Strona 13 z 19 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 18 19 >
Opcje tematu
#2601462 - 16/09/2008 18:15 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Apropo meczu Górnik - Piast takie małe spostrzeżenie. Nie jesteś zainteresowany oglądaniem spotkania lub dopingiem dla swojej drużyny, a cierpisz na nadmiar energii to siedź w domu, idź pobiegaj, idź na siłownię... Jak widzę m.in. takich debili, jak w Zabrzu to brakuje mi słów. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ci idioci są bezkarni. Najpierw dokonują "czynnej napaści na funkcjonariuszy" rzucając w nich bandami reklamowymi, a później w bohaterskim sprincie wracają na trybuny i "otrzymują gratulacje" od swoich ziomali. Jestem ciekawy ilu z nich zapłaci karę 5000 zł, która niby grozi za przedostanie się na boisko? Zresztą podsumowaniem zachowania tych kretynów niech będzie reakcja pozostałych kibiców Górnika, którzy zaczęli krzyczec np: "pojeb...". Dobre też były słowa kibica stojącego obok mnie, który zapytał retorycznie: czemu koleś prowadzący doping, w czasie tej "zajebistej akcji" słowem się nie odezwał..?

I teraz taka mała dygresja: w Warszawie za rzucanie w policję racami przez 20-50(?) osób zostało zatrzymanych 750. W Zabrzu za rzucanie w policję bandami reklamowymi i ławkami nikogo nie zatrzymali... (mam na myśli sytuację w czasie meczu, a nie po)

Do góry
Bonus: Unibet
#2601473 - 16/09/2008 18:29 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Nie bylo zadnej pomylki. Czy hymn byl slyszalny, czy tez nie, moment na odspiewanie swojego stosunku do PZPN byl zenujacy i karygodny.

Kazdy kibic bedacy na meczu 2 reprezentacji powinien szanowac hymn zarowno swoj, jak i rywala.

Ekipa kibicow bedaca na San Marino zdecydowanie nie zblizyla sie do poziomu ogolnie przyjetego na reprezentacji, zdecydowanie blizej bylo jej do klubowego rynsztoka...jesli nie wierzysz, to odtworz sobie tasme z nagraniem jeszcze raz.

Tak samo byly reklamy TP, jak i reklamy Tyskiego na flagach wsrod kibicow pilki noznej...widze, ze zapomniales o tym fakcie...dalej najczesciej spotkasz nazwy klubow na fladze Polski w trakcie spotkan pilkarskiej reprezentacji. Kroluje w tym nie kto inny jak "wielka" Legia...

Do góry
#2601530 - 16/09/2008 19:25 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: polskignom]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Potwierdziles tym postem, ze masz zerowe pojecie na temat srodowiska kibicowskiego. Na szczescie ludzie tego pokroju moga jedynie wylewac swoje zale na forum, a karawana jedzie dalej.

Do góry
#2603440 - 17/09/2008 09:54 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce


W czasie wojny na Balkanach to wlasnie fanatyczni kibice walczyli w pierwszych szeregach za swoj kraj i podobnie byloby w Polsce, podczas gdy zwolennicy porzadku publicznego srali by w gacie albo wyemigrowali do UK.


zgadnij dlaczego walczyli w pierwszych szeregach \:p

Do góry
#2603585 - 17/09/2008 17:36 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Hajzel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 6402
Skąd: Final Table
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce


W czasie wojny na Balkanach to wlasnie fanatyczni kibice walczyli w pierwszych szeregach za swoj kraj i podobnie byloby w Polsce, podczas gdy zwolennicy porzadku publicznego srali by w gacie albo wyemigrowali do UK.


chyba nie widziałeś tych fanatycznych kibiców wyłapanych którzy jak są w pojedynkę srają pod siebie \:D

Do góry
#2603625 - 17/09/2008 18:13 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Misza_SB Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/12/2006
Postów: 1735
Skąd: UE
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Potwierdziles tym postem, ze masz zerowe pojecie na temat srodowiska kibicowskiego. Na szczescie ludzie tego pokroju moga jedynie wylewac swoje zale na forum, a karawana jedzie dalej.



No właśnie Polskignomie!! Co Ty tam wiesz. Siedzisz zgnuśniały w kapciach przez Tv lub komputerem i nic nie wiesz. GW i TVN wchodzi Ci do głowy. Masz klapki na oczach i nie widzisz miłości między kibicami. Zadymy na stadionach i ulicach miast to podpuchy Żydów i masonerii michnikowsko-kaczyńskiej. Polskignomie jesteś chyba idiotą jak ja - (ale) jeszcze nam daleko do braci kibicowskiej... ;\)

Do góry
#2603627 - 17/09/2008 18:14 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Misza_SB]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa

Do góry
#2603703 - 17/09/2008 19:36 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: polskignom]
muine bheag Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2007
Postów: 62
no i tylko jinx odpowiedzial na moje pytanie dt.wyjazdow....


reszta klakierow ,tak jak myslalem,p.ierdoli farmazony przed komputerem nie majac absolutnie pojecia o temacie

no bo jak wytlumaczyc inaczej pisanie o rzeczach ,ktore zna sie tylko z telewizji i relacji prasowych

czy jakby wam w tv powiedzieli ze gowno jest smaczne to jutro byscie pedzili do sklepow je kupowac??

taka postawa jest dla mnie zalosna i smieszna.No ,ale tak to jest ,jak jedyna radoscia dnia pozostaje nabicie posta na forum... smutne ,ale prawdziwe

Do góry
#2603709 - 17/09/2008 19:41 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: muine bheag]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Na wyjezdzie zdarzylo mi sie byc...ale to juz raczej w czasie przeszlym...od czasu do czasu stadion odwiedze, by sobie obejrzec mecz I ligi i popatrzec na napinke gowniarstwa, ktore pozniej spieprza, gdzie pieprz rosnie w sytuacji zagrozenia.

Meczow reprezy zaliczylem pewnie wiecej od wiekszosci kiboli...ale moze sie ich nie liczy, bo pojechalem tam dopingowac repreze i nie spiewalem ze stadem baranow je.bac pzpn. Najzwyczajniej w swiecie po co innego ja jezdze na mecze reprezentacji...

Milego dnia.

Do góry
#2603714 - 17/09/2008 19:45 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: muine bheag]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: muine bheag
no bo jak wytlumaczyc inaczej pisanie o rzeczach ,ktore zna sie tylko z telewizji i relacji prasowych

Dokładnie tak samo jak pisanie o sporcie nieuprawiając go...

Do góry
#2603719 - 17/09/2008 19:51 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Potwierdziles tym postem, ze masz zerowe pojecie na temat srodowiska kibicowskiego. Na szczescie ludzie tego pokroju moga jedynie wylewac swoje zale na forum, a karawana jedzie dalej.


Ogoliles juz jajca?

Do góry
#2603720 - 17/09/2008 19:52 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: lupus]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Potwierdziles tym postem, ze masz zerowe pojecie na temat srodowiska kibicowskiego. Na szczescie ludzie tego pokroju moga jedynie wylewac swoje zale na forum, a karawana jedzie dalej.


Ogoliles juz jajca?


\:D \:D \:D

Do góry
#2603721 - 17/09/2008 19:53 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: polskignom]
bajbus Offline
Speedway Liga

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 11862
Skąd: Rybnik
lupus a Ty nie golisz ? \:o \:D \:D \:D

Do góry
#2603731 - 17/09/2008 19:57 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: muine bheag]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: muine bheag
no i tylko jinx odpowiedzial na moje pytanie dt.wyjazdow....


reszta klakierow ,tak jak myslalem,p.ierdoli farmazony przed komputerem nie majac absolutnie pojecia o temacie

no bo jak wytlumaczyc inaczej pisanie o rzeczach ,ktore zna sie tylko z telewizji i relacji prasowych

czy jakby wam w tv powiedzieli ze gowno jest smaczne to jutro byscie pedzili do sklepow je kupowac??

taka postawa jest dla mnie zalosna i smieszna.No ,ale tak to jest ,jak jedyna radoscia dnia pozostaje nabicie posta na forum... smutne ,ale prawdziwe


Na razie sam niczym specjalnym nie błysnąłeś i już kozaka zgrywasz,
wielu ludzi którzy mają inne zdanie od Twojego było nie raz na meczu wyjazdowym i nie muszą być jak to określasz sam klakierami..
swoją drogą bardzo modne słowo.

Spieracie się jak dzieci na zasadzie moje "lepszejsze od ich" i na chama bez praktycznie żadnych argumentów bronicie swoich racji dostzegając jedynie winę drugiej strony.

WNN za cholerę nie chce zauważyć że problem nie rozbija się o kibiców tylko o tych którzy za kibiców się podają bo mają idealna okazję żeby zadymić w większej grupie gdzie potencjalne szanse na to żeby przyp.ierdolić niebieskiemu albo bezkarnie rzucić butelką są największe.

STara śpiewka do porzygania, o tym jak to wszyscy siędzą przed komputerami, wciągają newsy na onecie itp. jest już nudna,
gdybyście mieli jaja przyzalibyście że środowisko kibicowskie jest zepsute przez zdecydowaną mniejszość, przecież jesteście tymi prawdziwymi kibicami któzy nigdy nie splamili się uczynkiem niegodnym kibica nie wspominając o tym że niegodnym normalnego średnio rozwiniętego człowieka.

I nie piszcie mi o Policji że jest taka sraka owaka, że krawężnik że przygłup...
ja słowem o nich nie wspominam i ich bynajmniej nie bronię, nie ja odpowiadam za ich rekrutację ale wiem jedno,
czy debil w niebieskim mundurze czy debil na trybunach nie ma dla mnie najmniejszej róznicy, wszyscy się gdzieś wychowali, często dorastając obok siebie, jednemu udało się nie dać nigdy złapać i miał szansę przywdziać mundur i robic to co umie najlepiej "w imię prawa", a drugi musiał pozostać w dresie i dalej robią to samo i są takimi samymi kretynami, życie.

Tak samo wśród jednych i drugich są lepsi i gorsi i oceniać wszystkich równo jedną miarką jest sztytem głupoty którą tu prezentujecie już od dłuższego czasu.

Spór bez końca i bez szans na złagodzenie bo ani jedna ani druga strona nie ma pomysłu jak to zakończyć.

Debili nie sieją, sami się rodzą, kwestia szczęścia co będą robić w życiu.
I niech mi jeden z drugim nie pisze że w życiu na wyjezdzie nie byłem bo się chyba rozpłaczę.

Do góry
#2603811 - 17/09/2008 20:52 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Biszop]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
ha. zgadzam sie z biszopem chyba pierwszy raz w zyciu ;\) . cala esencja tematu bez wazeliniarstwa dla nikogo. 5 !!

Do góry
#2603818 - 17/09/2008 20:58 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: loipop]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław

Do góry
#2603823 - 17/09/2008 21:09 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: lupus]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Potwierdziles tym postem, ze masz zerowe pojecie na temat srodowiska kibicowskiego. Na szczescie ludzie tego pokroju moga jedynie wylewac swoje zale na forum, a karawana jedzie dalej.


Ogoliles juz jajca?


A co, chcesz possac rozumiem? Pod zly adres trafiles, ale sprobuj szczescia z gnomem.

Do góry
#2603825 - 17/09/2008 21:11 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce

A co, chcesz possac rozumiem? Pod zly adres trafiles, ale sprobuj szczescia z gnomem.


Bacz na slowa.

Do góry
#2603827 - 17/09/2008 21:13 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Potwierdziles tym postem, ze masz zerowe pojecie na temat srodowiska kibicowskiego. Na szczescie ludzie tego pokroju moga jedynie wylewac swoje zale na forum, a karawana jedzie dalej.


Ogoliles juz jajca?


A co, chcesz possac rozumiem? Pod zly adres trafiles, ale sprobuj szczescia z gnomem.


Pytam powaznie, a Ty z takimi tekstami

Do góry
#2603828 - 17/09/2008 21:17 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [2] [Re: lupus]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Zapytaj powaznie kogos na ulicy "czy ogolil jajca" - zobaczymy jakie teksty uslyszysz \:\)

Do góry
Strona 13 z 19 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 18 19 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei), 3471 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582362 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25