Strona 13 z 18 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 17 18 >
Opcje tematu
#2743774 - 24/11/2008 05:24 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Widze ciekawy temat rozwinąłem jedną małą notką \:p

Do góry
Bonus: Unibet
#2743886 - 24/11/2008 05:58 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: Kefir70
Jinx (...) Powtórzę to co już wielokrotnie pisałem - wiedzę na temat League One i Two masz dużo większą ode mnie


NIEPRAWDA

Do góry
#2743927 - 24/11/2008 06:12 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: jinx
Originally Posted By: Kefir70
Jinx (...) Powtórzę to co już wielokrotnie pisałem - wiedzę na temat League One i Two masz dużo większą ode mnie


NIEPRAWDA


A właśnie , że tak ;\)

Do góry
#2745076 - 25/11/2008 02:59 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Watford zatrudnili jako nowego menedzera niejakiego Rogdersa, ktory dotychczas pelnil funkcje trenera rezerw w Chelsea. Koles ma 35 lat i to pierwsza jego tak powazna praca. Jak nic widac, ze zarzad Watford liczy na to, ze historia sie powtorzy bo podobnie postapili 4 lata temu zatrudniajac Boothroyda. Takze wtedy druzyna byla na krawedzi i byly obawy o to czy Watford nie spadnie. Ciekawe bedzie obserwowac sytuacje w tym klubie. Jak pisalem w lecie kurs na spadek Watford byl 15.0 i ja sie nim poczestowalem za srednia stawke wiec trzymam kciuki by zmiana nie wypalila \:p Troche mnie dziwi, ze nie dali szansy Mckayowi bo tez nie ma specjalnego doswiadczenia ale byl w klubie od kilku lat i znal go od podszewki. Duzo bedzie zalezec od stycznia i tego czy nie beda musieli zrobic wyprzedazy. Jesli nie bedzie kasy i na dodatek na boisku nie bedzie sie wiodlo to moze probujac wyczyscic dlugi pojda w administracje i juz bedzie calkiem super \:\)

Do góry
#2745439 - 25/11/2008 05:04 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Oki, psy szczekają a karawana idzie dalej.. na razie przynajmniej..To oczywiście nie do Ciebie Konstruktor ;\)

Jutro kolejna wtorkowa kolejka...Nieobliczalne one sa no ale powstrzymać się nie można , i to tym bardziej , ż układ meczów wydaje się być bardzo interesujący..

Do rzeczy ale krócej bo poniedziałek :

League One -

Northampton - Leeds 2 2.00 - trochę kiepskawy kurs na gości , no ale jak tu tego meczu nie grać..
te same zespoły raptem tydzień temu spotkały się w FA Cup i Northampton zostało po prostu zdemolowane 2-5. I naprawdę na bosiku było Leeds, Leeds , i jescze raz i tylko Leeds..
W dodatku gospodarze już niejako tradycyjnie bez paru podstawowych zawodników czyli :
Adebayo Akinfenwa - F-10/2/6!; Colin Larkin F 5/2/1 ;
Abdul Osman M-11/1/1 ; Chris Doig D 8/2/1.
Cóż więcej potrzeba aby zagrać na Leeds..nic.Takie mecze trzeba grać..

Colchester - Yeovil 1 1.90 - bardzo dobry kurs porównująć potencjał obu drużyn...Ja wierzę , że po objęciu drużyny gospodarzy przez Paul'a Lamberta idzie tam na lepsze...Ściągnięto ostatnio Easter'a , w pomocy pochwały praktycznie w każdym meczu zbiera Yeates.Porażka z Posh to żadna ujma , a mecz był wyrównany...Goście z kolei co prawda wygrali u siebie z Tranmere...ale przy tej ilości absencji w Tranmere - trudno z tego powodu wyciągać daleko idące wnioski..


Oldham - Walsall - 1 1.76 - mecz chyba do zagrania za zdecydowanie mniejszą stawkę , bo Oldham bywa himeryczne..Tyle , że u gości znowuż problemy z obsadą newralgicznych pozycji..
Najprawdopodobniej nie zagra przede wszystkim Clayton Ince - ich bramkarz już 3 sezon zbierający znakomite recenzje za swoje występy. Moim zdaniem obok Gerarda to zdecydowanie jeden z filarów tej drużyny..W sobotę zszedł z kontuzją i chociaż jest doubt to nie chce mi się wierzyć , że trener zaryzykuje poważniejszą kontuzję tak istotnego zawodnika kiedy sezon jeszcze nawet nie na półmetku.
Bardzo prawdopodobna jest też absencja Stephen'a Hughes'a - M-12/0/1, a out są Jabo Ibehre F- 14/0/4 i Stephen Roberts D-13/0/1 .

Swindon - Peterborough 2 2.30 - ta propozycja z kolei to chyba bardziej wyraz słabości do gości...Bo Swindon jest niewygodnym przeciwnikiem , a kurs też nie najciekawszy..Tyle , że raz jeszcze do znudzenia powtórzę , za wyjątkiem ścisłej czołowki czyli zespołów typu Leeds , Scunthorpe, Leicester - ja Posh po kursach 2.30 grał będę...Mackail-Smith i McLean uczciwie pracuję na swoje nowe kontrakty po zakończeniu sezonu..może w Premiership.Ten sezon coraz bardziej zaczyna przypominac sezon poprzedni - po początkowym "nieśmiałym" początku teraz kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa.

Tranmere - Scunthorpe 2 2.45 i score 1-2 9.50 - faktem jest , że spodziewałem się , iż zagrać ten mecz będzie można w bardziej sprzyjających warunkach..Bo jeszcze w sobotę Tranmere rozważało złożenie wniosku o przesunięcie sobotniego meczu z Yeovil z uwagi na grypę w drużynie..Mecz w końcu sie odbył ale grypa + absencje za kartki zrobiły swoje..teraz niestety do składu wraca już Shotton i ponoć grypowicze tez się wykurowali...Ale cóż chociaz nie jestem medykiem to na pewno choróbsko zrobiło swoje i nie wierzę , że zagrają na 100% swoich możliwości..
A Scunthorpe staty na wyjazdach ma takie jak u siebie.. Im wsjo radno...a że ulubiony wynik to 1-2 .. to już nawet buki wychwycili , już kursu 10.00 nie dostaniemy.. ja największy jaki znalazłem to 9.50 , ale widziałem już 8.50.

I kilka bardziej ambitnych propozycji - zagram to za stawkę tak 3/10 4/10 - bo w kilku meczach uważam , że kursy nie odzwierciedlają potencjału drużyny.

Stockport - Brighton 2 4.20 - po takim kursie gram ich w ciemno...Zdecydowanie zawyżony kurs.. ot jakiś czas temu już raz taki fajny kurs ze Scockport grającym u siebie wszedł - to był wtedy Colchester...Brighton nie jest gorsze..

Port Vale - Barnet 2 3.75 - gospodarze tak jak : Rotherham \:\) Nerti zawsze pisząc tę nazwę wspominam sobie Twoje nauki ;\) , jak Bournemouth, czyli właśnie niedawni lub troszkę bardzoiej dawni spadkowicze są totalnie nieprzewidywalni...tu przegrają ze słabeuszem , tu pokonają kandydata do awansu..I o ile kursy na ich przeciwników są przyzwoite to od czasu do czasu spróbować można...W Port Vale trochę absencji - w tym nie zobaczymy ich podstawowego napastnika Luke'a Rodgers'a który wybrał kierunek League One. ja zaryzykuję.

Do góry
#2745456 - 25/11/2008 05:16 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444

Port Vale - Barnet 2 3.75 - gospodarze tak jak : Rotherham \:\) Nerti zawsze pisząc tę nazwę wspominam sobie Twoje nauki ;\) , jak Bournemouth, czyli właśnie niedawni lub troszkę bardzoiej dawni spadkowicze są totalnie nieprzewidywalni...tu przegrają ze słabeuszem , tu pokonają kandydata do awansu..I o ile kursy na ich przeciwników są przyzwoite to od czasu do czasu spróbować można...W Port Vale trochę absencji - w tym nie zobaczymy ich podstawowego napastnika Luke'a Rodgers'a który wybrał kierunek League One. ja zaryzykuję.[/quote]

Siemka Kefir
Dziwnie sie sklada bo ja akurat tez upatrzylem sobie ten meczyk, no i jeszcze wspomnniales o mnie wiec... Barnet calkiem realne, na uwage zasluguja 2 remisy z calkiem dobrymi druzynami, a Port Vale to taki listek na wietrze gdzie zawieje tam leci. Biorac pod uwage WTOREK i cuda jakie sie zdarzaja na wyspach wytypowalem jeszcze : Leyton 02, Walsall 02, oraz Rochdale @2. Moze zdolam jeszcze zagrac Correct Score na to spotkanie 1-3 Rochdale lub 2-4 Rochdale ale to juz tylko for fun.
See Ya mate.

Do góry
#2745929 - 25/11/2008 20:54 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: nerti]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

A propo Gillingham-Rochdale. O Gillingham już kiedyś pisałem, że to bardzo specyficzna drużyna. Od kilku lat (nawet pomimo spadków z Championship i L1) zawsze notują dodatni bilans domowych meczy na koniec sezonu. W tym już mają 6-1-1 i śmiem twierdzić, że osiągną 15 home win.

Owszem, punkty u siebie z kimś muszą tracić, ale ja bym uważał.

A z ciekawszych meczy dla mnie dziś, to w Championship Southampton-Plymouth. Czy Świętych stać na dwa dobre mecze z rzędu ??? Dziś mają okazję wyprowadzić mnie z błędu, bo ja twierdzę, że nie. Zwycięstwo na Madejski Stadium musiało ich sporo kosztować i mam nadzieję, że solidne Plymouth to wykorzysta.

A w L2 idę z trendem. Home win Aldershot (tu punkty straci jeszcze wiele ekip), Bradford to mój kandydat do awansu, Chesterfield wydaje się popadać w marazm.

A wyjazdowych typów, to Wycombe. Wiele cierpkich słów wypowiedziałem na temat tej ekipy, ale po obejrzeniu ich meczu w FA Cup zmieniam zdanie. Choć grali z szóstoligowcem, to jak dla mnie zaprezentowali ciekawy, poukładany futbol. A w NC jak wyczytałem kontuzjowani są obaj podstawowi skrzydłowi. A znający jak mało kto specyfikę tych lig Kefir (bez lizusostwa) często podkreślał rolę takowych zawodników w drużynach L1 i L2.

Do góry
#2745936 - 25/11/2008 21:09 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Popieram typ na Wycombe....fakt , kupa absencji w Notts County , mnie trochę co prawda niepokoi ten Forte ...ale w końcu sam meczu nie wygra...

Bradford - tez myślałem o zagraniu tego ,choć później odpuściłem...powiedziałem sobie - nic na siłę..w końcu Chesterfield to nie jest zła ekipa..choć z drugiej strony kurs ładny...sam nie wiem

Do góry
#2745984 - 25/11/2008 23:01 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
A z ciekawszych informacji : do Tranmere z wypożyczenia do Accrington zawezwany został napastnik Terry Gornell.I dla Accrington jest to bardzo zła wiadomość , bo Gornell był zdecydowanie wyróżniającym się zawodnikiem - ot staty 10/1/4.A Tranmere ściągnęło go dostrzegając zwyżkę jego formy.

Do góry
#2749188 - 27/11/2008 07:05 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Northampton - Leeds 2 2.00 1-2 \:\(
Colchester - Yeovil 1 1.90 1-0
Oldham - Walsall - 1 1.76 3-2
Swindon - Peterborough 2 2.30 1-2 \:\(
Tranmere - Scunthorpe 2 2.45 i score 1-2 9.50 - \:\( 2-0


Stockport - Brighton 2 4.20 - 2-0 \:\(
Port Vale - Barnet 2 3.75 - 0-0 \:\(

Jest bardzo źle... \:\( ale wszyscy powinniśmy zapamiętać...wtorkowe kolejki w miarę możliwości należy omijać...

Wielkie gratki JInx...
Nerti - byłoby bardzo miło gdybyś jednak powrócił na stare śmieci...Kiedyś napisałeś o tym temacie jako "beznadziejnym"...- jest szansa to zmienić..

I po raz kolejny uwaga , którą już podzieliłem się z Jinx-em - najlepiej wchodzą te typy , które w parę osób przedyskutujemy...
Wnioski wyciągnijcie sami..

Jak do tej pory skuteczność :
Kursy:
1,5-1,99 13/25
2,0-3,00 16/33
3,0 i wyżej 4/10

Home Win 15/28
Away Win 14/33

A z bieżących informacji :

Mała zamiana na linii Southend - Salisbury - Liam Feeney - pomocnik Salisbury - który ostatnio niby już podpisał kontrakt z D&R a potem się okazało , że jednak nie podpisał i na nieszczęście zagrał w meczu z Nortwich przechodzi do Southend , a w drugą stronę idzie Charles Ademeno - napastnik , w tym sezonie jeden występ, w ubiegłym krótkie wypożyczenie w Rushden - 7 występów - 1 bramka..
ja sobie myślę , że Ademeno będzie na pewno wzmocnieniem zespołu , choć utraty Feeney'a ten nabytek nie równoważy.

Do góry
#2751696 - 29/11/2008 02:20 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
League One i Two praktycznie w ten weekend nie grają ( w sumie tylko 3 mecze - o nich może trochę później). A Pucharu nie ruszam. Nigdy więcej. Hough.

Ale gra Conference i mecz na który z ogromną ciekawością będę czekał czyli :

Salisbury - York 2 2.70
Salisbury York 2 dnb - ok.1.90.

Dużo pisze się o Salisbury - no ale jak ma się nie pisać. Zawodnicy nieprzerwanym strumieniem odchodzą z tego klubu. Podsumujmy kto opuścił zespół w ciągu ostatnich 2 tygodni :
Kapitan zespołu Aaron Cook - obrońca i pomocnik Wayne Turk idą właśnie do Newport County ( obaj podstawowi zawodnicy wystąpili w ostatnim meczu z Nortwich), Ryan Clarke - rezerwowy bramkarz idzie do właśnie Nortwich.Zostają z jednym bramkarzem. Liam Feeney pomocnik - napastnik dopiero co poszedł do Southend. A trochę wcześniej - czyli jeszcze przed meczem z Nortwich odeszli : Robbie Matthews -pomocnik (Havant & Waterlooville), Andy Sandell (Aldershot)i Matt Tubbs (AFC Bournemouth) - napastnicy.

Ian Herring wystąpił o zgodę na transfer.

Wszyscy w/w byli w zasadzie ( po za bramkarzem) podstawowymi zawodnikami..Tworzyli 11 - jedenastkę.

W ich miejsce udało się sprowadzić juniora Rory Hill'a z Gillingham - w ostatnim meczu grał do 66 min.i został zmieniony ; i sprowadzono jako elementu transferu Feeney'a - Charles'a Ademeno - i ten drugi faktycznie może być dla drużyny wzmocnieniem , choć też nie jest to zawodnik , któryby już coś wielkiego pokazał. Zresztą w notce wyżej pisałem o tym transferze.
Wygląda na to , że więcej absencji w drużynie nie będzie - choć te wymienione oznaczają w ciągu 2 tygodni ubytek 6/7 zawodników podstawowego składu. Grajac w ubiegłym tygodniu z potwornie osłabionym kontuzjami NOrtwich uzyskano ledwo remis 1-1. I powtórzę raz jeszcze i odsyłam do notek sprzed tygodnia - Nortwich grało także bez 7-8 podstawowych zawodników.O poziomie tego meczu niech świadczy to , że ilość oddanych strzałów na bramkę wyglądała następująco :
Salisbury 4(1-celny) - Nortwich 5(1 celny).

A tym razem przyjeżdża zespół , który po pierwsze zdaje się reprezentować zdecydowanie wyższy poziom piłkarski od ostatniego przeciwnika , po drugie przyjeżdża praktycznie bez absencji i po trzecie z nowym trenerem.
Nie będę udawał , że mówi mi coś więcej nazwisko Martin Foyle - były napastnik POrt Vale , pracujący także jako trener w tym klubie. Choć jak na razie - ok. zakładam , że grzecznościowo się go chwali.
Natomiast niezaprzeczalnym faktem jest , że :
-czeka nas efekt "nowe miotły"; zawodnicy będą chcieli pokazać się nowemu trenerowi aby zapracować na jego zaufanie i zakwalifikowanie albo jako tych "podstawowych" , albo jako tych "zapchajdziurów"; zresztą efektu nowej miotły nie trzeba pewnie nikomu tłumaczyć
-po drugie York mierzy co najmniej w play-offy - co przebija zresztą z oficjalnych wypowiedzi przedstawicieli klubu
-po trzecie mając świadomość z jak osłabionym zespołem zagra Foyle ma szczególną szansę rozpocząć swoją trenerską przygodę z York od efektownego zwycięstwa.A to byłby wielki handicup na rozpoczęcie pracy..

I na koniec dodajmy , że na chwilę obecną dostaniemy znakomity kurs 2.70. A handi dnb można samemu sobie zmajstrować na poziomie ok.1.90.
Dla mnie dylemat jest nie grać czy nie grać ale tylko grać standartowo czy grubo.. czy może bardzo grubo..
Mnie wydaje się , że to jest jeden z tych meczy na które się czeka i należy wykorzystać do bólu...

Czekam na opinię innych.
Byłbym też zobowiązany gdyby parę słów o sytuacji w York napisał zwłaszcza Ryan20 - bo z tego co pamiętam kibicujesz im i jesteś pewnie najlepiej zorientowany.
transfer.

The trio's departure brings the total of City players to exit the Ray Mac this month to seven - Robbie Matthews (Havant & Waterlooville), Andy Sandell (Aldershot), Matt Tubbs (AFC Bournemouth) and Liam Feeney (Southend) are already out on loan.

Do góry
#2751700 - 29/11/2008 02:21 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
ha , a pod spodem nie usunęłem skopiowanego przedruku ze stron Salisbury.
Tak , że jest jeszcze English Lesson nr 1.

Do góry
#2752300 - 29/11/2008 08:22 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Salisbury - York - z najnowszych informacji.. kurs na York mocno leci w dół

w Sportingbet z 2.70 na 2.50
w Unibet z 2.70 na 2.30 !

Do góry
#2752340 - 29/11/2008 09:19 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Bet-at-home póki co ma 2.65 i to jest kurs bardzo dobry. Analiza jest wyczerpująca i ja się zgadzam - kwestia jest tylko taka, jak to zagrać. Osobiście wrzucam dużo więcej niż zwykle.
Ja byłem zdziwiony tak dobrą postawą Salisbury na początku sezonu, jak widać nie miało to solidnych podstaw. Jak przeczytałem gdzieś na forum kibiców, klub padł ofiarą zbyt dużych inwestycji w zbyt krótkim czasie. Właścicielom tuż po awansie do BSP wydawało się, że zespół za chwilę wskoczy do League Two i nakłady szybko zwrócą się z nawiązką, a tu psikus.
Z kolei York zaskakuje mnie mimo wszystko na minus, bo tak poukładana drużyna powinna grać ciut lepiej niż w zeszłym sezonie, a jednak póki co jest tak samo - zrywy. W tym przypadku jednak używając wyświechtanego przeze mnie sformułowania, potencjał jest nieporównywalny. Trudno mi w tej sytuacji zrozumieć dlaczego u niektórych bukmacherów faworytem jest wciąż Salisbury.
Rano napiszę coś jeszcze o tej okrojonej nieco kolejce.
Pozdrawiam.

Do góry
#2752645 - 29/11/2008 20:12 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
FA Cup zmniejszył nam zestaw meczów również w Conference, więc wyboru specjalnie wielkiego nie ma. Oprócz opisanego już bardzo dokładnie powyżej, można zainteresować się spotkaniem Northwich Victoria - Crawley Town. Gospodarze, którzy grają absolutny piach wystąpią znacznie osłabieni. Do Stevenage został wypożyczony filar obrony Mark Roberts (20 występów i jeden gol). Oprócz niego do wypożyczenia jest dostępnych kolejnych pięciu zawodników: Michael Welch, Ritchie Sutton, Ryan Brown, Matt Bailey oraz Paul Barrett. Przynajmniej dwóch z nich to podstawowi gracze, mający na koncie po kilkanaście występów w lidze w tym sezonie. Ponadto bardzo wątpliwy jest występ napastnika Jonathana Allena. Wyrwę w obronie ma załatać sprowadzony z Chelmsford Steve Robinson. Nie wydaję mi się jednak, aby zawodnik z niższej ligi był znaczącym wzmocnieniem w tej sytuacji.
Crawley Town do tej pory zdobyło ponad dwa razy więcej punktów niż The Vics, będąc wcześniej liderem ligi przez dwa tygodnie. W tej chwili nie grają już tak dobrze, lecz wydaję się że z osłabionym Northwich powinni sobie poradzić. W drużynie gości nie wystąpią zawieszeni za kartki obrońca Sam Rents i pomocnik Thomas Pinault.
Kurs na zwycięstwo Crawley Town 2.35 Expekt

Do góry
#2752823 - 29/11/2008 22:01 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: grucha]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
W L2 mecz zaledwie jeden ale za to jak bardzo interesujacy z bukamcherskiegopunktu widzenia. Jesli ktos pamieta maj i ostatniakolejke poprzedniego sezonu to bukmacherzy przestali przyjmowac zaklady na zwyciestwo Bury bo poszla fama ze mecz jest ustawiony. Bury oczywiscie wygralo i pozostal smrodek. Zastanawiam sie co dzis sie wydarzy. Czy bedziemy swiadkami oddawaniauslugi czy moze znow sie na cos umowili? Kluby maja siedziby blisko siebie wiec warto sie orzyjrzec co sie bedzie dziac. Moze ktos nadzial sie na jakiejsinfo?

Pozdrawiam

Do góry
#2752837 - 29/11/2008 22:06 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Zakładając , że mecz nie jest czysty to :
Bury walczy o play-offy ; Accrington w zasadzie nie walczy o nic - no może o kasę bo nigdy nie był to klub o zbyt mocnej pozycji finansowej;
czyli o ile "ustawka" to wygląda , żę zdecydowanie na Bury...źle myślę ?

Do góry
#2752868 - 29/11/2008 22:17 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
A co do Salisbury - York to kurs w Sportingbet spadł już do 2.25

Dużo ludzi widać gra....dobrze byłoby żeby cudów nie było

Do góry
#2752877 - 29/11/2008 22:27 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
W bet365 chyba niewiele drgnął 2.5 dostaniemy

za to można probowac handicap na York kursem 5.0

co o tym sądzisz Kefir ???

Pzdr

Do góry
#2752885 - 29/11/2008 22:32 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Legia]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
ha , z handi to nigdy nie wiadomo...

jak wcześnie York uda się strzelić bramkę - to zakładam , że będzie..
Ja będę zadowolony jak wejdzie czyste 2. bardzo zadowolony

Do góry
Strona 13 z 18 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 17 18 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Szuman, pacyfista, Maxi, Sensei), 3642 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582188 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25