Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#231047 - 11/10/2003 00:55 Portfel gracza
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Witam !

Umieściłem dziś na serwerze http://www.betting.4me.pl prosty arkusz mej produkcji do śledzenia stanu naszego portfela . Proszę o wszelkie opinie i uwagi . Sam korzystam z niego dość długi czas i uważam że jest funkcjonalny, mam nadzieję że nie tylko dla mnie .

W arkuszu jest 5 zakładek
- Statement (podsumowanie naszych typów , parę statystyk i wykres śledzący stan końcowy kasy)
- Betting ( tu wpisujemy nasze typy )
- Bookies (zysk/strata z podziałem na bukmacherów )
- Sports (zysk/strata z podziałem na sporty)
- Tipsters (zysk/strata z podziałem na typerów od których czerpiemy picki )

Jeżeli macie pytania piszcie śmiało .

Pełnego portfela życzę

Set.

Do góry
#231048 - 16/10/2003 19:21 Re: Portfel gracza
Kusy Offline
member

Meldunek: 18/05/2003
Postów: 170
Skąd: Wrocław
CZeść
Chciałbym skorzystać z twojego programu,ale przydałby sie jakis opis.
Niebardzo wiem co wpisywać w rubryce betting (p*k,skelly).
Jeśli byś mógł mi to wytłumaczyć byłby bardzo wdzieczny.

Do góry
#231049 - 16/10/2003 21:16 Re: Portfel gracza
Belisariusz Offline
old hand

Meldunek: 16/03/2002
Postów: 835
Skąd: Bytom
p= prawdopodobieństow zaistnienia zdarzenia
k= kurs jaki oferuje bukmacher

Do góry
#231050 - 17/10/2003 03:26 Re: Portfel gracza
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
a ja nie moge sciagnac; requested file doesn't exist - download aborted. ciekawe dlaczego jakby komus sie chcialo to niech mi podrzuci na czerkot@interia.pl .thx

Do góry
#231051 - 17/10/2003 04:10 Re: Portfel gracza
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Trochę helpa do arkusza :

Zakładka Statement
tu chyba wszystko jasne , no może oprócz puli początkowej i tygodniowej . Pula początkowa - wiadomo , tygodniowa jest zmienna i zależna od naszych wyników . Ważne jest to że formuła Kelly'ego wylicza nam stawkę od puli tygodniowej . Wadą arkusza jest , że po zakończonym okresie gry , powiedzmy tygodniowym, należy skopiować stawki i zastosować "wklej zawartość" w kolumnie L zakładki "betting" . Jeżeli tego nie zrobimy to po zmianie wartości puli tygodniowej arkusz zmieni stawki którymi graliśmy w poprzednim tygodniu . Nie siedziałem dłużej nad tym jak zautomatyzować to poniewać operacja kopiuj>wklej specjalnie>wartości trwa parę sekund i robię to raz na tydzień . Jak się komuś chce posiedzieć nad problemem to zapraszam do łamigłówki .

Zakładka betting
Skupię się nad kolumnami J K L bo reszta chyba jest jasna . Otóż dla danego zdarzenia możemy zagrać stałą stawkę, wpisujemy ją wówczas w kolumnę J . Jeżeli korzystamy z formuły Kellego to najpierw obliczamy jakie jest przeszacowanie licząc p zdarzenia * kurs bukmachera . Powiedzmy że mamy mamy 50% dla kursu 2,10 . Mnożymy p*k i wychdzi nam 1,05 , tą wartość wpisujemy w kulomnę J a arkusz obliczymy nam stawkę (kolumna L). Można oczywiście dodać nową kolumnę z "p" abyśmy nie musieli za każdym razem mnożyć.

Pozostałe zakładki
Tu jest ważne aby nazwy bukmacherów czy tipsterów były identyczne jak w zakładce "betting" . Wpisujemy je w wierszu 15 .

Jeżeli jest coś niejasne proszę o pytania . Co do samego Kellego nie będę się rozpisywał bo temat był wielokrotnie przerabiany na forum .

Nawiasem - czy ktoś korzysta z tego portfela ?

Pozdro - Set

Do góry
#231052 - 17/10/2003 14:54 Re: Portfel gracza
Kusy Offline
member

Meldunek: 18/05/2003
Postów: 170
Skąd: Wrocław
Wszystko to troszke skomplikowane.
Przykładowo gram mecz po kursie 1.8. to co wpisuje w stawce zalózmy 7 w p*k-?, skelly- ? hit-?..
Sorry ze zawracam glowe, ale chciałbym z tego skorzystać, ale nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac.

Do góry
#231053 - 17/10/2003 17:58 Re: Portfel gracza
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kusy:
[qb]Wszystko to troszke skomplikowane.
Przykładowo gram mecz po kursie 1.8. to co wpisuje w stawce zalózmy 7 w p*k-?, skelly- ? hit-?..
Sorry ze zawracam glowe, ale chciałbym z tego skorzystać, ale nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac.[/qb][/QUOTE]Cieszy mnie Kusy że zawracasz głowę .
Stawkę wpisujesz w kolumnie J i to wystarczy jeśli nie chcesz korzystac z formuły Kellego . Twoja stawka pojawi się również w kolumnie L ale tym martwić się nie musisz . W kolumnie K "p*k" nie musisz wpisywac nic .
Kolumnia M "hit" oznacza trafienie które wpisujesz jako 1 , pudła oznaczasz wpisując 0 .

Jeżeli dalej niejasne, pisz śmiało .

Do góry
#231054 - 17/10/2003 18:06 Re: Portfel gracza
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
Jezeli w "puli poczatkowej" wpisuje X, to czy trzeba tez cos wpisywac w "puli tygodniowej" ?
I wlasciwie o co w niej chodzi ?

Do góry
#231055 - 17/10/2003 18:09 Re: Portfel gracza
hotdog Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/05/2003
Postów: 2164
Skąd: Nowa Huta/Londyn
I jeszcze jedno, w przypadku combo, wpisuje tylko jedno zdarzenie i Ako calkowite ?

Do góry
#231056 - 17/10/2003 19:57 Re: Portfel gracza
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Hotdog

Pula początkowa służy nam do zarządzania kasą w/g zasady : jeżeli przegrywamy to stawiamy mniej, wygrywając stawiamy więcej . Na przykładzie :
- Zaczynamy z kwotą powiedzmy 1000 PLN, ponieważ chcemy grać dość bezpiecznie wpisujemy w pulę tygodniową wartość 250 PLN czyli 1/4 całości . Jeżeli stosujemy formułę Kellego to arkusz wylicza nam od tej kwoty stawki, jeżeli bez Kellego to sami ustalamy wysokość stawki która imho nie powinna wynosić więcej niż 5% puli początkowej lub 20% puli tygodniowej .
- Minął pierwszy tydzień (lub dowolny okres przez nas ustalony) i dokonujemy pierwszej korekty puli tygodniowej . Powiedzmy że zarobiliśmy 100 PLN . Teraz wyliczamy na nowo wartość puli tygodniowej 1100/4 = 275 . Nie jest to skomplikowane jak widzisz . Dużą zaletą takiego zarządzania kapitałem jest bezpieczeństwo . Jeżeli gramy w/g opisanych powyżej zasad to trzeba się naprawdę starać aby przegrać cały kapitał .

Dodam jeszcze że pozycja pula początkowa się nie zmienia, natomiast jest potrzebna do statystyk .

Co do akumulatora to masz rację, ja wpisuję jako jedną pozycję np: Genk + Lyon + Anaheim 1X i wszystko jasne . Arkusz niestety nie radzi sobie z rozpisami typu 3z5 ale tutaj również wpisuję jako jedna pozycja a znając wypłatę dopisuję jedynie kurs i też działa .

Do góry
#231057 - 20/10/2003 14:39 Re: Portfel gracza
jotte Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/09/2002
Postów: 1806
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Set Fisher:
Co do akumulatora to masz rację, ja wpisuję jako jedną pozycję np: Genk + Lyon + Anaheim 1X i wszystko jasne . Arkusz niestety nie radzi sobie z rozpisami typu 3z5 ale tutaj również wpisuję jako jedna pozycja a znając wypłatę dopisuję jedynie kurs i też działa .[/QUOTE]CHciałem zapytać czy próbowałeś powalczyć z tymi rozpisami może? Ja próbowałem kiedyś w excelu z VBA ale skończyło się mizernie póki co i teamt upadł.
A jeszcze na marginesie to powiem iż najbardziej pasująca do tzw portfela byłaby jakaś baza bardziej niż excelek. Przesiadłem się wogóle na php i mysql-a (mam dostep z każdego miejsca na ziemii).

Do góry
#231058 - 20/10/2003 15:46 Re: Portfel gracza
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Zgadza się Jotte, excel może nie jest idealnym narzędziem do tego ale wiecznie jakoś szkoda mi czasu na dokształcanie w zakresie relacyjnych baz danych .

Jak napisałem w innym temacie obecnie rozliczam swe kupony w Trefiku który w dość wygodny sposób rozwiązuje wszelkie rozpisy . Niestety nie jest to darmowy program i pewnie dlatego póki co nie ma zbyt wielu użytkowników , no jeśli są to jakoś się nie ujawniają .

Wracając do portfela poprosiłem kolegę programistę o napisanie w Delphi aplikacji która elimininowałaby niedogodności excela i może za jaki czas soft ujrzy światło dzienne ale to na razie projekt w trakcie .

Być może zajrzy tu kiedyś uzdolniony excelowiec lub accesowiec i stworzy nam takie narzędzie które cięzko będzie poprawić

Znajdzie się chętny podjąć takie wyzwanie ?

Do góry
#231059 - 20/10/2003 16:21 Re: Portfel gracza
jotte Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/09/2002
Postów: 1806
Skąd: Warszawa
Sam trochę programuję w VBA dla Excela (Accessa mniej znam) ale jakby ktoś chciałby się przyłączyć to możnaby coś tam wymyślić.
Zaznaczam że za wiele czasu nie mam bo jeszcze trzeba buków ogrywać . A poza tym wszyscy mnie bluzgają że moja strona nie chodzi cała

Do góry
#231060 - 20/10/2003 23:35 Re: Portfel gracza
SLAW Offline
old hand

Meldunek: 08/10/2001
Postów: 851
Skąd: lodz
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jotte:
[qb]Sam trochę programuję w VBA dla Excela (Accessa mniej znam) ale jakby ktoś chciałby się przyłączyć to możnaby coś tam wymyślić.
Zaznaczam że za wiele czasu nie mam bo jeszcze trzeba buków ogrywać . A poza tym wszyscy mnie bluzgają że moja strona nie chodzi cała [/qb][/QUOTE]spoko ja też to moge spróbować napisać ale w VFp w ramach cwiczenia przed kolokwium tylko co to ma robić ???
a czy ktos sie nie zastanawiał nad napisaniem jakiejs aplikacji do która by pobierala i porównywała kursy od róznych buków wraz z ustaleniem który jest zorientowany najlepiej pisałem na zaliczenie javy program który pobiera info ze stron ale zeby mógl porównywac kursy to musiałby byc bardziej rozbudowany ktoś programuje w javie ja kiedyś takie cudo napisze ale to moze potrwac i rok bo z czasem u mnie słabo

SLAW

Do góry
#231061 - 21/10/2003 13:21 Re: Portfel gracza
jotte Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/09/2002
Postów: 1806
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SLAW:
a czy ktos sie nie zastanawiał nad napisaniem jakiejs aplikacji do która by pobierala i porównywała kursy od róznych buków wraz z ustaleniem który jest zorientowany najlepiej
SLAW[/QUOTE]Przygotowuję na moją stronę taki element zawsze aktualnego kursu lub tabeli kursów. Na razie dostałem adres od Gamebookers do plików z ich ofertą aktualizowaną co pół godziny. Pliki są w xml i próbuję to sparsować. Myślę że to samo mozna zrzucać do excela bez problemu. NApisałem w tej sprawie do expektu ale oni są trudni i napisali żebym umotywował po co mi to itede itepe. Globet mi nie odpowiedział a więcej nie szukałem z braku czasu. Najpierw zrobię dla GB więc.

Druga sprawa. Napisać mozna wszystko tylko jeżeli znalazła by się grupa ludzi w tym lub innym topiczku to moglibysmy sprecyzować wymagania takiej aplikacji. Co kilka głów to nie jedna. A samo kodowanie to już we własnym zakresie "w ramach ćwiczeń".

Do góry
#231062 - 21/10/2003 14:09 Re: Portfel gracza
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
witam
od dobrych paru miesiecy walcze z oferta proof'a. Niestety nie jest to plik xml i chyba nigdy nie bedzie. Mailowalem do nich w tej sprawie, ale jakos komus zalezy na tym zeby ten plik byl praktycznie nieparsowalny http://www.profesjonal.com.pl/oferta/download.zip . Nieparsowalny chociazby z tego powodu, iz na kazda czesc danych została przydzielona stała liczba znakow w pliku:
[CODE] IDProf Kto 1 0 2 10 02 fa+2 Data_rozna_od_w_tej_w_naglowku

5 19 5 5 5 5 5 5 8
[/CODE]np w przypadku nazw druzyn jest to 19 znaków. Tym samym w zaleznosci od tego z jak "dluga" druzyna Gosp gra jak "dluga" druzyna gosci, mamy :
Olom"B" 2.Czechy-1.k. innym razem
Olomouc"B" 2.Czechy-3.k. jeszcze innym razem
Olomouc 1.Czechy-2.k.
gdyby skroty robili tylko po prawej stronie, to bym sobie poradzil, niestety czasami to jest "sponton" wiec mamy tez i takie kwiatki:
Mun.1860
Mon.1860

A.Villa
Aston V. Aston V. 1.Anglia-1.k.
Aston Villa Aston Villa Spotkanie towarz.
AstonVilla AstonVilla 1.Anglia-2.k.

Brema
Bremen
itd. etc

albo wyrazenia regularne albo pisanie tablicy "przypadkow" w takim stylu:
rekord[1] = rekord[1].equals("Mun1860") ? new String("Munch1860") : rekord[1];
wada drugiego rozwiazania, ze trzeba bedzie sie opisac i osprawdzac jak dziki wol, a i zawsze swiadomosc tego, iz moze sie pojawic skrot proof'a, ktorego jeszcze nie mamy w programie..
oba rozwiazania "pot i łzy", ale twardy jestem (Set Fisher moze poswiadczyc ) wiec sprobuje to rozgrysc
spoko incjatywa iwo: ja sie pisze

Do góry
#231063 - 21/10/2003 17:14 Re: Portfel gracza
jotte Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/09/2002
Postów: 1806
Skąd: Warszawa
a ja widziałem jakiś programik w sieci i ktoś czytał całą ofertę profa ale nie mozna było robić analiz. pewnie z powodów o których piszesz twist

Do góry
#231064 - 21/10/2003 19:04 Re: Portfel gracza
Dalrid Offline
addict

Meldunek: 06/12/2002
Postów: 476
Skąd: Rzeszów
Skupię się nad kolumnami J K L bo reszta chyba jest jasna . Otóż dla danego zdarzenia możemy zagrać stałą stawkę, wpisujemy ją wówczas w kolumnę J . Jeżeli korzystamy z formuły Kellego to najpierw obliczamy jakie jest przeszacowanie licząc p zdarzenia * kurs bukmachera . Powiedzmy że mamy mamy 50% dla kursu 2,10 . Mnożymy p*k i wychdzi nam 1,05 , tą wartość wpisujemy w kulomnę J a arkusz obliczymy nam stawkę (kolumna L). Można oczywiście dodać nową kolumnę z "p" abyśmy nie musieli za każdym razem mnożyć.

tak napisaliscie , a w jaki sposób obliczyc przeszacowanie. Skad mam wiedziec ze dany typ na 50% czy iles tam. Mam to sobie wymyslic ????
Ijeszcze jedno, gdzie moge znalezdz info o formule kelly-ego ?????

pozdrawiam

Do góry
#231065 - 21/10/2003 21:17 Re: Portfel gracza
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dalrid:

...tak napisaliscie , a w jaki sposób obliczyc przeszacowanie. Skad mam wiedziec ze dany typ na 50% czy iles tam. [qb]Mam to sobie wymyslic ????
...[/qb][/QUOTE]

Do góry
#231066 - 21/10/2003 21:33 Re: Portfel gracza
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Dalrid, wystarczy trochę własnej inicjatywy i cierpliwości, wszystko zostało dawno opisane na forum . Oto opis Kellego w wykonaniu uQ$

"Formuła Kelly'ego mówi nam jaką część swojego budżetu powinniśmy przeznaczyć na dany zakład. Ogólna zasada jest taka, że stawka jest uzależniona od dwóch czynników: oczekiwanego zysku - im większy tym większa powinna być stawka, oraz ryzyka - im większe tym stawka powinna być mniejsza. Dodatkowo wyrażenie stawki w % budżetu powoduje, że gdy idzie nam dobrze to gramy za coraz większe stawki (bo nasz stan konta rośnie), a gdy przegrywamy, to gramy coraz taniej co chroni nas przed bankructwem.

W uproszczonej postaci formuła Kelly'ego wyraża się bardzo łatwym wzorem:

stawka = p - (1-p)/(k-1)

gdzie:
stawka - to % budżetu jaki powinniśmy zainwestować w dany zakład.
p - prawdopodobieństwo że zakład "wejdzie"
k - kurs (w polskich warunkach, gdy dochodzi podatek należy jeszcze dodatkowo k pomnożyć przez 0,9)

Ja dodatkowo stosuję jeszcze zasadę, że nie gram nigdy jednorazowo więcej niż za 30% swojego budżetu.

Przykład.
Załóżmy że dysponujemy kapitałem na granie w wysokości 1000 zł i chcemy postawić na zdarzenie o kursie 4.50, którego szanse oceniamy na 30%. Powinniśmy więc zagrać za:

0,30 - 0,70/(4.50*0,9-1) = 7% budżetu, czyli za 70 zł.

Oczywiście warunkiem, aby ta formuła sprawnie działała, jest umiejętność dobrej oceny szans na poszczególne rozstrzygnięcia.
Ale przecież to właśnie jest kluczem do tego aby u buków wygrywać "

Do góry
#231067 - 21/10/2003 21:43 Re: Portfel gracza
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jotte:
[qb]Druga sprawa. Napisać mozna wszystko tylko jeżeli znalazła by się grupa ludzi w tym lub innym topiczku to moglibysmy sprecyzować wymagania takiej aplikacji. Co kilka głów to nie jedna. A samo kodowanie to już we własnym zakresie "w ramach ćwiczeń".[/qb][/QUOTE]Tu niestety Wam nie pomogę, programista ze mnie marny ale z chęcią posłużę jako beta-tester . Osobiście najchętniej widziałbym w tym sofcie aktualne kursy Pinnacle Sport i historię zmian . No i fajnie by było gdybym np. otrzymywal sygnal dźwiękowy w przypadku wzrostu/spadku kursu o ustalony procent . Krótko mówiąc zrobić takiego Don-Besta w europejskim wydaniu .

Do góry
#231068 - 21/10/2003 23:30 Re: Portfel gracza
luc Offline
old hand

Meldunek: 31/03/2002
Postów: 1059
Swietna sprawa z tym arkuszem, z tym ze tak jak inni wolalbym gdyby to bylo w formie aplikacji a nie arkusza, a jakis php czy msql to juz czysta rozkosz

Do Portfela gracza dodalbym jeszcze zakladke w rodzaju "rachunkow", przydatne dla kogos kto prowadzi kilka niezaleznych od siebie budzetow z roznymi strategiami np.

Moze zrobimy zrzutke na zapas kawy i papieroskow dla tworcy zmodyfikowanego Portfela gracza w wersji niearkuszowej (tak zeby nie przysypial przy pisaniu i sie nie stresowal)

To chyba nie jest wiele roboty jesliby tylko dac te podstawowe funkcje (a kombajn ze sciaganiem kursow i zestawem kina domowego zrobi sie w przyszlosci

Ja sie chetnie dorzuce iwo:

PS. Wie ktos skad mozna sciagnac cos w stylu Excela gdzie mozna byloby uruchomic Porftel ?

Do góry
#231069 - 22/10/2003 17:37 Re: Portfel gracza
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał luc:
[qb]PS. Wie ktos skad mozna sciagnac cos w stylu Excela gdzie mozna byloby uruchomic Porftel ?[/qb][/QUOTE]Spread Calculator Prosty arkusz kalkulacyjny obsługujący pliki Excela,Wersja 30 dni, 1,2 MB

GS base Obsługuje formaty HTML, TXT, dBase, FoxPro, Clipper, Excel 2000 i Access 2000. 880 kb

602Pro PC Suite 4.0 Pakiet programów biurowych kompatybilnych z MS Office, kompatybilny z Excelem 9x/2000 ok 23Mb

Do góry
#231070 - 22/10/2003 18:05 Re: Portfel gracza
Dalrid Offline
addict

Meldunek: 06/12/2002
Postów: 476
Skąd: Rzeszów
Dzieki, zabieram sie za czytanie !!!

PS. Niezly arkusz. Sam pisze sporo programow w delphi, c++, i moge sie dolaczyc do was, bo podobno chcecie z tego zrobic aplikacje....

pozdrawiam

Do góry
#231071 - 31/10/2003 19:16 Re: Portfel gracza
Endriu Offline
enthusiast

Meldunek: 02/04/2001
Postów: 201
Dalrid, skontaktuj się ze mna na maila, mam propozycje

andrzej
cbq@wp.pl

Do góry
#231072 - 07/12/2003 05:08 Re: Portfel gracza
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Set Fisher:
[qb]Witam !

Umieściłem dziś na serwerze http://www.betting.4me.pl prosty arkusz mej produkcji do śledzenia stanu naszego portfela .[/qb][/QUOTE]Czy ten link jeszcze działa??

Do góry
#231073 - 21/12/2003 23:00 Re: Portfel gracza
lucAs Offline
veteran

Meldunek: 02/02/2003
Postów: 1483
Skąd: POLSKA nie elegancja Francja
Bedzie mozna sciagnac ten program jeszcze ?

Do góry
#231074 - 22/12/2003 12:58 Re: Portfel gracza
lucAs Offline
veteran

Meldunek: 02/02/2003
Postów: 1483
Skąd: POLSKA nie elegancja Francja
Czyli rozumiem ze nie.

Do góry
#231075 - 13/01/2004 13:54 Re: Portfel gracza
Masaa Offline
journeyman

Meldunek: 20/05/2003
Postów: 98
Skąd: Radom
Czy ktos moglby mi przeslac ten arkusz w exelku prosze bo mialem formata i stracilem go przemek122@go2.pl

Do góry
#231076 - 15/01/2004 00:30 Re: Portfel gracza
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Hejka. Czy ktoś może mi przesłać ten arkusz bo niestety stronka nie działa, a potrzebuje taki program. Mój mail to hagusie@interia.pl. Dzięki bardzo i czekam

Do góry
#231077 - 15/01/2004 11:37 Re: Portfel gracza
M_Czajkowski Offline
stranger

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 22
Skąd: zgorzelec
przylaczam sie
czaja@spamcop.net TNX

czaja

Do góry
#231078 - 15/01/2004 21:16 Re: Portfel gracza
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Ponawiam prosbe hagusie@interia.pl

Do góry
#231079 - 16/01/2004 01:12 Re: Portfel gracza
galeon Offline
old hand

Meldunek: 14/04/2003
Postów: 1047
Skąd: rzeszów
to ja wam wyśle portfel i jeszcze jeden innny arkusz do archiwizowania

Do góry
#231080 - 16/01/2004 01:47 Re: Portfel gracza
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Wielkie dzięki leszcz i iwo: dla ciebie.
Pozdro!!

Do góry
#231081 - 16/01/2004 02:05 Re: Portfel gracza
Slawek 007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 2802
Skąd: Bytom/Goslar
Leszcze ja tez bym prosił portfel bnede bardzo wdzieczny moj email slawek007@interpc.pl

Do góry
#231082 - 16/01/2004 02:48 Re: Portfel gracza
fasol Offline
stranger

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 17
Skąd: Wroclaw
Ja tez bym prosil Cie bardzo. Oczywiscie jesli mozesz. Z gory dziekuje. Moj mail wikdwe@wp.pl

Do góry
#231083 - 19/01/2004 03:12 Re: Portfel gracza
wremik Offline
stranger

Meldunek: 16/10/2003
Postów: 22
Skąd: Kraków
leszczu ja również byłbym bardzo wdzięczny jakbyś się pofatygował i przesłał mi na mejla te programiki!wremik@interia.pl iwo:

Do góry
#231084 - 19/01/2004 04:50 Re: Portfel gracza
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
saha@gazeta.pl bede wdzieczny za portfel

Do góry
#231085 - 19/01/2004 11:38 Re: Portfel gracza
M_Czajkowski Offline
stranger

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 22
Skąd: zgorzelec
bedzie jakis czas

http://shell.cyberion.pl/portfel.rar
czaja

link nie wiem dlaczego zle otwierany przez mozille nalezy sciagac IE lub wkleic do programu sciagajacego np Getright

Do góry
#231086 - 05/02/2004 13:05 Re: Portfel gracza
simka_airMen Offline
old hand

Meldunek: 16/08/2003
Postów: 970
Skąd: Hmm
Dlaczego w statement nie oblicza kasy tylko srednia np 3 trafione = 100% a powinien sr kurs itp obliczac

Do góry
#231087 - 14/02/2004 16:53 Re: Portfel gracza
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jotte:
[qb]Przygotowuję na moją stronę taki element zawsze aktualnego kursu lub tabeli kursów. Na razie dostałem adres od Gamebookers do plików z ich ofertą aktualizowaną co pół godziny. Pliki są w xml i próbuję to sparsować. Myślę że to samo mozna zrzucać do excela bez problemu. NApisałem w tej sprawie do expektu ale oni są trudni i napisali żebym umotywował po co mi to itede itepe. Globet mi nie odpowiedział a więcej nie szukałem z braku czasu. Najpierw zrobię dla GB więc [/qb][/QUOTE]wlasnie zrobilem parsowanie html'owej oferty unibetu. Przykladowy plik xml oferty unibetu do sciagniecia stad: http://members.lycos.co.uk/darek80/unibet.rar Struktura dokumentu nie jest do konca zgodna z standardami . Zamierzam jeszcze zabrac sie za sparsowanie oferty nordicbet i worldbet moze jeszcze expekt (tych dwoch w ograniczonym zakresie, poniewaz ich extra oferty nie sa podawane w zbiorczym zestawieniu)
Oczywiscie wrzucanie tego do bazy tez zrobie w swoim czasie, nie powinno byc juz trudne. Pytanie tylko czy temat umarl, jotte jak tam GB?

Do góry
#231088 - 17/02/2004 15:31 Re: Portfel gracza
jotte Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/09/2002
Postów: 1806
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał twist:
Struktura dokumentu nie jest do konca zgodna z standardami . Zamierzam jeszcze zabrac sie za sparsowanie oferty nordicbet i worldbet moze jeszcze expekt (tych dwoch w ograniczonym zakresie, poniewaz ich extra oferty nie sa podawane w zbiorczym zestawieniu)
Oczywiscie wrzucanie tego do bazy tez zrobie w swoim czasie, nie powinno byc juz trudne. Pytanie tylko czy temat umarl, jotte jak tam GB? [/QB][/QUOTE]Spoko - chroniczny brak czasu nastapił że nie mam kiedy poprawić skryptów na mojej stronie
Temat nie umarł, ale jest we wczesnej fazie rozwojowej

Do góry
#231089 - 30/10/2004 19:13 Re: Portfel gracza
Josep Offline
newbie

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 48
Może mi ktoś przesłać portfel gracza ??

Do góry
#231090 - 16/11/2004 19:42 Re: Portfel gracza
galeon Offline
old hand

Meldunek: 14/04/2003
Postów: 1047
Skąd: rzeszów
Bardzo proszę kogos o przesłanie mi arkusza, ostatnio miałem duże problemy z kompem i niestety arkusz mi zniknął, a był mi bardzo pomocny przy prowadzeniu statystyk.
Kiedyś wysyłałem niektórym "portfel" teraz licze że ktoś się odzwzajemni.
e-mail: galeon@pf.pl

pozdrawiam
galeon

Do góry
#231091 - 16/11/2004 21:21 Re: Portfel gracza
insane Offline
addict

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 609
Skąd: Kołobrzeg
Hej Galeon. Kiedyś zrobiłem taki arkusz. Może się Tobie przyda: Tutaj masz link
Pozdrawiam

Do góry
#231092 - 05/12/2004 14:23 Re: Portfel gracza
Whip Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2004
Postów: 898
Skąd: Leeds
gdzie moge dostac ten programik bo strona"under construction"

pozdrawiam

Whip

Do góry
#231093 - 02/02/2005 14:54 Re: Portfel gracza
rybek84 Offline
newbie

Meldunek: 25/04/2004
Postów: 25
Skąd: Kraków
Czy jest na forum osoba, która posiada jeszcze ten programik??? Lub czy ktoś jest w stanie mi pomóc stworzyć podobny arkusz w exelu, który będzie liczył mi wielkość stawki, odpowiedniej do posiadanego kapitału i określonego prawdopodobieństwa typu, tak jak robił go portfel gracza???

Do góry
#231094 - 03/02/2005 06:40 Re: Portfel gracza
CzajaPL Offline
journeyman

Meldunek: 05/02/2004
Postów: 50
prosze o portfel gracza
wystawie go na serwerze zeby inni mogli sciagac

czaja@spamcop.net

czajaPL

Do góry
#231095 - 07/02/2005 12:19 Re: Portfel gracza
SLAW Offline
old hand

Meldunek: 08/10/2001
Postów: 851
Skąd: lodz

Do góry
#231096 - 08/02/2005 17:09 Re: Portfel gracza
lucAs Offline
veteran

Meldunek: 02/02/2003
Postów: 1483
Skąd: POLSKA nie elegancja Francja
Rowniesz bym prosil o Portfel bo mi sie zgubil ostatnio po formacie.

Do góry
#231097 - 09/02/2005 06:15 Re: Portfel gracza
CzajaPL Offline
journeyman

Meldunek: 05/02/2004
Postów: 50
niech ktos wystawi???? e jjjjj )))

Do góry
#231098 - 10/02/2005 08:01 Re: Portfel gracza
CzajaPL Offline
journeyman

Meldunek: 05/02/2004
Postów: 50
wpadl mi dzisiaj w rece taki portfel wystawiam

http://www.malcolm.serwus.pl/portfel.rar


czaja

Do góry
#231099 - 09/10/2005 10:58 Re: Portfel gracza
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
Betportfolio.com zostal uruchomiony w wersji angielskiej. Betportfolio.com jest oprogramowaniem online typu "portfel gracza".
Dzis ta usluga jest juz dostepna w wersji angielskiej. Czekajac na polska odslone serwisu (data jeszcze nie znana) zapraszamy na angielskie http://www.Betportfolio.com

Do góry
#231100 - 01/11/2005 07:13 Re: Portfel gracza
kamtek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 2529
Ma ktos udostepnic portfel gracza

Do góry
#231101 - 12/01/2006 23:48 Re: Portfel gracza
artc86 Offline
addict

Meldunek: 03/09/2005
Postów: 582
Skąd: Kraków
Poprosze o wyslanie portfela na adres:

artc86@poczta.onet.pl

Z gory dziekuje

Do góry
#231102 - 13/01/2006 20:40 Re: Portfel gracza
hugo_ Offline
old hand

Meldunek: 27/05/2005
Postów: 835
Skąd: Białystok
także poprosze na adres toto419@wp.pl !!!! Z GÓRY DZIĘKUJE.

Do góry
#231103 - 13/01/2006 21:44 Re: Portfel gracza
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
A może by tak sprawdzić linki? Przynajmniej jeden działa...

Do góry
#231104 - 14/01/2006 11:47 Re: Portfel gracza
hugo_ Offline
old hand

Meldunek: 27/05/2005
Postów: 835
Skąd: Białystok
Zbyszku podaj te linki bo u mnie flash get żadnego nie chce zasysać.

Do góry
#231105 - 14/01/2006 18:05 Re: Portfel gracza
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Quote:

...Tutaj masz link




Do góry
#231106 - 28/04/2006 15:22 Re: Portfel gracza
Sport-profit Offline
stranger

Meldunek: 28/04/2006
Postów: 19
Portfel gracza

Po wielu miesiącach pracy oraz kilku nieprzespanych nocach oddajemy do Waszej dyspozycji serwis www.sport-profit.com , mając nadzieję, że spełni on Wasze oczekiwania. Integralną częścią tego serwisu jest tak oczekiwany przez wielu Portfel gracza , o którym postaram się napisać kilka słów.

Jak powszechnie wiadomo, najważniejszą rzeczą w inwestowaniu swoich pieniędzy w zakłady bukmacherskie jest odpowiednie zarządzanie kapitałem przeznaczonym na grę.
W celu ułatwienia prowadzenia bilansu gry stworzyliśmy Portfel gracza, który pozwala w łatwy i przejrzysty sposób śledzić historię zawieranych zakładów.
Dzięki portfelowi uzyskasz dostęp do wielu interesujących:

-wykresów,
-statystyk,
-bilansów.



Prostota obsługi oraz przejrzystość programu z pewnością ułatwią każdemu prowadzenie bilansu zawieranych zakładów.
Dzięki analizie własnych poczynań dowiesz się, które ligi przynoszą największe zyski i u których bukmacherów zarabiasz najwięcej. Bez problemu uzyskasz informacje dotyczące bilansu poszczególnych dni, tygodni czy miesięcy.
A wszystko to po to, by Twoje bukmacherskie inwestycje były bardziej opłacalne i przynosiły jak największe zyski!

Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie? Zarejestruj się już teraz w serwisie www.sport-profit.com i spraw, by Twoje zyski z zakładów bukmacherskich były jeszcze większe!

Sport-Profit.com ::: Your way to success :::

Do góry
#231107 - 28/04/2006 15:38 Re: Portfel gracza
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Czy to jest to o czym pisał nitros16 w temacie obok, czy coś zupełnie niezależnego?

Do góry
#231108 - 28/04/2006 15:41 Re: Portfel gracza
Sport-profit Offline
stranger

Meldunek: 28/04/2006
Postów: 19
Cos zupelnie niezależnego. MAm nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania. Czekam na komentarze i propozycje udogodnien Portfela gracza!

Do góry
#231109 - 28/04/2006 19:30 Re: Portfel gracza
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Jak dla mnie rewelecja

Do góry
#231110 - 28/04/2006 19:43 Re: Portfel gracza
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Pierwsze co razi, to konieczność wciśnięcia Zaloguj się, aby przejść do ekranu logowania. Moim zdaniem logowanie powinno być od razu na stronie głównej.
Druga rzecz (mało istotna) to moim zdaniem brzydki layout (zresztą to kwestia gustu i poczucia estetyki, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje).
Reszta komentarzy, propozycji zapewne pojawi się po jakimś czasie, bo wiadomo, że w bazie musi pojawić się trochę typów, aby móc powiedzieć więcej o funkcjonalności.

Czekam niecierpliwie co zaprezentuje nitros - wtedy będzie można porównać oba portfele i wybrać co komu bardziej odpowiada.

Do góry
#231111 - 29/04/2006 08:12 Re: Portfel gracza
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Wychwycilem blad. Uzywajac przegladarki opera po zalogowaniu sie, kiedy chcialem wejsc do zakladki bukmacherzy ponownie otwieralo sie okienko do logowania. Nic z tym nie moglem zrobic. Dobiero w Mozilli Firefox wszystko dziala poprawnie

Czy macie zamiar wprowadzic oplaty za korzystanie z portfela?

Do góry
#231112 - 29/04/2006 10:10 Re: Portfel gracza
sport_profit Offline
stranger

Meldunek: 29/04/2006
Postów: 6
Dziękuje, za wskazanie błędu, nasi progamisci już zajęli sie problemem. Pragnę podkreślic, że stronka jest całkowicie darmowa i ma służyc jak największej liczie osób!

Do góry
#231113 - 29/04/2006 10:21 Re: Portfel gracza
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Kolejnym udogodnieniem byłaby podana możliwa wygrana z kuponu w aktualnych kuponach.

Do góry
#231114 - 29/04/2006 13:59 Re: Portfel gracza
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
W zakladce Archiwum Kuponow na jednej stronie widac tylko 4 kupony. Udogodnieniem bylaby ich wieksza ilosc na kazdej stronie

Do góry
#231115 - 29/04/2006 15:33 Re: Portfel gracza
sport_profit Offline
stranger

Meldunek: 29/04/2006
Postów: 6
Quote:

W zakladce Archiwum Kuponow na jednej stronie widac tylko 4 kupony. Udogodnieniem bylaby ich wieksza ilosc na kazdej stronie




Wszystko powinno juz byc w porzadku. 15 kuponow na stronę wydaje się być optymalną wartością.

Do góry
#231116 - 30/04/2006 13:17 Re: Portfel gracza
sport_profit Offline
stranger

Meldunek: 29/04/2006
Postów: 6
Quote:

Kolejnym udogodnieniem byłaby podana możliwa wygrana z kuponu w aktualnych kuponach.




Zmiana naniesiona

Do góry
#231117 - 30/04/2006 14:50 Re: Portfel gracza
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Code:

Bookie Suma wpłat Suma wypłat Profit W toku Stan konta
Gamebookers 329.00 0.00 -325.48 7.67 324.85



Dlaczego mam profit -325.48? Nie rozumiem tego? Czyżby jakiś błąd?

Do góry
#231118 - 01/05/2006 09:13 Re: Portfel gracza
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Widzę, że już poprawione

Do góry
#231119 - 01/05/2006 09:16 Re: Portfel gracza
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Jeszcze jedna uwaga: w archiwum kuponów wygodniej byłoby, gdyby nowsze kupony były na górze, a starsze na dole.

Do góry
#231120 - 19/05/2006 19:58 Re: Portfel gracza
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
nowy layout www.betportfolio.com - szybsza nawiagacja

Do góry
#231121 - 21/05/2006 11:49 Re: Portfel gracza
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Możliwość edycji już rozliczonego kuponu lub dodanego kuponu jest bardzo potrzebna. Już kolejna pomyłke popełniłem :/

Do góry
#231122 - 21/05/2006 20:21 Re: Portfel gracza
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
mow ze chodzi o inna strone, bo jeszcze mozna pomyslec ze chodzi o Betportfolio.com a na tej stronie takie podstawowe funkcje od zawsze byly.

Do góry
#231123 - 22/06/2006 11:22 Re: Portfel gracza
dario156 Offline
enthusiast

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 292
Bardzo potzebna jest mozliwośc edycji dodanego kuponu, jak ma to obliczać skutecznośc typów, jak ja popełniłem błąd i wszystkie statystki biorą w łeb, to jest obecnie najważneijsza rzecz!!!!

Do góry
#231124 - 26/10/2006 21:15 Re: Portfel gracza
Barrera Offline
member

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 113
Co się stało z tą stroną ? zmieniła adres czy jak ?

Do góry
#231125 - 25/11/2006 00:13 Re: Portfel gracza *DELETED*
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Post deleted by Conrad

Do góry
#231126 - 25/11/2006 18:51 Re: Portfel gracza
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
Tj obiecane betportfolio.com oraz bettingadvice.com uruchomili wspolnie strone weryfikujaca tipsy 'zawodowych' graczy czyt. tipsterow.
Jezeli ktos chce uczestniczyc w fazie beta i posiadac darmowy certyfikat VerifyBet Seal© przez ten okres prosze kierowac prosby na sales@verifybet.com.
Pzdr,
RR

Do góry
#231127 - 25/11/2006 18:52 Re: Portfel gracza
consulinho Offline
newbie

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 47
Skąd: Paryż/Warszawa
zapomnialem podac adres:
http://www.verifybet.com

Do góry
#813578 - 27/12/2006 18:09 Re: Portfel gracza [Re: consulinho]
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Odradzam korzystanie ze sport-profit każdemu. Twórca zorganizował konkurs ze sporą pulą nagród. Brałem w nim udział i przestrzegałem zawsze regulaminu, który bardzo często czytałem, bo się bardzo często zmieniał. Moje konto zostało usunięte (dzięki El_darro czy jakoś tak za niesłuszne podkablowanie) podobno za złamanie regulaminu (nie złamałem).

Twórca strony według własnego upodobania usuwa archiwum typów (gdy bilans jest na sporym minusie).

Do góry
#813584 - 27/12/2006 18:09 Re: Portfel gracza [Re: Zbigniew]
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Jeszcze tylko napiszę, że prawo nie działa wstecz.

Do góry
#814472 - 27/12/2006 21:05 Re: Portfel gracza [Re: Zbigniew]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Witam.
Zbigniew wyjaśniłem Ci tą sprawe chyba dokładnie na privie. I widze, że jest to koniecznie i tu. Ale może jak jest ktoś z tego forum, kto zaglądał tam czesto w grudniu to potwierdzi moją piękną seryjke wygranych kuponów i ponad 400j zysku. Wiem, że taki wynik jest niesamowity ale widocznie komuś sie nie podobał, a organizator zupełnie sie pogubił w uznawaniu regulaminu. Nie miałem na celu donosić na nikogo, ale jeżeli posiadasz jeszcze nasz priv to wiesz jak sie sytuacja rozwijała. Najważniejszą sprawą jest to, że regulaminu nie powinno sie zmieniać w czasie trwania konkursu, to podstawowy błąd i z tego pojawiły sie kłopoty z rostrzygnięciem kto naruszył regulamin a kto nie. Tu to nazwałeś donoszeniem ja to nazywam grą Fair Play. Niestety kilka już osbó z innego forum potwierdziło zmiany w reglulaminie i sam sport-profit przyznał, że naruszenia regulaminu były duże przez wielu graczy. A teraz troszke wyjaśnień. Ja pomogłem im w wyselekcjonowaniu graczy łamiących regulamin. Widocznie w regulamin nie zaglądałeś tak często jak piszesz, a Twoje nieprawidłowe kupony znalazłem w październiku. I wierze też, że grałeś je zgodnie z regulaminem, ale nie powiesz mi że zaglądałeś tam zawsze przed puszczeniem typów. Gdyby każdy częst grający u różnych bukmacherów miał czytać regulamin to sporo czasu i pieniędzy by zaoszczędził nie puszczając niczego.

Ja rejestrowałem sie w konkursie czytając regulamin tak jak Ty. Zaakceptowałem regulamin, i traciłem jak widać nie potrzebnie czas tak jak Ty. Sytuacje zacząłem śledzić dopiero po wykluczeniu mnie z konkursu. W Wigile zaglądnąłem czy ktoś z czołówki zagrał jakiś kupon tak dla sprawdzenia, bo już przy wyrównanej walce o pierwsze miejsce w miesiącu (chyba) październiku koleś podawał kupony z zawyżonym kursem. (oczywiście uwzględniałem spdaki kursow, są do tego różne strony) Zapewniam Cie, że nie pisałem w tej sprawie do supportu.
I właśnie w ten piękny dzień takie zdziewienie, zostałem usunięty z konkursu. Pierwsza myśl co sie stało?, dlaczego? i odrazu podejżenia na tego francuza Nicolasa, który królował przez cały konkurs z dla mnie nieco dziwnym kuponem zagranym w chyba pierwszym dniu konkursu. Podaje screeena jak jeszcze był prowadzącym 25 grudnia. Czy to nie dziwne? Tak regulamin mówi, że można podawać kupony do Ako 20.

To jego kupon i zysk. Zresztą i tak go w normalnych warunkach na samym końcu rozgrywek Go wyprzedziłem i czuje się zwyciężcą tego konkursu.


Kupon ten widniał do mojego usunięcia z konkursu. Jak się od Ciebie dowiedziałem na pw regulamin został zmieniony, został dodany ten punkt regulaminu o max ako kursie 20. I tak jak Ty punkt ten przestrzegałem, bo i tak nie gram wyższego ako. I tu jest pierwsza sporna kwestia. Dlaczego gracz zachwał przez cały konkurs taki sam bilans, powinien mieć obniżony bilans do kursu 20. Rozumiem jak twierdzisz prawo nie działa wstecz i się zagadzam. Natomiast czemu rejestrujący się w konkursie są na starcie pokrzywdzeni. Wogóle o tej zmianie nie zostali poinformowani w dowolny sposób e-mail, na strnonie w newsach, czy najlepiej podczas logowania. W regulaminie nie zostało zaznaczone np. "punkt regulaminu dodano ( i tu data)" wszystko było by dla mnie jasne.

Później przeglądnąłem kilku userów z czołówki i co się okazało, wszyscy grali podobnie jak ja. Tu jeden z nich również po mojej pomocy usunięty z konkursu. User ten zagrał ok. 30 kuponów z tym samym zdarzeniem, w tym dwa identyczne kupony. Może przez pomyłke a może też nie widział tej zmiany w regulaminie.

Dows

Ale to nie wszyscy, później już dla zabawy, bo nie jeste śledczym Ziobro, ale jak ktoś mnie uznaje oszustem, sprawdziłem z pierwszej setki graczy którzy mieli więcej wysłanych kuponów. Co sie okazało takich graczy jest olbrzymia większość. I tak też padło na Ciebie. Złamałeś regulamin według tego na który zerkałem po moim usunięciu aż w dwóch punktach. Zawyżony kurs ponad 20 i znalazłem dwa razy zagrane takie samo zdarzenie w rożnych kuponach.


Również teraz są nieprawidłowości np. pziemiec jest na pierwszym miejscu a powinien wylecieć z konkursu razem ze mną. Zobacz na http://sport-profit.com/index.php?page=k...41e09709d5148d3 i jego bilanas w listopadzie i zagrany podwójnie mecz Groningen - Den Haag oraz Aarau - Grasshopers tak samo grałem ja czy andrzej30x z 15.10 http://sport-profit.com/pliki/kon_szczegoly_typow.php?id_usera=445&data=10.2006 w bilansie z października też złamał nieświadomie ale też złamał regulamin podał dwa razy ten sam kupon. Palmeiras - Atletico PR 0:3/4 2. I zapewne jest jeszcze takich graczy kilkunastu. Według prowadzących konkurs (takie dostałem wytłumaczenie na mejla) złamałem regulamin własnie że kupony się wspierały wzajemnie. Z tego co mi wiadmo w/g regulaminów u bukmacherow kupony wspierające się są to kupony grane tak jak wytłumaczył mi sport-profit:

"A co do kuponów wspierających się, to proszę sobie wyobrazic sytuację,
że uczestnik konkursu podaje 2 następujące kupony:

A - B X2 2.19
A - B (0:1) 2 2.15

Nie są to kupony identyczne, ale wspierają się i tak naprawdę uczestnik zagrał X2 za 20 jednostek."


Bardzo zdziwiło mnie takie wytłumacznie mojego usunięcia, bo tak skonstuowanego kuponu jako singla (a tylko w singlu można uznać taki kupon za wspierający sie, ewentualnie taki też że do tych dwóch kuponów dołączone jest takie samo zdarzenie) Podam przykład:
Kupon 1
Chelsea - Reading 1 1,25
Totenham - Chester X2 2,55

Kupon 2
Chelsea - Reading 1 1,25
Totenham - Chester 0-1 2 2,1

I to uważam jak większośc bukamcherów a nie jak sport-profit za zakład wspierający sie. Ja napewo tak nigdy nie zagrałem. Również w tym samym regulaminie jest napisane, że nie można podać takiego samego kuponu i również zapewniam Ciebie, że nie zagrałem takiego napewno. Zresztą takiego wytłumaczenia usunięcia z konkursu nie było. Niestety nie moge tego udowodnić, bo to zrobić może tylko sport-profit odtwarzając baze danych. Jedyne zdarzenia jakie grałem z tego samego spotkania, grane singlami to np. Under i 1. Ogólnie dalej uważam ten konkurs nadal za totalną klapę jednak podobno przyszła edycja ma być już lepiej zorganizowana. Jak zapewnił mnie sport-profit nagrody nie zostaną wypłacone nikomu, i to wydaje mi sie to najbardziej słuszne.

Do góry
#814501 - 27/12/2006 21:20 Re: Portfel gracza [Re: Zbigniew]
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Originally Posted By: Zbigniew
Jeszcze tylko napiszę, że prawo nie działa wstecz.

Do góry
#824188 - 01/01/2007 14:35 Re: Portfel gracza [Re: Zbigniew]
Mike Avdi Offline
A7

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3000
Skąd: Punta Cana
Witam. A jak na sport-profit chcę dodać kupon z wiekszą ilością zdarzeń niż 10, to co wtedy ? \:\( Przez to nie mogę zrobić dokładnych statystyk.

Do góry
#2184995 - 21/03/2008 22:18 Re: Portfel gracza [Re: Mike Avdi]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
Ma ktoś do udostępnienia jakiś portfel gracza?
Taki nie zależny na swój dysk.

Do góry
#2185059 - 21/03/2008 23:11 Re: Portfel gracza [Re: Izajasza53]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399

Do góry
#2300076 - 28/04/2008 20:21 Re: Portfel gracza [Re: herkules]
zicoo Offline
addict

Meldunek: 18/08/2007
Postów: 674
Skąd: Wieluń

ten 2. całkiem całkiem tylko czy jest tam możlwiość grania wiecej niz jednego zdarzenia?
jesli nie t fajnie by bylo jesli ktos wrzucilby takie cos ;\)

pozdrawiam

Do góry
#2978009 - 16/03/2009 01:26 Re: Portfel gracza [Re: zicoo]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
>Ma ktoś do udostępnienia jakiś portfel gracza?
>Taki niezależny na swój dysk.

Świetny portfel, rozbudowany:
http://www.bookmakerbonus.com/bookmakerbonus210.xls

Naglowki (tytuly rubryk) wprawdzie po dunsku, ale mozna wyglowkowac o co chodzi. Mozna odblokowac caly skoroszyt lub poszczegolne arkusze i powstawiac sobie polskie nazwy.

trudniejsze nazwy:
stake - indsats
profit - rent overskud
yield - tilbagebetaling
number of matches / correct matches - antal kampe / rigtige kampe
pending stakes - kroner i spil
potential win - mulig gevinst
deposit/withdrawel - ind-betaling / ud-betaling
correction - justering / gammel saldo
Profit - overskud (this is profit i suppose )
month and annual balance- måneds- og årsregnskab
accounting - regnskab
average odds / correct match - snit odds pr. rigtig kamp
Others - Øvrige (this means "other" i think)
Detailed statistics - udvidet statistik, supplerende statistik
Prefered profit - Ønsket overskud
2 outcomes - 2 UDFALD/Halvgardering
Yield @ bookmaker - Tilbagebetalingsprocent v. bookmaker
Foreign - Udenlandsk
Estimation - Vurdering
Overall stake, buyers stake - Samlet indsats, Købers indsats
Outcome - tegn ??? This one is somewhat important!! What is relation to "Tip"??
Average profit - Gennemsnits-profit
Remarks - Bemærkning
Prefered flat profit - Ønsket fast overskud

Do góry
#2978012 - 16/03/2009 01:28 Re: Portfel gracza [Re: Bombej22]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Calosc to kobyla 14 MB, ale warto.

Do góry
#5216419 - 17/02/2012 15:16 Re: Portfel gracza [Re: Set Fisher]
CzajaPL Offline
journeyman

Meldunek: 05/02/2004
Postów: 50
może ktoś wystawić nowego linka do portfel gracza w exlu


dzięki

Do góry
#6569807 - 25/11/2015 08:36 Re: Portfel gracza [Re: Set Fisher]
CzajaPL Offline
journeyman

Meldunek: 05/02/2004
Postów: 50
Umieści ktoś działający portfel gracza , wszystkie linki wygasły


dzięki

Do góry
#6583318 - 01/01/2016 10:03 Re: Portfel gracza [Re: Set Fisher]
PICCA Offline
stranger

Meldunek: 01/01/2016
Postów: 12
Przyłączam się do prośby @CzajaPL.

Do góry
#6586359 - 08/01/2016 11:39 Re: Portfel gracza [Re: Set Fisher]
pijanica Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2007
Postów: 331
Jeśli chodzi o ten duński to proszę bardzo:
Portfel

Do góry
#6587179 - 09/01/2016 21:43 Re: Portfel gracza [Re: Set Fisher]
Akhu Online   tired


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36561
Jakieś zangielszczenie by się jeszcze przydało grin

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Lukasz111, Sensei, igea23, pacyfista, Akhu, kemp, burbon, latajaca_holenderka, ANZELMO), 3178 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581600 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49