Strona 11 z 24 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 23 24 >
Opcje tematu
#2510839 - 30/07/2008 04:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: blackjack]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: blackjack
Choć to nie ma znaczenia kto ile za ile korupcja dla mnie jest jednoznaczna z degradacją ale nie sądzisz że to trochę nie na miejscu że wchodzicie w miejsce klubu który ma być ukarany za kupowanie \:\)


Widzisz i to jest różnica między Tobą a mną. Ja mówie karajmy wszystkich, Ty zamiast przyklasnąc wrzucasz kamyczek do mojego ogródka. Odbijam więc piłeczkę - nie sądzisz, że jest trochę nie na miejscu, że nas UKARANO KILKA RAZY za korupcję, a Was ani razu? Nie sądzisz, że trubunał nie może w analogicznych sytuacjach wydawac różnych werdyktów? Nie sądzisz, że nie powinni nam odejmowac punktów, a wtedy już dawno z Lechią świętowalibyśmy awans?

Zdejmij klapki, bądź obiektywny i ustosunkj się do moich pytań z poprzedniego mojego posta.

Pozdrawiam \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2510854 - 30/07/2008 04:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: blackjack]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
To lepiej Ty powiedz czy znasz jakiś inny klub który zmienia szyld i bez konsekwencji będąc po uszy w gównie w długach rzędu kilkudziesięciu milionów...zmienia tylko forme prawną chcąc się odciąć od starych długów...ale zachowuje dotychczasowe miejsce w lidze...tak jak to swego czasu wykombinowaliście...

Do góry
#2510865 - 30/07/2008 04:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: blackjack]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: blackjack
Dodam kilka słów od siebie
Rozumiem rozgoryczenie kibiców Arki Łęcznej KSZO i innych klubów którzy nie mieli tyle szczęścia i ich odwołania nic nie dały. Dla mnie nie miało to większego znaczenia czy to nowa druga czy pierwsza liga. Chodzę na Widzew 28 lat była trzy razy druga liga i była Liga Mistrzów. Uważam że jak ktoś kupował mecze to głowy powinny lecieć. Tylko zadajmy sobie pytanie Kto nie kupował?



Miałeś zerknąć kilka stron do tyłu
Zadowolony jesteś teraz?
Dalej mam klapki na oczach?

Do góry
#2510871 - 30/07/2008 04:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Legia]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: McDziarz
To lepiej Ty powiedz czy znasz jakiś inny klub który zmienia szyld i bez konsekwencji będąc po uszy w gównie w długach rzędu kilkudziesięciu milionów...zmienia tylko forme prawną chcąc się odciąć od starych długów...ale zachowuje dotychczasowe miejsce w lidze...tak jak to swego czasu wykombinowaliście...

Znam takowe które kupiły sobie ligę i długi poszły w zapomienie
A teraz mi odpowiesz na pytanie ile masz lat?
Dodam drugie znasz jakąs drużyne która nie kupła od pierwszej do trzeciej ligi?

Do góry
#2510874 - 30/07/2008 04:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: blackjack]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: blackjack
Chaoz ja też mam dosyć tego my sie kłócimy a Listek spija browarki w lesie jezdziłem do Białegostoku jeszcze na zgody nie mam pojecia ile przez tyle lat obejrzałem zwałkowanych spotkań. Jednego jestem pewien bedę sie cieszył z każdej porażki tych frajerów z PZPN-u

spija. Ale my pisaniem tu nic nie zmienimy. I nie sądzę żeby kto inny też to zmienił. W tym kraju będzie zawsze burdel ktokolwiek nie będzie rządził. I dochodzę do wniosku że władza się zmienia itp. a komuś bardzo usilnie zależy żeby Listek był nadal przyspawany do tego stołka i nigdy z niego nie spadł. W każdym normalnym kraju by dostał za to co robił/robi takiego kopa w dupę że by się po nim zbierał przez kilka/kilkanaście lat. I nie byłoby zmiłuj. A tak jest przyklask dla korupcji, obietnice rządu i przede wszystkim CYKORA Drzewieckiego (Lipiec też walczył z korupcją że musiał wsiąknąć w jej struktury \:D ) można wsadzić miedzy bajki i dalej patrzeć jak cały świat leje z Polski bo ta nie umie doprowadzić do startu ligi.

Chciałbym żeby tych wszystkich gnoi z PZPN ktoś złapał za ryje jak ich odpowiedników Putin w Rosji i byłby spokój na jakiś czas.

Do góry
#2510879 - 30/07/2008 04:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Legia]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: McDziarz
To lepiej Ty powiedz czy znasz jakiś inny klub który zmienia szyld i bez konsekwencji będąc po uszy w gównie w długach rzędu kilkudziesięciu milionów...zmienia tylko forme prawną chcąc się odciąć od starych długów...ale zachowuje dotychczasowe miejsce w lidze...tak jak to swego czasu wykombinowaliście...

krótka piłka. Lech Poznań i fuzja z Amicą Wronki.

Do góry
#2510888 - 30/07/2008 04:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: blackjack]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: blackjack
Originally Posted By: blackjack
Dodam kilka słów od siebie
Rozumiem rozgoryczenie kibiców Arki Łęcznej KSZO i innych klubów którzy nie mieli tyle szczęścia i ich odwołania nic nie dały. Dla mnie nie miało to większego znaczenia czy to nowa druga czy pierwsza liga. Chodzę na Widzew 28 lat była trzy razy druga liga i była Liga Mistrzów. Uważam że jak ktoś kupował mecze to głowy powinny lecieć. Tylko zadajmy sobie pytanie Kto nie kupował?



Miałeś zerknąć kilka stron do tyłu
Zadowolony jesteś teraz?
Dalej mam klapki na oczach?


OK prawie jestem zadowolony. Chodzę na Arkę od 20 lat więc też trochę już widziałem na 1,2 czy 3 lidze, ale nie ma co pisac, że rozumie się rozgoryczenie innych. Piszmy ukarajmy WSZYSTKICH i to mnie interesuje, a nie szczęście. Jak się kupowało mecze to ma się ponieśc karę, a nie miec szczęście i dotyczy to wszystkich, którym to udowodniono. Doceniam jednak fakt, że wykazujesz spory obiektywizm \:\)

Do góry
#2510892 - 30/07/2008 04:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: blackjack]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: blackjack

Choć to nie ma znaczenia kto ile za ile korupcja dla mnie jest jednoznaczna z degradacją ale nie sądzisz że to trochę nie na miejscu że wchodzicie w miejsce klubu który ma być ukarany za kupowanie \:\)

Co w tym nie w porządku? Chyba już odcierpieli swoje grzechy więc dlaczego nie mieliby awansować na miejsce drużyny, która kupowała mecze. Spróbuj to przeanalizować w drugą stronę, gdyby Widzew był na miejscu Arki

Do góry
#2510906 - 30/07/2008 04:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: podstawek]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: podstawek87
Originally Posted By: blackjack

Choć to nie ma znaczenia kto ile za ile korupcja dla mnie jest jednoznaczna z degradacją ale nie sądzisz że to trochę nie na miejscu że wchodzicie w miejsce klubu który ma być ukarany za kupowanie \:\)

Co w tym nie w porządku? Chyba już odcierpieli swoje grzechy więc dlaczego nie mieliby awansować na miejsce drużyny, która kupowała mecze. Spróbuj to przeanalizować w drugą stronę, gdyby Widzew był na miejscu Arki

Mam nadzieję że awansujemy sportowo do ekstraklasy w przyszłym sezonie a nie na podstawie tego że kogoś wywalą.
Uwierz mi że wielu bardzo wielu kibiców Widzewa ma dosyć tych odwołań.

Do góry
#2510914 - 30/07/2008 04:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Chaoz]
Al_Bundy Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2006
Postów: 977
Cacek posplacal dlugi RTS wiec przestan piepszyc panie z (L) ciagle o Widzewie i jego walkach . Wszyscy ktorzy mieli wyroki sadowe zostali posplacani. Powiedz mi panie prawniku co bylo nie tak skoro Uefa zatwierdzila te przenosiny

Oczywiscie (L) jest czysta i nigdy nie kupowala meczy, nie kradla zawodnikow i nie byla pupilkiem Pzpnu \:D

Do góry
#2510923 - 30/07/2008 04:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: blackjack]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Spoko, wierzę Ci. Wiadomo, że lepiej awansować na boisku niż przy stoliku. I wiadomo też, że włodarze klubu zrobią wszystko, żeby awansować i zgarnąć kilka mln od c+
Jednak wg mnie Arka ma pełne prawo awansować z powodu wyrzucenia innego klubu, ponieważ to jest trochę inna sytuacja niż np. sprawa Pogoni i Drzymały, albo Polonii.
BTW Arka wywalczyła awans na boisku, gdyby nie odebrane punkty przez PZPN ;\)

Do góry
#2510944 - 30/07/2008 04:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Al_Bundy]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: Al_Bundy
Cacek posplacal dlugi RTS wiec przestan piepszyc panie z (L) ciagle o Widzewie i jego walkach . Wszyscy ktorzy mieli wyroki sadowe zostali posplacani. Powiedz mi panie prawniku co bylo nie tak skoro Uefa zatwierdzila te przenosiny

Oczywiscie (L) jest czysta i nigdy nie kupowala meczy, nie kradla zawodnikow i nie byla pupilkiem Pzpnu \:D

nie wiem czy to do mnie czy Wojtasa vel McDziarza \:\)

Ale odpowiem.
Wiadomo, że Legia kupowała mecze, jak każdy inny. Z tym każdy się zgodzi.
Wiadomo, że kradła zawodników, co prawda dawno to było, ale było ;\)
To, że była pupilkiem PZPNu to nie pamiętam. W 1993r na pewno nie byliśmy \:D Ostatnimi laty to Polonia była ich oczkiem w głowie, o czym świadczy ich wysoka frekwecja na meczach na K6

Jednak jest chyba coś takiego jak domniemanie niewiności \:\) Widzew dał się złapać. Na nas i ŁKS nawet w 1993r. nie było dowodów, a zostaliśmy skazani ;\) Mimo, że tajemnicą poliszynela jest ustawienie tych meczów to dowodów nie było

Do góry
#2511186 - 30/07/2008 05:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: podstawek]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Z przeciekow(dosc wiarygone zrodlo) wyszly nastepujace wiesci

Zaglebie i Korona w ekstraklasie
Baraz Jaga-Piast w niedziele i w nastepna srode

a jesli nie rozpatrza Korony to Piast bezposrednio wchodzi do EEE

Do góry
#2511198 - 30/07/2008 05:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Domingos]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
no to Jaga tak tego nie zostawi
będzie kolejna wojna prawników z PZPN-em i odszkodowania dla klubu.

Do góry
#2511222 - 30/07/2008 05:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Al_Bundy]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Proponuje schować do kieszonek klubowe animozje, jest wiele innych możliwości na udowodnienie swojej wyższości nad rywalem, a internet do takowych nie należy. Robi się za to burdel w temacie.

Sprawa Ś i M. Każdy kto spotkał się z działaniem kundli, doskonale zdaje sobie sprawę jak łatwo można zostać zawiniętym za "widzi mi się" ćwierćinteligentnego-debila w mundurze, także w takich sytuacjach ciężko o obiektywną relacje, bo za psami zawsze stoi mundur i prawo. Swoją drogą podobne akcje, jak i każda interwencja, powinny być dokładnie filmowane, aby nie było problemów z odtworzeniem zdarzenia ze zdjęć operacyjnych, bo nagle znajdują się świadkowie, którzy potwierdzają wiadomo jaką wersje. A tak brak dowodów, nagrań, niczym podczas powrotu GieKSy.

PZPN - nic się nie zmienia, nic się nie zmieni, nic nasze narzekania nie zmienią. To jest jakaś masakra - gnój na maxa, a oni sobie przesuwają zjazd. Najgorsza jest ta bezsilność. Pozostaje wk******, że i tak nic nie da się zrobić, a te pajace kpią sobie ze wszystkich.
Ja tam bym chciał, żeby sezon zaczął się jak najszybciej ;). Mam gdzieś kto, co, gdzie, kiedy kupił - niech karają konkretnych ludzi, a nie kluby, w których najczęściej skorumpowani od lat już nie działają. W końcu PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.

Do góry
#2511249 - 30/07/2008 06:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: s_LP]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Właśnie na TVP INFO Koźmiński powiedział, że traktują Arkę i Piasta ambicjonalnie bo obiecali im, że na pewno zagrają w Ekstraklasie i w razie czego "zleją" decyzje trybunału. Oby choc raz nie zrobili inaczej niz mówią \:\)

Do góry
#2511322 - 30/07/2008 07:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Bullet]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: Bullet
1. Dlaczego Widzew ma miec odpuszczone grzeszki kupowania meczów skoro klub któremu ja kibicuje został kilkukrotnie ukarany za to samo? (degradacja, -5 punków które zaważyły na tym, że możemy nie awansowac przez j.ebany trybunał wydający w analogicznych sprawch różne decyzje, wyrzucenie z PP)
Np. dlatego, że prawo tak stanowiło (przedawnienie po dwóch latach).

Originally Posted By: Bullet
2. Dlaczego są równi i równiejsi?
Zawsze byli, są i będą. Uroki władzy.

Na 3. Ci nie odpowiem, bo w 1. już padło wyjaśnienie.
A panowie z Miodowej kręcą non-stop i to już nawet nie pod stolikami. Dlatego przydałoby się żeby ktoś to zmienił...

Do góry
#2511498 - 30/07/2008 16:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: micha$]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
"To może być decydujące stracie w konflikcie kibice - właściciele Legii i zarazem ostatni mecz warszawskiego klubu w europejskich pucharach w najbliższych latach. Kibole zamierzają wywołać burdy podczas spotkania z FK Homel, a to spotka się z bezwzględną reakcją UEFA.

Kiedy tylko białoruski klub poinformował, że wpuści na stadion fanów Legii, kibole zaczęli zacierać ręce. "No, panie Walter, to teraz my jesteśmy sprite, a pan jesteś pragnienie" - brzmiał jeden z łagodniejszych e-maili na ich internetowym forum.

- Poinformowaliśmy UEFA o tym, że nie organizujemy żadnego wyjazdu kibiców i nie bierzemy za nich odpowiedzialności - mówi członek zarządu KP Legia, Jarosław Ostrowski
."

To co gramy na awans FK Homel? \:D

Do góry
#2511558 - 30/07/2008 17:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Hakan]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Z jednej strony na pewno byłoby szkoda odpaść w ten sposób z pucharów, a z drugiej może reżim Łukaszenki doprowadziłby ich do porządku ;\)

Do góry
#2511734 - 30/07/2008 21:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: podstawek]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
podstawek - zmień awantara i do Legii się nie przyznawaj. je*** baranka o ściane i sam się doprowadź do porządku.

sorry, ale wszelkie objawy konfidenctwa trzeba tępić w zarodku, a nie tolerować słów "ich" w stosunku do ludzi, którzy dla Legii zrobili zapewne milion razy więcej niż autor powyższego tekstu, i ten uśmiech na koniec. żenada.

I żebyś za dużo się nie spuszczał, to pamiętaj, że Legia to nie tylko Wilno, a ocenianie dokonań kibiców z Warszawy przez ten pryzmat wystawia świadectwo zacofania w rozwoju intelektualnym.

Nie wiem skąd podobne bzdury i w jakim celu tu wklejacie. Naprawdę nie każdy tekst napisany przez idiote musi tu trafiać.

Do góry
Strona 11 z 24 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 23 24 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (igea23, VVega, alfa, Igor, Sony, Sensei, Akhu, Zaixi, 11kera11, forty, Emilio, latajaca_holenderka), 3340 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583253 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07