Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#2479229 - 13/07/2008 05:46 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: globus]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Richard Gasquet - Juan Martin Del Potro @2.69 Pinnacle 5/10
Nie widze tutaj innego wyniku jak zwycięstwo Argentyńczyka. Obaj mają ogromny talent, ale tylko jeden z nich potrafi go wykorzystać bedąc we wspaniałej formie. Rysiu nie zachwyca wynikami. Przegrane sety z Callerim i Rosolem (swoją drogą bardzo dobry gracz), którzy na tą chwile są dużo słabszymi zawodnikami od Juana. Powtórze się jeszcze raz, Del Potro jest w takiej formie, że nikt go tutaj nie powstrzyma, mógłby to zrobić Gasquet, ale z dużym zaangażowaniem i optymalną formą. Brakuje zarówno jednego jak i drugiego. Spodziewałem się, że buki będą faworyzować Francuza, ale żeby aż tak ?! Myślałem najwyżej o jakimś @2.4 na Argentyńczyka co i tak wydawało mi się dużym kursem. Dla mnie ogromne value, żal nie zagrać.

Do góry
Bonus: Unibet
#2479524 - 13/07/2008 17:40 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: globus]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Del Potro zdecydowanie w Niemczech najlepiej sie prezentuje pewne wygrane z dobrymi grajkami wczoraj ogladalem wieksza czesc meczu z Schwankiem Del Portki gral bardzo dobrze, wygrywal dluzsze wymiany, bardzo pewny serwis i malo bledow.
Rysiek w tym turnieju nie wyglada tak dobrze, traci glupio sety, ale co by nie patrzec ma duzo wiekszy potencjal niz jego przeciwnicy totez slizga sie do finalu.
W finale wg. mnie jednak polegnie, to nie jest po prostu Rysiek w najlepszej formie, a Del Potro pokazuje wreszcie, ze nazywanie go duzym talentem to nie blad, gra tu swoj najlepszy tenis i wygra swoj pierwszy tytul w swoim pierwszym finale ATP.
Kurs ponad 2.5 biore z pocalowaniem w reke. Wezme takze 2:0 jesli Pinnacle wystawi dobry kurs.


2 dzisiejszy final Robredo - Berdych - Robredo widzialem wczoraj z Ferrerem po raz pierwszy od dluzszego czasu, zaskoczyl mnie dobrym serwisem ( jak na niego ) i tym, ze potrafil zdetronizowac Ferrera w przebijaniu pilki ( w 2 i 3 secie ) co jest nie lada wyczynem, nie popelnial praktycznie niewymuszonych bledow - taka gra moze przyniesc sukces z Berdychem - wczoraj Verdasco zapomnial mozgu w szatni i o tym nie wiedzial, probowal konczyc za szybko wymiany i wywalal na aut, BErdych nie gra jakos agresywnie w tym turnieju tez przebija dosyc lagodnie i bezpiecznie pilke przez siatke, ale nie mam watpliwosci, ze lepszy w takiej grze jest Robredo, Verdasco zreszta tez tylko wczoraj mozgu zapomnial wziasc ze soba. Berdych wczoraj wygral mecz, ktorego nie mial wygrac dzisiaj limit szczescia zostanie wykorzystany i Robredo poprzebija go na smierc, jesli dodatkowo serwis nie bedzie siedzial to skonczy sie na 2 setach dla Hiszpana.

Do góry
#2479552 - 13/07/2008 18:10 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: nitek]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Końcówka wczorajszego półfinału z Newport: Amritraj-Dancevic. Kapitalne volleye Pakistańczyka.

http://www.youtube.com/watch?v=VoNR-kjKBak

Do góry
#2479565 - 13/07/2008 18:15 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: nitek]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
C.Kas/P.Kohlschreiber-M.Berrer/M.Zverev 2 2,55

Jestem mocno zaskoczony takim rozłożeniem kursów przez buki.
w mojej opinii powinno być 1,7-1,9.
Finał wewnątrz Niemiecki i wszystko może sie zdarzyć dla mnie KK nie są aż takimi faworytami i granie ich po kursie 1,43 to bezsens.
Dlatego spróbuje na BZ za średnia stawkę!
Pozdrawiam

Do góry
#2479625 - 13/07/2008 19:11 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: Bartez_Gambler]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Z innej beczki. Oprócz finałów ATP można obejrzeć dziś kolejną odsłonę Tennis Bundesligi ;\)

http://www.tennislive.tv/

Rochusclub - Reutlingen


Evgeny Korolev - Oliver Patience
Martin Vassallo Arguello - Dick Norman
Sergio Roitman - Alessio di Mauro
Pablo Andujar - Pablo Santos-Gonzalez

Do góry
#2479768 - 13/07/2008 20:59 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: włodar]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Turniej w Newport to niezła komedia jest \:D . Nie dziwię się, że są tam takie, a nie inne wyniki skoro jakośc nawierzchni katastrofalna. Oglądałem wczoraj trochę półfinały i co chwilę o tym wspominali komentatorzy. Z trawą w Anglii wiele wspólnego to nie ma ta z Newport. Dodatkowo trzy korty obok siebie, a trybuny dookoła nich. Śmiech na sali. Radzę obejrzec wieczorem jak to wygląda. W finale chyba jednak warto postawic na Santoro choc Armitraj pięknie przy siatce grał wczoraj, ale na pewno ciężko mu będzie przyzwyczaic się do specyficznej i urozmaiconej gry Francuza. Dla Santoro to szansa na powtórzenie wyniku z przed roku i wygranie chyba ostatniego już byc może w karierze turnieju.

Do góry
#2479958 - 13/07/2008 22:26 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: Bullet]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Originally Posted By: Bullet
Turniej w Newport to niezła komedia jest \:D . Nie dziwię się, że są tam takie, a nie inne wyniki skoro jakośc nawierzchni katastrofalna. Oglądałem wczoraj trochę półfinały i co chwilę o tym wspominali komentatorzy. Z trawą w Anglii wiele wspólnego to nie ma ta z Newport. Dodatkowo trzy korty obok siebie, a trybuny dookoła nich. Śmiech na sali. Radzę obejrzec wieczorem jak to wygląda. W finale chyba jednak warto postawic na Santoro choc Armitraj pięknie przy siatce grał wczoraj, ale na pewno ciężko mu będzie przyzwyczaic się do specyficznej i urozmaiconej gry Francuza. Dla Santoro to szansa na powtórzenie wyniku z przed roku i wygranie chyba ostatniego już byc może w karierze turnieju.


a w jakiej TV to mozna zobaczyc ?? JA widzialem tylko urywki na EU2 ...

Do góry
#2479998 - 13/07/2008 22:40 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: nitek]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Nitek, tylko Ojro 2.

No, no – Bullet, nie uśmiercaj jeszcze Magika jako tenisisty ;\)

Fakt, nawierzchnia wygląda miejscami tak, jakby gracze biegali po niej we wkrętach piłkarskich ;\)

Styl gry Amritraja to serve and volley w czystej postaci. Serwis nie przynosi mu zbyt wielu asów, ale zarówno pierwszy jak i drugi jest bardzo kąśliwy. Do siatki biega prawie zawsze, nawet i po drugim podaniu, gdzie czyha na słabe returny, które zbija bardzo solidnym volleyem. Precyzyjnych drop shotów też wstydzić się nie musi. FH i dwuręczny BH - solidne.

Santoro uwielbia grać przeciwko rywalom posiadającym mocne podanie i nie stroniącym od biegania pod siatkę. Karlovica, Roddicka, Ljubicica, Mahuta, Zvereva czy Isnera o białą gorączkę przyprawiały returny rzucane tuż pod stopy, passing shoty, loby, czy podkręcone piłki, które ciężko zbić rakietą.

Wczoraj w 3 secie półfinałowego pojedynku Dancevic dał koncert niewymuszonych błędów (w poprzednich tylko 2), co przy solidnej grze Prakasha, dało mu pierwszy w karierze finał ATP. Hmmm.. to powinno być na tyle ;\)

Do góry
#2480357 - 14/07/2008 01:15 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: włodar]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Ostatni dzisiaj final ATP - Santoro - Amritraj.
Santoro jak wyzej wlodar wspomnial kocha grac przeciwko zawodnikom S/V. Rzuca im pileczke pod nogi i drewniaki sie zaczynaja gubic. Nie wiem czy Prakash jest drewniakiem, nie znam goscia, wiem natomiast, ze Fabrice broni tutaj tytulu i bedzie walczyl naprawde ostro, bo moze to byc jedna z ostatnich okazji na zdobycie trofeum dla Magika. Przyznam, ze w poprzednich rundach gralem kilka razy przeciwko Santoro sadzac, ze odpusci sobie ten smieszny turniej, jednak Fabrice bez wiekszych klopotow awansowal do finalu pokonujac pewnie po drodze dobrze serwujacych zawodnikow.
Kurs 1.41 troche maly, nie lubie grac kursow ponizej 1.7 z tenisa, wiec mzoe zagram 2:0 za @ 2.08 ( boje sie troche, bo wszystkie finaly dzisiaj konczyly sie 2:0, statystyka nie gra, ale .... ), albo -3,5 ( boje sie TB z drugiej strony \:\( ) musze to dokladnie przemyslec i wybrac jakas peffke. Jestem jednak przekonany, ze Fabrice wygra dzisiejszy final, zreszta kto gra takie pilki w polfinale http://youtube.com/watch?v=tVb-LqudUsE ten musi wygrac, aby historia byla piekna \:\)

Do góry
#2480607 - 14/07/2008 02:41 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: nitek]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Originally Posted By: nitek
Nie wiem czy Prakash jest drewniakiem, nie znam goscia


Nie jest ;\) 3 set wczorajszego pojedynku z Dancevicem.

http://www.2shared.com/file/3586577/...evic_3set.html

Do góry
#2480666 - 14/07/2008 02:58 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: włodar]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
Wlodar ten link nie dziala, mozesz zamiescic prawidlowy ?
Wielkie dzieki

Do góry
#2480688 - 14/07/2008 03:11 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: ice18]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
ice18, działa bez zarzutu...Tu masz końcówkę meczu:

http://www.youtube.com/watch?v=VoNR-kjKBak

Do góry
#2480857 - 14/07/2008 04:33 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: włodar]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Prakash slabiutki spodziewalem sie po nim wiecej, takie bezsensowne latanie do siatki bylo naprawde smieszne, z taka gra pierwsza 100 to bedzie naprawde duze osiagniecie dla niego. Magik zagral jak profesor, jego loby to bylo mistrzostwo swiata.

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, VVega, pacyfista, ElNinho[mmdea], rafal08, igea23, alfa), 3343 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582297 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25