Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2657201 - 15/10/2008 02:16 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: (J)]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Amkwish i wlasnie w tym jest sedno sprawy.

Do góry
#2657691 - 15/10/2008 03:49 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: AL_Capone]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
Originally Posted By: AL_Capone
Jakie prowokacje czlowieku nie rozsmieszaj mnie to po pierwsze,
po drugie jako jeden z pewnie 10 % dysponuje tutaj szeroka wiedza
na wiele tematow ale lepiej promowac 90 % quasiczatowiczow
ktorzy jedyny co wnosza do tego forum to swoja frustracje w stylu
'' Nadal ty chuju zabrales mi ostatnie dwa zlote. ''

Naprawde dobrzy typerzy i rozsadni ludzie sa banowani natomiast
ci ktorzy jedynie potrafia narzekac i nic nie wnosza w rozwoj
tego forum sa promowani jak chociazby Dimes i jemu podobni.

Kiedys to forum mialo swoj poziom dzisiaj dzieki dzialaniom
rowniez niektorych moderatorow,ktorzy zapewne dlatego ze maja
malo ciekawe zycie czuja moc kiedy naloza internetowego bana.
Mam tu na mysli takich jak Oli i jemu podobnych.

Moim zdaniem pozycja moderatora to bardzo zaszczytna funkcja i
powinnni ja sprawowac ludzie,ktorzy daja przyklad swoim zachowaniem.

Z mojej perspektywy z wszystkich modertatorow najwiecej na tym
forum w sensie merytorycznym wnosi Amkwish i wlasciwie tylko on.
Szanuje rowniez Experto i Platiniego i to by bylo na tyle.

A Ty Polskignon jedyne co robisz to udzielasz sie na quasiczacie
i krytykujesz innych wiec nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych
nie masz pojecia.

P.S Pozdrawiam normalnych


i grających ze mną \:D

Do góry
#2657748 - 15/10/2008 04:07 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: anfa_]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: Anfalast
Originally Posted By: AL_Capone


P.S Pozdrawiam normalnych


i grających ze mną \:D

czysc Bogaty

Do góry
#2657812 - 15/10/2008 04:26 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Lord Devastator]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Lord Devastator
Originally Posted By: Anfalast
Originally Posted By: AL_Capone


P.S Pozdrawiam normalnych


i grających ze mną \:D

czysc Bogaty


Temu ma służyć ten topik ?

Mało masz ,jeden z drugim, mozliwości "zabłyśniecia" na QC ?

Zdaje się ,ze bedziemy nagradzać ostrzezeniami za kazdy OT w tym temacie.

Tylko później prosze nie pytać "za co ?"

Do góry
#2657957 - 15/10/2008 05:33 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Amkwish]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Originally Posted By: Mindman

\:D

Nie każcie mi myśleć, że odpowiedź na proste (?) pytanie przekracza Wasze możliwości intelektualne ... ;\)

W ostatnim swoim poście w tym temacie, ułatwiłem już Wam zadanie poprzez prośbę jedynie o potwierdzenie/ ewentualnie zaprzeczenie tego co napisałem. Nie mam pojęcia jak mogę Wam jeszcze pomóc.

PS uważam, że w sprawach związanych z forum moderator powinien być encyklopedią


Skup się lepiej na typowaniu kolego, bo się zachowujesz jak stara baba co wszystko musi wiedzieć, nawet jak sprawa Cie nie dotyczy.

Moderator może Ci odpowiedzieć, ale nie musi. Wszystko zależy od naszej dobrej woli. To nie jakaś poradnia prawna, gdzie płacisz kasę i trzeba Ci szczegółowo wszystko wytłumaczyć. Szczególnie upierdliwe jednostki są zazwyczaj najczęściej ignorowane. W sądzie też nie dostaniesz wglądu do akt sprawy, która Cię nie dotyczy.

Do góry
#2657985 - 15/10/2008 05:40 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Goget]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110944
Skąd: Las Vegas
1. Kto dostał te bany i za co konkretnie (za jakie konkretnie wypowiedzi)??

2. Jest dział o banach i ostrzeżeniach, jaka jest jego zasadność skoro nie wszystkie bany i ostrzeżenia są tam odnotowywane?


1/Ci,ktorzy zasluzyli ,za co ? za jajco ;\) \:p za caloksztalt tworczosci artystycznej w temacie w/w

2/Zasadnosc tematu o banach jest taka,ze my tez musimy gdzies posty nabijac i wiedziec kto wczesniej otrzymal ostrzezenia.Jesli jest to ban "od reki" to nie musi byc tam wpisany

Czy to Cie satysfakcjonuje

Do góry
#2658171 - 15/10/2008 14:49 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: rafal08]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Nie mam więcej pytań. Wasze odpowiedzi świadczą myślę tylko i wyłącznie o Was ...

Ostatnia sugestia: zlikwidujcie dział pytania do moderatorów, ponieważ nie widzę sensu dla jego istnienia.

Bawcie się dalej

Do góry
#2658174 - 15/10/2008 15:20 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: rafal08]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Kilka uwag na temat przedmiotowej sprawy :

PO pierwsze - Użytkownicy tacy jak Mura powinni być traktowani ze szczególnym wyczuciem...Bo tacy jak on tak naprawdę "tworzą" to forum...I tacy jak on powodują , że te 90% które nie ma nic do powiedzenia i napisania wchodzi na to forum i nabija liczbę użytkowników...Jak nie będzie takich jak Mura to i nie będzie tych 90%. I nie ma się co dziwić , że inni "normalni" użytkownicy chce wiedzieć DLACZEGO TAKICH USERÓW SIE BANUJE

Po drugie - Po raz kolejny kolejny mod w dyskusji na temat za co ban używa określenia "za jajco",, Nie wiem czy to taka standartowa formułka, ale tego typu odzywki są uwłaczające dla "normalnych" użytkowników forum. Co winno być zresztą wystarczająco jasne. Skąd tylu miłośników KILERA wśród modów ???

Po trzecie - któryś z modów napisał , że za korzystanie z forum się nie płaci...a czy forum płaci aktywnym userom takim jak Mura, Szewa, MIndman za ich uwagi, analizy, typy?????

Po czwarte - od jakiegoś czasu dostrzegam niestety coraz większą arogancję części modów....Panowie - czy chodzi o to aby normalnych userów , którzy nie dadzą sobą pomiatać zniechęcić do forum ...pomału chyba się Wam to udaje...

Do góry
#2658175 - 15/10/2008 15:21 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
OO przepraszam "za jajco" to nie z KILERA to z PSÓW...

Do góry
#2658178 - 15/10/2008 15:30 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Kefir70]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Widzialem, ze sie zacznie mielenie i bedzie temat gorszy niz ten oo policji.
Jestescie doroslymi ludzmi, a czasem to co piszecie mnie po prostu rozbraja, wiecej powagi! \:\)


Originally Posted By: Kefir70
Po trzecie - któryś z modów napisał , że za korzystanie z forum się nie płaci...


Dzieki za poprawe humoru z rana ;\)

Do góry
#2658182 - 15/10/2008 15:36 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: lupus]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Ale przeciez Mura przekroczyl granice dobrego smaku...i dobrze sobie zdajecie z tego sprawe, czyz nie? Sprowokowany, to sprowokowany, ale dal sie sprowokowac...

Czy Wy rzeczywiscie myslicie, ze zycie jest sprawiedliwe, ze domagacie sie listy banow za tamten temat?

I jeszcze jedno w obronie modow...jaki widzicie sens umieszczania banow czasowych w temacie bany i ostrzezenia, czy jak on sie tam zwie? Pytam z ciekawosci, ban jest na kilka dni, czasem godzin, po roku nikt o nim nie pamieta...Sam mialem na 2 dni za polityke i jakos nie widze powodu, zeby je tam umieszczac...

I trzeba przyznac Gogetowi racje, ze jak sprawa Was nie dotyczy, to chyba nie powinniscie sie mieszac... ;\)

Do góry
#2658208 - 15/10/2008 16:40 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Kefir70]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110944
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: Kefir70
OO przepraszam "za jajco" to nie z KILERA to z PSÓW...


Nie lubisz Lindy \:\( do tego jest tam ten znaczek ;\) tez go nie lubisz \:\(

\:\)

Do góry
#2658217 - 15/10/2008 17:20 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: rafal08]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Ostatnio ktoś w TiO napisał "Chciałbym mieć takie problemy". Tutaj pasuje idealnie \:\)

Do góry
#2658218 - 15/10/2008 17:21 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Mindman]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Mindman
Nie mam więcej pytań. Wasze odpowiedzi świadczą myślę tylko i wyłącznie o Was ...

Ostatnia sugestia: zlikwidujcie dział pytania do moderatorów, ponieważ nie widzę sensu dla jego istnienia.

Bawcie się dalej



Acha ,Mindman ma trojkatne foremki ,ale wiekszosc uparla sie ,zeby stawiac babki z piasku...okragle.

Wobec tego Mindman zabiera lopatke ,wiaderko i foremki ,po czym oddala sie z piaskownicy w blizej niewiadomym kierunku \:D

Do góry
#2658943 - 15/10/2008 23:19 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Amkwish]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
spamowaniu

Temat: PYTANIA do moderatorów

Do góry
#2660801 - 16/10/2008 15:24 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Llama]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Powyższe pytanie zostało wysłane także do Conrada , ale , że nie wiem w czyjej jest to kompetencji to także idzie jako Pytanie do modów :

Czy będzie reakcja na :

- obrażanie userów przez Amkwisha....Z tego co pamiętam zgodnie z Regulaminem forum za takie zachowanie jest ostrzeżenie lub ban - teksty typu - Originally Posted By: amkwish
Każdy ,kto wiesza psy na Borubarze jest IDIOTĄ \:\)
-to ewidentne obrażanie innych userów !!!
Ja rozumiem , że można mieć na temat Boruca zdanie takie (gorsze) lub takie (lepsze - ) ALE ROZUMIEM ŻE NA TYM FORUM MOŻNA KULTUTRALNIE WYRAŻAĆ SWOJE POGLĄDY NA TEN TEMAT??!!Tymczasem Ci , którzy ośmielili się mieć inne zdanie od Amkwisha zostali wyzwani od "idiotów". Sprawa wydaje się oczywista. czy będzie reakcja. Ja oczekiwałbym choćby "przepraszam" od tego moda.

- I sprawa dużo bardziej bulwersująca - post Bishopa. TU już przestaje być śmiesznie - już nawet nie tylko stek wyzwisk pod adresem innego usera ( swoją drogą moda)ale najzwyczajniejsze groźby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja nie jestem "chłopcem z dobrego domu" ale tego typu zachowanie to po prostu dno!!!! Prawda jest taka , że co najmniej ociera się to o tzw. "groźbę karalną"czyli przestępstwo ....To jest po prostu szok - taki user, nie wiem czy Bishop jest modem nie powinien minuty dłużej uczestniczyć w tym forum!!!! Czy ktoś coś zamierza konkretnie z tym zrobić czy też standartem stanie się , że mod może obrażać a nawet grozić innym userom.

Do góry
#2660816 - 16/10/2008 16:03 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Kefir70]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Kefir70

- I sprawa dużo bardziej bulwersująca - post Bishopa. TU już przestaje być śmiesznie - już nawet nie tylko stek wyzwisk pod adresem innego usera ( swoją drogą moda)ale najzwyczajniejsze groźby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja nie jestem "chłopcem z dobrego domu" ale tego typu zachowanie to po prostu dno!!!! Prawda jest taka , że co najmniej ociera się to o tzw. "groźbę karalną"czyli przestępstwo ....


\:D

Ty masz jakis rodzaj alergii na moderatorów i chyba zaciął Ci się klawisz z wykrzyknikiem \:\)

Skoro juz jesteś taki PRAWY to powinieneś jak najczęsciej interweniować na QC podczas meczów reprezentacji Polski (szczególnie tych przegranych) ,gdzie IDIOCI (i pisze to po raz kolejny ,celowo i swiadomie) raz po raz uzywaja rynsztokowego słownictwa ,by okreslic umiejetności poszczegolnych graczy.

Mało ,ze idioci ,chamy i ćwoki ,którzy wielokrotnych reprezentantów Polski wyzywaja od najgorszych.
Brak krztyny szacunku ,ale z drugiej strony napinki ,jakimi prawdziwymi kibicami to oni nie są.

Ale...skoro jest takie zapotrzebowanie to przepraszam wszystkich idiotów za to ,ze nazwałem ich idiotami.

"...a idiotom zimno..." - Lech janerka

Do góry
#2660947 - 16/10/2008 18:20 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Amkwish]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110944
Skąd: Las Vegas
I "Psów " tez nie lubi \:\(

Do góry
#2661493 - 16/10/2008 21:23 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: Amkwish]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Kefir70

- I sprawa dużo bardziej bulwersująca - post Bishopa. TU już przestaje być śmiesznie - już nawet nie tylko stek wyzwisk pod adresem innego usera ( swoją drogą moda)ale najzwyczajniejsze groźby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja nie jestem "chłopcem z dobrego domu" ale tego typu zachowanie to po prostu dno!!!! Prawda jest taka , że co najmniej ociera się to o tzw. "groźbę karalną"czyli przestępstwo ....


Za przeprosiny uprzejmie dziękuję..Doceniam skruchę.

Na Quasi-Chacie nie bywam.

Z Psów wyrosłem.

Jak do tej pory nie ustosunkowano się do sprawy Bishopa. A to jest prawdziwa sprawa.

Prawy i Sprawiedliwy nie jestem \:\) wręcz przeciwnie. Proszę mnie nie obrażać. Nazwanie mnie PIS-owczykiem było by dla mnie największą obrazą.

Natomiast prawdziwym skandalem byłoby odpuszczenie postu Bishopa. czy mam rozumiec , że żadne konsekwencje w stosunku do niego nie będą wyciągnięte ?


\:D

Ty masz jakis rodzaj alergii na moderatorów i chyba zaciął Ci się klawisz z wykrzyknikiem \:\)

Skoro juz jesteś taki PRAWY to powinieneś jak najczęsciej interweniować na QC podczas meczów reprezentacji Polski (szczególnie tych przegranych) ,gdzie IDIOCI (i pisze to po raz kolejny ,celowo i swiadomie) raz po raz uzywaja rynsztokowego słownictwa ,by okreslic umiejetności poszczegolnych graczy.

Mało ,ze idioci ,chamy i ćwoki ,którzy wielokrotnych reprezentantów Polski wyzywaja od najgorszych.
Brak krztyny szacunku ,ale z drugiej strony napinki ,jakimi prawdziwymi kibicami to oni nie są.

Ale...skoro jest takie zapotrzebowanie to przepraszam wszystkich idiotów za to ,ze nazwałem ich idiotami.

"...a idiotom zimno..." - Lech janerka

Do góry
#2661498 - 16/10/2008 21:24 Re: Pytania do moderatorów [6] [Re: rafal08]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Sorka coś mi w tabelkach poprzeskakiwało. Dla porządku raz jeszcze.

Za przeprosiny uprzejmie dziękuję..Doceniam skruchę.

Na Quasi-Chacie nie bywam.

Z Psów wyrosłem.

Jak do tej pory nie ustosunkowano się do sprawy Bishopa. A to jest prawdziwa sprawa.

Prawy i Sprawiedliwy nie jestem \:\) wręcz przeciwnie. Proszę mnie nie obrażać. Nazwanie mnie PIS-owczykiem było by dla mnie największą obrazą.

Natomiast prawdziwym skandalem byłoby odpuszczenie postu Bishopa. czy mam rozumiec , że żadne konsekwencje w stosunku do niego nie będą wyciągnięte ?

Do góry
Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, VVega), 3446 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581807 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49