Strona 41 z 41 < 1 2 ... 39 40 41
Opcje tematu
#3009607 - 26/03/2009 23:18 Re: Horse Racing in UK V ( turf ) [Re: skunks]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 382
Skąd: Polska
czy w wyścigach konnych zdarzają się wygrane koni co przed wyścigiem są po kursie np. 400 ??
Albo zmienie pytanie. Jak często?? Czy warto grać na takie niespodzianki czy bez szans??

Do góry
Bonus: Unibet
#3011022 - 27/03/2009 05:06 Re: Horse Racing in UK V ( turf ) [Re: Vega1]
skunks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2002
Postów: 4749
Skąd: gdańsk
Vega 1,
Odpowiadam,wszystko zależy od strategii gry jaką obierzesz,możesz szukać fuksów a wtedy są pieniążki do podniesienia, notabene wyścigi konne są taką dyscypliną, że często wygrywają konie mniej liczone.Oczywiście gry w zakładach prostych na zwycięstwo 400/1 praktycznie nie ma, są konie z kursem 150/1 ale te żeby wygrały to całe pole musiałoby raczej nie dobiec do celownika.

Oczywiście największe pieniądze można wyciągnąć w zakładach kombinacyjnych ( triple,akumulatory ).

Czy warto grać na niespodzianki?, z mojego punktu widzenia warto,jest satysfakcja jak "wyniuchasz" konia powiedzmy 20/1, dużo zależy od budżetu,stawek jakimi operujesz,im grubsza gra tym większa skłonność grania pewniaków.

Pozdrawiam i życzę sukcesów

Do góry
#3011667 - 27/03/2009 07:34 Re: Horse Racing in UK V ( turf ) [Re: skunks]
Vega1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2004
Postów: 382
Skąd: Polska
skunks dziękuje.

Zapytałem dlatego, że często udaje mi się ugrać załóżmy tylko 10 euro na czysto przed biegiem. Wtedy "korci" mnie niemiłosiernie, za te 10 euro żeby zagrać jakiegoś konia po kursie np 100. Jak wejdzie raz na pół roku to już bylo by git. I dlatego pytałem czy to w ogóle możliwe.

Pozdrawiam

Do góry
#3011924 - 27/03/2009 13:47 Re: Horse Racing in UK V ( turf ) [Re: Vega1]
skunks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2002
Postów: 4749
Skąd: gdańsk
Witam,
Na dzisiaj w Wolverhampton wybrałem gonitwę:

21.50 BETFAIR ALL WEATHER COMPETITION HANDICAP (CLASS 3) (4yo+,0-90) Distance 5f20y

Little Edward -pod tym jezdzcem radzil sobie w lepszych stawkach,w ost.biegu pod lepszym dzokejem "miotal sie" na finiszu bezproduktywnie,powinien poprawic,

Chjimes -utrzymuje od dluzszego czasu bardzo dobra dyspozycje,teraz po raz pierwszy pobiegnie w gonitwie kat.C3 co zweryfikuje jego mozliwosci,T,SL,G,A2,

The Jobber -malo biegal w karierze na AW,w siodle poczciwy Jimmy Quinn,trudno wyrokowac-trzeba poczekac jak gra sie bedzie ukladac,A1,

Harry Up -typowy piachowiec,glowne sukcesy osiagal w nizszych grupach,dwa razy pobil Blue Tomato-wczorajszego zwyciezce z Wolverhampton,jest frontowcem,jak sie ulozy wyscig moze dociagnie w czubie,

Methaaly -w ost.biegu mocno jechany,bity nie osiagnal db.wyniku, zmiana jazdy in plus-to jedyny argument,z ostroznym pesymizmem podchodze do jego szans w tym biegu,

Foxy Music -nie biegal po AW w zimowym sezonie,bardzo trudny do oceny, na "bombe",

Lusciovius -moze byc skreslony,bieg wczoraj i chyba zrobil zyciowke zajmujac trzecie miejsce,S,

Canadian Danehill -ost.nic nie zdzialal-zamykal stawke,dzisiaj moze byc odrobine lepiej ale nie az tak by go grac,

Northern Bolt -raczej male szanse,choc konie D Nichollsa sa w formie,

Bo Mcginty -bardzo rzetelny,widoczny w gonitwach nizszych kategorii,atutem,ze leci "bez wagi",powinien byc blisko,




podsumowanie:w tej sprinterskiej gonitwie próżno szukać bitego faworyta,na papierze najlepiej prezentuje się Chjimes,w walce o zwycięstwo z nim powinny być widoczne Bo McGinty, Little Edward i fuksowy Foxy Music.

typ : Bo McGinty - win

Jutro to na co czekają wszyscy entuzjaści wyścigów konnych - rusza w Anglii sezon wyścigów konnych po trawie.
W związku z tym, mam nadzieję spotkamy się już w nowym temacie.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 41 z 41 < 1 2 ... 39 40 41




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49