Opcje tematu
#2527599 - 09/08/2008 03:50 Zyciowe cele...
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Zastanawialem sie ostatnio nieco nad sensem i istota zycia i to po czesci natchnelo mnie do zalozenia tematu, w ktorym mozemy sie podzielic celami do ktorych dazymy czy tez marzeniami, ktore chcemy w nieokreslonym "najblizszym" czasie spelnic. Za 5 lat mozemy podbic ten temat i sprawdzic co nam sie udalo

Prosze pisac o sprawach realnych i w punktach! Osobom wpisujacym sie w kazdym temacie, ale nie majacym nic ciekawego do napisania DZIEKUJE \:\)

Zaczne (kolejnosc bez znaczenia)...
1. Pojechac do Azji i przeleciec Azjatke - od dluzszego czasu kielkuje w mojej glowie mysl, aby wybrac sie do Korei, Japonii lub Chin. Loty nie sa wbrew pozorom, az tak drogie, ale licze, ze uda sie tam wyskoczyc "sluzbowo".

2. Regularnie zarabiac na pokerze wiecej niz z normalnej pracy

3. Spedzic tydzien na Ibizie - wiadomo, Ibiza to mekka kazdego imprezowicza i po prostu musze tam wyskoczyc. Zadnego zwiedzania - tylko kluby, a w dzien odsypianie na plazy.

4. Walic Seagramsa z tonikiem na plazy w St.Maarten i obserwowac ladujace samoloty - fucking awesome St.Maarten

5. Miec mieszkanie w okolicy 15-20. pietra z przeszklona sciana - moze byc nawet 40m2 \:D , ale musze miec panorame miasta. Watpliwe czy kiedykolwiek bedzie to mozliwe w Polsce przy sytuacji na naszym rynku nieruchomosci, a emigracja na dzisiaj mi sie nie usmiecha.

6. Zagrac w dobrym klubie jako DJ - moze mi zycia nie wystarczyc zeby tego dokonac dlatego osobiscie wierze i licze na reinkarnacje.

7. Pojechac na MS 2014 w Brazylii - wiadomo czym pilka jest dla Brazylijczykow, to beda niesamowite mistrzostwa i zyciowe doznanie.

8. Zaliczyc eventy/imprezy trancowe (i nie tylko) w Czechach, UK, Ukrainie, Niemczech, Holandii, Skandynawii, Australii i USA (WMC) - zaczynam jesienia w Pradze, wiec moze pozniej bedzie juz z gorki...

9. Poprawic swoj charakter do stanu, z ktorego bylbym zadowolony - to jest zajebiscie trudne, najtrudniejsze zadanie. Z tym moze byc ciezko.

10. Utrzymac wage - ta rosnie i rosnie, trzeba to jakos powstrzymac bo bedzie niedobrze \:\(


No dobra, teraz wasza kolej

Do góry
Bonus: Unibet
#2527687 - 09/08/2008 04:10 Re: Zyciowe cele... [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
1. Spędzić dwa tygodnie na Seszelach, Mauritiusie albo Malediwach.

2. Stać się posiadaczem takiego cacka: http://www.vistawallpaperarchive.com/wallpapers/car/FordMustang.jpg

3. Przejechać się Lamborghini Murcielago

\:\)

Do góry
#2527700 - 09/08/2008 04:13 Re: Zyciowe cele... [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
W Skorzęcinie, zbeształem chłopaków że mają jakieś tam srakie marzenia ;\)
Tu chciałem ich przeprosić, byłem pijany, marzenia to marzenia, małe i duże, ważne żeby były, cele do których się dąży \:\)
Jeszcze raz sory chłopaki.

-----------------------------

1. Zobaczyć live Nową Zelandię, Fidżi i kilka stanów w USA.

2. Zamieszkać w Nowej Zelandi lub Fiji ;\)

3. Zobaczyć live Liverpool - może uda się to w grudniu, będę w UK, jak nie zostanie mi siakieś Leeds czy Barnsley \:D

4. Uczestniczyć, a najlepiej zorganizować dla przyjaciół prawdziwe safari, Afryka, słonie, lwy, jakieś deszcze, tropiki, takie sprawy ...

5. Nauczyć się grać na perkusji, normalnie chodzi to za mną, może się gdzieś zapiszę \:\)

6. Nachlać się z Gawlińskim i powiedzieć mu, że pisze chuoYwe teksty \:D

7. Przejechać jakimś amerykańskim klasykiem ze wschodniego wybrzeża na zachodnie. Te długie, proste drogi ...

8. Ej, z tą wagą to też mi się podoba \:D Ważyć 80 kilo !

9. Jednym z moich celów-marzeń też skoczyć do Francji, zobaczyć Normandię, bunkry ... tia

10. Ostatnim marzeniem jest by Conrad zagłosował na PiS \:D

----

pzdr WnN

Do góry
#2528003 - 09/08/2008 05:25 Re: Zyciowe cele... [Re: [T]-error]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Echh...

1. Polecieć do Azji i przelecieć Azjatkę, od pewnego czasu bardzo dużo o tym myślę. Strasznie mi się podobają Azjatki. Mam nadzieję że w ciągu najbliższego roku się to spełni \:\)

2. Chciałbym zagrać w Milionerach.

3. Skoczyć ze spadochronem.

4. Być dyrektorem w jakiejś firmie, mieć gabinet na 30 piętrze wieżowca i osobistą, zajebistą sekretarkę/asystentkę, która będzie lubiała robić nadgodziny, a i w ustawowych godzinach w pełni wywiązywać będzie się ze swoich obowiązków.

5. Popracować nad swoim charakterem.

Do góry
#2528033 - 09/08/2008 05:55 Re: Zyciowe cele... [Re: zostać modem_MLS]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Kolejność przypadkowa

1. Abym zarabiał pracując głową, a nie rękoma i nigdy bym sie nie musiał przejmować czy wystarczy mi do wypłaty - w przeciągu 6-9 lat powinno się spełnić

2. Derby Mediolanu - w przeciągu 2 lat powinno się spełnić

3. Przejechać sie Audi Q7 - 1-2 miesiące, z koleżanką chcemy iść na jazdę testową \:D

4. Gdańsk > Amsterdam > Paryż > Bilbao > Madryt > Lizbona > Barcelona > Monako > Mediolan > Wenecja > Rzym > Ateny > Budapeszt > Bratysława > Praga > Kraków > Włoszczowa > Gdańsk ...mniej więcej taka trasa na motorze \:\) - jak dobrze pójdzie to za rok się spełni \:\)

5. Zaprojektować jakiś znaczący budynek oraz własna pracownia

6. Powyżej 150m2 apartament w jakimś wieżowcu powyżej 15go piętra oraz dom nad jeziorem \:\) - daje sobie 10-15 lat

7. To bez czego nie uda mi się osiągnąć w/w rzeczy ....skończyć studia - 4 lata \:\)

Do góry
#2528381 - 09/08/2008 16:54 Re: Zyciowe cele... [Re: gnacik]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5426
Skąd: Bielsko-Biała
1.Być szczęśliwym \:\)

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 4445 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07