Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 ... 17 18 >
Opcje tematu
#2635546 - 04/10/2008 19:50 Re: PLK 2008/2009 [Re: bodescu_wampir]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: bodescu_wampir


Dla mnie pewna wygrana Znicza, ktory mocny nie jest, ale na slabiutki zespol slaska , jest za mocny...



ile meczu Znicza widziales w tym roku?
wg.mnie granie teraz Znicza jest nieoplacalne Znicz ma slaby sklad i wcale mnie niezdziwia meki ze Slaskiem dzis \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2635567 - 04/10/2008 20:04 Re: PLK 2008/2009 [Re: jarko 33]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
zagralem under 151.5 w derbach w Ostrowie
Poznan gra poukladana koszykowke i dosc mocno broni Stal z ofensywnym AZS zrobila 157 pktow ze Slaskiem poza 1 kw. gdzie wpadlo 56 pktow w pozostalych wpadalo po 35 pktow
przewiduje zaciety mecz z mala iloscia pktow

Do góry
#2635568 - 04/10/2008 20:04 Re: PLK 2008/2009 [Re: jarko 33]
Cypryjczyk Offline


Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1749
Skąd: Nikozja
kursy 1.35 na Znicz,Kotwice,SKS nie oplacalne bez dwoch zdan, teoretycznie jedna z tych druzyn powinna dzis ulec,kto to bedzie?Moze nikt ale czy warto grac jest taki kurs jezeli dopiero za nami dwie kolejki DBE?Znicz ma tylko dwoch obcokrajowcow,nie maja dobrego juniora ale problem na desce Slaska jest powazny,nie ma kto zagrac pod koszem w Slasku gdyz Mroz sobie nie poradzi na dluzsza mete.Jedyne co ratuje ten Slask to dobry trener i jego madre prowadzenie druzyny pomimo takich oslabien i rotacji.

handi Prokomu jest OK, linia stanowczo za nisko wiec oplaca sie obstawiac.

Do góry
#2635572 - 04/10/2008 20:06 Re: PLK 2008/2009 [Re: jarko 33]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Originally Posted By: jarko 33
Originally Posted By: bodescu_wampir


Dla mnie pewna wygrana Znicza, ktory mocny nie jest, ale na slabiutki zespol slaska , jest za mocny...



ile meczu Znicza widziales w tym roku?
wg.mnie granie teraz Znicza jest nieoplacalne Znicz ma slaby sklad i wcale mnie niezdziwia meki ze Slaskiem dzis \:\)


Odpowiem na to pytanie.... ZERO, w zyciu widzialem tylko kilka meczy naszego meskiego kosza, natomiast nie musze ich ogladac , by podjac wlasciwa decyzje i postawic na znicz....

Przy typie na Znicz , tutaj sugeruje sie przede wszystkim fatalna wrecz postawa slaska wroclaw, gdzie braki kadrowe sa ogromne, w dodatku kontuzja najlepszego zawodnika....

Stal-Slask.... sledziles mecz, prawda?

Slask caly mecz wygrywal, jednak w koncowce najzwyczajniej w swiecie nie trafial i nie mial sily, bo jak mozna 6(takich) graczy wygrac mecz...? Nie mozna....

Slask-Polpha....

Tutaj pojawili sie zmiennicy , rewelacji nie bylo i nie bedzie, bo nie sa to zawodnicy, ktorzy stanowia o sile tego zespolu...

Znicz-Slask

Kto dzis bedzie liderem druzyny i poprowadzi do boju koszykarzy Slaska, ktorzy po 2 porazkach i ciaglych problemach, maja jeszcze znalezc motywacje do treningu, bez wlasnej sali , bez kibicow, tak jak mialo to miejsce kiedys i bez wiekszych perspektyw...???

Mysle , ze REynolds i spolka , od poczatku beda mieli pod kontrola losy meczu i nie oddadza prowadzenia, az do konca....

To tyle z mojej strony i powodzenia

Do góry
#2635573 - 04/10/2008 20:07 Re: PLK 2008/2009 [Re: jarko 33]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Panowie, może i masówka robi się ze Znicza ale ;\)

Zacznijmy tak:
Znicz wiadomo nie jest za mocny, w tym sezonie czeka go walka o utrzymanie. Nastawia się głównie na mecze u siebie.
Dziś przyjeżdża rywal którego w walce o byt trzeba pokonać.
W dodatku z tyloma kontuzjami.
Mobilizacja ogromna, chłopaki chcą wygrać i mysle, że dopną swego.
Kolejnym aspektem przemawiającym za jest to, że przyjeżdża uznana marka, wielokrotny mistrz Polski,
nie jest ważne jaki mają skład jednak u nas marka tego klubu robi swoje.
Nie można zlekceważyć rywala, trzeba maksymalnie się spiąć.
Pokonanie rywala, który nazywa się Sląsk może dać dużo, uwierzcie mi \:\)
Pamiętam doskonale jak w pierwszym sezonie Znicza przyjechał Śląsk w dobrym składzie i przegrał po
swietnej koncówce jednym punktem. Wiem, za chwile wyjedziecie ze sprzedaniem meczu itd.
Kij prawda, byłem na meczu, widziałem co się działo.
Stevic ma nie zagrać niby przez 2-3 tygodnie..

Kurs nie powala i naprawdę zastanawiam się czy taki pobierać.
Na chwilę obecną się wstrzymam.
Przyjeżdza ulubiona ekipa, trzeba się wybrać. No chyba, że ukochana plany pokrzyżuje

Do góry
#2635849 - 04/10/2008 22:33 Re: PLK 2008/2009 [Re: Platini]
faith Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2006
Postów: 1594
Skąd: Cracovia
chciałem zagrać Śląsk w Toto, a tu wycofali :]
nie rozumiem tego szaleństwa ze Zniczem \:o

Fakty są takie:
Znicz kompletnie nieprzygotowany do sezonu, zaczął treningi miesiąc później niż wszystkie zespoły tej ligi.
Znicz - już z Reynoldsem w składzie, męczył się lub przegrywał z pierwszoligowcami:
ZNICZ Jarosław - SIARKA Tarnobrzeg 67:62
ZNICZ Jarosław - SOKÓŁ Łańcut 79:87
O III miejsce STAL Stalowa Wola - ZNICZ Jarosław 64:54
[wyniki z Mistrzostw Podkarpacia]

Hughes miał być wzmocnieniem, a przyjechał nieprzygotowany, gra po 20 min., w pierwszej piątce za niego wychodzi Ecka.

Jarosław wygrał po mękach jeden mecz u siebie z Górnikiem Włabrzych, bo Górnik nie zdążył zgłosić dwóch czarnych.

Śląsk ma krótką ławkę, ale mimo wszystko bardzo solidny skład. Przegrał dwa mecze, bo grał z mocnymi ekipami, w Ostrowie prowadził przez 35 min.

Znicz - z mocniejszą niż w zeszłych sezonach Polonią Warszawa nie nawiązał walki.

Podsumowując - pierwszoligowcy grają z drużyną ekstraligową, która nawet przy absencji Stevica ma siedmiu ludzi, którzy spokojnie powinni dać radę słabszemu niż dwa lata temu Zniczowi.

Do góry
#2635928 - 04/10/2008 22:59 Re: PLK 2008/2009 [Re: faith]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Originally Posted By: faith
chciałem zagrać Śląsk w Toto, a tu wycofali :]
nie rozumiem tego szaleństwa ze Zniczem \:o

Fakty są takie:
Znicz kompletnie nieprzygotowany do sezonu, zaczął treningi miesiąc później niż wszystkie zespoły tej ligi.
Znicz - już z Reynoldsem w składzie, męczył się lub przegrywał z pierwszoligowcami:
ZNICZ Jarosław - SIARKA Tarnobrzeg 67:62
ZNICZ Jarosław - SOKÓŁ Łańcut 79:87
O III miejsce STAL Stalowa Wola - ZNICZ Jarosław 64:54
[wyniki z Mistrzostw Podkarpacia]

Hughes miał być wzmocnieniem, a przyjechał nieprzygotowany, gra po 20 min., w pierwszej piątce za niego wychodzi Ecka.

Jarosław wygrał po mękach jeden mecz u siebie z Górnikiem Włabrzych, bo Górnik nie zdążył zgłosić dwóch czarnych.

Śląsk ma krótką ławkę, ale mimo wszystko bardzo solidny skład. Przegrał dwa mecze, bo grał z mocnymi ekipami, w Ostrowie prowadził przez 35 min.

Znicz - z mocniejszą niż w zeszłych sezonach Polonią Warszawa nie nawiązał walki.

Podsumowując - pierwszoligowcy grają z drużyną ekstraligową, która nawet przy absencji Stevica ma siedmiu ludzi, którzy spokojnie powinni dać radę słabszemu niż dwa lata temu Zniczowi.


Jesli jeszcze chcesz grac Slask , to masz okazje, chociazby Uinbet placi 3.65 za zwyciestwo wroclawian, ale gdybys mial , choc z tego co piszesz, nie masz zadnych watpliowosci, to mozesz zagrac Slask +7.5 za 1.95, gdybym mial takie poglady jak Ty to bym sie nie zastanawial.... \:D \:D

Slask druzyna EKSTRALIGOWA...!!!??? tutaj trzymam sie biurka , by nie spasc z fotela, bo to , ze w ektraklasie sa od niepamietnych czasow, idzie w parze z tym , ze maja najgorszy sklad od niepamietnych czasow, i dla nich kazde zwyciestwo , (nie liczac chyba tylko Sportino bedzie mila niespodzianka w obecnym skladzie....

7 zawodnikow , coz przyjrzyjmy im sie blizej
ja naliczylem 10 :schocked:

Stefanski, Weeden,Diduszko,Mroz, Mielczarek, Skibniewski,Chanas,Halas,Reibel,Sęk


Mielczarek... po prostu jest i nic wiecej nie musze pisac
Mroz... ponoc ma skrecona kostke...
Sek... prawie 2 minuty ligowego doswiadczenia, bez komentarza
Reibel.. Tez po prostu jest
Halas... ostatnio5 minut na parkiecie....???

Zostaje Stefanski, z tego co wiem drobny uraz, Weeden,Diduszko,Skibniewski i Chanas....

Ci Panowie maja zdobyc Jaroslaw, ciezko mi to sobie wyobrazic,ale moze mam mala wyobraznie , i nie widze, slaska, wyjazdzajacego po tej potyczce z innym rezultatem niz dwucyfrowa porazka....

Do góry
#2635995 - 04/10/2008 23:14 Re: PLK 2008/2009 [Re: faith]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
faith - trochę sie za bardzo rozpędziłes ;\)

Więc trochę poprostuję to co napisałes.
Czy widziałes składy jakim były rozgrywane mecze z Siarką i Sokołem?
To były tylko Mistrzostwa i Giera od razu mówił, że wyniki nie robią na nim znaczenia, ważniejsze jest zgranie zespołu.
Ecka w pierwszej piątce nie jest dla mnie zdziwieniem, zawsze dobrze prezentował się, mimo ze liga wyżej daje sobie rady.
Jeśli Ty nazywasz mękami wygraną nad Górnikiem to \:o
Szkoda, że Znicz rozpręzył się po przerwie bo by się spokojnie na +20 skończyło.

I nie powiedziałbym, że Znicz jest słabszy niż dwa lata temu. Może w porównaniu z poczatkiem sezonu tak. Poźniej jak wiemy była mała bojka i skład się posypał.

Szanuję Twoją osobę i nie odbieraj tego jak jakiegoś ataku czy coś tam ;\)
Zyję tutaj i wiem troche co się dzieje.

Do góry
#2636274 - 05/10/2008 00:06 Re: PLK 2008/2009 [Re: Platini]
faith Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2006
Postów: 1594
Skąd: Cracovia
widziałem składy z Mistrzostw Podkarpacia \:\)
Brakowało tylko Celeja, zamiast Hughesa grał Guzman, który akurat w spotkaniu z Sokołem (przegranym przez Znicz wyraźnie) zaprezentował się bardzo przyzwoicie.

Ecka kilka lat temu był gwiazdą... II ligi, jak na zawodnika który ma już trzydziechę, zrobił niezły skok, w spotkaniu z Górnikiem zagrał jedną dobrą kwartę i tyle.

Jeśli w 35. min meczu z Górnikiem Znicz wygrywał dwoma punktami, to chyba jednak co nieco się męczył.

Co do składu sprzed dwóch lat. Znicz ma większy potencjał w ataku, ale w obronie - to co grają panowie Celej i Miszczuk - to po prostu dramat :]

Kwestii typu czy Slask to druzyna ekstraligowa nawet nie chce mi sie rozstrzygac \:\) Skibniewski i Stefanski to zdaje sie byli reprezentanci Polski, Chanas - gdyby nie kontuzja - moze juz dzis bylby pierwszopiatkowym graczem kadry. Obcokrajowcy tez na przyzwoitym poziomie...

I najwazniejsza przewaga Slaska - coach! Kurtinaitis a Gierczak to roznica trzech klas.

Dodajmy jeszcze do tego nieciekawa atmosfere po porazce w Warszawie (prezes grozi dymisja i szuka kreta, ktory sprzedal informacje o hotelu i galeriach handlowych), to mamy pelny obraz sytuacji \:p

pozdro!

Do góry
#2636393 - 05/10/2008 00:20 Re: PLK 2008/2009 [Re: faith]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Originally Posted By: faith

Kwestii typu czy Slask to druzyna ekstraligowa nawet nie chce mi sie rozstrzygac \:\) Skibniewski i Stefanski to zdaje sie byli reprezentanci Polski, Chanas - gdyby nie kontuzja - moze juz dzis bylby pierwszopiatkowym graczem kadry. Obcokrajowcy tez na przyzwoitym poziomie...

I najwazniejsza przewaga Slaska - coach! Kurtinaitis a Gierczak to roznica trzech klas.

Dodajmy jeszcze do tego nieciekawa atmosfere po porazce w Warszawie (prezes grozi dymisja i szuka kreta, ktory sprzedal informacje o hotelu i galeriach handlowych), to mamy pelny obraz sytuacji \:p

pozdro!


Masz Racje Skibniewski i Stefanski, byli reprezentantami , to znaczy , ze juz nie lapia sie do reprezentacji... Zielinski tez kiedys byl w reprezentacji, ale to bylo kiedys i o tym nalezy pamietac...

Ktorzy obcokrajowcy \:D ...???

Zgodze sie z Toba , ze Stevic naprawde dobrze gra(ale dzis nie zagra) i Weeden , ale 3 zawodnik bez komentarza...

I porusze jeszcze kwestie atmosfery, ktora w slasku jest sielankowa

Slask:
-bez zawodnikow
-bez pieniedzy
-bez hali
-bez kibicow(coraz mniej ich jest)
-bez motywacji(cel utrzymanie sie w lidze)
za to Slask
-z mozliwoscia spadku z ekstraligi
- z mozliwoscia wygrania nawet kilku meczy


To, ze Znicz przegral wysoko w Warszawie, tymbardziej wskazuje na graczy Znicza, ktorzy przed wlasna publicznoscia, na pewno zagraja jak najlepiej....

Na koniec powiem tak-
"Koszykowka, to tylko sport, wynik moze byc rozny, bo niespodzianka jest wpisana w ryzyko obstawiania..."

Twoje argumenty wg mnie nie sa przekonywujace...

Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Znicz...

Poczatek juz za 40 minut \:\)

powodzenia

Do góry
#2636412 - 05/10/2008 00:23 Re: PLK 2008/2009 [Re: bodescu_wampir]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Kazdy pokazal argumenty w swojej dyskusji, a teraz parkiet wszystko zwerifkuje - zeby tak o kazdym meczu byla tak zazarta dyskusja \:\)

Do góry
#2636443 - 05/10/2008 00:34 Re: PLK 2008/2009 [Re: faith]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Tylko, że czołowi zawodnicy w Mistrzostwach zbyt dużo czasu nie grali.
Guzman był cieńki, z tego względu został odesłany.
Czy Ecka był gwiazda czy nie - nie będe się spierał, w I lidze również grał kapitalne spotkania.
W meczu z Górnikiem się nie zmęczył, nie miał czym. Poluźnili i dobrze, że w koncowce sie spieli.
Właśnie, że Marek pod koszem radzi sobie dobrze, jak go oglądałem w pierwszej lidze to juz nie widziałem gościa za niego u nas.
Powód? Gra jak na nasze możliwości dobrze, a po drugie brak kasy na gwiazdy.
Celej - dramat? To chyba rózne mecze oglądamy.

Trener oczywiści się zgodze. Przewaga i to duża po stronie Sląska.
Jaka nieciekawa atmosfera? To, że prezes powiedział co powiedział nie znaczy nie wiadomo czego.
Juz nie raz się zapędzał daleko po czym hamował.
Dostali lanie, sami przyznali ze nie podjęli walki i tyle.
Kazdy też mowi, że priorytet to meczu u siebie.

I tak na marginesie zapytam - ile spotkan Znicza w I lidze widziales i czy byłes na Mistrzostwach i na inauguracji w J-wiu?

Do góry
#2636509 - 05/10/2008 00:57 Re: PLK 2008/2009 [Re: Platini]
faith Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2006
Postów: 1594
Skąd: Cracovia
Originally Posted By: Platini
Tylko, że czołowi zawodnicy w Mistrzostwach zbyt dużo czasu nie grali.
Guzman był cieńki, z tego względu został odesłany.
Czy Ecka był gwiazda czy nie - nie będe się spierał, w I lidze również grał kapitalne spotkania.
W meczu z Górnikiem się nie zmęczył, nie miał czym. Poluźnili i dobrze, że w koncowce sie spieli.
Właśnie, że Marek pod koszem radzi sobie dobrze, jak go oglądałem w pierwszej lidze to juz nie widziałem gościa za niego u nas.
Powód? Gra jak na nasze możliwości dobrze, a po drugie brak kasy na gwiazdy.
Celej - dramat? To chyba rózne mecze oglądamy.

Trener oczywiści się zgodze. Przewaga i to duża po stronie Sląska.
Jaka nieciekawa atmosfera? To, że prezes powiedział co powiedział nie znaczy nie wiadomo czego.
Juz nie raz się zapędzał daleko po czym hamował.
Dostali lanie, sami przyznali ze nie podjęli walki i tyle.
Kazdy też mowi, że priorytet to meczu u siebie.

I tak na marginesie zapytam - ile spotkan Znicza w I lidze widziales i czy byłes na Mistrzostwach i na inauguracji w J-wiu?

na Mistrzostwach bylem (tylko w sobote), ale nie po to by ogladac Znicza ;\) na inauguracji nie bylem, ale za to teraz jestem

Do góry
#2636522 - 05/10/2008 01:01 Re: PLK 2008/2009 [Re: faith]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Domyślam się, ze nie byłes po to by Znicza oglądac ;\)

Trochę uwag wymieniliśmy, teraz jak już pisał vonseb parkiet wszystko zweryfikuje.
Ja kibicuje swoim, choć przyjechała ulubiona polska ekipa

A kurs 1,3 ostatecznie odpuściłem.

Pozdrawiam

Do góry
#2636823 - 05/10/2008 02:36 Re: PLK 2008/2009 [Re: vonseb]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: vonseb
Kazdy pokazal argumenty w swojej dyskusji, a teraz parkiet wszystko zwerifkuje - zeby tak o kazdym meczu byla tak zazarta dyskusja \:\)

wymagasz rzeczy niemozliwych \:\)

Do góry
#2636933 - 05/10/2008 02:57 Re: PLK 2008/2009 [Re: jarko 33]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: jarko 33
zagralem under 151.5 w derbach w Ostrowie
Poznan gra poukladana koszykowke i dosc mocno broni Stal z ofensywnym AZS zrobila 157 pktow ze Slaskiem poza 1 kw. gdzie wpadlo 56 pktow w pozostalych wpadalo po 35 pktow
przewiduje zaciety mecz z mala iloscia pktow

seria 6 trafnych trojek (w tym 5 stalowki ) w ostatnich 3 minutach wyj... undera

Do góry
#2636975 - 05/10/2008 03:12 Re: PLK 2008/2009 [Re: jarko 33]
marcin332 Offline
addict

Meldunek: 05/03/2008
Postów: 417
Skąd: Katowice
szkoda ze ceglarz Celej wyj... wszystkich co dawali na znicz, az trudno mi w to uwierzyc ze to przegrali

Do góry
#2637238 - 05/10/2008 05:06 Re: PLK 2008/2009 [Re: marcin332]
Cypryjczyk Offline


Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1749
Skąd: Nikozja
bodescu mocno trzymałes sie tego biurka? \:\)

Zasada jest prosta,Slaska nie wolno lekcewazyc.
Over 150,5pkt wszedl w Ostrowie,na jutro stawiam under 158,5 w meczu Gornika z Anwilem.

Do góry
#2637490 - 05/10/2008 07:48 Re: PLK 2008/2009 [Re: Cypryjczyk]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
Originally Posted By: Cypryjczyk
bodescu mocno trzymałes sie tego biurka? \:\)

Zasada jest prosta,Slaska nie wolno lekcewazyc.
Over 150,5pkt wszedl w Ostrowie,na jutro stawiam under 158,5 w meczu Gornika z Anwilem.


Nikt Slaska nie lekcewazy, bo nie ma mowy o lekcewazeniu, Slask jest slaby i zdania nie zmienie...

Za mocno, to , ze Slask wygral, no coz , nalezy zapytac graczy Znicza jak to zrobili...

Ja stawialem na Znicz i postawilbym jeszcze raz gdybym mogl, coz, to tylko sport i trzeba liczyc sie z porazka...

Na dzis podam typy, ktorych teraz pieczolowicie szukam, poki co znalazlem 3....

powodzenia

Do góry
#2639593 - 06/10/2008 17:23 Re: PLK 2008/2009 [Re: bodescu_wampir]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
wyniki spotkań w III kolejce PLK oraz tabela:



Panowie oby tak dalej, dotychczas ciekawe analizy i dobre dyskusje

już w środę kolejna - IV kolejka polskiej ligi koszykówki:

2008-10-08 17:15 Asseco Prokom Sopot - Energa Czarni Słupsk TV
2008-10-08 18:00 Bank BPS Basket Kwidzyn - Atlas Stal Ostrów Wlkp.
2008-10-08 18:00 PBG Basket Poznań - Polpharma Starogard Gdański
2008-10-08 18:00 AZS Koszalin - Sokołów Znicz Jarosław
2008-10-08 18:00 Polonia Warszawa - Anwil Włocławek
2008-10-08 18:00 ISS Sportino Inowrocław - Victoria Górnik Wałbrzych
2008-10-08 19:00 Basco Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg

p.s.
kursów jeszcze ani widu ani słychu, aczkolwiek ja czekam najbardziej na te na Anwil, Kotwicę i Czarnych +hc.

pozdr,

Do góry
Strona 3 z 18 < 1 2 3 4 5 ... 17 18 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, pacyfista, igea23, rafal08), 4414 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582758 Postów

Najwięcej online: 4485 @ 00:31