Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7
Opcje tematu
#3094744 - 28/04/2009 06:25 Re: Snooker 2008/2009 [Re: Niepoprawny_Pesymista]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
ja tylko dodam cos co do live na bwinie jakie potrafia wystawiac swirki. Zagralem tylko za taka stawke bo nei wiedzialem czy bedzie gral brazowa czy zolta i zdazylem tylko na zolta laugh

Mark Selby (ENG) - Graeme Dott (SCO) (Session 3) (Jakiego koloru będzie pierwsza bila, która wpadnie do 21. frame?) Yellow Yellow 50.00 7.00 350.00

Do góry
Bonus: Unibet
#3094775 - 28/04/2009 07:31 Re: Snooker 2008/2009 [Re: Adammm]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
co do najblizszych pojedynkow:

2,6 na Robertsona z Maguirem traktuje jako pomylke, ogladalem mecz Maguira z Kingiem i w tej formie jakiej on jest szacuje szanse na 50%, a 50% za 2,6 to trzeba grac wink

Bwin wystawil Higginsa z Selbym za 1,95 - jak dla mnie to spotka sie on z Robertsonem w finale, co to za kursy? Higgins pieknie powalczyl, wygral w wielkim stylu - potrafi wygrac z kazdym co nie raz pokazal. Jak dla mnie kursy powinny byc odwrotne.

Pokladam tez nadzieje w Henryku, ma chlopak calkiem niezla forme a Prosiaczek zagral tak jak pozwolil mu Fu, czyli wygral z palcem w tylku wink 2,25? Trzeba sprobowac

Glowny nacisk na Higginsa, potem Robertson no i Hendry stosunkowo lekko.

pozdrawiam

Do góry
#3095111 - 28/04/2009 17:04 Re: Snooker 2008/2009 [Re: Adammm]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
I ja również jednak zagrałem na 1/4, choc pierwotnie nie było w tego planach. Higgins duzy zyskał wczoraj duzy kapitał zaufania do własnego siebie i został pograny przeze mnie po ładnym kursie 2.00 w centrebet. Do tego Maguire- bo myslę,że to zawodnik po prostu lepszy od kangura, ktoremu szczęscie wreszcie kiedys powinno przestac sprzyjac.
Pozostałych dwóch Allen-Day, absolutny no-bet, choc wg mnie dalej przejdzie Allen (o ile sie nie spali-po tej wygranej z Ronniem), zas ostatni mecz to kibicowanie Hendremu, ale czy go zagram? Po pierwszych frejmach się okaże i moze cos na live dopiero

pozdrawiam

Do góry
#3095145 - 28/04/2009 17:40 Re: Snooker 2008/2009 [Re: Niepoprawny_Pesymista]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Selby nie porywal z Dottem, choc nalezy oddac Dottowi, ze gral co najmniej przyzwoicie. Ale Selby to nie Cope...nie bedzie wszystkiego wbijal, nie bedzie takiego chaosu na stole. A Higgins nie zachwycal. Takie moje zdanie wink i analitykow chyba rowniez. wink

Maguire niemrawo zaczal z Kingiem, ale potem to byla egzekucja...no i Maguire ma balls, ale kurs mnie nie satysfakcjonuje. Dalej widze Szkota.

Day wg mnie polknie Allena. Choc jego styl Allenowi moze odpowiadac. Taka napieprzanka, wymiana ciosow. Skoro Allen w tym stylu pokonal Ronniego to i Daya moze. Choc jak dla mnie Day to nie jego polka.

No i na deser...2 wielkie nazwiska, 2 mistrzow, 1 w dobrej formie i miejscu, w ktorym osiagnal wiecej niz wszyscy pozostali cwiercfinalisci razem wzieci. Dla mnie Hendry idzie dalej. Ale troche subiektywnie, wiec tylko teoretyzuje.

Do góry
#3095187 - 28/04/2009 18:28 Re: Snooker 2008/2009 [Re: polskignom]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
pograłem jednak Hendrego dla lepszego patrzenia po 2.62, jak dla mnie bardzo ładny kursik tongue

Do góry
#3099258 - 30/04/2009 13:50 Re: Snooker 2008/2009 [Re: Niepoprawny_Pesymista]
grey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 4496
wydawalo mi sie ze widzialem sporo snookera przez ostatnie poltora tygodnia i chyba rzeczywsicie... tylko mi sie wydawalo

bo jakby popatrzec na sklad polfinalow to:

Higginsa widzialem sporo - prawie caly mecz z Holtem, prawie calym mecz Cope'm, i ostatnie partie z Selbym

Robertsona widzialem pol meczu z Carterem i pol z Maguirem

Murphego widzialem z 3 framy z Higginsonem, a Allena nie widzialem wcale...

No i co z tego, ano tyle ze trudno mi wyrokowac tak naprawde wyniki polfinalow, wiec moze napisze tylko ze Higgins moim zdaniem powinien wypunktowac mlokosa, a Robertson poradzic sobie z Murphym

Szkot nie gra tu niczego olsniewajacego, ale gra bardzo solidnie. Jak to powiedzial ze komentatorow: "he misses easy shots, but he never plays wrong shots". No i co najwazniejsze, najlepiej gra wtedy, kiedy liczy sie to najbardziej. Dwa razy byl pod sciana, w najlepszym meczu tego turieju - moim zdaniem - przegrywal juz 10-12 z COpem, z Selbym bylo 11-12 ale to oni odchodzili pokonani. Mecz z Allenem bedzie w jakims sensie powtorka meczu z drugiej rundy. Mlody Irlandczysk swietnie wbija, ale taktycznie ma jeszcze troche pracy przed soba wiec wydaje mi sie, ze jezeli Higgins na wbijaniu tragiczny nie bedzie, to w tym dlugim meczu (do 17 wygranych) powinien sobie poradzic. Nie bez znaczenia moze tu byc tez fakt, ze dla Szkota pf w Crucible, to zadna nowosc, inaczej niz dla jego przeciwnika, ktory gra w tej fazie mistrzostw po raz pierwszy i nie wiadomo jak mentalnie sobie z tym poradzi.

Jestem zaskoczony tym ze Robertson nie jest faworytem. Kangur gra re-we-la-cyj-nie. Czyzby chodzilo o to, ze Murphy mimo wszystko jest jest bardziej utytulowany... albo o to, ze jako jedyny Anglik bedzie mial cala publike po swojej stronie... a moze rzeczywiscie on gra tu dobry snooker, tylko ze tego jeszcze nie widzialem... jak napisalem na poczatku, obejrzalem z 3 framy Shauna w tym turniej, w meczu z Higginsonem gdzie meczyl sie okrutnie...

Do góry
#3099412 - 30/04/2009 18:17 Re: Snooker 2008/2009 [Re: grey]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Ja uwazam ze mecz Robertsona bedzie bardzo wyrownany - ma naprawde dobra forme, ale Murphy to rzemieslnik i swinka mu latwo wygranej nie odda wink W meczu z Hendrym w pewnym momencie prosiaczek gral tak, ze mi opadla szczena. 4 frejmy sie nie pomylil (nie licze koncowych zagran jak mial kolo setki i jakies trudne wbicia). Bedzie napewno Ciezko. Higginsa tez bym nie ruszal - Allen to taki mlody Ronnie , swietnie sobie radzi w tym turnieju i gra bardzo pewnie. Nie ma co gadac o psychice itp bo koles gra naprawde dobry sooker i tutaj moze byc bardzo roznie. Ja bym sobie zyczyl Allena z Robertsonem w finale i win Robertsona wink

Do góry
#3099795 - 30/04/2009 21:39 Re: Snooker 2008/2009 [Re: Adammm]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Dzisiaj zaczynają się półfinały snookerowych Mistrzostw Świata w Sheffield. Jak dotąd turniej stoi na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy wspomnieć choćby o maksymalnym break&#8217;u Stephena Hendry&#8217;ego oraz pobiciu rekordu break&#8217;ów powyżej 100 punktów. Byliśmy również świadkami wyrównanych pojedynków oraz ostatnich frame&#8217;ów, w których zawodnicy walczyli o awans do kolejnej rundy. Co przyniosą półfinały oraz finał?

Na półfinały proponujemy dwa typy. Pierwszym typem jest over frame&#8217;ów w pojedynku pączka Murphiego z kangurem Robertsonem. Over 29,5 frame&#8217;ów oznacza, że jeden z zawodników musi ugrać co najmniej 13 frame&#8217;ów. Myślę, że przy tak wyrównanej formie zarówno Anglika jak i Australijczyka możemy spodziewać się naprawdę wyrównanego spotkania. Wynik 17-13 jest jak najbardziej możliwy i jeśli w pojedynku będzie utrzymywał się wyrównany rezultat i żaden z graczy nie odskoczy na bezpieczną przewagę to będziemy do końca świadkami wyrównanej walki. Ciężko w tym pojedynku typować zwycięstwo któregoś z graczy (obydwaj są w wyśmienitej formie) więc lepiej zagrać tu na over.

W drugim pojedynku również ciężko wskazać faworyta. Bukmacherzy upatrują faworyta w Johnie Higginsie. Głównie dlatego, iż jest bardziej doświadczonym graczem od młodego Allena a to w pojedynkach do 17 wygranych fram&#8217;ów już się liczy. Myślę jednak, że Allen nie pęknie i będzie toczył wyrównany bój ze Szkotem. Co więc uważam, że Irlandczyk ma więcej szans na zwycięstwo i jeśli miałbym typować to grąłbym underdoga na Allena. Wybieram jednak bardziej bezpieczny wariant i proponuję over 3,5 break&#8217;ów powyżej 100 punktów. Kurs 1,50 jakie daje BoyleSport to wiosenna promocja.

Pozdrawiam i powodzenia!
quincy

Do góry
#3362965 - 28/08/2009 04:59 Re: Snooker 2008/2009 [Re: quincy]
grey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 4496
nim na dobre rozpocznie sie nowy sezon:

http://www.sportinglife.com/snooker/news...tting_Snap.html

Do góry
Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, VVega, pacyfista, alfa, burbon, Sony, Sensei, Akhu, rafal08, igea23, Kretol), 3454 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583659 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07