech bardzo ciezko wygrac.
Gospodarze po serii 5 remisow - czas na porazke ?

I na koniec mecz, w ktorym nalezy poszukac wiekszej, niz srednia ligowa, liczby bramek.

FUS Rabat - JSM Laayoune

Do góry
#3590905 - 02/01/2010 08:44 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
O jak pięknie, Art300 & Angelika, kolejne dwie osoby tutaj z tym samym celem co Kalo. Zapewne czysty przypadek, nie prawdaż? smile

Art, kręcisz się wokół jakiegoś przepisu z 1991 roku i NIC WIĘCEJ. W międzyczasie buki prowadzą w Polsce swobodną działalność, jeden z nich zostaje SPONSOREM REPREZENTACJI POLSKI, banki w Polsce po przeanalizowaniu WSZYSTKIEGO CO MOŻLIWE, Z KAŻDEJ MOŻLIWEJ STRONY, decydują się świadczyć swoje usługi tym firmom by Polacy mogli tam wpłacać i grać. smile

Jesteśmy największym i najstarszym polskojęzycznym portalem bukmacherskim, nigdy nie słyszeliśmy by jakakolwiek osoba kiedykolwiek miała problem z tym, i to zarówno na przestrzeni rządów AWS, SLD, PiS czy Platformy Obywatelskiej. Tym bardziej, że ten tekst z 1991 roku powstał zanim się nawet internet upowszechnił w kraju, nie mówiąc już o późniejszym członkostwie w Unii Europejskiej, która czyni ten zapis niezgodny z europejskim prawem (gdyż łamie on zasadę wspólnego rynku i swobodnego świadczenia usług na nim).

Reasumując:

Nowe prawo od 1 stycznia niczego nam nie ogranicza. Nowa ustawa nie dotyczy w ogóle grania w necie. Taka jest prawda.

Buki unijne mają legalną, prawną możliwość oferowania swoich usług w Polsce i to właśnie robią. Polska nie ma prawa traktować zakładów internetowych w unijnych bukach gorzej (w jakikolwiek sposób, od legalności po opodatkowanie) niż zakłady postawione u bukmacherów działających na polskiej licencji.


Wszystkiego Najlepszego w 2010. piwo

Do góry
Strona 149 z 149 < 1 2 ... 147 148 149




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, igea23), 3439 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49