Opcje tematu
#2633121 - 03/10/2008 16:46 Stuttgart, Tokyo
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Nic tu sie neid zieje wiec nabazgram cos ;P

Petrova - Na Li typ:1 kurs:1.71 stawka:7/10 Bwin

Petrova jest w formie co udowodnila dzisiaj gladko ogrywajac Schnyder, która z kolei wczoraj wygrala z Kuznetsovą wiec mysle ze to bardzo wartosciowy wynik. Do tego Rosjanka od zawsze na hali bardzo dobrze sie czula. Szybka nawierzchnia w Stuttgarcie bardzo jej odpowiada. Nadia wygrala tutaj w 2006 roku a rok temu z powodu kontuzji musiala oddac mecz choc wygrala 1 seta z Jeleną Jankovic( byl to cwiercfinal imprezy) Mocny serwis i swietna gra w ofensywie to styl gry ktory na hali przynosi najwieksze efekty.
Na Li miala duzo szczescia ogrywajac Serene Williams, ktora po gladko w granym 1 secie(6:0) z niezrozumialych dla mnie przyczyn przestala grac. Chinka po dobrym wystepie na US Open gra slabo. Zreszta amerykanski hard a ta nawierzchnia w Stuttgarcie to dwa rozne swiaty.
H2H 5:0 dla Rosjanki i na tym chyba zakoncze analize

Do góry
Bonus: Unibet
#2633956 - 04/10/2008 00:33 Re: Stuttgart, Tokyo [Re: Vendetta]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
widze ze quasi czat grubo zyje moimi typami \:\) bylo sie z czego posmiac czytajac argumenty dla ktorych niektorzy grali petrova wiec wrzuce cos jeszcze hehe ;\)

Czy Venus Williams wygra Stuttgart? typ: TAK kurs:2,8 stawka:4/10 betfair

Po tym co wyrabia ostatnio na korcie Venus grzechem bylo by nie zagrac na jej zwyciestwo w Stuttgarcie. Obserwuje jej gre od US OPEN i jestem na prawde pod wielkim wrazeniem. Nie widze w tym turnieju przeciwniczki, która mogla by chocby powalczyc z Amerykanką. Jak wiemy siostry Williams rzadko przyjezdzają do Europy i grają tylko w najwazniejszych tuniejach. Fakt ze obie sie tutaj stawily daje do zrozumienia ze powaznie mysle o glownej nagrodzie czyli 98 500 dolarów lub sportowym Porsche
Veus przegrala na US OPEN ze swoja siostrą Sereną ale ten mecz dla ogladajacych byl baaardzo dziwny. W calym spotkaniu wyraznia przewage miala starsza z siostr ale gdy dochodzilo do kluczowych pilekj dziwnie psuła. Gra Venus byla duzo lepsza a wynik tego pojedynku byl szeroko komentwany przez ekspertow bialego sportu na calym swiecie. Nie od dzisiaj wiadomo ze pojedynki "sióstr W" rządzą sie swoimi prawami. Ja mysle ze skoro na US OPEN Venus byla lepsza a wygrala Serena to ten pojedynek w Stuttgarcie ( o ile dojdzie do takiego) wygra starsza z siostr. Jesli gra bedzie czysta to nie mam watpliwosci kto zwyciezy w tym turnieju. Kurs na zaklad, ktory proponuje jest atrakcyjny biorac pod uwage forme i agresywny styl gry V. Williams ,ktory jest bardzo skuteczny na hali o czym sie niedlugo przekonacie.

ps. ja to gralem po kursie 5,8 a tą analize pisalem kilka dni temu ale po 2.8 tez mozna jeszcze zagrac bo kurs nie nalezy do najmniejszych.

Do góry
#2634022 - 04/10/2008 00:54 Re: Stuttgart, Tokyo [Re: Vendetta]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
a skad wiesz ze Twoimi ?

kazdy ma swoj rozum, i gra swoje

taki samozachwyt to raczej wada niz zaleta,

Do góry
#2634054 - 04/10/2008 01:01 Re: Stuttgart, Tokyo [Re: JuN]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Bez komentarza \:\) To nie quasi czat Jun.

Do góry
#2634100 - 04/10/2008 01:17 Re: Stuttgart, Tokyo [Re: Vendetta]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
a taki tekst jest na miejscu "widze ze quasi czat grubo zyje moimi typami"

moim zdnaiem nie, i to duzo za duzo na NIE

sorry za OT

Do góry
#2634220 - 04/10/2008 01:50 Re: Stuttgart, Tokyo [Re: JuN]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
nie wiem czy ten text byl na miejscu \:\) ja tylko siwerdzilem fakty \:\)

Pozdrowienia dla wszystkich którzy sie jarają moimi typami hehe ;\)
( jak mi nie wykasuja dzisiejszych analiz jutro tez cos wrzuce )

Do góry
#2635538 - 04/10/2008 19:44 Re: Stuttgart, Tokyo [Re: Vendetta]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Dzisiaj oczywiscie poelcam Venus i choc mam ja zagraną na wygranie turnieju to szkoda by bylo troche nie zwiekszyc wygranej i nie postawic na Amerykanke z Serbką.

Venus Williams- Jelena Jankovic (1) @1.53 stawka:8/10

Jak pisalem wyzej Venus w obecnej formie jest o kilka klas lepsza od swoich rywalek co potwierdzila wczoraj gromiąc Safine( ktora przeciez tak osttanio zachwyca). Poprostu w WTA w tej chwili nie ma na nią mocnych( szczegolnie na hali). Sila gry Venus jest poprostu ogromna. Wczoraj w meczu z Safiną Williams nie dala rywalce ani jednej szansy na przelamanie (!!!) co w kobiecym tenisie jest na pewno nie lada wyczynem.
Serbka prezentuje defensywny styl gry, ktory w tych warunkach( hala, nawierzchnia) bedzie odpowiadal Venus. Amerykanka lubi i potrafi zaatakowac tak ze rywalki nie maja szans na przebicie pilki.
Nie widze szans dla Jeleny w tym meczu stad tak wysoka stawka na wygranie Williams, ktorą jak wiecie mam tez zagraną na zwyciestwo w calym turnieju.


Co do drugiego polfinalu (Petrova-Azarenka) jestem zdania ze mecz bedzie bardzo zaciety i nie zdziwilbym sie wcale jesli zwyciesko z tego boju wyszla by Azarenka dlatego jesli bym musial cos zagrac to gralbym handicap gemowy na Vicotrie.

Do góry
#2637519 - 05/10/2008 09:24 Re: Stuttgart, Tokyo [Re: Vendetta]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Jak dla mnie dzisiejsze finały zwyciężą:

Cirstea - Widziałem ją w meczu w UO z Kuzą i pokazała naprawdę kawał dobrego tenisa, widać, że dziewczyna ma papiery na grę no i w tym turnieju radzi sobie bardzo dobrze,a Lisjicki ledwo co wygrała z naszą Ulą niech to będzie wyznacznikiem.

Petrova - O Jance już dużo napisałem, według mnie buki za bardzo faworyzują Jankę i warto spróbować na Petrovą która jest w formie. Na kontrę warto grać 2-1 dla jankovic boo raczej 2:0 dla Serbki nie będzie przynajmniej seta Petrova urwie.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, rymoholik, 11kera11, DePito, akagi, VVega, Sony, Zaixi), 3382 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582948 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07