Strona 11 z 18 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 17 18 >
Opcje tematu
#2726038 - 15/11/2008 06:52 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: blacky]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: blacky
Havant & Water. - Newport C.
typ: 1
kurs: 1,85 (betway)
stawka: 10/10

Conference South
Newport County manager Dean Holdsworth ma problemy ze skompletowaniem drużyny na mecz wyjazdowy z Havant. W klubie nie mają funduszy na uzupełnienie składu i jak mówi prezes Chris Blight, dwóch zawieszonych zawodników i kilku, którzy wciąż odczuwają skutki grypy spowodowało, że ciężko bedzie zebrać 11 zdolnych piłkarzy.
Havant wzmocniło sie 4 piłkarzami z conference premier, z druzyny pogrążonej w kłopotach finansowych, Salisbury i widze tutaj realne szanse na zgarniecie przez nich kompletu punktów.
Wczesniejsze spotkania;

03/09/2008 Blue Square South Newport County vs. Havant & W 0:2
09/04/2008 Blue Square South Newport County vs. Havant & W 0:1
24/03/2008 Blue Square South Havant & W vs. Newport County 2:0
17/03/2007 Blue Square South Havant & W vs. Newport County 3:1
19/08/2006 Blue Square South Newport County vs. Havant & W 1:0
28/01/2006 Blue Square South Havant & W vs. Newport County 1:2
27/08/2005 Blue Square South Newport County vs. Havant & W 2:3



zadziwiająco wysoki kurs na gospodarzy zważywszy ba problemy które napisałeś z jakimi się borykają goście...

Do góry
Bonus: Unibet
#2726187 - 15/11/2008 10:18 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Kefir70
No , nareszcie wraca League One i Two...bo puchary to nie to..

I od razu w piątek fajny meczyk...niby taki no bet..ale mnie się podoba i zaryzykuję i to 3 zakłady..a możę nawet 4... czyli :

Bristol Rovers - Scunthorpe 2 2.70
Bristol Rovers - Scunthorpe over 2,5 - 1.75
Bristol Rovers - SCunthorpe score 1-2 -10.00
Bristol Rovers - Scunthorpe ht/ft 1/2 31.00 ;\)

I teraz uzasadnienie - why...
Ostatnimi czasy Bristol notuje bardzo ładne wyniki , zwłaszcza u siebie..Tylko , że nie sposób nie zauważyć , że ta drużyna to przede wszystkim Lambert , Lambert i jeszcze raz Lambert.. Ja lubię zespoły , które mają indywidualności w składzie...no ale na Boga - nie jednego zawodnika..No bo chociaż zespół wygrywał mecz za meczem to w 11 kolejki w październiku znalazło się i to raptem tylko po 1 razy tylko 2 innych zawodników...A Ricky Lambert sam każdego meczu wygrywał nie będzie...
Dodajmy całkiem istotne absencje w obronie Piratów i tak :
Kontuzjowani : Joe Jacobson (D-0/4/0) , David Pipe (D-14/1/0), Danny Coles (D/5/01) i pauzujący za kartki Byron Anthony (/10/1/1) a możę i nie zagra Steve Elliott (D/10/0/1).Jak widać wieć w obronie masakra. A dodajmy , że Bristol dysponuje jedną z najkrótszych ławek w lidze i , żę ostatnie 2-3 tygodnie były wyjątkowo pracowite ( praktycznie co 3-4 dni mecz).
W Scunthorpe o dużo lepiej - w zasadzie żadnych nowych absencji , a o potencjale drużyny niech świadczy to , że na wypożyczenie do Notts County wysłano właśnie Jonathan'a Forte - który w ubiegłym sezonie w Championsip był podstawowym napastnikiem. to Scunthorpe jest faworytem - mając w składzie także wybijających się piłkarzy , ale nadto mających realne wsparcie w reszcie drużyny.
Zakładam jednak , że taka gwiazda jak Lambert bramkę strzeli..Tyle , że osłabiona obrona Piratów nie będzie w stanie ustrzec się błędów i o tę jedną bramkę więcej goście wsadzą.
A ulubiony wynik Scunthorpe na wyjazdach to właśnie 1-2.
I zakładam też , że jeśli już to Bristol najniebezpieczniejsze będzie w pierwszej połowie meczu , a w miarę upływu minut grające szerszym i bardziej wyrównanym składem Scunthorpe powinno osiągać przewagę..A w takiej sytuacji po kursie 31.00 ht/ft 1/2 aż się prosi żeby zaryzykować..

Ot i jeśli chodzi o League One..
Jak zdążę przed jutrzejszym pijaństwem to może napiszę parę słów o sobotnich meczach..
Ja widziałbym dobre typy w graniu raczej na gości czyli Peterborough, MK Dons, Southend, Brighton.
I na dokładkę Colchester u siebie po bardzo fajnym kursie.


I jeszcze zupełnie z innej beczki a mianowicie z Conference- dzieją się tam bardzo ciekawe rzeczy w jednym z klubów , a tymczasem o tym głucho - Grucha -żółta kartka \:\)
No bo z tego co można poczytać to Salisbury z uwagi na problemy finansowe wyprzedaje zawodników - czyli w chwili obecnej wysyła najlepszych, najwięcej zarabiających piłkarzy na wypożyczenia do innych klubów..I to tak naprawdę konkretnie.. Mnie to przypomina exodus z Boston kiedy grali jeszcze w League Two 2 lata temu..Może Wasze opinie na ten temat , ktoś napisze coś więcej.. Bo w bbc.com jest z grubej rury - , że klub ma problemy finansowe i kogo się da , kto najwięcej klub kosztuje ten pójdzie out..łoł toż to słowa niczym miód słodkie dla typera \:\)


Bristol Rovers - Scunthorpe 2 2.70
Bristol Rovers - Scunthorpe over 2,5 - 1.75
Bristol Rovers - SCunthorpe score 1-2 -10.00
Bristol Rovers - Scunthorpe ht/ft 1/2 31.00 ;\)

Yes, yes, yes... do pełni szczęścia w zasadzie nie dużo brakowało...ale trzeba się cieszyć tym co jest...

Puchary pomściliśmy \:\)

Do góry
#2726382 - 15/11/2008 17:18 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
kefir swietna robota,dolozylem to do trebla ze sligo i galway-miodzio ,pozdro

Do góry
#2726559 - 15/11/2008 19:21 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: muine bheag]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Skoro głowa nawet za bardzo nienapierdala to może jeszcze jedna propozycja :

Accrington Stanley - Bournemouth 2 2.70

Goście są w mojej ocenie zespołem trudnym do typowania - bo totalnie nieprzewidywalnym...ale to przy stosunkowo wysokim kursie jest raczej zaletą..bo jak mało kogo stać ich na dobry wynik w meczu w którym niby faworytem nie są.Tym bardziej , że szereg mniej lub bardziej istotnych okoliczności tym bardziej taki typ uwiarygadnia.
Gospodarze dopiero co w ..czwartek wieczorem grali , jak dla nich "mecz o wszystko" z Tranmere w FA Cup.Pisze mecz o wszystko , bo dla takiego małego klubu możliwość zarobienia pieniędzy w Pucharze , już szczególnie w ciężkich czasach , które idą - jest priorytetem..Zagrali rzecz oczywista najsilniejszym składem - i polegli skromne 1-0..Ale co mają w nogach - to nasze...no bo na regenerację sił mieli raptem piątek , a dzisiaj znowu do boju...A Bournemouth cały tydzień sobie odpoczywało..Czyli 1 mały punkcik na korzyść gości..
Wydaje mi się , że mała różnica na korzyść gości będzie też z uwagi na motywację...Accrington okupuje dolną część środka tabeli i jak na razie byt ma chyba niezagrożony..a goście walczą o życie bo najpierw trzeba odrobić minusowe punkty .. ot, z ciekawostek ostatnio zabrano zespół do jakiegoś obozu wojskowego celem poprawy dyscypliny..na mnie takie "szkolenia" jakiegoś większego wrażenia nie robią..ale świadczą jednak o determinacji w zespole..Czyli kolejny mały punkcik na szalę Bournemouth.
W zespole gospodarzy kilka absencji i może nie jakiś powalających na kolana - ale w kontekście zmęczenia czwartkowym meczem - także mogących się negatywnie odbić na dzisiejszej postawie zespołu.
A Bournemouth z kolei pozyskał bardzo ciekawe wzmocnienie w osobie Michael'a Symes'a ze Shrewsbury..Cóż gwiazdą tam nie był , ale w konkurencji z Holt'em i Walkere'em nic dziwnego , że nie dał rady przebić się do pierwszego składu..
Jeśli dodatkowo uwzględnić fajny kurs to moim zdaniem mecz do obstawienia..

Z innych ciekawie wygląda Brighton - choć pamiętać trzeba , że Carlisle przełamać w końcu się musi..
Nieźle prezentują się też typ na Peterborough - wydaje mi się , że z każdym meczem to naprawdę będzie coraz pewniej grajacy zespół..
I Leicester - szczególnie , że w zespole ich przeciwników jest problem z obecnością paru graczy..

Do góry
#2726583 - 15/11/2008 19:26 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Legia]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: blacky
Havant & Water. - Newport C.
typ: 1
kurs: 1,85 (betway)
stawka: 10/10

Conference South
Newport County manager Dean Holdsworth ma problemy ze skompletowaniem drużyny na mecz wyjazdowy z Havant. W klubie nie mają funduszy na uzupełnienie składu i jak mówi prezes Chris Blight, dwóch zawieszonych zawodników i kilku, którzy wciąż odczuwają skutki grypy spowodowało, że ciężko bedzie zebrać 11 zdolnych piłkarzy.
Havant wzmocniło sie 4 piłkarzami z conference premier, z druzyny pogrążonej w kłopotach finansowych, Salisbury i widze tutaj realne szanse na zgarniecie przez nich kompletu punktów.
Wczesniejsze spotkania;

03/09/2008 Blue Square South Newport County vs. Havant & W 0:2
09/04/2008 Blue Square South Newport County vs. Havant & W 0:1
24/03/2008 Blue Square South Havant & W vs. Newport County 2:0
17/03/2007 Blue Square South Havant & W vs. Newport County 3:1
19/08/2006 Blue Square South Newport County vs. Havant & W 1:0
28/01/2006 Blue Square South Havant & W vs. Newport County 1:2
27/08/2005 Blue Square South Newport County vs. Havant & W 2:3



zadziwiająco wysoki kurs na gospodarzy zważywszy ba problemy które napisałeś z jakimi się borykają goście...


Kurs jest wysoki bo gospodarze ostatnich 5 meczy ligowych przegrali a ostatni mecz ligowy wygrali 25.08 u siebie 5:1 z Basingstoke...można próbować przełamania na jedynkę ,jeszcze jak takie osłabienia mają...

Do góry
#2726774 - 15/11/2008 20:51 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: wafe(L)nica]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

dla Ciebie Kefir za Scunthorpe. Szkoda, że ja straciłem swoją pewność siebie i trudno mi wyciągać takie perełki. Kiedyś nie miałem z tym problemu, teraz się
zaciąłem.

Ja odnośnie meczu Yeovil-Peterborough. Pierwsza myśl (zawsze najlepsza) mówiła mi "graj 2". Ale po bliższemu przyjrzeniu pojawiły się wątpliwości.
Yeovil na początku sezonu byli dla mnie kandydatem do spadku, co potwierdzały ich póżniejsze wyniki. Jednak od jakiegoś czasu wracają do stylu gry znanego dla nich jakieś 2 sezony temu - byli wtedy wybitnie underową drużyną. Grali na zasadzie najpierw nie stracić, potem coś strzelić - coś na wzór Wycombe w tym sezonie.
Od kilku spotkań po ich statystykach widać, że nie dopuszczają zbytnio pod swą bramkę rywali, co od razu ma swoje przełożenie w wynikach.
Tylko, że naprzeciwko nich stanie dziś ultraofensywna ekipa z Peterborough. Oni zaś, by wygrać potrzebują kilku bądź kilkunastu celnych strzałów i sytuacji podbramkowych, nie dbając zbytnio o tyły.
W składzie gospodarzy nie brakuje doświadczonych graczy - Skiverton (od zawsze w Yeovil), Way (balansował między Yeovil a Swansea, ale najlepiej grał tutaj) czy Schofield (znany z Huddersfield).

I teraz sam nie wiem, czy znowu za dużo nie kombinuję, zamiast grać w ciemno.

Do góry
#2726796 - 15/11/2008 20:58 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: wafe(L)nica]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Wracam z Conference \:\)
Mansfield Town - Salisbury City
Bardzo ciekawy temat podrzucony przez Kefira jest chyba meczem kolejki. Kluczem jest sytuacja w ekipie gości. Otóż Salisbury ma na tyle duże kłopoty finansowe, że aby zaoszczędzić trochę grosza, w klubie postanowiono wypożyczyć kilku zawodników. dodam, że są to piłkarze najlepiej wynagradzani, więc co od razu samo się nasuwa - kluczowi. Część z nich już znalazła się w nowym klubie, a część siedzi już na walizkach i według wieści, czterech podstawowych zawodników dziś nie zagra. W tym momencie w składzie jest jeden tylko nominalny napastnik. Problemy natury materialnej z pewnością odbiją się także mentalnie na pozostałych graczach, co z pewnością nie wpłynie na jakość gry.
Z kolei drużyna Mansfield, przed sezonem typowana na jednego z kandydatów do awansu, znalazła się niebezpiecznie blisko strefy zrzutu. O powrocie do League Two nie powinni w tej chwili już myśleć, ale spadek mimo wszystko raczej im nie zagrozi. Dobry moment na przerwanie złej passy, zwłaszcza że w zespole brak jakichkolwiek osłabień.
Kursy są bardzo przyzwoite, w okolicach 2.00

Stevenage Borough - Northwich Victoria
Gospodarze zbliżają się systematycznie do czołówki i mecz z jednym z moich ulubionych underdogów jest szansą na zmniejszenie dystansu. Odpadli już z rozgrywek pucharowych, więc mogą się skoncentrować na BSP. Nieporównywalne potencjały i Steve Morison w formie, to powinno zdecydować o łatwym zwycięstwie Stevenage.
Ja spróbuję z handicapem - Stevenage -1 gol, kurs 2.50 (bet365)
Dla mniej odważnych - czysta jedynka 1.50
Zastanawiam się też nad postawieniem na Torquay United w meczu wyjazdowym z York City. The Gulls nie przegrali od trzynastu spotkań i są na najlepszej drodze do pierwszego miejsca w tabeli. Jednak York jest drużyną nieprzewidywalną i grającą do tej pory nie na miarę swoich możliwości. Mimo kilku osłabień w składzie Torquay skuszę się na singla za średnią stawkę. Kurs wynosi 2.38 (Blue Square)
Tak już bez analizy - bezapelacyjne zwycięstwo chwilowego zapewne lidera Burton Albion nad kolejnym słabeuszem Lewes. Całkiem przyzwoity kurs nawet jak na mecz wyjazdowy 1.65 (Expekt)

Do góry
#2726868 - 15/11/2008 21:24 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Co do Peterborough - masz niewątpliwie dużo racji...a ja mam chyba trochę słabość do tej drużyny...i faktem jest , że szczególnie na wyjazdach nie idzie im najlepiej...tyle , że chyba jednak w miarę upływu czasu idzie to w dobrym kierunku..
Ja mam jakieś takie wewnętrzne przekonanie , że w końcu i McLean i Mackail-Smith zaczną grać na swoim najwyższym poziomie...Bo tak naprawdę to jak popatrzeć na wszystkie składy i League One i Two - to naprawdę wyjątkiem jest sytuacja żeby dwóch tak dobrych napastników tak długo grało w ramach jednej drużyny..a oni "uczą się" siebie już za chwilę rozpocznie się 3 rok..i to widać - nie tylko strzelają w miarę regularnie bramki ale mają mnóstwo "wzajemnych" asyst..
Ten sezon może był trochę pechowy... bo najpierw te "przepychanki" z transferem McLeana ...potem jak już było wiadomo , żę zostaje i ledwo sezon się rozpoczął - jego kontuzja...
Ale teraz już parę tygodni sobie pogrywają..i mam jakieś wewnętrzne przekonanie że niedługo możemy być świadkami powtórki serii zwycięstw POsh - tak jak w ubiegłym roku w League Two..
Ale dla spokoju oprócz czystej 2 którą już zagrałem zabezpieczę się i postawię jeszcze na wszelki słuciaj 1-1 , za mniejszą stawkę ale tak żebym na wypadek remisu - a innego sobie nie wyobrażam ;)miał właśnie zwrot stawki ...

Do góry
#2726935 - 15/11/2008 21:41 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Let's UK! ;\)

Tranmere - Southend 1 @2.25
W druzynie gosci nie zagraja Freedman i Barnard, czyli dwaj najlepsi strzelcy zespolu. "Bialasy" z Tranmere bez defensora Goodisona, ale bardzo zdeterminowane po nieudanych wyjazdach do Stockport i Donsow. Southend bez F&B strzelil co prawda trzy bramki z Colchesterem i dwie z groznym Telford w FA Cup, ale obrone ma ostatnimi czasy wyjatkowo dziurawa, co Greenacre i spolka powinni wykorzystac.

Northampton - Oldham 2 @2.55
Nie dosc, ze menedzer gospodarzy Stuart Gray po raz kolejny bedzie musial sobie radzic bez najlepszego gracza, Adebayo Akinfenwy, to jeszcze wypadl mu ze skladu kapitan Chris Doig i inny gracz pierwszej jedenastki, Abdul Osman. Goscie przyjezdzaja w pelnym zestawieniu, ze slynnym "enfant terrible" nizszych lig angielskich, Lee Hughesem, ktory pauzowal ostatnio za kartki. Co jak co, ale na Sixfields Stadium, Oldham grac potrafi - wygral tam trzy z ostatnich czterech spotkan. Northampton moze dzis przegrac po raz pierwszy na "wlasnych smieciach".

York - Torquay 1 @2.60
W czasie gdy przyjezdni przedluzali swoja passe meczow bez porazki o kolejne spotkanie (nazbieralo sie ich juz 13!), York odpoczywal. Torquay czeka w Yorku ciezka przeprawa, bowiem urazow nabawili sie podstawowi obroncy Chris Robertson i Chris Todd, a czolowy skrzydlowy ligi Wayne Carlisle opusci najprawdopodobniej piaty mecz z rzedu z powodu urazu kolana. York z bilansem 3-5-0 w meczach rozgrywanych u siebie.

i jeszcze szkocki rodzynek:

Cowdenbeath - Stenhousemuir 1 @2.35
Stenny ma niemaly problem ze skladem na to spotkanie. Za kartki wisi najskuteczniejszy strzelec Kevin Motion, zas inni wazni gracze: Steven Ferguson, Steven Hampshire, Jordan Smith i Steven Desmond opuszcza mecz z powodu urazow, do pelnej sprawnosci po kontuzji nie doszedl takze nomen omen Alan Brazil. Kuszacy kurs na "Brazylijczykow".

Kursy z Bet-at-home (z godziny 10-11, mogly sie zmienic)

Do góry
#2726953 - 15/11/2008 21:49 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Prem]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Prem
Let's UK! ;\)

Tranmere - Southend 1 @2.25
W druzynie gosci nie zagraja Freedman i Barnard, czyli dwaj najlepsi strzelcy zespolu. "Bialasy" z Tranmere bez defensora Goodisona, ale bardzo zdeterminowane po nieudanych wyjazdach do Stockport i Donsow. Southend bez F&B strzelil co prawda trzy bramki z Colchesterem i dwie z groznym Telford w FA Cup, ale obrone ma ostatnimi czasy wyjatkowo dziurawa, co Greenacre i spolka powinni wykorzystac.

Northampton - Oldham 2 @2.55
Nie dosc, ze menedzer gospodarzy Stuart Gray po raz kolejny bedzie musial sobie radzic bez najlepszego gracza, Adebayo Akinfenwy, to jeszcze wypadl mu ze skladu kapitan Chris Doig i inny gracz pierwszej jedenastki, Abdul Osman. Goscie przyjezdzaja w pelnym zestawieniu, ze slynnym "enfant terrible" nizszych lig angielskich, Lee Hughesem, ktory pauzowal ostatnio za kartki. Co jak co, ale na Sixfields Stadium, Oldham grac potrafi - wygral tam trzy z ostatnich czterech spotkan. Northampton moze dzis przegrac po raz pierwszy na "wlasnych smieciach".

York - Torquay 1 @2.60
W czasie gdy przyjezdni przedluzali swoja passe meczow bez porazki o kolejne spotkanie (nazbieralo sie ich juz 13!), York odpoczywal. Torquay czeka w Yorku ciezka przeprawa, bowiem urazow nabawili sie podstawowi obroncy Chris Robertson i Chris Todd, a czolowy skrzydlowy ligi Wayne Carlisle opusci najprawdopodobniej piaty mecz z rzedu z powodu urazu kolana. York z bilansem 3-5-0 w meczach rozgrywanych u siebie.

i jeszcze szkocki rodzynek:

Cowdenbeath - Stenhousemuir 1 @2.35
Stenny ma niemaly problem ze skladem na to spotkanie. Za kartki wisi najskuteczniejszy strzelec Kevin Motion, zas inni wazni gracze: Steven Ferguson, Steven Hampshire, Jordan Smith i Steven Desmond opuszcza mecz z powodu urazow, do pelnej sprawnosci po kontuzji nie doszedl takze nomen omen Alan Brazil. Kuszacy kurs na "Brazylijczykow".

Kursy z BAH (z godziny 10-11, mogly sie zmienic)


ŁOł to miło , że taka gwiazda zagościła w Niższych

Co do Twoich propozycji..:

Co do Oldham - jak najbardziej można próbować...trochę tylko zniechęcają ostatnie kiepskie wyniki gości..ale z drugiej strony faktem jest , iż u gospodarzy zabraknie paru naprawde wartościowych zawodników..

Co do Tranmere - moim zdaniem klasyczny no bet...zgoda , że Freedman i Barnard to główne strzelby gości..ale Tranmere z kolei raptem w czwartek grało ciężki mecz w Pucharze z Accrington...męczyli się - jak to oni zresztą niemiłosiernie..i co już pisałem powyżej - zobacz raptem 1,5 dnia na regenerację sił...żeby grać na nich - odpuściłbym..

Do góry
#2727002 - 15/11/2008 22:06 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Zadna gwiazda, zwykly przechodzien.

Lubie nizsze ligi. Lektura przedmeczowych newsow BBC to dla mnie staly punkt sobotniego przedpoludnia. Wiem, ze czesto przeklamuja one rzeczywistosc, ale od czego ma czlek inne strony...

Coz, "Super Whites" sie moze meczyli z Accringtonem, ale... po tym jak w meczu Southend - Colchester gralem gosci, ktorzy po comebacku z 0:2 na 3:2 stracili bramke w doliczonym czasie, poprzysiaglem sobie, ze Southend jeszcze odda mi to co wtedy zabral ;\) A tak na powaznie, nie sadze zeby goscie narzucili jakies zabojcze tempo, ktoremu Tranmere podmeczone FA Cup nie sprosta. Gdzies przeczytalem, ze Greenacre jest podobno w duzym gazie i po epizodzie z Accrington moze dzis wyjsc w pierwszym skladzie i ukluc. Tego mu, i sobie rowniez, zycze.

Oldham? Z Yeovilem gracze Oldham dominowali (strzaly 18-7, rzuty rozne 13-3) i przegrali 0:2, w wyjazdowych meczach tez nie byli gorsi od rywali - w Swindon posypali sie po karnym, a w Bristol prowadzili gre caly mecz, zas rywal oddal trzy strzaly celne i strzelil dwie bramki. Czas zeby tym razem i gra i wynik byly dobre \:\)

PS Kawal dobrej roboty odwalacie Panowie w tym dziale.

Do góry
#2727725 - 16/11/2008 01:56 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Prem]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Skutecznosc fatalna, tylko Oldham wygral, ale... tak mi sie kupony poukladaly, ze razem z Yorkiem byl to dla mnie najwazniejszy mecz. York nie dal rady, ale i tak nie moge dzisiaj narzekac... Szkoda tylko, ze powyzsze typy slabiusienkie. Nastepnym razem postaram sie dostosowac poziomem do Towarzyszy.

Zdravim!

Do góry
#2729132 - 16/11/2008 18:46 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Prem]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Accrington Stanley - Bournemouth 2 2.70 3-0

Bournemouth należy sobie jednak odpuścić.. no chyba , że po kursach powyżej 3.00. Bo równie dobrze można rzucać monetą..

Wierze , że jesteśmy świadkami początku marszu Peterborough...
No i który to raz z rzędu Leicester traci frajersko prowadzenie dwoma bramkami...ktoś kimś powinien tam wstrząsnąć...

No i nie sposób nie zauważyć "wejścia smoka" - czyli wypożyczony ze Scunthorpe do Notts County Jonathan Forte zaliczył hat-tricka...

Jak również ogromnej liczby czerwonych kartek...ale to dobra wiadomość bo zbliża się koniec listopada i szlaban na jakiekolwiek ruchy, również on -loan , a wtedy grać trzeba będzie tym co się ma..

Staty uwzględniając 4 piątkowe typy ( lojalnie uprzedzam , że nie wliczam FA CUP i nigdy więcej w to nie gram).

Jak do tej pory skuteczność :
Kursy:
1,5-1,99 9/20
2,0-3,00 15/29
3,0 i wyżej 4/6

Home Win 12/25
Away Win 13/25

Pluję sobie w brodę, że nie zagrałem grubiej Mansfield...Takie typy i informacje o exodusie w Salisbury trzeba wykorzystywać do bólu...a nie bawić się w jakieś dzierganie...

Do góry
#2732210 - 18/11/2008 02:21 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Wielkie rzeczy dzieją się we wspomnianym już Salisbury...

Klub tnie wszystkim zawodnikom i załodze wynagrodzenie o 30%. ( hm, ciekawe na jakiej podstawie , w końcu umowa to umowa.. no chyba, że są jakieś zapisane klauzule).

Ale , że takie zachowanie to nic przyjemnego to kolejnych 3 zawodników szykuje się do odejścia - złożyli prośby o zgodę na odejście - Capt. Aaron Cook, Scott Bartlett i Matt Robinson - czyli 3 podstawowych obrońców...
Pięknie...szczególnie jeśli pamiętać że dopiero co wybyli lub wybywają : Liam Feeney, Andy Sandell, Matt Tubbs i Robbie Matthews ( w ostatnim meczu z Mansfield żaden z nich nie zagrał).
A we wspomnianym meczu czerwoną kartkę zarobił - Djoumin Sangare.
Czyżby frustracja ??

Robi się coooooooooooooooooraz ciekawiej...w sumie zazwyczaj nie mam czasu spoglądać na Conference ale tę historię zamierzam śledzić z wypiekami na twarzy ....i wycisnąć z niej ile się da...

Do góry
#2732352 - 18/11/2008 03:02 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
Salisbury - Northwich 1.84 3.28 3.90

Kefir uważasz,że warto spróbować na Nortwich? Słabiuśka ta drużyna, ale może wobec trudnej sytuacji przeciwników będą chcieli wygrać i uciec ze strefy spadkowej,a kurs kusi ;\)

Do góry
#2732372 - 18/11/2008 03:12 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: javapl]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Kto wystawił takie kursy ? i to tak wcześnie...Ja uważam , że warto i po 2.50 zagrać na Nortwich...

Co prawda na forum kibiców Salisbury mobilizacja - i faktycznie w tę sobotę może ich przyjść wyjątkowo dużo..ale z pustego i Salomon nie naleje..
A w najgorszym razie to można mecz potraktować jako rozpoczęcie progresji p-ko Salisbury u siebie.

Jak masz możliwość grać już teraz- to ja bym zagrał w ciemno.. u mnie Unibet najwcześniej pewnie wystawi kursy w czwartek..shit.

Po za tym... oprócz absencji w składzie i exodusie zawodników to wyobraźmy sobie jak takie cięcie pensji musi obniżyć morale zespołu..bo nikt mi nie powie , że zawodnicy , którzy przyszli na trening ze świadomością , że nie będzie juz powiedzmy na polskie standarty 5.000 ale 3.500 - będą mieli ochotę do biegania....
Kto wie, kto wie...może jeden z drugim ruszy głową pożyczy od rodziny i postawi u buka...p-ko sobie..ot życie...

Do góry
#2732395 - 18/11/2008 03:22 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
I tak w ogóle to myślę , że warto się bliżej i konkretniej zainteresować co dzieje się w klubach Conference..
Bo kryzys finansowy najmocniej chyba uderzy właśnie kluby niższych lig, a jego konsekwencje będą najszybciej i najbardziej widoczne w tych klubach...

Bo tu starczy odejście paru zawodników...i już nie ma kim grać często...

Do góry
#2732456 - 18/11/2008 03:53 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
I może jeszcze jeden klub z Conference warty bliższej uwagi - tym razem na plus - Wrexham. Od momentu kiedy zatrudniono Dean'a Saunders'a - zespół kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa..
Mi ta passa przypomina historię Paul'a Ince'a z Macclesfield..Tam też będący w kryzysie zespół zatrudnił byłą piłkarską gwiazdę jako menagera , i tak dla jednego jak i dla drugiego był to pierwszy zespół , którym przyszło im samodzielnie kierować..
Rozumiem , że duży autorytet wśród zawodników , podpatrzone metody trenerki w najlepszych klubach procentują..

Do góry
#2732546 - 18/11/2008 04:37 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: Kefir70]
javapl Offline
Spójnia Świdwin

Meldunek: 14/03/2008
Postów: 8001
Skąd: Szczecin
Kefir ten kurs brany z betexplorera, kurs średni z 4 buków i nie za bardzo znanych, więc trzeba poczekać na kursy od innych bukmacherów, ja chyba zacznę grać progresją na ich porażki, mam nadzieję,że kursy będą ładne, chociaż przez jakiś czas

Do góry
#2733684 - 19/11/2008 02:15 Re: Nizsze ligi angielskie 2008/2009 [Re: javapl]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Kefir jesteś przekonany co do grania przeciw Salisbury ???

podobna sytuacja była swego czasu w Weymouth...i niestety to jest tak niski poziom że nawet juniorami grając nie gubili jakoś przesadnie tych punktow...

kilka postow wyżej też miało być lekko łatwo i przyjemnie...

>>> "Havant & Water. - Newport C.
typ: 1
kurs: 1,85 (betway)
stawka: 10/10

Conference South
Newport County manager Dean Holdsworth ma problemy ze skompletowaniem drużyny na mecz wyjazdowy z Havant. W klubie nie mają funduszy na uzupełnienie składu i jak mówi prezes Chris Blight, dwóch zawieszonych zawodników i kilku, którzy wciąż odczuwają skutki grypy spowodowało, że ciężko bedzie zebrać 11 zdolnych piłkarzy. "


kilka takich przypadkow szczegolnie w Conference i niżej gdzie to jedna z drużyn ma poważne problemy kadrowe czy fianansowe czy to zmuszona jest grać juniorami bo ma perturbacje kadrowe pokazało że trzeba do tych rzeczy podchodzić z dość dużą dozą ostrożności i dystansem...


tak czy siak chyba warto sprobowac X2...skoro tyle absencji w Salisbury

Pzdr

Do góry
Strona 11 z 18 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 17 18 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, pacyfista, ElNinho[mmdea], Sensei, igea23, ANZELMO), 3323 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581657 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49