Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 ... 10 11 >
Opcje tematu
#2874505 - 29/01/2009 04:28 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Cytat:
A co sądzisz o tym,że Boro nie strzeli bramki na Stamford Bridge

A czym to się różni od ruletki ?? wink

I co do meczu Boro kcę Ci zaznaczyć,że Terry wraca do gry wink to może teraz mi odpowiesz smirk cool


Gram tylko na FT ,gdyż granie na strzeli ,rogi ,kratki itp zostawiam dla ludzi "szukających emocji " ( ja nie mam na to czasu ani ochoty )

PS. Sugerujesz ,że Terry wraca do gry i niby z tego tytułu goście nie maja szans na strzelenie bramki?? a wystarczy JEDNEN błąd extra bramkarza grin


Wiecej luzu chłopie ,bo Ci żyłka strzeli przed live scorem cool

Do góry
Bonus: Unibet
#2874526 - 29/01/2009 04:36 Re: Premiership [Re: Rysio Ochudzki]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Cytat:
A co sądzisz o tym,że Boro nie strzeli bramki na Stamford Bridge

A czym to się różni od ruletki ?? wink

I co do meczu Boro kcę Ci zaznaczyć,że Terry wraca do gry wink to może teraz mi odpowiesz smirk cool


Gram tylko na FT ,gdyż granie na strzeli ,rogi ,kratki itp zostawiam dla ludzi "szukających emocji " ( ja nie mam na to czasu ani ochoty )

PS. Sugerujesz ,że Terry wraca do gry i niby z tego tytułu goście nie maja szans na strzelenie bramki?? a wystarczy JEDNEN błąd extra bramkarza grin


Wiecej luzu chłopie ,bo Ci żyłka strzeli przed live scorem cool

nie martw się o mnie ja tam wolę ryzykować.Bo kto nie ryzykuje ten nie wygrywa to gra,która życie się nazywa smile
A co do Boro to jakoś nie widzę groźnych napastników,jedynie co mogę się obawiać to Downinga wink

Do góry
#2875175 - 29/01/2009 06:54 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Bezdomny
West Ham - Hull 1
Młoty to zespół środka tabeli,Hull również.West Ham ostatnie 2 spotkania u siebie wygrał.Hull zaś dwa ostatnie spotkania wyjazdowe to dwie porażki.Bilans West Ham u siebie: 5-1-5,zaś Hull na wyjazdach: 4-4-3.Więszych problemów w ekipie z Londynu niema,zabraknie tylko:Ashtona i Gabbidona.Dodatkowo Zola ma do dyspozycji nowy nabytek 19 letniego napastnika włoskiego Savio Nsereko,który ma być partnerem Carltona Cola.Dodatkowo wracają do składu Upson i Dyer.W Hull nie zagrają:Dawsona,Folan i Gardner.Do składu Hull wracają:Fagan i Killbane.Jeszcze dodać należy,że napewno zadebiutuje w Hull ich największy transfer w historii klubu Jimmy Bullard.
Hull ostatnio słabo radzi sobie w lidze i niewierzę,by nawet pozyskanie Bullarda zmieniło sytuację w klubie.West Ham zaś jest zespołem nieobliczalny i powinni wykorzystać atut własnego boiska,bo zapewne nie zechcą do ostatniej chwili walczyć o ligowy byt.
Składy:

West Ham: Green, Neill, Collins, Upson, Ilunga, Behrami, Parker, Noble, Collison, Cole, Di Michele, Stech, Boa Morte, Tristan, Sears, Faubert, Dyer, Nsereko, Spector, Tomkins.

Hull City: Myhill, Ricketts, Turner, Zayatte, Dawson, Mendy, Ashbee, Geovanni, Bullard, Kilbane, Cousin, Manucho, Garcia, Fagan, Halmosi, Folan, Marney, Featherstone, Doyle, Hughes, Duke, Warner.



Originally Posted By: Bezdomny


Man City - Newcastle 1
Man City zawodzi w tym sezonie,zamiast zajmować miejsca dające grę w pucharach to środek tabeli i zaledwie 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.Newcastle to zespół dołu tabeli z zaledwie przewagą 2 oczek nad stefą spadkową.
City grają w kratkę u siebie 6-0-5,Newcastle na wyjazdach 1-4-6.
Ekipę City wzmocnili:Nigel De Jong oraz Craig Bellamy.City poszukują klasowego napastnika.Sam Robinho nie będzie strzelał bramek przecież.Do Newcastle przyszedł Lovenkrands.Dodatkowo do Newcastle do gry wraca Geremi.Ale ławka kontuzjowanych w Newcastle spora:Obafemi Martins , Shola Ameobi , Habib Beye , Tamas Kadar,Mark Viduka, Claudio Cacapa i Alan Smith.
Atut boiska powinien odbić się w tym meczu i City wreszcie powinni zacząć grać jeśli myślą o miejscu czołowym.Każda wpadka to strata punktów i później walka o ligowy byt.Newcastle 3 z 4 ostatnich spotkań ligowych przegrało i pora by przedłużyć tą złą passę.


Składy:

Man City: Hart, Schmeichel, Zabaleta, Onuoha, Richards, Bridge, Ball, Garrido, Ben Haim, Wright-Phillips, Kompany, Fernandes, De Jong, Elano, Ireland, Robinho, Sturridge, Bellamy, Jo, Vassell, Caicedo.

Newcastle: Given, Harper, Forster, Krul, Enrique, Bassong, Coloccini, Taylor, Edgar, Guthrie, N'Zogbia, Duff, Gutierrez, Lovenkrands, Geremi, Donaldson, Doninger, Godsmark, Owen, Xisco, Carroll, Lua Lua, Ranger.








Originally Posted By: Bezdomny
Everton - Arsenal under 2.5
Spotkanie czołowych zespołów tabeli.Everton w ostatnich spotkaniach dobrze się spisuje.Arsenal ostatnie 3 spotkania ligowe wygrał i pokazuje,że nie skreślają szans na walkę o mistrzostwo .Everton w tym sezonie u siebie w kratkę grają 3-4-4.Arsenal na wyjazdach 5-3-3.Co do składów należy wspomnieć,że w Evertonie nie zagrają kontuzjowani:Saha,Valente,Vaughn.Arsenal jest w zupełnie innej sytuacji.Duża ławka zawodników kontuzjowanych,ale część od dłuższego czasu niegra.Nie zagrają w Kanonierach:Fabregas,Walcott,Silvestre,Rosicky,Eduardo.
Wprawdzie Everton w tym sezonie więcej bramek w tym sezonie strzela to należy zwrócić uwagę,że grają z dobrą drużyną.Tim Howard udowadnia Sir Alex Fergusonowi,że popełnił spory błąd pozbywając się go.A jeszcze w obronie Evertonu jest Lescott.Napastnika klasycznego wprawdzie Everton nie ma i trener Moyes Cahilla używa jako wysuniętego napastnika.Arsenal też solidna obrona i fenomenalni młodzi zawodnicy,ale patrząc w przeszłość pojedynków to będzie mecz z małą ilością bramek.Walka będzie napewno i Everton zagra napewno ostrożnie.
Składy:

Everton: Howard, Hibbert, Jagielka, Lescott, Baines, Anichebe, Gosling, Castillo, Rodwell, Neville, Osman, Arteta, Fellaini, Pienaar, Cahill, Nash, Yobo, Van der Meyde, Jacobsen, Jutkiewicz.

Arsenal: Almunia, Sagna, Toure, Gallas, Clichy, Eboue, Denilson, Song, Nasri, Adebayor, Van Persie, Fabianski, Diaby, Vela, Ramsey, Gibbs, Djourou, Bendtner, Wilshere.



Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Rysio Ochudzki
Originally Posted By: Bezdomny
[quote=Rysio Ochudzki]
Cytat:
A co sądzisz o tym,że Boro nie strzeli bramki na Stamford Bridge

A czym to się różni od ruletki ?? wink

I co do meczu Boro kcę Ci zaznaczyć,że Terry wraca do gry wink to może teraz mi odpowiesz smirk cool


Gram tylko na FT ,gdyż granie na strzeli ,rogi ,kratki itp zostawiam dla ludzi "szukających emocji " ( ja nie mam na to czasu ani ochoty )

PS. Sugerujesz ,że Terry wraca do gry i niby z tego tytułu goście nie maja szans na strzelenie bramki?? a wystarczy JEDNEN błąd extra bramkarza grin


Wiecej luzu chłopie ,bo Ci żyłka strzeli przed live scorem cool

nie martw się o mnie ja tam wolę ryzykować.Bo kto nie ryzykuje ten nie wygrywa to gra,która życie się nazywa smile
A co do Boro to jakoś nie widzę groźnych napastników,jedynie co mogę się obawiać to Downinga wink[/quote]

Chelsea 2-0 Boro
West Ham 2-0 Hull
Everton 1-1 Arsenal
Man City 2-1 Newcastle
kasa



Liverpool wprawdzie rozczarował 1-1 to i tak udaną zaliczam tą kolejkę. papa

Do góry
#2876160 - 29/01/2009 19:39 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
i z tego powodu, że "zaliczasz udaną kolejkę" należy zacytować 88 swoich poprzednich postów wprowadzając jeszcze większy śmietnik do tematu?

swoją drogą Liverpool nie rozczarował, a wręcz przeciwnie. wywiózł bardzo dobrą, jednopunktową zdobycz z twierdzy Wigan. (de facto Pool L'pool w fenomenalnej dyspozycji nie jest)

Do góry
#2876235 - 29/01/2009 20:07 Re: Premiership [Re: HenkSiracius]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: HenkSiracius
i z tego powodu, że "zaliczasz udaną kolejkę" należy zacytować 88 swoich poprzednich postów wprowadzając jeszcze większy śmietnik do tematu?

swoją drogą Liverpool nie rozczarował, a wręcz przeciwnie. wywiózł bardzo dobrą, jednopunktową zdobycz z twierdzy Wigan. (de facto Pool L'pool w fenomenalnej dyspozycji nie jest)

Remis w Liverpoolu to dobry wynik laugh trener Rafa Benitez zgotował to więc nie ma się co dziwić skoro on jest WIELKI cool

Do góry
#2879378 - 31/01/2009 02:43 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Oto zestaw par 24 kolejki premiership :
31 stycznia 2009
Stoke - Man City 13:45
Arsenal - West Ham 16:00
Aston V - Wigan 16:00
Boro - Blackburn 16:00
Bolton - Tottenham 16:00
Fulham - Portsmouth 16:00
Hull - WBA 16:00
1 lutego 2009
Newcastle - Sunderland 14:30
Liverpool - Chelsea 17:00
2 lutego 2009
Man Utd - Everton 21:00

Do góry
#2879437 - 31/01/2009 03:05 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Arsenal - West Ham 1
Spotkanie debowe.
Gospodarze ten sezon nie najlepszy.Zajmują 5 lokatę.West Ham to 8 drużyna tabeli.
Co do sytuacji w Arsenalu to bez większych zmian:Kolo Toure wraca do kadry,a na liście kontuzjowanych dalej widnieją nazwiska:Fabregas,Silvestre,Rosicky,Walcott.W West Hamie niezagrają kontuzjowani:Dyer,Ashton i Gabiddon.
Bilans Arsenalu 7-2-2 u siebie,West Ham na wyjazdach 3-4-4. Arsenal od dłuższego czasu jest drużyną nie pokonaną.Ostatni mecz ligowe to szcześliwy remis Everton(strzelona bramka w 90 minucie przez Van Persiego).West Ham ostatnio świetnie się spisuje,przez co zajmuje 8 lokate(na ostatnie 5 meczy ligowch 4 zwycieskie) .Jednak pora na przerwanie tej passy.Arsenal nie może już pozwolić sobie na stratę punktów bo ma już 5 oczek straty do czwartej drużyny tabeli Aston Villi.Sporym rozczarowaniem dla kibiców Arsenalu było by brak gry ich ulubieńców w Lidze Mistrzów,więc nic innego nie pozostaje jak wygrać to spotkanie.W poprzednim sezonie Arsenal pokonał 2-0 West Ham i warto też wspomnieć o tym sezonie,gdy na Upton Park wygrał również Arsenal 2-0.
Składy:

Arsenal: Almunia, Sagna, Toure, Gallas, Clichy, Nasri, Denilson, Song, Eboue, Adebayor, van Persie, Fabianski, Djourou, Diaby, Vela, Ramsey, Bendtner, Gibbs, Wilshere.

West Ham: Green, Neill, Collins, Upson, Ilunga, Behrami, Parker, Collison, Noble, Di Michele, Cole, Lastuvka, Nsereko, Tristan, Tomkins, Sears, Faubert, Boa Morte.

Do góry
#2879735 - 31/01/2009 04:07 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Aston Villa - Wigan 1
Villa to rewelacja tego sezonu.Zespół z wielkimi aspirancjami.Bilans wprawdzie AV ma lepszy na wyjazadch,ale u siebie 5-5-1 to nie słaby bilans.Wigan to też wielka niespodzianka tych rozgrywek.7 lokata to w tabeli.Na wyjazdach bilans 3-2-6.Sytuacja kadrowa wygląda w AV następująco:po 3 miesięcznej przerwie do kadry wraca snajper John Carew.Ashley Young pauzować bedzię za kartki,Marlon Harewood,Bouma i Laursen są kontuzjowani.Co do Wiganu:to zabraknie Valenci i Edman.Mecz niezwykle ciekawy ze względu na udział w tym meczu Emile Heskeya.Heskey zagra przeciwko byłym kolegom z Wigan.W poprzedniej kolejce w debiucie strzelił bramkę.Czarno widzę drużynę Wiganu w tym spotkaniu.Wprawdzie Wigan zremisowało spotkanie z Liverpoolem,ale to było na własnym stadionie.Od 3 trzech spotkań nie potrafią odnieść zwycięstwa i wątpię by się przełamali.A co do AV to passa 4 kolejnych zwycięstw.Taką rozpędzoną AV ciężko jest z rytmu wyrwać.Może Emile Heskey wbije gwóźdź do trumny byłym kolegom.A jeszcze warto dodać,że przy założeniu remisu w spotkaniu Liverpool-Chelsea i porażce Man Utd z Evertonem to szansa jest na drugą lokatę i zrównanie się punktami z Man Utd.

Składy:

Aston Villa: Friedel, Cuellar, Knight, Davies, L Young, Gardner, Sidwell, Petrov, Barry, Milner, Agbonlahor, Heskey, Shorey, Guzan, Carew, Delfouneso, Salifou, Osbourne.

Wigan: Kirkland, Melchiot, Scharner, Bramble, Figueroa, Cattermole, Taylor, Camara, Kapo, De Ridder, Zaki, Mido, Kingson, Pollitt, Edman, Brown, Boyce, Rodallega.


Hull - WBA 1
Hull to 10 drużyna tabeli.Początkowe rezultaty w sezonie były bardzo dobre i oczekiwano,że to ''czarny koń''tych rozgrywek,ale jednak inaczej się stało.Ostatnie mecze to ogromny skandal.Mecz za meczem porażka(passa 6 porażek z rzędu)WBA to outsider.Jednak ma dzieli go różnica jednego punktu nad 17 lokatą.WBA na wyjazdach to 1-1-9.
W Hull nieprzewidywane są większe problemy kadrowe:Barmby i Garder kontuzjowany.A występ Cousina jest pod znakiem zapytania.W ekipie WBA wiele się dzieje:do dyspozycji trenera Mowbraya jest Pele i Ryan Donk.Lista kontuzjowanych w WBA to:Jonas Olsson, Leon Barnett, Abdoulaye Meite oraz Neill Clement.Wystąpi również Paul Robinson(odwołanie o czerwoną karkę w spotkaniu z Man Utd).
Pora wreszcie przełamać się graczom.Jeżeli nie z outsiderem na własnym stadionie to z kim?Nawet bilans na wyjazdach WBA to pokazuje.Wprawdzie kluby ze sobą grały w COCA COLA League i oba spotkania wygrało WBA to nic nie świadczy.Wówczas Hull to był inny zespół.Matt Bullard musi zdobyć zaufanie u kibiców(największy transfer w klubie).Nic innego tylko czekać na spotkanie cool
Składy:
Hull City: Duke, Ricketts, Turner, Zayatte, Dawson, Marney, Geovanni, Ashbee, Kilbane, Cousin, Manucho, Bullard, Garcia, Mendy, Fagan, Halmosi, Folan, Doyle, France, Myhill.

West Brom: Carson, Kiely, Zuiverloon, Hoefkens, Donk, Pele, Robinson, Cech, Koren, Teixeira, Do-Heon, Valero, Brunt, Simpson, Fortune, Bednar, Dorrans, Hodgkiss, Moore.


A co do meczu:
Stoke - Man City 2
Stoke potrzebuje zwycięstwa by wydostać się ze spadkowej strefy,ale nim to zrobią to muszą się poważnie wzmocnić.Man City to wielkie rozczarowanie.Klub z Manchesternu wprawdzie ma problemy ze zwycięstwami na wyjazdach,ale pora to poprawić.Dwa kluby mają niechlubne widać passy ale to moim zdaniem Man City poprawi się wreszcie i wliczy się do walki o wyższe lokaty w tabeli.Nie mogą zlekceważyć rywali.Przekonali się już ostatnio na własnej skórze przegrywając 2-1.Jeśli działacze Man City marzą by do klubu przyszły gwiazdy to trzeba osiągnąć wyniki.To na tyle papa

Do góry
#2880771 - 31/01/2009 20:45 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
cero Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 1957
Cytat:
Taką rozpędzoną AV ciężko jest z rytmu wyrwać.Może Emile Heskey wbije gwóźdź do trumny byłym kolegom.A jeszcze warto dodać,że przy założeniu remisu w spotkaniu Liverpool-Chelsea i porażce Man Utd z Evertonem to szansa jest na drugą lokatę i zrównanie się punktami z Man Utd.

zle na ta tabele popatrzyles
milo ze piszesz analizy ale 95% z tego co widze moge odczytac w pol minuty z tabeli wink noł ofens
Pozdrawiam piwo

Do góry
#2880775 - 31/01/2009 20:46 Re: Premiership [Re: cero]
cero Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 1957
pzrepraszam, ja zle popatrzylem ( patrzylem na Everton wink )

Do góry
#2881142 - 31/01/2009 23:36 Re: Premiership [Re: cero]
wiqtor Offline
member

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 152
Villa- Wigan x2
jak dla mnie wigan to nie sa chlopcy do bicia. przynajmniej punkt wywiozą. co prawda ostatnio nie idzie im za dobrze, ale grali z czołówką. poza tym do tej pory jak patrzylem wigan dobrze sie sprawowalo na boisku rywali.

Do góry
#2882365 - 01/02/2009 07:58 Re: Premiership [Re: wiqtor]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Hej Bezdomny - dlaczego teraz nie skomentujesz swoich typków a la gazetka STS-u...Jak wejdzie to robisz rajwach na cały temat ... a jak wtopa .. to cisza...

A prawda jest jedna - typki a la gazetka STS-u w dłuższym wymiarze zawsze skutkują takimi wynikami jak Twoimi..Pojęcia nie masz o ligach których piszez...
Ale cóż - właśnie takie jest teraz forum...

Do góry
#2882371 - 01/02/2009 08:02 Re: Premiership [Re: Kefir70]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Kefir70
Hej Bezdomny - dlaczego teraz nie skomentujesz swoich typków a la gazetka STS-u...Jak wejdzie to robisz rajwach na cały temat ... a jak wtopa .. to cisza...

A prawda jest jedna - typki a la gazetka STS-u w dłuższym wymiarze zawsze skutkują takimi wynikami jak Twoimi..Pojęcia nie masz o ligach których piszez...
Ale cóż - właśnie takie jest teraz forum...

To ty podaj teraz parę twoich pewniaków.
Słabszy dzień dziś był i tyle
A do tego ,że wtopiły to pisałem na Quasi
I po co ja ci się mam tłumaczyć wink

Do góry
#2882380 - 01/02/2009 08:08 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Kefir70
Hej Bezdomny - dlaczego teraz nie skomentujesz swoich typków a la gazetka STS-u...Jak wejdzie to robisz rajwach na cały temat ... a jak wtopa .. to cisza...

A prawda jest jedna - typki a la gazetka STS-u w dłuższym wymiarze zawsze skutkują takimi wynikami jak Twoimi..Pojęcia nie masz o ligach których piszez...
Ale cóż - właśnie takie jest teraz forum...

To ty podaj teraz parę twoich pewniaków.
Słabszy dzień dziś był i tyle
A do tego ,że wtopiły to pisałem na Quasi
I po co ja ci się mam tłumaczyć wink


Ha, ja nie muszę udowadniać wartości swoich typów...ale tutaj już ich nie uświadczysz....To forum to teraz "królestwo" typków a la STS smile
A co do Ciebie - to tylko zauważyłem , że jak Ci coś wejdzie -to w 5 minut komentujesz... a jak nie - to jakoś cisza...

Do góry
#2882386 - 01/02/2009 08:14 Re: Premiership [Re: Kefir70]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: Kefir70
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: Kefir70
Hej Bezdomny - dlaczego teraz nie skomentujesz swoich typków a la gazetka STS-u...Jak wejdzie to robisz rajwach na cały temat ... a jak wtopa .. to cisza...

A prawda jest jedna - typki a la gazetka STS-u w dłuższym wymiarze zawsze skutkują takimi wynikami jak Twoimi..Pojęcia nie masz o ligach których piszez...
Ale cóż - właśnie takie jest teraz forum...

To ty podaj teraz parę twoich pewniaków.
Słabszy dzień dziś był i tyle
A do tego ,że wtopiły to pisałem na Quasi
I po co ja ci się mam tłumaczyć wink


Ha, ja nie muszę udowadniać wartości swoich typów...ale tutaj już ich nie uświadczysz....To forum to teraz "królestwo" typków a la STS smile
A co do Ciebie - to tylko zauważyłem , że jak Ci coś wejdzie -to w 5 minut komentujesz... a jak nie - to jakoś cisza...

jak ma coś wejść to wejdzie.my tracimy i tak marne grosze,a kluby wiadomo co smirk A zresztą to sport i koniec na ten temat dyskusji papa

Do góry
#2884012 - 02/02/2009 00:05 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Mecz Kolejki :

Liverpool - Chelsea (2) 2,89 Fortuna :

-Wielki mecz na Anfield ,grający odziwo jako tako Liverpool podejmuje Londyńską Chelsea.Obie drużyny jak pamiętamy ze sobą mają bardzo ciekawe twarde mecze szczególnie te w Lidze Mistrzów.CHelsea dziś jedzie po zwycięstwo i po to aby zrewanżować się gospodarzom za porażkę na Stamford , porażkę która bolała bo urwała ten wielki rekord bez porażek u siebie.CHelsea nie gra porywająco ale ostatnio wygrywają co dodaje optymizmu.Moje zdanie o Liverpoolu jest takie :

Ta drużyna nie dorosła jeszcze na własnym podwórku ,bawi sie jeszcze z dziećmi w piaskownicy.

Nie ma przekonania co do tej drużyny ,wielka niewiadoma ,z wielką trójką radzą sobie świetnie ale gdy przyjdzie im grać z tymi teoretycznie słabszymi zawodzą dlatego są jeszcze dziećmi na podwórku.
Ale dziś mecz z kimś wyjątkowym to pewnie zagrają koncertowo hehe ,oby nie.

Kontuzje:

Chelsea

Luiz Felipe Scolari nie będzie mógł skorzystać z usług Michaela Essiena, Joe Cole'a i Ricardo Carvalho. Na zmęczenie lub drobne urazy narzekali John Terry, Salomon Kalou i Ashley Cole, jednak jutro najprawdopodobniej będą w pełni sił.

Liverpool

Tylko pozazdrościć. Rafael Benitez będzie miał do dyspozycji pełną kadrę.


Kadra:

Chelsea: Cech, Hilario, Taylor, Ferreira, Bosingwa, Terry(c), Alex, Ivanovic, Mancienne, A Cole, Lampard, Ballack, Mikel, Deco, Kalou, Malouda, Drogba, Anelka, Stoch, Belletti, Di Santo.

Liverpool: Reina, Cavalieri, Arbeloa, Skrtel, Agger, Hyypia, Carragher, Dossena, Aurelio, Benayoun, Babel, Alonso, Mascherano, Lucas, Gerrard(c), Riera, Torres, Kuyt, Keane.

Mój typ Chelsea Londyn !!





Mam nadzieje że podobne obrazki już za niespełna godzine będzie więcej.

CAMON CHELSEA !!

Do góry
#2891565 - 05/02/2009 21:33 Re: Premiership [Re: Bullet]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City


Pora na analizę cool

Do góry
#2893475 - 06/02/2009 17:52 Re: Premiership [Re: Bezdomny]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Everton - Bolton
The Toffees po ciężkim meczu powtórkowym w FA Cup z Liverpoolem. Moyes dumny, piłkarze podbudowani, ale z siłami może być różnie. Bolton prezentował się w dwóch poprzednich spotkaniach bardzo dobrze. W spotkaniu z Blackburn prowadzili, ale dali sobie ostatecznie wydrzeć komplet oczek. W meczu z Tottenhamem nie zawiedli już i choć Koguty zdołały dojść gospodarzy na 2:2, pokazali że stać ich na wygraną strzelając bramkę. Moim zdaniem gospodarze stracą punkty
Typ: 2 +0,5

Wigan - Fulham
Jak dla mnie bardzo dobry moment na postawienie domowego zwycięstwa Wigan. Fulham wyjazdowo tragedia, a dla piłkarzy Bruca to jest właśnie ten moment, aby po czterech meczach bez kompletu oczek, zwyciężyć.
Typ: 1

Blackburn - Aston Villa
W ubiegłej kolejce przeczułem stratę punktów przez The Villans. Podopieczni O'Neilla są najlepszą wyjazdową ekipą, ale moim zdaniem w sobotę znów stracą punkty.
Typ: 1

Do góry
#2893917 - 06/02/2009 23:28 Re: Premiership [Re: Szczypior]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Man City - Boro 1
Spotkanie rozczarowującego w tym sezonie City ze słabo spisującym się w tym sezonie Boro.
City w kratkę gra,jednak u siebie zawsze groźni są.Boro traci swoją wartość na wyjazdach.W Man City szansę na debiutu w tym spotkaniu ma zakupiony z Newcastle golkiper Shay Given.W Boro Soutghate nie będzie mógł skorzystać z : Jeremiego Aliadere i Andrew Taylora.

Oto składy :

Man City:Given, Hart, Schmeichel, Richards, Onuoha, Kompany, Bridge, Garrido, Zabaleta, Elano, De Jong, Caicedo, Ireland, Fernandes, Wright-Phillips, Robinho, Bellamy, Vassell, Weiss.

Middlesbrough: Jones, Turnbull, McMahon, Hoyte, Huth, Pogatetz, Riggott, Wheater, Bennett, Digard, O'Neil, Bates, Shawky, Tuncay, Downing, Arca, A Johnson, Porritt, King, Alves, Emnes.

Gracze City na pewno będą chcieli się zrewanżować kibicom za ostatnią wpadkę ligową ze Stoke.City zawodzą w spotkaniach ze słabeuszami ,ale uważam ,że przełamią się wreszcie.A dodatkowo posada trenera Hughesa jest niepewna i każda strata punktów może być powodem przedwczesnej dymisji(jego losy mają być policzone po sezonie).A dodatkowo Boro przeżywa ogromny kryzys więc nic innego jak to wykorzystać pozostaje.


Sunderland - Stoke City 1


Sunderland to 13 ekipa w tabeli,Stoke to 17 zespół.Sunderland aż tak dobrego bilansu u siebie niemają 4-2-6.Stoke na wyjazdach to zespół do bicia 0-3-9.Stoke dzięki pokonaniu City wyszło ze strefy spadkowej,ale pytanie brzmi na jak długo?Tony Pulis ściągnął wprawdzie dobrych zawodników,ale zapomniał o poważnych wzmocnieniach w defensywie.Dodatkowo zabraknie Delapa pauzującego za czerwoną kartkę co może okazać się olbrzymią stratą.Jeszcze w Stoke zabraknie kontuzjowanego Danny'ego Pugha i Danny Higginbothama.Szansę na debiut będą mieli nabytki nowe:Henri Camara oraz Stephen Kelly.Sunderland poważniejszych problemów kadrowych a warto dodać,że defensywa została wzmocniona Calumem Davenportem i Tal Ben Haimem.Zabraknie jedynie:Paula McShane'a i Nyron Nosworthe'go.
Zobaczymy jak poradzą sobie defensorzy Stoke z Djibrillem Cisse.Jednak wierzę,że atut własnego boiska zadecyduje.A dodatkowo Stoke ma problemy ze zdobywaniem punktów na wyjazdach.Sunderland nie może pozwolić sobie na stratę w takim spotkaniu.Bo na dole tabeli szczególnie olbrzymi tłok jest i niewielkie straty punktów.Kibice gospodarzy napewno nie chcą by ich ulubieńcy przez takie straty punktowe znaleźli się na dole tabeli.

Oto składy:

Sunderland: Fulop, Gordon, Bardsley, McCartney, Ferdinand, Collins, Davenport, Ben Haim, Whitehead, Malbranque, Leadbitter, Tainio, Richardson, Edwards, Yorke, Reid, Cisse, Jones, Murphy, Healy.

Stoke: Sorensen, Kelly, Wilkinson, Shawcross, Abdoulaye Faye, Pugh, Cresswell, Amdy Faye, Diao, Whelan, Etherington, Beattie, Simonsen, Fuller, Camara, Griffin, Sonko, Lawrence, Kitson, Olofinjana, Tonge.

Do góry
#2895368 - 07/02/2009 20:09 Re: Premiership [Re: Szczypior]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
zgadzam się z opinią Szczypiora, dodam kilka słów:

Wigan - Fulham

W dzisiejszym spotkaniu 25 kolejki angielskiej Premiership na JJB Stadium spotkają się drużyny Wigan Athletic i Fulham FC. Faworytem wydaje się być w tym spotkaniu ekipa Wigan, ja postaram się ten typ na faworyta umotywować.

Wigan zajmuje w tabeli wysoką, 7 pozycję, ze stratą 4 punktów do miejsca numer 6, gwarantującego start w europejskich pucharach. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych drużyna trenera Steva Bruce'a przeszła istny maraton przeciwko prawdziwie klasowym drużynom, zachowując przy tym, jakby nie patrzeć, naprawdę korzystny bilans: na własnym obiekcie - zwycięstwo z Tottenhamem Hotspur i remis z Liverpoolem, na wyjeździe zaś - dwie porażki w Manchesterze (odpowiednio z United i z City) oraz remis z Aston Villa. Twierdza (powoli można śmiało tak nazywać stadion Wigan) JJB Stadium jest niezdobyta od 104 dni - po raz ostatni komplet punktów z obiektu oficjalnie otwartego przez Sir Alexa Fergusona w 1999r wywiozła Aston Villa, wygrywając 0:4, a miało to miejsce 26 października 2008r. Wigan z kolei od 4 spotkaniach nie odniósł zwycięstwa, więc najwyższy czas by przełamać tę niemoc. Pomóc w tym mają nowe nabytki: sprowadzony z Newcastle Charles N'Zogbia czy wypożyczony z Middlesbrough Mido. Ci dwaj napastnicy powinni skutecznie zastąpić Emila Heskeya, sprzedanego do Aston Villa. Do składu Wigan po kontuzji powracają również Antonio Valencia i Amr Zaki.

Fulham w tabeli zajmuje 9 lokatę, jednak miejsce to nie jest odzwierciedleniem rzeczywistej wartości drużyny, szczególnie na wyjazdach. Poza własnym stadionem drużyna Roya Hodgsona ciągle pozostaje bez zwycięstwa (6 porażek i 5 remisów). W ostatnim czasie Fulham znajduje się w dosyć dobrej dyspozycji, drużyna z Craven Cottage pokonała słabo dysponowany Portsmouth 3:1 i pechowo przegrała z Sunderlandem 0:1. W dzisiejszym spotkaniu w ekipie Fulham zabraknie Chrisa Bairda (zapalenie migdałków) oraz Diomansy Kamary (rekonwalescencja po kontuzji kolana), niepewny zaś wydaje się występ Oliviera Dacourta i Gilesa Barnesa. W zimowym okienku transferowym drużynę opuścili Seol Ki-Hyeon, TJ Moncur, Lee Cook, Hameur Bouazza oraz Jimmy Bullard oraz Leon Andreasen. Do klubu przybyli zaś Olivier Dacourt oraz Dickson Etuhu.

Reasumując: biorąc pod uwagę siła Wigan na własnym obiekcie oraz słabość Fulham na wyjazdach wydaje mi się, iż nadszedł właściwy czas i jest ku temu znakomita sposobność, by zespół Wigan Athletic przerwał serię 4 meczów bez zwycięstwa, pewnie pokonując Fulham.

----
dla osób, które preferują spokojne oglądanie zakładów i mały zysk można spróbować zagrać Wigan DNB (@1,44 betsafe) lub zagrać w zakładzie akumulowanym 1X (@1,25 Expekt, Gamebookers, Unibet).

Do góry
Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 ... 10 11 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Zaixi, pacyfista, VVega, Sensei, Szuman), 4407 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582760 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31