Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#2293445 - 25/04/2008 20:50 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Cork - Drogheda X, kurs: 3.20, stawka: 3/10

Nie lubie i nie umie grac remisow ale nic innego mi tu nie przychodzi do glowy. W sytuacji w jakiej znajduje sie aktualny mistrz kraju najwazniejsze bedzie nie pozwolenie druzynie Cork na 6 punktow. Trzeba pamietac, ze swietnie radza sobie stoleczne Bohemians i St. pat`s i porazka bylalby absolutna katastrofa. Nie wiem skad biora sie tak ogromne problemy Droghedy. Byc moze sklad jest zbyt wyrownany i majac do wyboru 20 rownorzednych zawodnikow zbyt duzo rotacji w skladzie powoduje brak stabilizacji wynikow. Ze slabeuszami wygrywaja bez problemow, z druzynami z czolowki ( Bohemians)lub jej zaplecza ( Derry, Shamrock) ponosza niespodziewane porazki. Cork z kolei coraz mocniejszy, coraz lepiej zgrany i grajacy coraz ladniej bedzie bardzo trudnym przeciwnikiem ale mysle, ze pilkarze mistrza pokaza swoj profesjonalizm i nie pozwola sobie na kolejna strate 3 punktow. Z drugiej strony dotychczasowe wystepy formacji ofensywnych Droghedy nie rokuja najlepiej i remis wydaje mi sie najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnieciem.

Galway - Bray, typ: 1 , stawka: 4/10, kurs: 2.60

Bray obok Derry to dla mniej najwieksza zmora w tym sezonie. Nie moge za nic w swiecie wyczuc tej druzyny. Galway wcale nie gra tragicznie choc wyniki moga to sugerowac. Najwieksza bolaczka jest zastraszajaco niska skutecznosc napastnikow. Jednak juz w zeszlym tygodniu powrocil do zespolu po kontuzji najlepszy napastnik O Flynn i omal nie strzelil w przegranym meczu z Sligo. Mimo, ze wynik 0-3 wskazuje na sromotna kleske Galway przez dlugi okres czasu byli oni co najmniej rownorzednym przeciwnikiem dla zespolu Rovers. W poniedzialek zatrudniony zostal nowy menedzer Jeff Kenna majacy za soba dluga i nie pozbawiona sukcesow kariere zawodnicza w Anglii. Mysle, ze na fali optymizmu jaki najczesciej pojawia sie po zatrudnieniu " nowej miotly" zespol gospodarzy bedzie w stanie odniesc bardzo potrzebne do podniesienia nastrojow wsrod kibicow zwyciestwo.



Finn Harps - Sligo typ:2 , kurs: 2.85, stawka: 4/10

Po swietnym poczatku sezonu gdzie Finn Harps wygrali 2 spotkania szybko zostali sprowadzeni na ziemie. Seria porazek bez strzelonej bramki powoduje, ze sytuacja zespolu z polnocy stala sie bardzo nieciekawa. Na dodatek wybuchowy charakter menedzera zespolu Hegarthy`ego spowodowal, ze nie bedzie on mogl dzis kierowac zespolem gdyz nalozona zostala na niego kara przez federacje pilkarska. Sligo to bardzo niedoceniana druzyna majaca wielu ciekawych pilkarzy i bardzo dobrego menedzera z Anglii. Jezeki zagraja dzis na swoim normalnym poziomie to okolo 22 30 okaze sie, ze 2.85 jakie zaproponowal na ten mecz Centrebet bylo niezla okazja.

Do góry
Bonus: Unibet
#2293511 - 25/04/2008 21:11 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
W drugiej lidze takze bardzo trudne do typowania spotkania ale sprobuje:

Wexford - Longford typ: 2, kurs: 2.85, stawka: 6/10

W druzynie Wexford nie zagra 7 zawodnikow z zespolu ...U-18 , ktorzy ostatnio regularnie pojawiali sie w skladzie zespolu. Graja oni wazny mecz w juniorskich mistrzostwach i decyzja menedzera i wlasciciela zespolu Wallace`a wlasnie rozgrywki mlodziezowe otrzymaly priorytet. na dodatek kontuzjowani sa 2 czolowi napastnicy. Longford nie ma zadnych nowych kontuzji i bedzie chcial podtrzymac dobra passe rozpoczeta zdecydowanym zwyciestwem nad Monaghan.

Kildare County - Limerick, typ: 1, kurs: 2.50, stawka: 4/10

Kildare poki co zamyka tabele ale podobnie jak w przypadku Galway wyniki gorsze niz gra. W dwoch ostatnich spotkaniach tylko bramki tracone w koncowce meczu sprawily, ze nie siegneli po komplet punktow. W Limerick wciaz nie zagra doswiadczony kapitan zespolu Pat Purcell i jego strata jest wyraznie odczuwalna w bardzo mlodym zespole.

Monaghan - Sporting F. , typ: 2 , kurs: 2.65, stawka: 4/10

Chyba tylko dlatego, ze to zupelnie nowa druzyna Sporting jest tak bardzo niedoceniany przez bukow. Walcza jak rowny z rownym z Dundalk, Shelbourne czy Waterfordem a mimo to kursy na nich sa wciaz duzo wyzsze niz na wspomniane 3 druzyny. Wspomniane 2.65 jakie mozna dostac w Bwin to moim zdaniem value i dlatego postawie na gosci.


Shelbourne - Waterford, typ: 1, kurs: 2.20 , stawka: 5/10

Szlagierowe spotkanie w 2 lidze. Ja ponownie postawie na magie Tolka Park bo Shels bardzo rzadko oddaja tu punkty. Nie wiem czy bardzo niepewne zwyciestwo Waterford nad Kildare to byl wypadek przy pracy czy tez zapowiedz slabszych wystepow. Jesli to 2 to Shelbourne odniesie zdecydowane zwyciestwo.


Zobaczymy co sie dzis wydarzy. Mam nadzieje, ze nie poniose spektakularnej kleski \:\)

Pozdrawiam

Do góry
#2293960 - 25/04/2008 23:48 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
naviqator Offline
enthusiast

Meldunek: 11/03/2008
Postów: 241
konstruktor1 w Galway jest 5 absencji z podstawowego składu, więc uważał bym na typ na Galway

Do góry
#2294008 - 26/04/2008 00:09 Re: Irlandia 2008 [Re: naviqator]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Galway ma od poczatku sezonu problemy z kontuzjami, stad tez wyniki takie, a nie inne. Ale sytuacja od zeszlego tygodnia sie nie pogorszyla, natomiast w Bray jest kilka powaznych znakow zapytania jesli chodzi o zawodnikow, ktorzy grali w 3 ostatnich meczach kiedy szlo im swietnie.

Widzisz, jest kilku zawodnikow absolutnie kluczowych, ktorych brak zmienia oblicze zespolu jak np. Mc Court w Derry, o ktorym pisze caly czas kiedy nie gra. Jesli w Cork nie gralby O`Callaghan albo w Bohsach kontuzji doznali Heary lub Crowe to zmienia postac rzeczy. Np. w Sligo po kontuzji wrocil Kuduzorovic i juz tydzien temu strzelil 2 bramki. Sa tez sytuacje jak ponownie w Derry gdzie wylecialo ze skladu 2 bramkarzy ale 3 wypozyczony wcale nie gra gorzej wiec nie ma to wplywu wielkiego na wyniki. Podobnie w Droghedzie ostatnio grywa 3 bramkarz Ewing, ktory jest na podobnym poziomie jak Wilmunen, natomiast podstawowy bramkarz Connor jest kontuzjowany od poczatku sezonu Wierz mi, ze sprawdzam informacje o kontuzjach ale wychodze z zalozenia, ze i tak 99% tych zawodnikow jest nieznanych wiekszosci bywalcow forum wiec nie zanudzam informacjami o ich kontuzjach.

Do góry
#2295140 - 26/04/2008 15:39 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Ale dalem ciala, szkoda gadac. 2 na 9 to czysty koszmar \:\( Jeszcze duzo musze sie uczyc zeby wyczaic te ligi. Na szczescie juz za tydzien szansa na rehabilitacje, a zestaw par duzo przyjemniejszy.

Do góry
#2308526 - 02/05/2008 07:47 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto

Żaden ze mnie specjalista od tej ligi, ale mimo tego mam nadzieję, że konstruktor się nie pogniewa jeżeli dołożę małą cegiełkę od siebie ;\)

Derry City - Galway United

Ze strony Derry:

"Pat McCourt could return to the squad after being out of action with an injury sustained in City's scoreless encounter at home to Sligo. While Sean Hargan, Darren Quigley, Eugene Ferry and Sammy Morrow are still sidelined, there is however more positive news as Kevin Deery and Mark McChrystal have returned to training, but perhaps the League Cup clash against Finn Harps may be a more realistic target for the pair. Clive Delaney is also available for selection after serving a one match suspension for his dismissal against Bray."

Ze strony Galway:

"Galway United have a number of injurys facing into Fridays match against Derry City @ the Brandywell Stadium.

Ciaran Foley, Alan Keane and Daryl Roson all remain sidelined with injury. John Lester has been added to the list and won't feature.

Manager Jeff Kenna will be looking for an improvement in defence when the Tribesmen take to the field on Friday "

Patrząc ogólnie:

- Galway na 4 wyjazdy, 4 porażki
- Derry 3 mecze u siebie: 2W + 1D
- Kenna w dalszej części wypowiedzi podkreślał wspomnianą wyżej konieczność poprawy gry defensywnej
- Derry ekipa dość mocno underowa ostatnio

Chodzi mi po głowie zwycięstwo gospodarzy lub under. Kursy na win Derry są słabiutkie, ale na under w okolicach 1,7 można złapać.

Sugestie? \:\)

Do góry
#2308529 - 02/05/2008 08:05 Re: Irlandia 2008 [Re: Mindman]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Pogniewa? Raczej bedzie zachwycony \:\) Trochę mi doskwiera samotność długodystansowca w tym temacie ;\)

Poczekam do jutra z typowaniem bo w piątki w Mirrorze ukazuje sie bardzo dobry dodatek o lidze irlandzkiej i w przeciwieństwie do lig angielskich więcej można się dowiedzieć z prasy niż z internetu.

Nie ma wątpliwości, ze Derry znajdzie się jutro na większości kuponów. Czy wygrają? Pewnie tak, zwłaszcza jeśli zagra McCourt. To jest gość, który raczej prędzej niż później znajdzie się w Anglii i ma szanse mieć podobny impakt jaki miał Kevin Doyle w Reading. Podobno interesuje się nim WBA.

Dla mnie osobiście kurs nie wart ryzyka nawet jeśli Derry wygra 5:0. Tak jak pisałem w zeszłym tygodniu to drużyna, która spędzi sen z powiek niejednemu typującemu bo będzie urywać punkty czołówce i tracić ze słabeuszami. Generalnie mają za mały i za słaby skład żeby się włączyć do walki o tytuł.

Pozdrawiam

PS: Jutro się wybieram na mecz Bray z Cobh Ramblers to będę mieć informacje z pierwszej ręki na temat obu zespołów \:\) .


Pozdrawiam

Do góry
#2309383 - 02/05/2008 22:14 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Patrzac na dzisiejszy zestaw spotkan to kupon skresla sie sam. Mamy 6 meczow ze zdecydowanymi faworytami i mysle, ze co najmniej 4 z nich powinno wygrac.

Ja zagralem sobie zwyciestwo Droghedy co najmniej 3 bramkami z kursem 4.00 w Paddy Powerze. W druzynie Finn Harps szpital, natomiast w Droghedzie trwa niesamowita walka o miejsce w podstawowej "11" i ktokolwiek dzis wystapi postara sie wykorzystac szanse zeby przekonac menedzera, ze to wlasnie on jest wart miejsca w zespole. Dlatego nie powinno byc oszczedzania sil i grania na pol gwizdka przy korzystnym rezultacie.

Sposrod 1X2 dla mnie najciekawszy typ to 2.4 na Shelbourne w meczu z Limerick. Z dotychczasowego przebiegu rozgrywek wydaje sie, ze tylko Shels moga zagrozic Dundalk w walce o ekstraklase. Waterford i Sporting F. jednak sa slabszymi druzynami i beda miec problemy z wygrywaniem meczow seriami. Natomiast w przypadku Shelbourne wydaje mi sie, ze im dluzej trwa sezon tym beda mocniejsi. Przed sezonem dokonali sporo transferow i nierowna poczatkowo forma byla spowodowana zgrywaniem sie zespolu. Teraz wszystko wyglada na poukladane, a na dodatek swietna forme zlapal najlepszy napastnik Flood. Warto sprobowac.

Co Wy o tym sadzicie?

Pozdrawiam

Do góry
#2309689 - 03/05/2008 00:38 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto


Drogheda wygląda rzeczywiście pewnie \:\) Tylko kurs mało mnie satysfakcjonuje ... Zastanawiam się czy nie zagrać dubla: Drogheda + Waterford.

http://www.waterford-united.ie/nextpage....t_from=&ucat=6&

W tym drugim przypadku z kolei, kurs zadowalający aż trochę zaskoczony jestem (1,6 w expie w tej chwili).

Dobrze powiedziane przez coacha Waterford o meczu z Shelbourne:

Cronin Quotes:
On the loss to Shelbourne:

"We got exactly what we deserved, zero." \:\)

Oby dziś było inaczej \:\)

Co do Shelbourne. 2,05 już płaci exp, ale chyba i tak warto spróbować. Czy Limerick będzie w tym sezonie grało o awans? Raczej nie, myślę, że interesuje ich podobna pozycja do zajmowanej obecnie - stawiają na bezpieczne utrzymanie się w stawce. Przeciwnie goście - w awans na pewno celują.

Na stronce Shelbourne widzę, że sporo się już pisze o poniedziałkowym meczu pucharowym z Droghedą. Nie orientujesz się konstruktor jakie podejście ma ekipa Shelbourne do tego pucharu? To jedyne co może chyba zniechęcić do gry na Shelb.



Próbujemy więc tak:

Waterford + Drogheda , stawka: 4/10

Shelbourne , stawka: 2/10

Do góry
#2309745 - 03/05/2008 01:21 Re: Irlandia 2008 [Re: Mindman]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Sprobuje odpowiedziec poslugujac sie analogia z polskiego podworka \:\)

Powiedzmy, ze w wyniku fatalnej polityki finansowej szefostwa klubu Legia, znalazlaby sie na skraju bankructwa. Poniewaz nie znalezionby srodkow na gre w ekstraklasie druzyna zlecialaby do drugiej ligi. Po pierwszym trudnym sezonie jako tako poskladanoby finanse, wzmocniono sklad i wystartowano z nadzieja powrotu do najwyzszej klasy rozgrywkowej. W miedzyczasie gdy przez takie problemy przechodzilaby Legia, w powiedzmy Belchatowie znalezionoby moznych sponosorow i dzieki nakladom stworzono najmocniejsza ekipe w lidze, ktora zdobylaby mistrza i kibice Legii mogliby tylko z zazdroscia patrzec na niegdys biednego krewnego z malego miasta. Wstaw w miejsce Legii Shelbourne i w miejsce Belchatowa Droghede i latwiej bedzie zrozumiec dlaczego kibice sa podekscytowani. To szansa dla ich klubu by znow na 5 minut znalezc sie w swietle reflektorow i przypomniec sobie o ( nie tak) dawnej swietnosci. Jesli powiedzmy na przecietny mecz przychodzi ok. 1500 osob to w poniedzialek pojawi sie 2 razy tyle, zwlaszcza, ze w Irlandii dzien wolny od pracy.

Ale jestem niemal pewien, ze gdyby zapytac menedzera lub pilkarzy, ktory mecz ze sportowego punktu widzenia jest dla nich wazniejszy odpowiedza bez zawahania, ze dzisiejszy w Limerick. Irlandzka pilka ligowa po latach zastoju i bylejakosci odradza sie. Wiecej kibicow chodzi na mecze, nareszcie powstal profesjonalnie zrobiony magazyn ligowy emitowany co poniedzialek w telewizji publicznej, telewizja prywatna walczy o prawa do pokazywania skrotow, w prasie mozna duzo wiecej sie dowiedziec niz chocby 5 lat temu kiedy przyjechalem do Irlandii. Wszystko wiec idzie ku lepszemu, jest tylko jedno ale... 2 liga nikogo nie interesuje. 99% relacji w TV to Ekstraklasa, 90% sprawozdan w prasie to Ekstraklasa, nawet w czasie transmisj radiowej w piatkowe wieczory( cos na ksztalt naszego Studia S-13)z drugiej ligi podawane sa "suche " wyniki i strzelcy, natomiast na kazdym meczu pierwszej ligi jest reporter na biezaco zdajcy relacje z wydarzen..
Zatem dla Shelbourne jedyna szansa na dlugotrwale wyjscie z cienia to awans. Wczoraj Dundalk rozgromil Kildare i uciekl Shelbourne na osiem punktow w tabeli. Dlatego meczem z Drogheda pilkarze i ekipa trenerska beda sie martwic dopiero po meczu z Limerick. Strata jakichkolwiek punktow dzisiaj stworzy bardzo niebezpieczny dystans pomiedzy Dundalk,a reszta stawki. Trzeba pamietac, ze w tym roku nie bedzie szansy na awans w barazach.

Pozdrawiam majac nadzieje, ze troche pomoglem.

Do góry
#2311241 - 03/05/2008 20:36 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto

Cóż .. Przygoda z Irlandią rozpoczęła się miło \:\)

Trzy typy i trzy trafione.

Waterford wygrało bardzo łatwo. Monaghan w 3 meczach wyjazdowych straciło 11 goli i nie trafiło ani razu. Obawiam się, że to był promocyjny kurs na Waterford, a teraz mecze wyjazdowe ekipy Monaghan będą wyceniane przez oddsmakerów inaczej.

Nie zawiodła Drogheda, chociaż rozmiary zwycięstwa mogłyby być wyższe.

Również Shelbourne po bardzo przyjemnym kursie nie miało problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Tak btw - konstruktor, polecasz/znasz jakąś stronkę ze statystykami zakończonych spotkań? Opisy uważam, że bardzo przystępne na stronce podanej wcześniej przez Ciebie:

http://www.rte.ie/sport/soccer/ireland_index.html

Byłbym wdzięczny \:\)

Sprawdziło się również to co twierdziłeś odnośnie Derry - nieprzyjemna ekipa do typowania, no chyba, że na under ;\)

Właśnie - z tego co zdążyłem zauważyć overowa irlandzka Premier League to raczej nie jest ;\)

Dzisiejsze mecze:

Sligo Rovers - Shamrock Rovers

Dwie ekipy sąsiadujące ze sobą w tabeli. Osłabienie z tego co można wyczytać zarówno po stronie jednych, jak i drugich.

Shamrock ponoć zagrało bardzo dobre spotkanie przeciwko St.Patricks, mimo porażki.

Ciężki mecz do typowania. Raczej no bet, ewentualnie under i za symboliczną stawkę remis.

Longford Town v Athlone Town

Gospodarze w pełnym składzie, czego nie można powiedzieć o gościach, którzy mają kilka osłabień (" Davy Byrne (suspended), Niall Scullion (knee), Ciaran Kelly (shoulder) and Claudio Nardone (ankle) are definitely unavailable for selection, while Robbie Hamm and Des Hope (both hamstring) are considered very doubtful. ")

Jak podają strony internetowe, mecz ciekawy również ze względu na fakt, że wielu zawodników reprezentowało barwy ... przeciwnika.

Ciężko coś wydumać, jedyne co nasuwa się na myśl to być może (wyjątkowo ;\) ) over \:\)

Do góry
#2345095 - 17/05/2008 01:12 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Dośc ciekawa kolejka dzisiaj i jutro. Dubelek Derry i Dundalk wyglądają dośc pewnie choc Derry ma serię 5 meczów bez zwycięstwa to rywal idealny na przełamanie. Dundalk z kolei na pewno chce się odegrac za pierwszą porażkę w tym sezonie poniesioną w poprzedniej kolejece.
Chętnie poczytałbym o Twoich przemyśleniach Konstruktor zwłaszcza w kontekście tego dubla oraz szlagieru Drogheda United - Saint Patricks Athletic.

Do góry
#2345516 - 17/05/2008 03:18 Re: Irlandia 2008 [Re: Bullet]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Przestalem ostatnio pisac bo zobaczylem na innym forum kilka przepisanych na zywca moich postow w jednym z tamtejszych konkursow wiec stwierdzilem, ze nie bede oszustom ulatwial zycia. Poza tym zeszlotygodniowe wyniki byly parszywe wiec moze i nawet lepiej, ze sobie odpuscilem. W realu troszke wtopilem, zwlaszcza na Droghedzie. Nie wiem jak dlugo bedzie trwala passa Bray ale to ile maja pica jest niesamowite. Ogladalem na zywo 5 ostatnich meczow Bray u siebie i wszystkie wygrali 1:0, w zadnym nie byli zdecydowanie lepsi i kazdy mogli swobodnie przegrac.

Z tego co widzialem to Cobh ma kilka kontuzji i Derry rzeczywiscie powinno to wykorzystac. Trzymam kciuki zeby tym razem dla odmiany nie zawiedli. Ma do druzyny podobno wrocic Ciaran Martyn i to powinno byc potezne wzmocnienie. To bardzo dobry, poteznie zbudowany napastnik/ ofensywny pomocnik.

Ja osobiscie zagralem Monaghan. Dlaczego? Dundalk u siebie leje ich jak chce ale juz w Monaghan nie byli w stanie w zeszlym roku wygrac. To derbowe spotkanie i w zawodnikach "kopciuszka" zdaje sie wyzwalac dodatkowa energie kiedy graja u siebie. Poza tym Dundalk stracil 2 waznych zawodnikow w meczu z Shels po tym jak dostali czerwone kartki. Warto tez zwrocic uwage, ze Monaghan bylo w stanie wygrac u siebie z Sportingiem i Shelbourne, przegrywali natomiast ze slabszymi zespolami. Po fatalnej serii pozbierali sie i urwali punkty Limerick. Jak bedzie zobaczymy.

Troche wspominalem o Droghedzie. Porazka dzisiaj sprawilaby, ze otworzy sie 11 punktowa przepasc miedzy nimi, a liderami z St. Pat`s. Jednak ja mysle, ze nie dojdzie do tego. Patsi od dluzszego czasu zmagaja sie z powaznymi problemami w obronie . Kilku bardzo waznych graczy jest kontuzjowanych i Patsi wcale nie graja rewelacyjnie ale poniewaz wyniki byly swietne nikt tego specjalnie nie zauwazal. Jesli jest team w tej lidze, ktory moze to wykorzystac to jest to wlasnie Drogheda. Gra sie im ciezko i obstawiac ich ciezko w tym sezonie ale nie miejcie zludzen. To klasowa druzyna i predzej czy pozniej rozpoczna serie zwyciestw. Ja postawilem, ze zacznie sie ona juz dzisiaj.

Sprobowalem tez Galway. Powod prosty. Najmocniejsza dotychczas formacja Studentow : obrona rozsypala sie. Jeden z podstawowej dwojki stoperow Shortall jest zawieszony za kartki, natomiast drugi Connor Kenna ma problemy z kontuzja. Galway poczyna sobie duzo lepiej od kiedy przyszedl nowy menedzer. Wciaz maja powazne problemy z kontuzjami ale mysle, ze pierwsze zwyciestwo jest kwestia czasu. Czy juz dzis? Wkrotce zobaczymy.

To tyle tak pokrotce, choc w sumie nie zdziwie sie jak padna wyniki odwrotne do moich przewidywan \:\) Akurat maja w Irlandii nie lubie i to bardzo. W lipcu wszystko wraca do normy i typuje sie duzo latwiej.

Pozdrawiam

Do góry
#2345532 - 17/05/2008 03:23 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Konstruktor możesz podac co to za forum... bo ja swego czasu zauważyłem coś podobnego z moimi analizami z League One i Two..

w moim przypadku był to pewien blog


Edited by Conrad (20/05/2008 08:04)

Do góry
#2345552 - 17/05/2008 03:30 Re: Irlandia 2008 [Re: Kefir70]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Nie moge bo mnie zbanuja za reklame ;\) Nie tylko moje posty tam zrzynaja, tak samo swego czasu przepisywali na zywca posty Kost0 ze Skandynawii. Zycie.

Jeszcze raz cos takiego zobacze to przekaze tamtejszym modom informacje o tym. Mysle, ze sporo ludzi wie, o ktore forum chodzi.

Apropo Twoich postow to chyba wiem o co chodzi. Sam mialem te same podejrzenia ale najwieksi "fachowcy" w branzy stwierdzili, ze to niemozliwe ;\)

Do góry
#2345573 - 17/05/2008 03:37 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
konrad401 Offline
journeyman

Meldunek: 27/12/2007
Postów: 53
Originally Posted By: konstruktor1
Nie moge bo mnie zbanuja za reklame

Sorry że się wtrącę ale konstruktor czy forum o którym mowa zaczyna się na literkę "t" lub "f"?
Apropo Twoich analiz Kefir ,Nawet nie wiesz jakie one były swojego czasu sławne uwierz mi ....Nie tylko b..x2 je kopiowali ,,,

pozdro.

Do góry
#2345580 - 17/05/2008 03:37 Re: Irlandia 2008 [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
W każdym razie jakby co to tego typu zżynanie (opisów- analiz nie samych typów) stanowi klasyczne naruszenie praw autorskich.

Bo nasze analizy to jakby nie patrzeć "utwór" w rozumieniu prawa autorskiego:)

mam nadzieje , ze mnie nie zbanujesz za wymienienie forum w poprzednim poście \:\)

Do góry
#2345587 - 17/05/2008 03:40 Re: Irlandia 2008 [Re: Kefir70]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Hmm czuje coś że jestem w kręgu podejrzanych. Ja tam często z innych żródeł spsiuje absencje. Pisze sam więc hmm sam nie wiem.

Zeby nie było całkiem OT to dziś mam Shelbourne i Derry z Irlandii. \:\)

Do góry
#2345591 - 17/05/2008 03:42 Re: Irlandia 2008 [Re: Kefir70]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Ja i banowac? Ja tu tylko sprzatam \:\)

Do góry
#2345602 - 17/05/2008 03:44 Re: Irlandia 2008 [Re: Maxi]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Jesteś .. mam na Ciebie oko..

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (igea23, rafal08), 3433 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49