Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2418057 - 14/06/2008 17:13 Re: Warszawa, Londyn, Halle - 9-15.06 [Re: włodar]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
Originally Posted By: włodar
Ale czy taki stan rzecz jest czymś dziwnym?
Większość czytających temat, to banda leniów, którzy tylko liczą, że zapełnią portfel, nie znając nawet podstawowych zasad dyscypliny i zwrotu... -dziękuję- \:\)
Sam relacjonowałem 3 turnieje, nie słysząc nawet: -fajnie, że Ci sie chce-. Będę na kolejnych, mając dodatkowo dostęp do zawodników i zakulisowych info i chętnie podzielę się nimi z osobami, które to potrafią docenić. Nie tu.
a co ty może nie korzystasz z czyjejś pracy w innych działach? piłka, hokej nba f1? odpowiedz sobie na to pytanie i poźniej zadaj drugie - czy zawsze potrafisz docenic i powiedziec dziekuje

P.S
popatrz pierwsze na siebie a poźniej oceniaj innych

Do góry
Bonus: Unibet
#2418066 - 14/06/2008 17:30 Re: Warszawa, Londyn, Halle - 9-15.06 [Re: kfjatek]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Ja byłem wczoraj na 3h na warszawiance i kompletnie puste mnie nie zdziwiły. Mecz Canas-Fognini można określić jednym słowem - żart. Powinni zwracać za bilety, gra gorsza niż na kobiecym itf'ie. Zero walki, zero zaangażowania, zero czegokolwiek. Cudem nie zasnąwszy udałem się na kort #4 gdzie znacznie ciekawsze zawody rozgrywali Granollers z Monaco. Juan zdecydowany faworyt do wygrania tego cyrku jako jedyny prezentuje wole walki z całej śmiesznej stawki zgromadzonej na starcie zawodów.

Do góry
#2418686 - 14/06/2008 22:54 Re: Warszawa, Londyn, Halle - 9-15.06 [Re: Boomber]
czepek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2003
Postów: 4543
Skąd: Olkusz
Originally Posted By: Boomber
Originally Posted By: włodar
Ale czy taki stan rzecz jest czymś dziwnym?
Większość czytających temat, to banda leniów, którzy tylko liczą, że zapełnią portfel, nie znając nawet podstawowych zasad dyscypliny i zwrotu... -dziękuję- \:\)
Sam relacjonowałem 3 turnieje, nie słysząc nawet: -fajnie, że Ci sie chce-. Będę na kolejnych, mając dodatkowo dostęp do zawodników i zakulisowych info i chętnie podzielę się nimi z osobami, które to potrafią docenić. Nie tu.
a co ty może nie korzystasz z czyjejś pracy w innych działach? piłka, hokej nba f1? odpowiedz sobie na to pytanie i poźniej zadaj drugie - czy zawsze potrafisz docenic i powiedziec dziekuje

P.S
popatrz pierwsze na siebie a poźniej oceniaj innych




Tutaj nawet nie chodzi o podziekowanie. W turnieju we Wroclawiu zamiast podziekowania byly beszty za jakis tam nietrafiony tym a to juz kompletna paranoja.

Do góry
#2419720 - 15/06/2008 06:22 Re: Warszawa, Londyn, Halle - 9-15.06 [Re: czepek]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
do włodara:

Ale wtedy bylo tu 'troche' inaczej. Oczywiscie to odnosnie tych podziekowan za relacje. To temat od takich rzeczy i analiz, ktos by napisal dzieki, fajnie ze piszesz - i post kasowany \:D kazdy mogl cos napisac na PW ale nie wiem czy pasowaloby ci czyscic zapchana skrzynke co chwile ( ;\) ). Naprawde te relacje to kawal dobrej roboty, szkoda ze kilku ludzi zepsulo twoj zapal, jak ci bedzie milo to podziekuje teraz, bo pamietam ze mi bardzo pomogles na poczatku turnieju jeszcze przed tymi walkami \:D Powodzenia


Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa, wHiTe_StAr, ANZELMO), 3694 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582288 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25