Strona 24 z 24 < 1 2 ... 22 23 24
Opcje tematu
#2759644 - 03/12/2008 18:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: mgr]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
mgr nie ma sensu

Do góry
Bonus: Unibet
#2759681 - 03/12/2008 19:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: mgr]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: mgr
W kompleksach to akurat kolego szanowny dorównać Poznaniakom nie sposób.
Wszyscy mają kompleks WIELKIEGO KOLEJORZA i ich napompowanego do granic możliwości balonika medialnego...
\:D

Originally Posted By: mgr
Szkoda, że jak przyjeżdża Legia do Was co roku, to 1/2 publiki jest obmalowane napisami "AntyLegia".

Taa. Dobrze że nie 3/4..

Do góry
#2759683 - 03/12/2008 19:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: kfjatek]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
Koledzy z Poznania spokojnie , rozmawiajmy o typach na mistrza prosiłem byśmy nie poruszali kwestii klubów w sensie sympatyzowania z danymi barwami.

Do góry
#2759699 - 03/12/2008 20:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: s_LP]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: s_LP
Jagiellonia względem Korony

;\)

Do góry
#2759709 - 03/12/2008 20:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: DRAGO]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam,

Blajkjack: Jeśli chodzi o Sasina to wielce prawdopodobne, że odejdzie on z Korony. Nie od dzisiaj wiadomo, że jest on pierwszy do odejścia i co rusz mówi o opuszczenia Korony. Natmiast jesli chodzi o Sobolewskiego to jest to teraz najlepszy gracz w złocisto-krwistych (gracz z pola) i działacze za wszelką cene będą chcieli go zatrzymać, lecz nie ma co ukrywać że w Koronie kaski nie ma. Klub jak narazie utrzymuje miasto.

Co do mistrza, to także chciałbym aby został nim Lech, ale wg. mnie będzie nim jeden z klubów stołecznych. Dla Kolejorza problemem może być puchar UEFA, a jeszcze gorzej by było jakby awansowali. Dla nich runda kończy sie tuż przed świętami kiedy pikarze Legii, Wisły czy Polonii bedą popijali drinki z parasolkami na Malediwach. A odpoczynek naszym przemęczonym kopaczom, którzy grają prawie tyle samo meczy co gracze ligi angielskiej, jest bardzo potrzebny. Choć z drugiej strony jeśli Lechici bedą mieli tylko 2 tygodnie przerwy to przez ten okres nie zdązą nabrać nadwagi ;\) . Problemem Lecha może być Smuda. Odkąd pamiętam to drużyny przez niego prowadzone w przerwie zimowej były ganiane po górach i zamęczane na treningach. Lech gra szybką piłke dzięki takim graczom jak Peszko czy Lewandowski czy techniczną jak Murawski czy Stilić i oby Franz zimą tych walorów na jakiś czas nie przystopował. Inna sprawa to jak zachowają się działacze jak jakiś klub sypnie kaską za Murasia czy Stilica. Lech jest na topie, a więc i jego gracze też. Coraz więcej piłkarzy jest powoływanych na kadre, a więc i na lutowym zgrupowaniu tez pewnie ich z pięciu-sześciu będzie. Legia może spokojnie przygotowywać się do sezony wiosennego, graczy tez ma nie gorszych od Kolejorza. Do kadry powoływani są tylko Wawrzyniak i Roger. To, że nie będzie żylety może także wpłynąć na doping na Legii, dopingu dalej nie bedzie (choć może kryta zacznie dopingować, żylety nie ma więc nie ma konfliktu, a i na ostatnim meczu był doping więc czemu nie teraz) Iti ma na jhakiś czas problem z głowy więc wraz z piłkarzami może skupić się na grze na boisku. To, że także nie jest faworytem może jej pomóc. Wisła ma problemy bo stare gwiazdki typu Sobolewski, Baszczyński, Zieniu powoli już się kończą a za bardzo nie ma młodych, a motywacja innych klubów na biała gwiazde i tak będzie mocna vide powiedzenie "Bij mistrza" Wcale bym się nie zdziwił jakby zajeli miejsce jak 2 lata temu. Polonia ma fajny skład, ale jakoś nie widzi mi się ona w Koronie. Czarne koszule nie mają tej oprawy co Lech, Legia czy Wisła. Napewno kibice są lepsi niż w Grodzisku ale z całym szacunkiem do braci z czarnych koszul, nie widze ich jak wspomagają swoich piłkarzy na wyjazdach, gdzie b. ważny jest doping, w sile 500 głów.

Nie ma co ukrywac, zapowiada się ciekawa wiosna, ale poczekajmy na rostrzygniecia z weekendu oraz na okno tranferowe bo ono tez może wiele zmienić.



Welcome back \:\)

Do góry
#2759838 - 03/12/2008 23:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: drfocus]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Co do Sasina to brak mu jaj. Z Lecha uciekał jak tylko potwierdziło się info, że fuzja dojdzie do skutku, jak to mamrotał, iż nie czuje się na siłach w walce o pierwszą jedenastke. Wcześniej go lubiłem, po tych słowach jak odpuścił - przestałem, za tchórzostwo i nikt za nim nie tęsknił, bo laleczek nam nie potrzeba.

Natomiast co do rozważań na temat Lecha, to jedna rzecz którą trzeba sprostować. Na 99% nikt z Lecha nie odejdzie do końca sezonu. Potwierdzili to zawodnicy, zarząd wydał takie samo oświadczenie. Młodzi wiedzą, że póki co tutaj mogą się płynnie i sprawnie rozwijać, zarówno Stilić i Lewandowski mają kontrakty ważne jeszcze chyba 3,5 roku, obydwoje podkreślają, że bardzo dobrze się tutaj czują, z Murawskim przedłużono w zeszłym tygodniu kontrakt, też mówiło się, że zostawi Lecha i odejdzie z kartą w ręku (chociaż jego transfer jest niewykluczony, jednak raczej po sezonie - w końcu ma swoje lata i nie ukrywa, że chciałby spróbować sił na zachodzie). Nie wiem jak wygląda jego nowy kontrakt, ale zarząd dał znać, że nie będzie mu robić problemów - jednak wszystko dopiero po sezonie, gdy ten znajdzie odpowiednich następców. Włodarze o młodych wilkach mówią wprost "nie sprzedamy ich dziś, skoro za rok - dwa, będą warci dwa lub trzy razy tyle". Idea słuszna, skończyły się czasy, w których aby przeżyć, trzeba było sprzedać dwóch najlepszych zawodników, dziś wszystko jest oparte na innych zasadach. Przez mecze Lecha przewinęło się paru menagerów, reprezentujących różne kluby, także na brak zainteresowania w przyszłości nie ma co liczyć.
Co do metod treningowych Smudy - bodajże w zeszłym roku pod naciskiem zarządu zmienił tryb przygotowań na "nowocześniejszy", zawodnicy nie są już zajeźdzani jak kiedyś.
Nieprzesadzajmy też, że te półtora tygodnia przerwy mniej w treningach odbije się jakoś tragicznie na wiosne. Jeśli zmęczenie miało dać się we znaki to uczyniłoby już to podczas rundy jesiennej, a mimo wąskiej ławki cały czas dają radę z dobrym efektem.

Podsumowując wszelkie doniesienia dzienniekarzy na temat transferów z Lecha są wyssane z palca - w końcu zaczyna się sezon ogórkowy i trzeba o czymś pisać.

Do góry
#2759998 - 04/12/2008 01:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: DRAGO]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: DRAGO
witam


Chciałem poruszyć pewną kwestie, kto Waszym zdaniem po tych 16 kolejkach ma najwieksze szanse na mistrza tak na dziś?
LEGIA ? LECH ? WISŁA K. ? POLONIA W. ?



LEGIA !!!

Szałach na wiosne wyzdrowieje i skrzydełka będą śmigały że siemasz. Roger jesienią grał w większości meczow na 30% swoich możliwości...wiosną powinien wrocic do reprezentacyjnej formy przy normalnej dyspozycji razem z Iwańskim stworzą najlepszy środek ligi jeżeli chodzi o pomoc. Obrona bardzo mocna. Świetny bramkarz. Tylko atak to jest newralgiczny punkt Legii bo ani Chinyama ani Grzelak nie znamionują tej klasy ktora predestynowałaby ich do gry w Legii...

Mimo wszystko wiosną berło i korona powrocą na łazienkowską



[img]http://http://www.legia.net/fotopokaz.php?id=103&i=66[/img]

Do góry
#2761307 - 04/12/2008 18:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Legia]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Ja mam taką wątpliwość, ale nie proszę s_LP o odpowiedź, bo mi wyjedzie z brakiem argumentów.

Originally Posted By: wyborcza

Trzy zarzuty korupcyjne wrocławska prokuratura postawiła Zbigniewowi W. byłemu piłkarzowi Lecha Poznań, grającemu teraz w Śląsku Wrocław. Zarzuty dotyczą sprzedawania meczów przez piłkarza Lecha Poznań w sezonie 2003/04

Prokuratorzy z Wrocławia już we wtorek zatrzymali dwie osoby, ale ujawnili personalia tylko jednej z nich - Roberta D., masażysty Lechii Gdańsk, który cztery lata temu pracował w Lechu. Kto był drugim zatrzymanym - tego prokuratorzy nie chcieli powiedzieć. - Na razie nie ujawnimy o kogo konkretnie chodzi. Mogę tylko powiedzieć, że to zawodnik grający obecnie w ekstraklasie - mówił wczoraj Edward Zalewski, szef prokuratorów prowadzących śledztwo w aferze piłkarskiej.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zatrzymanym jest Zbigniew W. - były obrońca Lecha Poznań, ostatnio piłkarz Śląska Wrocław. Podejrzany piłkarz został zwolniony do domu, musi wpłacić 40 tys. poręczenia majątkowego. Wiemy na pewno, że Zbigniew W. nie był na treningu Śląska we wtorek i w środę. Nie można się z nim skontaktować, bo miał wyłączony telefon. Śląsk już wydał krótkie oświadczenie, w którym informuje, że zawiesza piłkarza.

Po przesłuchaniu we wrocławskiej prokuraturze W. postawiono trzy zarzuty korupcyjne. Dwa z nich dotyczą przyjmowania łapówek za przegranie meczu. Trzeci zarzut odnosi się do pośredniczenia przy wręczaniu łapówki. Wszystkie zdarzenia dotyczą spotkań w piłkarskiej ekstraklasie.

Jedno z nich to historia z maja 2004 r. Lech grał w Nowym Dworze ze Świtem. Rywale "Kolejorza", których trenował wówczas również podejrzany w aferze korupcyjnej Janusz W., dramatycznie potrzebowali punktów, by utrzymać się w lidze. Lech w ekstraklasie nie walczył już o nic. I przegrał 0:1. - Pamiętam ten mecz doskonale, bo z ławki rezerwowych poszedłem sobie na trybuny. Tak pyskowałem sędziemu Małkowi, że bałem się kary dyscyplinarnej - wspomina dzisiaj ówczesny trener Lecha Czesław Michniewicz. - Strasznie wkurzał mnie wtedy sędzia, który pozwolił rywalom kopać naszych. A my mieliśmy w perspektywie superważny mecz w finale Pucharu Polski z Legią. Czy przypuszczałem, że mój piłkarz mógł sprzedać mecz? Nie, skądże. K..., taka historia, przecież Zbyszek to taki fajny facet... - Michniewicz, który o zatrzymaniu W. dowiedział się od nas, był w szoku.

Ówczesny prezes Lecha Radosław Majchrzak: - Co pan powie... To Zbyszka zatrzymali? Naprawdę? To cichy, skromny facet... Wydawał się być poza wszelkimi podejrzeniami. A w tym meczu był chyba najstarszy na boisku. Dla mnie to szok. My jako zarząd nie mieliśmy z tym oczywiście nic wspólnego...

Czy obecny Lech Poznań, walczący w lidze o mistrzostwo kraju może obawiać się np. karnej degradacji do pierwszej ligi lub odebrania punktów przez PZPN? Prawnik Lecha, a jednocześnie członek zarządu PZPN Jacek Masiota uważa, że nie. - KKS Lech Poznań nie jest następcą prawnym stowarzyszenia WKP Lech Poznań i w związku z tym nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej z tytułu przewinień dyscyplinarnych popełnionych przez stowarzyszenie WKP Lech Poznań - oświadczył Masiota. Dzisiejszy Lech to efekt przejęcia nazwy, barw i tradycji "starego" Lecha przez Amikę Wronki w 2006 r.

Z naszych informacji wynika, że to początek zatrzymań piłkarzy, którzy w sezonie 2003/04 sprzedawali mecze Świtowi. Do tej pory w aferze korupcyjnej zarzuty postawiono już 176 osobom.



To co? Jednak Amica, czy jednak Lech?
A jak się wezmą za kupczenie Amiki, to jednak Lech, a nie Amica?


Originally Posted By: weszlo

Jak akurat tak jest wygodniej, to Lech Poznań robi się znów Amiką...

4 grudnia 2008 - 04:39

Członek zarządu PZPN Jacek Masiota, prawnik, lubi przestawiać się jako człowiek z innej bajki. Udziela wywiadów, że w zasadzie w tej piłkarskiej centrali czuje się źle, bo przerasta tam wszystkich pod każdym względem. Może i tak nawet jest, ale... pewnymi nawykami niczym się nie różni od działaczy starej daty - zwłaszcza tanim cwaniactwem i tupetem.

Teraz stwierdził, że obecny Lech nie może ponosić żadnej odpowiedzialności za korupcję w 2004 roku, bo przecież tak naprawdę nie jestem Lechem, tylko Amiką, a tamten Lech to jakaś upadła firma. Wszystko pięknie, ale ciekawi jesteśmy, co powie, gdy nagle zarzuty spadną na Amikę? Oświadczy, że nie można karać poznańskiego klubu za to, że jego wroniecki protoplasta działał niezgodnie z prawem?

Lech jest w idealnej sytuacji, dużo lepszej niż wszystkie inne polskie kluby. W zasadzie trudno wyobrazić sobie sytuację, żeby miał w jakikolwiek sposób odpowiedzieć za korupcję. No bo grzechy Lecha, to grzechy nieboszczyka. A ukaranie "Kolejorza" za korupcję w Amice jest trudne do wyobrażenia, nawet jeśli pod względem formalnym wszystko trzymałoby się kupy.

Skoro jednak Lech jest i będzie Amiką, jak chce pan Masiota, to niech zwróci uwagę na Bułgarskiej, że oficjalna strona jest do bani - ktoś wrzucił historię nie tego klubu, co trzeba (http://www.lechpoznan.pl/art,28,klub.htm). Powinno chyba być coś raczej o Błękitnych Wronki i ich połączeniu z Czarnymi Wróblewo?

A tak poważnie - skoro chcecie się chwalić historią Lecha, to chyba wypada chwalić się nią w całości. Nawet jeśli jakiś jej fragment okaże się niechlubny...

Do góry
#2761353 - 04/12/2008 20:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: mgr]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
jeżeli swój światopogląd opierasz na agorze - udowadniasz po raz kolejny - jesteś debilem \:\)

Do góry
#2761357 - 04/12/2008 20:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: s_LP]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
napisz gdzie jest napisane jakiekolwiek kłamstwo

Do góry
#2761360 - 04/12/2008 20:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: podstawek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: podstawek87
napisz gdzie jest napisane jakiekolwiek kłamstwo




rob zadanie !!! na zajeciach jesteś !!!

Do góry
#2761373 - 04/12/2008 21:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: s_LP]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: s_LP
jeżeli swój światopogląd opierasz na agorze - udowadniasz po raz kolejny - jesteś debilem \:\)


Przestań mnie człowieczku śmieszny obrażać.


Nie opieram swojego światopoglądu na żadnych mediach, a w szczególności na Wyborczej, która regularnie wypisuje brednie.


Potrafisz się do tego artykułu jakoś ustosunkować, czy może zabrakło Ci cwaniaczku "argumentów"? Gdzie masz tu jakieś kłamstwo?

Do góry
#2761378 - 04/12/2008 21:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: mgr]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110838
Skąd: Las Vegas
Proponuje aby zapanowal spokoj w tym temacie .To jest propozycja nie do odrzucenia

Do góry
#2761539 - 05/12/2008 01:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: mgr]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Do czego to doszło ;), McDziarz się za mną postawił...
tak, ten, który do granic absurdu gloryfikuje Legie, a z ziemią zrównuje wszystkich pozostałych

Originally Posted By: mgr

Przestań mnie człowieczku śmieszny obrażać.

nie obrażam - stwierdzam fakty

Originally Posted By: mgr

Nie opieram swojego światopoglądu na żadnych mediach, a w szczególności na Wyborczej, która regularnie wypisuje brednie.


Originally Posted By: mgr

Potrafisz się do tego artykułu jakoś ustosunkować, czy może zabrakło Ci cwaniaczku "argumentów"? Gdzie masz tu jakieś kłamstwo?


rozdwojenie jaźni?

ode mnie ostatni raz, bo znów nie pojmujesz: nie będę z tobą dyskutować ponieważ niereprezentujesz żadnego poziomu. merytoryczne argumenty trzeba było dawać samemu na początku dyskusji, żeby teraz ich oczekiwać - wolałeś robić z siebie błazna. jesteś niepoważny, więc tak cię traktuje.

dobranoc

Do góry
#2761583 - 05/12/2008 01:31 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: s_LP]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Blado krzykaczu naprawdę wypadasz, bo niestety nic konkretnego nie masz do powiedzenia poza obrażaniem i pajacowaniem.

Regularnie nie jest równoznaczne ze słowem "zawsze". Kumasz?

Skoro nie potrafisz się do artykułu ustosunkować, to po prostu zwyczajnie powiedz. Ja Cię o dyskusję nie proszę, bo tak samo nie jesteś dla mnie żadnym partnerem, bo umiesz tylko z ironicznymi głupotami wyjeżdżać.

Ustosunkowanie się do artykułu to nie dyskusja z drugą osobą - jeśli tego nie wiesz. Może Ci się jednak uda pojąć.

Żegnam

Do góry
#2761903 - 05/12/2008 04:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: s_LP]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: s_LP
Do czego to doszło ;), McDziarz się za mną postawił...
tak, ten, który do granic absurdu gloryfikuje Legie, a z ziemią zrównuje wszystkich pozostałych


\:D \:D \:D
tak się skłąda, że byliśmy razem na tych zajęciach \:\)
jak nie ma argumentów to najlepiej atakować innych. W końcu najlepszą obroną jest atak ;\)

Do góry
Strona 24 z 24 < 1 2 ... 22 23 24

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Józef Małolepszy, Lukasz111), 1241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581162 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49