Strona 3 z 11 < 1 2 3 4 5 ... 10 11 >
Opcje tematu
#230695 - 21/10/2003 00:26 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Qcz Offline
old hand

Meldunek: 07/11/2002
Postów: 929
Skąd: Pyrlandia
hmm co mam czytac dokladniej? mozesz wkleic raz jeszcze.

mozesz przeczytac Conrad dokladniej mojego poprzedniego posta i odpowiedziec na pytanie:
[QUOTE]
3. NIE można reklamować strony, która poprzez np. newslettery buduje listę emailową . Typy muszą być podawane jawnie poprzez 'www'.

No właśnie tylko, że www.*********.net podawał typy jawnie na www!! A więc ten punkt regulaminu nie został złamany!
[/QUOTE]dziekuje

Do góry
#230696 - 21/10/2003 00:35 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
NIE można reklamować strony, która... buduje listę emailową.

Tak jak wspomniałem, wystarczy dokładnie przeczytać... :rolleyes:

Do góry
#230697 - 21/10/2003 02:28 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Anonymous
Unregistered


ok. masz racje. dla mnie EOT

prawnikie nigdy nie bede studiuje infe, a humanista to ze mnie zaden

Do góry
#230698 - 23/10/2003 15:34 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Tak jak wspomniałem, wystarczy dokładnie przeczytać... :rolleyes: [/qb][/QUOTE]Albo nie czytać i być partnerem mecz.pl który zamyka sie na inne serwisy :rolleyes:

Do góry
#230699 - 23/10/2003 16:11 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Sz. ty już chyba naprawdę cierpisz nie tylko na sydnrom jednego z memberów tego forum ale cały ten serwis nie daje ci spokoju
Jeśli tak bardzo nie podoba ci się to forum to spróbuj moze (po raz któryś) otworzyć podobne przy swoim serwisie,chociaż chyba zbyt dużej publiki na twoje 'żałosne' dywagania i zaczepki nie bedzie

no offence

Do góry
#230700 - 27/10/2003 19:21 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
GumoL Offline
old hand

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 971
Skąd: Tarnów
Dlaczego usuwane sa w tym dziale tematy, ktore zawieraja newsletter?
Przeciez nie jest to nic zlego, typy znajduja sie na stronach, nie trzeba sie nigdzie zapisywac zeby dostac jakis pick..
Rozumiem, ze mailingi sa uwuane np strona kocura, ale newslettery chyba tylko i wylacznie pomagaja w tym, zeby wejsc na strone i skorzystac z danego typu zanim mecz sie zacznie..
Gdyby byly newslettery nie trzeba byloby wchodzic co kilka godzin na dana strone a i tematy na forum nie musialyby byc podbijane przy kazdej aktualizacji.
Prosze o racjonalne wytlumaczenie tego pkt w regulaminie?

Do góry
#230701 - 27/10/2003 20:31 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Chodzi o budowanie list emailowych, które mogą później być sprzedawane firmom bukmacherskim (a co za tym idzie... SPAM).

Ja też miałem już takie oferty i po prostu powiedziałem NIE. Żaden email użyty do zarejestrowania się na forum nie został jeszcze nigdy sprzedany.

Do góry
#230702 - 27/10/2003 21:22 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
GumoL Offline
old hand

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 971
Skąd: Tarnów
Rozumiem, a nie mozna po prostu wymagac, zeby przy mailingu zostal umieszczony tekst typu: Maila umieszczasz na wlasne ryzyko i tak dalej wyjasnione?
Wydaje mi sie, ze moznaby tak zrobic przynajmniej dla osob zaufanych, mysle ze mpbrowar sie do nich zalicza..
PS. W czasie pisania tego postu przyszedl mi jeszcze inny pomysl do glowy (pisze o jednym, mysle o czym innym , bardzo efektywne, radze sprobowac )..
Chodzi mianowicie o to, zeby np w pierwszym poscie tematu byl umieszczony link do innej strony, na ktorej znajdowalby sie formularz do mailingu do ktorego rejestrowanoby sie jak wczesniej wspomnialem na wlasne ryzyko.
Przynajmniej prosilbym zastosowac do osob, ktore sa znane na forum, min mpbrowar, o ktorym wspomnialem i jotte, tez znany i posiadajacy dobre typy na stronie..
Jak widac w temacie mpbrowara nie tylko ja jestem za takim rozwiazaniem?
Conrad co o tym sadzisz?

Do góry
#230703 - 28/10/2003 00:34 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Witam, to że jest to na "własne ryzyko" jest jasne od samego początku, tak więc umieszczenie takiego napisu na stronach w rzeczywistości niczego nowego nie wprowadzi. Szczerze mówiąc nie przewiduję zniesienia tego zapisu w regulaminie, ani wprowadzenia zasady wybiórczości.

Do góry
#230704 - 28/10/2003 01:21 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Wiesz co Conrad robisz afere ze sprawy małej wagi.

Pomysl ile taka prywatna stronka tych ludzi moze miec visitors`ów na dzien?

Ja daje im gora 100 na caly dzien. IP unikalne oczywiscie zakladam. Co za tym idzie strone zazywczaj codziennie ogladaja te same osoby tzn grono stałych bywalcow. I pomysl ilu ich moze zapisac sie na tego newsleterra? No załozmy 100 osob!

I to jest jakis problem dla ciebie?

Ja sam tu nie reklamuje zadnej mojej strony w tym dziale ale zrobilbys ten jeden jednyny wyjatek dla nich a nie jakies koncerty odstawiasz.

Jestem z Wami ludzie! Nie dajcie sobą pomiatać i pamietajcie ze Member stoi nad Adminem bo to my utrzymujemy ruch na tym forum. A Admin bez nas by mial tylko radosc z tego ze "postawil" forum.

Wiec Conrad zrob ten wyjatek dla tych ludzi.

Do góry
#230705 - 28/10/2003 01:38 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
kocur Offline
addict

Meldunek: 19/08/2002
Postów: 657
Skąd: Tarnow
Tez mam aspekt ze strony z lista mailingowa typy na maile nie moge tu reklamowac... ale nic...

Do góry
#230706 - 28/10/2003 01:43 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
GumoL Offline
old hand

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 971
Skąd: Tarnów
Lista mailingowa to juz calkiem inna sprawa, tutaj chodzi o newslettery, ktore tylko informuja o nowych typach. Do owych newsletterow nie trzeba sie rejestrowac, zeby korzystac z typow, jest to jedynie dodatek, ktory moze bardzo ulatwic korzystanie z postow..
Nie sadze, zeby co do mailingu byly zmiany, raczej newslettery, ale kto wie..

Do góry
#230707 - 28/10/2003 01:48 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Szakal, nie zgrywaj tu bohatera bo przychodzisz czasami jak stara jędza by jęczeć i narzekać na wszystko. Za każdym razem coś ci nie pasuje. Niby jestes młodą osobą, a jednak zachowaniem przypominasz starą fanatyczkę Radia Maryka, której właśnie się zepsuło radyjko w domu...

Nikt tu nie ma obowiązku udostępniać darmowego czasu antenowego na promowanie innych stron, a jeśli ktoś myśli że jest inaczej to jest po prostu w błędzie (pójdź np. do Radia Zet i spytaj się dlaczego nie zaczną puszczać na antenie darmowych reklam innych stacji... ciekawe co usłyszysz). Ten dział jednak powstał, ale jest pewien regulamin, który musi być przestrzegany jeśli ktoś chce tu się promować.

Do góry
#230708 - 28/10/2003 16:38 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Jesli ktos obiecuje nowe oprogramowanie forum od roku a ciagle mowi ze wszystko gra tylko czeka na nowy soft to dla mnie jest to SCIEMA. I stad to narzekanie.

A ze ludzie boja sie Ci wsadzic widły w oczy i powiedziec co ich razi to juz inny problem. Pamietasz temat "The hub of the universe" nie nadazales kasowac mojej krytyki w stosunku do Twojej osoby.

A skoro udostepniasz czas reklamowy dla forumowiczow to niech nie przswieca ci popularne haslo z Folwarku Zwierzecego ktore ktos Ci zarzucil w tym dziale.

Ps. Co do radia zet to ich tez kiedys meczylem strasznie czemu niepuszczaja Ich Troje na antenie, oklamali mnie ze sie powoluja na badania targettingu i dlatego nie ma Trojcy na ich antenie. A co do RadiaMaryja to czasami nawet slucham audycji wieczornych dla młodziezy.

Do góry
#230709 - 28/10/2003 18:29 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Nowy soft będzie wtedy... kiedy będzie gotowy. Jaka tu chłopie może być ściema jeśli możesz samemu pójść na stronę Infopop i zobaczyć, że jeszcze jest wersja 'Beta'. Może do nich pójdź trochę ponarzekaj, wkońcu to ich ludzie pracują nad softem...

Nie powinieneś mówić za innych tylko za siebie, Szalaku. Zaczynałeś bezsensowne tematy w dziale Sports Insider to kończyły w koszu. :rolleyes:

P.S. Tak naprawdę to niczego nie wniosłeś tym swoim ostatnim postem. Proponuję skorzystać z tego co napisał DJ.

Do góry
#230710 - 28/10/2003 19:14 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeszcze jedna rzecz: praktycznie wszystkie decyzje co do ogólnego regulaminu forum czy jego działania są oparte na doświadczeniach innych dużych serwisów dotyczących bukmacherstwa, głównie zagranicznych. Przede wszystkim mowa tu o Major Wager oraz Bettorsworld.

Jednym z niewielu wyjątków jest właśnie ten dział i możliwość reklamowania tu swoich stron. Na MW np. istnieje bezwzględny zakaz tego typu działalności na całym forum. Czytając teraz niektóre wypowiedzi zastanawiam się czy stworzenie takiego działu nie było błędem...

Do góry
#230711 - 28/10/2003 19:27 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Big_star Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/05/2002
Postów: 2961
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Ps. Co do radia zet to ich tez kiedys meczylem strasznie czemu niepuszczaja Ich Troje na antenie, oklamali mnie ze sie powoluja na badania targettingu i dlatego nie ma Trojcy na ich antenie. A co do RadiaMaryja to czasami nawet slucham audycji wieczornych dla młodziezy.[/qb][/QUOTE]Gratuluje :5gw:

Do góry
#230712 - 28/10/2003 21:29 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Nie powinieneś mówić za innych tylko za siebie, Szalaku.[/qb][/QUOTE]Ok umowmy sie co do jednego: Tu tu rzadzisz i ustalasz swoje chore zasady dla Imperium Conradum a Sosna jest oszustem bo nie wyplacil nagrod ludziom za Totolotkowa Bundesliga a tematy kasowal szybciej niz ty The hub of universum! uke:

Ps. Najnowsza versja ubb 6.6.1

Do góry
#230713 - 28/10/2003 21:38 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Oj niepoinformowany jesteś. UBB 6.61 to UBBC a my przechodzimy na UBBT (oparte na bazie danych). Wersja 6.4 jest jeszcze wersją Beta i lada moment powinna zostać wypuszczona. Idealnie byłoby przejść na nowy soft w przerwie między edycjami Playoff.

Do góry
#230714 - 09/11/2003 22:43 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Buahah, skompurowany kraj, JA TEZ MAM JAWNE TYPY A NAWET ANALIZY I CO I ............
i tak dostalem bloka a poprzez emaila informuje o updecie strony, a nie rozsylaniem
pickow, a Conrad w wyjasnieniu napisal ze zlamalem regulamin.. ROWNI I ROWNIEJSI
jak to precyzyjnie jeden z forumowiczow okreslil.. - chory kraj, chory narod.

Do góry
Strona 3 z 11 < 1 2 3 4 5 ... 10 11 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, igea23), 3341 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581602 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49